Manicure hybrydowy ? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 18:02   #451
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość




Jeżeli te żele to zwykłe żelki jednofazówki to nie będą Ci się trzymać płytki, to nie lakier ani hybryda.
a czemu? Tam jest napisane, że są też do normalnych, naturalnych paznokci (nie przedłużanych)
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:26   #452
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Oto i cała przygoda w wersji foto

Ogólnie rzecz biorąc, to dziwię się sobie, że jednak zdecydowałam się na powtórkę z rozrywki, ale w sumie czemu nie, raz kozie śmierć : )

Pierwsze malowanie odbyło się wieczorem w środę w zeszłym tygodniu i przez pierwsze 20 minut było cudownie, później zauważyłam, że wspaniałe dzieło pokryte zwykłym nabłyszczaczem wybitnie nie jest tak nie do ruszenia, jak zapewniała pani w salonie, bo już wtedy pojawiło się pierwsze pęknięcie. Następnego dnia miałam pełen zestaw pęknięć i odcisków od pościeli. Hm, coś jest nie tak, skoro ma się trzymać trzy tygodnie. No, na pewno nie będę z takim ohydztwem na paznokciach chodzić przez tyle czasu! Reklamacja po dwóch dniach - piątek wieczorem. Owszem, uznana, ale za frencha musiałam dopłacić, okej, przeżyję. Ale znów - nie minęła godzina, zaczyna pękać. Tym razem żadnych odcisków, bo nabłyszczacz utwardzany w lampie, ale za to miliardy pęknięć! Druga reklamacja uznana nie została I było tylko gorzej! Dzisiaj już nie wytrzymałam, umówiłam się na zdjęcie i założenie nowych (Shellac) do salonu Fit Studio (Krk, Borek Fałęcki). Cała zabawa trwała bite trzy godziny z okładem, z czego dwie zajęło samo zdarcie tego dziadostwa z paznokci. Aceton tylko lekko rozpuścił lakier, potem dzikie ściąganie i piłowanie. Aż dziw, że moje paznokcie to w ogóle przeżyły, ale na pierwszy rzut oka nic im nie jest. Bardzo miła pani z salonu w FS po pierwsze poprawiła sam manicure, który był zrobiony niedokładnie (na przykład wycięła tonę skórek, chociaż wcześniej były wycinane, nie odrosły przecież w niecałe 6 dni). I kolejną sprawą, która rzuciła mi się w oczy było to, że nałożyła przynajmniej dwa razy mniej warstw na paznokcie. Są praktycznie gładkie, wybrzuszenie przy frenchowych końcówkach jest praktycznie niewyczuwalne, a wcześniej miałam na paznokciach warstwę lakieru grubości pół metra. Hm, mam wrażenie, że w salonie Top Beauty zostałam potraktowana jak totalna kretynka, która zabłądziła tu przypadkiem, kiedy już wypuściła się ze swojego niedoinformowanego kosmetycznie świata. No, przykro mi. Teraz trzymam kciuki za Shellaca, mam nadzieję wielką, że nie będę musiała zrezygnować z tego salonu i samych hybryd, bo szaleję za swoimi aktualnymi paznokciami
Z tego co widac na zdjeciach panie w salonie peggy sage musialy stosowac nieodpowiedni nablyszczacz, nieprzeznaczony do hybrydów. Pewnie użyly zwyklego top coata do żelu i stad te pękniecia.

Dziewczynki widze, ze malo tu opinii o firmie mollon, ja od paru miesiecy na nich pracuje kolorki maja b.ładne i jest ich coraz wiecej, łatwe w nakladaniu, ale trwałosc jest rózna, u niektórych klientek trzyma sie 3 tygodnie, a u niektórych juz po tygodniu są odpryski, mysle, ze zalezy to tez od jakosci płytki, ale mimo wszystko mam ochote na zmiane produktów, widze duzo pozytywów o gelish lub gellac moze te?
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:13   #453
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
widze duzo pozytywów o gelish lub gellac moze te?
Hej! Ja mam Gellaq i nie jest najlepiej. Przy jednej warstwie koloru było ok, z 8 dni trzymał się bardzo ładnie. Przy 2 warstwach koloru zaczął odłazić i odpryskiwać już po 5 dniach. Po tygodniu zmyłam. Nie wiem, jakie znaczenie mają 1 lub 2 warstwy...
Jakość porównywalna do EMNail (ten oceniam najwyżej) lub NeoNail (ten się kurczy).

