Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 22:13   #31
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Sto lat dla Zosi, Karinki i Marcela

Madzia
- bardzo fajny tytuł

Coś jeszcze miałam napisać...

Dzieciaczki słodziuchne

Natasza - ja też usuwam zdjęcia małej po pewnym czasie

Evitka - zdjęcia ze starszych wątków po tej wielkiej awarii serwera wszystkie poszły w czeluść internetu.

Libra - w weekend wypróbuję te muffinki (właśnie szukałam jakiegoś natchnienia)


A i jeszcze co do h&m to te dżinsowe ogrodniczki oddaję - moja chudzinka się w nich topi i one dość mocno odstają po bokach i z tyłu, a zupełnie bez sensu jest je trzymać, bo myślałam, że będą do piaskownicy żeby piasek jej się do majtek nie wsypywał

I jeszcze dajcie spokój z tym ubieraniem dzieci - u mnie dziś rano było na minusie i miałam samochód do skrobania Ola do dziadków pojechała w zimowej kurteczce
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:18   #32
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
no mazurka sobie zrobiłam tak na "próbę" albo dla "przypomnienia"
Na dietowym cisza ,co nie znaczy że dieta zarzucona ,u mnie juz 6 z przodu i dieta dalej w toku ale od czasu do czasu musze sobie pofolgować bo inaczej nie da rady


A robiłam z przepisu Neli Rubinstein to ten przepis http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=5124
kajmak robiony samemu jest o niebo lepszy od masy z puszki bleee
Chyba miałaś na myśli szwarcwaldzki? Rób według przepisu Doroty wychodzi idealny
U mnie leń przychodzi ok. 15 i wtedy się ewentualnie kładę bo Miko akurat wtedy śpi ,ale częściej w porze jesienno-zimowej bo latem i wiosna jestem trochę żywsza

Nataszka śliczna Twoja córka ,taka do przytulania jak ta jej Miki

U nas cebula posiana i posadzona ,Mikołaj mi ponasadzał,przyklepał gdzieś w truskawkach ,nie wiem gdzie ta cebula powyrasta ale go pochwaliłam oczywiście jak ślicznie pomaga mamie
Torebki co pozaznaczałam oczywiście powyciągał i powyrzucał ,no cóż jak urośnie to będziemy wiedzieć co gdzie jest

gratuluje 6 z przodu .
Dzieki za przepis, szkoda za zdjecia nia ma hehe ja wzrokowiec
Uwielbiam baklave , moj tz ma zakaz zamawiania bo szlag trafia moje zdrowe odrzywianie, cale pudelko idzie z try migi. Az sie boje zagladac w ten przepis

Ja kupilam ten rowerek http://www.amazon.co.uk/25-4cm-Learn...2796042&sr=1-1 , siodelko bo bardzo nicko bo 30 cm , z tego co pamietam, za wysokie chyba tez nie bedzie bo 37, ale na rok starczy , po starszym bracie czeka kolejny rowerek.

Mialam tydzien temu wysypke na ryju i nastepnego dnia na brzuchu, zeszlo. Dluga historia z reszta, teraz od wczoraj brata corka ma jakas wysypke, i dzis moj maly . Ma na nogach, cale nozki czerwone i go chyba piecze szczypie bo nie dal sobie ich umyc a jak pokremowalam to ryczal. Co jest Proszku nie zmienilam. Plyn. Ale ten zbieg okolicznosci ja, teraz mala i on . Byl brat dzis z mala i lekarz nic nie powiedzial , jutro z malym pojde . A jeansy mu ubralam bez kalesonow , prane w nowym plynie, kroski wysypka zaczyna sie od uda, tam gdzie ejst pampers jest normalna skora .

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość

A i jeszcze co do h&m to te dżinsowe ogrodniczki oddaję - moja chudzinka się w nich topi i one dość mocno odstają po bokach i z tyłu, a zupełnie bez sensu jest je trzymać, bo myślałam, że będą do piaskownicy żeby piasek jej się do majtek nie wsypywał
Wlsnie dzis czytalam o piaskownicy, nie wiem skad jestes, ale chodzilo chyba o Wroclaw.
tu masz linka
http://www.sfora.pl/Sanepid-alarmuje...wnicach-a41874

U nas dzis cieplo, widzialam z okna dziewczynke w samej spodniczce i krotkim rekawku , oczywiscie angielka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:19   #33
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość
A i jeszcze co do h&m to te dżinsowe ogrodniczki oddaję - moja chudzinka się w nich topi i one dość mocno odstają po bokach i z tyłu, a zupełnie bez sensu jest je trzymać, bo myślałam, że będą do piaskownicy żeby piasek jej się do majtek nie wsypywał

I jeszcze dajcie spokój z tym ubieraniem dzieci - u mnie dziś rano było na minusie i miałam samochód do skrobania Ola do dziadków pojechała w zimowej kurteczce
Chyba nie znajdziesz takiego ubrania coby się piasek nie wsypywał do majtek . Oj bedzie on znowu wszędzie się sypał tonami.

