Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 21:03   #4501
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja obejrzałam cały program i nie patrzyłam co on tam ma w pokoju , jakim cudem wy zauważyłyście że nie ma za dużo zabawek? w ogóle co to ma do rzeczy?
My tez nie mamy za dużo zabawek i żadnej edukacyjnej bo uważam że są zbędne.Nie wydaje mi się żeby mój syn miała jakieś rażące braki przez to.
Poznaje świat realnie.

Dzisiaj było u nas ponad 20 stopni. Cały dzień bylismy na dworze od 10 do 18 z przerwą na zjedzenie obiadu
Oczywiście wycieczka rowerowa zaliczona.
I o to chodzi
Ja np. nie pozwalam kupować dla Zosi zabawek - zła i wyrodna matka . I po każdej takiej akcji mam ochotę wszystko wywalić
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:19   #4502
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Kiedys na zajęciach babka puściła nam pokaz multimedialny o tym jak dzieci sie uczą w przedszkolach M. montesorri
mniejsza o nia i jej pedagogikę bo sa dobre i złe strony.
ale własnie tam sie wykorzystuje to co jest pod ręką.. np. dwie miseczki w jednej woda, albo kasza albo groch itp. dziecko przesypuje.
to samo z innymi rzeczami które spokojnie dziecko może wykonywac w dom

U nas np. michasie angazuje do wszystkiego , gdy zmiatam kuchnie lub korytarz to ona juz leci po małą szufelke i zmiotke i potrafi zgarnąć na szufelkę oczywiście niezbyt dokładnie ale co tam niech sie uczy pomagac.
Ręce myje juz sama przy zlewie tylko musimy pilnowac bo gorąca odkręca ale bedziemy ustawiac termostat na 38st.

Dziś tz pomagała mi małe kamyki przenosic i korzenie zbierac do wiaderka:d


Z ostatniej chwili:
Michaska lezy w łózku i woła do T. : " tato włąć bajke na DFID"
szczena opada jak te dzieciaki kumate

Donosze że normalnie ciasto jeszcze ciepłe wołało "Zjedz mnie".. a że nie potrafie odmawiac.. kawałek juz sie trawi..

Dobrej nocki dziewczyny ide tego meserszmita włożyć do łóżeczka niech spi smacznie


Ja tez tak własnie robię jak robię ciato czy cos innego to mi pomaga co dzień wyciąga cały arsenał z szuflady i wie która łopatka jest do jajek a która do naleśników a która nabierka do sosu,ale tak samo pomaga przynieść drzewo czy np dzisiaj z tatem murował i też wie co to kielnia i szpachelka i z czego się zaprawę robi.
myślę że takie angażowanie dziecka we wszystko i pozwolenie mu na ubrudzenie się i w około (niestety) jest najlepsze
A ja piekłam pyszne bułeczki z cytrynowym budyniem ale nie skusiłam się chociaż też mnie wołały ,zjem rano
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
moj tzrobi shoarme,mu sie zachcialo o 22 hehehe
dopiero z roboty wrocil,ale nie moze zjesc normalnie,tylko twierdzi ze caly dzien za nim lazi przesladuje go wyglada z za kontow i wola zjedz mnie;p

a potem filmik i lulu
ale mam super humor chyba przez ta pogode
O! shoarmę też lubię ,mniam.
Za mną ostatnio chodziła kromka ze smalcem ze skwarkami i cebulką,mało mi język nie uciekł tez zza kątów wyglądała
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
I o to chodzi
Ja np. nie pozwalam kupować dla Zosi zabawek - zła i wyrodna matka . I po każdej takiej akcji mam ochotę wszystko wywalić
Też nie pozwalam kupować ,mówię że jeśli już na prawdę chcą coś przynieść niech przyniosą banany albo jakieś kiwi ,też mnie za dziwadło mają
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:28   #4503
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałam się podzielić z Wami szczęśliwą nowiną , mianowicie SPRZEDALIŚMY MIESZKANIE teraz nie mamy na nic czasu bo tylko jeździmy i oglądamy mieszkania , musimy szybko wybrać coś dla siebie, mamy malo czasu , na dodatek dopadła mnie grypa żołądkowa , od wczorajszego wieczoru siedzę co chwilę na kiblu juz mam dość ! Martwię się o Maćka oby się odemnie nie zaraził
Super!! długo się z tym musieliście bujać

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

A teraz dalszy odcinek "czadowej opowieści":
Wczoraj i przedwczoraj znów włączyła się czujka czadu, wkurzyliśmy się, bo sąsiad, który pali w piecu i od którego nam dym do pokoju leci dostał bana na palenie w piecu do czasu naprawy usterki. I wczoraj tż źle się czuł, to zadzwoniliśmy na straż pożarną. I od progu im ten ich miernik oszalał-tak piszczał głośno-kazali wszystko znów pootwierać i mi z młodą uciekać. I okazało się że to nasz junkers jednak takie numery robi! (znaczy z komina też może dodatkowo być...). Przyjechała karetka, pojechałam z młodą na badania. Wyszło ok, ale dobre parę godzin to zajęło.
Dziś rano już był serwis od junkersa, poczyścił, poregulował i powinno być ok.
Od wczoraj nie mogliśmy pieca włączać więc ani ogrzewania, ani ciepłej wody...jak fachowiec włączył piec i wodę to od razu mu pokazało 40ppm (to jednostka tego czadu), a powinno być 0!Po jego czynnościach różnorakich miernik pokazał już zero ppm.
Prawdopodobnie będziemy wymieniać piec na taki z zamkniętą komorą spalania-będzie bezpieczniejszy i nie będzie nam też wtedy z kratek wiało, bo piec nie będzie zasysał z pomieszczenia tlenu i nie będzie się robiło podciśnienie-ten ciąg odwrotny (czyli kratki zamiast ciągnąć wdmuchują powietrze do mieszkania).
Dziś tż dalej sie źle czuł i wezwał karetkę, porobili mu badania i na szczęście też nie ma śladów zatrucia tlenkiem węgla w organizmie.

