Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 21:18   #691
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Karlitooo obliczasz BMI?
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:19   #692
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Mallflower musisz sie uzbroic w cierpliwosc naprawde to jest cecha ktora powinny miec chyb wszystkie osoby z tradzikiem bo z tym to mozna pol zycia walczyc...
Nie lataj co chwile do lusterka, nie denerwuj sie ze ci cos wychodzi, to normalne, nie wyciskaj, nie drap i bedzie dobrze! Uwazaj na slonce tez.
Gdybym jeszcze ja sama potrafila to wszystko wprowadzic w zycie o czym pisze
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:27   #693
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Mnie wysyp nie dołował jakoś bardzo. Ot poprostu pryszcze były i nie znikały, ale to było normalne. mama najbardziej mnie wkurzała, bo ciągle jęczała, że nie widać poprawy. a ja tylko mówiłam, że lekarz nie obiecywał, że będzie pięknie od razu. i tak w kółko.
nie lataj do lusterka... taa jasne. i nie jeździj sobie paluchami po twarzy ja mam taką małą manię.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:55   #694
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
no przeciez widac wyraznie ze zdj, ze wazy max 53kg, ale wy to domyslne jestescie ...
coś Ci obliczenia nie wyszły

Ty karlitos idź lepiej poprzeginaj pałkę i nie zaczepiaj pięknych kobiet na wizażu
(pewnie po to ma konto skubany)

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;18162654]Karlitooo obliczasz BMI? [/QUOTE]
najwyraźniej

tylko po co mu ta wiedza? fetysz jakiś?

BTW
witam mallflower
i uciekam, choć fajnie było Was poczytać
dobranoc wszystkim
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 22:13   #695
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

witam witam milo mi choc nie rozumiem tego ktory sie mnie uczepil idz pobaw sie palka tak tak usmialam sie wiecie co ja nie wmam jakiegos tam strasznego tradziku no ale jest ...nie moge nie dotykac twarzy ..jak pisalam trwa to juz 3 miesiace i wiem troche o tym a do tego kocham slonko i sie opalac no ale coz - w tym roku bede musiala sobie odpuscic chyba ze z zakryta twarza lol

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
Mallflower musisz sie uzbroic w cierpliwosc naprawde to jest cecha ktora powinny miec chyb wszystkie osoby z tradzikiem bo z tym to mozna pol zycia walczyc...
Nie lataj co chwile do lusterka, nie denerwuj sie ze ci cos wychodzi, to normalne, nie wyciskaj, nie drap i bedzie dobrze! Uwazaj na slonce tez.
Gdybym jeszcze ja sama potrafila to wszystko wprowadzic w zycie o czym pisze

prosze, nie strasz mnie ..jak to pol zycia??myslalam ze kilka miesiecy

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

SNAFU jesli nie wolno a sie chce to ..mozna!!hhehehehe to Twoj opis wiec... lece spac .dobranoc!

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

dziekuje za wszystko a i ja sie juz nie denerwuje jak cos wychodzi ..gdy patrze w lusterko, rano szczegolnie mowie sobie .."o witamy witamy" hehehe bo juz powiem wam - sie przyzwyczailam przez te 3 miesiace..eh
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.

Edytowane przez mallflower
Czas edycji: 2010-03-26 o 22:18
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 22:38   #696
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A u mnie wychodzi ciągle coś nowego i to też głównie na linii żuchwy, bolące dziadostwa. Ale za to czoło! Jakie gładziusieniuniuniunie! Dopiero poczułam : D
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 07:19   #697
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez biindier Pokaż wiadomość
Też go mam, ale mi nie podchodzi - szczypie w oczy, nie domywa dokładnie i po wszystkich zachwytach na wizażu myślałam, że będzie lepszy.
kurcze dopiero teraz sobie przypomniałam, że miałam Ci o coś popytać

