Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 18:31   #661
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
a co na te gule Twoja derma?
idę do niego w czwartek. raz w miesiącu go odwiedzam, bo po pierwsze prywatnie chodzę a po drugie nie po drodze mi jakieś 30km mam. niby nie wiele, ale zawsze.

aktogimka ja mam takie schizy więc to chyba normalne. życia bez akne sobie nie wyobrażam. pokochałam go
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:44   #662
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
party_girl, bardzo fajnie, gratuluję

Silwena, dzięki, no cóż, wiadac na razie jesteś niezastąpiona!

mam jeszcze jedno pytanie do Was: jak często chodzicie po recepty na izotretinoinę? czy np. lekarze akne przepisują kilka opakowań za jednym zamachem czy tylko na miesiąc i czy jeśli kilka, to czy wykupujecie od razu wszystkie czy zostawiacie odpis?
;*
ja chodze mniej wiecej raz na miesiac i dostaje recepte na jedne badania krwi i jedna recepte na jeden tretinex, ale mi jeden jak narazie starcza na miesiąc

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
na poczatku dostawałam na 1 opakowanie, czyli na 2 tygodnie i kontrola (dwa razy tak było)
teraz na dwa pudełka, czyli jeżdże co miesiąc (własnie w sobotę muszę)
jak mam kasę to wykupuje dwa, jak mam słabo z kasą, to 1 op, po drugie jade w przeciągu 2tyg (czasem w aptece nie mają 2óch to i tak musze po drugie jechać poźniej)

tez mnie ciekawi, czy komuś derma przepisuje np na dwa miechy, albo i więcej, ale jak się zastanowię to wątpię w takie dobrodziejstwa
(moja daje na miesiąc bo chce zarobić te 60zł co 30dni, żeby miała na swoje perfumy Kenzo )


Gratki dla party_girl
kolejna zadowolona z benecolu
dziekuje;*

mi dalej wyskakuje wiele nowych, choc nie sa to juz takie wulkany ogromne, ale jednak dalej sporo tego.. zazdroszcze tym ktorzy po 2 miesiacach maja juz czysto...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:46   #663
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
A mi wychodzą wszystkie wągry! Z płatków nosa szczególnie, brody i okolic policzków, tak pod okiem. Widać te łepki wyżej, odstają. Najpierw myślałam, że to skórki-ale to wągry. Staram się je lekko zrywać wacikiem jak myję twarz wieczorem, niech wyłażą.
Stąd pytanie do dziewczyn które są już gdzies dalej w kuracji i miały podobnie- jak wągry się oczyściły, to w twarzy zostawały jakies dziurki, czy była taka jednolita? Bez dziurek, nawet czystych? W sensie..porów chyba. Była taka fest gładka, czy na to jednak nie ma co liczyć?
Mam tylko czerwoną plamkę pod okiem, lekko stwardniałą, bolącą. Wyjdzie chyba jakaś krostka. Rumień jest, niedługo zamówię ten cholerny żel aloesowy z flos leku : )

hmm co do tych wagrow to u mnie bylo tak ze wyszly sobie i pory sa ale w moim przypadku tylko tak lekko widoczne, jak sie z bardzo bliska patrzy poza tym ciezko byloby zeby buzia byla idealnie gladka, w swoim zyciu nikogo tekiego nie spotkalam.
ja tez sie boje przestac brac i boje sie nawrotu mimo ze nawroty sa takie rzadkie i jak juz nawet ten tradzik wroci to slabszy. Szkoda ze nie wpadaja tu juz dziewczyny ktore sie wyleczyly zeby sie pochwalic swoimi buzkami, to by nam na pewno dodalo otuchy
dziewczyny uwielbiam swoje wlosy teraz! sa jakies takie mocniejsze, mniej wypadaja no i przede wszystkim nie przetluszczaja sie tak szybko jak ja marze zeby po skonczeniu kuracji tez tak bylo...
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:04   #664
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Moje kłaki są okej, używam szamponu elseve który ubóstwiam za to jak pachnie i za to jak działa na moje włosy. Plus odżywka w sprayu z Gliss Kura i jest wszystko cacy-ale wypadają jak jakieś durne! Nie wiem już co z tym robić, na ubraniach pełno, przy sprzątaniu na panelach, dywanach. Wszędzie one.
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:13   #665
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

hmmm a moze jakies suplementy? oczywiscie bez witaminy a bo w naszym przypadku to zabronione. Ja sie zastanwialam czy by nie brac tak zapobiegawczo, bo slyszalam ze czasem bywa tak ze podczas kuracji nie wypadaja a ak sie odstawi to leca jak glupie, a ja nie chce!
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:19   #666
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

