Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 18:25   #3541
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A ja mam pytanie odnośnie wybielania u dentysty - gdybyście miały wybierać, to lepsze jest wybielanie nakładkowe czy gabinetowe? Różnica 200 zł, ale parę osób poleciło mi Candeo w Poznaniu i ceny mają i tak lepsze, niż w innych miejscach, a grunt, że będzie profesjonalnie, ale skoro decyduję się już na ten wydatek, to wolałabym wybrać metodę, która da lepszy efekt i utrzyma się dłużej.
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 07:54   #3542
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie wybielania u dentysty - gdybyście miały wybierać, to lepsze jest wybielanie nakładkowe czy gabinetowe? Różnica 200 zł, ale parę osób poleciło mi Candeo w Poznaniu i ceny mają i tak lepsze, niż w innych miejscach, a grunt, że będzie profesjonalnie, ale skoro decyduję się już na ten wydatek, to wolałabym wybrać metodę, która da lepszy efekt i utrzyma się dłużej.
To też zależy, jaka jest cena wyjściowa. Ja za swoje wybielanie nakładkowe zapłaciłam 240 zł.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:00   #3543
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Witajcie W tym wątku jest dużo specjalistek, więc mam nadzieję, że mi troszkę pomożecie
Otóż moje zęby są dość mocno żółte (mój kolor to coś między A2 i C2), mimo że nie palę, a kawę i wino piję naprawdę rzadko. Moja stomatolog nie chciała mi powiedzieć, jaki preparat mogę stosować samodzielnie, tylko usilnie namawiała mnie na wybielanie u niej w gabinecie, na które mnie nie stać. Wszystkie zęby mam zdrowe i niedawno byłam na skalingu. Widziałam, że najczęściej wymieniałyście tutaj Crest, Sheer White, Opalescence i Białą Perłę. Nie mogę się zdecydować, który z tych preparatów zakupić, jednak obawiam się, że Biała Perła może być za słaba na moje zęby. Drogie Wizażanki, doradźcie, co najlepiej kupić, żeby nie była to kasa wywalona w błoto?
Ja polecam opalescence, jak ktoś wyżej pisał stężenie 35% to jakis horror dla zębow. Moja stomatolog zaleca wybielanie w ciagu 2 tygodni żelem 16% (2 strzykawki) i na koniec 2 strzykawki max 20%
Dziewczyny nie robcie tego błedu i nie kupujcie takich mocnych stężeń!
Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie wybielania u dentysty - gdybyście miały wybierać, to lepsze jest wybielanie nakładkowe czy gabinetowe? Różnica 200 zł, ale parę osób poleciło mi Candeo w Poznaniu i ceny mają i tak lepsze, niż w innych miejscach, a grunt, że będzie profesjonalnie, ale skoro decyduję się już na ten wydatek, to wolałabym wybrać metodę, która da lepszy efekt i utrzyma się dłużej.
Nakładkowe w domu, za jakis czas bedziesz miala nakladki i zeby "odświeżyć" efekt dokupisz sobie tylko żele
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:05   #3544
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
To też zależy, jaka jest cena wyjściowa. Ja za swoje wybielanie nakładkowe zapłaciłam 240 zł.
Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Nakładkowe w domu, za jakis czas bedziesz miala nakladki i zeby "odświeżyć" efekt dokupisz sobie tylko żele
Gabinetowe kosztuje w Candeo 499 zł, a nakładkowe 699 zł - jak się orientowałam, to w moim mieście są to raczej niskie ceny, a mówię oczywiście o wybielaniu u stomatologa. Gdzie płaciłaś tylko 240 zł? Właśnie tak myślałam, że może lepiej zainwestować w nakładkowe, bo będzie można te nakładki ponownie wykorzystać... Będę u dentysty w Candeo na kontroli w przyszłym tygodniu, to może dopytam jeszcze
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:41   #3545
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
Gabinetowe kosztuje w Candeo 499 zł, a nakładkowe 699 zł - jak się orientowałam, to w moim mieście są to raczej niskie ceny, a mówię oczywiście o wybielaniu u stomatologa. Gdzie płaciłaś tylko 240 zł? Właśnie tak myślałam, że może lepiej zainwestować w nakładkowe, bo będzie można te nakładki ponownie wykorzystać... Będę u dentysty w Candeo na kontroli w przyszłym tygodniu, to może dopytam jeszcze
ja za nakładkowe w poznaniu płaciłam 550 zł, w tym sa nakladki góra i dół i 4 strzykawki żelu opalescence . Szczerze polecam tę metodę. Negatywne komentarze o nakładkach są tylko od osób które bezmyslnie je stosują m.in. nakładki kupują na allegro a żele 30 % i potem się dziwić że poparzonę dziąsła itp. Nakladki stosować nalezy tylko po uprzedniej wizycie u stomatologa który ocenia stan zebow i dziąseł .

