Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 17:41   #1141
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Darusia a nie boisz sie ze wrazie wypadku stanie sie cos Tobie i malenstwu ??
ja na p-oczatku ciazy kupilam sobie adapter i stosuje go do dzis zapewne bede do konca ciazy boje sie o bezpieczenstwo mojego malenstwa i swoje ja moge jechac przepisowo ale ktos z naprzeciwka wcale tak nie musi mi lekarz zalecal zapinanie pasow bo to wieksze bezpieczenstwo i zabronil jezdzic jako kierowca
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:45   #1142
la_wenda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Witam!
Ja już w domciu, jechaliśmy dzisiaj z Wrocławia i na drodze całkiem spokojnie
Widzę, że słowo 'porodówka' pojawia się co raz częściej.
Mam straszną ochotę zapytać ASiulek czy miała zgagę, bo podobno to wtedy dzieci rodzą się z włosami. Mała Zuzia jest super!!!

Izumi jednak facet! Ale super! Sukienki i różowe buciki następnym razem....

Ja jeszcze do wczorajszej wizyty mogłam się łudzić, ale wszystko było doskonale widoczne i o pomyłce nie ma raczej mowy. Jeszcze się okaże, że obie urodzimy synów i to w ten sam dzień. Ale by było fajnie, takie bliźniaki na odległość hihi

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Ja też jestem jedynym kierowcą, mój tż jeździ tylko rowerem a od pojazdów mechanicznych typu samochód i ciągnik jestem ja.
__________________
La_wenda
la_wenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:49   #1143
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez EciaPecia Pokaż wiadomość
Ja mam tylko Olian na początek, kremik na dupke i z filtrem uv a resztę jeśli będzie taka potrzeba dokupię już jak Bobo będzie z nami. Olian ponoć uniwersalny.
O super A który trzeba kupić?? Bo ja mam przed sobą ulotkę i widzę że są olejki do mycia ciała, maść parafinowa, emulsja natłuszczająca do kąpieli itp. Mogę zapytać jaki koszt tego specyfiku??

Baobabku za wizytę!! Ja jeszcze muszę dwa dni poczekać i zobaczę swego gagatka Za 3 tygodnie już pessar out... no proszę Ja mam czekać jeszcze 4, żeby mieć bezpiecznie skończony 37tc Gdzie w końcu rodzisz?? Ja mam tylko nadzieję że nie złapie mnie w Warszawie ... Nie mam opcji awaryjnej więc mogłoby być kiepsko
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:03   #1144
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

tak samo moze mi sie cos stac za kazdym razem jak nie bede w ciazy, a jak musze gdzies jechac to nie bede kogos prosila czujac sie dobrze, bez przesady, to dla mnie tak samo jak "gdybym wiedziala ze sie przewroce, to polozylabym sie wczesniej" .

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

nie popadam w taie paranoje, bo bym w ogole z domu nie wychodzila, bo jest slisko moglabym sie wywalic czy cos.... a ani moja mama ani tata nie maja prawka.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:05   #1145
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dziewczyny, która z Was kupiła tę owieczkę z dźwiękami?? Mam pytanie czy te dźwięki są nagrane tak "naturalnie" czy jak się je odsłuchuje to "leci" mechanizmem? CHodzi mi o to czy te dźwięki faktycznie są przyjemne i kojące czy takie trochę udawane? (fale oceanu, wiosenny deszcz, wieloryby)


mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:11   #1146
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Babeczki ze Szczecina i okolic: w TVN24 na pasku podają info, że szpital na Pomarzanach nie przyjmuje na porodówkę ze wzgl. na wykrycie na oddziale jakiejś bakterii
Nie miałam zamiaru tam rodzic,ale wiem że to już nie pierwszy raz taka "akcja" w tym szpitalu.Dzięki za czujnośc
drcron robiłam już zakupy u dorotybatko
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:14   #1147
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was kupiła tę owieczkę z dźwiękami?? Mam pytanie czy te dźwięki są nagrane tak "naturalnie" czy jak się je odsłuchuje to "leci" mechanizmem? CHodzi mi o to czy te dźwięki faktycznie są przyjemne i kojące czy takie trochę udawane? (fale oceanu, wiosenny deszcz, wieloryby)

sa naturalne przyjemne mozna ustwaic dwie dlugosci grania ja kupilam ta mniejsza wsam raz pasuje do fotelika i wozka