I jeszcze minus dla Gellaq - jest gęściejszy od Neo i EM, a pędzel niezbyt równy, ciężko się maluje, zwłaszcza przy brzegach.
Robiłam też sobie pedicure i EM trzymał się idealnie przez miesiąc, a Gellaq 2 tyg.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Oj! Przepraszam, ja w ogóle napisałam nie na temat. Bo miało być o Gelac, a ja piszę o Gellaq. Gellaq to podobno taka gorsza wersja (czy podróbka) Gelac.
knot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 10:47   #454
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A ja dostałam już jakiś czas temu swoje zamówienia i jestem gotowa zdać relację...

Póki co, to EM NAIL jestem bardzo rozczarowana. Shellac super lakier, świetnie się maluje, niestety za pierwszym razem pomalowałam sobie po skórkach, bo nie byłam przyzwyczajona do takiej troszkę innej konsystencji lakieru, no i wiadomo po kilku dniach od skórek zaczęło odchodzić i dało się zdjąć z paznokcia.
To postanowiłam przetestować żółty EM NAIL... Jest lipa po prostu. muszę pomalować trzy warstwy i dalej są prześwity i bardzo średnio się prezentuje. A czasu zabiera to oczywiście więcej przez tą dodatkową warstwę. Shellac ma taką konsystencję, że w zasadzie jedna warstwa wygląda już przyzwoicie (ale robiłam dwie).
No i EM NAIL zaczął odpryskiwać już następnego dnia, ale zdejmowałam i poprawiałam jednego "paznokcia", bo nie chciało mi się kolejny raz robić rąk.
Natomiast paznokcie u stóp zrobiłam sobie prawidłowo (bez malowania skórek) Shellaciem, przełaziłam cały dzień w ciasnawych balerinkach i są nienaruszone! Do tego jak kupię base i finish Shellac, to pewnie będzie jeszcze trwalszy, już zachwyciłam się tą firmą i nie kupię już nic z tych tanich... Niestety czasem jakość = cena.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:41   #455
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Manicure hybrydowy ?

KOchana, jestem dokładnie tego zdania, co Ty - i niestety tez tak mam, że najpierw kupiłam NSI, RaNails (te akurat dają rady), DobraRada, a dopiero na końcu shellac - tylke kasy niepotrzebnie wywaliłam...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:01   #456
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
A ja dostałam już jakiś czas temu swoje zamówienia i jestem gotowa zdać relację...

Póki co, to EM NAIL jestem bardzo rozczarowana. .....
To postanowiłam przetestować żółty EM NAIL... Jest lipa po prostu. muszę pomalować trzy warstwy i dalej są prześwity i bardzo średnio się prezentuje. .....
Natomiast paznokcie u stóp zrobiłam sobie prawidłowo (bez malowania skórek) Shellaciem, przełaziłam cały dzień w ciasnawych balerinkach i są nienaruszone! Do tego jak kupię base i finish Shellac, to pewnie będzie jeszcze trwalszy, już zachwyciłam się tą firmą i nie kupię już nic z tych tanich... Niestety czasem jakość = cena.
Ahoj! ja mam EM NAIL niby do frenchu, jasny róż, fatalny, rzeczywiście 2 warstwy wcale nie pokrywaja, a są takie smugi, że absolutnie do frenchu się nie nadają, ale mam też z EM Nail ognistą czerwień i jest rewelacyjna! Jedna warstwa świetnie pokrywa, a na stopach (zimą, chodziłam w kozakach i butach na obcasach, a wiadomo, że to ładnemu pedicurowi najbardziej szkodzi) trzymał się miesiąc! I to ładnie!
knot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:05   #457
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Widocznie można dobrze trafić, ale ja już nigdy więcej nie zaryzykuję.

Ten żółty zaczął się psuć, więc jednak mi się "zachciało" i zmyłam, zrobiłam Shellac i teraz mam i na stopach i na dłoniach, bez malowania sobie po skórkach itp. - pięknie się trzyma i przyjemnie się malowało.

EM Nail kupiłam na próbę, bo robiąc już duże zakupy u nich, ten jeden lakierek nie robił mi różnicy... Wypróbowałam i na tym koniec. Zostaję przy Shellac, nie ma co próbować, że może ten kolor będzie dobry, a inny nie, szkoda kasy. Oczywiście jak wypróbowałaś czerwień i jest fajna, to dobrze, oszczędzisz trochę. Mnie EM Nail nie zachęciło do dalszych testów, chociaż base/top nie jest zły
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 14:17   #458
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A ile dałas za ten em nail ..?

