Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 14:35   #631
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
to ja to ja to ja

juz 9 dni czekam na przesylke i nadal nie dotarla mimo ze zaplacilam za kuriera a maja napisane ze wysylaja w ciagu 48 godzin i dopiero jak napisalam im meila ze albo mi wysla zamowione rzeczy albo niech oddadza kase to odeslali mi meila z przeprosinami i obiecali wyslac to bylo w piatek dzis sobota kurier przyjechal ale z meblami a tamtego dalej brak czekam do poniedzialku jak go nie bedzie to wystawie im negatywa i napisze do allegro bo to przesada tyle czekac na przesylke jest jeszcze jeden fajny sprzedawca chyba NINO ma atrakcyjne ceny i tani koszt przesylki tez sporo rzeczy u niego zamawialam wplacilam tam pieniazki w poniedzialek a w srode juz dostalam zamowiony towar wiec go jak najbardziej polecam

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=15000491
link do tego sprzedajacego
Kurcze no to przesada rzeczywiście,może akurat dostaniesz paczke w poniedziałek.Szkoda,bo akurat tylko u nich mam taką wanienke ze stojakiem jaką chcę.Zaraz sprawdzę tego drugiego sprzedawce-dzięki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:43   #632
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
ja mam te krople, kuzynka mi zakupiła w Niemczech, dostałam je razem z rachunkiem z apteki, kosztowały 8,4euro za sztukę. Pewnie cena zależy też od apteki i miasta

ja dziś od 8 nie śpie... jakieś koszmary mnie męczyły... między innymi o rozstępach i to nie tylko na brzuchu... we śnie miałam je nawet na wargach sromowych
Nawet znalazłam kwita bo zawsze trzymam z niemiec bo potem jak robie liste zakupów dla męża to mniej wieecej wiemy ile euro nabyć - kosztowały 26 zeta mniej więcej za sztuke . To ładne mają przebitki nie ma co

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ciemnobrazowy ze skorki ekologicznej z ciemnymi bokami daw fotele i wersalka jak przyjedzie to zrobie fotke taki zeby dziecie jak juz bedzie troszke wieksze nie zniszczylo tak szybko jak czyms zabrudzi to da sie wyczyscic szmatka i nie bedzie tak brudu na ciemnym chyba widac
Ja mam dwa ogromne narożniki ale ze skóry naturalnej jeden jest ciemnobrązowy a drugi jasny kremowy i rewelka . Czyszcze je mleczkiem do czyszczenia skór w aucie Mam też specjalne cudo na plamy z niemiec bo na tym jasnym jak się np. posiedzi w jeansach nowych to potrafi zafarbować . Dobrze czyści się takie rzeczy płynem do szyb nawet te z ekologocznej . Zamawiałam z fimy benix to gdzieś w Twojej okolicy jeden

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
no ja juz nie raz sie skarzylam tutaj na tzta, taki on juz jest ze mamusia go nauczyla ze to kobieta robi wszystko w domu :/ nie sadze by kogos posluchal, jego wlasny ojciec zwracal mu uwage ze za czesto z kolegami wychodzi czy cos, i nic.
wyprowadzilam sie raz z domu na tydzien no jak widac z marnym skutkiem.. moze po prostu mnie nie kocha.. bo nie nie widac zeby mu zalezalo


a

Pogadaj Ty z nim i powiedz że Ciebie G.. obchodzi jak go mama nauczyła i tyle . Kurde co za gość . Mamusi pogratuluj że tak synka wychowała . Mój nie sprzata bo nie ma kiedy tego robić tyle jest w pracy ale za to robi zakupy , gotuje mi obiady , zostaje z małym żebym ja sobie sama na jakieś zakupy pojechała itp. No i stara się nie robić bałaganu he he


Ja dziś w sumie dziń marketowy byliśmy w tesco bo w lodówce to już mi tylko światło zostało i nic wiecej , rano byłam na kiloskach . Kupiłam malutkiej jedną bluzeczkę a tak to większość dla koleżanek dzieci bo my mamy taką umowe że jak jest coś fajnego to się kupuje . I zwykle jak ide to mam więcej dla kogoś niż dla siebie he he .

