nasze dziwne zwyczaje - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 23:31   #511
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Schizy jak u Amelii:)

Ja nalogowo wyciagam innym samochodom karteczki zza wycieraczek i patrze czy to mandaty i jak tak to za co.

Swojego mandatu sie jeszcze nie dorobilam, wiec naprawde nie wiem jak wygladaja.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 23:42   #512
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Schizy jak u Amelii:)

a ja musze przed kazdym wyjsciem z domu zrobic siusiu , nawet jak mi sie nie chce to "wyduszam"
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 04:22   #513
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Schizy jak u Amelii:)

Mnie się nagminie zdarza wyjść ze sklepu z pustym koszykiem(po zapłaceniu za zakupy). Czasem mnie goni obsługa sklepu ale częściej sama się orientuje że mam za dużo w ręce.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 07:22   #514
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Schizy jak u Amelii:)

Był już taki wątek o robieniu "dziwnych rzeczy"- okazywało się, że nie są dziwne bo wiele Wizażanek robi to samo np. dusi bąbelkowe folie, siedząc w wc czyta etykiety proszków,płynów, kremów itp., jedząc chipsy najpierw zlizują przyprawy i inne takie rzeczy.

Myśle, że można połączyć wątki.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 07:33   #515
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Schizy jak u Amelii:)

*ja mam manie liczenia, np. jadąc liczę latarnie itp...
*lubię wkładać ręce do fasoli, ryżu- surowych!(jak tak Amelia) takie fajne uczucie.
*idąc śpiewać
*strzelać z tej foli
*zakładać ciuchy na lewą stronę
hmmmm zapomniałam
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 09:31   #516
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Schizy jak u Amelii:)

Jest juz podobny wątek o dziwnych przyzywczajeniach. Łączę je
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:01   #517
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Schizy jak u Amelii:)

nie lubie ziemniakow puree, zawsze zosyawiam troche, nawet gdy mam niewiele na talerzu.
gdy pisze do mnie nieznajomy na gg, szukam w katalogu publicznym informacji o numerze.
chodze spac z wilgotnymi wlosami.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 11:04   #518
sylvetti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 76
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

to teraz ja:
- nie zjem jabłka jeśli wcześniej mi go ktoś nie ugryzie;-) pierwszy gryz wywołuje u mnie mrowienie zębów
- chodzę w szaliku lub apaszce na szyi praktycznie zawsze (czuję sie pewniej)
- nie usiądę pod oknem otwartym na uchył - boję się, że na mnie spadnie;-)
- nie zasnę, jeśli drzwi do pokoju są otwarte
- nigdy i nikt nie może napisać czegokolwiek w moich zeszytach, nie toleruj - innego niż swoje - pisma w moich notatkach

I póki co tyle sobie przypomniałam;-)
sylvetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:12   #519
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-obiady ZAWSZE jem przed komputerem lub telewizorem
-oglądam swoje odbicie w wystawach sklepowych, szybach samochodów
-w wc czytam etykiety płynow itd (z nudów hahaha )
-lubię strzelać z folii bąbelkowej
-mleko piję tak : zimne- TYLKO w szklance; cieplutkie- TYLKO w kubku


narazie to tyle co pamiętam
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:41   #520
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-Chipsa przed zjedzeniem muszę "wyćumkać"
-Przed napiciem się czegoś z butleki muszę wytrzeć no..otworek, i to nie zależy czy piję po kimś, czy po sobie, czy dopiero otworzyłam butelkę
-Jak widzę jakiś napis to musze przeczytać
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:44   #521
Turquoisee
Raczkowanie
 
Avatar Turquoisee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 145
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Moje najgorsze dziwne przyzwyczajenie to to, ze nie jestem w stanie kupic niczego zanim nie przeczytam skladnikow
Reszta w sumie jak u innych Wizazanek
__________________
- W Twoim sercu jest wiele uczuć. Jest miłość, jest żal, smutek, rozczarowanie, jest nadzieja i jej brak.
- Ale które z nich wygra ?
- To, które karmisz.
Turquoisee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 12:22   #522
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

