TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV 2010 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 09:19   #1561
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

dzien dobry
strasznie dawno mine nie było, ale nie wyrabiam. Wojtuś ciągle budzi się w nocy, miejmy nadziejęże to przez zeby, bo chyba cały górny przód mu idzie Dziś mało nie zemdlalam w nocy, chyba zbyt gwałtownie wstalam a potem się nad nim nachylilam, dobrze że tż mnie uslyszal to mnie do lóżka doprowadził. Potem spałam do 8mej ale krzyki mnie obudzily w końcu
moje dzieciaki już wkrotce kończa roczek, umówiłam gości na niedzielę po nim, ale zaczynam iec stresa. Niby zapraszałam na jakies ciacho poobiednie, ale chyba wypada coś więcej zrobić, trzeba to przemyśleć, a tu jeszcze tyle roboty z porzadkami. DObrze że sloneczka więcej to jakos raźniej sie robi.
Wybaczcie że do Was nic nie napisze, Wy teraz na kilka frontów, więc już calkiem nie nadążam, musiałąbym siedziec non stop w necie, a w necie to ja i tak siedze bo zakupy dla dzieci głównie tu.


ana, przepraszam,że nie daląm znać, kaska doszla, mam nadzieję,że jestes zadowolona. JAk tam prawo jazdy, dobrze ze sie teraz zapisalaś bo jakieś zmiany ponoć, to kurs masz już pewnie wg nowych zasad. A ja ciagle nie siedzialam za kółkiem, ech, może do lata się wyrobię...

jakby ktos chcial to kilka zdjęć w album wrzucilam, jeszcze przedroczkowych Jakieś duze te moje dzieci, i jaki fajny kontakt już mają, tylko rozwydrzone mi się jakies robią, aż sie boję co będzie dalej....
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:27   #1562
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
lind- jak sie ułożylo z tymi korepetycjami? Pracujesz??
Byłam raz tydzień temu, teraz jestem umówiona na jutro. Pewnie tak raz w tyg będę jeździć. Babce nie przeszkadza to że mogę kiedy mogę -czyli jak tz ma wolne... Z ustaleniem ceny tez nie było problemu więc super

A Misiek wylał na siebie kubek kawy, tz zostawił za blisko na ławie i się na chwilę odwrócił. Na szczęście kawa już chłodna ale co by było jakby była gorąca? Byśmy siedzieli w szpitalu już, Michaś by się nacierpiał bo cały brzuch i nogi miał oblane... Trzeba mieć oczy w d...e
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:28   #1563
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Asiulek jak uda mi się uchwycić to wstawię.
Opisałaś nasze jeszcze niedawne nocki , ja mówie nic innego tylko zęby , u nas było tak że nawet przez kilka dni z rzędu Miko jechał na ibufenie D bo nie można było wyrobic i tez spał z nami i to przyklejony do mnie czyli ja ze spania nici ,a wiercił się całymi nocami , teraz się trochę uspokaja dopiero , także u was pewnie to samo.
Chciałabym byc pewna, ze to "tylko" zeby. Bo ten nerwowy sen mnie przeraża... mam wrazenie, że ona mimo tego, że śpi to się męczy... ona po prostu "lata" po calym łożku. Ja śpie z nia sama bo w 3 byśmy sie nie zmiescili na pewno. Mi zostaje skrawek lóżka bo ona śmiga po całym przez sen... caly czas chodza jej nóżki, rączki.. masakra jakas...