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie miałam zamiaru tam rodzic,ale wiem że to już nie pierwszy raz taka "akcja" w tym szpitalu.Dzięki za czujnośc
drcron robiłam już zakupy u dorotybatko
i jak gatunkowo te rzeczy ??
mi sie spodobalo kilka rzeczy dla dzidziulka i zastanawiam sie nad zakupem kilku kompletow takich na 3-6 miesiecy
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 18:25   #1148
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
sa naturalne przyjemne mozna ustwaic dwie dlugosci grania ja kupilam ta mniejsza wsam raz pasuje do fotelika i wozka

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------


i jak gatunkowo te rzeczy ??
mi sie spodobalo kilka rzeczy dla dzidziulka i zastanawiam sie nad zakupem kilku kompletow takich na 3-6 miesiecy
Ja z ubranek wzięłam tylko te pasiaste bodziaki i śpioszki i jestem zadowolona-chociaż na fotce wyglądają lepiej.Szkoda,że wtedy nie zwróciłam uwagi na cyckonosz,bo ten co zamówiłaś bardzo fajny,a ja jeszcze nie mam żadnego z tych "ciążowych"bo nadal w moich mi dobrze.Ja przed ciąża spadłam z miseczki B na A,a teraz mam z powrotem B,więc staniki mam dobre rozmiarowo.
Hmm,ale ten staniczek sobie zamówie

Widzę,że teraz jest więcej u tego sprzedawcy ubranek dla dużo większych dzieci-jak ja kupowałam to praktycznie wszystko było dla niemolaczków.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:28   #1149
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
sa naturalne przyjemne mozna ustwaic dwie dlugosci grania ja kupilam ta mniejsza wsam raz pasuje do fotelika i wozka
Oooooooo widzisz! Bo ja tu się czaję między tą małą a dużą i też wolałąbym małą, ale na aukcji małej brakuje mi właśnie informacji czy też ma te dwie długości grania i możliwość ściszania/pogłaśniania. Czyli mówisz, że ma i to i to ta mniejsza też?? Byłoby super.
Już znalazłam potwierdzenie na youtube, że mała też ma te opcje

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2010-02-10 o 18:36
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:47   #1150
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Oooooooo widzisz! Bo ja tu się czaję między tą małą a dużą i też wolałąbym małą, ale na aukcji małej brakuje mi właśnie informacji czy też ma te dwie długości grania i możliwość ściszania/pogłaśniania. Czyli mówisz, że ma i to i to ta mniejsza też?? Byłoby super.
Już znalazłam potwierdzenie na youtube, że mała też ma te opcje
o ja mam taka
http://www.allegro.pl/item883804074_...j.html#gallery
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:22   #1151
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Ja właśnie przed chwilą ją kupiłam u tego allegrowicza

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2010-02-10 o 19:29
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 19:46   #1152
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
zgadzam sie z toba ale co do smoczka czy butelki nie powiem ze nie podam bo moze byc tak ze bedzie tego potrzebowal, moze sie nie najadac moim pokarmem, moze nie chciec... rozmawialam wlansie niedawno o tym na innym watku mamusiowym i same potwierdzaja ze chcialy karmic ale juz 3 nie karmią same....wiec z tym bywa roznie
Ja też szybko przestałam karmić bo dziecko było głodne i cycka nie chciało . Wolałam żeby był najedzony i spokojny . Jest zdrowy jak ryba karmienie cycem nie jest takie latwe jakby sie wydawało

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
No ja też mam różne obawy, np. że się teraz tak cieszę, że sobie wyobrażam kochanego synka, a później on będzie płakał, moje starania nic nie dadzą i będę płakała razem z nim z tej bezradności, że nie wiem, co mam zrobić, że go nie rozumiem... itd. Boję się, że nie będę miała pokarmu, że nie będę umiała go nakarmić, smutków poporodowych, kataru u niego się strasznie boję - a co jeśli nie wyciągnę mu tych glutków na czas? no i wszystkich chorób i w ogóle... a czasem przychodzą takie myśli, że damy radę, bo kto ma dać, jak nie my? Właściwie nieco mi odwala.
Dziewczyny nie świrujcie . Zrozumiesz swoje dziecko szybko . mama wie kiedy co jest . Kiedy boli brzuszek kiedy głodne itp . Sama zobaczysz . Co wy z tym katarem jak ma nos zapchany oddycha ustami Jak sa glutki to najpierw sól do nosa potem wyciagasz fridą za chwilkę . Ew psikasz solą morską ładnie nosek czyści . Jak będzie katar zaraz usłyszysz że dziecku się gorzej oddychA . dwa jak sie zaczyna katar to jak u nas najpierw woda z nosa a potem dopiero gęsty pod koniec .

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
To właśnie powtarza mój TZ i to od początku ciąży- no jak nie my to kto? ALBO tyle ludzi dało radę i my też damy.