oj duzo mam takich rzeczy np.:
-po przyjsciu do domu myje od razu rece,to samo jest jelsi np w domu komus odddaje pieniadze to nastepny ruch jaki robie to wlasnie umycie rak,myje rece bardzo czesto,az niektorzy mowia,ze hitler chorowal na taka chorobe hehe
-jestem bardzo pedantyczna i np.jak trzymam klucze w szufladzie i leza one kolo radia to nie usne poki ich nie schowam do szuflady mimo ze np.nastepnbego dnia rano bede nimi zamykala(tak samo jest np.z dokumantami w szafce,z torba w szafie itp.)
-usne tylko do wlaczonego radia
-przed snem mam pewien rytual hehe
i tyle
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 13:59   #523
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Fajny wątek
Ja- zawsze oglądam gazety od tyłu
zawsze czytam wszystkie info na książce (datę wydania, druku, korektę etc.)
dopóki nie pościelę łóżka i nie ubiorę się nie potrafię funkcjonować "dziennie"....cdn:rolleye s:
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:38   #524
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

hehe mogłabym tu wypisywac i wypisywa ale napisze tylko to co mi teraz go głowu przyszło :

- ja również przed pójściem spać musze nakremować ręcę

- ostanio zaczełam wyłaczac monitor co wcześnie mi nie przeszkadzało!he

- śpiąc jak słysze kapiącą wode z kranu to choćby nie wiem jak mocno spała to potrafie wstać i dokręcic kran !

- często z nudów czytam historie

- mieszam herbatę (i wszystko) w przeciwną stroną niż wskazówki zegara

- nie lubie chodzic w domu z bluzie z kapturem ale jak juz taką mam to czesto zakładam go na głowe bo tak mi jest wtedy wygodniej hehe

- idąc obok kogoś zawsze musze iść z jego lewej strony !

- przychodząc do domu zawsze musze umyć ręce

- w domu muszę miec spięte włosy tak żeby mi nic nie latało ! he
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:57   #525
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-nie mogę spać w kolczykach
-podobnie jak niektóre z was ZAWSZE przed piciem wycieram otwór, nawet jak dopiero odkręciłam
-budzik nastawiam zawsze 10 minut wcześniej żebym mogła włączyć drzemkę
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:35   #526
likap
Zadomowienie
 
Avatar likap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 629
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- nastawiam budzik 30 min wczesniej niż mam wstać i tak co 10 min przestawiam, aby jeszcze sobie poleżeć aż wkoncu zapominam go nastawić i zasypiam często sie gdzieś spozniając

-Jedząc delicje najpierw naokoło je obgryzam potem odgryzam czekolade i ten dolny biszkopt i wylizuje galaretke żeby była czysciutka, a na koncu mogę ja zjesc hehe i tak zawsze jak jem te ciastka

-w domu zawsze muszę mieć związane włosy, grzywkę spiętą, a na dworze odwrotnie
__________________
You're my only hope...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:58   #527
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

A ja:
-ZAWSZE jak z kimś idę ten ktoś musi by po mojej prawej ręce. Inaczej czuję się 'niepełna' i mi mrówki chodzą po lewej ręce.

-wszystko ze sklepu myje w domu-jogurty,parówki,owoce,ser ki topione,soki w kartonach.TŻ się śmieje, że niedługo chleb też zacznę, ale ja inaczej nie mogę bo mam schizę, że ktos z obsługi sklepu najpierw drapał się przykładowo w intymnym miejscu albo był w WC, wymacał takimi rękami opakowanie z czymśtam a potem ja to wpitalam do buzi

-drażni mnie muzyka,bardzo rzadko słucham i tylko pojedyncze piosenki

-mam manię wycierania płatkiem kosmetycznym kranu od zlewu- w całej łazience syf a tylko kran wypolerowany jak głupi

-jak zdejmuję pranie ze sznurka lub przynoszę wywietrzoną pościel to muszę się tym swieżym zapachem pozaciagac i uszczęśliwic tez nim osobę, która jest najbliżej

-uwielbiam zbierac kożuchy palcami i je zjada- z mleka, kakao, budyniu itp

-nie usnę w niewywietrzonym pokoju za chiny, mam wrażenie, że powietrze jest spleśniałe i podnigłe

-uwielbiam sobie wyobrażac leżąc już w łóżku, że jestem na łożu śmierci, że wszyscy wokół płaczą nade mną, sama wtedy ryczę a TŻ się dziwnie patrzy

-zawsze w weekend nastawiam budzik na 4-5 rano, uwielbiam się obudzic i miec tą swiadomosc, ze moge spac do 11....

-nie usnę bez komórki pod poduszką

-nienawidzę jak ktoś łapie się za moją gazetę zanim ja ją przeczytam- juz z niejedną osobą miałam o to wojnę

I dodam jeszcze ulubione przeze mnie dziwactwo mojego TŻta- zawsze musi mnie poklepac po tyłku zanim zaśniemy. Inaczej by nie usnął.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 16:39   #528
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Fajny wąteczek.

