Torty...torciki..modne cukiernictwo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Pokaż wyniki sondy: Czy sala weselna zapewnia tort?
Tak 7 31,82%
Nie 15 68,18%
Głosujący: 22. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 10:07   #31
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że większość z tych nowości na rynku ślubnym jest przesadzona. Ale ostatnio byłam na weselu, gdzie bardzo dobrze sprawdziła się fontanna czekoladowa, było dużo dzieci, które miały frajdę, a i większość dorosłych próbowała Takie truskawki w czekoladzie... mmmm...
Moje wewnętrzne dziecko też miałoby wielką frajdę z fontanny czekoladowej na weselu. Albo jeszcze lepiej: waty cukrowej
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 10:21   #32
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

u nas była i nawet ja na koniec pobrudziłam suknię ślubną czekoladą arbuzy w czekoladzie pycha, dzieciaki nie odstępowały jej. Polecam tylko kogoś z obsługi, żeby tam częściej zagladał bo dzieciaki umieją zrobić z niej morze czekolady wokół
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 10:34   #33
Etnula
Raczkowanie
 
Avatar Etnula
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 465
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Tylko, że wynajecie takiej fontanny w moich okolicach to ok. 800zł + 1,20 od osoby za owoce. Przesada.
Można kupić taką fontannę za ok. 100zł i "zatrudnic" kelnerów lub kogoś znajomego żeby o określonej godzinie zaprosić gości do kosztowania owocków.
Etnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 10:42   #34
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Cytat:
Napisane przez Etnula Pokaż wiadomość
Tylko, że wynajecie takiej fontanny w moich okolicach to ok. 800zł + 1,20 od osoby za owoce. Przesada.
Można kupić taką fontannę za ok. 100zł i "zatrudnic" kelnerów lub kogoś znajomego żeby o określonej godzinie zaprosić gości do kosztowania owocków.
Też tak myślałam, ale jest ogromna różnica jeśli chodzi o wielkość - te domowe są naprawdę na 4-5 osób, nie na 80+ Możliwe że również wytrzymałość tych domowych jest mniejsza - to tak jak z orbitrekiem do użytku domowego i do klubu fitness. Myślę, że taka mała fontanna sprawdzi się raczej na urodzinach albo Sylwestrze w domu
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:10   #35
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Ja miałam na swoim weselu fontanne czekoladową dwu kolorową kupioną w Lidlu, średniej wielkości . Kosztowała nas chyba 120 zł + oczywiście czekolada belgijska kupiona na allegro. Sprawdziła się na 100% przy weselu na 96 osób. Wcale nie była za mała, czekolady nikomu nie zabrakło. A jak się ludzie dowiedzieli po weselu że to jest nasza a nie wypożyczona już chcą od nas ją pożyczyć na urodziny syna czy córki I właśnie z takim przeznaczeniem ją kupiliśmy że w przyszłości na urodziny dzieci się przydadzą.
A najbardziej zaskoczyli mnie moi rodzice który też ją sobie zażyczyli na swoich imieninach
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:12   #36
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Ja miałam na swoim weselu fontanne czekoladową dwu kolorową kupioną w Lidlu, średniej wielkości . Kosztowała nas chyba 120 zł + oczywiście czekolada belgijska kupiona na allegro. Sprawdziła się na 100% przy weselu na 96 osób. Wcale nie była za mała, czekolady nikomu nie zabrakło. A jak się ludzie dowiedzieli po weselu że to jest nasza a nie wypożyczona już chcą od nas ją pożyczyć na urodziny syna czy córki I właśnie z takim przeznaczeniem ją kupiliśmy że w przyszłości na urodziny dzieci się przydadzą.
A najbardziej zaskoczyli mnie moi rodzice który też ją sobie zażyczyli na swoich imieninach
O kurczę, zaskoczyłaś mnie, ale bardzo, bardzo się cieszę. Może uda mi się prędzej czy później kupić fontannę. Bo cena wynajmu jest barbarzyńska
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:24   #37
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

mysiak my mamy dokładnie taką fontannę jak na załączonym zdjęciu, może tylko firma jest inna.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 11:28   #38
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
mysiak my mamy dokładnie taką fontannę jak na załączonym zdjęciu, może tylko firma jest inna.
Jejku, ale się podekscytowałam! U nas będzie potencjalnie 65-80 osób, więc też mogłoby zadziałać. A potem wyciągałabym ją na urodziny i imieniny i... AAAA, ja chcę

