Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010r. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 13:53   #481
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Mrowak ja kupuję taki serek do smarowania najczęściej naturalny nie mam jakiejś konkretnej firmy , nie raz daję też z twarogiem ale to rochę za suche jest,np w biedronce są fajne serki co była ta reklama co kot zwalił na podłogę całą miskę nie wiem czy kojarzysz

Madzia no nie wiem czy nie ma różnicy kupić na zimę 2 pary butów średnio za 1oo jedna czy kupić kilka par , to samo z kurtkami , albo z książkami do szkoły z tych małych klas nie nadają się żeby od kogoś odkupić bo to sa takie książko-ćwiczenia .My możemy sobie pozwolic żeby gdzies pójść , pojechać z tymi dziećmi nie wiem choćby do kina czy na jakąś wycieczkę żeby te dzieci miały cos od życia więcej niż tylko zapewnione jakieś tam jedzenie i kurtka po starszym bracie.Ja kupuję jeden chleb i jemy go 2-3 dni a u nas jest babka co ma 10-cioro dzieci i ona przychodzi po chleb z wielką torbą i tak codziennie a jeszcze coś do tego chleba tez by się przydało,więc nie wiem czy nie ma różnicy

Dziewczyny a z tym mlekiem to przecież tam na opakowaniu jest podana dawka na dobę ile możecie dać tam są różne witaminy i mikroelementy i też nie można dać przecież więcej bo to szkodliwe takie przewitaminowanie,więc Madziwnia dobrze pisze nie ważne że chce więcej.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:57   #482
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Baobabku a skąd tą antenę się bierze?? Oni dają jak zakładają tv??
tak. Ale jak masz już jakąś antenę satelitarną, to nie musisz sobie dodatkowo brać tej polsatowej, wystarczy dekoder, do tej anteny co masz - podłączysz i wtedy masz niższy koszt jak zaiwerasz z nimi umowę. U nas nikt nie montował nam tego polsatu, sam tż to robił, nawet nie mają montażu w usłudze...przynajmniej u nas w busku
__________________
K & I


Edytowane przez Baobabek
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:58
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:07   #483
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ooo to zakupię dzisiaj jogobellę tylko jaki smak...może malinowy albo truskawkowy bo takie kaszki bardzo lubi


jenyyy ale ceny ja za neta płacę osobno bo teraz mam z orange tu na mieszkaniu i płacę 49 zł ale i tak sporo mniej niż Ty łącznie tak do cyfrowego polsatu trzeba antenę

moja siostra tyż ma polsat i płaci tyle co ty a ja mam 37,90, ona dostała jakiś czas temu smsa że ma niedopłaty 2 zł, bo płaciła tak jak ja, i od tamtej pory płaci tak jak ty
no a ja dostałam taki liścik od nich

Tylko przy kupowaniu jogurtu zwróćcie uwagę czy jest np jogurt truskawkowy czy jogurt o smaku truskawkowym bo to nie to samo w tym o smaku truskawkowym nie ma ani śladu truskawki , tak przykładowo napisałam o truskawkach
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
placisz 39,90 bo masz umowe na czas nieokreślony, idz do punktu i podpisz nową i bedziesz płaciła 37,90. Przeważnie jest na 2 lata umowa i jeżeli nie pojdziesz podpisać nowej to przedłuzają na czas nieokreślony i jest drożej;/



my płacimy za internet 50 zł
masz rację mam na czas nieokreślony
ja za internet płacę 40 + 20 za zawieszony nr.tel czyli za gniazdko bo mam z neostrady i do tego dekoder ale nie ma tam dużo kanałów

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

My na spacer codziennie wychodzimy , nawet przy -10 wychodzilismy chociaż na pół godzinki.
Lekki katar czy kaszel nie jest przeciwwskazaniem jedynie gorączka.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:23   #484
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

czyli mam kolejne rzeczy do testowania

P0P jaknajbardziej luźniejsze kupki mogą być po szczepieniu.
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:48   #485
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość


a tego chyba nie rozumiem??
.
tak napisałam w skrócie.. to znaczy że ona jest nadal na cycku i jesli ja np. jade w sobote do szkoły. to rano ja jeszcze karmię cycem
potem dostaje ok 15-180ml mleka albo mojego jak mam albo MM
i czasami jak wracam póxniej niz ok 18 to jeszcze raz jej dadza 180ml MM a czasami ja juz karze przetrzymac bo np. w szkole nie ściagałam i mam pełne cycki to jej soczek dadza a ja szybko wracam ..

o o to mi chodziło... ż eona ma jesc wiecej z cycków a mm jest tylko na taki pierszy głodek.,
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:36   #486
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ja pochodzę z rodziny wielodzietnej. Mam jeszcze 3 rodzeństwa: 2 siostry i brata. I kiedyś mi mama mówiła, że tylko ja byłam planowana
Ja to chyba nie byłam planowana bo ostatnia - 4 jestem
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość

My na spacer codziennie wychodzimy , nawet przy -10 wychodzilismy chociaż na pół godzinki.
Lekki katar czy kaszel nie jest przeciwwskazaniem jedynie gorączka.
My też. No chyba że ja się gorzej czułam, brak sił itd

Ja mam tv na kartę. Płaciłam rok temu 120zł na cały rok. I tak prawie tv nie oglądam a podstawowe kanały (prócz polsatu) mam.

