Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 20:37   #4171
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzis dzwonilam na infolinie, Maja byc czerwiec/lipiec dopiero
o jak fajnie dzięki

Dziewczyny a możecie mnie jeszcze uświadomić Mogę położyć ten Casting na włosy wcześniej farbowane/rozjaśniane? Chodzi mi o odcienie blond, będę czekać na te nowe ale chciałabym już teraz wiedzieć co i jak
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-17 o 20:39
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 21:07   #4172
jej_torebka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja też mam pytanie.
Moje włosy są naturalnie koloru mysiego. Na pewno wiecie o co chodzi. W skutek farbowania nabawiłam się niestety ciepłych refleksów. Odrosły mi już ze 3 cm., ale odrosty nie są bardzo widoczne. Mam pytanie: Którym Castingiem się przefarbować, żeby ich broń Boże nie przyciemnić, a tylko ochłodzić? Myślałam o mroźnym beżu (713). Co Wy na to??
jej_torebka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:07   #4173
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

snowwhite mysle ze spokojnie nakladac je mozna na farbowane wlosy - przeciez to szampony, tak jakby tonery wiec nie powinno sie nic stac, one powinny odświezyc kolor
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 09:36   #4174
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jej_torebka Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie.
Moje włosy są naturalnie koloru mysiego. Na pewno wiecie o co chodzi. W skutek farbowania nabawiłam się niestety ciepłych refleksów. Odrosły mi już ze 3 cm., ale odrosty nie są bardzo widoczne. Mam pytanie: Którym Castingiem się przefarbować, żeby ich broń Boże nie przyciemnić, a tylko ochłodzić? Myślałam o mroźnym beżu (713). Co Wy na to??
Obawiam się, że ten odcień może przyciemnić włosy, nawet do dosyć ciemnego brązu, bo Castingi tak mają.
Jasny brąz mi zazwyczaj wychodził bardzo ciemno. Poza tym nie jestem pewna, czy taka drogeryjna, w dodatku małoinwazyjna farba jest w stanie ochłodzić skutecznie ciepłe refleksy.

Mój ciemny blond już jest, narazie się suszy, ale coś widzę że ciemno wyszło. Nic to, będę czekać jak wyjdzie po tygodniu mycia.
Naur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 10:17   #4175
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jej_torebka Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie.
Moje włosy są naturalnie koloru mysiego. Na pewno wiecie o co chodzi. W skutek farbowania nabawiłam się niestety ciepłych refleksów. Odrosły mi już ze 3 cm., ale odrosty nie są bardzo widoczne. Mam pytanie: Którym Castingiem się przefarbować, żeby ich broń Boże nie przyciemnić, a tylko ochłodzić? Myślałam o mroźnym beżu (713). Co Wy na to??
z ochładzaniem koloru Castingiem nie mam za dobrych doświadczeń, pomimo, że zawsze nakładam chłodny odcień, farba się zmywa do co raz bardziej ciepłego kasztanowego brązu i to wszystko widać w słońcu. w sumie samo farbowanie ciemnymi kolorami rozjaśnia lekko włosy, ale wkurzajace to jest gdy chce się miec ciemny chodny braz, a po tygodniu w świetle jest ciepła czekolada czy kasztan czy jeszcze cos innego ;/
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:16   #4176
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowwhite mysle ze spokojnie nakladac je mozna na farbowane wlosy - przeciez to szampony, tak jakby tonery wiec nie powinno sie nic stac, one powinny odświezyc kolor
Dzięki za odp To dobrze, też tak myślałam w sumie , że wtedy to tak jakby jako toner będzie W takim razie czekam z niecierpliwością na te nowe blondy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:53   #4177
jej_torebka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cogata i Naur: Dzięki za odpowiedzi
Trochę mnie zmartwiłyście, ale może to i dobrze. Miałam się już nie farbować i wracać do naturalnego koloru. Skoro tak trudno jest ochłodzić kolor, to sobie daruję. Nie jest aż tak źle. Rudy to to nie jest, a odrosty bardzo się nie odznaczają.