Gdyby nie ta czujka to już byśmy pewnie na tamtym świecie byli....i jeszcze przekonani że źródłem jest komin, wietrzyliśmy głównie nasz pokój, a my wtedy z młodą siedzieliśmy przy źródle tego czadu....masakra, mówię wam...
Łomatko - mam nadzieję że wreszcie pozbędziecie się tego źródła czadu Może to rzeczywiście ten junkers.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a moja poszła dziś spać , normalnie posrać się ze szczęścia idzie

nawet coś dobrego na obiad zrobiłam sobie i posprzątałam łazienkę z tej euforii
Szaleje mała

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Dzisiaj np pięknie pracował na lekcji, zadania domowe porobione, to kobita znalazła ze 3 dni temu nie zrobił zadania domowego i mu wysmarowała uwagę na całą strone w zeszycie. Podcieła mu skrzydła, bo się chciał pochwalić ile zadan dzisiaj na lekcji zrobił, ze nawet dodatkowe, to ta mu wyszukała w zeszycie coś żeby się nie cieszył
głupia pipa

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Hej.. własnie wyjełam pyszne "szybkie ciasto z owocami".. z jogurtem z mrożonymi sliweczkami pyychaaaaaa

a to efekty pomocy mojego dziecka.. nawet hasło Michalina lizak.. tak na nią nie działa jak michasia robisz ciasto?.. w 2 sek była w kuchni!

i 2 zdjecia z dzisjszego pieknego dnia no i Michaska wyczaiła starego zardzewiałego kaczora któego ujeżdzała tylko kilka razy- totalny niewypła!
piękna pomocnica

Coś się mało opisałam - muszę się poprawić
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:30   #4504
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Evitka- jak przeczytałam o Twojej przygodzie to aż mnie zmrozilo. Jak najszybciej musicie wymienić ten piec.



Moje dziecko tez dzisiaj pól dnia spędziło na dworze. I spadła ze schodów na głowę. Na szczęście nic się jej nie stało ale nie wyglądało to dobrze. Nie wiem co jej się stało bo jeździła na samochodziku i nagle pojechała nim po schodach. Dlaczego? Ma znowu rozwaloną wargę (wczoraj górna dzisiaj dolna), zdartą brodę i pare siniaków na ciele. A matka była trzy kroki od niej.
Po dworze latała bez pieluszki i oczywiście zlała się dwa razy w gacie.

Mrowka - zaczynam coraz lepiej Ciebie rozumieć. Od trzech tygodni chodzę nie wyspana ( przez to dojenie) dodatkowo siedzę większość dnia sama z dzieckiem. Wieczoramie jeżdżę do szpitala. Ciagle jestem zmęczona. Coraz bardziej rozdrazniona. Jeszcze trochę a kogoś zabije. Tz mnie denerwuje, oliwk wyprowadza z równowagi.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2012-03-16 o 21:32
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:50   #4505
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Evitka- jak przeczytałam o Twojej przygodzie to aż mnie zmrozilo. Jak najszybciej musicie wymienić ten piec.



Moje dziecko tez dzisiaj pól dnia spędziło na dworze. I spadła ze schodów na głowę. Na szczęście nic się jej nie stało ale nie wyglądało to dobrze. Nie wiem co jej się stało bo jeździła na samochodziku i nagle pojechała nim po schodach. Dlaczego? Ma znowu rozwaloną wargę (wczoraj górna dzisiaj dolna), zdartą brodę i pare siniaków na ciele. A matka była trzy kroki od niej.
Po dworze latała bez pieluszki i oczywiście zlała się dwa razy w gacie.

Mrowka - zaczynam coraz lepiej Ciebie rozumieć. Od trzech tygodni chodzę nie wyspana ( przez to dojenie) dodatkowo siedzę większość dnia sama z dzieckiem. Wieczoramie jeżdżę do szpitala. Ciagle jestem zmęczona. Coraz bardziej rozdrazniona. Jeszcze trochę a kogoś zabije. Tz mnie denerwuje, oliwk wyprowadza z równowagi.
Potrzeba naładować akumulatorki, mam to samo, od wczoraj chodze do tyłu, mam jakiś podniesiony puls, nawet malude zabrali mi na caly dzien wiec przesilenie wiosenne cala sobą przyjełam,
także podzielam Twoje samopoczucie...
świetne zdjęcia dzieciaczków, uwielbiam oglądać Wasze pocieszki, no nie mówiąc już o czytaniu o tych pysznościach...
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:56   #4506
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Mojemu tz- towi , maly dzis z rak wypadl i upadl calym cialem na glowe. Ja spalam , mowil mi tylko ze az huk bylo slychac . Wyciagal go z auta i maly mu sie wysliznal . Bawil sie ladnie, toche marudny byl, ale raczej dlatego ze spiacy . buuuu
jezuu, dobrze że małemu nic się nie stało.

Libra miałam Ci odpisać wcześniej i zapomniałam, chciałam te jednorazowe formy do pieczenia tego tęczowego tortu, mam tylko jedną tortownice.

Pop mnie też Zosia ostatnio coraz częściej wyprowadza z równowagi, nie powiem ile razy dzisiaj liczyłam do 10
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 22:04   #4507
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
[/B]


Też nie pozwalam kupować ,mówię że jeśli już na prawdę chcą coś przynieść niech przyniosą banany albo jakieś kiwi ,też mnie za dziwadło mają
Ja zawsze jak w gosci ide to dzieciakom slodycze przynosze owoce rzadko , czasem biore actimely, jogutry i cos slodkiego i soczki hehe . Troche slodkosci tym dziciakom tez sie nalezy . Jak nie lubi to i tak nie zje.

Pop ale mialas dzien , bidna mala. Nie masz na gorze bramki? Choc to tez tak nie ejst, bo ja mam, a czasem moj maly na gore poleci po cos. Wzeielam sie na spsob i w dzien podkladam wielkie poduchy na dole pod schodami jak cos to wyladuje na poduchac a nie na twardych kafelkach. Nie zawsze za nim lece. Wspolczuje nie wyspania, strasznie czlowieka dobija , nie ma jak funkcjonowac, poprostu na dluzsza mete tak sie nie da. A w dzien odsypiasz cos? Ja odsypiam i dzieki temu funkcjonuje.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
jezuu, dobrze że małemu nic się nie stało.

Libra miałam Ci odpisać wcześniej i zapomniałam, chciałam te jednorazowe formy do pieczenia tego tęczowego tortu, mam tylko jedną tortownice.

