mozecie mi pomóc ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 13:06   #1
lobuz_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2

mozecie mi pomóc ?


cześć mam 18 lat męczy mnie mleczna wydzielina z pochwy ma nieprzyjemny zapach coś w stylu mleka w proszku :/ czasem odczuwam swędzenia w okolicach intymnych . co to jest?
lobuz_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 13:26   #2
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: mozecie mi pomóc ?

Idź do lekarza, to się dowiesz. My nie wróżymy i nie wiemy co Ci dolega - bo jak to stwierdzić przez Internet po opisie? Reeety. Trzeba badania ginekologicznego!
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 13:29   #3
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: mozecie mi pomóc ?

Jak to co? Infekcja pochwy! Jeśli wydzielina wygląda jak "serek - twarożek" to jest to grzybica pochwy. Natychmiast idz do lekarza, bo żaden, powtarzam ŻADEN lek bez recepty Ci nie pomoże. Z doświadczenia wiem, że lek Macmiror complex w postaci maści z aplikatorem lub globulki to według mnie jedne z lepszych. Narazie dla uśmierzenia bólu i objawów kup sobie szaszetki TANTUM ROSA są bez recepty mają działanie "znieczulające", ró sobie nasiadówki, kup sobie też MULTI-GYN homeopatyczny lek dopochwowy, może chwilowo Ci pomoże.
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 15:29   #4
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: mozecie mi pomóc ?

niekoniecznie grzybica, może też być inna infekcja choć objawy najbardziej na grzybicę wyglądają. dobór leku należy do lekarza, macmiror jest dobry ale w zasadzie jeśli to grzybica, to większość leków jest skuteczna. warto by zrobić posiew przed leczeniem choć pewnie lekarz nie zleci i da leki w ciemno (jak znam życie). rzeczywiście możesz podmywać się tantum rosa lub ziołami lub po prostu dobrym płynem z kwasem mlekowym. złagodzić swędzenie może też krem clotrimazolum choć osobiście już kremu bym nie stosowała przed wizytą u lekarza, żeby nie zaciemniać wyniku probiotyki za to mozesz brać, ważne żeby były na układ moczowo-płciowy a nie tylko na problemy gastrologiczne (czyli lacibios femina itd a nie np. lacidofil)
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:16   #5
lobuz_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: mozecie mi pomóc ?

w zeszłym roku w październiku miałam tez dość znacznie powiększony jajnik. mój lekarz nic sobie z tego nie zrobił....
innym razem jak byłam w szpitalu całkiem nie związane to było z ginekologią, to lekarze mi powiedzieli ze w moczu mam dość znaczne ilości białka i ze mam upławy. nie zostałam skierowana do ginekologa i nawet nic w tym kierunku nie robili. byłam u mojego lekarza ale on też nic sobie z tego nie robi... i nie za bardzo wiem sama co mam robić
lobuz_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 07:58   #6
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: mozecie mi pomóc ?

Jak to nie wiesz co masz robić? Natychmiast zmień lekarza!
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.