Laski butelkowe.. Wy też dajecie wit.D?? Bo moja pediatra powiedziala, że jak daje modyfikowane to mam odtsawić.
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:29   #1564
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Laski

libra mleczaków jest 20 sztuk, więc Wam zostały już tylko 5 A do nas wczoraj zawitał ząb nr 8

linsdey Michaś jest cudny, to zdjęcie jak śpi normalnie mnie urzekło

Ja też jadę do P0P - Jej tż na pewno coś dobrego do jedzenia zrobi No i Marcyś i Oli się uściskają

Oliwka
pokazuj nową fryzurę

cynamonkowa nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę ... Mój Marci w ogóle mama nie mówi i nie mówił Cały czas jest tatatataatat, bababababa, tytytytyyttytytyty, a jak coś chce to DA! Może do mnie jest to tytytyt - po prostu po imieniu mi jedzie W dzień w którym powie mama to ja chyba na zawał padnę

Maty edukacyjnej mojej nikt nie chce kupić, a x-landera wczoraj wstawiłam i zobaczymy - ma już sporo wyświetleń i jedno obserwowane... a może ja go za tanio wystawiłam ?

mloda jak Ty swojego x-landka wysłałaś do kupca?? Jaki to koszt?
jak jaki koszt?? moj poszedl za 1200 plus koszty wysylki, ale na all nie wiem ile mnie to kosztowalo
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:31   #1565
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

asia ja juz od baaaaaaaaaaardzo dawna nie daje D
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:40   #1566
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Asia ja daje (jak sobie przypomne) ale ponoć trzeba! To bardzo ważne zwłaszcza teraz jak dzieci chodzić zaczynają. Moja szwagierka ze szwecji zawsze na mnie krzyczy że zapominam...

libra

mloda 750zł plus za dodatkowe 100zł mogę fotelik maxi cosi dorzucić. Tylko ja zarówno za wózek jak i za fotelik dałam 1200... A jak Ty to wysłałaś?? Jaki koszt jest wysyłki??

O widzę lawendę !! Odezwij się Ignasiowa mamooooooo!!

A gdzie się podziewa Fasolka&HAnia ????????
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2011-03-04 o 09:42
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:41   #1567
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzięki za info o zębach czyli już końcówka
Gmyrelka ja nie Oliwka ,ale pasta pewnie z sera feta a piórka z cebuli to cebula pocięta w piórka czyli nie w poprzek tylko wzdłuż w takie mini ćwiarteczki
Co do przekąsek to widziałam takie fajne koreczki z chleba pumpernikiel przekładane pastami z twarogu w różnych kolorach czyli z jajkiem , z przecierem-rózowa, z natką pietruszki roztartą-zielona i te kanapeczki były pokrojone w kosteczki takie 2x2cm i nadziane na wykałaczki takie mini torciki i to było np. 3 kromki pumpernikla spód-pasta-kromka-pasta-wierzch.
Poszperam , jak coś znajdę to opiszę o przekąskach , mam dużo gazet "Sól i Pieprz" tam są ekstra przepisy.
prosimy o przepisy ja uwielbiam takie rzeczy robić ale nie mam dużo przepisów;/

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Laski butelkowe.. Wy też dajecie wit.D?? Bo moja pediatra powiedziala, że jak daje modyfikowane to mam odtsawić.
ja nie daje od dawna, moja pediatra mówiła że daje się tylko wtedy jak się karmi piersią
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 09:43   #1568
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Asiulek a widziałaś kiedyś dziecko co by spokojnie spało? Zobaczysz że wyjdą zęby to sie trochę uspokoi, u nas najgorsze były 4 i 3 Miko skamlał przez sen jak mały piesek dosłownie .
A wczoraj go połozyłam na górze ,zeszłam na dół na film idę zobaczyć a on na samej poduszce z tyłkiem do góry wciśnięty w róg
Lind dobrze ze zimna kawa była, mój tez kiedyś wylał tez na szczęście zimną