Ty i tak musisz Olkę ubierać cieplej bo nereczki lubią ciepełko.
Kurcze ta pogoda taka różna w kraju
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:21   #34
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

no to i ja zapukam i obiecuję,że co jakiś czas postaram sie tu pojawić, mogę???

natasza, co do starszych wątkow to nie da sie zdjęć usunąc niestety z nich ( ja dlatego wcześńiej to staram się robić ale już kilka razy nowy wątekbyl zanim się zdążylam zorientowac:\ Ale możesz wejść w sówj profi tam gdzies sa zdjęcia dodane przez Ciebie i możesz je usunąc z wizażu wogóle, chyba wtedy powinny zniknąć, nie wiem czy od razu, boone gdzieś tam zostają ale chyba w wiadomośćiach ich potem nie ma. Tak mi się coś kojarzy że kiedyś tak robiłam. MOże ktoś ma doświadczenie??

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Agnieszka- Natasza tez miała wylewy 2 i 3 stopnia. Gdy się urodziła to dostała cały 1 punkt (Oliwka miała 5). Dodatkowo jej serce nie pracowało - ruszyło dopiero po 4 adrenalinie. Z Natasza jest dużo gorzej w porównaniu z Oliwka. Ale jak na razie daje radę.

Dzisiaj Natasza przejechała się karetką. Przeniesiona została do innego szpitala czyli powróciła do tego w którym się urodziła. Nie jest juz na OIOM- ie.

Gratuluje pierwszego kilograma Jedno mi tylko wytłumacz - piszesz,że jest z nią gorzej ale nie jest już na OIOMie? MOje były w dobrym stanie a leżaly na OIOMie do wypuszczenia ze szpitala, hmmm. MOże dlatego że reszta dzieci leżala z matkami na ich salach,a moje musiały zostać same?
W każdym razie wierzę mocno że Nataszka sobie poradzi, rośnie ślicznie. AdlaCibebieniodmiennie dużo sly życze. Miałaś możliwość ciut odetchnąć?
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:27   #35
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ja kupilam ten rowerek http://www.amazon.co.uk/25-4cm-Learn...2796042&sr=1-1 , siodelko bo bardzo nicko bo 30 cm , z tego co pamietam, za wysokie chyba tez nie bedzie bo 37, ale na rok starczy , po starszym bracie czeka kolejny rowerek.



Wlsnie dzis czytalam o piaskownicy, nie wiem skad jestes, ale chodzilo chyba o Wroclaw.
tu masz linka
http://www.sfora.pl/Sanepid-alarmuje...wnicach-a41874

U nas dzis cieplo, widzialam z okna dziewczynke w samej spodniczce i krotkim rekawku , oczywiscie angielka
Rowerek fajny

Na krótkie rękawy stanowczo za wcześnie

Weź Ty kobito nie pisz o piaskownicach. Ja myślę a nawet jestem pewna że nie tylko we wrocławskich piaskownicach tak jest. Tym bardziej to przeraża
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:31   #36
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Martuko - ja napisałam ze w porównaniu do Oliwki to z Natsza jest gorzej bo Anieszka pisała ze jest odwrotnie. A wypisana została z OIOM - u bo przy niej aktualnie nic się nie robi. Jest na własnym oddechu, nie ma infekcji, nie jest dokarmiana dozylnie, je mleko i trawi je ładnie. Na OIOMie są ciężki przypadki no i jest większe ryzyko infekcji. Tak wiec wylondowalismy na patologi.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:36   #37
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Rowerek fajny

Na krótkie rękawy stanowczo za wcześnie

Weź Ty kobito nie pisz o piaskownicach. Ja myślę a nawet jestem pewna że nie tylko we wrocławskich piaskownicach tak jest. Tym bardziej to przeraża
no nawet fajny, ale wage zobaczylam dopiero po kupnie i jest chyba 4,4 kg a moj maly wazy 11 z hakiem .

Pewnie dla tego nie ma piaskownic w UK. Jak ktos chce to kupuje do ogrodka, a ze tu prawie kazdy ma swoj malutki dwa na dwa ogrodek .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 06:34   #38
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Natasza przejechała się karetką. Przeniesiona została do innego szpitala czyli powróciła do tego w którym się urodziła. Nie jest juz na OIOM- ie.
Zawsze będziesz miała bliżej. A co jej wtedy było że mleczka nie mogła trawić, tak samo przeszło, czy cos musiałaś zmieniać

Ja z racji że większość dnia spędzam w szpitalu, połowe tego czasu z Erwinem nienagrzeczniejszym:brzyd al: to się niestety napatrze na te malutkie dzieciaczki mniejsze od naszych. Ale jest to oddział dzieciecy, więc już nie niemowlaczki, ale takie roczniaki są. Aż serce się kraja jak chodzą do zabiegowego Wczoraj w nocy jeden z nastolatków co leżał i miał wyjść, ukradł wszystkim dzieciom pieniądze, mojemu 8 zł w dwójkach co miał na tv, i drugiemu z pokoju 16 zł Wiecie wyglądał jak z poprawczaka, a jego koledzy już wogle, takie pomieszanie, bo jednak oddział dziecięcy do 18-tki
Erykowi paszcza się pięknie goi, kołnierz ma wymieniony na miękki co musiałam kupić, tylko ciągle czeka na neurologa. Się okazało że neurologiczna konsultacja nie musi być osobista tylko tomograf przestudiuje i opisze, więc czekam.Wyszły niestety jeszcze inne kwiatki powypatkowe.