Martwię się też trochę tym, że on mając odskocznię w postaci pracy będzie leciał do domu jak na skrzydłach do małej, a ja po całym dniu siedzenia w domu, potencjalnych kolek, płaczu czy samego niewyspania będę zgorzkniała, wiecznie zmęczona i gdy on będzie marzył o weekendzie w domu to mnie będzie wysysało na zewnątrz po tygodniu siedzenia non stop w domu z małą. Że będziemy się niejako "rozmijać", no wiecie o co biega.
Dlaczego zakładacie kolki i płacz od razu ? Na kolki sa leki , sposoby mamy wiele do pomocy wiedzy , mamy apteki . Może Ci sie trafi jak mój Szymcio jadł i spał a ja miałam labe dosłownie . Spałam do 10 tej rano . rano mały ze mną . Karmiłam w nocy 2-3 razy ale za chwilkę pod koniec karmienia mały już spał . Naprawdę miałam LABE .. czekam na powtórkę . nie opracowujcie sobie od razy złej wersji . Głowa do góry jak się rodzi dziecko cały instynkt cierpliwośc to samo przychodzi

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
CZEŚĆ

Ja zraz będę nadrabiać wszystko idt. ale najpierw chciałam prosić Madziwnię o AKTUALIZACJĘ danych
Izumi-Tsunami - mama Michasia

C H Ł O P C Z Y K
he he super , dla mnie taka osoba jak TY powinna mieć chłopaka , jakoś mi pasujesz do syneczka

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
aaa zapomnialam wam napisac...Asiulka89 juz sie rozpakowala

Dziewczyny poznajcie Asiulkową córcię, urodzoną 08.02.2010, waga 3060g i 56 cm długości.

Oto Zuzia
No prosze gratki

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość


A i jeszcze pytanie do mam po CC. Czy Tż był gdzieś na korytarzu w trakcie CC i jak już dziecko "wyszło" to mógł je zobaczyć, iść z kimś zważyć, zmierzyć itd. Bo u nas Tż nie może być ze mną w czasie CC ale nie wiem czy jest opcja żeby od razu zobaczył dziecko i był z nim od razu po zabiegu.
U mnie mąż nie był przy CC małego jak zbadali zmierzyli itp to go zabrali do takiego inkubatorka żeby go dogrzac tam a on mógł być z nim tak samo jak ja byłam na tej sali pooperacyjnej to mógł brać małego i z nim być

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Naskrobałyście tyle że NIGDY tego nie nadrobię Ja się byczę na feriach z córą u mojej Mamusi Zakupki ostatnio porobiłam, uzupełniłam braki i chyba mam wsio prócz kosmetyków I tu moje pierwsze pytanie: czy Olian czy jakieś te inne odpowiedniki nie są funkcją wiele w jednym?? Sądziłam że kupie tą jakąś emulsję (tylko wiele tego ) i będę miała z głowy a tu czytam że Wy kupujecie wszystko... więc jak to w końcu jest??

Widzę temat podawania smoczka - ja swojemu małemu będę dawać. Mam przykre doświadczenia po Hani - smoka nie chciała i do 4 roku życia ssała kciuka... Dzieci mają silną potrzebę ssania, a niestety od sztucznego smoka często wolą swego palucha tylko smoka w końcu można wyrzucić (dwa dni płaczu i po sprawie), a z kciukiem co zrobić Przestała dopiero jak miała buzie pełną aft i Ją tak bolała że nie dała rady ssać ...a tak to myślę że do dzisiaj byłby problem
Szwagierki synek dzisiaj 3 tygodnie kończy - jest taki słodki że bym Go zjadła I Ona też była na nie ze smokiem do czasu gdy Max wisiał na cycu 24h na dobę i wcale nie jadł tylko "ciumkał", nawet do łazienki pójść na siku nie mogła bo wrzeszczał w niebogłosy Mały cwaniak
Ja miałam olian musisz kupić tą emulskje do kąpieli . ja miałam jeszcze balsam i tam gdzie miał suchsza skóre to troszkę smarowałam , bo mały jak się urodził to ze stopek to mu skóra dosłonie schodziła .
Co do smoka mam takie samo zdanie jak TY nie jestem przeciwnikiem smoka i mały ze smokiem ładnie zasypiał i potem go sobie wypluwał i tyle.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja mam do was pytanie:jak to jest jak jedziecie autem?jako pasażer siadacie z przodu czy już(o ile w ogóle)z tyłu?bo mnie mąż już zaczyna gonic do tyłu...

dusiaka oczywiście trzymamy mocno kciuki za was.
Ja zawsze z przodu nie cierpie z tyłu zreszta niby czemu z tyłu ? że niby bezpieczniej ? chyba tylko w przypadku cienko cieńko czy maluszka Ale ogólnie to jade jako kierowca i tam mi najwygodniej

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
- wkłady do biustonosza (także mi się nie przydały.) Mam nie otwartą paczkę TT –może komuś przesłać?
-.
Mozesz podesłać a jak się spotkamy oddam gotówe

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
O super A który trzeba kupić?? Bo ja mam przed sobą ulotkę i widzę że są olejki do mycia ciała, maść parafinowa, emulsja natłuszczająca do kąpieli itp. Mogę zapytać jaki koszt tego specyfiku??