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Dziewczyny a jeżeli mam wybór między Diamond cosmetics a Mistero miloano to które shellaci polecacie ..? Pomóżcie proszę zrobiłam właśnie kurs i nie wiem które wybrać abym nie żałowała.
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:35   #459
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez beatar6 Pokaż wiadomość
A ile dałas za ten em nail ..?

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Dziewczyny a jeżeli mam wybór między Diamond cosmetics a Mistero miloano to które shellaci polecacie ..? Pomóżcie proszę zrobiłam właśnie kurs i nie wiem które wybrać abym nie żałowała.
....
Diamonda nie znam,ale MM to bardzooo przyzwoite lakiery.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 07:17   #460
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Diamonda nie znam,ale MM to bardzooo przyzwoite lakiery.
Fajnie dziękuję za odpowiedz. Zrobiłam kurs na prod. diamond cosmetics są nawet nawet ale nie potrafię określić jak długo się utrzymuje lakier hybrydowy.. a MM też bardzo lubię te produkty. A co myślicie o zestawie startowym a mm tym za 139.90 do hybryd? Bo mam w planach go kupić
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:33   #461
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez beatar6 Pokaż wiadomość
A ile dałas za ten em nail ..?

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Dziewczyny a jeżeli mam wybór między Diamond cosmetics a Mistero miloano to które shellaci polecacie ..? Pomóżcie proszę zrobiłam właśnie kurs i nie wiem które wybrać abym nie żałowała.
13zł
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 23:01   #462
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam
Dziewczyny a możecie mi powiedziec czy hybryda sprawdzi mi się na urlopie za granicą? Nigdy jeszcze jej nie robiłam a myślę, ze Wy jesteście doświadczone w tym temacie. Generalnie chodzi mi o jej trwałość w warunkach wysokiej wilgotności, wysokiej temperatury itp... Pytam Was bo chciałam sobie sprawic taki mani na wyjazd aby miec spokój a żelu tudzież akrylu kłaść nie chcę. Czy któraś z Was (w głębi duszy zakładam, ze nie jedna ) "testowała" hybryde w takich warunkach? Jakie rezultaty? Nie ukrywam, ze nie chcialabym aby po 2-3 dniach coś mi poodpadało czy poodpryskiwało :/ Muszę być pewna że niema żadnych przeciwwskazań i zaraz się umówię na jego wykonanie bo szalenie mi się podoba
Zakładamy oczywiście, że zrobię ją w dobrym zakładzie...
Każda Wasza opinia jest dla mnie niezwykle cenna
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 06:57   #463
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja testowałam różne (fakt, że nie w tropikach, ale przy dużym papraniu się w wodzie) i mogę napisać, że jeżeli zrobią ci orygilanlango shellacka, to nie masz się czego obawiać - chyba, że masz mocne i twarde pazurki, to wtedy z innymi firmami też powinno być ok.
Dla pozostałych: Nie polecam innych firm podobnych, ponieważ ich nie testowałam, więc ciężko tak się na ich temat wyrażać...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:55   #464
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Wiecie co ja tydzień temu robiłam kurs na koleżanki paznokciach w tym tygodniu ją widziałam lakier sie trzyma ale zaczął od wolnego brzegu odpryskiwać ...co wcale mnie nie cieszy ..ale to mój pierwszy manicure hybrydowy.. następny będzie lepszy ;o) mam nadzieję bo na innych produktach ;oP
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 12:10   #465
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny a możecie mi powiedziec czy hybryda sprawdzi mi się na urlopie za granicą?
Zależy na ile wyjeżdżasz i jak zniosą hybrydę Twoje paznokcie. Ja bym nie ryzykowała, bo jak Ci odpadnie pół paznokcia, to za granicą nic z tym nie zrobisz. Taki lakier się ciężko zmywa. A różnie to bywa, mi się jednej firmy trzymają 2 tyg idealnie, a innym razem tej samej firmy mi 1 odrywa się już po 1 dniu i muszę poprawiać....
knot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 15:26   #466
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny czy jest tu ktoś z Warszawy? Szukam namiaru na jakąś fajną i rzetelną hurtownię/ sklep kosmetyczny. Chodzi mi o przybory do paznokci, bez żeli, bo używam shellaca i przez allegro go zamawiam... Waciki, płyny, miseczki i inne ...
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 01:14   #467
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Pazury mam mocne, a hybrydę chce zrobić dla wygody... Marzy mi się nie zawracać nimi głowy przez te 9 dni na urlopie. Egipt to może nie tropik ale warunki atmosferyczne inne niz u nas i tak się właśnie zastanawiam czy się sprawdzi... Generalnie na co dzień używam lakierów China Glaze i spokojnie 5 dni mani wygląda dobrze ale już na wyjeżdzie tak dobrze nie będzie... tym bardziej ze ja wodo-lubna jestem i z basenu/morza moglabym nie wychodzić
Kiedys nosiłam żel i dobrze mi sie trzymał... ale nie chce go teraz zakladać. Zależy mi na czymś co będzie trwałe i wygladało naturalnie. Dlatego wpadl mi do głowy hybrydowy... Czyli powinnam się zdecydować wg Was na Shellacka?
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:19   #468
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Pazury mam mocne, a hybrydę chce zrobić dla wygody... ...Czyli powinnam się zdecydować wg Was na Shellacka?
Wg mojej prywatnej opinii Gelish Harmony (mówię o oryginale, nie podróbce) jest mniej "kapryśny" niż Shellac, powinien być trwalszy. Zrób sobie hybrydę, na wszelki wypadek zabierz zestaw do usunięcia (zmywacz zielony z rossmanna, parę płatków kosmetycznych i folię aluminiową - najlepsza grillowa ). Jeśli miałabyś pecha, to w najgorszym razie w ciągu 15 min. pozbędziesz się hybrydy i wrócisz do CG.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:18   #469
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Pazury mam mocne, a hybrydę chce zrobić dla wygody... Marzy mi się nie zawracać nimi głowy przez te 9 dni na urlopie. Egipt to może nie tropik ale warunki atmosferyczne inne niz u nas i tak się właśnie zastanawiam czy się sprawdzi... Generalnie na co dzień używam lakierów China Glaze i spokojnie 5 dni mani wygląda dobrze ale już na wyjeżdzie tak dobrze nie będzie... tym bardziej ze ja wodo-lubna jestem i z basenu/morza moglabym nie wychodzić
Kiedys nosiłam żel i dobrze mi sie trzymał... ale nie chce go teraz zakladać. Zależy mi na czymś co będzie trwałe i wygladało naturalnie. Dlatego wpadl mi do głowy hybrydowy... Czyli powinnam się zdecydować wg Was na Shellacka?
na 9 dniowy urlop ja bym zaryzykowała czynniki wypływające na to czy hybryda będzie się trzymać są różne, wiele zalezy też od tego jak pielęgnujesz paznokcie itd, czy je skubiesz i takie tam... także dobry jakościowo produkt+dbanie o paznokcie i powinno być ok
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 15:02   #470
mstrzalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Lakier hybrydowy a ozdoby