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kurcze no to przesada rzeczywiście,może akurat dostaniesz paczke w poniedziałek.Szkoda,bo akurat tylko u nich mam taką wanienke ze stojakiem jaką chcę.Zaraz sprawdzę tego drugiego sprzedawce-dzięki

To zamów przeciez nie jest ta wanienka Ci potrzebna na już . Jeśli sprzesylki dochodzą i nie mają milona negatywów to moze jakis jednostkowy przypadek był
Ja raz miałam akcje że długo szla mi paczka ale za to dosłali mi super gratiska potem
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:49   #633
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nawet znalazłam kwita bo zawsze trzymam z niemiec bo potem jak robie liste zakupów dla męża to mniej wieecej wiemy ile euro nabyć - kosztowały 26 zeta mniej więcej za sztuke . To ładne mają przebitki nie ma co



Ja mam dwa ogromne narożniki ale ze skóry naturalnej jeden jest ciemnobrązowy a drugi jasny kremowy i rewelka . Czyszcze je mleczkiem do czyszczenia skór w aucie Mam też specjalne cudo na plamy z niemiec bo na tym jasnym jak się np. posiedzi w jeansach nowych to potrafi zafarbować . Dobrze czyści się takie rzeczy płynem do szyb nawet te z ekologocznej . Zamawiałam z fimy benix to gdzieś w Twojej okolicy jeden




Pogadaj Ty z nim i powiedz że Ciebie G.. obchodzi jak go mama nauczyła i tyle . Kurde co za gość . Mamusi pogratuluj że tak synka wychowała . Mój nie sprzata bo nie ma kiedy tego robić tyle jest w pracy ale za to robi zakupy , gotuje mi obiady , zostaje z małym żebym ja sobie sama na jakieś zakupy pojechała itp. No i stara się nie robić bałaganu he he


Ja dziś w sumie dziń marketowy byliśmy w tesco bo w lodówce to już mi tylko światło zostało i nic wiecej , rano byłam na kiloskach . Kupiłam malutkiej jedną bluzeczkę a tak to większość dla koleżanek dzieci bo my mamy taką umowe że jak jest coś fajnego to się kupuje . I zwykle jak ide to mam więcej dla kogoś niż dla siebie he he .

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------




To zamów przeciez nie jest ta wanienka Ci potrzebna na już . Jeśli sprzesylki dochodzą i nie mają milona negatywów to moze jakis jednostkowy przypadek był
Ja raz miałam akcje że długo szla mi paczka ale za to dosłali mi super gratiska potem
Tak zamówie-mają tylko jeden negatyw na póltora tysiąca pozytywów,więc nie martw się drcron paka dojdzie-tylko będzie dłuższy poślizg,a ten sprzedawca Nino ma fajne rzeczy-też zrobię zakupy u niego.

A teraz idę na "chirurgów"z talerzem jedzenia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:26   #634
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

czesc kobietki
ja dzis juz po szkole, zmeczona jestem masakrycznie, ale dalam rade i z pracy dostalam4 uffff...

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

u nas w przedpokoju tragedia:/
malz zaczal ten remont i cyrk totalny, ale skonczy i juz bedzie ladnie
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:40   #635
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

nie pójdę na randkę
mój mąż usnął i nie zamierza wstać, chrapie jak mops a jak go budzę to nie kontaktuje i mi zostało tylko siedzieć i testy robić. . .
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:44   #636
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

polecam kolejnego sprzedajacego ma bardzo atrakcyjne eny pampkow i innych rzezcy
zrobilam u niego duze zamowienie ciekawe jak z dostawa bedzie hehe tez kurier za 13 zlotych wiec sie oplaca
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=4222926
to mniej niz na paliwo i dojazd do marketu a dostarcza wszystko do domu i nie musze dzwigac lubie takie zakupy