Edytowane przez niemodnaPOLKA
Czas edycji: 2013-06-26 o 11:42
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:35   #3546
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
ja za nakładkowe w poznaniu płaciłam 550 zł, w tym sa nakladki góra i dół i 4 strzykawki żelu opalescence . Szczerze polecam tę metodę. Negatywne komentarze o nakładkach są tylko od osób które bezmyslnie je stosują m.in. nakładki kupują na allegro a żele 30 % i potem się dziwić że poparzonę dziąsła itp. Nakladki stosować nalezy tylko po uprzedniej wizycie u stomatologa który ocenia stan zebow i dziąseł .
Dokładnie, zgadzam się z powyższym
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 07:16   #3547
stylist88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Re: białe ząbki

Cytat:
Napisane przez JazzyW Pokaż wiadomość
Biela Perla jest rewelacyjny. Zastosowałam go 2 lata temu, bo po hektolitrach kawy jakie wypijałam na studiach moje snieznobiałe zabki staly sie historią. Moja dentystka nie wyrazila sprzeciwu. Efekt utrzymuje się do tej pory. Zęby mają się dobrze. [img]icons/icon40.gif[/img]
Biała perła obecnie zakazana,gdyż zawira nadtlenek wodoru.
Ja polecam wybielanie zębów kosmetyczną metodą w salonie White&Beauty. Byłem na wybielaniu za pomocą żelu organicznego i akceleratora halogenowego. Efekty widoczne od razu,bez bólu, zero nadwrażliwości, trafiłem na promocje,zapłaciłem 169zł, Warto polecam
stylist88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 07:30   #3548
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Re: białe ząbki

Cytat:
Napisane przez stylist88 Pokaż wiadomość
Biała perła obecnie zakazana,gdyż zawira nadtlenek wodoru.
Ja polecam wybielanie zębów kosmetyczną metodą w salonie White&Beauty. Byłem na wybielaniu za pomocą żelu organicznego i akceleratora halogenowego. Efekty widoczne od razu,bez bólu, zero nadwrażliwości, trafiłem na promocje,zapłaciłem 169zł, Warto polecam
Nie wiem, czy wiesz ale nadtlenek wodoru masz również w białych plombach.
Tu znalazłam trochę o nadtlenku wodoru:
http://www.bluedental.pl/Ciekawostki...-usmiechu.html

A czy wiesz jaki jest skład tego żelu organicznego?

Poza tym JazzyW, twn gabinet wybielania zębów czy raczej salon który reklamujesz ma jakoś inne ceny...

