TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV 2010 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 15:15   #4471
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

ale wisiorkami zwraca uwage mnie sie tam podoba moze dlatgeo ze ja tez takie luzne rzeczy lubie i wisiorki rowniez
chociaz odkad zalozylam lancuszek na slub od chrzestnej to go nie zdjelam ale jak juz to chowam pod bluzke i zakladam co innego;p
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 16:10   #4472
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
a Gesslerowa zostala najlepiej ubraną Polką.
to samo miałam napisać

a ja szukam mojemu dziecku kolajnych butów, te co kupiliśmy nie dawno (chyba w lutym) albo pocztake marca, są już małe. Buty były kupione rozmiar większe;/
nie mam pojęcia jakie teraz kupić

Carolajka- Geslerowa często ma leginsy i jakieś fajne tuniki

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Zosiu i Erwinku wszystkiego najlepszego i dużo dużo zdrówka
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2011-04-06 o 15:34
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 16:11   #4473
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
evitka- tak patrze na ten Twój wózek i mało go na allegro. A wiesz moze jakie są kolory? Bo tu widze tylko ten ciemny, czerwony i zielony. jaki Ty masz. I interesuje mnie jeszcze waga... tam piszą, ze ponad 10 kilo... nie wiem, czy to troche nie za dużo a jak się go sklada?? Łatwo? i czy zajmuje dużo miejsca?
Faktycznie mało się tego na all zrobiło i podrożał widzę. Kolory są w sumie 4 : czerwony, niebieski, czarny i zielony (widziałam na żywo i wg mnie okropny). ja mam czarny.
Wazy 10 lub 10,5 kg- pewnie, że są lżejsze, ale zależy czego od wózka oczekujemy, to nie jest typowa ażurowa parasolka, w środku ma nawet więcej miejsca niż spacerówka od 3-funkcyjnego naszego, podnóżek jest pełnej wielkości-moja jak śpi to jeszcze trochę miejsca ma (i na szerokość tez jest dużo miejsca),a czasem w parasolkach są takie szczątkowe te podnóżki, że nóżki wiszą. Ale powiem ci ze zgrabna jest dość. Rozwarzałam też któryś z baby design, ale strasznie pokraczny mi się wydawał (a wcale więcej miejsca nie miał), jakieś takie koła duże, szerokie i rama no taka pokraczna właśnie.
Jak chcesz taki typowy super lekki wózek, co się składa w patyk, to zainteresuj się tym dot, ja wolałam pełną rączkę, bo mi tak wygodniej prowadzić i sam wózek jest taki bardziej spacerówkowy a mniej parasolkowy (jeśli ,mnie rozumiesz ;-) ), w sensie, że dla mnie bardziej stabilny, trochę zabudowany i na tyle duży, że się dzieć spokojnie wyśpi i nic jej nie wisi, ani nigdzie nie wieje (jak śpi). Brakuje mi jedynie rozkładanej, dodatkowej budki, ale jakoś przebolałam jej brak ;-)
Składa się bardzo łatwo-w rączce ma guziczek, naciska się go, przekręca i już. Składa się w kostkę na zdjęciu z all z tym dziwnym kolorem jest pokazane. Na pewno zajmuje złożony więcej miejsca niż parasolka, ale my rzadko go do auta zabieramy (tylko do teściów czasem w sumie), więc mi akurat na tym nie zależało (u nas w bagażniku się na luzaku mieści, nie to co co poprzednia kolumbryna).
Nie wykluczam, że jak młoda jeszcze urośnie to kupię jeszcze coś ażurowego bardziej, taką typową dojazdówkę

a i jeszcze z parasolek typowych to mi się ostatnio w sklepie podobała inglesina trip (ok.6kg) i taka zgrabna

taki dziwny kolor jeszcze na all jest:
http://allegro.pl/wozek-coneco-baby-...539679652.html
http://allegro.pl/wozek-fortuna-baby...533656572.html
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2011-04-06 o 18:58
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 17:45   #4474
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Witam!!

Ja mam nadal ograniczony dostep do neta.. tzn. z 6mb zostało mi tylko 64kb predkosci.. wiec wyobraźcie sobie jak wolno mi sie strony otwieraja albo wcale!

po niedzieli juz bedzie normalnie ... osioł ze mnie i przegapiłam jakos fakture z lutego i zablokowali.. a marzec zapąłcony wiec nie wiem jak oni tak nie po kolei ksieguja..

najwazniejsze!!!!!!!!!!!!