Dziewczyny jak się nakłada ozdoby na lakierze hybrydowym? Tzn na ostatnią warstwę lakieru pod lampę później lakier wykańczający? I trzymają się w miarę dobrze te ozdóbki?
Wczoraj pierwszy raz robiłam manicure hybrydowy ale bez ozdób a ciekawa jestem czy z ozdobami jest też tak trwały
mstrzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:56   #471
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ok umówiłam sie na hybrydę
Pani, która sie tym zajmuje powiedziała to samo co Wy, że nie mam się czego obawiać bo na bank sie sprawdzi
Już się nie mogę doczekać
Jeszcze raz Baaaardzo Wam dziękuję
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:48   #472
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Lakier hybrydowy a ozdoby

To ja tylko tyle pomogę...

http://www.youtube.com/watch?v=hggkv...eature=related

ogólnie o zdobieniu lakierami... a też jestem ciekawa innych doświadczeń
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:08   #473
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Manicure hybrydowy ?

mija miesiac a ja dalej mam hybryde na moich zawsze rozdwajajacych sie paznokciach
a odrost mam mega

super wynalazek naprawde

dzis przyszedl mi zestaw orly
zobaczymy jak sie spisze
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:07   #474
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam, przepraszam, że nie przeczytałam całego wątku, ale mam wesele w sobotę (nie swoje) no i postanowiłam sama pobawić się manicure hybrydowym, i nie wiem, co robię źle, ale cala warstwa mi odpada czasem tego samego dnia już... powietrze podchodzi pod lakier i do zdjęcia, a w zasadzie bez removera sam odchodzi

Co robię źle? czy moze chodzi o jakoś bazy, lakieru itd? Bo kupiłam na Alle.. bazę, top i lakiery z NSI (najtańsze.. ) więc czy to się własnie przekłada na jakość?

Czy może zbyt mało zmatowiona/ odtłuszczona płytka? Przemywam cleanerem, rzecz jasna..