Pop mnie też Zosia ostatnio coraz częściej wyprowadza z równowagi, nie powiem ile razy dzisiaj liczyłam do 10
Mam nadzieje ze nic sie nie stalo, tz wkurzony na siebie, dobrze ze mi powiedzial, jak cos sie bedzie dziac to dzwonie na pogotowie.
Ja jak jutro pojade na zakupy to tez bede szukac tych jednorazowych foremek. Odrazu zrobie zakupy na tiramisu i wniedziele zrobie, czekam dalej na te barwniki

Iza ciezko mu sprawdzic zrenice jak spi , probowalam ale sie wkurza i w koncu mi sie przebudzi. Ale z drugiej strony lepiej niech sie obudzi i wiedziec ze jest wszystko w porzadku nzi rano sie obudzic i zobaczyc ze cos z dzickiem jest cos nie tak. Szlag by to . Narazie sprawdzam go i spi oddycha nie marudzi. Ide na necie poczytam bo mam metlik w glowie.

Powiem wam ze przekichane z tym dziecmi, jak sie ich nie mialo to sie czlowiek o nic niemartwil a teraz ten strach o nich mzoe czlowieka psychicznie dobic

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Pop jeszcze chcialam dodac, ze chodzisz niewyspana, zmeczona i zachowanie malej drazni cie z w duzej mierze z tego powodu. Jakbys spala , odpoczywala to inaczej reagowala bys na jej zachowanie , miala bys wiecej cierpliwosci , zrozumienia na jej lobuzowanie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 22:29   #4508
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

ja jak chodzilam zla,wkurzona,wsciekla to jak dzisiaj ta pogode zobaczylam to mmmmmmmmmmm!!!!!!!!!humor mistrzostwo swiata,nawet tz chyba napadne dzisiaj
jutro meblujemy pokoj-juz sie ciesze
daleko odtesciowej-ciesze sie jeszcze bardziej

ja nie wiem,ale ja zmeczenia dzieciakami nie czuje w ogole,one mi tyyyle energii daja ze sama w szoku jestem,bo zawsze chodzilam pozno spac ale potrafilam gnic np do 12 w wyrku do 15 wpidzamie, a teraz chodze tak samo pozno spac albo pozniej wstaje 100 razy wczesniej a energia mnie roznosi.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:16   #4509
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Witam.
Dzisiaj z programu naukowego. Jak chcecie mieć lepszy humor to weźcie długipic do ust i trzymajcie go przez minutę nie dotykając ustami. Udowodnili naukowo że to poprawia humor. Za to trzymanie długopisu tylko ustami pogarsza humor.

Monka i jak sytuacja na froncie, z małym wszystko ok jak wstał

P0P mój codziennie gdzieś spada, i najczęściej jestem obok, taka niby z niego małpa a nie umie się rękami w powietrzu utrzymaćChoć juz kilka razu wisial na rękach i mnie wołał, to zawsze zdążam. Ale z parapetu to już kilka razu spadł, to samo z łóżka. na chodach sobie radzi, ale pewnie jakby miał do nich stały dostęp tez by miał wypadki.

Zupa kończy się gotowac i jedziemy do ZOO szkoda że ciągle mam zawalone gardło, bo na ból głowy to tylko tabsa wezme

Paulina jak będzie na stanie ta wanienka to ją kupię, ale sprawdziłaś wszystkie wymiary żeby np nie była za malutka czy cośW razie co mój nr tel. w klubie
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:53   #4510
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Witam

My jedziemy na basen.Pogoda cudowna,aż chcę się życ!!

Miłego dnia laski
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:32   #4511
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

a my wrocilysmy z dworu rano tz byl z laskami,teraz spia
tz przytargal dzisiaj z moda z hm tu czape ktora wercia ma...nie wiem czy nie za gruba na teraz...
mloda wstanie i spadamy do rodzicow robic remont...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 12:33   #4512
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

a ja dopiero wstalam , ale sie wyspalam , nie pamietam kiedy tak jednym ciagiem moglam pospac.

Madzia dzieki z malym wszystko oka , rano wstali i juz wariowali, popatrzylam na niego wszystko bylo okey i poszlam dalej spac.
eeejjj to jak mam trzymac ten dlugopis w zebach? sproboje
U was zoo juz otwarte? u nas z tego co kojarze to na zime zamykaja , ale nie jestem pewna, musze sprawdzic czy mi sie nie pomylilo.


Moje czubki od rana juz sie szwedaja, pojechali na zakupy, ciekawe czy mi tz kupi wszystko do ciasta, jak nie to bede musiala proc do nas do tesco.

U nas jutro dzien matki
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 13:20   #4513
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
a ja dopiero wstalam , ale sie wyspalam , nie pamietam kiedy tak jednym ciagiem moglam pospac.

Madzia dzieki z malym wszystko oka , rano wstali i juz wariowali, popatrzylam na niego wszystko bylo okey i poszlam dalej spac.
eeejjj to jak mam trzymac ten dlugopis w zebach? sproboje
U was zoo juz otwarte? u nas z tego co kojarze to na zime zamykaja , ale nie jestem pewna, musze sprawdzic czy mi sie nie pomylilo.


Moje czubki od rana juz sie szwedaja, pojechali na zakupy, ciekawe czy mi tz kupi wszystko do ciasta, jak nie to bede musiala proc do nas do tesco.

U nas jutro dzien matki
Ależ rozpusta

A chłopa to fajnego masz - nie marudzi tylko zabiera chłopaków i daje pospać - chwali mu się, chwali

A i super że małemu nic się nie stało

Ja sprzedałam Olę mojej mamie (ma domek z działką i stawem z rybkami i podobnymi atrakcjami więc będzie siedziała na dworze) a sama próbuję pracować ale tak mi się nie chce
Mam 15 wniosków do sprawdzenia i chyba to tak duża ich liczba mnie zniechęca
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:20   #4514
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Witajcie

Dobrze że mało dziś mam nadrabiania

Pogoda jest świetna my cały dzień na dworzu zaraz idziemy na grilla

Luknalismy dzis jedno mieszkano ale lipa bo facet sie rozmyślił normalnie myslałam że go walnę w ten pusty łeb

O 18 musimy sie urwac z grilla i ogladamy dzis jeszcze jedno mieszkanie, oby to było to.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
super uważaj na mieszkania z długiem jakimkolwiek ( chodzi mi o osoby które nie są w stanie spłacać i dlatego sprzedają ) moja znajoma tak się nie dawno wkopała , nazałatwiali się kredytów , kasy troszkę im poszło a i tak nic z tego nie wyszło . też sami szukali .
ło kurde, ale bym się wściekła będziemy uważać, a ty wiesz ze ci co od nas kupują nawet nie zapytali o zadłużenie itp. nic