No ale mimo wszystko szkoda, że tak trudno o tak, wydawało by się, prosty efekt
jej_torebka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 18:49   #4178
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
z ochładzaniem koloru Castingiem nie mam za dobrych doświadczeń, pomimo, że zawsze nakładam chłodny odcień, farba się zmywa do co raz bardziej ciepłego kasztanowego brązu i to wszystko widać w słońcu. w sumie samo farbowanie ciemnymi kolorami rozjaśnia lekko włosy, ale wkurzajace to jest gdy chce się miec ciemny chodny braz, a po tygodniu w świetle jest ciepła czekolada czy kasztan czy jeszcze cos innego ;/
no wlasnie ja tez mam ten problem chce miec zimny odcien a tu jakies rudo czerwone kasztanowe refleksy - makabra!jakie kolory sa zimne tzn numery?
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:27   #4179
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
no wlasnie ja tez mam ten problem chce miec zimny odcien a tu jakies rudo czerwone kasztanowe refleksy - makabra!jakie kolory sa zimne tzn numery?
Wszystkie brązy drogeryjne mają pigment czerwony, dlatego wychodzą w połyskiem rudo - czerwono- jakimś tam...
Tylko profesjonalne farby wychodzą chłodno . Niestety!
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:31   #4180
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

np majirel?(czy jakos tak)
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:48   #4181
Ireland7
Wtajemniczenie
 
Avatar Ireland7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 2 946
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorota984 Pokaż wiadomość
dziewczyny, odradzam kolor BROWNIE;/ oczywiscie wszystko zalezy od koloruy wyjsciowego, ale mi wyszly jakies czerwonawe, ba! chyba nawet jakis fiolet albo juz mam zwidy;/ wczesniej mialam kilkakrotnie farnowane czekoladą, ta ostatnim razem spierala sie juz na rudawy, co wczesniej sie nei zdarzalo! teraz musze troche odczekac az farba przestanie leciec razem z woda i farbuje na tradycyjny braz - przynajmniej gwarancja ze nie bedzie jakichs dziwnych odcieni. Oczywiscie to moje spostrzezenia, moze ktorejs wyszedl normalnie
Ja również odradzam ten kolor. Włosy wyszły mi czerwono-pomarańczowe. Okropne I bardzo brzydko się wypłukuje.
Może u którejś z Was wyszedł inaczej ale ja po raz pierwszy zawiodłam się na Castingu.
__________________
Ciuszki na wymiankę:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=537734

Kosmetyki na wymiankę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571837
Ireland7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:50   #4182
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
np majirel?(czy jakos tak)
Dokładnie tak, ale też chyba niezłe są farby Loreal RICHESSE DIACOLOR, czy wella koleston.

Ale tu też mówimy o zupełnie innej cenie farb.
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 23:39   #4183
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam
Zdjęcie numer 1,to rozjaśniacz londeston z oxydantem 9% kładziony na odrost szarobury ciemny blond szeroki na ok2cm
Następne zdjęcia to casting 900 świetlisty blond kładziony na włosy całej długości,gdzie większość to pozostałości po balejażu blond z brązem.
włosy przesuszone,ale to pewnie wynik tego że wszystko to robione jednego dnia. drugie i ostatnie zdj.robione telefonem bodajże z lampą błyskową.

Edytowane przez edycisko
Czas edycji: 2010-05-18 o 23:49
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:15   #4184
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jej_torebka Pokaż wiadomość
Cogata i Naur: Dzięki za odpowiedzi
Trochę mnie zmartwiłyście, ale może to i dobrze. Miałam się już nie farbować i wracać do naturalnego koloru. Skoro tak trudno jest ochłodzić kolor, to sobie daruję. Nie jest aż tak źle. Rudy to to nie jest, a odrosty bardzo się nie odznaczają.