Misiek olał drugą drzemkę. Usypiałam go ponad godzinę a on ani myślał. Teraz pokłada mi się na podłodze i marudzi I co ja mam z nim zrobić
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:45   #487
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

nie wiem, czy tak mogę, ale dodam zdjęcie w którym będą dane do pit'u na ten 1% i skromne darowizny, jeśli możecie dziewczyny, to pomóżcie nam. prosimy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fundacja 2.jpg (37,2 KB, 58 załadowań)
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 15:47   #488
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Mrowak ja kupuję taki serek do smarowania najczęściej naturalny nie mam jakiejś konkretnej firmy , nie raz daję też z twarogiem ale to rochę za suche jest,np w biedronce są fajne serki co była ta reklama co kot zwalił na podłogę całą miskę nie wiem czy kojarzysz
kojarzę, kojarzę- a jest taki serek pt.Bieluch, pamiętam, że moje koty swego czasu uwielbiały-muszę mu sprawdzić skład

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

o o to mi chodziło... ż eona ma jesc wiecej z cycków a mm jest tylko na taki pierszy głodek.,
a teraz kumam

u nas mleko to 180ml rano, potem ok.120-150 na drugie śniadanie+ do tego jakiś owoc, kleik, deserek i wieczorem największa partia 240ml przed spaniem. Pomiedzy jest obiadek no i tak wygląda całe nasze jedzenie, ew. po drodze jeden-dwa ryżowe wafelki. Jakoś boję się jej przyzwyczaić do podjadania między posiłkami wiec wafelek czy ciasteczko jest wtedy, gdy my coś jemy przy stole i siedzi z nami. Przesadzam z tym?
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:51   #489
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Wiecie co, teraz sie zastanawiam czy ja mojej niunki w anemie nie wpedzilam, bo niewlasciwie ja zywilam???
Ona mi slabo bardzo na wadze przybiera od 3 mieisecy i jest taka bladziutka; a teraz jeszcze marudzi, choc ogolnie jest radosna; chyba poprosze o skierowanie na badania; tylko czy oni beda mi ja kluc jakos mocno???

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość

Ja mam tv na kartę. Płaciłam rok temu 120zł na cały rok. I tak prawie tv nie oglądam a podstawowe kanały (prócz polsatu) mam.
co to znaczy tv na karte? jak to wyglada;


czy moglybyscie mi jakos lopatologicznie od podstaw wyjasnic jaki internet mozna teraz w Polsce miec?
Chodzi mi o staly dostep, nielimitowany. Jak to wyglada i ile kosztuje, jakie sa mozliwosci;
My tutaj mamy takie pudlo, chyba nawet modemu nie mamy (?; rany ja zielona w tej kwestii), to przesyla neta na komp i moj laptop, a jest z francuskiego orange; moj tz ma telefon kom. w tym. A do internetu mamy GRATIS telefon stacjonarny ( telefony na nr stacjonarne gratis i nie ma oplat); no i mamy telewizje internetowa w tym jeszcze;
Wyjasnijcie i podpowiedzcie mozliwosci mi prosze.
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:56   #490
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość

co to znaczy tv na karte? jak to wyglada;
http://telewizjanakarte.pl/?utm_sour...FYOIDgodMj8OIQ
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:03   #491
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
kojarzę, kojarzę- a jest taki serek pt.Bieluch, pamiętam, że moje koty swego czasu uwielbiały-muszę mu sprawdzić skład