A ja mam dzisiaj świniobicie , na szczęście nie w domu , wieprzek u rzeźnika o 12 ma byc po wszystkim , bo wyrobów nie robimy tylko pasztetową i salceson.
Wolę raz wydać kilkaset zł niż kupować schab po 20 przerażają mnie te ceny.
Tż lezy chory , mnie jakoś tylko bokiem wzieło parę dni kataru , oby nie wróciło.Na szczepienie na razie nie idę bo boję się że Miko coś złapie i zbiegnie się to ze szczepieniem, jeszcze zdążę
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:43   #1569
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Libra kiedy się sadzi borówki, maliny itd.? maja jakieś specjalne wymagania?
Mamy dużą działke i chciałabym coś wsadzić tylko czy to będzie u nas rosło?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:46   #1570
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Sara przeszperam gazety i wstawię do klubu , a na razie spadam
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:47   #1571
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj świniobicie , na szczęście nie w domu , wieprzek u rzeźnika o 12 ma byc po wszystkim , bo wyrobów nie robimy tylko pasztetową i salceson.
Wolę raz wydać kilkaset zł niż kupować schab po 20 przerażają mnie te ceny.
Tż lezy chory , mnie jakoś tylko bokiem wzieło parę dni kataru , oby nie wróciło.Na szczepienie na razie nie idę bo boję się że Miko coś złapie i zbiegnie się to ze szczepieniem, jeszcze zdążę
my też tak robimy, dziadek mój ma świnki i sam je zabija. Dużo taniej wychodzi, on zawsze robi jeszcze kiełbase, kaszanke i pasztetową. Salcesonu ja nie lubię. No i szynka też jest pyszna taka swojska

mój tż też leży w łóżku już trzeci dzień i nic nie przechodzi;/
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 09:48   #1572
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Asia ja daje (jak sobie przypomne) ale ponoć trzeba! To bardzo ważne zwłaszcza teraz jak dzieci chodzić zaczynają. Moja szwagierka ze szwecji zawsze na mnie krzyczy że zapominam...

libra

mloda 750zł plus za dodatkowe 100zł mogę fotelik maxi cosi dorzucić. Tylko ja zarówno za wózek jak i za fotelik dałam 1200... A jak Ty to wysłałaś?? Jaki koszt jest wysyłki??

O widzę lawendę !! Odezwij się Ignasiowa mamooooooo!!

A gdzie się podziewa Fasolka&HAnia ????????

poszedl priv, ja mialam nowy wozek ktory kosztowal mnie 2200zl
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:49   #1573
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Hejka

Nie wyrabiam normalnie od dwuch dni mamy masakrę zęby idą, Maciej jest bardzo rozdrażniony ciągle na rękach, do tego ma wysoka temperature az byliśmy wczoraj u lekarki bo już nie wiedzialam co robić ... kazała dawać czopki na uspokojenie i nurofen przez 3 dni , nie daje rady , a w nocy jest najgorzej ida mu górne jedynki bidulek bardzi się męczy .... a mialo być tak pięknie zaplanowałam w niedziele wyjazd na zakupy do wrocka Maciej miał zostać z babcią a my mieliśmy mieć dzień dla siebie jest nadzieja że do niedzieli mu przejdzie tak bardzo sie cieszyłam ze pojedziemy na zakupy
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:50   #1574
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Libra kiedy się sadzi borówki, maliny itd.? maja jakieś specjalne wymagania?
Mamy dużą działke i chciałabym coś wsadzić tylko czy to będzie u nas rosło?
No ja posadzę w marcu jak ziemia odtaje, wszystko zazwyczaj lubi ziemie żyzne ale maliny wyrosna właściwie wszędzie nie są trudne w uprawie trzeba tylko na jesień wycinac stare pędy
a borówki potrzebują ziemi kwaśnej , ja kupuje w ogrodniczym kwaśny torf do roślin wrzosowatych i po prostu wsypuję do dołu wykopanego pod krzew i ściółkuję korą , ale posadzić warto muszą mieć wilgotną ziemię latem żeby nie przesuszyć , maliny też a zimą mrozów się nie boją , jagody kamczackie tez łatwe w uprawie , ziemia taka jak do borówek a smakują jak jagody z lasu i wszystko na jednym dużym krzaku rośnie pod domem
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:51   #1575
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
asia ja juz od baaaaaaaaaaardzo dawna nie daje D
No własnie ja juz tez daaaawno nie daje, jak tylko przeszlam na nutramigen. Ja w ogóle jej żadnych witamin nie daję...