żel uniwersalny z Babydream szczypie Cię w oczy i niedomywa?? srsly?
ze mnie zmywa nawet filtr i skrobię, a do tego zawsze jak sie nim myję mam otwarte oczy
pare razy mnie szczypało, ale właśnie od filtrów, gdy je zmywam, a tak codziennie się nim chlapię (a masuję twarz ze 2 minuty) zawsze mam otwarte oczy, pełno piany na powiekach i nigdy nic nie zapiekło, nie zaszczypało, nie podrażniło się, nie wysuszyło po nim

dlatego się starsznie dziwię Twoim przezyciom z nim

Cytat:
Napisane przez biindier Pokaż wiadomość
Więc się myjam Cethapilem, bo jeszcze odnalazłam opakowanie w szafce
ooo, o to miałam zapytać - jaka jest ta emulsja?
po niej czujesz sie umyta (mimo braku wody)? zostawia warstewkę? napisz cos o tej emulsji, bo mnie korci by ja kupić
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 10:21   #698
Karlitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
witam witam milo mi choc nie rozumiem tego ktory sie mnie uczepil idz pobaw sie palka tak tak

uczepil? nie wiem co cie boli w zwyklym pytaniu na temat wzrostu, ze nie chcesz na nie odpowiedziec ; ] a zamiast tego wyskakujesz z durnymi tekstami o palce ; p, jak tak lubisz te zabawy, to idz pobaw sie rowniez

70kg u dziewczyny...., ale ponoc jedzenie Brytyjskie nie sluzy, wiec jest to wytlumaczalne : P

Edytowane przez Karlitooo
Czas edycji: 2010-03-27 o 10:24
Karlitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:24   #699
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
70kg u dziewczyny...., ale ponoc jedzenie Brytyjskie nie sluzy, wiec jest to wytlumaczalne
Że niby dziewczyna nie może ważyć 70 kg?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:37   #700
Karlitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

a kto powiedzial, ze nie moze, moze i 100kg wazyc : >
Karlitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:46   #701
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

hahahaha nie było mnie tu raptem 2 dni a tak sie posmiac można

u mnie 56 dzień chyba.. czoło gładziutkie, żuchwa masakra jednym słowem wstaje dzis rano patrze - 7 nowych skurczysynków, wszystkie niedaleko siebie no szok, białe główki i w ogóle nie pasuje z tym nawet po domu chodzić pobawiłam się z tym, poprzekłuwałam igłą , przemyłam, i tyle.. co mogę wiecej..

Maść Ichitiolową też ostatnio wypróbowałam.. chociaż mama mi powiedziała, że to nie jest na trądzik, żebym nie używała tego.. no ale położyłam się spac z tym ujostwem , rano wstałam z 3 ropniakami, ale jak je tylko dotknęłam to wyskoczyły i ładnie bez krwi została ranka..

aha, i zdjęc swoich nie wklejam, bo nie ma co. zero poprawy, białe syfki są, a jak nie ma to strupki pierońskie albo gule.
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 11:29   #702
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
witam witam milo mi choc nie rozumiem tego ktory sie mnie uczepil idz pobaw sie palka tak tak usmialam sie wiecie co ja nie wmam jakiegos tam strasznego tradziku no ale jest ...nie moge nie dotykac twarzy ..jak pisalam trwa to juz 3 miesiace i wiem troche o tym a do tego kocham slonko i sie opalac no ale coz - w tym roku bede musiala sobie odpuscic chyba ze z zakryta twarza lol

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------



prosze, nie strasz mnie ..jak to pol zycia??myslalam ze kilka miesiecy

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

SNAFU jesli nie wolno a sie chce to ..mozna!!hhehehehe to Twoj opis wiec... lece spac .dobranoc!

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

dziekuje za wszystko a i ja sie juz nie denerwuje jak cos wychodzi ..gdy patrze w lusterko, rano szczegolnie mowie sobie .."o witamy witamy" hehehe bo juz powiem wam - sie przyzwyczailam przez te 3 miesiace..eh
ja tez lubie na slonku siedziec ale niestety trzeba z tego zrezygnowac, nawet jak zakryjesz sobie twarz to jakas tam czesc promieni slonecznych przez material przeniknie, nawet pod parasolem czasem sie mozna opalic jak slonce mocne

3 miesiace? ja jakies 8lat mowie ze pol zycia na leczenie mozna stracic bo wiele jest osob ktore najpierw sie lecza masciami, antybiotykami i nie wiadomo czym jeszcze i to sie tak schodzi, kiedys lekarze nie byli bardzo chetni do przepisywania retinoidow, nadal za bardzo nie sa ale powoli sie to zmienia. Walka samymi retinoidami trwa mniej wiecej od pol roku do roku ale najpierw to trzeba o te retinoidy u lekarza powalczyc...


Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
uczepil? nie wiem co cie boli w zwyklym pytaniu na temat wzrostu, ze nie chcesz na nie odpowiedziec ; ] a zamiast tego wyskakujesz z durnymi tekstami o palce ; p, jak tak lubisz te zabawy, to idz pobaw sie rowniez

70kg u dziewczyny...., ale ponoc jedzenie Brytyjskie nie sluzy, wiec jest to wytlumaczalne : P

oooo alez ciety dowcip masz to ze ktos wazy 70 kg nie znaczy ze jest puszysty!
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 11:54   #703
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Karlitooo Pokaż wiadomość
uczepil? nie wiem co cie boli w zwyklym pytaniu na temat wzrostu, ze nie chcesz na nie odpowiedziec ; ] a zamiast tego wyskakujesz z durnymi tekstami o palce ; p, jak tak lubisz te zabawy, to idz pobaw sie rowniez

70kg u dziewczyny...., ale ponoc jedzenie Brytyjskie nie sluzy, wiec jest to wytlumaczalne : P
Może się zdziwisz, ale ja przy wadze 68 kg wchodziłam w rozmiar 36, a w niektórych markach 34... Nikt nie wierzył, że ważę tyle, ludzie dawali mi max 55 kg.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:53   #704
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Maść ichtiolowa nic mi nie wypchnęła na wierzch. Nadal siedzą, ale jakby trochę mniejsze(?) Może akne się za nie w końcu wziął no dziś jeszcze powtórzę kurację chyba tą maścią, spróbować można.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:01   #705
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

moze to nie sa ropne pryszcze i nie wyjda na wierzch tylko sie to wszystko z czasem wchlonie
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:10   #706
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

no chyba na to wygląda, że potrzebują czasu, ale czemu aż tyle. już w lutym pisałam o nich i nadal nie dają mi spokoju.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 15:06   #707
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
moze to nie sa ropne pryszcze i nie wyjda na wierzch tylko sie to wszystko z czasem wchlonie
żaden mi sie nigdy jeszcze nie wchłonął
zawsze wyłazi to pieroństwo na wierzch..

a mam takie pytanie, są tu jakies osoby które palą ? bądź paliły i rzuciły bo to źle wpływało na trądzik.. ? bo ja nie pale nałogowo, tylko od czasu do czasu przy piwie i zauważyłam, że zawsze na drugi dzień mam więcej tych z białymi czubkami..
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 15:23   #708
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

madziulka jesli zauwazylas takie polaczenie ze po papierosach pojawiaja ci sie nowe pryszcze to jak najszybciej skoncz z tymi papierosami, nawt jezeli palisz rzadko. Moim zdaniem palenie nie jest sexy To jest tak ze papierosy u niektorych powoduja pogorszenie cery a u niektorych nie, przynajmniej nie od razu. Mam kolezanke ktora lubi sobie popalac, przynajmniej ze 2papierosy dziennie i ma gladka cere, strasznie jej tego zazdroszcze. A ja moge chuchac i dmuchac a i tak cos wychodzi, ale wiem ze gdybym palila i pila czesto alkohol to byoby o wieeeeeleeeee gorzej. Po prostu my majac tendencje do tradziku musimy dbac o siebie o wiele bardziej niz osoby ktore tego probemu nie maja
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 15:39   #709
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
madziulka jesli zauwazylas takie polaczenie ze po papierosach pojawiaja ci sie nowe pryszcze to jak najszybciej skoncz z tymi papierosami, nawt jezeli palisz rzadko. Moim zdaniem palenie nie jest sexy To jest tak ze papierosy u niektorych powoduja pogorszenie cery a u niektorych nie, przynajmniej nie od razu. Mam kolezanke ktora lubi sobie popalac, przynajmniej ze 2papierosy dziennie i ma gladka cere, strasznie jej tego zazdroszcze. A ja moge chuchac i dmuchac a i tak cos wychodzi, ale wiem ze gdybym palila i pila czesto alkohol to byoby o wieeeeeleeeee gorzej. Po prostu my majac tendencje do tradziku musimy dbac o siebie o wiele bardziej niz osoby ktore tego probemu nie maja
Eeee tam, 2 papierosy to praktycznie nic. Znam takie kobiety co palą 40-80 dziennie!
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 15:56   #710
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