Jutro będą te rowerki w aldim. Kolerzanka mówi że one bardzo porządne niemieckie, pójdę i oblukam, choć w tej chwili mam uraz do roweru kosmiczny. Na koniu też dzieciaki nawet w cyrku się nie przejadą

Robiłam kolorowe ciasto ,ale tylko takie do kawy, ala hiszpański, czy jak kto woli sernik na zimno, i suche takie wyszło, pewnie przez te biszkopty na mące ziemniaczanej, mam nadzieję że śmietana wystarczająco je zawilgoci.
Libra jaki dzem najlepiej do tego torta tęczowego. Zawsze dawałam porzeczkę, ale dzieciaki niezabardzo, czy np wiśniowy będzie ok

Idę usówać foty z poprzednich wątków
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 07:03   #39
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a to nie jest tak, że jak wątek się zamknie, czy tam do archiwum przejdzie, to nie ma już fotek? bo jak kiedyś, niedawno wróciłam do naszego ciążowego, to tam nie było widać fotek

Evi fot nie ma dlatego,bo była ta kilkudniowa awaria wizażowa i wsio zniknęło-jeśli chodzi o fotki
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ana- Zosi nie odpadł ani jeden ten frędzel od chustki, a prana już była dużo razy.
Mi chyba tak odpadają,bo się plączą z innymi rzeczami-tak se myślę
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Właśnie włączyliśmy i szlag mnie trafia.
Szczuka choć często jej poglądy są bardzo konrtowersyjne i nie zawsze się z nimi zgadzam to ją lubię. Ona jest naprawdę mądra babka a Rutkowski to dla mnie jest dno kompletne i showman (tak się to pisze ). On mi się kojarzy z takim typem z siłowni sprzed kilku lat (a może i teraz) co tylko pakuje coby niby "dobrze" wygladać i mieć więcej ...
Nie oglądałam,bo już dawno spałam.Jednak mam bardzo podobne zdanie co do Rutkowskiego.Nie trawie gościa,showman z koziej wólki

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Natasza przejechała się karetką. Przeniesiona została do innego szpitala czyli powróciła do tego w którym się urodziła. Nie jest juz na OIOM- ie.
Super.
Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
no to i ja zapukam i obiecuję,że co jakiś czas postaram sie tu pojawić, mogę???

natasza, co do starszych wątkow to nie da sie zdjęć usunąc niestety z nich ( ja dlatego wcześńiej to staram się robić ale już kilka razy nowy wątekbyl zanim się zdążylam zorientowac:\ Ale możesz wejść w sówj profi tam gdzies sa zdjęcia dodane przez Ciebie i możesz je usunąc z wizażu wogóle, chyba wtedy powinny zniknąć, nie wiem czy od razu, boone gdzieś tam zostają ale chyba w wiadomośćiach ich potem nie ma. Tak mi się coś kojarzy że kiedyś tak robiłam. MOże ktoś ma doświadczenie??




?
Ja też tak usuwamA raczej usuwałam,bo teraz to ja fot dodawać nie mogę

Nie pytaj,tylko pisz jak najczęściej
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Erykowi paszcza się pięknie goi, kołnierz ma wymieniony na miękki co musiałam kupić, tylko ciągle czeka na neurologa. Się okazało że neurologiczna konsultacja nie musi być osobista tylko tomograf przestudiuje i opisze, więc czekam.Wyszły niestety jeszcze inne kwiatki powypatkowe.

Pisz co z małym.Dobrze,że się buziak goi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 07:18   #40
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Nam wczorajsze świeże powietrze raczej nie pomogło Młody dziś wstał z temp 38.7 Biedaczek
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 08:22   #41
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

I ja sie melduje.

Śliczne dzieciaki!

Pop super wieści! pięknie malutka sobie radzi, no i Oliwia jednak dluze byla w brzuszku,takze mega mega mega medale sie Nataszce naleza!

Cholera szukalam wczoraj granatowego żakietu na chrzciny,kur...nie ma nigdzie!chyba do Lodzi sie przejade bo tu nic nie ma..masakra.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 08:56   #42
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Witam nasze 2-latki i mamusie w nowym wątku

Spóźnione życzenia dla naszych jubilatów
Marcelek,Karinka,Zosia 100 lat

Madzia jakie nowe kwiatki wyszły??

Lind współczuję,coś go długo trzyma ta temperatura

Drcron nie dziwię się,że serce się kroi jak takie teksty się od dziecka słyszy,tez by mi było przykro ją zostawić mam nadzieję,ze jednak sie przekona i będzie chętniej chodziła

Agnieszka dziękuję bardzo będę pamietała o ofercie

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
tez wlaczylam i cholera mnie wziela do slowa nikomu nie da dojsc;/ teraz czeam na woli i tysio - chwila relaksu
da się gdzies na necie to zobaczyć?

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Tez się melduję.

Madziwina- widzę ze zmienilas mi imie na prawdziwe. Lat zdecydowanie proszę nie uaktualniac.

Natasza- masz bardzo uroczą dziewczynkę.