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
nie pójdę na randkę
mój mąż usnął i nie zamierza wstać, chrapie jak mops a jak go budzę to nie kontaktuje i mi zostało tylko siedzieć i testy robić. . .
nie smutaj sie jutro pojdziecie
napisz mi z kad dokladnie jestes ja mam rodzine w swietokrzyskim
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:49   #637
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

przeczytalam co naskrobalyscie ale wybaczcie juz nie pamietam gdzie co mialam napisac, chyba za duzo nocnej nauki i nie wyspania.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
nie pójdę na randkę
mój mąż usnął i nie zamierza wstać, chrapie jak mops a jak go budzę to nie kontaktuje i mi zostało tylko siedzieć i testy robić. . .
moj caly w kurzu nawet buzi mu nie dalam jak wrocilam.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 16:50   #638
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
nie pójdę na randkę
mój mąż usnął i nie zamierza wstać, chrapie jak mops a jak go budzę to nie kontaktuje i mi zostało tylko siedzieć i testy robić. . .
No coś TY kopniaka draniowi niech wstaje rusza tyłek i na randke

Drcron - Ty maniaczko nasza zakupowa ale cenki gośc ma fajne
Ja już nie mam co właściwie kupować to teraz zakupowo chodze sobie na lumpki - tam przynajmniej się mało wydaje he he .. dziś przyszłam z siatką za .... 20 zł
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:53   #639
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Anakazar slodziachne zakupki, czekam na zdjecie pluszaka ja nic nie kupowalam z zabawek, pluszakow itp.... myslicie ze powinnam? jakos skupilam sie na tych podstawowych rzeczach...chociaz sama nie wiem, moze by wypadalo cos fundnac niuniakowi? chociaz nie zasluzyla, nie spalam cala noc takie kopniaki dostawalam ze az mnie przeginalo,czasami az bolalo;/.... a TZ spal jak zabity :/ cos czuje ze w ciagu dnia odespie... bo juz slepia mi sie zamykaja....

JoannM...nie martw sie, ja tez na samym poczatku zastanawialam sie dlaczego to trafilo akurat na mnie , na nas... a teraz nie moge sie doczekac!! Chcialabym swoja kruszyne juz...natychmiast, teraz zaraz!!!Tez mielismy z TZ duuuuuuzo problemow,nawet chcielismy sie rozstac bo zadne z nas nie widzialo innego wyjscia...wiem, ze to w duzej mierze przez moje hormony....bo samej z soba ciezko bylo mi wytrzymac, bylam BITCH w kazdym tego slowa znaczeniu....kompletnie inny czlowiek...nie poznawalam sama siebie.....jakis czas temu wszystko chyba sie unormowalo hormonalnie i miedzy mna a tz nigdy nie bylo lepiej,nawet na poczatku...a jak jeszcze dowiedzial sie ze bedzie cora....zupelnie inny czlowiek takze chyba uratowalismy to, teraz pozostaje pielegnowac i zapomniec o przeszlosci....w naszym wypadku raczej na przyszlosc trzeba sie nastawiac
Takze nie martw sie Kochana, na pewno wszystko bedzie dobrze!!! A jak zobaczy mala to wszystko sie zmieni!!! A poki co symuluj zadziala na pewno!!!! Nie przemeczaj sie, bo niechacy mozesz zrobic krzywde malej i sobie samej! Odpoczywaj...i staraj sie nie przejmowac! 3mam kciuki!
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:57   #640
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
polecam kolejnego sprzedajacego ma bardzo atrakcyjne eny pampkow i innych rzezcy
zrobilam u niego duze zamowienie ciekawe jak z dostawa bedzie hehe tez kurier za 13 zlotych wiec sie oplaca
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=4222926
to mniej niz na paliwo i dojazd do marketu a dostarcza wszystko do domu i nie musze dzwigac lubie takie zakupy