Duża emulsja taka jak duże olilatum kosztuje ok 30 zł


ja dziś cały dzień poza domem byłam i dopiero nadrobiłam teraz jutro też mnie nie ma bo jade do kolezanki z małym . dziś znowu wróciłam z dostawa ciuszków od koleżanki . No już córcia ma w czym chodzić .
Teściowa narobiła faworków - a dupa rośnie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 20:21   #1153
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

O rany od godziny próbuję Was doczytać i w koncu mi sie udało.

Nie wiem czy juz uzyskałaś Daria odpowiedź odnosnie materaca kokos gryka i kokos pianka gryka. To sa dwa inne materace. Ja osobiscie jupiłam kokos gryka, gdyż nie znosze tych piankowaych a niestety jak jest kokos piana gryka to 3/4 z tego to pianka. A w tym moim jest pół na pół kokosu i gryki. Kuba miał sam kokos bo tak mi wtedy połozna zalecała.

Co do smoczków to ja też dawałam kubie juz w szpitalu żeby nie trzymać go ciaghle przy cycy bo miałam bardzo solidny pokarm wiec sie przejadał i bolał go brzuszek. Zaraz następnego dnia szystko sie uspokoiło i ciagnął i smoka i cyca.

Co do kolek to mogę powiedzieć tylko tyle że duży wpływ na to ma też Wasza dieta jak karmicie piersią ( nie w 100%) Bo czasmi mozecie trzymać ścisła dietę a kolki i tak będą. To już zalezy od układu pokarmowego Waszego dzidziolka.

Jeszcze ostatnio przyszło mi do głowy co spakowac do szpitala, a czego nie zabrałam osatnim razem. Moze juz któraś o tym pisała ale dla mnie niezbędne były obcinaczki do paznokci dla Kubełka. Urodził sie z takimi pazurami jakby tipsy miał i od razu sie podrapał. Wiem że sa niedrapki ale mnie jakos one nie podchodze i ich nie używałam. I ja osobiście nie polecam żadnych nożyczek dla maluszków tylko te malutkie obcążki dla niemowlat. Nożyczkami zupełnie mi to nie szło.

To narazie tyle z tego co zapamietała.

Aha Gratuluję Asiulce wspaniałej córeczki. A co wiąze sie z MEgi Megi śpiesz sie kochana bo chyba juz Ci wystarczy tego dzwigania brzuchola
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 20:21   #1154
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
ja dziś cały dzień poza domem byłam i dopiero nadrobiłam teraz jutro też mnie nie ma bo jade do kolezanki z małym . dziś znowu wróciłam z dostawa ciuszków od koleżanki . No już córcia ma w czym chodzić .
Teściowa narobiła faworków - a dupa rośnie
Ania - brzuch rośnie a nie dupa Teraz to na pewno w dzidziole idzie - trzeba w coś wierzyć
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 20:47   #1155
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dziekuje za odpowiedz chociaz oszalalam bo niektore z was pisza ze to to samo inne ze to cos innego
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 20:51   #1156
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość

Jeszcze ostatnio przyszło mi do głowy co spakowac do szpitala, a czego nie zabrałam osatnim razem. Moze juz któraś o tym pisała ale dla mnie niezbędne były obcinaczki do paznokci dla Kubełka. Urodził sie z takimi pazurami jakby tipsy miał i od razu sie podrapał. Wiem że sa niedrapki ale mnie jakos one nie podchodze i ich nie używałam. I ja osobiście nie polecam żadnych nożyczek dla maluszków tylko te malutkie obcążki dla niemowlat. Nożyczkami zupełnie mi to nie szło.
Widzisz a u mnie w szpitalu prosili żeby nie ścinac tam dzieciakom paznokci .żeby poczekać z tym i zrobić to w domu czemu tak nie wiem nie wnikałam wtedy w temat .