Jakoś boję się jej przyzwyczaić do podjadania między posiłkami wiec wafelek czy ciasteczko jest wtedy, gdy my coś jemy przy stole i siedzi z nami. Przesadzam z tym?
bieluch byl chyba ok;
z czym, z tym, ze nie dajesz jej podjadac? Nie sadze, ja mojej dam chrupka kukurydzianego jak na mnie patrzy lakomym wzrokiem jak cos palaszuje; Dziecko nie powinno podjadac caly czas (dorosly tez, ale swoj rozum ma) bo obciaza to zoladek, nie jest zdrowe; zoladek wydziela wtedy caly czas kwasy, nie ma prrzerwy i nie jest to dobre;

o libra, pasniczek fajnie brzmial, ale chyba takie podjadanie kiedy ma ochote nie jest najlepsze. tak sobie mysle.
ja np podjadam, taki glupi nawyk, ciagle cos w gebie i nie czuje sie z tym dobrze, moj zolad tez nie.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

no tak; fajne, ale to sie chyba z zadnym internetem nie wiaze?
ja tv tez nie za wiele ogladam; tutaj mam jeden program kt jest swietny a teraz nie mam nan czasu; ale internet bym chciala (kiedy bede w polsce)

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

cynamonkowa, jak tam Nadia, ma jeszcze te egzeme? Moja ma niestety, jutro ruszam chyba do lekarza; tylko raz zostawilam ja w strasznie mokrej pieluszce, bo przerzucilam ja na czas terapii w pampersy i raz zalozylam znowu wielorazowa, zeby pooddychala jej pupcia i zapomnialam, myslalam, ze pampka ma i za dlugo ja cholewcia przetrzymalam, noo;
nieladnie u niej to wyglada;
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 16:17   #492
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

bolą mnie wszystkie mięsnie... mam dreszcze.... idzie choróbsko!!!
a w sobote egzamin ja karmiąca co ja mogę???
]Apap C?
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:26   #493
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

ibuprom tez mozesz a on jest przeciwzapalny. wit C tak, sok malinowy i do wyrka!
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:34   #494
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

madziwnia tż niech przejmie Misię a Ty do wyrka - herbata z cytryną i sokiem malinowym albo miodem, apap/ibuprom i się grzej

Laski a jak i gdzie załatwia się ten 1% podatku??

yoonka odezwali się??

Ja nie wiem po co mój syn ma swój pokój i swoje zabawi, jak On woli grzebać w moich szufladach, bawić się tv, dvd i głośnikami
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2011-01-13 o 16:36
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:37   #495
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość

cynamonkowa, jak tam Nadia, ma jeszcze te egzeme? Moja ma niestety, jutro ruszam chyba do lekarza; tylko raz zostawilam ja w strasznie mokrej pieluszce, bo przerzucilam ja na czas terapii w pampersy i raz zalozylam znowu wielorazowa, zeby pooddychala jej pupcia i zapomnialam, myslalam, ze pampka ma i za dlugo ja cholewcia przetrzymalam, noo;
nieladnie u niej to wyglada;
no niestety ma..tylko mi 2 osoby powiedziały,że to pewnie od pieluch,żeby je zmienić na inne.
Staram się jej to smarować raz clotrimazolum, a później czymś natłuszczać czy nawilżać,ale jak raz jest blade to później znów czerwone..Całkowicie nie schodzi
Tylko,że to rzeczywiście jest w tym miejscu gdzie ten pasek w pieluchach..
Używamy od początku Pampersa..teraz zauważyłam,że 4+ (active baby) różnią się od siebie,w jednej paczce są inne a w drugiej inne,z tym,że i jedne i drugie 4+.
Kupię chyba w tym tyg pieluchy z innej firmy i zobaczymy czy coś się zmieni.
Nie orientujecie się dziewczyny,które można kupić na sztuki?Kurka,bo całą paczkę później będę musiała "wymęczyć" jak będą niedobre..no chyba,że komuś oddam..
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:51   #496
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
a ja nawet nie wiedziałam że miesko tylko 1-2 razy w tyg.

ja podaje czasami codziennie jakis obiadek w którym jest miesko albo szchab , szynka królik ryba, wołowinka, kurczak.
Czsami jakies wikwintne dania jakieś targitalle czy jaos tak i tam mieska nie ma.. czasami zupki ale pzrweażnie nawet w krupniczku jakies miesko jest.

nigdy nie patrzyłam na ten schemat i teraz nie wiem bo tak piszecie o tym, czy ja nie za dzuo jej podaje.
teraz juz ma 9msc i 12 dni wiec i tak juz danwo tak jada ...

hej, to pierwszy post który sobie zapisalam, a dalej już jest wyjasnienie - mięsko codziennie, no chyba ee rybę. A moja pediatra mówiła mi o wprowadzaniu żółtka - co drugi dzien - wtedy kiedy je bez miesa. Wiec żółtko mięso zastępuje. no ale codziennie to chyba nie... więc jakby tak policzyć to 1-2xrybka, 3xółtko i zostaje2-3x miesko


Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
A i jeszcze: jak fajnie było przewijać takie maleństwo. Szybko i bez problemów. Teraz to jest masakra. nie dość że to się kręci we wszystkie strony, rozebrać się nie da, ubrać się nie da, ucieka z gołym brudnym tyłkiem. A najlepiej jak jeszcze wybrudzi
wszystko i siebie w tym kupsku.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