Agnieszka- Natasza tez miała wylewy 2 i 3 stopnia. Gdy się urodziła to dostała cały 1 punkt (Oliwka miała 5). Dodatkowo jej serce nie pracowało - ruszyło dopiero po 4 adrenalinie. Z Natasza jest dużo gorzej w porównaniu z Oliwka. Ale jak na razie daje radę.

Dzisiaj Natasza przejechała się karetką. Przeniesiona została do innego szpitala czyli powróciła do tego w którym się urodziła. Nie jest juz na OIOM- ie.
To dobre wieści

Nataszka śliczna córunia do wycałowania
Sara Zosienka jaka laseczka

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
I ja sie melduje.

Śliczne dzieciaki!

Pop super wieści! pięknie malutka sobie radzi, no i Oliwia jednak dluze byla w brzuszku,takze mega mega mega medale sie Nataszce naleza!

Cholera szukalam wczoraj granatowego żakietu na chrzciny,kur...nie ma nigdzie!chyba do Lodzi sie przejade bo tu nic nie ma..masakra.
Darusia to ptaka jedź tam jest tego tony!
tez szukałam granatu,jeszcze w reserved jest kilka modeli w granacie 140zł
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 08:57   #43
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Tez się melduję.

Madziwina- widzę ze zmienilas mi imie na prawdziwe. Lat zdecydowanie proszę nie uaktualniac.

Natasza- masz bardzo uroczą dziewczynkę.

Agnieszka- Natasza tez miała wylewy 2 i 3 stopnia. Gdy się urodziła to dostała cały 1 punkt (Oliwka miała 5). Dodatkowo jej serce nie pracowało - ruszyło dopiero po 4 adrenalinie. Z Natasza jest dużo gorzej w porównaniu z Oliwka. Ale jak na razie daje radę.

Dzisiaj Natasza przejechała się karetką. Przeniesiona została do innego szpitala czyli powróciła do tego w którym się urodziła. Nie jest juz na OIOM- ie.
Super wiadomości

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
no to i ja zapukam i obiecuję,że co jakiś czas postaram sie tu pojawić, mogę???

natasza, co do starszych wątkow to nie da sie zdjęć usunąc niestety z nich ( ja dlatego wcześńiej to staram się robić ale już kilka razy nowy wątekbyl zanim się zdążylam zorientowac:\ Ale możesz wejść w sówj profi tam gdzies sa zdjęcia dodane przez Ciebie i możesz je usunąc z wizażu wogóle, chyba wtedy powinny zniknąć, nie wiem czy od razu, boone gdzieś tam zostają ale chyba w wiadomośćiach ich potem nie ma. Tak mi się coś kojarzy że kiedyś tak robiłam. MOże ktoś ma doświadczenie??
Chętnie poczytam

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Zawsze będziesz miała bliżej. A co jej wtedy było że mleczka nie mogła trawić, tak samo przeszło, czy cos musiałaś zmieniać

Ja z racji że większość dnia spędzam w szpitalu, połowe tego czasu z Erwinem nienagrzeczniejszym:brzyd al: to się niestety napatrze na te malutkie dzieciaczki mniejsze od naszych. Ale jest to oddział dzieciecy, więc już nie niemowlaczki, ale takie roczniaki są. Aż serce się kraja jak chodzą do zabiegowego Wczoraj w nocy jeden z nastolatków co leżał i miał wyjść, ukradł wszystkim dzieciom pieniądze, mojemu 8 zł w dwójkach co miał na tv, i drugiemu z pokoju 16 zł Wiecie wyglądał jak z poprawczaka, a jego koledzy już wogle, takie pomieszanie, bo jednak oddział dziecięcy do 18-tki
Erykowi paszcza się pięknie goi, kołnierz ma wymieniony na miękki co musiałam kupić, tylko ciągle czeka na neurologa. Się okazało że neurologiczna konsultacja nie musi być osobista tylko tomograf pr


Idę usówać foty z poprzednich wątków
Napisz mi na priv jak to zrobić, jestemtutaj od niedawna i w sumie wklejalam zdjecia ale nie chce by byly tu na stale

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
I ja sie melduje.

Śliczne dzieciaki!

Pop super wieści! pięknie malutka sobie radzi, no i Oliwia jednak dluze byla w brzuszku,takze mega mega mega medale sie Nataszce naleza!

Cholera szukalam wczoraj granatowego żakietu na chrzciny,kur...nie ma nigdzie!chyba do Lodzi sie przejade bo tu nic nie ma..masakra.
ja tak od kilku dni szukam kurtki wiosennej
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:18   #44
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Natasza przejechała się karetką. Przeniesiona została do innego szpitala czyli powróciła do tego w którym się urodziła. Nie jest juz na OIOM- ie.
to super
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
gratuluje 6 z przodu .
Dzieki za przepis, szkoda za zdjecia nia ma hehe ja wzrokowiec
Uwielbiam baklave , moj tz ma zakaz zamawiania bo szlag trafia moje zdrowe odrzywianie, cale pudelko idzie z try migi. Az sie boje zagladac w ten przepis

Ja kupilam ten rowerek http://www.amazon.co.uk/25-4cm-Learn...2796042&sr=1-1 , siodelko bo bardzo nicko bo 30 cm , z tego co pamietam, za wysokie chyba tez nie bedzie bo 37, ale na rok starczy , po starszym bracie czeka kolejny rowerek.