Edytowane przez Pacynka
Czas edycji: 2013-06-27 o 07:40 Powód: info
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 09:38   #3549
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
ja za nakładkowe w poznaniu płaciłam 550 zł, w tym sa nakladki góra i dół i 4 strzykawki żelu opalescence . Szczerze polecam tę metodę. Negatywne komentarze o nakładkach są tylko od osób które bezmyslnie je stosują m.in. nakładki kupują na allegro a żele 30 % i potem się dziwić że poparzonę dziąsła itp. Nakladki stosować nalezy tylko po uprzedniej wizycie u stomatologa który ocenia stan zebow i dziąseł .
Ja na pewno wybielanie będę robić u dentysty, Candeo mam już sprawdzone, tak że nie kusi mnie kupować coś z nieznanego źródła Wiem, że przed trzeba zrobić przegląd zębów, a po wybielaniu może być konieczność wymiany plomb (ja mam np. na dole, więc przy mówieniu byłoby widać, że się odcinają). Dzięki w każdym razie za opinię, skłaniam się ku tej metodzie, bo mimo, że droższa, to jednak można potem uzyć tych nakładek. A po wybielaniu długo cierpiałaś na nadwrażliwość zębów?
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:34   #3550
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
Ja na pewno wybielanie będę robić u dentysty, Candeo mam już sprawdzone, tak że nie kusi mnie kupować coś z nieznanego źródła Wiem, że przed trzeba zrobić przegląd zębów, a po wybielaniu może być konieczność wymiany plomb (ja mam np. na dole, więc przy mówieniu byłoby widać, że się odcinają). Dzięki w każdym razie za opinię, skłaniam się ku tej metodzie, bo mimo, że droższa, to jednak można potem uzyć tych nakładek. A po wybielaniu długo cierpiałaś na nadwrażliwość zębów?
w sumie nadwrażliwość była tylko na począku wybielania, a w ciagu dnia podczas jedzenia czy picia nie mialam nadwrazliwosci na cieplo czy zimno. Stomatolog sama mi mowila ze szyjki mam nie odsłonięte i będzie wszystko dobrze. Żelu też nie dawałam aż za dużo bo potem jak sie wylewa z nakladki żel to wlaśnie to powoduje że dziąsło się podrażnia. "Czułam " tylko zęby i dziąsła podczas pierwszych dni wybielania, nie ukrywam , ciężko było, ale potem już ok

Edytowane przez niemodnaPOLKA
Czas edycji: 2013-06-27 o 19:39
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 12:27   #3551
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

O, dobrze, że mówisz, żeby uważać z ilością - ja bym pewnie sobie nie szczędziła A powiedz mi jeszcze, bo na stronie Candeo czytałam o "białej diecie" - wystarczy ją zachowywać przez te 48 godzin czy lepiej uważać dłużej? Niedługo mam wizytę, to się pewnie wszystkiego dowiem, ale fajnie poznać rady osób, które już przez to przechodziły
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 13:32   #3552
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

gereralnie podczas wybielania nie mozna palic papierosow, pic kawy i wina(czerwonego)
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2013-07-02 o 15:44
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 15:58   #3553
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
O, dobrze, że mówisz, żeby uważać z ilością - ja bym pewnie sobie nie szczędziła A powiedz mi jeszcze, bo na stronie Candeo czytałam o "białej diecie" - wystarczy ją zachowywać przez te 48 godzin czy lepiej uważać dłużej? Niedługo mam wizytę, to się pewnie wszystkiego dowiem, ale fajnie poznać rady osób, które już przez to przechodziły
ja rygorystycznie bialej diety nie utrzymywalam ,a jadlam wszystko oprócz barwiących pokarmów/ cola, kawa, sok porzeczkowy,wino, buraki/ wszystko to co pobrudziloby ubranie , gdzies kiedys uslyszalam :P
pilam wszystko przez słomki podczas wybielania i 2 tyg po .

Edytowane przez niemodnaPOLKA
Czas edycji: 2013-06-28 o 16:00
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 10:24   #3554
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
w sumie nadwrażliwość była tylko na począku wybielania, a w ciagu dnia podczas jedzenia czy picia nie mialam nadwrazliwosci na cieplo czy zimno. Stomatolog sama mi mowila ze szyjki mam nie odsłonięte i będzie wszystko dobrze. Żelu też nie dawałam aż za dużo bo potem jak sie wylewa z nakladki żel to wlaśnie to powoduje że dziąsło się podrażnia. "Czułam " tylko zęby i dziąsła podczas pierwszych dni wybielania, nie ukrywam , ciężko było, ale potem już ok
Piszecie o nadwrażliwości. A czy dostałyście jakiś środek niwelujący nadwrażliwość zębów?
Jeśli chodzi o mnie to ja dostałam i stosowałam zaraz po wybielaniu. Od razu po miałam ból, ale po tym środku ból przechodził całkowicie.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
O, dobrze, że mówisz, żeby uważać z ilością - ja bym pewnie sobie nie szczędziła A powiedz mi jeszcze, bo na stronie Candeo czytałam o "białej diecie" - wystarczy ją zachowywać przez te 48 godzin czy lepiej uważać dłużej? Niedługo mam wizytę, to się pewnie wszystkiego dowiem, ale fajnie poznać rady osób, które już przez to przechodziły
Białą dietę trzeba stosować przez 2 tygodnie.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
gereralnie podczas wybielania nie mozna palic papierosow, pic kawy i palic papierosów
To prawda, ale nie można jeszcze pić ani jeść w tym czasie produktów, które jak to się mówi 'brudzą białą koszulę'.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 13:57   #3555
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja sama kupilam ultra ez i działał, dodatkowo pasta na nadwrażliwość colgate pro relief.
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 09:48   #3556
droga_mleczna
Raczkowanie
 