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ania - brzuch rośnie a nie dupa Teraz to na pewno w dzidziole idzie - trzeba w coś wierzyć
I tego się trzymajmy . Tylko Ty już zaraz bedziesz tyłek odchudzać a mi jeszcze dwa miechy zostały he he
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:20   #1157
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

ja sie jutro dowiem jak tam nasz skarbek
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:29   #1158
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
aaa zapomnialam wam napisac...Asiulka89 juz sie rozpakowala

Dziewczyny poznajcie Asiulkową córcię, urodzoną 08.02.2010, waga 3060g i 56 cm długości.

Oto Zuzia
Asiulka OGROMNE G R A T U L A C J E !!!
strasznie si•e cieszę!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:30   #1159
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Aniup bardzo dziękuję za odpowiedź tylko ja mam książeczkę Oillan z apteki i tam jest napisane że emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej jest dla dzieci powyżej 6 m-ca życia, a jak są przypadki dermatologicznie uzasadnione to powyżej 1 więc o co chodzi?? Ja już nie wiem co mam kupić żeby dobre było...
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 21:46   #1160
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

a kojarzycie moze firme Weleda ?? tesciu wlasnie przywiozl mi z niemiec czesc kosmetykow dla dziecka tej firmy...niby bardzo doba firma..ale kurcze pierwsze slysze o niej...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:48   #1161
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

gmyrelka bo producenci nie chca ponosic odpowiedzialności tak mi sie zdaje.
a mi w aptece powiedziano to samo co mi kolezanki mówiły że mozna stosować np. jedna butelke 500 ml albo góa dwie czyli litr do kapieli .. wlewa sie po jednym korku. i żeby dłużej nie stosowac bo skóra sie przyzwyczai i jesli bedzie naparwde problem natury dermatologicznej to taki specyfik nie pomoże tylko pozostaja sterydy....

to samo mówiono mi o SUDOCREMIE itp. żeby stosowac na zmaianę np. z Bepanthenem itp srodkami na odparzenia żeby pupka sie do jednego nie przyzwy6czaiła.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:58   #1162
Łaciata
Raczkowanie
 
Avatar Łaciata
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 288
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Widzisz a u mnie w szpitalu prosili żeby nie ścinac tam dzieciakom paznokci .żeby poczekać z tym i zrobić to w domu czemu tak nie wiem nie wnikałam wtedy w temat .
TŻ właśnie mi podpowiedział, że matka powinna obgryźć własnozębnie pierwsze paznokcie swojego dziecka. Ex teściowa ponoć miała taką teorię.

A i jeszcze dopowiada, żebyście koniecznie zachowały kikut pępowiny - dziecię na swoje 18-ste urodziny powinno go zjeść...

Jak dziecko ma kolki, to matka powinna parę razy je polizać po oczach.


A tak na poważnie - podczas obcinania takich miękkich pazurków jest ryzyko uszkodzenia naskórka - w szpitalu jest masa bakterii i innych diabelstw.


Wykłóciłam się mailowo z tym gostkiem z allegro. Okazało się, że paragonu niet, natomiast mam odesłać sprzęt i dostać zwrot kasy za towar i przesyłkę. Choć ciężko było przetłumaczyć. Ale na tekst Allegro + Policja i konkretne paragrafy, wymiękli.


Z karmieniem piersią jest tak, że bardzo rzadko się zdarza, że matka nie ma pokarmu lub zaczyna go brakować po kilku miesiącach karmienia. Zwykle dzieci po kilku miesiącach nie budzą się już w nocy tak często na karmienie a niestety regularne karmienie to podstawa. U nas wiedza u lekarzy i położnych na temat karmienia jest różna - niestety część z nich nie ma bladego pojęcia na ten temat i przekazują nieprawdziwe informacje matkom.

Ja karmiłam przez 6 m-cy (przez 5 m-cy Duśka była wyłącznie na piersi), później świadomie przestałam - musiałam wrócić do pracy, a co za tym idzie wysypiać się, w pracy też nie miałam możliwości odciągania. Krzywda się dziecku nie stała, jadła Bebilon, a ja byłam bardziej wyspana i wypoczęta.
__________________
Łaciata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:12   #1163
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dobry wieczor
widze ze nastepna dziewuszka juz na swiecie, gratulacje dla Asiuulek i Zuzi

u mnie byla awaqria netu i z doskoku mialam Iplusa POza tym jakis kryzys u mnie, i fizyczny ( ciężko mi już leżeć no i brzuch coraz wiekszy, lekarz stwierdzil ze jak w donoszonej pojedynczej ciazy.,..) I te same watpliwosci co u Was - jak sobie poradze, nic nie wiem o pielegnacji dzieci a o ich rozumieniu to jkuz wogole itp.... ogolnie kiepsko i najgorsze ze te mysli porzeslaniaja mi jakos radosc z tego ze dzieciolki juz niedlugo beda z nami

robie zakupy,ktore nie maja konca, ciagle czegos brakuje choc juz miejsca zaczyna brakowac w domku.

