Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-07, 17:26   #121
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

mam pytanie bo sie trochę w tym pogubiłem czym sie różni znamie od zwykłego płaskiego pieprzyka ?
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 17:29   #122
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Czy ktoś moze polecić jakąś klinikę laserową w Krakowie (albo Tarnów np). Ciekawe jakie ceny w Krakowie bo z tego co czytam to w każdym mieście jest troszke inaczej. Bede wdzieczna za info
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 19:03   #123
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Wie ktos ile sie placi za wizyte u dermatogloga?? i czy kazda taka konsultacja jest platna? Flejter a Ty jak usuwasz swoje pieprzyki to cena zalezy od ich wielkosci czy kazdy pieprzyk jest po tej samej cenie?z góry dzieki
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 19:39   #124
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Rafik1990:

Ja nie bylem u dermatologa z tym, do dermatologa idziesz wtedy gdy te znamiona sa duze lub bardzo duze i sa do tego wypulke, a gdy masz takie malutkie okolo 1mmx1mm lub 2mmx2mm to nie musisz isc bo nie sa one rakotworcze . Ja odrazu poszedlem do klinki i tam mi ocenila jakie sa to pieprzyki, popatrzala i powiedzial ze mozna usuwac bez problemu .
Wiesz ze szczerze to niewime, czy kazdy jest po tej samej cenie. ale zdaje mi sie ze tak. bo teraz usunela mi 3 male pieprzyki [1mmx1mm] a teraz bede usuwal znowu 3 pieprzyki tak za okolo 2 tygodnie i beda one wieksze 1 pieprzyk [1mmx1mm] a pozostale 2 pieprzyki [2mmx2mm]. I wtedy zobaczymy czy cena bedzie taka sama czyli 200zł czy wyzsza.

Pozdrawiam.
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 21:22   #125
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

witam wszystkich!!
dawno się nie odzywałam ale czytam reguralni Wasze wypowiedzi.powiem Wam, ze jeśli macie kilka pieprzyków małych i plaskich to nie macie sie czy m przejmowac .sprówbujcie sie postawi w mojej sytuacji, mam mnóstwo pieprzyków,ale najgorsze są na rękach i na twarzy.wyobraźcie sobie ze moje pieprzyki są wypukłe ciemno brazowe i ..duze... mam problem z tymi na twarzy bo mam 4 duze wokól ust.. jak coś ,,nie pyknie,, to mnie moga oszpeci na całe zycie..pod koniec lipca mam wizyte u onkologa, musze sprawdzic czy w ogóle moge je usunąc, a przydaloby sie bo ich nie cirpię!!!obawiam sie ze w moim przypadku metoda laserowa jest niemozliwa-podobno zaliczają sie do niej tylko plaskie pieprzyki ... heh.. powiedzie co byscie zrobili w mojej sytuacji.. bede wdzięczna
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 21:29   #126
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

No nie wiem, ja miałam dość mocno wypukły i lekarz się wahał czy ciąć czy laserem go, ja powiedziałam, że chcę laserem i tak też zrobił nawet powiedział: ma pani rację, najlepszy będzie laser
A pani dermatolog wysłała mnie do pokoju obok do chirurga, bo sama bała się podjąć takiego wyzwania i chirurg mi wypalał
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 21:49   #127
Marisa
Raczkowanie
 
Avatar Marisa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A ja uważam że pieprzyki dodają uroku.
__________________
Marisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-08, 22:07   #128
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Marisa
A ja uważam że pieprzyki dodają uroku.