moze nic a moze i nie takie znowu nic, ja wole nawet tego nie probowac bo jestem pewna ze to zle by wplynelo na moja cere ktora i tak nie jest idealna. A zeby palic 40-80papierosow dziennie to trzeba niezle zarabiac Wole sobie za to jakies buty kupic
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:06   #711
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
kurcze dopiero teraz sobie przypomniałam, że miałam Ci o coś popytać

żel uniwersalny z Babydream szczypie Cię w oczy i niedomywa?? srsly?
ze mnie zmywa nawet filtr i skrobię, a do tego zawsze jak sie nim myję mam otwarte oczy
pare razy mnie szczypało, ale właśnie od filtrów, gdy je zmywam, a tak codziennie się nim chlapię (a masuję twarz ze 2 minuty) zawsze mam otwarte oczy, pełno piany na powiekach i nigdy nic nie zapiekło, nie zaszczypało, nie podrażniło się, nie wysuszyło po nim

dlatego się starsznie dziwię Twoim przezyciom z nim
Serio tak z nim mam - nie podszedł mi i ta wielka butla stoi sobie u mnie w domu i używam go sporadycznie.
Tylko, że ja oczyszczenie twarzy muszę mieć idealne - to u mnie priorytet. I zawsze przed myciem z wodą zmywam filtry i makijaż płynem micelarnym, potem myjak z wodą a potem tonik.
Ale oczy to dość wrażliwe mam. A wysuszenie niestety czułam, buzia była ściągnięta po nim.
Poprostu jakoś mi nie podpasował, może po jakimś czasie się do niego przekonam. Nie mówię, że każdy tak będzie reagował, bo jak widać ile ludzi tyle opinii i może dobrze służyć i cieszę się, że Tobie pasuje

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
ooo, o to miałam zapytać - jaka jest ta emulsja?
po niej czujesz sie umyta (mimo braku wody)? zostawia warstewkę? napisz cos o tej emulsji, bo mnie korci by ja kupić
Wiesz co, używałam jej w tamtym roku bez wody i potem psikałam się wodą termalną i dawałam tonik, ale nie bardzo mi to pasowało. A teraz ją mam to używam z wodą jak normalnego żelu do twarzy, bo też można. Nie wysusza, nie ściąga buzi, twarz jest taka fajna po nim. Tylko, że zawyczaj używam go teraz rano, bo wieczorem makijaż wolę zmywać olejkiem hydrofilowym, którego parę kropel jeszcze mam
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:25   #712
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

biindier
dziękuje za odpis, zaspokoił moją ciekawość

nie mogłam dzis w żadnej aptece zrealizowac recepty na Tretinex
obskoczyłam ponad 10 aptek, piechtą.. zrobiłam z 3-4 km szukajac tego magicznego plejsu gdzie mają chociaż jedno opakowanie CZEGOKOLWIEK. byłam zdesperowana i gotowa oddać swoje 150zł nawet na izotek, ale nie mieli NIC, nie mieli NIC w żadnej z aptek
Jedna pani litościwa, po 15minutowym przeszukiwaniu zaplecza, znalazła jedną paczkę Tretinexu i jedną paczke Izoteku... kupilam Tretinex i prosiłam o zamówienie drugiej paczki
oczywiście w hurtowni nie mają, (wcześniej w 5 aptekach powiedzieli mi to samo, uprzednio dzwoniąc i się dowiadując czy da się zamówić) W tej też powiedzieli, że w hurtowni od miesiaca nie ma tego leku.. ki ciul wodę mąci

przez tą super wycieczkę nie moge się teraz ruszać, wszystko mnie boli, najbardziej okilice miednicy, biodra.. powłóczę nogami, ciężko mi wstać bez podtrzymywania się mebli, chodzę trzymając sie ściany...