No ale mimo wszystko szkoda, że tak trudno o tak, wydawało by się, prosty efekt
teoretycznie chłodna jest właśnie hebanowa czerń nr 200, ale tak jak pisałam zmywa się do koloru ciepłego :/

tak jak napisała Izabelka, bardzo ładnie, chłodno wychodzą kolory z L'Oreal Richesse, dostępne na allegro w niskich cenach
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:43   #4185
jej_torebka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dzięki

Chociaż, ja już w sumie zadecydowałam. Daję odpocząć swoim włosom. Boję się sama farbować farbami profesjonalnymi,nie chcę wydawać pieniędzy na fryzjera, a do tego stęskniłam się za moim naturalnym kolorem, którego nie widziałam (poza minimalnymi odrostami) już od ósmej klasy podstawówki

Poza tym chyba nie przeżyłabym rozczarowania, gdyby coś wyszło nie tak i znów od początku musiałabym hodować odrost.
jej_torebka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:21   #4186
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

o matko, ta odpowiedź miała być też do mallflower:

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
no wlasnie ja tez mam ten problem chce miec zimny odcien a tu jakies rudo czerwone kasztanowe refleksy - makabra!jakie kolory sa zimne tzn numery?
w takim razie odpowiedź post wyżej

Moja koleżanka farbuje się farbami profesjonalnymi i jest bardzo zadowolona i ma ładny trwały kolor
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:40   #4187
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej!dziekuje za odp juz sie rozgladalam za majirel i richesse i nie wiem teraz na ktora sie zdecydowac ale to juz pewnie w innym watku bo mnie zaraz stad pogonia haha

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

edycisko bardzo ladnie ci wyszedl ten blondzik
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:38   #4188
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
hej!dziekuje za odp juz sie rozgladalam za majirel i richesse i nie wiem teraz na ktora sie zdecydowac ale to juz pewnie w innym watku bo mnie zaraz stad pogonia haha

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

edycisko bardzo ladnie ci wyszedl ten blondzik
Ja pierwszy raz farbowalam Castingiem i raczej tez sie przezucam na jakas profesjonalna niestety. Zaraz po farbowaniu spoko ale juz po paru razach mycia to czerwien wychodzila i teraz zamiast mroznej czekolady to widze rude;/dla mnie strasznie szybko zchodzi niestety
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 12:31   #4189
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
hej!dziekuje za odp juz sie rozgladalam za majirel i richesse i nie wiem teraz na ktora sie zdecydowac ale to juz pewnie w innym watku bo mnie zaraz stad pogonia haha

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

edycisko bardzo ladnie ci wyszedl ten blondzik
nie pogonią jak użyjesz to podziel się wrażeniami
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 17:30   #4190
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

okay with pleasure
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 17:55   #4191
Black Vinyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny
Chciałam sobie troszeczkę zmienic kolorek bo mój dotychczasowy ( czekoladowy brąz z Joanny ) juz mi sie znudził. I teraz waham się pomiedzy: Mroźną Czekoladą, Ciemną Czekoladą a Mroźnym Kasztanem. Nie chciałabym żeby wyszedł mi rudzielec, ale nie mam nic przeciwko bordowym refleksom na ciemnym kolorze. Z drugiej strony nie chcę czarnych . I tu nie wiem co wybrać. Nie chciałabym także dublowac swojego poprzedniego koloru. Chyba w akcie desperacji pomaluje się Jasnym Brązem ( tylko, że na opakowaniu wydaje sie bardzooo ciemny ) DORADZICIE !!!
Black Vinyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 22:35   #4192
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Black Vinyl Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Chciałam sobie troszeczkę zmienic kolorek bo mój dotychczasowy ( czekoladowy brąz z Joanny ) juz mi sie znudził. I teraz waham się pomiedzy: Mroźną Czekoladą, Ciemną Czekoladą a Mroźnym Kasztanem. Nie chciałabym żeby wyszedł mi rudzielec, ale nie mam nic przeciwko bordowym refleksom na ciemnym kolorze. Z drugiej strony nie chcę czarnych . I tu nie wiem co wybrać. Nie chciałabym także dublowac swojego poprzedniego koloru. Chyba w akcie desperacji pomaluje się Jasnym Brązem ( tylko, że na opakowaniu wydaje sie bardzooo ciemny ) DORADZICIE !!!
polacam Ci przejzenie watku takie pytania pojawiaja sie co chwile, sa tam opisy tych odcieni ktore wymienilas wraz ze zdjeciami po koloryzacji .
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:11   #4193
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Black Vinyl Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Chciałam sobie troszeczkę zmienic kolorek bo mój dotychczasowy ( czekoladowy brąz z Joanny ) juz mi sie znudził. I teraz waham się pomiedzy: Mroźną Czekoladą, Ciemną Czekoladą a Mroźnym Kasztanem. Nie chciałabym żeby wyszedł mi rudzielec, ale nie mam nic przeciwko bordowym refleksom na ciemnym kolorze. Z drugiej strony nie chcę czarnych . I tu nie wiem co wybrać. Nie chciałabym także dublowac swojego poprzedniego koloru. Chyba w akcie desperacji pomaluje się Jasnym Brązem ( tylko, że na opakowaniu wydaje sie bardzooo ciemny ) DORADZICIE !!!
Raczej ciemna czekolada to wychodzi naprawde ciemna,u mnie to chyba by wyszla czarna. Ja robiłam mroźną czekolada, kladlam na sredni może nawet i jasny braz, ale wczesniej mialam farbe fryzjerska, to nie byl napewno castingDziewczyny wklejały zdjęcia w tym kolorach takze mozesz popatrzec wczesniej to napewno znajdziesz.Mi po mroznej czekoladzie to po miesiacu wyszly rude, zwlaszcza pod slonce, nie jest to chłodny odcien raczej. Moze kasztan wyjsc nawet fajnie, ale nie testowalam takze nie wiem. tez pewnie zalezy to od wlosow, bo jak widzialam po zdjęciach to u kazdego to roznie chwyta. Ty masz czekoladowy braz to moze wyjsc ci kazda z tych kolorow co wymienilas fajna, ciemna czekolada chyba ma ta numeracje co wychodza ciemneale nie jestem pewna.To są kremy takze nie trzymaja sie u mnie zwlaszcza tak mocno jak farba.pozdrawiam