Zosiu, Basiu Olu Oliwko, Zosiu i Weronisiu oraz Ewrinku
spóxnione ale jak najbardziej szczere zyczenia urodzinowe!!
aby wasze kolejne miesiące, lata zycia upływały wzdrowiu i z usmiechem na buzi każdego dnia!
Abyście magie dziecinstwa pamietały przez całe swoje zycie!

100 LAT KOCHANE DZIECIACZKI

życzy ciocia Madzia i Michalinka


---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Michalinka dostała bardzo fajne prezenty .. min. złote kolczyki , hustawkę, drewniany wózek, kolcki drewnaine, pieniązki i jeszcze od mojego brata przyjdzie prezent taki baczek z piłeczkami..
płaszczyk bombka, sukienka z bluzka slicznaaaaaa..



PS.. dziewczyny OTWIERAM NABÓR NA TYTUŁ WATKU nowego i pomysł!!! na strone pierwszą....
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 18:26   #4475
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

a ja kurcze nie wiem gdzie mam kabel od aparatu buuu a chgcialam wam wstawic fotki mojej ROCZNIACZKI ale najwyzej wstawie jutro
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 19:06   #4476
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Yoonka - A Ty to się do nas jeszcze odezwiesz???
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 19:19   #4477
CAROLAJKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 237
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Dzieki dziewczyny no mi jakoś tuniki sie nie podobaja i biżuterie też minimalnie uzywam mimo że mam sporo to lubie jak jest w pudełku a nie na mnie
CAROLAJKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 19:22   #4478
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

ale tu nudy, gdzie wszystkie nasze gwiazdy?

ja dziś miałam jesień średniowiecza- młode nie raczyło udać się na poranną drzemkę, a popołudniowa zajęła jej ok.40min, więc zmęczona była, nogi jej się plątały, marudziła (ba, darła ryja), a my po ścianach chodziliśmy. Jeszcze przyszła koleżanka z córeczką (też roczniaczką), więc było "słodko" ;-)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 19:24   #4479
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Yoonka - A Ty to się do nas jeszcze odezwiesz???
mysle o tym, tylko nie wiem co napisac.. niby duzo sie dzieje, ale w sumie to nic wielkiego.

mam @ i wszystko mnie wkurza (zapomnialam naszej forumowej nazwy.. szlafmyca? kafel? no zapomnialam)
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 19:26   #4480
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

carolajka to zupelnie przeciwnie niz ja, ja mam cala szafe tunik roznych najrozniejszych:P
uwielbiam:P i sadlo zakrywam;p

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

yoonka FRAMUGA
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 19:29   #4481
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Yoonka - pisz co Ci ślina na język przyniesie. A to slowo brakujące to chyba "framuga"
A ja miałam nadzieję że Ty w ciąży a tu dupa.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 19:33   #4482
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

szlafmyca ,yoonka monitor poplułam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2011-04-06 o 19:35
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 19:45   #4483
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

EciaPecia - A Ty też jakoś nic nie piszesz. Jak tam urodzinki u was mięły?? Gdzie zdjęcia z imprezy??
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 19:48   #4484
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

ogolnie mega cisza na forum ostatnio panuje, ja jak jutro zajrze tak pozniej dopiero w poniedzialek ale nadrabiania za wiele miec nie bede
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:03   #4485
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Yoonka - pisz co Ci ślina na język przyniesie. A to slowo brakujące to chyba "framuga"
A ja miałam nadzieję że Ty w ciąży a tu dupa.
a kysz!!!
zadnych ciaz, blagam
framuge przywitalam z radoscia swoja droga ostatnia mialam na poczatku lutego - czy Wy tez macie tak nieregularnie?

musimy zorganizowac chrzciny w lany poniedzialek. jak mi sie nieeeee chceeee latac po kosciolach! nienawidze tego..

Tosia jest cudna. nie wiem jak Wy, ale ja mam najcudowniejsze, najmadrzejsze, najladniejsze i najukochansze dziecko swiata
i najciezsze chyba 12kg wazy juz! intensywnie trenuje chodzenie - za raczke, przy meblach, za chodzikiem i tak smiesznie kica na jednym kolanie

czy wszystkie dzieci maja juz zarozniete ciemiaczka? Tosia ma jeszcze na jakies 1,5 centymetra...
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:11   #4486
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Dobry wieczór

Na wstępie:
Spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe dla Dusiakowej Oleńki Darusiowej Oliwki Asiulkowej Weronisi

Wszystkiego najlepszego Ewrinku i Zosiu, sto lat sto lat



Sorki, że tak się nie odzywam, ale jakoś tak nastroju nie miałam, nie mam... za dużo problemów. ale co tam będę Wam smucić.