do tego derma mnie zdołowała, najpierw ofuknęła mój rumień na pysku (jazda w klimatyzowanym aucie w pełnym słoncu) a później orzekła, że nie jest zadowolona z wyglądu skóry, (bo jestem troche pogulkowana i twarz znów produkuje zaskórniki w zastraszajacym tempie), chce mi dokoptowac większą dawkę, ale zobaczy po wynikach badan z następnego miesiąca
cieszyła się, tylko z tego że na plecach mam same blizny i przebarwienia i żadnego stanu zapalnego

mam dość dzisiejszego dnia, potrzebuję drinka, faceta, albo masażu... albo masażu rekami pijanego faceta, whatever

pozdrówka
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:12   #713
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
żaden mi sie nigdy jeszcze nie wchłonął
zawsze wyłazi to pieroństwo na wierzch..

a mam takie pytanie, są tu jakies osoby które palą ? bądź paliły i rzuciły bo to źle wpływało na trądzik.. ? bo ja nie pale nałogowo, tylko od czasu do czasu przy piwie i zauważyłam, że zawsze na drugi dzień mam więcej tych z białymi czubkami..
no wlasnie ja popalalam od jakiegos polroku ale nie nalogowo tak wlasnie przy piwku czy w pracy no i gdy dostalam tradzik to oczywiscie z dnia na dzien przestalam ! pic tez prawie nie pije czasem tylko lampke wina czy piwko no i mysle ze palenie nie pomaga w walce z tradzikiem
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 07:00   #714
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Melduję się po dłuższej nieobecności. Klawiatura mi nie działała
Dzisiaj mija 17 dzień kuracji. Widzę poprawę, ale skóra na twarzy nadal mi się łuszczy, zwłaszcza w okolicach ust. Zrobił mi się zajad, nie chce zjeść. Macie jakiś sposób?
Parę dni temu cierpiałam przez okropne swędzenie całego ciała, kupiłam Lipikar, jest lepiej.
Najbardziej przeszkadza mi łupież, nigdy nie miałam go w takim stopniu, a mam ciemne włosy i to bardzo widać. Włosy mi się mniej przetłuszczają, ale sypie się tak, że muszę myć co 2 dni. Wczoraj kupiłam Ketoxin, dzisiaj umyję nim włosy i zobaczymy jak będzie.
Poza tym od od kilku dni czuję się przeziębiona, boli mnie gardło głowa i nogi. Nogi koszmarnie mi dokuczają. Może coś złapałam, nie wiem.

A jeśli chodzi o ściąganie przy Babydream, bo ja też tak mam. Trzeba zmieszać z oliwką. I nic nie ciągnie, a skora jest miło nawilżona
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 08:37   #715
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Od dzisiaj rzucam palenie ! hahahah

zrobiłam sobie masakre na twarzy, nie bijcie, wiedziałam, że robie źle.....
wrocilam w nocy od TZ i umylam twarzyczke i po zmyciu podkładu zobaczyłam 4 białe czubeczki pomyslalam sobie ze dam na nie troche pasty do zębów to mi to fajnie wypali do rana
nic gorszego zrobic nie moglam... nie potrafie opisac tego co ta pasta zrobiła mi z tymi syfkami.. tak jakby wgniotła i zostawiła białą bolącą gładką plame.. ale czemu białą??
Jezu dziewczyny czym to smarowac, żeby sie wygoiło a nie zapchało porów ??
i w ogóle to macie jakies szybkie takie nocne sposoby na takie białe czubeczki ? w sensie ze idziecie spac i macie pryszcza i nakładacie cos i rano nie ma ?
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 09:19   #716
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
Melduję się po dłuższej nieobecności. Klawiatura mi nie działała
Dzisiaj mija 17 dzień kuracji. Widzę poprawę, ale skóra na twarzy nadal mi się łuszczy, zwłaszcza w okolicach ust. Zrobił mi się zajad, nie chce zjeść. Macie jakiś sposób?
Parę dni temu cierpiałam przez okropne swędzenie całego ciała, kupiłam Lipikar, jest lepiej.
Najbardziej przeszkadza mi łupież, nigdy nie miałam go w takim stopniu, a mam ciemne włosy i to bardzo widać. Włosy mi się mniej przetłuszczają, ale sypie się tak, że muszę myć co 2 dni. Wczoraj kupiłam Ketoxin, dzisiaj umyję nim włosy i zobaczymy jak będzie.
Poza tym od od kilku dni czuję się przeziębiona, boli mnie gardło głowa i nogi. Nogi koszmarnie mi dokuczają. Może coś złapałam, nie wiem.
Nadal? Ty dopiero zaczynasz się łuszczyć Ja kończę 5 miesiąc i jak się nie nawilżę choć odrobinę, to z buzi mi się sypie
A jeśli chodzi o łupież - kieeeeedyś używałam Nizoralu i mi pomógł. Myślę, że Ketoxin też pomoże, w końcu ta sama substancja czynna A łupież też jest związany z tym przesuszeniem, więc może zainwestuj w jakiś szampon nawilżający? Nie wiem, niech tutaj wypowiedzą się osoby, które też miały ten problem. Mnie łupież ominął (albo go w moich blond włosach nie widziałam ).

