Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 21:28   #4651
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

ja dzis caly dzien w biegu, tz tez mijalismy sie w sumie

Asiulek moja miala akcje na budzenie po pare razy z placzem na szczescie przeszlo,po przelaniu wosku! przewaznie spimy tak do 8:30-9:00 od 21 ale dzisiaj pobila sama sieie bo wstala przed 10.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:33   #4652
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

no fajnie,wrociłam i juz was nadrobić nie mogę.......
aniap, przypomnialamsobie jak znow to zobaczylam - podoba mi się two j podpis D

Chcialam jeszcze do POP - Zbieraj siły kochana, bo potrzebujesz ich duuużo. Jak ja sobie przypomnę moje wykończenie na początku przy tym lataniu do szpitala, jak kiedyś nie byłam w stanie ze schodow zejść i sięporyczalam meżowi co chcial mnie koniecznie zawieźć bo dzieci na mleczko czekają... (tezpróbowalamcośudoić, a można było tylkow szpitalu) Ty masz duuużo ciężej, az chcialabymCię jakoś zastąićprzy czym się da, pomoc jakoś. Baaardzo Cię podziwiam, i życze Ci żeby kiedyś Twoje dzieci bardzo Ci swoim życiem dziękowały za te decyzje i tą walkę. Mam nadziejęże ktoś może o Ciebie zadbać i że dajesz dbac o siebie, Ty twarda kobietko. NIemasz już tego nr telefonu co podawalas?

ide prasowac stosy ubrań...
A, jeszcze tak mi się przypomnialo.. Nie wiem czy moje haslo może byc uwzglednione do konkursu ale mam propozycję- Drugi roczek zaliczamy - zaraz mamy przegadamy
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:35   #4653
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Monka może się już nie będzie bał tylko nie wiadomo teraz jak może sobie zapamiętał?
My to wszyscy byliśmy i może to małego też zachęciło
Ja w sumie też nie choruję cały rok był spokój ,latałam po śniegu, w mrozie ,deszczu i nic a tylko temperatura podskoczyła i już jakaś cholera i nie rozbierałam się cały czas w kurtce sportowej chociaż mnie korciło,albo jakas menda mnie zaraziła
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:36   #4654
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
ania- ja nie wiem jakby to było jakby miała możliwość wyjścia z wyrka. Mozliwe, że tez by po prostu wlazła do nas i spała dalej. Bo jak się budzi to ja wchodzę, pomogę jej się położyć i śpi dalej... ale wole nie sprawdzać bo zacznie nam codziennie lądować u nas a tego nie zdzierżę
Niech jest tak jak jest byle się nie pogorszyło... wstaję raz na maksa dwa razy na 10 sekund a ostatnio częściej w ogóle nie muszę
Olka tak sie budziła jak miała jeszcze smoka , bo jej wypadał szłam do niej wsadzałam w jape i kimała dalej smok polazł wek to i się budzić przestała . Ona rzadko tak wstaje . zwykle budzi się o 6 ale wtedfy to już TZ się nią rano zajmuje .

Monka różyczka no nieźle .

Zdrówka dla dzieciaków .

Martuko mi też się podoba , można kraść
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:59   #4655
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Libra ja wtedy bylam ze mna u dentysty a malego chcialam przy okazji sprawdzic , nie bal sie chyba poprostu nie chcial. W maju bede pare razy to moze sie uda . Wtedy nawet go na fotel nie dawalam tak zapytalysmy sie z dentystka hehe. No mi tez jakas menda syfa sprzedala. Dobrze ze teraz a nie jak bylam w ciazy , o ile to rozyczka hehe

Ania kij wie czy to rozyczka tak z objawow wywnioskowalam tym bardziej ze jej nie mialam.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 05:38   #4656
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
niestety i moja młoda się pochorowała-w nocy gorączkowała, i zwróciła skórką od kabanosa rano lepiej było, a po drzemce już coraz gorzej...katarek,pokasłuj e i na sam wieczór znów se rzygła...a jest taka słabiutka i biedniutka, płacze ciągle się tuli i wygląda jak zombie...i oczka jej łzawią....tak mi jej szkoda...