Mialam tydzien temu wysypke na ryju i nastepnego dnia na brzuchu, zeszlo. Dluga historia z reszta, teraz od wczoraj brata corka ma jakas wysypke, i dzis moj maly . Ma na nogach, cale nozki czerwone i go chyba piecze szczypie bo nie dal sobie ich umyc a jak pokremowalam to ryczal. Co jest Proszku nie zmienilam. Plyn. Ale ten zbieg okolicznosci ja, teraz mala i on . Byl brat dzis z mala i lekarz nic nie powiedzial , jutro z malym pojde . A jeansy mu ubralam bez kalesonow , prane w nowym plynie, kroski wysypka zaczyna sie od uda, tam gdzie ejst pampers jest normalna skora .

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------



Wlsnie dzis czytalam o piaskownicy, nie wiem skad jestes, ale chodzilo chyba o Wroclaw.
tu masz linka
http://www.sfora.pl/Sanepid-alarmuje...wnicach-a41874

U nas dzis cieplo, widzialam z okna dziewczynke w samej spodniczce i krotkim rekawku , oczywiscie angielka
ja też jestem wzrokowiec ale niektóre ciasta widzę bez zdjęcia po przepisie a na cincin żeby widzieć zdjęcia jeśli są to musisz sie zalogować
Te mufiny może nie smakują całkiem jak baklawa ale bardzo dobre i ciasto taki fajne gąbczaste jak lubisz takie smaki to Ci podejdą
Co do wysypki to u nas było podobnie z tym że tylko Mikołaj miał brzuch ,uda, ramiona do łokci i wysypka była nie wiadomo od czego i nic na nią nie pomagało dopiero teraz po 2 miesiącach smarowania i mycia w emolium widzę że znika
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
no nawet fajny, ale wage zobaczylam dopiero po kupnie i jest chyba 4,4 kg a moj maly wazy 11 z hakiem .

Pewnie dla tego nie ma piaskownic w UK. Jak ktos chce to kupuje do ogrodka, a ze tu prawie kazdy ma swoj malutki dwa na dwa ogrodek .
może i faktycznie to jest powód dla którego nie macie piaskownic ,mi wż się włosy jeżą jak sobie pomyślę co tam może być w tym piasku na placu zabaw
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Zawsze będziesz miała bliżej. A co jej wtedy było że mleczka nie mogła trawić, tak samo przeszło, czy cos musiałaś zmieniać

Ja z racji że większość dnia spędzam w szpitalu, połowe tego czasu z Erwinem nienagrzeczniejszym:brzyd al: to się niestety napatrze na te malutkie dzieciaczki mniejsze od naszych. Ale jest to oddział dzieciecy, więc już nie niemowlaczki, ale takie roczniaki są. Aż serce się kraja jak chodzą do zabiegowego Wczoraj w nocy jeden z nastolatków co leżał i miał wyjść, ukradł wszystkim dzieciom pieniądze, mojemu 8 zł w dwójkach co miał na tv, i drugiemu z pokoju 16 zł Wiecie wyglądał jak z poprawczaka, a jego koledzy już wogle, takie pomieszanie, bo jednak oddział dziecięcy do 18-tki
Erykowi paszcza się pięknie goi, kołnierz ma wymieniony na miękki co musiałam kupić, tylko ciągle czeka na neurologa. Się okazało że neurologiczna konsultacja nie musi być osobista tylko tomograf przestudiuje i opisze, więc czekam.Wyszły niestety jeszcze inne kwiatki powypatkowe.

Jutro będą te rowerki w aldim. Kolerzanka mówi że one bardzo porządne niemieckie, pójdę i oblukam, choć w tej chwili mam uraz do roweru kosmiczny. Na koniu też dzieciaki nawet w cyrku się nie przejadą

Robiłam kolorowe ciasto ,ale tylko takie do kawy, ala hiszpański, czy jak kto woli sernik na zimno, i suche takie wyszło, pewnie przez te biszkopty na mące ziemniaczanej, mam nadzieję że śmietana wystarczająco je zawilgoci.
Libra jaki dzem najlepiej do tego torta tęczowego. Zawsze dawałam porzeczkę, ale dzieciaki niezabardzo, czy np wiśniowy będzie ok

Idę usówać foty z poprzednich wątków
Dobrze że się Erykowi tak ładnie goi ,mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie.
Z tym pomieszaniem małych dzieci z młodzieżą to faktycznie porażka
dżem może być też wiśniowy albo malinowy takie zdecydowane smaki te najcześciej używam do ciast
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Nam wczorajsze świeże powietrze raczej nie pomogło Młody dziś wstał z temp 38.7 Biedaczek
lepiej idźcie do lekarza bo ta gorączka się dość długo utrzymuje ,bidulek

U nas dzisiaj zimnica ,tylko 8 stopni i do tego wieje i bądź tu mądry wczoraj latał w bluzie a dzisiaj musiałam grubą kurtkę ubrać.
A zakłądacie jeszcze rajtuzy pod spód? Bo ja parę razy już puściłam bez jak było tak ciepło przez parę dni ale teraz znów zakładam.