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------


nie smutaj sie jutro pojdziecie
napisz mi z kad dokladnie jestes ja mam rodzine w swietokrzyskim
ooo to może i ja coś kupię u niego jam jest z buska a gdzie masz rodzinę?? to powiem ci czy to blisko mnie
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:58   #641
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Nie wiem laski, albo mam cos z oczami albo juz glupieje.... jakos mam wrazenie ze brzuch mi sie oposcil.... :/ kurcze, moze mala sie tak jakos ulozyla czy cos...... siet siet siet......schizzzzzyyyy? :/
Mam padnieta baterie w aparacie, bo bym od razu zrobila fotesse zebyscie porownaly....bo juz sama nie wiem co myslec....ale w 34 tyg? od jutra 35....ne chyba nie mozliwe :/
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 16:58   #642
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

nie wiem czy wszystko sie zmieni, zalezy jaki to typ czlowieka....;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:02   #643
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Anakazar slodziachne zakupki, czekam na zdjecie pluszaka ja nic nie kupowalam z zabawek, pluszakow itp.... myslicie ze powinnam? jakos skupilam sie na tych podstawowych rzeczach...chociaz sama nie wiem, moze by wypadalo cos fundnac niuniakowi? chociaz nie zasluzyla, nie spalam cala noc takie kopniaki dostawalam ze az mnie przeginalo,czasami az bolalo;/.... a TZ spal jak zabity :/ cos czuje ze w ciagu dnia odespie... bo juz slepia mi sie zamykaja....

JoannM...nie martw sie, ja tez na samym poczatku zastanawialam sie dlaczego to trafilo akurat na mnie , na nas... a teraz nie moge sie doczekac!! Chcialabym swoja kruszyne juz...natychmiast, teraz zaraz!!!Tez mielismy z TZ duuuuuuzo problemow,nawet chcielismy sie rozstac bo zadne z nas nie widzialo innego wyjscia...wiem, ze to w duzej mierze przez moje hormony....bo samej z soba ciezko bylo mi wytrzymac, bylam BITCH w kazdym tego slowa znaczeniu....kompletnie inny czlowiek...nie poznawalam sama siebie.....jakis czas temu wszystko chyba sie unormowalo hormonalnie i miedzy mna a tz nigdy nie bylo lepiej,nawet na poczatku...a jak jeszcze dowiedzial sie ze bedzie cora....zupelnie inny czlowiek takze chyba uratowalismy to, teraz pozostaje pielegnowac i zapomniec o przeszlosci....w naszym wypadku raczej na przyszlosc trzeba sie nastawiac
Takze nie martw sie Kochana, na pewno wszystko bedzie dobrze!!! A jak zobaczy mala to wszystko sie zmieni!!! A poki co symuluj zadziala na pewno!!!! Nie przemeczaj sie, bo niechacy mozesz zrobic krzywde malej i sobie samej! Odpoczywaj...i staraj sie nie przejmowac! 3mam kciuki!
Wiesz co?ja to po prostu nie mogę się oprzec jak widzę takie pluszaki-wczoraj to mnie mama wynosiła,bo chciałam wziąc 3,ale sama dopiero kupiłam 2ja mam duzo pluszaków wyglądajacych jak nóweczki,bo mi mąż często kupuje i dajewyprałam już wszystkie i leżą w szafie.
Moja też od wczoraj taka ruchliwa i tak silnie kopie,że aż boli czasami.

Teraz leżałam sobie z mężem i chciałam do wc i czuję,że w okolicy "mleczarni"mam mokro-patrzymy oboje i taka plama wielkości pomarańcza-pierwszy raz aż tyle mi poleciało.

