Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010r. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 15:36   #4261
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

mialam wam pokazac kikuline w skoczku


a teraz uciekam w koncu dywan kupic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oli1.jpg (100,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oli2.jpg (100,6 KB, 36 załadowań)
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:44   #4262
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

mrówcia gruny,że tż pamiętał.Może on bardziej z tych praktycznych jest.Wiesz kwiaty i tak po jakimś czasie byś wyrzuciła
no wiesz, sushi też nie trwa wiecznie

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Jakaś Ty niedobra. Ja tam uważam ze ściąganie z własnej ściągi a ściąganie od kogoś to dwie różne sprawy. Bo przygotowując ściąge człowiek musi sie napracować a przy okazji czegoś uczy. Co innego jak na bezczela ściąga się od innych. No i to że nie można poprawić to też takie dla mnie nie fer. Bo ja to bym wstawiła pałę ale pozwoliła poprawiać.
Ponadto dla mnie języki to taka typowa pamięciówka. Tu aby były efekty to pratycznie trzeba powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać.
ściąganie to ściąganie- a skoro samo pisanie ściągi uczy to wystarczy sobie ściągę napisać po czym zostawić ją w domu, bo przecież przy pisaniu się nauczył już więc na teście z główki piszemy! Poprawić to sobie można jak komuś nie pójdzie samodzielnie pisany test-nie nauczył się, nie przerpbił wszystkiego, próbował-nie wyszło, proszę bardzo jedna szansa. Ale ściąganie i języki nie są typową pamięciówką-powtarzać trzeba to prawda, ale nie jest to sucha nauka-przykładem może być chłopaszek, który chodził do mnie chyba z 4 lata na korki-zaczął z poziomu takiego sobie-słówek się nie chciało uczyc o gramatyce nie wspomnę, a pod koniec mojej ciąży wyszedł ode mnie wygadany bardzo-a skoro chciał sobie ze mną gadać to musiał sobie słówka wcześniej sprawdzić żeby móz mi coś opowiedzieć i żeby to gramatycznie ręce i nogi miało to gramę też robiliśmy-niejako przy okazji. Z tego co wiem, teraz w liceum nie ma żadnym problemów z mówieniem, z gramy musi się na testy przykładać, ale poradzi sobie na pewno. Od motywacji dużo zalezy-jak chciał mi opowiadać o grach komputerowych to musiał się przygotować, bo wiedział, że będę wypytywać bo się na tym nie znam. Jak mi tłumaczył jakieś dziwne rysunki to też musiał tłumaczyć o co chodzi, a jak zaczął sam temat gejów i lesbijek to też musiał wiedzieć o czym chce gadać więc słówka znajdowały "się same"

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny juz jestem mądrzejsza o Wasza wiedzę

Gmyrelka no i ściągnęłaś te audiobooki z angielskiego?

Mrowak it's for you http://www.youtube.com/watch?v=qXEnJ_EUl3k
fajny wywiad
"nie ma sensu zmuszać się do nauki jezyka- musi byc naturalna potrzeba nauczenia się konkretnego języka".....no, wszsystko fajnie to zapraszam tego pana do stworzenia takiego systemu nauczania w szkołach (może słupecki ekonomik?), gdzie 100% uczniów POCZUJE motywację do angielskiego, a jeszcze lepiej do angielskiego w logistyce-panie Mariuszu, zapraszam na ziemię...

tylkooliwka, a Ty jakie miałaś odczucia?
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:46   #4263
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Mój lekarz mówi że jak ma katar to spokojnie można solą inhalować , w końcu tak jak któraś napisała kataru nie ma non stop, a poza tym leki z inhalatora oszczędzają żołądek .

Darusia i co ona tam tak skacze?