No właśnie tylko się nie znam i nie wiem, które są okej i której tej witaminy nie mają. Biorę te z ogórecznikiem, póki co.
Myślicie, że można smarować twarz od czasu do czasu maceratem z nagietka? Może pomoże na rumień? Stosowałam przed kuracją, a w trakcie nie wiem czy można : D
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:19   #667
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;18158479]aktogimka ja mam takie schizy więc to chyba normalne. życia bez akne sobie nie wyobrażam. pokochałam go [/QUOTE]
Na początku kuracji martwiłam się, że Curacne nie pomoże albo będę miała baaardzo uciążliwe skutki uboczne. Teraz martwię się, że jak odstawię lek, to będzie jakiś powrotny armagedon Chyba trzeba cieszyć się wiosną, zacząć biegać i zająć się nauką z przerwami na plenerowej wyjścia, bo inaczej zwariuję

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
dziewczyny uwielbiam swoje wlosy teraz! sa jakies takie mocniejsze, mniej wypadaja no i przede wszystkim nie przetluszczaja sie tak szybko jak ja marze zeby po skonczeniu kuracji tez tak bylo...
A moje coś znów się przetłuszczać zaczęły Myłam w czwartek rano, a dzisiaj wieczorem na czubku był lekki smalec
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:24   #668
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość


A moje coś znów się przetłuszczać zaczęły Myłam w czwartek rano, a dzisiaj wieczorem na czubku był lekki smalec

wiesz, ja czytalam to forum od deski do deski i z tego co pamietam to bodajze Limonatka tez czasami tak miala ze jej przetluszczanie wracalo, ale potem znowu mijalo
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:27   #669
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

hej hej dolaczam do was dziewczyny bo od wczoraj zaczelam kuracje Roaccutane..i bede potrzebowala duuuzio wsparcia...lekarz przepisal mi dawke 60mg dziennie(to duzo?) jak narazie powiedzial 4-5 miesiecy i kurka trzeba co miesiac chodzic po te tabletki i badac krew itd...duzo pracy,jak ja chcialabym widziec juz jakies efekty...Ogolnie w koncu zdecydowalam sie na ten lek bo proponowano mi go 2 lata temu kiedy mialam nagly atak tradziku ale zaczelam brac Dianette i przeszlo- mialam gladka buzke bez zadnych niespodzianek . No i to cholerstwo powrocilo w grudniu zeszlego roku...masakra..diane nie pomaga wiec sie zdecydowalam na te izotretinoiny czy jak to tam...aha myslicie ze moge odstawic teraz Diane?nie chce obciazac organizmu za bardzo...nie chodzi o antykoncepcje bo w ciaze zajsc nie zajde oczywiscie .Jeszcze jedno czy moge przyjmowac jakies witaminy ktore biore od jakiegos czasu? wit C Revalid na wlosy czy olej rybny w tabletkach?dziekuje za wszystkie odp z gory
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:04   #670
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
Stąd pytanie do dziewczyn które są już gdzies dalej w kuracji i miały podobnie- jak wągry się oczyściły, to w twarzy zostawały jakies dziurki, czy była taka jednolita? Bez dziurek, nawet czystych? W sensie..porów chyba. Była taka fest gładka, czy na to jednak nie ma co liczyć?
ja nie jestem "gdzies dalej w kuracji", ale z tego co mi wiadomo, to wielkość porów to raczej genetyka, ale ciut dadzą się zmniejszać, czasem wystarczy dobrze dobrany kwas i pare tygodni smarowania, czasem zabieg wykonany profesjonalnie, no nie wiem czy tą kuracją się da, ale napewno trochę się moga zmniejszyć
u mnie ponad miesiąc jak oczyściły mi się z wągrów niektóre partie twarzy i do dziś gładko jest, pory się już niezanieczyszczają, ale nadal są olbrzymie dziurska (z tym, że ja chcę by takie zostały )