Moje dziwactwa (te co na szybko pamiętam oczywiście):

- obgryzam patyczki do uszu, choinka wie po co, czasami muszę chyba cos poprzeżuwac w gębie

- zawsze odwiedzam toalete przed wyjściem z domu, czy mam potrzebę czy nie bardzo

- uwielbiam ptasie mleczko...często zamiast je zjeść normalnie jak człowiek to ja najpierw ściagam zniego czekoladę

- jak załapię fazę na jaką piosenke, słuchaj jej tak często, że później na sam, dźwięk mam odrzut

- uwielbiam leżeć w łóżku będąc na wakacjach i chrzanić wtedy totalne głupoty, ale w sensie że naprawdę totalno - totalne

- uwielbiam zapach świezej benzyny, takiej prosto ze stacje benzynowej, a nie takiej przerobionej

- każdą nową książkę wącham - ten zapach też uwielbiam

- teraz uwaga...uwielbiam jak moja przyjaciólka na powitanie mówi do mnie "Co tam słychać glupia suko, wczoraj się urodziłaś serdelku"" Rany, ja jestem delikatną osobą, nawet nie przeklinam, a kulam ze śmiechu gdy ona tak do mnie mówi...
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:17   #529
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Ostatnio w sklepie zdałam sobie sprawę z czegoś czego wcześniej nie zauważyłam. Cokolwiek kupuję czy to mrożonka, herbata, gazeta czy jabłka to nigdy nie biorę tego co leży z brzegu, na wierzchu. Zawsze biorę coś z tyłu, czego jeszcze nikt nie macał.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 07:12   #530
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Ostatnio w sklepie zdałam sobie sprawę z czegoś czego wcześniej nie zauważyłam. Cokolwiek kupuję czy to mrożonka, herbata, gazeta czy jabłka to nigdy nie biorę tego co leży z brzegu, na wierzchu. Zawsze biorę coś z tyłu, czego jeszcze nikt nie macał.
to ja mam to samo
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 07:26   #531
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

chyba dużo osób tak ma.

a ja zauwazylam ostatnio, że jak idę po cos do picia, to automatycznie zabieram z pokoju brudny kubek do umycia, żeby tak jakby się wyrównało
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:18   #532
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-w połowie mycia zębów muszę się wysikać,nawet jeśli robiłam to 5 minut wcześniej

-myje ręce po jakiejkolwiek czynności kiedy jestem w domu , tż się śmieje że niedługo zaczne myć ręce po myciu rąk
-do wszystkiego co nie jest słodkie jem ketchup ,kiedy go nie ma w domu nie mam ochoty na nic do jedzenia

-włosy musze wycierać zawsze w czysty osobny ręcznik! inaczej wydaje mi się ,że jak go ściągnę włosy będą brudne i tłuste (ten nawyk mnie strasznie wkurza,jest głupi )
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:39   #533
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

--Nie położę się spać i nie wyjdę z domu jeśli 10 razy nie sprawdzę czy gaz jest zakręcony, woda nigdzie nie kapie, jak zamykam drzwi to ciągne za klamkę i powtarzam sobie "zamknęłam drzwi", a jak wracam do domu to i taak zawsze się boję, że drzwi nie zamkniete, mieszkanie okradzione.

--zawsze przed snem sprawdzam czy dzieci nie mają gorączki ( całusek w czułko) nawet jeśli są zupełnie zdrowe

--nie chodzę do lekarza, niecierpie brać lekarstw, syropy budzą we mnie wstręt, spray do nosa mnie szczypie a tabletki stają w gardle,
ale jak ktoś z domowników ma pierwsze objawy przeziebienia to wciskam mu witaminki syropki itd

--u dzieci na półkach z ciuchami bezwzlędniee musi być idealnie poukładane za to wcale mi nie przeszkadza, ze w mojej półce jest bałagan

--nie używam mikrofalówki bo się boję, że wybuchnie

--do piwnicy chodzę zawsze z kimś chociażby z 4-letnim synkiem bo sie boje szczurów i on ma mnie niby przed nimi obronić?