asiulek, sara, fajne teksty dziewczyny mają
Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
a my po wizycie lekarskiej Julia ma zapalenie gardła no i waży 16,300 mimo, że jest chuda jak szkieletorek to swoje waży
łączę się z wami w bólu My już na szcząście wyszliśmy z gorączki całkowicie - od piątku popołudniu już nie miał, katar w sumie też, ale kaszel nadal nas męczy wczoraj dwa razy udało mi sie mu wcisnąć całą dawkę flavamedu bez rozcieńczania i już ten kaszel był z deka inny, ni dławił sie flegmą, jakby rzadszy się zrobił dzisiaj też mam mu zamiar tak podawać i jak przywyknie to jeszcze ze 2-3 dni, powinno przejść, jak nie minie to znowu wezwę lekarza i niech mi inny syrop zaleci
ja po wczorajszej wizycie - maluszek ma 5,5 cm od głowy do tyłka, ślicznie skakał, pukał się po głowie, ssał paluszek jenyyyy z kubusiem tego nie widziałam, bo tamten gin miał sporo gorszy sprzęt całą rączką machał teraz i paluszki liczyłam przezierność w porządku, moje badania wszystkie też, mam tylko uważąć bo toxo mam ujemne i nie chorowałam, więc koty sio no i od dzisiaj jestem na L4
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 05:47   #4657
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Baobabku super. Odpoczywaj sobie teraz

Ja się przyłączam do tych wszystkich którzy wcześnie wstają - Misiek dziś mnie z łóżka wyrzucił o 5.40
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 05:59   #4658
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Wszystkim choruszkom Duzo Zdrowia

Mnie tylko to gardlo od tyg boli,juz mnie to wnerwia. Bo czosnek i miod nie pomaga tantumverde tez nie.a do lekarza mi nie po drodze bo bym musiala z mlodym isc,i jeszcze by cos zlapal

Mojego tz wczoraj policja na kontrole zlapala. Mandat zaliczyl bo dokumentow mu nie dalam. Co lepsza to chcieli mu prawko zatrzymac bo mial alkohol w wydechu. A on nie pil nic. Ale sobie przypomnial ze spryskiwal chwile wczesniej szyby,i od tego .tylko czas stracil. Policjant konentowal ze ma mocny plyn chyba jeszcze zimowy.

Ania no szkoda ze tak daleko mam do Ciebie. Nie lubie tych rzeczy zanosic i wogle,wiec bardzo duzo rzeczy czeka na wnuki
Dostalam z tej stronki do testowania Eucerina kosmetyki.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 06:23   #4659
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
16 kilo? A ile mierzy>? moja wazy 11 kg, cos slabiutko przybiera na tej wadze, no ale teraz chce jablko, dopiero co uspypiala i woła jabłko, jak tu nie dać
Nina ostatnio ważyła 11.200,a wzrostu ma aż 88 cm(w szoku byłam,bo migiem mi podskoczyła z 82)
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość

ja po wczorajszej wizycie - maluszek ma 5,5 cm od głowy do tyłka, ślicznie skakał, pukał się po głowie, ssał paluszek jenyyyy z kubusiem tego nie widziałam, bo tamten gin miał sporo gorszy sprzęt całą rączką machał teraz i paluszki liczyłam przezierność w porządku, moje badania wszystkie też, mam tylko uważąć bo toxo mam ujemne i nie chorowałam, więc koty sio no i od dzisiaj jestem na L4
Gratuluję no i fajnie,że możesz być już z Kubusiem

Pies nie zwymiotował nigdzie,nie budziła mnie też.Widać,że się lepiej czuję.Cieszy mnie to bardzo.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 07:16   #4660
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Wiosna... tararararam... wiosna....
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 07:35   #4661
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

hej Laseczki

Wszystkim Jubilatom spóźnione wszystkiego co najpiękniejsze,dużo zdrówka i miłości

Dziewczyny chyba mam dość!!
nie wiem czy nie odpuścić,Daniel już jest miesiąc bez pieluchy w domu(na zewnątrz ma zakładaną)i wszystko mu się cofło,już było tak,że wołał a czasami sikał a teraz leje z premedytacją tam gdzie stoi,wczoraj nawet kupę zrobił w rajty i się przestraszył-powiedziłam,że mu tego nie wyjmę i chwilę tak stał znieruchomiony.
ale ogólnie mam tego dosyć,wszystko ma zasikane,najbardziej łóżka(sa z materiału) szkoda mi teraz odpuścić,tłumaczę mu do bólu,on mi potwierdza i mówi,że będzie wołał i za chwilę znowu leje


po za tym byliśmy na bilansie,wszystko jest ok,oczywiście jest po za siatką centylową ma 95cm i 16kg



przepraszam,że tak tylko o nas ale już Was po troszeczku nadrabiam-narazie widzę,że u Bao super-gratulacje!!!

trochę osób pochorowanych-zdróweczka!!!