A ja nie przepadam za granatem ,chyba został mi uraz ze szkoły po noszeniu fartucha

Ja też przeważnie usuwałam zaraz fotki ,zresztą dużo ich nie było

u mnie dzisiaj kalafiorowa na obiad
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:29   #45
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Zawsze będziesz miała bliżej. A co jej wtedy było że mleczka nie mogła trawić, tak samo przeszło, czy cos musiałaś zmieniać

Erykowi paszcza się pięknie goi, kołnierz ma wymieniony na miękki co musiałam kupić, tylko ciągle czeka na neurologa. Się okazało że neurologiczna konsultacja nie musi być osobista tylko tomograf przestudiuje i opisze, więc czekam.Wyszły niestety jeszcze inne kwiatki powypatkowe.
Nie będę miała bliżej bo to w tym samym mieście i jeszcze gorzej z dojazdem bo ten szpital jest w centrum miasta i jest problem z parkingiem a przy tamtym zawsze miałam gdzie zaparkować.


A humor Erykowi dopisuje? I co to za nowe kwiatki??
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:34   #46
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
to super

ja też jestem wzrokowiec ale niektóre ciasta widzę bez zdjęcia po przepisie a na cincin żeby widzieć zdjęcia jeśli są to musisz sie zalogować
Te mufiny może nie smakują całkiem jak baklawa ale bardzo dobre i ciasto taki fajne gąbczaste jak lubisz takie smaki to Ci podejdą
Co do wysypki to u nas było podobnie z tym że tylko Mikołaj miał brzuch ,uda, ramiona do łokci i wysypka była nie wiadomo od czego i nic na nią nie pomagało dopiero teraz po 2 miesiącach smarowania i mycia w emolium widzę że znika

może i faktycznie to jest powód dla którego nie macie piaskownic ,mi wż się włosy jeżą jak sobie pomyślę co tam może być w tym piasku na placu zabaw

Dobrze że się Erykowi tak ładnie goi ,mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie.
Z tym pomieszaniem małych dzieci z młodzieżą to faktycznie porażka
dżem może być też wiśniowy albo malinowy takie zdecydowane smaki te najcześciej używam do ciast

lepiej idźcie do lekarza bo ta gorączka się dość długo utrzymuje ,bidulek

U nas dzisiaj zimnica ,tylko 8 stopni i do tego wieje i bądź tu mądry wczoraj latał w bluzie a dzisiaj musiałam grubą kurtkę ubrać.
A zakłądacie jeszcze rajtuzy pod spód? Bo ja parę razy już puściłam bez jak było tak ciepło przez parę dni ale teraz znów zakładam.

A ja nie przepadam za granatem ,chyba został mi uraz ze szkoły po noszeniu fartucha

Ja też przeważnie usuwałam zaraz fotki ,zresztą dużo ich nie było

u mnie dzisiaj kalafiorowa na obiad
Ja zakładam, ciensze niz zima ale jeszcze jej nie puscilam bez rajstop, ledwo to od ziemi odstaje to przy gruncie zimno a poza tym nawet jak w piasku siedzi to piasek jest zimny jeszcze, i wcale nie jestem z tych co przegrzewaja dziecko ale rajstopki jej zakladam caly czas.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:34   #47
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Nam wczorajsze świeże powietrze raczej nie pomogło Młody dziś wstał z temp 38.7 Biedaczek
MOj goraczki nie ma ale marudny jakis jest, chyba znowu ktoras piatka mu dokucza. Dodatkowo obudzil sie o 22 giej i meczylam sie z nim do 2 nad ranem, no nie mogl zasnac a dzis z tz-tem sie klocimy z nieywpsnia.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja z racji że większość dnia spędzam w szpitalu, połowe tego czasu z Erwinem nienagrzeczniejszym:brzyd al: to się niestety napatrze na te malutkie dzieciaczki mniejsze od naszych. Ale jest to oddział dzieciecy, więc już nie niemowlaczki, ale takie roczniaki są. Aż serce się kraja jak chodzą do zabiegowego Wczoraj w nocy jeden z nastolatków co leżał i miał wyjść, ukradł wszystkim dzieciom pieniądze, mojemu 8 zł w dwójkach co miał na tv, i drugiemu z pokoju 16 zł Wiecie wyglądał jak z poprawczaka, a jego koledzy już wogle, takie pomieszanie, bo jednak oddział dziecięcy do 18-tki
Erykowi paszcza się pięknie goi, kołnierz ma wymieniony na miękki co musiałam kupić, tylko ciągle czeka na neurologa. Się okazało że neurologiczna konsultacja nie musi być osobista tylko tomograf przestudiuje i opisze, więc czekam.Wyszły niestety jeszcze inne kwiatki powypatkowe.