A ja znowu jak leże to mam jakby o połowe mniej tego brzucha-gdzieś on mi ginie-wtedy to ja wyglądam,ale chyba na jakiś 5 miesiąc-no chyba,że to normalne podczas leżenia?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-02-06 o 17:05
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:10   #644
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Anakazar ja mam tak samo....jak leze to brzucha praktycznie ni ma.....jakby moja praca polegala na lezeniu ciagle bym myslala ze calkiem niezle sie trzymam ...no ale jak wstane to czar pryska niestety :P
U mnie w mleczarni bez zmian... slaba 'krowa' ze mnie chiba ,zadnych przeciekow zadnego powiekszania sie...a tak sie cieszylam ze w koncu cos bedzie widac, o TZ nie wspomne...no ale psikus jak bylo tak jest:P

Ooo a jak pierzecie pluszaki? jaka tmp? przypomnialam sobie ze mam w walizce swojego, calkiem fajny, rozowo-fioletowy nadalby sie ...tylko jak z tym praniem? moze recznie bedzie bezpieczniej.... ciemna masa jestem :P
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:15   #645
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Anakazar ja mam tak samo....jak leze to brzucha praktycznie ni ma.....jakby moja praca polegala na lezeniu ciagle bym myslala ze calkiem niezle sie trzymam ...no ale jak wstane to czar pryska niestety :P
U mnie w mleczarni bez zmian... slaba 'krowa' ze mnie chiba ,zadnych przeciekow zadnego powiekszania sie...a tak sie cieszylam ze w koncu cos bedzie widac, o TZ nie wspomne...no ale psikus jak bylo tak jest:P

Ooo a jak pierzecie pluszaki? jaka tmp? przypomnialam sobie ze mam w walizce swojego, calkiem fajny, rozowo-fioletowy nadalby sie ...tylko jak z tym praniem? moze recznie bedzie bezpieczniej.... ciemna masa jestem :P
No to fajnie,że Ty też tak masz,bo ja już myślałam,że coś nie tak jest ze mną.
A pluszaki prałam w 30 stopniach,proszek persil-do kolorów i lenorek do płukania,żeby ślicznie pachniały.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:21   #646
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Darusiaaaa fakt, zalezy od czlowieka....ale miejmy nadzieje ze wszystko sie zmieni jak zobaczy mala... faceci udaja twardzieli, a rozczulaja sie czasami bardziej od nas...wiem po swoim TZ...wiec oby im sie wszystko ulozylo...tylko te samopoczucie odczuwa i dziecko, zapewne stres takze, lzy nie raz...ajjjj :/ wiem co przezywa bo mialam bardzo podobnie.... przeplakalam tyle ze chyba na cale zycie juz wystarczy, ale odpukac teraz moge plakac jedynie ze szczescia... zobaczymy co dalej :P bo kurcze nie mam w co odpukac :P:P

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

To dzis piore misia :P dzieki kompletnie o nim zapomnialam....

A mnie jakos wypryszczylo okrutnie.... muma na mumie.... w okolicach nosa,brody.... cos sie dzieje niedobrego.......ajajajaj

Do mamus dziewczynek....czy wy non stop macie ochote na cos slodkiego? ze mna chyba jest cos nie tak, bo nie mam patrzenia na slodkosci wszystko musi byc pikantne,kwasne itp.....bo inaczej odrzuca mnie...brzuch mam tez raczej 'meski'... hmmmmmm moze cos tam uroslooo miedzy nozkami....a najlepsze jest to ze praktycznie wszystko mam w kolorach i odcieniach pink :P jajucha by byly straszeczne....
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:23   #647
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Hejka, ja tez mialam niezbyt fajna noc bo snilo mi sie ze mi wody odchodza - i potem sie budzilam non-stop i sprawdzalam czy aby na pewno nie hehehe
Nie ma jak schiza porodowa

A dzis bylam w Tesco i widzialam slodziaszny dresik z Tygryskiem z disnaya - moj urwis to w ogole 1/2 rzeczy ma z tygryskiem chyba bedzie maly brykacz z niego
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:26   #648
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

uciekam sie polozyc- przemeczona jestem a w nocy znow nauka

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

ja mam w brzuszku facecika( podobno) a slodkie wpierdzielam NON STOP
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:26   #649
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Darusiaaaa fakt, zalezy od czlowieka....ale miejmy nadzieje ze wszystko sie zmieni jak zobaczy mala... faceci udaja twardzieli, a rozczulaja sie czasami bardziej od nas...wiem po swoim TZ...wiec oby im sie wszystko ulozylo...tylko te samopoczucie odczuwa i dziecko, zapewne stres takze, lzy nie raz...ajjjj :/ wiem co przezywa bo mialam bardzo podobnie.... przeplakalam tyle ze chyba na cale zycie juz wystarczy, ale odpukac teraz moge plakac jedynie ze szczescia... zobaczymy co dalej :P bo kurcze nie mam w co odpukac :P:P

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

To dzis piore misia :P dzieki kompletnie o nim zapomnialam....