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ania z Turcji . Zapyzialy kebab hehe
heheh jakos lubie Turków moj tz nie jest turkiem ale wizualnie podobny jak bywamy w Turcji to go mylą hahahhaha mamy wtedy niezły ubaw bo my ni w ząb tureckiego nie znamy

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja nie mam na razie patelni grilowej ale planuję sobie kupić do ryb na przykład albo kotlety a piersi kurczaka
ja tez nie mam grilowej , miałam taką żeliwną cieżka okropnie i zardzewiała mi musiałam ją wywalić szkoda bo fajna była, na nowe mieszkanko sobie kupię oj ile ja sobie żeczy kupię aż mi się buzia cieszy

dobra ide seson grilowy rozpoczęty...
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 17:11   #4515
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

czesc dziewczyny. Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, ale zupelnie nie mam czasu zaglądać,ale...sentyment pozostal Moje dzieciaczki skończyly 2latka i postanowilam odnaleźć Was i zobaczyć co u Was. Możecie mi streścić poprzededni rok NAdrobic nie dam rady za żadne skarby przy Waszym tempie. BUziaczki, i chyba niestety musze lecieć, bo maluchy roznosza pokój.wieczorem spróbuje cos więcej napisac
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 17:29   #4516
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Minka - wszystkiego najlepszego dla Amelki!! Dalszych postępów w nocnikowaniu

I Ferrou - może jeszcze czasem do nas zaglądasz?
(spóźnione) Sto lat dla Kubusia
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 18:14   #4517
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, ale zupelnie nie mam czasu zaglądać,ale...sentyment pozostal Moje dzieciaczki skończyly 2latka i postanowilam odnaleźć Was i zobaczyć co u Was. Możecie mi streścić poprzededni rok NAdrobic nie dam rady za żadne skarby przy Waszym tempie. BUziaczki, i chyba niestety musze lecieć, bo maluchy roznosza pokój.wieczorem spróbuje cos więcej napisac
Fajnie,że się odezwałaśPewnie,że Cię pamietam.Często się zastanawiam co tam u was?jak sobie radzisz?
Koniecznie napisz coś więcej i jakaś fotka dzieciaczków by się przydała dla ciotek

Wszystkiego najlepszego dla Amelki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 18:56   #4518
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

My dopiero z dworu wrocilysmy,chodzilysmy z 2 furami,ja z Amelka a oli wozila jajka czekoladowe wielkanocne:P

oczywiscie sezon dzieciakow rozpoczetynormalnie musze wsrod nich dziecka swojego szukac;p hahaha

AMELCIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:12   #4519
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Sto lat dla Amelki
My dziś też cały dzień na dworze. Dopiero chałupę ogarnęłam z grubsza bo nie było kiedy... Mnie to chyba nikt nie pobije dziś - Misiek latał po dworze z gołą pupą (chwilkę) -chciał kupę kiedy go przebierałam bo popuścił - lecieliśmy na drugi koniec ogródka - ale i tak nie zrobił...
Kupiłam mu dziś Lactulosum nie pamiętam czy akurat to któraś polecała, spytałam w aptece... Póki co dostał pół dziennej dawki w południe, wolałam mu przed snem nie dawać. Kupa była po południu ale nie weim czy to zasługa leku czy tego co mu podtykam do jedzenia...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 19:35   #4520
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Wszystkiego naj dla slodkiej Amelki i Kubusia .

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość
Ależ rozpusta

A chłopa to fajnego masz - nie marudzi tylko zabiera chłopaków i daje pospać - chwali mu się, chwali

A i super że małemu nic się nie stało

Ja sprzedałam Olę mojej mamie (ma domek z działką i stawem z rybkami i podobnymi atrakcjami więc będzie siedziała na dworze) a sama próbuję pracować ale tak mi się nie chce
Mam 15 wniosków do sprawdzenia i chyba to tak duża ich liczba mnie zniechęca
no super sie wyspalam , takiego powera dostalam ze dopiero teraz na dupie siadlam ufff
Czym sie zamjujesz? jakie wnioski? Ja sie juz doczekac nie moge jak do Pl pojade i moja mama bedzie sie moim malym zajmowac a ja sie wybycze

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Witajcie

Dobrze że mało dziś mam nadrabiania

Pogoda jest świetna my cały dzień na dworzu zaraz idziemy na grilla

Luknalismy dzis jedno mieszkano ale lipa bo facet sie rozmyślił normalnie myslałam że go walnę w ten pusty łeb

O 18 musimy sie urwac z grilla i ogladamy dzis jeszcze jedno mieszkanie, oby to było to.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

ło kurde, ale bym się wściekła będziemy uważać, a ty wiesz ze ci co od nas kupują nawet nie zapytali o zadłużenie itp. nic

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

heheh jakos lubie Turków moj tz nie jest turkiem ale wizualnie podobny jak bywamy w Turcji to go mylą hahahhaha mamy wtedy niezły ubaw bo my ni w ząb tureckiego nie znamy

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

ja tez nie mam grilowej , miałam taką żeliwną cieżka okropnie i zardzewiała mi musiałam ją wywalić szkoda bo fajna była, na nowe mieszkanko sobie kupię oj ile ja sobie żeczy kupię aż mi się buzia cieszy

dobra ide seson grilowy rozpoczęty...
U nas zas troche zimno , zazdroszcze grilla . Te zadluzenie chyba sprawdza sie u notariusza o ile sie nie myle .
Moj tz wyglada normalnie , hehe tzn , wszyscy ktorzy go widzieli mowia ze nie wyglada jak typowy turek, poprostu ma ciemne oczy, wlosy karnacje ale taki pelno w pl na ulicy mozna spotkach .