Ana najważniejsze żebyś zrozumiała zasady pierwszeństwa , zasada prawej ręki , bo jeśli wykujesz testy na pamięć to stres Cię może zeżreć na egzaminie i pomylisz a tak jak będziesz rozumiała na logike zrobisz i bardzo dokładnie czytaj bo często poczatek podobny a końcówka inna nie jest trudne
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:49   #4264
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

skoczki to chyba dla układu kostnego nie są zbyt litościwe z tego co kojarzę...
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:52   #4265
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

hej
przyszlam trochę pomarudzić, nie pierwsza więc mi raźniej. Wyszłam dziś na zakupy, polązilam po centrum handlowym, kupiłam sobie jakies bluzki, potem zakupy do domu ( słoiczki dla dzieci, mleko z apteki, coś na kolację) zorientowałam się że 3 godz minęły i ja powinnam dawno być w domu a jestem taaaaaaaaaaka zmęczona, najchętniej bym położyla się i zasnęła... W domu mąż i mama ( ale źle się czuła) wiedzieli co dzieciom dać do jedzenia, więc dali radę, ale ta świadomość że jeszcze dlugo nie poleże i nie odpocznę to mnie załamała. Nadźwigalam sie tych zakupów jeszcze mi się odezwało coś w łokciu, już kurnq nie wyrabiam, dłonie, nadgarstki, cale przedrmiona no i łokie ć na dodatek. A moje maleństwa już 10kilowe zasypiają bujane na rączkach i nijak nie moge ich nauczyć. Agnieszka, ja bym nawet wyszła i niech wyją tylko że po jakimś czasie nerwy mi wysiadają, a po drugie jak oboje wyją to się nakręcają I masz babo placek. WOjtek jak nie miał zębów, to teraz mu chyba 4 naraz idą i ma napady szalu, musi go bardzo boleć. Asia cierpliwsza, choć jej na razie jeden wyszedł i nie widać więcej. Ale ona się taka już cwana zrobiła, i fajna też. Ale mimo to oddalabym ich na jeden dzień chociaż komuś i sobie odpoczęła jakoś.
ale powiem tez że nie moge narzekać tak bardzo - dali mi odpoxcząć trochę mąż wlaśnie uśpił oboje po kolei choć sam się prawie przewraca. A wczoraj dostałam od niego kupon do fajnego salonu urody na zabiegi - mam się tam zgłosić i wybrac co bym chciala - jakieś masaże, jśca tamkosmetyka itp. No i musi mi jeszcze zapewnić możłiwość wyjścia tam..... eeechh, dobrze mam z tym facetem.
A Tobie Pop mam się dziwic,że tak traktujesz gościa, czy to tak trochę wyolbrzymione??? Bo ja mimo wszystko myślę czasem co by to było jakby on mnie tak nie kochal, a może jakas młoda sobie na niego zapoluje, faceci sa miętcy w tych sprawach. Więc mimo mojej wredności staram się dbac o niego też, zreszta mi samej źle jak tak iciągle narzekam, złosczę sie, wytykam mu coś itp....


anakazar, nie wiem czy Ty jeszcze bys chciała ten "kombinezon" dla małej - no i nie wiem czy to ten widzialam w HMie - taki cieńszy nie ciemny, był tez ciemniejszy z atką jakby podszewka w kwiatuszki, ten pierwszy 49.90 drugi chyba 59.90. Ten pierwszy sprwdziłam to bylo 86. JAkbyś chciała to przy następnej wizycie ( mam blisko) mogłabym Ci kupić tylko chyba bym musiala wziąc numer telefonu bo kilka osób Ci chyba poluje na niego)
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:53   #4266
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
To prawda
Ja też kiedyś oglądałam program o nawilżaczach i o ile dobrze pamiętam nie było mowy o tym żebyich nie używać zbyt często. Chodzi głównie o to żeby dokładnie i często myć wszyskie części inhalatora bo to wilgotne środowisko i łatwo o grzyby, pleśnie i inne brzydkie rzeczy
nawilżacze owszem ale mowa o inhalatorach

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
no wiesz, sushi też nie trwa wiecznie




"nie ma sensu zmuszać się do nauki jezyka- musi byc naturalna potrzeba nauczenia się konkretnego języka".....no, wszsystko fajnie to zapraszam tego pana do stworzenia takiego systemu nauczania w szkołach (może słupecki ekonomik?), gdzie 100% uczniów POCZUJE motywację do angielskiego, a jeszcze lepiej do angielskiego w logistyce-panie Mariuszu, zapraszam na ziemię...

tylkooliwka, a Ty jakie miałaś odczucia?

masz racje,ale on tez ma trochę racji np z tym niepotrzebnym uczeniem się słów których i tak się nie używa,gdyby to trochę okroić byłoby łatwiej,tylko jak stwierdzic co mi sie na pewno nie przyda hehe no i z tym,że dzieci łatwiej się uczą-naturalnie też jest prawdą.Reszta troche naciągana
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:57   #4267
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
?