Z tym materacem wyjasnijcie dziewczyny, bo raz piszecie ze gryka na wierzch a raz ze kokos, to w koncu jak???

a co do kosmtykow to ja tez zglupialam. Oilatum nie chce od razu kupowac, bo powiedziano mi ze to w razie jak sie zauwazy problemy z sucha skora dzieci. Chcialam kupic zel nivea ten sensitive ale wlasnie na nim napisane ze od 1 miesiaca. Chyba tylko Hipp ma od 1 dnia zycia kosmetyki. A ta seria Rossmanowa babydream? od kiedy mozna je stosowac?
jutro sie zabieram za ogladanie filmikow o kapieli i pielgnacji, mam nadzieje, ze bede nieco madrzejsza.
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:21   #1164
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Kochane Mamusie,
dziękuję Wam za wsparcie. Właśnie wróciłam ze szpitala. Drcron - masz rację. W razie czego w szpitalu byłabym pod dobra opieką. Galaretowaty śluz, na szczeście, okazał się nie byc czopem, a jego brunatny kolor jest związany z uciskiem Małej, która już od kilku tygodni jest głową w dół, no i moja wina- za dużo łażę, ciągle sprzątam, do tego brzuch co chwila twardy. A przeciez na ostatniej wizycie ginka kazała się oszczędzac. Po dzisiejszej akcji wiem, że już będę. Takiego strachu o Małą jeszcze nie miałam.
Dostałam feonoterol, isoptin i magne B6. Luteinę też mam nadal brac. Pierwsza dawka fenoterolu i juz mi serducho telepie, ale wytrzymam wszystko, byle Mała jeszcze w brzuszku pobyła. Baobabek - Ty masz podobne menu. Też masz takie objawy?

MadCat, Darusiaaa, La_wenda - witam w klubie. Też jestem kierowcą. W domu jedynym. Do szpitala też dziś się zawiozłam, a TŻ wygodnie w fotelu pasażera. Ale muszę przyznac, że blady był...
Od jutra leże plackiem, zero zakupów, chyba, że na Allegro.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:24   #1165
EciaPecia
Raczkowanie
 
Avatar EciaPecia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: B-Biała
Wiadomości: 232
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Aniup bardzo dziękuję za odpowiedź tylko ja mam książeczkę Oillan z apteki i tam jest napisane że emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej jest dla dzieci powyżej 6 m-ca życia, a jak są przypadki dermatologicznie uzasadnione to powyżej 1 więc o co chodzi?? Ja już nie wiem co mam kupić żeby dobre było...
Już kiedyś o to pytałam na forum i też zapytałam w aptece i kobitka mi powiedziała, że można stosować od pierwszego dnia tylko tak jak AniaP kiedyś mówiła, producenci pisząc że od 6go miesiąca zabezpieczają się w razie co. Nie powinno zaszkodzić ale jak masz mieć obawy to może lepiej kupić jakiś typowy kosmetyk dla noworodka taki z oliwką już. Ja w każdym razie na poczatek zostanę przy tej emulsji, też zapłaciłam 30zł za duże opakowanie plus jakiś tam mniejszy gratis dostałam i sama się w nim kąpałam

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
i jak gatunkowo te rzeczy ??
mi sie spodobalo kilka rzeczy dla dzidziulka i zastanawiam sie nad zakupem kilku kompletow takich na 3-6 miesiecy
Ja też u tej babeczki robiłam zakupy i byłam zadowolona, trochę ciuszki różnią się od tych na zdjęciach ale gatunkowo dobre, dostałam też kiedyś gratis pieluchy flanelowe, bo nie mieli koszuli w kolorze jaki chciałam. Przesyłki dochodzą szybko
__________________


Adaś 28.03.2010
Zuzia 21.02.2012
EciaPecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:39   #1166
Łaciata
Raczkowanie
 