Martuko zdjęcia super

Dziewczynki forumowe też ślicznotki

może taki tytuł:Bunt dwulatka już za nami teraz piękny okres mamy!
chyba mało prwdziwe

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2012-03-20 o 07:44
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 07:57   #4662
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nina ostatnio ważyła 11.200,a wzrostu ma aż 88 cm(w szoku byłam,bo migiem mi podskoczyła z 82)

Gratuluję no i fajnie,że możesz być już z Kubusiem

Pies nie zwymiotował nigdzie,nie budziła mnie też.Widać,że się lepiej czuję.Cieszy mnie to bardzo.
Ana to nasze dziewczyny podobnego wzrostu są, tylko Zosia kg cięższa. Ona mi w ciągu zaledwie 2 tyg urosła kilka cm, wszystkie ubrania małe się na nią zrobiły.

dobrze że z pieskiem lepiej


Bao super, odpoczywaj teraz

Zosi wczoraj jajko przelałam i dzisiaj całą noc przespała
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:32   #4663
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Bao oby malemu sie polepszylo , moje narkomanskie dzieci i syropy pija . Jak czytam twoj entuzjazm zwiazany znowym bobo to przez chwile sazdoszcze ale to chwilunia hehe .


Madzia hehhe fajna przygoda .


Ana to super oby tak dalej i psiak bedzie latal i szalal.

Oliwka ja wyznaje zasade nigdy nic na sile, nie ma co sie dolowac w imie tygodnia sikania, jak leje to moze na tydzien pampka zaloz ity odpoczniesz psychicznie i on , chyba ze niechcesz to wyloozuj. Zacisnij zeby i czekaj na poprawe.

Lind hehehehehe wariatka

Mi juz wysypka zeszla na twarzy juz schodzi, nie wiem co to bylo. Samopoczucie git, bujam na zakupy hehehe yo yo
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:33   #4664
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Dzięki
A co ci dolega ,źle się czujesz?
a diabli wiedzą, jestem strasznie słabiutka. Już po pobraniu krwi, maludą zajmuja sie dzielnie moi rodzice, chociaz to
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:24   #4665
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Dziewczyny wydaje mi się że piekła któraś z Was sernikobrownies z malinami, z blogu Doroty? jakiego sera używałyście? cieżko rozprowadzić tą ciemną masę na masie serowej?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:31   #4666
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Bao fajnie,ze wsio ok z maluchem.
Oby Kubie przeszlo jak najszybciej.

Bao to ktory ty tydzien masz teraz?
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:56   #4667
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wydaje mi się że piekła któraś z Was sernikobrownies z malinami, z blogu Doroty? jakiego sera używałyście? cieżko rozprowadzić tą ciemną masę na masie serowej?
ja używałam tego z wiaderka, tą masę na górze było mi ciężko rozprowadzić, ale wyszły łaty, Libra pisała, że jej też było ciężko. Ale łaty wg mnie wyglądały spoko
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:00   #4668
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Bao fajnie,ze wsio ok z maluchem.
Oby Kubie przeszlo jak najszybciej.

Bao to ktory ty tydzien masz teraz?
12 tydzień leci

byłam w szkole z małym, zawiozłam zwolnienie, uzupełniłam dziennik i teczke wychowawcy s w piatek mam mojej zastepczyni przekazac co i jak bo od poniedziałku zaczyna (biedna, moja klasa da jej szkołę)
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:17   #4669
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
evi ale lipa , biedna mala.

drcorn dobrze ze u lekarza bylas wiesz na czym stojisz. Mala to juz nie taka mala hehe , rosnie ci jak na drozdzach . Moj wcina nontoper a cos nie przybiera za bardzo.


Laski ja mam chyba rozyczke hehehe ale czad jutro ide do lekarza. Najpierw mi ryj wysypalo , tera patrze ze na tulowiu mnie wysypuje do tego bol glowy goraczka , zle samopoczucie, mdli mnie, rano wymioty. Kuzwa to na zakupy jutro nie pojade buiuu

Maly mi lapka zwalil z kanapy i ladowarka sie popsula , musze jutro do serwisu oddac, pisze z tele wiec czasem dziwnie wychodzi.
a może masz 3 dniówkę ?
wtedy tez pojaw3ia się gorączka i wysypka

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
16 kilo? A ile mierzy>? moja wazy 11 kg, cos slabiutko przybiera na tej wadze, no ale teraz chce jablko, dopiero co uspypiala i woła jabłko, jak tu nie dać
nie mierzyła jej, na drugi tydzień mamy przyjść do kontroli i od razu na bilans

a czy wy tez dostałyście skierowanie na wyniki dla dzieci, ktore szły na bilans? My mamy zrobić mocz, morfologie , kał robiłysmy ostatnio