U mnie to tylko w nocy zjada mox 220ml na raz. Ale więcej to by nie zjadła. A w dzień to tak około 180ml (x2) ale to jet czasami na siłę bo na koniec dokarmiam łyżeczką. spróbujcie tak 100ml mleka podać łyżeczką. Masakra jakaś ale ja i tak się cieszę że je. Do tego mleka (każdej butelki ) dodaję około 2 łyżeczki jakieś kaszki lub kleiku aby było bardziej treściwie. Próbowałam podawać gęstą kaszkę łyżeczką ale sie krztusiła i wymiotowała (jak miała czym).

A jak robicie tą rybę? Bo ja do tej pory to chyba tylko parę razy dałam jej słoiczek w której składzie była ryba.
POP plan powrotu do pracy na krotko jest super. A co do obaw to doskonale Cię rozumieme, ja straciłam dwie ciąże wczesniej i chyba już w żadnej ciązy nie będę się czuła bezpiecznie. No ale ja przy malych twiinsach nie planuję kolejnego ( a jeszcze by mi sie drugie podwójne traafiło), a potem to juz będe naprawde za stara na dziecko.
co do dawania mleka lyżeczką to owszem podejmowalam takie szalone próby jak Wojtus nie chciał pić z butelki. Ale szybko zaczęłam do reszty mleka dodawać kaszkę. WOgóle jak widze jakie porcje zjadaja dzieci inne to moje wydają mi sie glodzone... Ale co ja zrobie - Wojtuś nie zjada i tych 150 a Asi dzisiaj dalam 180 z kaszką i nie zjadla nawet 150.... Wzoraj im sprobowałam dać dwa razy danie obiadowe i nawet to fajny pomysł byl. wieczzorem zjadly kaszkę lyżeczką i dluuugo spały bez jedenia, dopiero o 1szej, za to tak się oryczaly że az rozbudziły i Wojtka trzeba było ponosic zanim usnąl znow. A krzyczały boi czekalam na męża, który nie slyszał w lazience, zeby naarmił jednoz nich. JA w noocy karmię ich w łóżeczkach....
a OLiwka tak nic nie chce gęstego? Próbowalaś jej na mleczku jakiś budyń robić z owockami ze słoiczka??Albo kisielek?

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
aha Asiulek moja też chodzi przy meblach i staje na palcach, byłam u dwóch lekarzy i mówili, że niektóre dzieci tak mają, że na początku chodzą na palcach, potem się to zmieni. Amelka rzeczywiście zaczyna częściej stawać na całej stópce, a butów na twardych spodach nie zakładam bo neurolog nie kazała. Wsio będzie ok
WOjtek te z stawał od początku na oalcach , dzisiaj więcej na calej stopie, ale jeszcze mu sie zdarza. Lekarz od rehabilitacji powiedział, że do roku to dopuszczalne.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
czy wy zostawiacie maluchy np w pokoju a same robicie cos w kuchnii?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

moja ma mnie generalnie gdzies i nie robi jej roznicy ze wychodze wiec za mna nie idzie, za to jak z pokoju wychodze to robi ZAWSZE podkówke!
ja swoich nie mam szans zostawić, nawet w tym samym pokoju ciezko Ale pracujemy nad tym.... ZOstaja tylko jak spią a i to uzależniłam się od monitora oddechu

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość

Wczoraj kupiłam takie fajne skarpety za 20 zł z podeszwą silikonową wygląda trochę jak mydelniczka taka z kolcami - super do nauki chodzenia - polecam
a poprosze linka Ja widziałam rajstopy donauki raczkowania, mialy ABS też na kolanach

Moja dzis spała prawie do 8!! nigdy tak nie spała, jej rekord to 7.15 A wczoraj zasneła o 20. Tylko my teraz spimy z nią w pokoju bo mama śpi u nas, i o 24 sie b7udzę, patrzę- a ta stoi w łózeczku. Myślałam, że to juz rano, a to była 23.45 dokładnie. Połozyłam ja, dałam smoka i usnęła... chyba stała na śpiku...czyzby początki lunatykowania?? :/[/QUOTE]

mówisz że to lunatykowanie??? U mnie Asia przez sen siada. placze, a jak dostanie smoka i jest lekko popchnięta to kladzie się na poduszke i spi dalej

Cytat:
Napisane przez cynamonkowa Pokaż wiadomość
Nadia jak na początku jadła taką rybkę ze słoiczka (bo teraz jemy parowaną)nic jej nie było,a ma chyba skłonność do alergii (na chwilę obecną na bank jajko,tzn.białko jajka),a jak pierwszy raz dałam jej indyka w pomidorach zareagowała plamkami na buzi teraz jest już ok i je różne dania z pomidorami.
kurcze, ja też musze odnaleźć winowajcę wysypki Asi - albo ryba albo pomidory, chociaz mogło być i coś innego...


Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
nie wiem, czy tak mogę, ale dodam zdjęcie w którym będą dane do pit'u na ten 1% i skromne darowizny, jeśli możecie dziewczyny, to pomóżcie nam. prosimy.
sidorcia, a jakbyś wysłała ten plakat na email, bo na tych wizażowych zzdjęciach się dopisuje że nia masz zgody na kopiowanie. Możnaby takie wrzucić na facebooku w swoim profilu, albo na NK. A z tym napisem to tak średnio....

DO mnie dzis doszl łóżeczka turystyczne czyli mogę wyjeżdżac,. TEraz tylko nauczyc ich spać w tych łóżeczkach. Asia na razie
zostawiona w nim się boi i zaczyna płakać, ale ona tak ma ze wszystkimi nowościami, mam nadzieję że się pryzwyczai. Za to Wojtuś szalał wręcz - chyba mamsposób jak przy nim prasować czy coś, kiedy Asia spi


pozdrawiam i zmykam.
co za kicha z tym konkursem, spadają oceny jak nic. Może by tym zainteresować moderację.... gdyby tak wyświetlali który użytkownik dal jaką ocenę to nie byłoby takich numerów

cynamonkowa, pieluchy oakowane po dwa sa tylko chyba w rossmanie - ich marka. szyciej robia się mokre ale pasek maja fajny, mięsiutki. Ja używam Huggisów, ale często podrażnają właśnie przy zapieciu bo mają taki sztywny pasek i jak się niedokładnie zaloży ( a przy wijacym się dziecku to się zdarza) to wtedy ocierają skórkę

Edytowane przez martuko
Czas edycji: 2011-01-13 o 16:56
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:12   #497
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość

cynamonkowa, pieluchy oakowane po dwa sa tylko chyba w rossmanie - ich marka. szyciej robia się mokre ale pasek maja fajny, mięsiutki. Ja używam Huggisów, ale często podrażnają właśnie przy zapieciu bo mają taki sztywny pasek i jak się niedokładnie zaloży ( a przy wijacym się dziecku to się zdarza) to wtedy ocierają skórkę
martuko,dzięki za info..
chodzi mi raczej o to,że to jest w miejscu (patrząc od wewn.str. pampka) takiego białego paska,zaraz po tym pasku od zapinania..(nie wiem czy mnie ktoś zrozumie ) i myślę,że to może jakoś czymś nasączane jest czy coś,jakby to była wina składu,a nie tego,ze obciera,bo te plamki czerwone inaczej wyglądają..są jak uczulenie..
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:16   #498
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
yoonka odezwali się??
nie jeszcze z tego co mowili ostatnio walka jest miedzu polskim oddzialem a centrala o umieszczenie w strukturze tego stanowiska. mi sie nie spieszy
Cytat:
Napisane przez cynamonkowa Pokaż wiadomość
no niestety ma..tylko mi 2 osoby powiedziały,że to pewnie od pieluch,żeby je zmienić na inne.
Staram się jej to smarować raz clotrimazolum, a później czymś natłuszczać czy nawilżać,ale jak raz jest blade to później znów czerwone..Całkowicie nie schodzi
Tylko,że to rzeczywiście jest w tym miejscu gdzie ten pasek w pieluchach..
Używamy od początku Pampersa..teraz zauważyłam,że 4+ (active baby) różnią się od siebie,w jednej paczce są inne a w drugiej inne,z tym,że i jedne i drugie 4+.
Kupię chyba w tym tyg pieluchy z innej firmy i zobaczymy czy coś się zmieni.
Nie orientujecie się dziewczyny,które można kupić na sztuki?Kurka,bo całą paczkę później będę musiała "wymęczyć" jak będą niedobre..no chyba,że komuś oddam..
Cytat:
Napisane przez cynamonkowa Pokaż wiadomość
martuko,dzięki za info..
chodzi mi raczej o to,że to jest w miejscu (patrząc od wewn.str. pampka) takiego białego paska,zaraz po tym pasku od zapinania..(nie wiem czy mnie ktoś zrozumie ) i myślę,że to może jakoś czymś nasączane jest czy coś,jakby to była wina składu,a nie tego,ze obciera,bo te plamki czerwone inaczej wyglądają..są jak uczulenie..
jak Tosia cos takiego miala i ani po clotrimazolu ani po pimafucorcie nie schodzilo, to kupilam krem na odparzenia nivea i przy kazdej zmianie pieluchy bylo smarowanko. po 2 dniach zeszlo zupelnie.
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:29   #499
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

ja neta nie mam z polsatu, neta ciagne od ojca z pentagramu. Mialam w Play ale wyszla mi umowa i nie przedluzalam, bedziemy cos musieli pomyslec po przeprowadzce, jakis czas z wami mnie nie bedzie na pewno! a z polsatu mam tylko same 2 dekodery plus vod.
tylkooliwka moja jada juz pomidorowa zupe z nami.
Baobabku ja nie moge malej jogurtow dawac , a szkoda z checia by wtrynila jakiegos na bank!