A mnie jakos wypryszczylo okrutnie.... muma na mumie.... w okolicach nosa,brody.... cos sie dzieje niedobrego.......ajajajaj

Do mamus dziewczynek....czy wy non stop macie ochote na cos slodkiego? ze mna chyba jest cos nie tak, bo nie mam patrzenia na slodkosci wszystko musi byc pikantne,kwasne itp.....bo inaczej odrzuca mnie...brzuch mam tez raczej 'meski'... hmmmmmm moze cos tam uroslooo miedzy nozkami....a najlepsze jest to ze praktycznie wszystko mam w kolorach i odcieniach pink :P jajucha by byly straszeczne....
Proszę bardzo
A propo pryszczy-wczoraj czułam,że mi się cwaniak na brodzie robi i dzisiaj to już czeka,aż go ciachnewstręciuch bleh

Słodycze jem namiętnie codziennie i właśnie pożarłam princesse.

jestem w trakcie szukania maty edukacyjnej i tyle tego jest,że aż głowa boli i nie wiem na jaką się zdecydowac eh
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-02-06 o 17:30
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 17:30   #650
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Ita dziekuje za liste dopisalam wiekszosc rzeczy do swojej listy praktycznie wszystko oprucz ciuszkow ***

Heh ja znowu mam hopla na punkcie Hello Kitty, niezmiennie od kilku lat....sama mam baaaardzo duzo ciuchow,bizuterii, torebek itp z HK...ale postanowilam ze nie bede przesadzac i malej nie bede fundowac takich atrakcji... co za duzo to nie zdrowo jak dorosnie to sie podzielimy

Tak sie zastanawiam czasami, jaka mama ze mnie bedzie...poki nie ma jej jeszcze z nami obiecuje sobie, ze bede takze jej najlepsza przyjaciolka, zero tajemnic....wszystko razem,zakupki,wyjscia itp tylko musze wrocic do swojego dawnego wygladu zeby czasem i ciucha jakiegos pozyczyc ale na to mam kilkanascie ladnych latek :P dam rade :P
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:32   #651
la_wenda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

drcron wysłałam Ci adresik na prive.
__________________
La_wenda
la_wenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:37   #652
zwariowanna
Zadomowienie
 
Avatar zwariowanna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 555
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Czesc dziewczyny! Bardzo dlugo mnie nie bylo na forum a tu juz nowy watek U nas wszystko ok, chociaz ostatnio mam wrazenie, ze troche czuje sie slabiej i czas wlecze mi sie strasznie. 1 lutego bylam na usg i z maluszkiem wszystko w porzadku. Poki co wazy 2,625 kg No i w koncu wybralismy imie z tż i bedzie MARCEL pozdrawiam Was goraco i duze buziaki
__________________
Małe rączki potrafią
ulepić kwiatek z plasteliny
Narysują słońce roześmiane
Zbudują domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać mama,
i przynoszą mi jabłko czerwone
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
W małych rączkach mieści się cała miłość.