Ana najważniejsze żebyś zrozumiała zasady pierwszeństwa , zasada prawej ręki , bo jeśli wykujesz testy na pamięć to stres Cię może zeżreć na egzaminie i pomylisz a tak jak będziesz rozumiała na logike zrobisz i bardzo dokładnie czytaj bo często poczatek podobny a końcówka inna nie jest trudne
Jeszcze i wy mnie stresujecieWszy stkie piszecie,że to nie trudne...no jak nie jest?jak jest
Dałam sobie limit-jak nie zdam do 10 razu to good bye

Ale pojadę na Ukrainę i zdam tam

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

martuko zaraz się cofnę i znajdę link,który do niego dawałam.

A Ty tutaj tak rzadko wpadasz,a ze wszystkim na bieżąco jesteś
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 16:02   #4268
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Potrzebuję jakis kontakt z catro.. ma któas ne telefonu bo w klubie nie ma?
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:03   #4269
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

martuko http://allegro.pl/ogrodniczki-hm-9-1...459017198.html to te
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:21   #4270
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jeszcze i wy mnie stresujecieWszy stkie piszecie,że to nie trudne...no jak nie jest?jak jest
Dałam sobie limit-jak nie zdam do 10 razu to good bye

Ale pojadę na Ukrainę i zdam tam

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

martuko zaraz się cofnę i znajdę link,który do niego dawałam.

A Ty tutaj tak rzadko wpadasz,a ze wszystkim na bieżąco jesteś
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
bo ja ostatnio czytam, ale niedługo znow wymięknę i odpadnę Wydaje mi sie że to te widzialam wlasnie, po 49.90, tak? Spisze sobie Twój tel, jeśli jest w klubie, jak będa nast razem ( kupuję tam słoiczki dla dzieci więc pewnie będe niedługo) to dam znać i mi powiesz.

a prawo jazdy i ja bede odswiezac. co z tego ze mnam jak ostatnio jezdzilam jakieś 3 lata temu i maluchem. Wiec musze wykupić kilka godzin a potem pocwiczyc nasza zafira. Ale z dziecmi to chyba wczesniej niz za rok nie pojade, bede sie bala o nie.... Tak ze bedziemy sie dopingowac, co?
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:26   #4271
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

catro mam.. ale potrzebuje do yonki.. PLIS... jakis telefon albo meil?
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 16:47   #4272
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
bo ja ostatnio czytam, ale niedługo znow wymięknę i odpadnę Wydaje mi sie że to te widzialam wlasnie, po 49.90, tak? Spisze sobie Twój tel, jeśli jest w klubie, jak będa nast razem ( kupuję tam słoiczki dla dzieci więc pewnie będe niedługo) to dam znać i mi powiesz.

a prawo jazdy i ja bede odswiezac. co z tego ze mnam jak ostatnio jezdzilam jakieś 3 lata temu i maluchem. Wiec musze wykupić kilka godzin a potem pocwiczyc nasza zafira. Ale z dziecmi to chyba wczesniej niz za rok nie pojade, bede sie bala o nie.... Tak ze bedziemy sie dopingowac, co?
Nie mam pojęcia w jakiej one są cenie.Jeśli to to proszę kup mi na 86.-telefon mój jest w klubie.

No chociaż Ty coś tam musisz sobie poprzypominaćWe dwie razniejJa już wolałabym drugi raz pisać maturę-nawet pomimo tego,że obowiązkowa matma jest.
Jeśli zdam to cholerne prawko to o domu nie wróce tylko upiję się ze szczęścia tak,że zapomnę drogi do domu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:18   #4273
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
nawilżacze owszem ale mowa o inhalatorach

I proszę mamy efekt zakręcenia . Czytam inhalator - myśl nawilżacz
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:28   #4274
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
To prawda
Ja też kiedyś oglądałam program o nawilżaczach i o ile dobrze pamiętam nie było mowy o tym żebyich nie używać zbyt często. Chodzi głównie o to żeby dokładnie i często myć wszyskie części inhalatora bo to wilgotne środowisko i łatwo o grzyby, pleśnie i inne brzydkie rzeczy
Ta sól fizjologiczna jeszcze nikomu nie zaszkodziła .