Kubuś już potrafi robić kilka kroczków bez trzymanki zrobić W domu za bardzo nie chce chodzić, szybciej przemieszcza się raczkując, ale po dworze to ładnie za jedną rączkę
Poza tym ząbki mu chyba rosną, bo cały obśliniony chodzi

W ogóle ostatnio musiałam zrobić przemeblowanie w sypialni... nasze łóżko stało przy oknie i mały upodobał sobie wspinaczkę po nim do okno, stawał na parapecie i bawił się żaluzjami. I wczoraj gdyby mnie nie było przy nim to mogłoby się to źle skończyć. Dwa razy łapałam go w locie jak spadał... do trzeciego razu nie dopuściłam i dałam łózko na inną ścianę. Teraz nawet lepiej jest, bo więcej miejsca się wydaje, tylko trochę trudny dostęp jest do małego łóżeczka, ale bezpieczeństwo najważniejsze

no i chyba tyle u mnie. Podczytałam kilka ostatnich stron, Darusia dobrze facetowi powiedziałaś później hehe I też noszę rozmiar xxxxxxxxxxxxxxl... katastrofa ze mną, mam taką nadwagę że tylko siedzieć i płakać... najgorsze że w sklepach w ogóle nic nie ma... nie mam siły chodzić po sklepach wiedząc że i tak nic nie znajdę...
i już więcej marudzić nie będę
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:17   #4487
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

ty i rozmiar xxxxxxxxxx......l no ja ciebie blagam, ty chcesz mnie wpedzic w depresje!!!!

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

tz z mala spi na lozku, nie przewidzieli tam miejsca dla mnie....
mala na 2 poduchach zeby glowke miala wyzej, lepiej jej sie wtedy oddycha..
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:38   #4488
CAROLAJKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 237
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Darusia tobie zostalo lozeczko

a mi moja mała robi darmowy masaz szczypie mnie po brzuchu i ma mega frajde
CAROLAJKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:53   #4489
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Darusia, niestety tak... mam bardzo dużą nadwagę, 15kg... ;( ostatnio jak byłam w sklepie, chciałam sobie jakieś bluzeczki kupić... ehh... tłuszcz aż się wylewał...
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 21:16   #4490
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego Ewrinku i Zosiu, sto lat sto lat

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Zosiu, Basiu Olu Oliwko, Zosiu i Weronisiu oraz Ewrinku
spóxnione ale jak najbardziej szczere zyczenia urodzinowe!!
aby wasze kolejne miesiące, lata zycia upływały wzdrowiu i z usmiechem na buzi każdego dnia!
Abyście magie dziecinstwa pamietały przez całe swoje zycie!

100 LAT KOCHANE DZIECIACZKI


życzy ciocia Madzia i Michalinka
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Zosiu i Erwinku wszystkiego najlepszego i dużo dużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Zosiu,Erwinku wszystkiego najlepszego i pięknego dzieciństwa w zdrowiu i uśmiechu!!!!


Dziękuję w imieniu mojego chłopca który dopiero co padł. Chyba poczuł się na tyle dorosłu żeby o 22 chodzić spać a nie o 20
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 21:19   #4491
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

hej, uśpilam dzieci ( Wojtek padł o 21, a mąż polecial na jakies zajęcia...) to mam chwilke żeby się pochwalić. Widzialam kilka zdjęć Waszych słodziaków - i nanajnajlepsze życzenia dla wszystkich już roczniaczków.
Wiem że od czasu do czasu chwalicie się osiągnięciami dzieci to ja się pochwalę że moja Asia, (skubana) to już chyba wszystko rozumie. Jak pytam gdzie cośtam jest to się rozgląda i jak widzi to przynosi, Współpracuje ze mną w ubieraniu i rozbieraniu, nawet sama już czasem probuje (ostatnio jej pokazywalam jak sie skarpetkę zaklada to ciągle usiłuje to zrobic - ciekawe kiedy jej wyjdzie..) Kiedyś mówię- weź swoj smoczek z krzeselka - a ona serio posza po niego, a krzesełko stalo u nas od dwoch dni. MAm wrażenie że wyjątkowo szybko ląpie, ale może to norma??? W każdym razie Wojtuś żyje bardziej wedlug swojego świata, nie potrzebuje asysty do wszystkiego, taki zupełnie inny typ. Oczywiśćie jak się rozmarudzi to musi być na rączkach, zreszta oboje mi się terroryści robią, ech. Dzięki za porady co do dyscypliny, uparte powtarzanie że czegoś nie wolno nie zawsze wystarcza, bo chodzi tu o zdrowie drugiego - muszę je czasem rozdzielić, ostatnio Asia jest agresorem, drze za wlosy, za odzież itp. zauważylam że już jest zazdrosna, a Wojtek wyje czy go zabolalo czy nie... Ale potrafią tez czasem być tak slodko uprzejme dla siebie, np podają sobie zabawki, czasem jak mowię - oddaj mu/jej to to oddają itp. Oj coraz weselej jest.
No dobra, obiecalam zdjęcia to po kolei:
1,2 - wcale niemamy zgodnych upodobań 3 pradawny sposób na uspokojenie dzieci, 4.naprawdę tacy jesteśmy duzi

