Sukienka-POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 21:55   #1
Alessa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3

Sukienka-POMOCY!


Witam! Wiem, ze było kilka podobnych wątków odnośnie sukienek itp, jednakze pilnie potrzebuje pomocy. Niebawem wybieram sie na wesele, wszystko bylo by super gdyby nie fakt iz od momentu zmiany pracy kompletnie nie moge sie odnalezc wsrod modowych 'trendow'. Problem z doborem sukienki jest trudny, poniewaz jestem osoba niska(156cm) rozmiar jaki nosze to 32 czasami 34. Co do figury to oprocz wzrostu nie jest chyba az tak zle. Mocne wciecie w tali, biodra tez mam, calkiem odstajaca pupe, biust B. Typowa klepsydra, tyle ze formatu mini. Nie powinoo z pozoru byc az tak zle z wyborem sukienki. Ale... Jestem zakreconym rudzielcem. No moze bardziej w kasztan kolor wlosow wpada ale nie zmienia to faktu ze moje wlosy sa tak 'wyraziste' ze nie moge pozwolic sobie na cos bardzo strojnego. A tym samym nie kazdy kolor bedzie mi pasowal... Wiem, ze wlosy moge na te okazje wyprostowac, ale nie wyobrazam sobie uzerania sie z nimi po dluzszej zabawie, a tak to mam takie ladne naturalne pseudo afro domyslam sie, ze moze to byc wygorowane ale blagam Was o pomoc. Zerkajac czasami jak kobiety sie ubieraja jestem pod wrazeniem ich kreatywnosci, dlatego wiaze wielkie nadzieje, ze i mi pomozecie wydostac sie z tej pulapki.

Coz jeszcze moge dodac, mam 23 lata, wiec raczej dziewczece kiecki odpadaja bo i bez nich wygladam jak goraca trzynastka:p Urode mam delikatna, cere rowniez- w brzoskwiniowym odcieniu, zapewne tylko lekko sie podkoloruje do tego czasu.

Proszę, pomóżcie mi.
Alessa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 06:51   #2
ichigo99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 45
Dot.: Sukienka-POMOCY!

Na Twoim miejscu wybrałabym przede wszystkim sukienkę krótką (oczywiście nie za krótką).
Jeżeli chodzi o kolor, to przy rudych włosach postawiłabym na granat lub coś jasnego - brzoskwiniowy, cielisty, pudrowy róż. Jeżeli jesteś osobą odważną, to najpiękniej będzie w czarnej, błyszczącej sukience
Skoro jesteś szczupła, to podejrzewam, że w większości modeli będziesz wyglądała dobrze. Możesz poszaleć
__________________

ichigo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 10:47   #3
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: Sukienka-POMOCY!

A ja postawiłabym na butelkową zieleń, plusz czerwone szpilki. Moja koleżanka tak kiedyś była ubrana na weselu i bardzo zapadła mi w pamięć ta stylizacja gdyż wyglądała obłędnie w połączeniu z rudymi włosami.
Ewentualnie beż. Bardzo dobrze w połączeniu z takimi włosami wygląda też granatowy, fioletowy (mega znane połączenie rude włosy+fiolet) stare złoto. Na pewno nie zakładaj nic czarnego, raz , że nie wypada na wesele, dwa- skoro masz jasna karnacje i takie włosy no i jesteś drobnej budowy ciała, będziesz wyglądać po prostu niekorzystanie,na taka smutna i przytłoczoną, ogólnie powinnaś się wystrzegać czerni.

Ja proponuje tą butelkową zieleń. Ogólnie odcienie zieleni są dobre dla tego typu urody
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:55   #4
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Sukienka-POMOCY!

Do tego typu włosów to moim zdaniem fajnie by wyglądała odcień brzoskwini lub fioletu. Do tego sukienka taka lekko wyżej niż kolana.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 13:19   #5
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Sukienka-POMOCY!

Sama jestem podrudziała, blada i mała (10cm wyższa, ale ten sam rozmiar ubrań). Zobacz za sukienką na asos.com, ostatnio w coraz większej ilości modeli mają rozmiar 4 (małe 32), ich 6 też jest całkiem małe. Mają też często opcje petite (na osoby poniżej 160cm). Wybrałabym coś, co podkreśla talię i długość koniecznie przed kolano.

Ta np. jest dostępna w rozmiarze 4:

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Skater...t=-1&clr=Green

http://www.asos.com/ASOS-Petite/ASOS...t=-1&clr=Green

Zobacz też za pomarańczową, np. taką:
http://www.asos.com/ASOS-Petite/ASOS...=-1&clr=Orange
Zobaczyłabym również za oliwkowymi i złotymi sukienkami. Zastanów się w jakich kolorach i ich odcieniach najlepiej wyglądasz. Nie te, które najbardziej lubisz, tylko te, które ożywiają Twoją cerę (zwróć uwagę na odcienie, bo zielony może być i zimny i ciepły i intensywny i spokojny).

Edytowane przez myszakotka
Czas edycji: 2013-07-25 o 13:22
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 21:16   #6
Alessa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Sukienka-POMOCY!

Dziękuję Wam bardzo! Z pewnością bardzo mnie to nakierowało czego mam szukac! pomimo, iz mam cudownego prywatnego doradzce, chcialabym wybrac tym razem cos 'sama' (tzn. z Wasza pomoca) dlatego tez, w przyszlym tyg wybiore sie na maly rekonesans po galeriach, porobie zdjecia i zobrazuje Wam co mnie zainteresowało. A Wy ( bardzo Was prosze) pomozecie mi w podjeciu decyzji. Mam nadzieje, ze wiekszosc jest ZA Jeszcze raz dziekuje za 'pierwsza pomoc' ! Do nastepnego tyg!
Alessa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.