Lind mam nadzieje ze lekrstwo pomorze, tylko pamietaj ze to jest na krotka mete, jak maly dalej bedzie mial zatwardzzenie to idz do lekarza. Moze mial kontakt z podobnymi przypadkami, nie tylko twoj szkrab ma tego typu problemy i bedzie potrafil zaradzic, moze wysle na jakies badania, czy cus. Oby przeszlo , tzymam kciuki.
Moj dzis tez cos zatwardzenie lekkie miel, zrobil bobka malego , probowal z kilka razy siasc na nocnik i cos zrobic ale nie mogl, puscilo go w wannie musialam wegorza wylowic


Upieklam dzis tiramisu . Moje pierwsze ciasto chyba od ponad 10 lat
Libra robilam ciacho z przepisu- moje wypieki- i biszkopt nie wyrosl mi taki duzy . Ona tam pisala zeby przeciac go na 3 czesci, a ja moglam przeciac go tylko na dwie. Musialam piec drugi i tez mi nie wyrosl . Robilam dokladnie jak tam pisze, blaszke mam 23 cm, a ona chyba ma 21 cm. Te 2 cm mogly zawazyc na wielkosci ciasta?
Kupilm smietane kremowke 40 %, wystraszylam sie bo mialam ja ubic i wcale mi sie nie ubila, wygladala jakby sie zwarzyla. Dodalam serki i na malych obrotach krecilam, ladnia masa wyszla - ulzylo mi , tylko kolor taki kawowy bo dodalam brazowy cukier. Nie widzialam w tesco miekkiego bialego cukru tylko ciemne byly. Ciekawe jak smauje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:40   #4521
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ania a daj mi link do niej,bo skoro fajna to po co ja mam tyle przepłacać?Chociaż tak do niej jest już kask i ochraniacze 4 sztuki.Ale kask to lepiej w sklepie kupić i przymierzyć,bo tak to nie wiem co mi przyjdzie
:
Hulajnoga
http://allegro.pl/hulajnoga-trojkolo...204319674.html

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Jeszcze przed wami, ale ja mam malego koministe. Co chwile na cos wolaja,juz nerwa mam. Koszr mszy 120 zl na sporo dzieci wyjdzie 17tys + rodzice robia zrzute na kupno nowego zlotego kielicha :/.no i prezent i kwiaty dla katechetki kazda klasa osobno po okolo 700zl razem[COLOR="Silver"]
Ile ochujeli

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Dzisiaj np pięknie pracował na lekcji, zadania domowe porobione, to kobita znalazła ze 3 dni temu nie zrobił zadania domowego i mu wysmarowała uwagę na całą strone w zeszycie. Podcieła mu skrzydła, bo się chciał pochwalić ile zadan dzisiaj na lekcji zrobił, ze nawet dodatkowe, to ta mu wyszukała w zeszycie coś żeby się nie cieszył

.
co za baba

a my od wczoraj z przygodami . TZ wracał ze śląska pociągiem , bo jego kolega jest z katowic i żeby go nie musiał odwozić to miał jechac pociagiem . zabładzili troszkę w wiedniu więc do polszy później dojechali niż mieli dojechać . pociąg do nas by miał z przesiadkami więc pojechałam go odebrać z koluszek . wróciliśmy do domy jakoś 22: 30 szymek ze mną pojechał pociągi oglądać . siedzimy w domu jakoś 23 była a tu nie ma prądu rano to samo , miał być koło 17stej z włączyli dopiero teraz . czyli doba bez prądu . okazało się że jakiś baran przywalił w słup i zwiał . i całą dobbę ten jeden słup robili . dobrze że rzeczy w zamrażalniku nam szlag nie trafiło
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:54   #4522
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Upieklam dzis tiramisu . Moje pierwsze ciasto chyba od ponad 10 lat
Ja dzisiaj zrobiłam ciasto z jagodamiDodam może,że to moje pierwsze ciasto domowe,bez żadnych gotowych mieszanekPękam z dumy
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Hulajnoga
http://allegro.pl/hulajnoga-trojkolo...204319674.html



a my od wczoraj z przygodami . TZ wracał ze śląska pociągiem , bo jego kolega jest z katowic i żeby go nie musiał odwozić to miał jechac pociagiem . zabładzili troszkę w wiedniu więc do polszy później dojechali niż mieli dojechać . pociąg do nas by miał z przesiadkami więc pojechałam go odebrać z koluszek . wróciliśmy do domy jakoś 22: 30 szymek ze mną pojechał pociągi oglądać . siedzimy w domu jakoś 23 była a tu nie ma prądu rano to samo , miał być koło 17stej z włączyli dopiero teraz . czyli doba bez prądu . okazało się że jakiś baran przywalił w słup i zwiał . i całą dobbę ten jeden słup robili . dobrze że rzeczy w zamrażalniku nam szlag nie trafiło
Dzięki

Współczuje barku prądu,luzik bo zimno nie jest.Nam w zeszła zimę zabrali na 3 dni akurat w świętaJechaliśmy na butlach z wodą i agregacie,a myć się jezdziliśmy do rodziców

Mała na basenie się wyszalała,pózniej ją zabrałam do "kulek".Mały dzień dziecka jej zrobiłam.Ileż to w tym wieku dzieciom niewiele do szczęścia potrzeba
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:59   #4523
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
A ja się doje i rycze. Nie wiedziałam ze To może tak boleć . A ja Wam zazdroscilam tego mleka ale głupia byłam.
Dusiaczku jak Ty to wytrzymujesz juz dwa lata?
P0P -a no, wytrzymuję. Ja to już"stara" mleczarnia jestem. Cycki dawno przywykły. Ale na początku też nie było ciekawie. Olka była głodna, nie najadała się, więc po nocach się doiłam. Miałam rewelacyjną maszynę- z pompą - firmy Medela Lactina. Nic mnie nie bolało.
http://www.wypozyczalnia-laktatorow.pl/
Wypożyczyłam "na chwilę", a miałam ją prawie 4 mce. Zapłaciłam fortunę, ale rozkręciłam mleczarnię i zapasy w zamrażarce były
Polecam taki sprzęt, jedną ręką trzymałam przy piersi lejek, drugą z Wami klikałam
A i czasem piwko Karmi poema di cafe popijałam. Był wtedy łatwiejszy wypływ mleka.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
DUSIAKA CHOLERO JEDNA PISZ CO U WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Darusiaaa-wszystko po staremu, czyli bez zmian. Walczę z urzędnikami, szykuję się do budowy. Czasem mam dołka bo jednak ta moja mała stodoła okazuje się być droższa od większych domków z poddaszem, wykuszami... Cóż, zachciało mi się prostoty, to mam: ogromną powierzchnię fundamentów, ogromny dach...W środku będzie więc styl minimalistyczny, a Ikea będzie chyba górną półką

poza tym: Olcia zdrowa, nadal mało gada, nocnikowania jeszcze się nie podjęłam, no i cyca też jeszcze nie zabrałam. Czekam na jakiś urlop, nie chcę mamie zawracać głowy wielokrotnym przebieraniem zsikanej Bożenki.
Nie mam pomysłu na prezent urodzinowy, choć to już za dwa tygodnie (gości zapraszam w poniedziałek Wielkanocny bo robię od razu urodziny starszego, też jest z kwietnia).