Oczywiście, ale nie wszystkie i nie w każdym miejscu
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 22:25   #129
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Marisa
A ja uważam że pieprzyki dodają uroku.
Jak słusznie zauważyła Trojka, nie wszstkie i nie wszędzie, a przede wszystkim niektóre mogą być groźne, więc mimo uroku lepiej jak przyjrzy im się dermatolog
Strzeżonego Pan Bóg strzeże
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 22:45   #130
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Kiara nie prawa, bo wlasnie laserem mozesz usunac wszystkie pieprzyki tylko ze zalezy co Ci powie lekarz i czy bedzie pewne ze ten pieprzyk nie musi sie podac pozniej badaniiomNp. moja kuzynka usuwala sobie pieprzyka z twarzy, byl on duzy i ciagle rosnal,wypukly mial cos z 5mm albo lepiej,nie wiem jak dawno miala go usuwanego ale teraz to juz nawet nie ma zadnego śladu.Nie byla w prywatnej klinice wiec nic nie placila, ale lekarz jest bardzo dobry bo jak juz wspomnialem teraz po nim nic nie zostalo, moja kuzynka miala tylko jeden ten pieprzyk wiec nie miala wielkiego problemu gdyz wszystko bylo ok, wiec Ciebei polecam najpierw sprawdzenie wszystkich a potem je"ciachnac" laserem bo to jest najlepsze Ja osobiscie tez sie wybieram pozbyc ich i stwierdzilem ze po co mam wydawac kase na to jak moge miec za darmola Pozdrawiam Wszystkich i ja osobiscie jestem przekonany ze wole miec czerwone plamki niz te glupie pieprzyki.(chociaz i tak u wiekszosci ludzi one znikaja)
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 11:06   #131
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dzieki ludki!!kochane jesteście!!!!i dibrze wiedziec ze sie nie jest samym z tym problemem.tak sie zastanawiałaam .. wiekszoś z nas sie nie zna.. a jak nas połączył problem pieprzyków na tym forum he he.. nio nie?? co do tego uroku to nie powiem ze pieprzyki go nie dodaja, bo dodaja na pewno, ale jak inni zauwazyli nie kazde.. a przedewszystkim nie te które sa groźne i sie powiększaja(moje sie niestety powiekszaja..) fajnie ze jest takie forum.. wspolne doświadczenie moze bardzo pomóc jeszcze raz dzieki wszystkim i przede wszystkim dziekuje tym którzy to forum stworzyli pozdrawaim ciepluśko
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 20:57   #132
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez magiolka
Czy ktoś moze polecić jakąś klinikę laserową w Krakowie (albo Tarnów np). Ciekawe jakie ceny w Krakowie bo z tego co czytam to w każdym mieście jest troszke inaczej. Bede wdzieczna za info
up up up
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 09:31   #133
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

flejter napisał :
Ja nie bylem u dermatologa z tym, do dermatologa idziesz wtedy gdy te znamiona sa duze lub bardzo duze i sa do tego wypulke, a gdy masz takie malutkie okolo 1mmx1mm lub 2mmx2mm to nie musisz isc bo nie sa one rakotworcze . Ja odrazu poszedlem do klinki i tam mi ocenila jakie sa to pieprzyki, popatrzala i powiedzial ze mozna usuwac bez problemu .

to wkńcu gdzie mam iść do dermatologa czy jakieś kliniki ?
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 10:38   #134
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Siemka ALL!!
dobrze znany z tego co wiem nie musisz udac sie osobno do dermatologa,wystarczy ze pojdziesz do swojego biezacego lekarza, u ktorego sie normalnie leczysz i on Ci przepisze skierowanie i gotowe...Tez za niedlugo sie wybieram z tym i wlasnie po skierowaniu i po dostaniu sie do kliniki bede mial najpeirw wizyte wstepna, gdzie mi beda robic zdjecia itp i potem umawiaja mnie na okreslony termin i to wszystko.Pozdrawiam.
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 11:07   #135
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

a nie moge isc bez tych skierowań ??
Bo jak juz to pojade i odrazu na zabieg.
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 11:30   #136
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dobrze znany odbiłem na gg ale cos Cie chyba tam nie ma Mniejsza z tym...
Tzn wiesz, moja ciotka(pielegniarka) bya juz na tym zabiegu usuwania owych pieprzykow i mowila ze musze najpierw isc po takie skierowanie zeby mnie przyjeli do tej kliniki, tyle ze tam ja bede miec wszystko za darmola bo to placi kasa chorych czy jakos tam... nie wiem w sumie... takze nie wiem czy mozesz isc i od razu je usunac, ja bede mial usuwane laserem jak juz wczesniej pisalem, tyle tylko ze nie wiem jak dlugo bede musial czekac bo wiadomo, prywatnie mialbym szybko a tak to musze czekac, ale mojej ciotce i kuzynce nawet ślad nie zostal po tym wiec mysle ze to dobry pomysl bo oni sie zajmuja tym od wieeelu lat pozdrawiam, jesli ktos ma pytania to pytac a ja moge juz jak bedzie po wszystkim opisac jak to wygladalo.
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 12:07   #137
nellys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Pisałam jakis czas temu ze jestem po zabiegu; minąl tydzien i chodze z tymi strupkami i nie zanosi sie na to ze one odpadna. A dzis jak na złosc zachaczyłam jednego i sie oderwal a pani doktor przestrzegala zeby ich nie ruszac Czy ktos z was mial podobny problem?? Napiszcie mi prosze ile naprawde te strupki bede na mojej twarzy i czy ten zerwany przypadkiem zostawi jakas blizne?
nellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 12:09   #138
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam wszystkich!
Mam do Was takie pytanie, czy ktoś z Was miał usuwane pieprzyki laserowo na plecach? i jakie ślady po tym zostały?
bardzo będę wdzięczna za odpowiedź
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 15:43   #139
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej Nellys nie martw sie tym odpadnietym strupkiem , wszystko ladnie sie zagoji, zobaczysz nie bedzie sladu Ja tez raz zachaczylam strupka z twarzy , odpadl nadal mam czerwone blizny po laserze ale lekarz mnie przestrzegl ze przy mojej karnacji troche to potrwa zanim one zbledna