Edytowane przez martuko
Czas edycji: 2011-04-08 o 23:09
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 21:37   #4492
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
a kysz!!!
zadnych ciaz, blagam
framuge przywitalam z radoscia swoja droga ostatnia mialam na poczatku lutego - czy Wy tez macie tak nieregularnie?

musimy zorganizowac chrzciny w lany poniedzialek. jak mi sie nieeeee chceeee latac po kosciolach! nienawidze tego..

Tosia jest cudna. nie wiem jak Wy, ale ja mam najcudowniejsze, najmadrzejsze, najladniejsze i najukochansze dziecko swiata
i najciezsze chyba 12kg wazy juz! intensywnie trenuje chodzenie - za raczke, przy meblach, za chodzikiem i tak smiesznie kica na jednym kolanie

czy wszystkie dzieci maja juz zarozniete ciemiaczka? Tosia ma jeszcze na jakies 1,5 centymetra...
Zosia jeszcze nie ma zarośniętego ciemiączka

Ferrou mi też zostało na brzuchu po ciąży;/ ale wziełam się za siebie i jest lepiej

Martuko- jak ja Ci zazdroszcze dwójki takich szkrabów a zdjęcie super
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 21:42   #4493
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

i jeszcze
1,2 w dniu urodzin, 3 impreza- moje mar-komany 4 torcik 5 nasza nowa fura (rewelacja)

Edytowane przez martuko
Czas edycji: 2011-04-08 o 23:10
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 21:49   #4494
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Na wstępie WSZYSTKIM ROCZNIAKOM :
Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!
Przepraszam że dopiero teraz ale mam tyle zmartwień że zapominam już o wszystkim, ale nie będę wam smucic macie własne problemy. Staram się Was podczytywac, czasami mam chęc Wam odpisac ale w sumie sama nie wiem czemu tego nie robię. Wikusia ma już trzy ząbki i idą następne, co wiąże się z tym że trochę w dzień marudzi. Zastanawia mnie to czy jej zachowanie jest normalne: jak czegoś nie dostanie to zaczyna krzyczec i płakac chyba już dużo kuma i zaczyna wymuszac Chodzi sama, nawet nasze spacerki polegają już na tym że Mała sama drepcze a ja za nią biegam Piszecie o wadze... mam 162 cm wzrostu i w dniu ślubu ważyłam 66 kg... dzisiaj nie stosując żadnych diet ważę 61,4 kg, mniej żrę i nie jem na noc i tyle. A myślałam że będzie trudniej. Jak dobiję do 55-57 będę MEGA zadowolona. No to chyba tyle. Miłej nocki.
AAAA Darusia za tego ''typa''
Zapomniałam dopisac że wszystkie dzieciaczki są mega słodkie, mądre i wogóle naj naj naj
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 22:00   #4495
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