Marcelek klik
zwariowanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:38   #653
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Do mamus dziewczynek....czy wy non stop macie ochote na cos slodkiego? ze mna chyba jest cos nie tak, bo nie mam patrzenia na slodkosci wszystko musi byc pikantne,kwasne itp.....bo inaczej odrzuca mnie...brzuch mam tez raczej 'meski'... hmmmmmm moze cos tam uroslooo miedzy nozkami....a najlepsze jest to ze praktycznie wszystko mam w kolorach i odcieniach pink :P jajucha by byly straszeczne....
ja tam nie mam wyjatkowych zachcianek
ale tez mam te obawy ze sie okaze chlopak, bo jednak na usg dokladnie nie bylo widac, ale idziemy na usg we wtorek, gdzie jest bardzo dobry sprzet i moze juz nie bedzie tej niepewnosci.
psychicznie nastawilam sie na dziewczynke, nie mowiac juz o rozowych rzeczach

To u nas byla dzisiaj tesciowa na obiedzie, Tz ja wczoraj wieczorem zaprosil, to mu powiedzialam, ze sam na siebie ukrecil bata bo ja nie bede chalupy sprzatac, a niech mamusia zobaczy. to glupio mu bylo i sie wzial za robote. chyba musze czesciej jego mame zapraszacbo tak to przychodzi raz na pol roku wiec i on sprzta raz na pol roku
tzn pozmywalam naczynia i ugotowalam obiad, ale ze to trwalo jakies dwie godzinki, na nogach, to potem caly czas mialam twardy brzuszek... wiec mu pokazalam, pomacal ,popatrzal na mnie, a ze wydaje mu sie ze mam ogromny brzuch(co nie jest prawda,no ale on sie nei zna(33 TC)) to powiedzial, ze moglabym juz w sumie urodzic , ale kiedy mu powiedzialam ze Gabrysia pewnie nie ma jeszcze calkiem wyksztalconych plucek, i ze byc moze musiala by byc w inkubatorku to stwierdzil ze niech jeszcze posiedzi, a ja zebym sie polozyla i odpoczela.

Drcronik napisz mi na prv o tych sposobach
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:43   #654
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dr.... to przy okazji mozesz skopiowac i do mnie )))) moze cos nowego wyprobuje
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 19:06   #655
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość

Chociaż Tż na przykład na początku mówił, że on by olał żeby dziecko samo wybrało czy chce być chrzczone, tylko ja się uparłam ;P
Tż dobrze gada

Cytat:
Napisane przez Łaciata Pokaż wiadomość
Wiesz, tym kto dla Kościoła jest lepszym człowiekiem, to chyba nie powinnaś się przejmować. Najważniejsze, że żyjesz w zgodzie z własnym sumieniem i nikomu krzywdy nie robisz.
A dziecku krzywdy nie zrobisz, bo będzie samo mogło wybrać, co mu odpowiada i w co wierzy. Moim zdaniem większą krzywdę byś mu zrobiła, gdybyś przekonywała do czegoś, w co nie wierzysz - na siłę ciągnęła do kościoła lub zabraniała tam chodzić. Albo wyznawała zasadę jak część naszego społeczeństwa: zrobię źle, to się wyspowiadam, odbembnię pokutę i będzie OK.


Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
moglabym jeszcze zrobic polowanie na orzesznice na strychu ale sie boje tam wejsc ostatnio oberwalam w glowe orzeszkiem tak z premedytacja mi spuscila orzeszka na glowe to ja ja dokarmiam a ona na mnie zamach przeprowadzila niedobra
A jakbyś ją złapała i wysłała tak jak była mowa na początku to już byś miała z głowy
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 19:40   #656
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Anakazar slodziachne zakupki, czekam na zdjecie pluszaka ja nic nie kupowalam z zabawek, pluszakow itp.... myslicie ze powinnam? jakos skupilam sie na tych podstawowych rzeczach...chociaz sama nie wiem, moze by wypadalo cos fundnac niuniakowi? chociaz nie zasluzyla, nie spalam cala noc takie kopniaki dostawalam ze az mnie przeginalo,czasami az bolalo;/.... a TZ spal jak zabity :/ cos czuje ze w ciagu dnia odespie... bo juz slepia mi sie zamykaja....
!
Ja nie kupowałam na poczatku tylko w lumpku takie poduszki z dysneya . Potem jak się mały urodził zrobiłam mu zabawke w fabryce misiów jest to żaba , ma imie , metryke , serduszko i ubrana jest w koszulkę w paski . Jak młody podrośnie kupimy mu jakieś ubranka
http://www.smyk.com/index.php?option...idPRODUCT=2778
córci tez zrobie taką zabawke