Avatar droga_mleczna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

WItam

Potrzebuję porady.
Mam martwą dwójkę a na niej licówke kompozytową.

Czy mogę uzywac jakichkolwiek pasków lub żeli do wybielania reszty ząbków?

Prosze o rade.
__________________
za każdym razem kiedy go widzi
u m i e r a . w . ś r o d k u
wszystko co do niego czuje jest
z m u s z o n a . u k r y w a ć
ona wie, że on nigdy nie mógł czuć
t e g o . s a m e g o
dlatego udaje, że
j e j . t o . n i e . o b c h o d z i
droga_mleczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 13:00   #3557
Asiulka3009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam wszystkich jestem tu nowa i trochę zagubiona czy mogłabym prosić o pomoc nie bardzo wiem na które forum wejść zauważyłam że te ma dużą aktywność i liczyłam że ktoś mi pomoże. a mianowicie chodzi mi o wybielanie zębów w domu czy ktoś tego próbował a mianowicie zestawu do wybielania Rio Blue Light Teeth Whitening lub Idol White. Bardzo proszę o odpowiedz albo przekierowaniu mnie do odpowiedniego postu. z góry dziękuję i pozdrawiam
Asiulka3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 07:58   #3558
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez droga_mleczna Pokaż wiadomość
WItam

Potrzebuję porady.
Mam martwą dwójkę a na niej licówke kompozytową.

Czy mogę uzywac jakichkolwiek pasków lub żeli do wybielania reszty ząbków?

Prosze o rade.
Możesz jak najbardziej, z tym że ząb z licówką nie zmieni obecnego koloru.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiulka3009 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tu nowa i trochę zagubiona czy mogłabym prosić o pomoc nie bardzo wiem na które forum wejść zauważyłam że te ma dużą aktywność i liczyłam że ktoś mi pomoże. a mianowicie chodzi mi o wybielanie zębów w domu czy ktoś tego próbował a mianowicie zestawu do wybielania Rio Blue Light Teeth Whitening lub Idol White. Bardzo proszę o odpowiedz albo przekierowaniu mnie do odpowiedniego postu. z góry dziękuję i pozdrawiam
Z tego co się orientuję to Idol White jest kiepski, natomiast Rio lepiej samemu nie stosować bo ma bardzo duże stężenie żelu i powinien być stosowany pod kontrolą lekarza bądź innej wykwalifikowanej osoby. Wybielania zębów nie powinno się robić na własną rękę. Skutki mogą być albo mizerne albo szkodliwe dla zdrowia. Ceny wybielania (bez kuponów oczywiście) jak dobrze poszukasz to znajdziesz bardzo przystępne. Z resztą takie własnie powinny być, a nie jak w gabinetach liczą sobie z kilkukrotna przebitką.

Jestem po wyleczeniu moich ząbków aparatami i zastanawiam się nad powtórzeniem wybielania. Wcześniej miałam wybielanie nakładkowe. Teraz myślę o lampie. Mam zamiar wybrać się tam gdzie wcześniej wybielałam bo mają kilka opcji.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:22   #3559
Asiulka3009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Możesz jak najbardziej, z tym że ząb z licówką nie zmieni obecnego koloru.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------



Z tego co się orientuję to Idol White jest kiepski, natomiast Rio lepiej samemu nie stosować bo ma bardzo duże stężenie żelu i powinien być stosowany pod kontrolą lekarza bądź innej wykwalifikowanej osoby. Wybielania zębów nie powinno się robić na własną rękę. Skutki mogą być albo mizerne albo szkodliwe dla zdrowia. Ceny wybielania (bez kuponów oczywiście) jak dobrze poszukasz to znajdziesz bardzo przystępne. Z resztą takie własnie powinny być, a nie jak w gabinetach liczą sobie z kilkukrotna przebitką.