<Martuko piękne sa Twoje dzieciaki
Strasznie uwielbiam bliźniaki a Twoje jeszcze bardziej vo parka .
U mnie w przedszkolu sa dwie 2.5 latki i też mogę na nie patrzeć i patrzeć
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 22:03   #4496
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

martuko ale oni sliczni sa te policzki tylko do calowania i 2 zdj jest mega!!!
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 22:08   #4497
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

dziękuję Ania Ja sama sie dziwę jak takie fajne dzieciaki nam wyszly :P

chcialam Was jeszcze poprosic o jedną rzecz - zwlaszcza te, które namiętnie przeglądają dziecięce ubranka w sklepach itp - jak byście widzialy gdzieś ubranka ktore pasują jako komplet na parkę bliźniakow dawajcie mi znać, nawet przez pw, proszę... Ostatnio przeszmlam się po kilku sklepach i panie co najwyżej kazały mi oglądać i dobierać... A ja nie mam czasu, chcialabym coś z kolekcji po prostu np spodnie i sukienka czy spódniczka z tego samego materiału różne kolory, albo te same itp... Ostatnio wyhaczylam parę fajnych rzeczy w endo i to na promocjach, no ale to były końcówki i rozmiarow nie było za chwilę a mi trochę zeszło zanim usiadlam do zamówienia. Teraz się sprężę i od razu zrobię jak coś będzie... no pustynia normalnie, mowię Wam.... Mam trochę ciuchów pojedynczych ( także z uzywanych) i teraz szukam odpowiednich dla drugiego, ale moglabym chyba etat mieć w takiej funkcji


Wasze dzieci pewnie jedza to co Wy już, alle ciekawa jestem jakichś jadlospisow...
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 22:37   #4498
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Martuko, śliczne szkrabki do schrupania

Mysia, ja własnie mniej jem, nic smażonego itp... a waga nic nie drgnie... nie podjadam... no dizisaj trochę podjadłam na poprawę humoru... taka moja uroda
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 04:58   #4499
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

helołłłł:-*
u nas ciąg dalszy nocnych jazd we wtorek wzywaliśmy lekarza bo mały po 2 dniach kataru jakiegoś dziwnego, miał 1 dzień (poniedziałek) gdzie nic mu nie było, po czym we wtorek ciurkiem mu się lało i kichał jak najęty do tego miał stan podgorączkowy i darł się w niebogłosy nie wiedziałam co mu jest, zaczęło mu jeszcze łzawić jedno oczko lekarz zbadał, powiedział, że albo infekcja albo ALERGIA ino, że przy alergii nie ma temperatury. No i kazał wit c dawać i wapno (jaaasne), a jak gorączki dostanie to dzwonić po niego. No i wczoraj rano wstał i nosek czysty, temp. normalna jeny a jeśli to faktycznie alergia na coś?? da się jakoś takie małe dziecko zbadać pod tym kątem??
Jeszcze wam coś powiem...Moja siostra ma taką dobrą kumpelę, z którą często piszą na n-k maile. No i będąc ostatnio u mnie zostawiła na moim kompie włączoną n-k ze swoją skrzynką i odpowiedzią od tej koleżanki. I (wiem wiem -nie powinnam, ale nie żałuję) no i przeczytałam, a tam teksty typu: "ale ta twoja siostra głupia" (czyli ja), "niezłe jaja z nią" itp. no i tak mnie to zaciekawiło o co kaman i weszłam w nadawczą i przeczytałam ostatniego maila....a tam same oszczerstwa na mój temat!!! że niby szastam kasą na prawo i lewo, że teściowa mi jakieś rzeczy kupuje: jakiś domek ogrodowy za 2000 i inne pierdoły (o czym nigdy nawet nikt nie pomyślał) i wogóle, że śpię na pieniądzach, ciągle wydaję, powypisywała jakieś zakupy (oczywiście nieprawda), co to niby nie kupiłam za bajońskie ceny, że niby Łukasz mi kartę bankomatową zabrał...mówię wam, oczy mi wyszły...ale to nie koniec...weszłam w kolejne wiadomości wysłane, a tam co??? - kolejne oszczerstwa!!!! wypisuje jakieś historie, które rzekomo jej opowiadam, jakieś sytuacje opisuje, które nigdy miejsca nie miały, no i w każdym mailu o tym szastaniu pieniędzmi!!! Zdębiałam....powiedziałam tż - w✂✂✂✂ił się strasznie...nie wiem co mam teraz z tym zrobić????tylko mnie nie linczucie za to że czytałam jej wiadomości...
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 06:27   #4500
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

wow baobabku!
w szoku jestem! niezle...... ja bym powiedziala ze chcialas usiasc porzy kompie i zapomniala wylaczyc i przeczytalas na swoj temat bardzo mile rzeczy i jest ci tak milo ze o czym kolwiek z twojej strony siostra moze zapomniec.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

musze jakis fajny obiad na szybko wydedukowac na jutro tesc przyjezdza i cos fajnego BEZ UZYCIA PIEKARNIKA bym zrobila ale za cholere nie wiem co...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.