pozdrawiam
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 21:30   #140
nellys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dzięki Sakti za słowa otuchy, bo troche sie tym zmartwiłam. Wogóle caly ten zabieg kosztowal mnie duzo przemyslen i wątpliwosci. Zreszta kazdy z takim problemem doskonale o tym wie A za dwa dni jade sie pokazac pani doktor, ciekawe co powie??
nellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 22:41   #141
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Czy ktoś z Was przed usuwaniem laserowo pieprzyków miał zrobione jakieś badanie tych pieprzków? Słyszałam niedawno, że laserem wypala się po uprzednim zbadaniu, jaka to zmiana. Podobno bezpieczniej jest wyciąć, bo wtedy wycina się z marginesem skóry dookoła, żeby mieć gwarancję, że w przyszłości nic się z tego nie rozwinie. (?)
Niestety kilka lat temu przekonałam się na własnej skórze, że wycinanie to wątpliwa przyjemność. Onkolog powiedział, że nie usuwa tego, czego usunąć nie trzeba z przyczyn oczywistych (że np. coś jest pod stanikiem lub na wysokości paska od spodni). Zachował się przy tym zabiegu fatalnie (pewnie taka jego natura, że "twardy" jest, bo by się wykończył...), bolało mnie jak diabli, że w domku od razu Tramala zeżarłam i zostały niewielkie ślady, a to, co zostało wycięte lekarz oddał do badania...
__________________
Pracuję nad Avatarkiem...

Uzależnienie od kosmetyków pogłębia się z dnia na dzień...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 23:46   #142
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam witam i o zdrowie pytam

No wiec drozy moi, minal tydzien od tego kiedy mialem usuwane pieprzyki laserowo, i jestem bardzo zadowolony, dzisiaj 3 strupki 'oderwalem' bo juz sie prawie same odkelily i tak 'zwisaly' to je oderwalem . no wiec gdy oderwalem to skora w tym miejscu jest troszeczke bladsza od pozostalem o nie jest opalona i to wiadomo, i sa jeszcze male 'dziurki' ale one zarosna za jakies 2 tygodnie wiec sie nie przejmuje i jest z tego bardzo zadowolony i w sobote ide na kolejne 3 do usuniecie . Wiec nie bujcie sie laserowego usuwanie nic nie boli i wogole jest fajnie


Beata321:
Czy lekarze z NFZ gadaja takie glupoty ze zenada, dlatego ze szedlem do zadnego z takich lekarzy, poszedlem do prywatnej klinki bez zadnyhc bana bez niczego usunela i po klopocie, nie ma sie bacz czy to jakies rakotworcze , bo rakotworze cz tylko takie duze pieprzyki a te malutkie co maja po 1mm czy tam 2mm sa bezpieczne i mozna je usuwac bo wiadomo ze sa nie gorzen, ja je usuwalem tylko i wylacznie ze wzgledow estetycznych

Sakti:
masz racje nie ma sie co martwic odpadnietym strupkim, jeslim asz czerowne to sie zrobi nastepny strupek i sam odpadnie wiec nie masz sie czym artwic jest to kwesta czasu .

Ps. jesli cos chcecie wiedziec odnosnie zabiegu Laserowego to smialo pytac
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 09:03   #143
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Flejter mógłbyś napisać skąd miałeś usuwane te pieprzyki? i napisałeś, że po odpadnięciu strupka zostały "dziurki", czy to jakoś się z czasem wyrówna(co na ten temat powiedział lekarz?)