Edytowane przez madlen_m
Czas edycji: 2010-05-21 o 07:12
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 12:35   #4194
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam serdecznie.
Dopisałam się już do wątku 'powracamy do swojego naturalnego koloru włosów'. Na chwilę obecną moje włosy są koloru jasny blond, były popielate, niestety z czasem zaczęły żółknąć. Włosy farbuję od 8 lat, z tym, że całą głowę farbowałam tylko raz - za pierwszym razem. Później co miesiąc nakładałam farbę tylko i wyłącznie na odrosty. Tak więc włosy nie są bardzo zniszczone, ich kondycja jest niezła [są lekko przesuszone na końcach]. Mam zamiar powrócić do swojego blondu, boję się jednak radykalnych zmian, więc chciałabym, żeby nastąpiło to stopniowo. Jestem zainteresowana farbą Casting 810 perłowy blond. Nie jest to jednak kolor, który chcę uzyskać, ponieważ chcę mieć jeszcze ciemniejszy blond, natomiast obawiam się, że przy zastosowaniu ciemnego blondu od razu włosy będą zbyt ciemne... Dlatego wolę zacząć od jaśniejszego odcienia. Jestem bardzo ciekawa efektu, mam zamiar kupić jedno opakowanie na próbę i pokryć tylko jedno pasemko, żeby zobaczyć mniej więcej czego się spodziewać. Jeżeli któraś z Was przeprowadzała podobną 'operację' i ma doświadczenie będę wdzięczna za każdą informację
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 17:28   #4195
Black Vinyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Przeglądałam zdjęcia załączone przez wizażanki i w zasadzie dany kolor wychodzi każdemu inaczej. To zależy pewnie od oświetlenia, koloru wyjściowego. Czy Casting po farbowaniu będzie raczej ciemniejszy niż na opakowaniu? Będę sie sugerowała przynajmniej tym.