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Asiulek a widziałaś kiedyś dziecko co by spokojnie spało? Zobaczysz że wyjdą zęby to sie trochę uspokoi, u nas najgorsze były 4 i 3 Miko skamlał przez sen jak mały piesek dosłownie .
A wczoraj go połozyłam na górze ,zeszłam na dół na film idę zobaczyć a on na samej poduszce z tyłkiem do góry wciśnięty w róg
Hmmm... na wlasne oczy nie widziałam ale bywają takowe np. moj brat podobno taki był. Nawet jak miał zapalenie uszu to spał jak kamień...
Ale podejrzewam, że takie dzieci jak on czy jak Ninka anakazar to ewenementy...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:52   #1576
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

a mi przy nutra lekarka dalej kazala dawac....i juz sama nie wiem;/
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:53   #1577
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Sara ja tez za salcesonem nie przepadam ale co z tą głowizną zrobić i zostają języki i inne podroby to w pasztet , kiełbasę jeszcze mamy z tamtej świni , szyneczke tez uwielbiam pycha
Aneczka biedny Maciuś
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:57   #1578
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

No właśnie, każdy mowi co innego. mama mi ostatnio dzwoniła, ze wyczytala w jakiejś gazecie o dzieciach, jakie są objawy niedoboru wit.D i od razu pomyślala o Werci bo ma wiele z nich... chyba muszę iść do mojego pediatry z nim pogadać. Teraz jest sporo słonca ale moja mała jak jest na spacerze to zawsze śpi wiec jest na płasko i tam mało co do niej promieni dochodzi...
Niestety, co lekarz to inna opinia..
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:59   #1579
la_wenda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

wITAM!

Miałąm tylko wpaść o coś zapytać ale widzę że się przy okazji do czegoś przydam.
Sara z tymi malinami to tylko trzeba uważać bo potrafią pół ogrodu zarosnąć - mają odrosty korzeniowe i wędrują nimi pod ziemią. Lepiej posadzić w mało widocznym miejscu bo piękne nie są. No i czywiście wszystkie te krzewy potrzebują dużo słońca, żeby owoce były słodkie i żeby było ich dużo. Libra już odpowiedziała co do sadzenia i ziemi.
Acha, maliny warto wybrać takie żeby jak najdłużej mieć owoce, najlepiej odmianę letnia i jakąś jesienną np Polanę - owocuje do mrozów. Jest też super odmiana o żółtych owocach - bardzo smaczna ale potrzebuje dużo miejsca. Jak masz dużą działkę to można się pokusić.

A co do mojego pytania, prośby właściwie- czy ktoś ma instrukcję do chusty Didymos?
Mam pożyczoną chustę, którą muszę oddać a zgubiłąm instrukcję
Bardzo proszę, jeśli ktoś ma taką instrukcję, o przesłanie mi kserokopii. Oczywiście pokryję koszty ksero i wysyłki.
Bedę bardzo wdzęczna...
__________________
La_wenda
la_wenda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 10:00   #1580
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

dokladnie, co do tego to sie zgadza i pierwsza pediatra do ktorej chodzilismy i ta takze, mowi ze nie trzeba bo w mleku jest wystarczajaca ilosc i ja juz dlugo malej nie daje.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:03   #1581
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Nie wyrabiam normalnie od dwuch dni mamy masakrę zęby idą, Maciej jest bardzo rozdrażniony ciągle na rękach, do tego ma wysoka temperature
Aneczkaaa- zdrówka dla Maciusia. Jeśli to zęby to może do niedzieli przejdzie.

U nas nocka na 3+, bez gorączki. Wieczorem Ola zjadła małą kanapeczkę z szyneczką, mleka już nie chciała - tylko tyle, ile pocycała przed snem. Próbowałam przez sen dać jej trochę w butelce, ale zaraz się budziła i wierciła. W nocy nadrabiała więc przy cycu. Wstała o 6ej rano Najważniejsze, że wszystko się już normuje.