Pozdrawiam
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 10:25   #144
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej

miałam usuwane laserowo kilka takich "wystających" znamion, szybko się ranki zagoiły, teraz blizny sa niewielkie, w postaci bladych plamek. Gabinet prywatny chirurga-onkologa
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 16:37   #145
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A g n i e ś:
Te pieprzyki mialem usuwane z twrzy, na policzkach. Tak mam takie male dziurki po tym laserze i jest to normalne, i pani doktor powiedizla ze nie ma sie co martwic ze one zarosna i nie bedzie z tym prblemu, tak mam takie 'biale' plamki wiadomo ze opalenizna robi swoje , dlatego nie opalam teraz twarzy, czekam az mi do konca sie zagoi i nie bedzie juz dziurke , wtedy mozna juz normalnie opalac twarz


Pozdrawiam.
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 11:33   #146
nellys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej. jestem juz po kontroli u mojej pani dr i powiedziala ze wszystko wyglada ok. strupki juz prawie wszystkie odpadly i sa dziurki ale maja sie zabliźnić. widze ze u was wszystkich to tak samo wyglada to chyba nie mam sie czym martwic a poza tym dowiedziałam sie tez dzis ze te dziurki mozna wypelnic preparatem o nazwie restylane; na wszystko sa sposoby. no i nie moge sie opalac do 3 miesiecy, musze stosowac krem z filterm 100. i uwaga, nie wolno uzywac niczego o czym lekarz nie wie bo niektore "mazidła" zawieraja sub ktore pogarszaja gojenie i narastanie tkanki np. cefepam czy jakos tak...
nellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 17:55   #147
Emilka2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam wszystkich serdecznie

Mam do was kilka pytań. Na twarzy w okolicy nosa mam pieprzyk, troszkę wypukły, nieduży ok. 4 mm srednicy, może i mniej, regularny, żadnych niepokojących znaków. Ostatnio byłam u pani dermatolog, która powiedziała mi, że moge go usunąć. Ja się więc spytałam czy przez wycięcie czy przez odmrażanie (czy cos takiego) mi go usunie, zaprzeczyła i powiedziała, że może to zrobić nawet teraz, bedzie sie goiło tak przez dwa tygodnie, a potym zostanie taka mało widoczna plamka. Ja głupia nie spytałam sie czym mi to zrobi, chyba z wrażenie że wogule można to zrobić, i umówiłam się z nią, że zrobię to tak za miesiąc bo gdzieś teraz wyjeżdżam itp. Wiec oto seria moich pytań: Jak myslicie czym mi to zrobi? jaka to metoda? czy bezpieczna, nie bedzie potym powikłań, typu czerniak itp?, jak to sie goi? Prosze odpowiedźcie mi bo ja w tym jestem zupełnie zielona, nawet po przeczytaniu waszych postów Wchodze dopiero do wprawy Będę wdzięczna za odpowiedzi

Pozdrawiam
Emilka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 19:56   #148
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

lol jeżeli sie jej nei spytalas jaką metodą Ci to zrobi wiec my chyba nie bedziemy zgadywac:p bo to przeciez glupie... mi sie wydaje ze Ci to zrobi laserem... bo jezeli nie ma przeciwskazan i to dobrze wyglada to nie ma problemu a laser to najlepsza metoda po ktorej Ci zostanie najmniejsza blizna(ktora i tak po pewnym czasie powinna zejść)... nie powinno byc po tym powikłan ale jezeli to bedzie laser i pieprzyk jest wypukly to jedynie moze Ci on odróść jeszcze raz ale nie powinien...goi sie to szybko i ładnie jezeli jest wykonywane laserem bo np chirurgicznie to jeszcze są szfy i sie dluzej to goi i wieksza blizna...laser to bezpieczna i nie boląca metoda, takie cos trwa kilka/kilkadziesiat minut w zaleznosci od ilości Pozdrawiam
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 09:06   #149
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

a ja jestem w****iony , bo mi powiedzieli, że jedyną metodą jest skalpel
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 16:47   #150
grey_death
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Rafik1990
Tzn wiesz, moja ciotka(pielegniarka) bya juz na tym zabiegu usuwania owych pieprzykow i mowila ze musze najpierw isc po takie skierowanie zeby mnie przyjeli do tej kliniki, tyle ze tam ja bede miec wszystko za darmola bo to placi kasa chorych czy jakos tam... nie wiem w sumie...
ale o skierowanie do jakiego lekarza mam poprosic? onkologa?
grey_death jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.