madlen_m Tak własnie myslałam, że mroźna czekolada będzie rudawa, szkoda, bo ten kolor bardzo mnie kusił .
Black Vinyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 18:24   #4196
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Dopisałam się już do wątku 'powracamy do swojego naturalnego koloru włosów'. Na chwilę obecną moje włosy są koloru jasny blond, były popielate, niestety z czasem zaczęły żółknąć. Włosy farbuję od 8 lat, z tym, że całą głowę farbowałam tylko raz - za pierwszym razem. Później co miesiąc nakładałam farbę tylko i wyłącznie na odrosty. Tak więc włosy nie są bardzo zniszczone, ich kondycja jest niezła [są lekko przesuszone na końcach]. Mam zamiar powrócić do swojego blondu, boję się jednak radykalnych zmian, więc chciałabym, żeby nastąpiło to stopniowo. Jestem zainteresowana farbą Casting 810 perłowy blond. Nie jest to jednak kolor, który chcę uzyskać, ponieważ chcę mieć jeszcze ciemniejszy blond, natomiast obawiam się, że przy zastosowaniu ciemnego blondu od razu włosy będą zbyt ciemne... Dlatego wolę zacząć od jaśniejszego odcienia. Jestem bardzo ciekawa efektu, mam zamiar kupić jedno opakowanie na próbę i pokryć tylko jedno pasemko, żeby zobaczyć mniej więcej czego się spodziewać. Jeżeli któraś z Was przeprowadzała podobną 'operację' i ma doświadczenie będę wdzięczna za każdą informację
jeżeli naprawdę chcesz wrócić do naturalnego koloru to idź do fryzjerki, bo castingi Ci tego nie ułatwią one są jak normalne farby. Ja po półrocznym rozstaniu z tymi farbami nadal mam farbę między pasemkami na głowie i to bardzo zrudziałą.
Warto zainwestować te 80 zł u dobrej fryzjerki i zrobić kolor zbliżony do naturalnego raz a porządnie zamiast bawić się w Castingi, bo na tym się skończy, że będziesz musiała robić włosy co 1,5 miesiąca
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:17   #4197
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jeżeli naprawdę chcesz wrócić do naturalnego koloru to idź do fryzjerki, bo castingi Ci tego nie ułatwią one są jak normalne farby. Ja po półrocznym rozstaniu z tymi farbami nadal mam farbę między pasemkami na głowie i to bardzo zrudziałą.
Warto zainwestować te 80 zł u dobrej fryzjerki i zrobić kolor zbliżony do naturalnego raz a porządnie zamiast bawić się w Castingi, bo na tym się skończy, że będziesz musiała robić włosy co 1,5 miesiąca
Dziękuję za odpowiedź! Niestety do fryzjera mogę się wybrać dopiero pod koniec sierpnia, kiedy będę w Polsce, wcześniej nie dostaniemy z mężem urlopu A do żadnego innego nie mam zamiaru iść [złe doświadczenia]. Chciałam zrobić ten ciemniejszy kolor sama jak najszybciej, żeby nie było tej okropnej różnicy pomiędzy odrostem, a włosem pomalowanym. Zastanawiałam się, po której farbie mogłabym się spodziewać ciemniejszego blondu [niestety teraz moje włosy powoli żółkną, co jeszcze bardziej mnie irytuje, nie jest to ściekły żółty, taki słoneczny, złotawy] i pomyślałam o tym Casting... Chciałabym położyć na włosach cokolwiek, zanim wybiorę się do fryzjera za te kilka miesięcy...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 12:24   #4198
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Pomimo, że nikt o te kolory nie pytał, ale i tak napiszę, tego typu info. zawsze przydatne
Moja mama wczoraj pofarbowała się Perłowym Blondem (nr 810) Castinga, włosy wyszły ciemne, kolor wyjściowy hmmm ni to rudy ni to miedziany, w każdym razie, był to balejaż z pasemkami jasnego blondu i ciemniejszych, kolor główny jakby miedziany, ale jasny. no trudno opisać

raz, że ciemne, dwa słabo pokryła odrosty :/

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-05-22 o 12:25
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 11:56   #4199
pigsny
Raczkowanie
 
Avatar pigsny
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
GG do pigsny
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Heej. Naszła mnie wena żeby coś w sobie zmienić. No i doszłam już do wniosku że będzie to kolor włosów. ;p Tylko jeszcze nie wiem na jaki .
I tu liczę na waszą pomoc ;P. W grę chodzi brąz i platynowy ale cieplejszy blond. Jak myślicie ładniej bym wyglądała jako jasna blondynka czy szatynka ?;p

A to moje zdjęcie ;p. Tylko oczy mam bardziej szare niż niebieskie ;D Niema to jak nasycenie
pigsny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 11:57   #4200
pigsny
Raczkowanie
 
Avatar pigsny
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
GG do pigsny
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a no i co do tej bladości mojej to idą wakacje więc będę miała ciemniejszą skórę..
pigsny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.