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, ale zupelnie nie mam czasu zaglądać,ale...sentyment pozostal Moje dzieciaczki skończyly 2latka i postanowilam odnaleźć Was i zobaczyć co u Was.
martuko - pamiętam, oczywiście. Czekam na opis co u Was i zdjęcia dzieciaczków

Rzadko się odzywam, ale jestem i czytam. Najczęściej późno w nocy, ale czytam.

Jak już się odezwałam, to z okazji urodzin, spóźnione życzenia:
Danielkowi oliwki, Lence evitki, Oli catro, Igorkowi Megi, Gabrysi mrowaczka, Kalince machaj, Lence aixy, Kubusiowi bao, Kubusiowi ferrou, Amelce minki, Basi i Antosiowi izaizuli -zdrówka i uśmiechu na ślicznych buźkach.

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
z okazji drugich urodzin wszystkim dzieciaczkom
ciotka dusiaka z Olą życzą


Dla przypomnienia wrzucam moją grubaskę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg minka.jpg (44,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minki.jpg (41,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na działce.jpg (66,9 KB, 52 załadowań)
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/

Edytowane przez dusiaka
Czas edycji: 2012-03-17 o 20:01
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 20:45   #4524
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Wszystkiego najlepszego dla Amelki
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

Libra miałam Ci odpisać wcześniej i zapomniałam, chciałam te jednorazowe formy do pieczenia tego tęczowego tortu, mam tylko jedną tortownice.
a to takich to nigdzie nie widziałam ,tylko takie do keksów ,chyba będziesz musiała zamówić gdzieś
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ja zawsze jak w gosci ide to dzieciakom slodycze przynosze owoce rzadko , czasem biore actimely, jogutry i cos slodkiego i soczki hehe . Troche slodkosci tym dziciakom tez sie nalezy . Jak nie lubi to i tak nie zje.
A ja właśnie nigdy nie kupuję słodyczy ,bo mnie to denerwuje jak ktoś mojemu słodycze przynosi i chce mu na siłę dawać (a on nie lubi) i zawsze a niech zje ,niedobra mama nie daje( że ja niedobra) ,dlatego ja nie kupuję czekolad ani innych słodkości bo może ktoś też nie chce dawać dziecku.
One i tak się później w szkole nażrą bo nic innego w sklepikach nie ma.
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
z malym wszystko oka
to całe szczęście
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Upieklam dzis tiramisu . Moje pierwsze ciasto chyba od ponad 10 lat
Libra robilam ciacho z przepisu- moje wypieki- i biszkopt nie wyrosl mi taki duzy . Ona tam pisala zeby przeciac go na 3 czesci, a ja moglam przeciac go tylko na dwie. Musialam piec drugi i tez mi nie wyrosl . Robilam dokladnie jak tam pisze, blaszke mam 23 cm, a ona chyba ma 21 cm. Te 2 cm mogly zawazyc na wielkosci ciasta?
Kupilm smietane kremowke 40 %, wystraszylam sie bo mialam ja ubic i wcale mi sie nie ubila, wygladala jakby sie zwarzyla. Dodalam serki i na malych obrotach krecilam, ladnia masa wyszla - ulzylo mi , tylko kolor taki kawowy bo dodalam brazowy cukier. Nie widzialam w tesco miekkiego bialego cukru tylko ciemne byly. Ciekawe jak smauje
A ja robię w blaszce 26 i z 6 jajek i przekrajam go na 3 ,rośnie mi zawsze duży ,może to zależy od jajek kupuję wiejskie takie od kur z podwórka
A co ze śmietanką to nie mam pojęcia ,może przeterminowana była?
Ale jak wyszła masa to dobrze , a cukru pudru u was nie ma?
Mam nadzieję że smakuje ,bo ja go uwielbiam.
Ja dzisiaj nie jestem zadowolona z mojego wypieku ,tzn. wszystko wyszło ale smak nie mój -tort bezowo-orzechowo-czekoladowy z musem morelowym . Coś mnie zemdliło jak spróbowałam może przez to ze sie naoblizywałam łyżek i końcówek do miksera przy robieniu zobaczymy jak jutro smakuje.Z przepisu Julii Child mam jej książkę z przepisami.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam ciasto z jagodamiDodam może,że to moje pierwsze ciasto domowe,bez żadnych gotowych mieszanekPękam z dumy
gratulacje

Ania współczuję braku prądu ,mnie to zawsze strasznie denerwuje jak nie ma
Aneczka i jak mieszkanie, sprawdzajcie dokładnie bo u nas ostatnio nawet policjant się dał nabrać kupiła chatę z długiem hipotecznym ,ale udało mu się ścignąć gościa i oddał kasę,teraz nikomu nie mozna wierzyć
Madzia to w której klasie u was od komunii idą w 1 ? co za jakieś koszmarne sumy

Zaliczyliśmy dzisiaj dość długą wycieczkę rolkowo-wózkową ,mały przykimał trochę to moglam spokojnie pojeździć z nim.
Oczywiście calutki dzień na dworze od rana do wieczora.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:02   #4525
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Wróciliśmy z godzinkę temu, tz młodego poszedł położyć, a ja na kompik

Monka super że nic się nie stało

Ana za pierwsze ciasto, tz pewnie dumny z Ciebie tak samo był

Martunko, napisz co u Twoich dzieci

Dusiaka To aż grzech się tyle czasu nie odzywać
Córcia śliczna, minka z grymasem superaśna

Amelko 100lat

Libra mój do 2 klasy chodzi,a co najlepsze za 3,5 mc kończy Kurcze odliczam dni jak skazaniec. Wole jak jest w domu, bo wtedy chlopaki sobą się zajmują a ja mam labę, tylko niestety jeszcze trzeba ich karmić, a;e tyle wytrzymam