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Heh ja znowu mam hopla na punkcie Hello Kitty, niezmiennie od kilku lat....sama mam baaaardzo duzo ciuchow,bizuterii, torebek itp z HK...ale postanowilam ze nie bede przesadzac i malej nie bede fundowac takich atrakcji... co za duzo to nie zdrowo jak dorosnie to sie podzielimy
P
A ja jakoś nie trawie sierściucha .. obrzydziła mi kolezanka co właśnie córcie ubierała w to od góry do dolu . Fajne jak jest jedna rzecz ale ona to już przeginała he he .

A ja kolacje zjadłam , młody kima i pożeram ptasie mleczko wedla .. jest nowe truskawkowe ... UWAGA UZALEŻNIA
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:22   #657
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

kurcze ale mi sie nic nie chce lenia mam takiego ze szok, nie przepadam tez za hello kity z tego samego powodu co ania ale mnie nie kolezanka obrzydzila a kuzynka.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

i w ogole sie jakos dupnie czuje;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 21:36   #658
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez la_wenda Pokaż wiadomość
drcron wysłałam Ci adresik na prive.
Dziekuej juz ogladam ta stronke : love::l ove: poprostu cudne rosliny a te kaktusy to tez wasze ?? one w ziemi przetrwaja ??

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

AniaP swietna ta zaba i po co ja pokazywalas po co ??!! zamowilam sobie ale owieczke z pozytywka do nagrania glosu hihi
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 21:57   #659
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
----------

AniaP swietna ta zaba i po co ja pokazywalas po co ??!! zamowilam sobie ale owieczke z pozytywka do nagrania glosu hihi
Było mówić bym sama poszła i Ci ją dopilnowała żeby ładnie zrobili a potem przepocztowała Fajne te zabawki i taka pamiatka fajna dla dziecka . Moja żaba mówi i love you bo ja się nie lubie nagrywać he he . Mam nawet taka zabawke chicco do łóżeczka co tam mozna głos nagrac i nagrał się tata he he
http://www.allegro.pl/item899242820_...glos_mamy.html
a teraz to już Szymek sam się odtatnio na niej nagrał

Ide kimać dobrej nocki
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:13   #660
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dziewczyny. ja nie mam juz sil dzisiaj pisac, ale jako ze jestem ciazgle w trakcie odbierania paczek , prania i prasowania mam pytanie bo cos mi sie tu obilo o oczy.... Czy wy pierzecie tez wklady do poscieli? Trzeba? nie zniszcza sie??? Czekam jeszcze na jedne poscielki, zamowie chyba wozek z fotelikami od razy, na poczatku mialam w dwoch turach ale chyba tez musi posmierdziec i jak ja potem przy dzieciaczkach bede okna przetwierac??? a balkonu nie mam niestety.

drcron, Ty podajesz fajne stronki do recznie robionych rzeczy, moze spotkalas sie z wykrojem na takie misie wypchane ale nie z doczepianymi nozkami tylko plaskie ( taki ksztalt tylko misia, krolik itp), takie jakby poduszeczki, cos jak Ciastek ze shreka, kojarzycie? chcialam uszyc z tego materialu co mam posciel, moze powiesic w poprzek lozka kilka polaczonych? A moze ktos inny taki wzor posiada???

jutro moze dlluzej sie odezwe, ciagle mam awarie netowa, ale mam wykupione troche MB z Iplusa to lkorzystam. Glownie do zakupow. Ja zrobilam czesc zakupow u jednego sprzedawcy, jeszcze potrzebuje pieluchy i troche kosmetycznych i stawiam na sprzedawce tego:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=4167328
tez ma niedrogie rzeczy i chyba wszystko co mi brakuje ( no moze oprocz przewijaka )

Edytowane przez martuko
Czas edycji: 2010-02-06 o 22:16
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.