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

dobra uciekam jakies zarcie naszykowac, o 20 mamy dzisiaj gosci.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 17:38   #500
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
jak Tosia cos takiego miala i ani po clotrimazolu ani po pimafucorcie nie schodzilo, to kupilam krem na odparzenia nivea i przy kazdej zmianie pieluchy bylo smarowanko. po 2 dniach zeszlo zupelnie.
yoonka,dzięki spróbuję
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:40   #501
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez cynamonkowa Pokaż wiadomość
yoonka,dzięki spróbuję
bo to tak odizoluje skore od pieluchy. moze o to chodzi?
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:48   #502
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

pl_madzia - ja też bym n ie mogła płodzić dzieci jak w tym samym pokoju są inne dzieci - świadome. Mnie krępuje nawet obecność innych w tym samym domu a co dopiero w tym samy pokoju.


Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Laski a jak i gdzie załatwia się ten 1% podatku??
W PIT- cie, tam na końcu jest rubryka i tam podajesz konto na które mają przelać ten 1% z Twojego podatku. Ty nic nie robisz tylko podajesz konto z dopiskiem na kogo. Więc jest to bardzo proste. Wcześniej było tak że to sami przesyłaliśmy a w PIT-cie tylko sie pisało że sie przesłało. I oczywiście trzeba było zachować poświadczenie przelewu do kontroli. Ale zaletą tamtego sposobu było to że pieniądze od razu trafiały na konkretne konto. A teraz do US przesyła te pieniądze ale dopiero koło czerwca.

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
POP plan powrotu do pracy na krotko jest super. A co do obaw to doskonale Cię rozumieme, ja straciłam dwie ciąże wczesniej i chyba już w żadnej ciązy nie będę się czuła bezpiecznie. No ale ja przy malych twiinsach nie planuję kolejnego ( a jeszcze by mi sie drugie podwójne traafiło), a potem to juz będe naprawde za stara na dziecko.
co do dawania mleka lyżeczką to owszem podejmowalam takie szalone próby jak Wojtus nie chciał pić z butelki. Ale szybko zaczęłam do reszty mleka dodawać kaszkę. WOgóle jak widze jakie porcje zjadaja dzieci inne to moje wydają mi sie glodzone... Ale co ja zrobie - Wojtuś nie zjada i tych 150 a Asi dzisiaj dalam 180 z kaszką i nie zjadla nawet 150.... Wzoraj im sprobowałam dać dwa razy danie obiadowe i nawet to fajny pomysł byl. wieczzorem zjadly kaszkę lyżeczką i dluuugo spały bez jedenia, dopiero o 1szej, za to tak się oryczaly że az rozbudziły i Wojtka trzeba było ponosic zanim usnąl znow. A krzyczały boi czekalam na męża, który nie slyszał w lazience, zeby naarmił jednoz nich. JA w noocy karmię ich w łóżeczkach....
a OLiwka tak nic nie chce gęstego? Próbowalaś jej na mleczku jakiś budyń robić z owockami ze słoiczka??Albo kisielek?
JEszcze właśnie tych kisielków czy budyniów nie próbowałam. Ale ona je np. owoce ze słoiczka ze SLINAK-iem i to jej wchodzi a kaszka taka gęsta nie więc je na mleku. Obiadki też już coraz gęstsze je. Dławi się oczywiście ale coraz rzadziej wymiotuje. Niemnie do kanapki to nam baaarrdzo daleko.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:54   #503
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
bo to tak odizoluje skore od pieluchy. moze o to chodzi?
niby w tym miejscu nie ma wilgoci,bo to jest wyżej,ale nie zaszkodzi spróbować i czymś na odparzenia..
tak jak piszesz,może ten krem zminimalizuje bezpośredni kontakt skóra-pielucha
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:07   #504
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
ibuprom tez mozesz a on jest przeciwzapalny. wit C tak, sok malinowy i do wyrka!
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
madziwnia tż niech przejmie Misię a Ty do wyrka - herbata z cytryną i sokiem malinowym albo miodem, apap/ibuprom i się grzej
ha ha ha ...... baaaardzo smieszne
tylko ciekawe kto za mnie sie nauczy na egzamin. jejuuuuuuu
dobrze że sa 2 bezpł. poprawki...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:08   #505
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez cynamonkowa Pokaż wiadomość
niby w tym miejscu nie ma wilgoci,bo to jest wyżej,ale nie zaszkodzi spróbować i czymś na odparzenia..
tak jak piszesz,może ten krem zminimalizuje bezpośredni kontakt skóra-pielucha
ja uzywalam bawelnianych pieluch, wiec to na bank nie od pieluch;
co do kremow na odparzenia uzywalam wczesniej sudokremu, potem clotrimazolum na zmiane z sudokremem i na razie jest cholerstwo; uzywam tez jako bariery takiej oliwki z wapnem gaszonym;
nic to nie zmienia za bardzo, a juz ponad tydzien jak clotrimlazolum uzywam, wiec nie chce za dlugo jesli ma nie pomoc
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:51   #506
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Wiecie mi już odbija od siedzenia w domu. "Chodzę" po allegro i klikam po różnych aukcjach tak dla zabawy. Oczywiście jakieś rzeczy dla dzieci. Potem czekam czy mnie ktoś przebije czy nie. Jak na razie sie udaje i mnie przebijają. Gorzej jak tak wygram na raz parę. Ale przynajmniej ma co robić. Oczywiście liczę się z wygraną i coś chciałabym wygrać tylko nie wszystko na raz.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:56   #507
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość
ja uzywalam bawelnianych pieluch, wiec to na bank nie od pieluch;
kazda pielucha jak mokra izoluje od powietrza, wiec to moze byc od pieluch
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:31   #508
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Witam