Ola kima zaraz się jeszcze tylko SZymona trzeba pozbyć i chwila spokoju będzie
Martuko wiem jak to jest choć ja nie mam bliżniaków ale jak wiesz u moich dzieci nie jest wielka różnica i człowiek czasem nie wie w co ma wsadzić ręce . Na szczęście czym dalej tym łatwiej , Szymkowi coraz wiecej mozna przetłumaczyć no i to przedszkole ratuje mi życie . Jak dzieciaki zaczną łazić i być kumate poszukaj jakiegoś klubu malucha i moze je sprzedaj tam nawet raz w tyg na 4-5 godzin i idz poleżeć
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:39   #4275
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

ANIAP a wlasnie jaka jest roznica miedzy Ola a Szymkiem...

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

DARUSIA fajny ten skoczek.my tez mielismy na takiej sprezynie ale ciezko sie wkladalo Karinke
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:51   #4276
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Mrowak - u nas w Polskich szkołach jest wieloletnia tradycja ściągania. Wiem ze to niedobrze ale jednak tak jest. Mi też zdarzyło się ściągać ale raczej z własnych ściąg. Może nie na językach by chyba bym musiała cały słownik mieć. Sama też często rzucałam innym ściągi. A na studiach to juz przegięłam ale poszłam za dziewczynę na egzaminy (pisemny i ustny) przykleiłyśmy zdjęcie w jej indeksie. Nie było to ok ale wiedziałam ze ma zamiar zmienić studia i właściwie ten przedmiot nie był jej potrzebny. Na maturze z matematyki też rzuciłam ściągę z jednym zadaniem aby zdali. Niektórzy na mnie się obrazili ze tylko z jednym bo samam zrobiłam wszystkie.

Dla mnie podobnie jak dla Oliwki ten facet ma trochę racji.

MArtuko - ja też jestem dobra dla swojego TZ. On mi robi prezenty ale ja jemu też. On czasami potrzebuje odpoczynku i ja także. My się dość dobrze dogadujemy. No i on lubi się mną i Oliwką opiekować.
A ciebie to ja bardzo podziwiam że dajesz radę z dwójką. I pomimo tego jak czytam że czasami Ci naprawdę ciężko to i tak cholerni Ci zazdroszczę.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:04   #4277
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość


masz racje,ale on tez ma trochę racji np z tym niepotrzebnym uczeniem się słów których i tak się nie używa,gdyby to trochę okroić byłoby łatwiej,tylko jak stwierdzic co mi sie na pewno nie przyda hehe no i z tym,że dzieci łatwiej się uczą-naturalnie też jest prawdą.Reszta troche naciągana

Amerykę gość odkrył, naprawdę! Ale wiesz, ja jestem przed @ i nie wiem co musiałby wymyśleć zebym się nie przyczepiła, także dziel przez dwa to co piszę. No pewno, że nie wymagam od moich uczniów, żeby wiedzieli, zapamiętali co znaczy undifferentiatable i na dodatek używali na co dzień. Albo thresh czy hake. Ale powtarzam-ja przed @.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:13   #4278
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

dla mnie angielski to czarna magia od zawsze uczyłam się niemieckiego,a szkoda bo jednak angielski bardziej by mi się przydał
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:43   #4279
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ANIAP a wlasnie jaka jest roznica miedzy Ola a Szymkiem...[COLOR="Silver"]
1.7

Ogólnie bedziesz miała teraz troszkę logistyki . Dobrze że karinka tak fajnie chodzi to może obedzie się bez podwójnego wózka jak u mnie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 20:50   #4280
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

czy ktos widzial moje pytanie o nawilzacz z timerem?
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:53   #4281
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

brat tżeta (chrzestny Zosi ) wczoraj się zaręczył i w przyszłym roku w czerwcu chcą wesele
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:11   #4282
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

ANIAP o matko to tak jak u mnie identycznie tez rok i 7 miechow.ja licze na to,ze nie bedzie potrzebny taki tir...nawet nie nastawiam sie na takiego ciezarowca...i oby to bylo sluszne posuniecie ale tez tak mysle,ze jak Karina tak fajnie chodzi to bedzie bezproblemowo...najwyzej bede na spacery do parku chodzila

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

MROWACZKU ja nie pomoge nie mam i nie orietuje sie nawet


SARA ja juz kilka lat po zareczynach i do slubu mi nie spieszy sie...ale gratulacje dla zareczonych
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:23   #4283
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

a ja sie natargalam ksiazek z domu! chyba z 70kg! i tarmosilam to, ale twarda jestem i nie wymieklam:P wiec co to na mnie 11 oliwki.