A może chodzi o technikę samego malowania, bo tu jestem totalnie lajkonik .. Ja się maluje poszczególne warstwy? któraś ma "wystawać" poza inną?

Kurcze, przepraszam, że może lakonicznie piszę,ale strasznie chciałabym dobrze wygladać chociaż na tą jedną noc, a kasy już nie mam na zabieg w salonie, bo wydałam na lampę i te "cuda" z NSI...

Proszę, poóżcie, podpowiedzcie!
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 21:55   #475
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
...Co robię źle? czy moze chodzi o jakoś bazy, lakieru itd? Bo kupiłam na Alle.. bazę, top i lakiery z NSI (najtańsze.. ) więc czy to się własnie przekłada na jakość? ... ...Proszę, poóżcie, podpowiedzcie!
TUTAJ # 214 pisałam o INS, które zapewne masz (bo NSI, to wyższa półka ...ale też do d... jeśli chodzi o hybrydy).
Nie stresuj się nic nie robisz źle! To nie są lakiery hybrydowe, tylko zwykły "twardy" żel w pędzelku. Z byle czego też da się cuda zdziałać ...ale do soboty, to Ty takiego mistrzostwa raczej nie osiągniesz. Na jeden wieczór umaluj zwykłym lakierem. Później zdecydujesz co począć z posiadanymi "hybrydami".
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 05:50   #476
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Patulka1

A jak już bardzo chcesz mieć hybrydy to idź do salonu, może w piątek ktoś znajdzie miejsce.



A tak po za tym dziewczyny czy już orientujecie się jak się nosi i jak sprawdzają się te nowe hybrydy szybkie z INDIGO?
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE



Edytowane przez SMAKUSIA
Czas edycji: 2012-06-29 o 05:52
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 08:20   #477
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziękuję za odpowiedź, pewnie, że mistrzostwa nie zdobędę do soboty ale kupiłam dobrą i drogą lampę i nie zamierzam się poddać

e-Urszula - oczywiście, chodzi mi o INS

A może za grubą warstwę kładę? Normalnie odpryskuje w kawałkach a po podważeniu, odchodzi bez trudu i acetonu w całości, szok.

no nic, zaryzykuję teraz postawię na bazę i top z Shellac'a albo Gelish'a, no i jak dalej tak marnie bedzie, to znaczy, że ja jestem do d...
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"

Edytowane przez Patulka1
Czas edycji: 2012-06-29 o 08:24
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 09:05   #478
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
INS - To nie są lakiery hybrydowe, tylko zwykły "twardy" żel w pędzelku.

Patulka1

Normalny żel kolorowy nie będzie Ci się trzymał jeśli nie zbudujesz odpowiednio pazura, nawet baza z Gelisha Ci nie pomoże.
Musisz kupić inne hybrydy.
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:20   #479
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość

Patulka1

Normalny żel kolorowy nie będzie Ci się trzymał jeśli nie zbudujesz odpowiednio pazura, nawet baza z Gelisha Ci nie pomoże.
Musisz kupić inne hybrydy.
Zastosowałam duży skrót myślowy, bo podręcznika by trzeba, żeby rozpracować temat .
Kiepsko jeśli faktycznie ktoś zrozumiał, że dobra baza rozwiąże problem złych hybryd. Zapewniam - nie rozwiąże! Nie ma tak lekko
Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
...A może za grubą warstwę kładę? Normalnie odpryskuje w kawałkach a po podważeniu, odchodzi bez trudu i acetonu w całości, szok.
no nic, zaryzykuję teraz postawię na bazę i top z Shellac'a albo Gelish'a, no i jak dalej tak marnie bedzie, to znaczy, że ja jestem do d...
Na pewno nie jesteś do d... Wg mnie, malowanie lakierami hybrydowymi, poza utwardzaniem niczym się nie różni od malowania zwykłym lakierem. Najwięcej zależy od lakierów, nawet lampa może być najzwyklejsza.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 17:06   #480
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziękuję za pomoc dzisiaj zadłużyłam się na maxa ale zamówiłam sobie bazę i top z Shellac i jeszcze 2 lakiery z tejże firmy, co by wszystko kompatybilne było tylko powiedzcie, czy cleaner musi być też jakiś "specjalny" , czy obojętnie jaki? No i nie wiem, czy nie powielam pytania, ale czy np. lakiery Gelish mogę stosować na bazę Shellac? Bo lakiery w sumie kolorystycznie bardziej mi się podobają z Gelish'a. tylko nie wiem, czy one się polubią
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.