Nie dogonie już was dzisiaj,bo wymiękam.Byłam na fitnesie i o rany laski jakiego nasza grupa ma treneraoczy z podłogi zbierałam,a jaki ma tyłek!!!takie ciacho...jakby tż wiedział,że chodzę na zajęcia do faceta i to takiego to w sekundę by wrócił

A wracając do zajęc to taki wycisk dostałam,że dupy ruszyć nie mogę,do domu taxi zamówiłam,bo nogi posłuszeństwa odmawiały.Już sama nie wiem czy kondycha taka mizerna(a powiedziałabym,że mam dobrą)czy to wszystkio z wrażeniaA ogólnie polecam takie zajęcia,wyżyje się na zajęciach to seks mi z głowy(?) trochę wylecii babeczki fajne

Mała oczywiście psikusa mi zrobiła-podczas mojej nieobecności stanęła sobie SAMA niczego ani nikogo się nie trzymając
A jak ona się potrafi bawić z moimi siostrami,dziecka w domu nie ma,we 3 wariowały cały dzieńnie potrzebowała mamy ani rąk do noszenia.

Dziewczyny Feerou,Martuko,Machaj na dzieciaczki zagłosowałam i linki do dziewczyn wysłałam,żeby 5 dały

Dobranoc
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:39   #509
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Dobranoc ide spac choroba mnie powala!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:49   #510
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Dzięku yoonka właśnie siedzi w domu już 2 tydzien oprócz wizyt u lekarza i aż mi go szkoda.
ale jeszcze poczekam

my przed świętami wzieliśmy tv N i płaciliśmy za dekoder 48zł i abonament tez 48zł jest wszystko oprócz polsatu,ale maja wprowadzić,za toye płaciłam 70zł

w tej rybie ze słoiczków są tez pomidory,dajecie już?
Tak ja daje dośc dawno bo rybe to jej daje albo jak sama robie albo taki słoik od 11 miecha ryba w pomidorach z kluseczkami hippa , tam są kawały ale Ola to je

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
JA samo tak luzem puszczone to nie zostawiam. Tak samo to zostawiam ale w kojcu tylko.


Narzekałam na kupkę to mi teraz taką walnęła że pod samą szyję była. Cała do przebrania. I teraz zastanawiam sie czy jakiś początek czegoś gorszego. A moze to reakcja na wczorajsze szczepienie?? Czy może być też taka reakcja organizmu na to szczepienie (różyczka, odra, świnka)??
Może i tak , poczytaj moze po necie coś , Szymek nie zareagował wogóle na to szczepienie ale on na zadne nie reagował , Ola też nie