Jutro będą te rowerki w aldim. Kolerzanka mówi że one bardzo porządne niemieckie, pójdę i oblukam, choć w tej chwili mam uraz do roweru kosmiczny. Na koniu też dzieciaki nawet w cyrku się nie przejadą


No co ty i co? zostaly wyciagniete jakies konsekwencje? co za gowniarz. Jak dlugo maly bedzie jeszcze w szpitalu.
Dzis ma miec te badanie? Nie dziwie ci sie ze maz uraz

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość

ja też jestem wzrokowiec ale niektóre ciasta widzę bez zdjęcia po przepisie a na cincin żeby widzieć zdjęcia jeśli są to musisz sie zalogować
Te mufiny może nie smakują całkiem jak baklawa ale bardzo dobre i ciasto taki fajne gąbczaste jak lubisz takie smaki to Ci podejdą
Co do wysypki to u nas było podobnie z tym że tylko Mikołaj miał brzuch ,uda, ramiona do łokci i wysypka była nie wiadomo od czego i nic na nią nie pomagało dopiero teraz po 2 miesiącach smarowania i mycia w emolium widzę że znika

może i faktycznie to jest powód dla którego nie macie piaskownic ,mi wż się włosy jeżą jak sobie pomyślę co tam może być w tym piasku na placu zabaw


U nas dzisiaj zimnica ,tylko 8 stopni i do tego wieje i bądź tu mądry wczoraj latał w bluzie a dzisiaj musiałam grubą kurtkę ubrać.
A zakłądacie jeszcze rajtuzy pod spód? Bo ja parę razy już puściłam bez jak było tak ciepło przez parę dni ale teraz znów zakładam.

A ja nie przepadam za granatem ,chyba został mi uraz ze szkoły po noszeniu fartucha

Ja też przeważnie usuwałam zaraz fotki ,zresztą dużo ich nie było

u mnie dzisiaj kalafiorowa na obiad
Ja az takiej wyobrazni nie ma co do ciast, ty jestes w tym opcykana .
Zrobila jednak fotke tego przepisu i chyba jednego skladnika mi brakuje, na bank zrobie .
Moj od paru dni lata bez kalesonow , ale u nas cieplo.
Wysypki dzis nie ma wogole, nie wiem chyba go wczoraj jeansy podraznily . Zato z deka marudny
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:37   #48
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj zimnica ,tylko 8 stopni i do tego wieje i bądź tu mądry wczoraj latał w bluzie a dzisiaj musiałam grubą kurtkę ubrać.
A zakłądacie jeszcze rajtuzy pod spód? Bo ja parę razy już puściłam bez jak było tak ciepło przez parę dni ale teraz znów zakładam.
Ja nie zakładam,ale u nas od jakiś 10 dni jest ciepło.Rano jak o 10 Nina wychodzi to pod spodnie zakładam jej podkolanówki i tyle.Po południu ma już normalne skarpety.

Ja granatu i czerni nie lubię z przyczyn praktycznych i mimo,że lubię nosić te kolory to nic w tych nie kupuję,bo wszystko się lepi do takich kolorów.A ja jak mam już jakiś pyłek to jestem chora i przez wzgląd na moje dobre samopoczucie unikam tych kolorów.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:40   #49
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Witajcie

Libra a jak Mikołajowi będą smakowały te sadzone własnoręcznie jarzynki i warzywa

Madzia dobrze że z młodym lepiej. Ciekawe dlaczego wystarczy neurologowi spojrzeć na tomograf przecież nie jest to aż tak dokładne badnie i można coś przegapić. Ja tam zawsze słyszałam od doktorów że najważniejsze to zobaczyć pacjenta i pomacać. Kochana służba zdrowia
Też się zastanawiam dlaczego na tych koniach nie powiedzieli Ci że powinniście jechać do lekarza a nie puścić Was do domu na rowerach. Pewnie sie bali że w razie co to będziecie szukać ich winy. Upadki z konia z tego co słyszałam są bardzo niebezpieczne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie oglądałam,bo już dawno spałam.Jednak mam bardzo podobne zdanie co do Rutkowskiego.Nie trawie gościa,showman z koziej wólki
Nie mając nic przeciwko ludziom z koziej wólki
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 09:41   #50
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

jeszcze raz dziekujemy za zyczenia piekne


ja wczoraj z bolem zeba pojechalam do dentysty.a w sumie to taka pierwsza pomoc.dostalam antybiotyk.a do dentysty dopiero mam za miesiac.
na szczescie dzis zadzwonil tz jeszcze do jedego stomatologa i prywatnie juz mam na poniedzialek



POP a myslalam,ze odwrotnie...ale i tak super malutka sobie radzi



TYLKOOLIWKA oki
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:41   #51
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

Nie mając nic przeciwko ludziom z koziej wólki
Oczywiście
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:54   #52
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
jeszcze raz dziekujemy za zyczenia piekne


ja wczoraj z bolem zeba pojechalam do dentysty.a w sumie to taka pierwsza pomoc.dostalam antybiotyk.a do dentysty dopiero mam za miesiac.
na szczescie dzis zadzwonil tz jeszcze do jedego stomatologa i prywatnie juz mam na poniedzialek

pewnie zabulisz jeszcze jak kanalowe dojdzie to grubo pojdzie po kieszeni.

Kurcze o jakich konicach wy piszecie ja cos przegapilam , to maly z konia spadl czy z rowera .