--kiedyś czułam się jak wyrodna matka i cały dzien mialam do niczego jak dzieci nie dostaly obiadu dokladnie o 13.00 (juz sie z tego troche wyleczylam)

--nie lubie jak mnie nie ma w domu dluzej niz godzine bo nie wiem czy cos sie nie stalo i zawsze jak wracam to sie boje co zastane na miejscu

--siedze pol dnia przed kompem a pozniej mam wyrzuty sumienia, że zmarnowalam tyle czasu

-- za nic nie wypije rozpuszczalnej tabletki chocby byla nie wiem jak pyszna mam odruch wymiotny i koniec

--wącham dosłownie wszystko :jedzenie, picie, nowe ciuchy, książki, gazety; potrafię w sklepie wyjąc wędlinę z woreczka i ją powąchać
ekspedientki dziwnie na mnie patrza
ale duzo tego jak cos sobie przypomne to dopisze
Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:49   #534
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Ok , widze ze kazda z nas ma swoje odchylki to i napisze o swoich wiec:

- Pije tylko i wylacznie ze swojego kubka , i dostaje szalu jak np. nie moge go znalezc

- Tak jak moje przedmowczynie , siegam po towary zawsze polozone najglebiej i ryje w tych polkach sklepowych jak dzik
- Rowniez latam po calym domu jak myje zeby

- Nienawidze dotykac wszelkich poreczy lub rurek w tramwaju lub autobusie , bo wszedzie czyhaja zarazki

-W miejscach publicznych jak np musze dotknac klamki po kims to naciagam maksymalnie rekawy od swetra i dopiero dotykam

- Jak np biore kapiel to milion razy czytam etykietki na szamponach , odzywkach lub zelach pod prysznic

- Czytam , ucze sie lub sprzatam zawsze przy muzyce , ale do spania potrzebna jest mi kompletna cisza

-Przed snem sprawdzam dokladnie czy zaslonki w oknie sa szczelnie zasloniete i zeby nie wpadla nawet 1 milimetrowa smuzka swiatla bo nie zasne , musze miec idealna ciemnosc

Jak mi sie cos przypomni to dopisze
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:03   #535
ChatonRoux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 363
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-mam manie uzywania pudrow tzn nieraz uzywam 5 roznych za jednym razem nawet jesli 3 zrobie tylko chyba dla mnie widoczny slad..

-wszystko musi byc we wlasciwa strone tzn jesli podkladka na stół np w restauracji ma jakis napis to musze go odwrócić w moją strone, butelki tez odwracam "przodem" do mnie, jak mój tz je drożdżówke to musi ją jeść górą do góry bo inaczej ja szału dostaje..

-mam manie myci włosów tzn najchętniej myłabym je 2 albo 3 razy dziennie ale ostatnio dzielnie walcze z nałogiem i staram sie myć co drugi dzień (chociaż dla mnie to katorga)

-nie potrafie pójśc do sklepu po jakąś jedną konkretną rzecz i nie kupić nic więcej, MUSZE kupić coś jeszcze... nawet gdyby to była np paczka zapałek

-jesli widze ze w jakims sklepie jest obniżka to nawet jeśli wiem ze nigdy nie widziałam tam nic ciekawego ani nie mam pieniędzy ani czasu to i tak MUSZE tam wejśc chociaż na chwilke i popatrzeć

-wpadam w panike jak ktoś obcy sie na mnie zbyt intensywnie patrzy.. w autobusach najchętniej jeżdże w swoich wielkich muchowych okularach, siadam przy oknie i patrze sie nieprzerwanie za okno dopóki nie dojade do mojego przystanku

-jak coś kupuje to wygrzebuje z tyłu półki/dna lodówki itd

-niecierpie jak mnie ktoś dotyka.. tzn np opiera sie o mnie w autobusie/kolejce gdziekolwiek

-potrafie zrobić sobie rano kubek herbaty i pić go po łyczku przez cały dzień a nawet dopić następnego dnia rano

-mam skrzywienie na punkcie poprawiania czegoś co sie zawinęło, przyczepiło, przekrzywiło itd.. jak ktoś np stoi przezde mną w kolejce i ma włosa na ubraniu albo coś to musze walczyć ze sobą, żeby go nie sciągnąć.. do tego zawsze denerwuje mojego tz bo wiecznie poprawiam mu a to rękaw a to kołnierzyk.. a tu mu sie coś przyczepiło.. a on szału dostaje

-nie cierpie wstawać w nocy.. tzn jak juz sie wygodnie ułoże to jeśli np chce mi sie siku to potrafie zasnąć i pójść rano.. no chyba, ze juz mi oczami wypływa no to musze

-nie potrafie siedzieć między 2 osobami.. tzn z jednej strony MUSZE mieć okno, sciane albo cokolwiek innego zaleznie gdzie jestem.. inaczej mam wrażenie, ze sie dusze..