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;18158479]idę do niego w czwartek. raz w miesiącu go odwiedzam, bo po pierwsze prywatnie chodzę a po drugie nie po drodze mi jakieś 30km mam. niby nie wiele, ale zawsze.[/QUOTE]
to masz jak ja, tez jeżdżę prywatnie, no i mam dermę 25km od domu
jak będziesz po wizycie to napisz co powiedział a propos tych gul

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
lekarz przepisal mi dawke 60mg dziennie(to duzo?)
zależy ile ważysz
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:04   #671
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
hej hej dolaczam do was dziewczyny bo od wczoraj zaczelam kuracje Roaccutane..i bede potrzebowala duuuzio wsparcia...lekarz przepisal mi dawke 60mg dziennie(to duzo?) jak narazie powiedzial 4-5 miesiecy i kurka trzeba co miesiac chodzic po te tabletki i badac krew itd...duzo pracy,jak ja chcialabym widziec juz jakies efekty...Ogolnie w koncu zdecydowalam sie na ten lek bo proponowano mi go 2 lata temu kiedy mialam nagly atak tradziku ale zaczelam brac Dianette i przeszlo- mialam gladka buzke bez zadnych niespodzianek . No i to cholerstwo powrocilo w grudniu zeszlego roku...masakra..diane nie pomaga wiec sie zdecydowalam na te izotretinoiny czy jak to tam...aha myslicie ze moge odstawic teraz Diane?nie chce obciazac organizmu za bardzo...nie chodzi o antykoncepcje bo w ciaze zajsc nie zajde oczywiscie .Jeszcze jedno czy moge przyjmowac jakies witaminy ktore biore od jakiegos czasu? wit C Revalid na wlosy czy olej rybny w tabletkach?dziekuje za wszystkie odp z gory

60mg to dale w zaleznosci tez od tego ile wazysz, bo jak wazysz 60 i wiecej to ok nie masz sie za bardzo o co martwic a jak sktutki uboczne beda dla ciebie zbyt trudne do zniesienia to o prostu ustalisz z lekarzem ze bedziesz brac mniejsza dawke pamieta ze nie mozesz brac niczego co zawiera witamine a. I nawilzaj buzie, nie myl z natluszczaniem
ja na twoim miejscu odstawilabym diane, sama tez odstawilam tabletki, przynajmiej bede wiedziala ze jak cos mi wyskoczy po kuracji to nie dlatego ze tabletki ostawilam tylko dlatego ze retinoidy nie dokonca pomogly...
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 20:32   #672
Karlitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

no przeciez widac wyraznie ze zdj, ze wazy max 53kg, ale wy to domyslne jestescie ...

w tym przypadku 60 mg to przegiecie pałki
Karlitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:32   #673
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Właśnie wysmarowałam się maścią i poprzyklejałam plasterki. Czekam z niecierpliwością na jutro pewnie będę bała się zdjąć te plastry.

Silwena napiszę co tam mi powie ciekawego
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:35   #674
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

dzieki oczywiscie buzie nawilzam zawsze i odstawiam tabletki juz dzis nie biore diane

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
no przeciez widac wyraznie ze zdj, ze wazy max 53kg, ale wy to domyslne jestescie ...

w tym przypadku 60 mg to przegiecie pałki
to o mnie?lol

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

a jakie wy macie dawki???mamoo im scared
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:36   #675
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Karlitooo "na zachodzie" leczą chyba większymi dawkami, tak mi się coś kojarzy, bo zakładam, że leczy się w UK.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:37   #676
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

a i waze 70 i nie wstydze sie tego jestem wysoka
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:37   #677
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

mallflower Ja mam dawkę 40mg/58kg. przez pierwszy miesiąc miałam 20mg.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:38   #678
Karlitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

na zachodzie wszystko jest lepsze i w ogole.

no, mallflower o Tobie

70kg ? to chyba masz 190cm

Edytowane przez Karlitooo
Czas edycji: 2010-03-26 o 20:39
Karlitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:40   #679
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;18161722]Karlitooo "na zachodzie" leczą chyba większymi dawkami, tak mi się coś kojarzy, bo zakładam, że leczy się w UK.[/QUOTE]

pewnie-"konskimi dawkami"hahahha nie no mysle ze lecza tak samo nie wiem bo to moj 1wszy raz z tym lekiem