W ZOO było super. Mały zafascynowany słoniami, foki bardzo mu się podobały, a już jak od tygrysa dzieliła nas tylko szyba to aż kwiczał z radości, jutro jakieś fotki wkleje, ale teraz idzę się tz zająć
pa

drcron kupiłam Tobie tą wanienkę. Jutro na priva napiszę
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:27   #4526
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam ciasto z jagodamiDodam może,że to moje pierwsze ciasto domowe,bez żadnych gotowych mieszanekPękam z dumy
Jakie ciasto? podaj przepis jak sie rozkrece to bede robic ciasto za ciastem , caly dzien, no pol przesiedzialam w kuchni tak mi dzin szybko zlecial ze szok

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość


Dla przypomnienia wrzucam moją grubaskę

Super mala
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A ja właśnie nigdy nie kupuję słodyczy ,bo mnie to denerwuje jak ktoś mojemu słodycze przynosi i chce mu na siłę dawać (a on nie lubi) i zawsze a niech zje ,niedobra mama nie daje( że ja niedobra) ,dlatego ja nie kupuję czekolad ani innych słodkości bo może ktoś też nie chce dawać dziecku.
One i tak się później w szkole nażrą bo nic innego w sklepikach nie ma.

to całe szczęście

A ja robię w blaszce 26 i z 6 jajek i przekrajam go na 3 ,rośnie mi zawsze duży ,może to zależy od jajek kupuję wiejskie takie od kur z podwórka
A co ze śmietanką to nie mam pojęcia ,może przeterminowana była?
Ale jak wyszła masa to dobrze , a cukru pudru u was nie ma?
Mam nadzieję że smakuje ,bo ja go uwielbiam.
Ja dzisiaj nie jestem zadowolona z mojego wypieku ,tzn. wszystko wyszło ale smak nie mój -tort bezowo-orzechowo-czekoladowy z musem morelowym . Coś mnie zemdliło jak spróbowałam może przez to ze sie naoblizywałam łyżek i końcówek do miksera przy robieniu zobaczymy jak jutro smakuje.Z przepisu Julii Child mam jej książkę z przepisami.

Zaliczyliśmy dzisiaj dość długą wycieczkę rolkowo-wózkową ,mały przykimał trochę to moglam spokojnie pojeździć z nim.
Oczywiście calutki dzień na dworze od rana do wieczora.
Ja na sile nikomu slodyczy nie wciskam nie rzucam takimi tekstami ktore napisalas. Ani rodzice ani dzieci nie maja nic przeciwko , raz na tydzien jak sie widzimy albo dwa, czyli nie ak czesto. Jak ktos by mi powiedzial nie przywoz slodyczy to bym nie przywiozla, uszanowala bym jego decyzje.
Jajka byly wielkie, w przepisie byly 4 tylko , wiec tyle dalam. Ciacho mi smakuje , nie jest mdle ani strasznie slodkie takie umiarkowane , mojemu mlodemu nie smakuje bo czuc kawe , jutro inni beda smakowac to sie okaze .
Dzis mi przyszly barwniki hehe , dokupie jeszcze te formy jednorazowe i bede piec . Mozze to mlodemu posmakuje bo masa powinna byc bardzej slodka.


Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość


W ZOO było super. Mały zafascynowany słoniami, foki bardzo mu się podobały, a już jak od tygrysa dzieliła nas tylko szyba to aż kwiczał z radości, jutro jakieś fotki wkleje, ale teraz idzę się tz zająć
pa
Czekamy na fotki , moje tez szaleli przy lwach za szyba, jeden byl taki stary ze ja ryknal to my ryczeli ze smiechu , ale serio to mi go szkoda bylo, taki juz starry byl .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:59   #4527
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

wszystkiego najlepszego dla Amelki i dla Kubusia

my też dzisiaj cały dzień na dworze, piękna pogoda

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Dusiaczku Ola prześliczna
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2012-03-17 o 22:16
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:13   #4528
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Witajcie

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI I KUBUSIA ZDRÓWKA DZIECIACZKI I RADOŚCI

U nas dzisiaj dzień się szybko zaczął. Najpierw tuż po 3-ciej Zosia zaczęła płakać - zębiska, później się wierciła i jęczała i stękała po czym na dobre wstała o 5.30 . Dzień był pracowity i owocny. Tż umył okna i wsyszorował balkon. Sezon wiosenny rozpoczęty.


Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Moje dziecko tez dzisiaj pól dnia spędziło na dworze. I spadła ze schodów na głowę. Na szczęście nic się jej nie stało ale nie wyglądało to dobrze. Nie wiem co jej się stało bo jeździła na samochodziku i nagle pojechała nim po schodach. Dlaczego? Ma znowu rozwaloną wargę (wczoraj górna dzisiaj dolna), zdartą brodę i pare siniaków na ciele. A matka była trzy kroki od niej.
Po dworze latała bez pieluszki i oczywiście zlała się dwa razy w gacie.

Mrowka - zaczynam coraz lepiej Ciebie rozumieć. Od trzech tygodni chodzę nie wyspana ( przez to dojenie) dodatkowo siedzę większość dnia sama z dzieckiem. Wieczoramie jeżdżę do szpitala. Ciagle jestem zmęczona. Coraz bardziej rozdrazniona. Jeszcze trochę a kogoś zabije. Tz mnie denerwuje, oliwk wyprowadza z równowagi.
Bidna Oliwka. Niestety tak bywa że czasmai jesteśmy tuż obok ale nie wszystko możemy przewidzieć. Takich wypadków będzie jeszcze trochę .

Ja dopiero od niedawna przesypiam noce choć często też jeszcze się Zosia budzi. Nawet jak śpię to budzę się zmęczona

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia wrzucam moją grubaskę

Fajnista dziewczyna i te loczki

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A ja właśnie nigdy nie kupuję słodyczy ,bo mnie to denerwuje jak ktoś mojemu słodycze przynosi i chce mu na siłę dawać (a on nie lubi) i zawsze a niech zje ,niedobra mama nie daje( że ja niedobra) ,dlatego ja nie kupuję czekolad ani innych słodkości bo może ktoś też nie chce dawać dziecku.
One i tak się później w szkole nażrą bo nic innego w sklepikach nie ma.

.

Ja tego też nie lubię tym bardziej że Zosia lubi czekoladki ale to nie znaczy że można ją nimi zapychać i się cieszyć że się matka denerwuje. Niekórzy już na tyle się nauczyli że dają mi bo głośno marudzę że np. posiłku nie zje jak się obje słodkim .