-jak siedze na kibelku to muszę cos czytac i najczęściej są to etykietki z szamponów, odzywek, tamponów itd
jak cos jeszcze to później dopisze
ChatonRoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:07   #536
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- Zawsze po przyjściu do domu, muszę umyć ręce. Zawsze!!

- Tak jak ktoś wcześniej wspomniał. Jak coś kapie z kranu lub coś podobnego to też potrafie wstać i to wyłączyć bo inaczej nie zasnę

- Kiedyś (teraz już mi przeszło) kiedy kładłam się spać musiałam sprawdzić czy nie ma nigdzie pająków musiałam sprawdzić każdy kąt

- w sklepie na półkach nigdy nie biorę pierwszych rzeczy, przeważnie trzecich albo drugich
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12





Edytowane przez jvlka900
Czas edycji: 2008-07-17 o 17:39
jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 17:29   #537
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Może to się wyda śmieszne,ale nie zasnę póki stopami nie dotknę ścianyMożna się już śmiać
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 18:11   #538
201701300919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 626
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- jak do rąk wpadnie mi jakakolwiek ksiazka odrazu zaczynam ją czytać. kolezanka kiedys wyrywała mi ksiązke z rąk bo czytałam a to ona ja pozyczyła
- jak spie to zawsze tyłem do drzwi, nie lubie jak np ktos wchodzi i sie na mnie patrzy.
- kiedys spałam na innym łozku i zawsze przysuwałam się jak najblizej sciany i nie raz uderzyłam w nią czołem
- do wc zawsze biore gazete, niewazne ze czytałam juz ja 3 razy
- jak spodoba mi sie jakas piosenka to moge słuchac tylko jednej przez 2-4 dni
- na gg zawsze siedze na zaraz wracam
- gdy jestem sama w domu zawsze zabieram sie za sprzątanie kuchni
- cos mi sie spodoba, kupie to a potem oddaje siostrze bo juz mi sie nie podoba.
- jak sie ucze to ze słuchawkami na uszach, zasypiam tak samo
- nie lubie jeśc, pić gdzies indziej niz u siebie w domu.

jak narazie to tyle ode mnie
201701300919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:16   #539
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Bardzo fajny wątek Dorzucam coś od siebie.



  • Nie wyjdę z domu bez komórki, lusterka i szczotki do włosów.
  • Susząc włosy zawsze stoję na lewej nodze, prawą opieram o pralkę.
  • Często obserwuje ludzi w autobusie
  • Przechodząc obok luster, witryn sklepowych zawsze muszę się przejrzeć
  • Nie zasnę z otwartymi drzwiami do pokoju.
  • ZAWSZE przed wejściem pod prysznic muszę sprawdzić czy na suficie nie ma pająków.
  • Od wczesnej wiosny do późnej jesieni chodzę w okularach przeciwsłonecznych, nawet jak nie ma słońca
  • W autobusie siadam tylko na krzesełkach na podwyższeniu, im wyżej tym lepiej i najchętniej od okna (czuje się wtedy bezpieczniej)
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:18   #540
katrina1606
Rozeznanie
 
Avatar katrina1606
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 688
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- jak śpie to tylko przodem do drzwi pokoju - czuję niepokój gdy ich nie widzę (chyba naoglądałam się za dużo horrorów)
- nie zasnę przy zamkniętych drzwiach - muszą być otwarte , inaczej czuję się , jakbym się dusiła
- przed zaśnięciem idę siku , kladę się spać , po czym po 5 minutach znowu wstaję i idę znowu zrobić siku chociaż wcale mi się nie chce
- przed wyjściem z domu sprawdzam : kran , gaz , żelazko
- również w sklepie wyciągam rzeczy ze środka półki , nigdy nie biorę tych z brzegu
- mam manie zbierania małych okruszków z dywanu - na domiar złego mam ciemny dywan więc każdy 'paproch' jest natychmiast przeze mnie zauważony
- gazetę zaczynam przeglądać od końca
- nie zasnę bez komórki pod poduszką
__________________
Miała swoją własną filozofię szczęścia. Najprostszą i najprawdziwszą.
Dla niej szczęście w życiu było brakiem w nim nieszczęścia

katrina1606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.