Moj maly wyciagnal tz-ta na hulajnoge chwila spokoju

Cofam co napisalam wczesniej u nas dzis zimno, ale slonce swieci super . Dzis malemu kalesony ubiore jak bedziemy gdzies jechac, narazie jest w dresie z podszewka.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:00   #53
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Muszę Wam pokazać moją agentkę,

Edytowane przez nataszka25
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:45
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:07   #54
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

tylkooliwka u nas tez byly w reserves ale rozmiary 36-no to moze jak wroce od poniedzialku do diety bo mi sie @ unormowala juz,to za jakis hmmm5 lat?:P

tak przy okazji Melce moze cos kupie na chrzest u nas w komisie nawet fajne kiecki sa tak do 50zl ale moze bedzie cos fajnego to jej wezme,bo jakby nie bylo mamy 2 tygodnie:P gdzie wielki piatek sobota na zakupy odpada,poza tym piatek zajety bo do wawy jade,czwartek urodziny Oliwki i tak ciagle cos...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:09   #55
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Ostatnio już rajstop nie zakładałam ale nie wykluczam ponownego zakładania. Zalezy od pogody. Zośka się denerwowała i "drapała" w czasie spacerów dlatego przestałam zakładać
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:09   #56
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Monka synek Madzi najpierw spadl z konia,pozniej z rowera.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:17   #57
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

i ja się melduję
Pop super wieści
Nataszka ale z Twojej małej słodziak
Evitka z Lenki śliczna małą dama
Sara Zosia ślicznie wygląda w tej czapusi
bardzo podoba mi sie strój Danielka

a moje dziecko dzisiaj zaś w przedszkolu dostawiło chwilę płaczu juz zaczynam nie mieć siły w dodatku zaś zaczęla kaszle, a wczoraj była juz całkiem zdrowa a u nich w grupie rano był chłopiec zasmarkany i zakaszlany nie rozumiem rodziców, którzy chore dzieci wysyłają do przedszkola, nie wiedzą, że ich dziecko może zarazić inne

u nas dzisiaj tez strasznie zimno az w piecu z rańca napaliłam
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:17   #58
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

MONKA oj zabule zabule...a jak jeszcze bedzie trzeba koronke wstawic to wogole troche sie zegne juz patrzylam za koronke od 250 do 600funtow




NATASZKA ale modelka
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:38   #59
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Upadki z konia z tego co słyszałam są bardzo niebezpieczne
wszystko zależy od tego JAK się spadnie no i oczywiście inaczej jak ktoś zleci przy galopie a inaczej jak przy stępie, nie bez znaczenia jest też podłoże do "lądowania" i to czy głowa jest chroniona-ale to tak samo jak z rowerem


U nas choroby ciąg dalszy-Gabrysia kaszle, mnie boli gardło, idę z nią na 13.20 do lekarza-zwykle o tej porze śpi i trochę się martwię, że będzie marudna, ale ona chyba wyczuła moje obawy bo właśnie niedawno powiedziała, że chce spać i dzięki temu od jakiś 10 minut lezy w łóżeczku. Nie wiem czy zaśnie, ale chociaż odpocznie troszkę.

Wkurzyłam się dziś rano na gościa, od którego mamy kupić działkę-zadzwonił mówiąc, że ma 2 innych chętnych (stary numer, bo oni nawet ogłoszenian nigdzie nie wieszali i myślał, że tym mnie podejdzie) i żebyśmy się decydowali. Mówię mu, że jestesmy zdecydowani i tak jak się umawialiśmy spotkamy się w tym tygodniu żeby przekazać część kasy teraz, podpisać zobowiązanie, że resztę dopłacimy na początku kwietnia, a on mi mówi, że nie chce żadnych zaliczek i że ma być cała kwota !!!!! I za cholerę nie dał sobie wyjasnić, że miało być inaczej! W dodatku nagle do ustalonej kwoty dodał sobie 5 stów! Mówię mu że jego żona powiedziała, że tyle i tyle, a on na to, "a co tam żona mówi, to jest co innego". I dalejh w zaparte, że ma być cała kwota i to tyle, ile on teraz mówi i nie na raty tylko od razu. Nie wiem czy ktoś go nakręcił, namówił czy co, ale zupelnie nie ten człowiek, z którym rozmawiałam wcześniej na działkach dwa razy. Nie wiem co w niego wstąpiło!
Tym sposobem TZ wtczyścił dziś przed pracą swoje konto i do końca miesiąca zostało nam jakieś 1,500 zł na życie! (a gdzie naprawa samochodu i opłata przedszkola...?)
Nawet nie mam siły i ochoty wściekać się na tego dziadka, ale odpowiedzialny to on średnio jest!
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:51   #60
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Mrowak masz rację wszystko ma znaczenie przy upadku (zresztą przy każdym - na rowerze też można się nieźle załatwić) ale wydaje mi się że mimo wszystko powinni Madzię poinformować żeby Eryk nie jechał rowerem.

Co do dziada działkowego to pewnie ktoś go nakręcił. Albo to był jakiś super kumpel z działek (ni chce nowych ludzi) albo któreś z dzieci. Wiadomo one lubią jak rodzice pomagają stąd może być wyższa kwota. No i święta itd.
Jak ja nie lubię takich sytuacji

Zdrówka życzymy

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Kurcze o jakich konicach wy piszecie ja cos przegapilam , to maly z konia spadl czy z rowera .
.
Bo najpierw spadł z konia a później miał poślizg na rowerze
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.