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
a diabli wiedzą, jestem strasznie słabiutka. Już po pobraniu krwi, maludą zajmuja sie dzielnie moi rodzice, chociaz to
mnie tez czekaja badania musze sie udać do medycyny pracy, a tak mi się nie chce
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 10:18   #4670
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

bao jeszcze moze byc odwrotnie,srochy moze jak w zegarku zaczna chodzic;-)u ciebie wiedza na co moga sobie pozwolic a tam nowy towar przyjdzie
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:19   #4671
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wydaje mi się że piekła któraś z Was sernikobrownies z malinami, z blogu Doroty? jakiego sera używałyście? cieżko rozprowadzić tą ciemną masę na masie serowej?
ja zabieram się za niego w sobotę
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:21   #4672
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
łączę się z wami w bólu My już na szcząście wyszliśmy z gorączki całkowicie - od piątku popołudniu już nie miał, katar w sumie też, ale kaszel nadal nas męczy wczoraj dwa razy udało mi sie mu wcisnąć całą dawkę flavamedu bez rozcieńczania i już ten kaszel był z deka inny, ni dławił sie flegmą, jakby rzadszy się zrobił dzisiaj też mam mu zamiar tak podawać i jak przywyknie to jeszcze ze 2-3 dni, powinno przejść, jak nie minie to znowu wezwę lekarza i niech mi inny syrop zaleci
ja po wczorajszej wizycie - maluszek ma 5,5 cm od głowy do tyłka, ślicznie skakał, pukał się po głowie, ssał paluszek jenyyyy z kubusiem tego nie widziałam, bo tamten gin miał sporo gorszy sprzęt całą rączką machał teraz i paluszki liczyłam przezierność w porządku, moje badania wszystkie też, mam tylko uważąć bo toxo mam ujemne i nie chorowałam, więc koty sio no i od dzisiaj jestem na L4
nie tylko koty , myj bardzo dokładnie warzywa, uważaj na ziemię w ogrodzie np. lepiej nie tykaj i surowe mięso też lapiej uważać
ponoć nawet częściej można się zarazić od tego niz od kotów.
Dobrze że wszystko ok z maluchem
Kaszel penie jeszcze będzie trochę męczył ,najlepsza byłaby inhalacja
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Wszystkim choruszkom Duzo Zdrowia

Mnie tylko to gardlo od tyg boli,juz mnie to wnerwia. Bo czosnek i miod nie pomaga tantumverde tez nie.a do lekarza mi nie po drodze bo bym musiala z mlodym isc,i jeszcze by cos zlapal

Mojego tz wczoraj policja na kontrole zlapala. Mandat zaliczyl bo dokumentow mu nie dalam. Co lepsza to chcieli mu prawko zatrzymac bo mial alkohol w wydechu. A on nie pil nic. Ale sobie przypomnial ze spryskiwal chwile wczesniej szyby,i od tego .tylko czas stracil. Policjant konentowal ze ma mocny plyn chyba jeszcze zimowy.

Ania no szkoda ze tak daleko mam do Ciebie. Nie lubie tych rzeczy zanosic i wogle,wiec bardzo duzo rzeczy czeka na wnuki
Dostalam z tej stronki do testowania Eucerina kosmetyki.
Ale miał fuksa i dobrze że nie trafił na jakiegoś służbistę bo by się może nie wywinął.
Ja to się boję jabłko zjeść jak jadę albo batonika nadziewanego żeby mi nie wykazało w razie draki ,tyle razy zdawałam że bym sobie chyba nie podarowała jakby mi zabrali
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nina ostatnio ważyła 11.200,a wzrostu ma aż 88 cm(w szoku byłam,bo migiem mi podskoczyła z 82)

Gratuluję no i fajnie,że możesz być już z Kubusiem

Pies nie zwymiotował nigdzie,nie budziła mnie też.Widać,że się lepiej czuję.Cieszy mnie to bardzo.
dobrze że z psiakiem lepiej
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
a diabli wiedzą, jestem strasznie słabiutka. Już po pobraniu krwi, maludą zajmuja sie dzielnie moi rodzice, chociaz to
mam nadzieję że to nic poważnego tylko zwykłe przesilenie wiosenne
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wydaje mi się że piekła któraś z Was sernikobrownies z malinami, z blogu Doroty? jakiego sera używałyście? cieżko rozprowadzić tą ciemną masę na masie serowej?
możesz użyć sera z wiaderka i masę rzeczywiście cięzko rozsmarować ,najlepiej łyżkę lekko w wodzie moczyć to się nie będzie tak lepić