Jestem po wyleczeniu moich ząbków aparatami i zastanawiam się nad powtórzeniem wybielania. Wcześniej miałam wybielanie nakładkowe. Teraz myślę o lampie. Mam zamiar wybrać się tam gdzie wcześniej wybielałam bo mają kilka opcji.

No właśnie też tak myślałam że to jakieś podejrzane. przy rio producent zapewnia ze nie wywołuje podrażnień i można spokojnie kilkukrotnie w ciągu dnia powtórzyć zabieg.a z kolei z tego co słyszałam to wybielanie nakładkowe razi podrażnia dziąsła. mam jeszcze pytanie właśnie ile może kosztować takie wybielanie i ile razy trzeba to powtarzać żeby uzyskać efekt naprawdę pięknych białych zębów?


---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

a i jeszcze jedno czy przy wybielaniu tym żelem i lampą trzeba mieć wszystkie ząbki zdrowe i czy coś się stanie jeśli taki żel dostałby sie do dziurawego zęba? siostra chce sobie też wybielić tylko w 2 zębach m maleńkie ubytki.
Asiulka3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 22:57   #3560
Tsunade12321
Przyczajenie
 
Avatar Tsunade12321
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja miałam wybielane zęby metodą nakładową, pod kontrolą lekarza, a nie preparatem ze sklepu :3 Miałam robione odciski zębów u dentysty na specjalne szyny (takie sylikonowe nakładki), również preparat kupiłam od niej. Przez 2 tygodnie zakładałam te szyny z preparatem na noc. Powiem tak, efekt jest piękny (mam kolor ponad naturalną skalą), ale bolało i było bardzo uciążliwe. Musiałam przestrzegać rygorystycznie białej diety przez cały czas wybielania (żywiłam się jogurtami i twarożkiem), śliniłam się potwornie (w pierwszy dzień wybielania miałam recytację wiersza w szkole XD poplułam się podczas niej), cały czas czułam przeszywający ból (musiałam brać cały czas tabletki przeciwbólowe) i jednym ze skutków może być nawet nerwica natręctw (w około 10% przypadków). Za każdym razem kiedy słyszałam szelest kartek przechodziły mnie potworne dreszcze >.< Plusem było na pewno to, że schudłam 5kg, bo nie miałam ochoty cokolwiek jeść XD
Zęby nigdy nie wrócą do koloru wyjściowego, ale mogą ściemnieć o 2 odcienie, dlatego stosuje się raz na rok dawkę przypominającą (tylko jedna noc).
Reasumując: Niezaprzeczalnie zęby są piękne i białe, ale zalecam wybielać zęby w czasie urlopu/wakacji.
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://tsunade-factory-diy.blogspot.com/
Tsunade12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 15:04   #3561
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asiulka3009 Pokaż wiadomość
No właśnie też tak myślałam że to jakieś podejrzane. przy rio producent zapewnia ze nie wywołuje podrażnień i można spokojnie kilkukrotnie w ciągu dnia powtórzyć zabieg.a z kolei z tego co słyszałam to wybielanie nakładkowe razi podrażnia dziąsła. mam jeszcze pytanie właśnie ile może kosztować takie wybielanie i ile razy trzeba to powtarzać żeby uzyskać efekt naprawdę pięknych białych zębów?


---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

a i jeszcze jedno czy przy wybielaniu tym żelem i lampą trzeba mieć wszystkie ząbki zdrowe i czy coś się stanie jeśli taki żel dostałby sie do dziurawego zęba? siostra chce sobie też wybielić tylko w 2 zębach m maleńkie ubytki.
Absolutnie nie, muszą być zdrowe, moja dentystka najpierw zrobiła mi przegląd, a dopiero pozniej zalecila wybielanie