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
na zachodzie wszystko jest lepsze i w ogole.

no, mallflower o Tobie
oh kochana jakze sie mylisz ..off topic!!
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 20:40   #680
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
no przeciez widac wyraznie ze zdj, ze wazy max 53kg, ale wy to domyslne jestescie ...

w tym przypadku 60 mg to przegiecie pałki

no jak ty potrafisz powiedziec ile kto wazy tylko na podstwie jego zdjecia a konkretnie twarzy to gratuluje usmialam sie

mallflower tu sie nie ma czego wstydzic bo to ze wazysz 70kg nie znaczy ze jestes przy kosci, wiele zalezy tez od wzrotu a jak sama mowisz ze wysoka jestes to taka waga jest odpowiednia. I twoja dawka do tej wagi rowniez
ja mam 40mg dziennie a waze 46kg wiec u mnie dziennie wychodzi wiecej mg na kilogram masy ciala a skutki ubocznie nie sa straszne

Edytowane przez KarolciaU2
Czas edycji: 2010-03-26 o 20:42 Powód: blad merytoryczny :D
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:41   #681
Karlitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

kochana ? chyba kochaniutki
Karlitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:42   #682
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;18161756]mallflower Ja mam dawkę 40mg/58kg. przez pierwszy miesiąc miałam 20mg.[/QUOTE]

a dlaczego zwiekszono Ci dawke?
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:45   #683
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

czasem dawke sie zwieksza bo pacjent dobrze toleruje lek i moze brac wieksza co sie wiaze z szybszym skonczeniem kuracji i szybszymi efektami. Czasami tez sie zmniejsza bo np skutki uboczne sa zbyt uciazliwe.
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:45   #684
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
no jak ty potrafisz powiedziec ile kto wazy tylko na podstwie jego zdjecia a konkretnie twarzy to gratuluje usmialam sie

mallflower tu sie nie ma czego wstydzic bo to ze wazysz 70kg nie znaczy ze jestes przy kosci, wiele zalezy tez od wzrotu a jak sama mowisz ze wysoka jestes to taka waga jest odpowiednia. I twoja dawka do tej wagi rowniez
ja mam 40mg dziennie a waze 46kg wiec u mnie dziennie wychodzi wiecej mg na kilogram masy ciala a skutki ubocznie nie sa straszne
Kochana ja tez sie usmialam LOL ale nic nie w tym rzecz koniec tego off topa buuuuuuuuu wiem ze waga jest odpowiednia i naprawde nie jestem gruba czy cos takiego heheh wrecz przeciwnie no moze tu i tam ale ok do rzeczy czyli rozumiem dawke mam ok no zobaczymy przeciez to dopiero 2gi dzien
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:48   #685
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
a dlaczego zwiekszono Ci dawke?
właściwie to już nie pamiętam, ale chyba to było tak, że chciał sprawdzić jak reaguję na lek. niektórzy lekarze dają najpierw mniejszą dawkę i potem zwiększają a niektórzy lekarze dają od razu "właściwą". jak czyta się poprzednie posty to co lekarz to inny pomysł na ten lek
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:51   #686
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

dzieki a powiedz Ty juz po kuracji czy w trakcie?jesli tak to w ktorym m-cu jesli mozna wiedziec?
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:56   #687
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

mallflower pozwolę sobie założyć, że "TY" to ja. więc ja biorę od końca listopada. skończę na początku maja/końcu kwietnia. gdzieś tam powinny być moje zdjęcia nawet, no i w niedzielę albo jutro wrzucę nowiusieńkie. sami ocenicie poprawę
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:03   #688
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

@snafu no ale poooowiedz bo ja tu nowa
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.

Edytowane przez mallflower
Czas edycji: 2010-03-26 o 21:04
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:08   #689
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=5062 zdjęcia z lutego i tam będą też ze stycznia.

i właśnie może inni też chcieliby się podzielić fotkami?
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:14   #690
Karlitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

mallfower ile masz wzrostu ?
Karlitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.