A ja mam cały nos zawalony i gardło od rana i nie wiem czy już na Mika nie przeszło bo coś marudzi ,stary już smarka
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:24   #4673
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

na pewno slyszalyscie o sobotnim wypadku busa w kromolinie,wlasnie sie dowiedzialam,ze moj kolega go prowadzil,co mu do łba strzelilo
instruktor nauki jazdy,jeszcze mnie uczyl jezdzic zanim zalozyl swoja nauke .
No to sobie juz pouczyl i dobrze....chyba mu w leb strzele jak go zobacze;/paroma instruktorami z nim mi sie najlepiej jezdzilo a tu prosze, rozumu kociego dostal ,dobrze ze nie ma ofiar.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:24   #4674
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
a czy wy tez dostałyście skierowanie na wyniki dla dzieci, ktore szły na bilans? My mamy zrobić mocz, morfologie , kał robiłysmy ostatnio


mnie tez czekaja badania musze sie udać do medycyny pracy, a tak mi się nie chce
nie my nie dostawaliśmy skierowania na żadne badania tylko go lekarka badała i to wszystko ,może u was tak profilaktycznie wysyłają

Tak piszecie o tym sernikobrownis może też sobie zrobię bo pyszne jest
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:26   #4675
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
bao jeszcze moze byc odwrotnie,srochy moze jak w zegarku zaczna chodzic;-)u ciebie wiedza na co moga sobie pozwolic a tam nowy towar przyjdzie
jak w zegarku to chodzą u mnie, a nową muszą przetresować

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
nie tylko koty , myj bardzo dokładnie warzywa, uważaj na ziemię w ogrodzie np. lepiej nie tykaj i surowe mięso też lapiej uważać
ponoć nawet częściej można się zarazić od tego niz od kotów.
Dobrze że wszystko ok z maluchem
Kaszel penie jeszcze będzie trochę męczył ,najlepsza byłaby inhalacja

Ale miał fuksa i dobrze że nie trafił na jakiegoś służbistę bo by się może nie wywinął.
Ja to się boję jabłko zjeść jak jadę albo batonika nadziewanego żeby mi nie wykazało w razie draki ,tyle razy zdawałam że bym sobie chyba nie podarowała jakby mi zabrali

dobrze że z psiakiem lepiej

mam nadzieję że to nic poważnego tylko zwykłe przesilenie wiosenne


możesz użyć sera z wiaderka i masę rzeczywiście cięzko rozsmarować ,najlepiej łyżkę lekko w wodzie moczyć to się nie będzie tak lepić


A ja mam cały nos zawalony i gardło od rana i nie wiem czy już na Mika nie przeszło bo coś marudzi ,stary już smarka
muszę się zaopatrzyć w inhalator bo nie mam
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:33   #4676
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
jak w zegarku to chodzą u mnie, a nową muszą przetresować


muszę się zaopatrzyć w inhalator bo nie mam
kup sobie kup bo nawet na zwykły katar pomaga a i wtedy byś nie musiała syropów dawać Kubusiowi na kaszel może inhalacje by polubił
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:47   #4677
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

a czy maliny mrozone mogę dać? i czy musze je rozmrażać czy moge takie zamrozone wsadzić w ciasto?
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:48   #4678
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Bao ja tez nie mialam inhalatora ale teraz nawet jak katar sie pojawia zrobie malej inhalacje i super ;-)ja mam jakis zwykly tlokowy taki jaki akurat mieli w aptece.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:54   #4679
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ana to nasze dziewczyny podobnego wzrostu są, tylko Zosia kg cięższa. Ona mi w ciągu zaledwie 2 tyg urosła kilka cm, wszystkie ubrania małe się na nią zrobiły.

Moja też jakoś migiem poszła te parę cm w góre-aż uwierzyć nie mogłam
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
nie tylko koty , myj bardzo dokładnie warzywa, uważaj na ziemię w ogrodzie np. lepiej nie tykaj i surowe mięso też lapiej uważać
ponoć nawet częściej można się zarazić od tego niz od kotów.

Koty akurat najmniej zarażają(choć najbardziej kotami się straszy)surowe mięsto i owoce,warzywa nieumyte albo niedomyte najczęściej zarażają
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
jak w zegarku to chodzą u mnie, a nową muszą przetresować


muszę się zaopatrzyć w inhalator bo nie mam
Koniecznie,szczególnie,że teraz drugi maluszek w drodze-przyda Ci się
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:54   #4680
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
a czy maliny mrozone mogę dać? i czy musze je rozmrażać czy moge takie zamrozone wsadzić w ciasto?
możesz dać mrożone a możesz i ze słoika ja dawałam raz takie a raz takie , chyba możesz takie nieodmrożone włozyc to się w piekarniku odtają
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.