Cytat:
Napisane przez Tsunade12321 Pokaż wiadomość
Ja miałam wybielane zęby metodą nakładową, pod kontrolą lekarza, a nie preparatem ze sklepu :3 Miałam robione odciski zębów u dentysty na specjalne szyny (takie sylikonowe nakładki), również preparat kupiłam od niej. Przez 2 tygodnie zakładałam te szyny z preparatem na noc. Powiem tak, efekt jest piękny (mam kolor ponad naturalną skalą), ale bolało i było bardzo uciążliwe. Musiałam przestrzegać rygorystycznie białej diety przez cały czas wybielania (żywiłam się jogurtami i twarożkiem), śliniłam się potwornie (w pierwszy dzień wybielania miałam recytację wiersza w szkole XD poplułam się podczas niej), cały czas czułam przeszywający ból (musiałam brać cały czas tabletki przeciwbólowe) i jednym ze skutków może być nawet nerwica natręctw (w około 10% przypadków). Za każdym razem kiedy słyszałam szelest kartek przechodziły mnie potworne dreszcze >.< Plusem było na pewno to, że schudłam 5kg, bo nie miałam ochoty cokolwiek jeść XD
Zęby nigdy nie wrócą do koloru wyjściowego, ale mogą ściemnieć o 2 odcienie, dlatego stosuje się raz na rok dawkę przypominającą (tylko jedna noc).
Reasumując: Niezaprzeczalnie zęby są piękne i białe, ale zalecam wybielać zęby w czasie urlopu/wakacji.
W przypadku tak wielkiej nadwrażliwosci ( moj przypadek) moja stomatolog zaleciła mi płyn znoszący nadwrażliowość i faktycznie pomogl, za tydzien zaczynam ponowne wybielanie, bo ostatnie robiłam 3 lata temu..
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 22:48   #3562
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie, muszą być zdrowe, moja dentystka najpierw zrobiła mi przegląd, a dopiero pozniej zalecila wybielanie


W przypadku tak wielkiej nadwrażliwosci ( moj przypadek) moja stomatolog zaleciła mi płyn znoszący nadwrażliowość i faktycznie pomogl, za tydzien zaczynam ponowne wybielanie, bo ostatnie robiłam 3 lata temu..
A czy bardzo Twoje zęby zmieniły kolor na ciemniejsze?
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 09:06   #3563
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
A czy bardzo Twoje zęby zmieniły kolor na ciemniejsze?
Nie aż tak bardzo, muszę dodać że paliłam papierosy/ nadal mi się zdarza i piję dużo kawy. Zęby są nadal białe, ale efekt od razu po wybielaniu był niesamowity i zależy mi na tym żeby podobny efekt uzyskać również teraz
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 11:33   #3564
ameliad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

polecam świetny portal https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/jforum/stomatologia
ameliad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 17:15   #3565
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam wszystkich przez ost 2 miesiące leczyłam intensywnie moje ząbki(dokładnie 18),1 musiałam wyrwać.W piatek miałam zrobione odciski a w poniedziałek będe mieć moje nakładki i żele do wybielania.Nie moge się już doczekać.Co prawda troche boje sie bólu,ale jakoś wytrzymam.Mam brzydki odcień ząbków,licze,żepo wybielaniu różnica będzie drastyczna.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:07   #3566
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Mam już moje nakładki i żel w stężeniu 16%.Siedze właśnie z nimi na ząbkach.Moja stomatolog kazała mi za pierwszym razem trzymać zel tylko pół godz.Ja oczywiście zamierzam dłużej.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 04:40   #3567
Dana551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Środek do wybielania_zębów - https://allegro.pl ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Edytowane przez Dana551
Czas edycji: 2021-05-01 o 07:06
Dana551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:34   #3568
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Wczoraj siedziałam z nakładkami 6 godz dziś 4.Nie wyobrażam sobie w nich spać.Efektów narazie brak.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 09:35   #3569
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Jak to 6 godzin? Po co? Skoro żel działa tylko max przez 4 godziny, a spać w tym nie polecam.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:42   #3570
agakonicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja wybielała zęby w salonie white&beauty i jestem zadowolona. Nie mam problemów z nadwrażliwością, kolor jest równy i utrzymuje się już od dłuższego czasu (jakieś 10 miesięcy). Wcześniej próbowałam różnych domowych sposobów pasty i nakładki , ale nie dały takiego efektu jak wybielanie w salonie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-19 o 19:55 Powód: link
agakonicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.