Od jutra -w weekend, mamy w Łodzi targi mieszkaniowe -budowlane. Mam 4 wejściówki, planujemy się na nie wybrać z przyjaciółmi. Może wpadnę na jakąś kolejna koncepcję- działka, mieszkanie na rynku wtórnym/ pierwotnym

Nie pisałam Wam jeszcze - dokładnie za tydzień wezmę udział w przetargu. Jedna z gmin pod Łodzią sprzedaje działki budowlane. Obecnie mają jedną na sprzedaż 1450m, graniczącą z małym laskiem. Było już kilka przetargów na tą działkę, ale nikt się nie zgłosił. Za to teraz, jak idzie wiosna, jest już chętnych kilka osób. Wczoraj wpłaciłam wadium, teraz niecierpliwie czekam. Mam nadzieje, że inni tylko się intetresowali, ale wadium nie przelali
Ponieważ jestem pechowcem, pewnie nie wygram tej licytacji i znowu wrócę do punktu wyjścia - znowu bede się głowić: mieszkanie, czy maluśki dom
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:09   #1582
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
No ja posadzę w marcu jak ziemia odtaje, wszystko zazwyczaj lubi ziemie żyzne ale maliny wyrosna właściwie wszędzie nie są trudne w uprawie trzeba tylko na jesień wycinac stare pędy
a borówki potrzebują ziemi kwaśnej , ja kupuje w ogrodniczym kwaśny torf do roślin wrzosowatych i po prostu wsypuję do dołu wykopanego pod krzew i ściółkuję korą , ale posadzić warto muszą mieć wilgotną ziemię latem żeby nie przesuszyć , maliny też a zimą mrozów się nie boją , jagody kamczackie tez łatwe w uprawie , ziemia taka jak do borówek a smakują jak jagody z lasu i wszystko na jednym dużym krzaku rośnie pod domem
Cytat:
Napisane przez la_wenda Pokaż wiadomość
wITAM!

Miałąm tylko wpaść o coś zapytać ale widzę że się przy okazji do czegoś przydam.
Sara z tymi malinami to tylko trzeba uważać bo potrafią pół ogrodu zarosnąć - mają odrosty korzeniowe i wędrują nimi pod ziemią. Lepiej posadzić w mało widocznym miejscu bo piękne nie są. No i czywiście wszystkie te krzewy potrzebują dużo słońca, żeby owoce były słodkie i żeby było ich dużo. Libra już odpowiedziała co do sadzenia i ziemi.
Acha, maliny warto wybrać takie żeby jak najdłużej mieć owoce, najlepiej odmianę letnia i jakąś jesienną np Polanę - owocuje do mrozów. Jest też super odmiana o żółtych owocach - bardzo smaczna ale potrzebuje dużo miejsca. Jak masz dużą działkę to można się pokusić..
dziękuje za odpowiedź
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:20   #1583
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Sara jeszcze o tych malinach... Moja siostra jak sadziła to chyba w ziemię wkopywała paski grubej folii - ogradzając w ten sposób kawałek ziemi na której chciała żeby maliny się rozkrzewiały. W ten sposób trochę ograniczała im ekspansję na resztę działki Można pewnie jakiś inny trwały materiał
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:26   #1584
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Sara jeszcze o tych malinach... Moja siostra jak sadziła to chyba w ziemię wkopywała paski grubej folii - ogradzając w ten sposób kawałek ziemi na której chciała żeby maliny się rozkrzewiały. W ten sposób trochę ograniczała im ekspansję na resztę działki Można pewnie jakiś inny trwały materiał
aha dobrze wiedzieć, kurde ja to nie mam pojęcia o ogrodnictwie
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:34   #1585
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

sara ja tez nie:P
nie lubie kwiatow, ja w ogrodach moglabym miec rowno posadzona trawke jakiej chujamanki:P , altanki, malutkie oczko z kolorowymi rybkami i to wsio natomiast moja Mlgorzata ( mama) uwielbia kwiaty , zabawy w ziemii i drzewka i te inne glupoty. Ja sie do tego kompletnie nie daje aczkolwiek fajnie wejsc dokolorowego ogrodu, zwlaszcza ze kwiaty zamawia z calego swiata