Avatar Łaciata
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 288
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość

a co do kosmtykow to ja tez zglupialam. Oilatum nie chce od razu kupowac, bo powiedziano mi ze to w razie jak sie zauwazy problemy z sucha skora dzieci. Chcialam kupic zel nivea ten sensitive ale wlasnie na nim napisane ze od 1 miesiaca. Chyba tylko Hipp ma od 1 dnia zycia kosmetyki. A ta seria Rossmanowa babydream? od kiedy mozna je stosowac?
jutro sie zabieram za ogladanie filmikow o kapieli i pielgnacji, mam nadzieje, ze bede nieco madrzejsza.
U maluszków skóra sama się nie natłuszcza. Można spokojnie kąpać w płynie typu Oilatum i nie oliwić już po kąpieli lub w zwykłym i oliwić. Zależy też jaką wodę macie w kranie - twarda i zasadowa wysusza skórę. Jeśli dziecko będzie miało przesuszoną skórę, to samo Oilatum nie wystarcza, potrzebne dodatkowe specyfiki. My nawet zrezygnowaliśmy po jakimś czasie z tego typu środków myjących, bo jednak lepiej sprawdza się łagodny żel do mycia i mocno odżywczy balsam.
Z kosmetyków nadają się wszystkie te od 1 m-ca - a co wysuszy czy uczuli to niestety na własnym dziecku tylko przetestować można. Duśkę uczulił zachwalany krem Linomag, natomiast olejek do kąpieli Linomag był bardzo dobry.
Zamiast Oilatum polecam też Babydream, Extrasensitive, Płyn do kąpieli - to też jest taki natłuszczający olejek, delikatny i oparty w na naturalnych olejach.
__________________

Edytowane przez Łaciata
Czas edycji: 2010-02-10 o 22:44
Łaciata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:56   #1167
monika343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Witam! Jako lekko doświadczona mama, synek-6, córcia -4,5, podzielę sie kilkoma sprawami 1. jesli chodzi o kosmetyki to z czystym sumieniem polecam Nivea, mimo, że synek ma wrazliwą skórkę, sprawdza sie doskonale.2. uważajcie na sudocrem u dziewczynek, poniewaz ma silne działanie ściągające może powodować lekkie zarosnięcie warg sromowych, które póxniej należy rozcinać.Nie jest to wielka tragedia, ale do przyjemnych nie należy. Więc ostrożnie w tych rejonach. 3.paznokietki u niemowlaków są zwykle tak mięciutkie, że same sie kruszą i nie należy przy nich kombinować, jedynie zabezpieczyć rękawiczkami.Tyle ciekawostek mi sie przypomniało. Ze wzruszeniem czytam Wasze notki...i ja tak niedawno przeżywałam narodziny moich skarbów . Pozdrawiam, życzę szczęśliwych rozwiązań i dużo zdrówka Mamusiom i Dzidziusiom ps. i jeszcze jedna, fajna sprawa..w razie płaczu spowodowanego kolkami dobrym sposobem jest włączenie suszarki Szum, jedostajny dźwięk świetnie uspakaja płaczącego malucha i odwraca uwagę od problemu, choćby na chwilę, czasami całkiem dłuższą ...może brzmi dziwnie, ale sposób sprawdzony i skuteczny, sama dowiedziałam się w szpitalu i jeszcze : bardzo często czkawka u Dzidziusia spowodowana jest schłodzeniem. Czkawka , brzmi niegroźnie, ale w tak małym ciałku, powiem Wam wygląda to niefajnie, jak cała klatka piersiowa tak mocno podskakuje. Często wystarczy wtedy dobrze okryć maluszka i czkawka powinna minąć. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

aha i jeszcze a propos kapieli, może budzic kontrowersje, ale nie należy przesadzać z częstotliwością kąpieli u maluszków, wiadomo, jeśli się mocno poci, albo zabrudzi, to oczywiście. Skóra maluszka nie ma właściwej bariery lipidowej, czyli tej tłuszczowej, a właściwie to ona sie powoli tworzy. Jeśli ciągle będziemy ingerować w ten proces zmywając skórkę, jakby nie patrząc - chemią - proces ten będzie zaburzony. Zreszta łatwo zauważyć,że im częściej kąpie sie dziecko i używa balsamów, tym bardziej skóra się wysusza i coraz więcej tych środków potrzebuje. Wszystko jednak oczywiście w granicach zdrowego rozsądku Chyba pójdę juz spać, bo się mądrzę za dużo ;-)
monika343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 23:04   #1168
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dolalam chyba oliwy do ognia
ogolilam okolice intymne i strasznie boli;(

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Kochane Mamusie,
dziękuję Wam za wsparcie. Właśnie wróciłam ze szpitala. Drcron - masz rację. W razie czego w szpitalu byłabym pod dobra opieką. Galaretowaty śluz, na szczeście, okazał się nie byc czopem, a jego brunatny kolor jest związany z uciskiem Małej, która już od kilku tygodni jest głową w dół, no i moja wina- za dużo łażę, ciągle sprzątam, do tego brzuch co chwila twardy. A przeciez na ostatniej wizycie ginka kazała się oszczędzac. Po dzisiejszej akcji wiem, że już będę. Takiego strachu o Małą jeszcze nie miałam.
Dostałam feonoterol, isoptin i magne B6. Luteinę też mam nadal brac. Pierwsza dawka fenoterolu i juz mi serducho telepie, ale wytrzymam wszystko, byle Mała jeszcze w brzuszku pobyła. Baobabek - Ty masz podobne menu. Też masz takie objawy?