Kupilismy tez dywan i pokoj wyglada o wieleeeeeeeeeeeee lepiej! nie jak w polowie zamieszkane mieszkanie.

Libra tak mala sie w tym buja i moze sie odbijac. W srodku jest takie fajne siedzonko i sobie siedzi w tym . Jak ma powieszone w pokoju to sie cofa i podkurcza nozki i sie buja.
Jak u dziadka jest to raz na jakis czas sie w tym bawi juz chyba pisac nie musze ze czkawka ze smiechu murowana

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

no i generalnie jestesmy po sabacie czarownic ( czyt. teściowa, moja mama, babcia tż) jeszcze szwagierki braklo a juz na bank by sie miotły znalazly.

NIE WYOBRAZAM SOBIE MIESZKANIA Z KTORAS Z NICH JUZ NEVER.

Mama mnie przecietnie wkurza gdzies tak po godzince chociaz nie robi nic zlego ale jakos tak... no tesciowa i szwagierka to minuta wystarczy, babcia jest ok.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:25   #4284
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
czy ktos widzial moje pytanie o nawilzacz z timerem?
Tak widziałam ja miałam taki co jak się woda skończyła to miał się sam wyłączyć .. HB firmy no i się spalił jak się woda skończyła , reklamacji mi nie uznali bo dodawałam olejki zapachowe a nie wolno

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ANIAP o matko to tak jak u mnie identycznie tez rok i 7 miechow.ja licze na to,ze nie bedzie potrzebny taki tir...nawet nie nastawiam sie na takiego ciezarowca...i oby to bylo sluszne posuniecie ale tez tak mysle,ze jak Karina tak fajnie chodzi to bedzie bezproblemowo...najwyzej bede na spacery do parku chodzila

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

MROWACZKU ja nie pomoge nie mam i nie orietuje sie nawet


SARA ja juz kilka lat po zareczynach i do slubu mi nie spieszy sie...ale gratulacje dla zareczonych
Sa wózki co jak kombajn nie wygladają np taki ( miałam w planach ale okazał się zbedny )
http://www.bobowozki.com.pl/product_...9&%3CosCsid%3E
napewno Ci się przyda nosidło bo jak SZymek nie raz nie dawał rady chciał spać w wózku np to małą brałam a on spał czy jakas chusta
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:31   #4285
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

Ania super ten wózeczek szkoda że mi już nie będzie potrzebny
Darusia mój to by zaraz kombinował jak wyleźć z tego, nie posiedzi na miejscu nie ma mowy
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:32   #4286
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

libra caly psikus polega na tym ze z tego nie da sie wyjsc
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:33   #4287
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

ANIA dalas mi dobry pomysl...nosidlo.
a ja wylukalam ostatnio taki wozeczek tez zgrabnie wyglada
http://www.mamasandpapas.com/product...348800/type-i/
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012

Edytowane przez agnieszka09
Czas edycji: 2011-02-15 o 21:36
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:34   #4288
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

ania ogladalam ten wozek , tez mi sie podoba-cena juz mniej :P

w ogole nie wiedzialam ze dywany sa az tak drogie, masakra jakas!!!!;/
za male 130 na 190 jajko krzycza do 799! CHYBA ICH POGIELO
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:34   #4289
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

dodatkowo jest odczepienia tego dolnego siedziska i zalozenia tylko tego gornego albo gondole
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:36   #4290
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Pierwsza świeczka, pierwszy kroczek NO BO PRZECIEŻ MAM JUŻ ROCZEK ! III-IV 2010

aga a ten co ty pokazalas mi sie podoba jeszcze bardziej
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.