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

moje dziecko spi ponad 2,5 godziny
tz dzisiaj poszedl kuroniowke latwic wiec bedzie sie cieszyl ze mala nie spiaca i beda caly dzien wariowac.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:45   #1586
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
sara ja tez nie:P
nie lubie kwiatow, ja w ogrodach moglabym miec rowno posadzona trawke jakiej chujamanki:P , altanki, malutkie oczko z kolorowymi rybkami i to wsio natomiast moja Mlgorzata ( mama) uwielbia kwiaty , zabawy w ziemii i drzewka i te inne glupoty. Ja sie do tego kompletnie nie daje aczkolwiek fajnie wejsc dokolorowego ogrodu, zwlaszcza ze kwiaty zamawia z calego swiata

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

moje dziecko spi ponad 2,5 godziny
tz dzisiaj poszedl kuroniowke latwic wiec bedzie sie cieszyl ze mala nie spiaca i beda caly dzien wariowac.
ja lubie storczyki i mi super rosną chociaż jak jest jakiś ładny kwiat to też moze być
ja uwielbiam jak w ogrodzie są jakieś drzewka, kwiaty itd. ale kompletnie się nie znam na tym ale na szczęście mamy specjalistki na wątku jak się przeprowadzimy do swojego domku to sobie zrobie taki super ogród tutaj gdzie teraz mieszkamy to ja wszystko sadziłam sama i rosną musze jakieś książki załatwić i poczytać

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

my mamy tutaj oczko wodne, ale mała aż się trzęsie żeby wejść do niego i chyba trzeba będzie je zlikwidować
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:09   #1587
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Sara albo zasypać , albo połozyc metalową kratę na wierzch jesli oczko nieduże , u nas się chłopczyk topił w oczku wodnym i to malutkim ledwo go odratowali.
A jeśli chciałabyś poczytać o ogrodach , roślinach , uprawie itd. to polecam miesięczniki: "Mój piękny ogród" i "Działkowiec" jest tam masę informacji stosownie do pory roku , o warzywach , i ozdobnych roślinach , drzewkach , krzewach co chcesz.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:11   #1588
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

P0P i anakazar się chyba obraziły, bo tak mało piszą, lanie dupy czas im zrobić
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:12   #1589
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

dusiaka trzymam kciuki za przetarg, żeby jednak tylko wy

i tyle się napisała, i wychodzę na pierwszy w tym tygodniu spacer
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:40   #1590
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Sara albo zasypać , albo połozyc metalową kratę na wierzch jesli oczko nieduże , u nas się chłopczyk topił w oczku wodnym i to malutkim ledwo go odratowali.
A jeśli chciałabyś poczytać o ogrodach , roślinach , uprawie itd. to polecam miesięczniki: "Mój piękny ogród" i "Działkowiec" jest tam masę informacji stosownie do pory roku , o warzywach , i ozdobnych roślinach , drzewkach , krzewach co chcesz.
u nas też się utopiło dziecko 2 latka u mojego taty kolegi tragedia straszna dlatego ja wole dmuchać na zimne i zlikwidować to oczko

ide do sklepu to sobie kupie te gazetki i poczytam

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
P0P i anakazar się chyba obraziły, bo tak mało piszą, lanie dupy czas im zrobić
Anakazar może na zakupach dziewczyny wracać, bo tu pustki straszne dzisiaj. Ja zaraz na spacerek z Zosia ide, wystawiłam sobie krzesła na tarasie i ide posiedzieć na słoneczku
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.