Przepraszam, koniec offtopa
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:37   #39
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

mysia tylko pamiętaj że z białą czekoladą nie ma problemu ale jak kupicie mleczną to od czasu do czasu podczas wesela trzeba dodać mleka albo wody(sprawa kelnerów). Bo po tylu godzinach ona wyparowuje, czekolada robi się gęsta i nie chce ładnie zciekać po ściankach fontanny.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 09:53   #40
Etnula
Raczkowanie
 
Avatar Etnula
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 465
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Oststnio była w Lidlu do kupienia taka fontanna ale niestety nie załapałam się. Sklepy dostały tylko po kilka sztuk które szybko się rozeszły. Może warto zobaczyć na allegro.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

A co myślicie dziewczyny o pokazach barmańskich i barze z drinami?
Etnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:34   #41
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Cytat:
Napisane przez Etnula Pokaż wiadomość
A co myślicie dziewczyny o pokazach barmańskich i barze z drinami?
Według mnie wesele to nie jest odpowiednie miejsce na pokaz barmański, natomiast bar z drinkami jak najbardziej Alternatywą dla niego może być osobny stolik z kolorowymi alkoholami. Ale ja sama na weselu chętnie spróbowałabym jakichś kolorowych, profesjonalnie zrobionych drinków
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 18:16   #42
ada53
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 93
GG do ada53
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Według mnie wesele to nie jest odpowiednie miejsce na pokaz barmański, natomiast bar z drinkami jak najbardziej Alternatywą dla niego może być osobny stolik z kolorowymi alkoholami. Ale ja sama na weselu chętnie spróbowałabym jakichś kolorowych, profesjonalnie zrobionych drinków
zawsze można poprosić w restauracji o pomoc kelnerska, tzn. jedna osoba która bedzie tylko i wyłacznie zajmować sie drink barem, jako atrakcje weselną polecam również fajerwerki lub tańsza wersja latajace znicze poelcam jedna wcześniejsza próbę
__________________
"Nie ma brzydkich kobiet tylko niektóre nie wiedzą, że są piekne "







Edytowane przez ada53
Czas edycji: 2010-10-04 o 18:17
ada53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 08:56   #43
Etnula
Raczkowanie
 
Avatar Etnula
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 465
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Lampiony szczęścia są urocze
Etnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:55   #45
sosenka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

dziewczyny, jesteście genialne pomysł z kupieniem fontanny do użytku domowego jest genialny nigdy bym o tym nie pomyślała, ze mozna w ogóle tak zrobić chcieliśmy wynająć fontannę czekoladową na nasze wesele w czerwcu, ale ten koszt to u nas ok 1 tysiąca złotych to jakaś masakra :/
a co do lampionów szczęścia planujemy kupić takie dla naszych gości, po jednym na parę i chcemy, aby wypuszczać je w powietrze poza chodzie słońca, pomiędzy tortem a oczepinami dla naszych gości to ma być niespodzianka pierwsze próby uruchomienia lampionów już za nami, wyszły super
sosenka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:51   #46
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

A nie wiecie czy są takie cukiernie które jak przyniosę zdjęcie z internetu to mi taki zrobią? Bo mi strasznie się podobają takie kwadratowe z kwiatami "spadającymi" po boku-nie wiem jak to nazwać. Nie wiem czy w ogóle wypada przyjść z takim zdjęciem np. z konkurencji ale z innego miasta? Jak myślicie?
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 06:04   #47
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

KasDi, zapytać się zawsze można. Jak cukiernia jest dobra, to zrobi Ci każdy tort w takim kształcie i ozdobach, jak sobie życzysz. Najwyżej, jak Ci odmówią, to pójdziesz do konkurencji.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:27   #48
Randazzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Torty...torciki..modne cukiernictwo

Trochę późno na odpowiedź, ale może się przyda. Do Warszawy przywiało modę napewno na torty w stylu angielskim/amerykańskim. Trudno je zamówić, bo nie są typowe do jakich cukiernie nas przyzwyczaiły. Ja na wieczór panieński mojej koleżanki zamówiłam małe ciasteczka w ślubnym klimacie z cukierni Ale Tort ( http://www.aletort.pl/index.php?id=slub.ciasteczka ). Znajome oszalały na ich widok, a moja koleżanka żałowała, że nie wiedziała że można takie oryginalne ciasteczka zamówić (nie wspominając o obłędnych tortach). No w każdym bądź razie pomysł na prezent udał się w stu procentach.
Randazzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.