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ja już od dawna daję pomidory - mały uwielbia (chyba po mnie), daję też zupkę pomidorową z kluseczkami z bobovity i jak kiedyś dla nas robiłam to małemu też dałam tylko zabieliłam jogurtem naturalnym i rozgotowałam bardziej ryż
a właśnie jakie jogurty dajecie?? bo my zrezyzgnowaliśmy z misiowych nestle, jednak ta data baaaardzo długiej ważności mnie odstraszyła i daję Kubusiowi wafelkowy i biiszkoptowy danone. Naturalne mu nie podchodzą woli te słodsze a dajecie danonki???wiem, syf straszny-moja siostra daje mimo to i danio też daje i ja się zastanawiam bo mała już tyle miesięcy jada....
Danio daje szymkowi odkad rok skończył czasem bo lubi , teraz jak chce też mu daje no ale on juz duzy chłopak , Oli kupuje naturalny serek z rolmlecza i dodaje sama owoce . Danonkom mówie nie bo to sam cukier i chemia i do tego poleca się je od 3 roku życia,

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Teraz już WIEM


Ja juz od dawna daję jej zupę pomidorowa - bardzo je lubi. Taką z Hippa tam nie ma grudek.
Ola kocha tą zupkę i tą warzywną tez ostatnio mi zjadła tej pomidorowej dwa słiki na raz ja nie wiem gdzie ona to zmieściła bo ten słoik przecież jest ogromny

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Baobabku a skąd tą antenę się bierze?? Oni dają jak zakładają tv??
Antene dają zwykle za darmo a czasem za jakieś grosze , z tym że najpierw musisz sprawdzić czy wogóle mozesz mieć satelite , czy nie masz na przeciwko okien czegoś co by jej zasłaniało odbiór . popatrz po sasiadach czy ktoś ma . zobacz jak są skierowane , tak samo by musiała być skierowana u was . Bo w miastach głównie to jest problemem w montażu anten tego typu

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość
Wiecie co, teraz sie zastanawiam czy ja mojej niunki w anemie nie wpedzilam, bo niewlasciwie ja zywilam???
Ona mi slabo bardzo na wadze przybiera od 3 mieisecy i jest taka bladziutka; a teraz jeszcze marudzi, choc ogolnie jest radosna; chyba poprosze o skierowanie na badania; tylko czy oni beda mi ja kluc jakos mocno???


co to znaczy tv na karte? jak to wyglada;


czy moglybyscie mi jakos lopatologicznie od podstaw wyjasnic jaki internet mozna teraz w Polsce miec?
Chodzi mi o staly dostep, nielimitowany. Jak to wyglada i ile kosztuje, jakie sa mozliwosci;
My tutaj mamy takie pudlo, chyba nawet modemu nie mamy (?; rany ja zielona w tej kwestii), to przesyla neta na komp i moj laptop, a jest z francuskiego orange; moj tz ma telefon kom. w tym. A do internetu mamy GRATIS telefon stacjonarny ( telefony na nr stacjonarne gratis i nie ma oplat); no i mamy telewizje internetowa w tym jeszcze;
Wyjasnijcie i podpowiedzcie mozliwosci mi prosze.
Masz tzw livebox czy jak to sie tam zwie .
Ja mam orange w kabla podpięty pod tel płace 59 zł . można i drożej płacić jeśli jest szybszy przesył , ale ja nic nie ściągam itp wiec mi nie potrzeba . Można mieć z TV kablowej , też stałe łacze , można mieć z tel komórkowego ( zwykle mają super zasięg w dużych miastach ) na zadupiach różnie bywa ( u mnie fatalnie działają ) można mieć przez satelite ( to się montuje jak ktoś nie ma tel stacjonarnego ( nie ma gdzies podłączeń - i tak jeszcze bywa itp ), Mozna poszukać i się pod kogoś podpiąć ja tak kiedyś jechałam w wawie na necie sąsiada

Cytat:
Napisane przez cynamonkowa Pokaż wiadomość
no niestety ma..tylko mi 2 osoby powiedziały,że to pewnie od pieluch,żeby je zmienić na inne.
Staram się jej to smarować raz clotrimazolum, a później czymś natłuszczać czy nawilżać,ale jak raz jest blade to później znów czerwone..Całkowicie nie schodzi
Tylko,że to rzeczywiście jest w tym miejscu gdzie ten pasek w pieluchach..
Używamy od początku Pampersa..teraz zauważyłam,że 4+ (active baby) różnią się od siebie,w jednej paczce są inne a w drugiej inne,z tym,że i jedne i drugie 4+.
Kupię chyba w tym tyg pieluchy z innej firmy i zobaczymy czy coś się zmieni.
Nie orientujecie się dziewczyny,które można kupić na sztuki?Kurka,bo całą paczkę później będę musiała "wymęczyć" jak będą niedobre..no chyba,że komuś oddam..
Napewno mozna w lidlu sa po 5 szt pakowane , zapytaj w aptece czasem tak sprzedają
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.