MadCat, Darusiaaa, La_wenda - witam w klubie. Też jestem kierowcą. W domu jedynym. Do szpitala też dziś się zawiozłam, a TŻ wygodnie w fotelu pasażera. Ale muszę przyznac, że blady był...
Od jutra leże plackiem, zero zakupów, chyba, że na Allegro.
moj tz nie chc jezdzic moim autem bo jedno mi rozbil w lutym (cud ze zyje) do tego stopnia ze z hondy zostalo 319 zł ze złomu
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 06:03   #1169
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

heloł heloł znowum pierwsza no ale ja wyprawiam tż do pracy i od razu włączam kompa hihihi Wiecie co dziś za dzień???TŁUSTY CZWARTEK pewnie większość z was zje pączusie na śniadanko a ja biedula muszę czekać do 15 jak mi tż kupi po pracy...miałam piec sama ale nie mam siły stać przy stolnicy i lepić kulki gdyby babcia żyła na pewno by upiekła - Jej pączki to było mistrzstwo świata...zwłaszcza z własnoręcznie wyhodowaną różą... już nigdy takich nie zjem
Dzisiaj nie wiem czy ten wstrętny teść symulant nie zostanie w domu...jeśli tak to muszę zadzwonić do ojca, żeby mnie zabrał i zawiózł do siostry bo głupieję tu albo go tylko, że siekierą i w Faktach usłyszycie...
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Baobabku za wizytę!! Ja jeszcze muszę dwa dni poczekać i zobaczę swego gagatka Za 3 tygodnie już pessar out... no proszę Ja mam czekać jeszcze 4, żeby mieć bezpiecznie skończony 37tc Gdzie w końcu rodzisz?? Ja mam tylko nadzieję że nie złapie mnie w Warszawie ... Nie mam opcji awaryjnej więc mogłoby być kiepsko
gmyrelka ja jednak zostanę przy tym pińczowie 2 tygodnie w sumie tam spędziłam i nie mogę narzekać na lekarzy i położne
a zapomniałam wam powiedzieć, że gin mnie wysłał do okulisty żeby sprawdziła czy mogę rdzić nrmalnie z moją wadą...(-2,75 i 1,75)mówił, że od -5 to cc na pewno no ale lepiej sprawdzić czy u mnie siatkówka itp są w porządku....

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Kochane Mamusie,
dziękuję Wam za wsparcie. Właśnie wróciłam ze szpitala. Drcron - masz rację. W razie czego w szpitalu byłabym pod dobra opieką. Galaretowaty śluz, na szczeście, okazał się nie byc czopem, a jego brunatny kolor jest związany z uciskiem Małej, która już od kilku tygodni jest głową w dół, no i moja wina- za dużo łażę, ciągle sprzątam, do tego brzuch co chwila twardy. A przeciez na ostatniej wizycie ginka kazała się oszczędzac. Po dzisiejszej akcji wiem, że już będę. Takiego strachu o Małą jeszcze nie miałam.
Dostałam feonoterol, isoptin i magne B6. Luteinę też mam nadal brac. Pierwsza dawka fenoterolu i juz mi serducho telepie, ale wytrzymam wszystko, byle Mała jeszcze w brzuszku pobyła. Baobabek - Ty masz podobne menu. Też masz takie objawy?
no mam w sumie prawie to samo tylko zamiast magne b6 mam magnezin, a luteiny nie biorę ja mam ten zestaw od 25 tygodnia i w szpitalu mnie trochę telepało, ale jak mi powiedzieli ze mam brać najpierw sam isoptin a dopiero po 20 minutach fenoterol to już jest dobrze i nic mnie nie trzęsie Mam nadzieję, że też Cię o tym poinformowali???a i bardzo ważne żeby to brać od razu po jedzeniu
__________________
K & I


Edytowane przez Baobabek
Czas edycji: 2010-02-11 o 06:05
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 07:01   #1170
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Asiulka ogromniaste gratulacje Fajnie ze masz już małą...
Ja wczoraj miałam wizyte, u mnie wszystko ok jak to mój gin określił do porodu mam jeszcze daleko ( to się okaze hihi) i następną wizyte mam dopiero 3.03 a tp 9.03 no szok on naprawde jest pewny ze nie urodze przed czasem hihi. Mam nadzieje ze tak bedzie
Pozdrawiam i zycze miłego dnia
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.