Teraz spadam spać bo już siedzę na rzesach
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:51   #4529
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj dzień się szybko zaczął. Najpierw tuż po 3-ciej Zosia zaczęła płakać - zębiska, później się wierciła i jęczała i stękała po czym na dobre wstała o 5.30 . Dzień był pracowity i owocny. Tż umył okna i wsyszorował balkon. Sezon wiosenny rozpoczęty.


Ja tego też nie lubię tym bardziej że Zosia lubi czekoladki ale to nie znaczy że można ją nimi zapychać i się cieszyć że się matka denerwuje. Niekórzy już na tyle się nauczyli że dają mi bo głośno marudzę że np. posiłku nie zje jak się obje słodkim .

Teraz spadam spać bo już siedzę na rzesach
Przekichane z tymi zebami, moj osatnio tez tak niespokojnie spal , a podajesz jakis syrop przeciwbolowy? U nas pomagal.
Ja przed obiadem tez nie pozwalam dawac slodyczy, jak ktos przyniesie a chlopaki nie zjedli jeszcze obiadu to mowie zeby poczekali az zjedza i wtedy wyciagaja


Po co ja te ciasto robilam , teraz caly czas o nim mysle , dopiero co skonczylam cwiczyc, myslalam ze zemdleje , serce w uszach slyszalam jak mi bije , wiaderko pod nos podsunelam bo myalalam ze wypluje wnetrznosci, taki wycisk . Zebym tylko tego ciasta nie zjadla hehe jutro do sklepu chlopakom zaniose
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 12:16   #4530
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Kupiłam mu dziś Lactulosum nie pamiętam czy akurat to któraś polecała, spytałam w aptece... Póki co dostał pół dziennej dawki w południe, wolałam mu przed snem nie dawać. Kupa była po południu ale nie weim czy to zasługa leku czy tego co mu podtykam do jedzenia...
M.in, ja polecałam.Sama tego długo używałam, i jest to o tyle odbre że ponoć nie uzależnia organizmu (jelit) tylko przyrwaca persystaltykę.
Jeszcze skuteczne i bezpieczne są nasiona babki jajowatej, ale to o=upierdliwe w podawaniu no i nie wiem jak u dzieci wygląda stosowanie

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Upieklam dzis tiramisu . Moje pierwsze ciasto chyba od ponad 10 lat
Libra robilam ciacho z przepisu- moje wypieki- i biszkopt nie wyrosl mi taki duzy . Ona tam pisala zeby przeciac go na 3 czesci, a ja moglam przeciac go tylko na dwie. Musialam piec drugi i tez mi nie wyrosl . Robilam dokladnie jak tam pisze, blaszke mam 23 cm, a ona chyba ma 21 cm. Te 2 cm mogly zawazyc na wielkosci ciasta?
Kupilm smietane kremowke 40 %, wystraszylam sie bo mialam ja ubic i wcale mi sie nie ubila, wygladala jakby sie zwarzyla. Dodalam serki i na malych obrotach krecilam, ladnia masa wyszla - ulzylo mi , tylko kolor taki kawowy bo dodalam brazowy cukier. Nie widzialam w tesco miekkiego bialego cukru tylko ciemne byly. Ciekawe jak smauje
mogą 2 cm robić różnice. Mi też jakiś wysoki nie wyrósł (w 21cm), ale na 3 się przekroić dało.
Miękki cukier? w sensie puder? ja to już nawet drobnego cukru do wypieków nie kupuje, tylko jak potrzebuje to wsypuje do siekacza (tego jakby kubeczka co jest w komplecie z blenderem) i w paręnaście sekund mam takie drobny jak mi akurat potrzeba

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam ciasto z jagodamiDodam może,że to moje pierwsze ciasto domowe,bez żadnych gotowych mieszanekPękam z dumy

Mała na basenie się wyszalała,pózniej ją zabrałam do "kulek".Mały dzień dziecka jej zrobiłam.Ileż to w tym wieku dzieciom niewiele do szczęścia potrzeba
no brawo, ciotka

My też w aquaparku byliśmy z młodą i znajomymi-super było

pop, monka, współczuje wypadków. Dobrze ze jest dobrze
I dobrze monka pisze-jak człowiek niewyspany, to dziecko drażni dużo bardziej
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Witam.
Dzisiaj z programu naukowego. Jak chcecie mieć lepszy humor to weźcie długipic do ust i trzymajcie go przez minutę nie dotykając ustami. Udowodnili naukowo że to poprawia humor. Za to trzymanie długopisu tylko ustami pogarsza humor.
jak w zoo było?
ten długopis to mi się od razu kojarzy z reklamą jakiegoś nicorette-co facet tak zastępczo trzymał i potem miała całe usta fioletowe

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, ale zupelnie nie mam czasu zaglądać,ale...sentyment pozostal Moje dzieciaczki skończyly 2latka i postanowilam odnaleźć Was i zobaczyć co u Was. Możecie mi streścić poprzededni rok NAdrobic nie dam rady za żadne skarby przy Waszym tempie. BUziaczki, i chyba niestety musze lecieć, bo maluchy roznosza pokój.wieczorem spróbuje cos więcej napisac
o witamy matkę marnotrawną
pisz koniecznie co u was i zapodaj foteczki basi i antosia
---
moje dziecko trzeci dzień już poszło spać-może się "naprawiła" (aj hołp soł ).Wczoraj basen, dziś na placyku trochę byliśmy-jest dobrze.
I dziękuję że się tak solidarnie ze mną cieszyłyście ( i martwiłyście czaderskimi historiami).

We wtorek zapisałam młodą do dentysty-koleżanka mi poleciła taką dzieciową klinikę-mam nadzieję że japę otworzy. Póki co się zarzeka że tak i się cieszy, i mam nadzieję że tak zostanie . 50zł za przegląd, ale co zrobić
http://mmdent.pl/

W parku naszym i na placyku-cudownie i bosko się dzieciaki bawią, a rodzice stoją i plotkują-także żyć nie umierać.

A wczoraj to nas tak basen zmógł, że przed 21 oboje z tż poszliśmy spać...
fajna różnica, ja już w głębokiej fazie snu, a darusia dopiero nocną zmianę zaczyna (film, shoarma-wiem,wiem przedwczoraj to było, ale tak ogólnie mi chodzi )
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.