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj rzucam palenie ! hahahah

zrobiłam sobie masakre na twarzy, nie bijcie, wiedziałam, że robie źle.....
wrocilam w nocy od TZ i umylam twarzyczke i po zmyciu podkładu zobaczyłam 4 białe czubeczki pomyslalam sobie ze dam na nie troche pasty do zębów to mi to fajnie wypali do rana
nic gorszego zrobic nie moglam... nie potrafie opisac tego co ta pasta zrobiła mi z tymi syfkami.. tak jakby wgniotła i zostawiła białą bolącą gładką plame.. ale czemu białą??
Jezu dziewczyny czym to smarowac, żeby sie wygoiło a nie zapchało porów ??
i w ogóle to macie jakies szybkie takie nocne sposoby na takie białe czubeczki ? w sensie ze idziecie spac i macie pryszcza i nakładacie cos i rano nie ma ?

Skoro wiedziałaś, że robisz źle, to po co robiłaś? Jak tylko wykupiłam Curacne, to wyrzuciłam resztki maści od poprzedniego dermatologa, żeby nic mnie nie kusiło ze smarowaniem Uzbroiłam się w cierpliwość i po prostu zostawiałam te syfki na pastwę izo Na palcach obu rąk mogę policzyć sytuacje, kiedy coś majstrowałam przy buzi, wyciskałam itp. Bałam się kolejnych blizn czy rozkwaszenia sobie jednego syfka na pół twarzy. A sposób miałam taki, że omijałam lustra i starałam się o tym nie myśleć.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 09:30   #717
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

ja sie przylaczylam do watku o nie wyciskaniu i od dzisiaj nie bede wyciskac! A przynajmniej sie postaram
Oj ja to bym sie nie odwazyla na syfki pasty do zebow polozyc, ewentualnie ichtiolowa zeby wszystko wyszlo i wtedy mozna myslec o usunieciu syfka, oczywiscie w miare higienicznym, czyli zeby to potem zdezynfekowac czyms.
Ale wczoraj rano nie bylam taka madra i rozsadna i wycisnelam mam ochote sie walnac w twarz za to bo oczywiscie slad jest.
Takze nie wyciskajcie i nie kombinujcie o ile mozecie
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:14   #718
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

nie da rady, widze biały czubek to musze przy nim coś zmajstrować. raz sie powstryzmałam to mialam go TYDZIEN !!! w koncu sam odpadl ale był pod grzywka to nie bylo widac, te kolo ust mi istnie przeszkadzają..
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:23   #719
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

wiem to ciezko jest tak przestac zwlaszcza gd te syfki robia sie w bardzo widoczych miejscach... ale przez to wyciskanie to robi nam sie tego coraz wiecej i wiecej i w nowych miejscach, ja samapo sobie to wiem ze jak nie wyciskam co najmniej 3,4 dni to sie zaczyna poprawiac i lepiej to wszystko wyglada, tylko ze po paru dniach przychodzi kryzys i znowu to samo
mam pytanie do tych z was ktore sie maluja, uzywacie jakichs korektow na przebarwienia? jesli tak to jakie polecacie? Do tej pory nie uzywalam bo nie potrzebowalam za bardzo ale teraz mam te przebarwienia i chcialabym je jakos zakryc...
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 12:27   #720
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
. Zrobił mi się zajad, nie chce zjeść. Macie jakiś sposób?
sudokrem na noc i czasem w ciagu dnia jak nie wychodze nigdzie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.