Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 07:42   #601
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42483327]Jajko ?

[/QUOTE]
Nie
Gandzia
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wiesz co, potwierdziłaś fakt, że muszę mieć ten biały piach, bo jest bombowy idealnie u Ciebie wygląda
Musisz. Jest bombowy
Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
u mnie były piaseczki adosa jakieś wybrane kolory, ale jak coś to mogę się przejść zobaczyć
Będę polować u siebie. Moze w końcu będą mieć dostawę.
Wygląda na to w sumie, że są podobne (poprosiłam o wzornik), ale GR był nałożony jedną beznadziejnie cienka warstwą.... I trudno coś przesądzić.
Ale kolor Adosa na wzorniku i GR w butelce wydawał się jednak zbliżony.
Wcześniej wydawało mi się, ze jest ciemniejszy. Ale tak to bywa jak się próbuje porównać kolor na pamięć
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Śniegusia ma śnieg na paznokciach Idealnie do Ciebie pasuje, wygląda BOSKO Chyba go chcę.

Chyba? Musisz go mieć!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pilarku, wiem, ze mocno spóźnione, ale mam mani dla Ciebie. Żadne wzorki mi jakoś nie pasowały, bo lubisz raczej proste mani, ale żeby nie było za nudno, zrobiłam ombre. No dobra, to bardziej skitlesy niż ombre, bo lakiery są kiepsko dopasowane Do tego jeszcze mgiełka - trochę błysku dla pięknej kobiety. Nic specjalnego to nie jest, ale za to prosto z serca i z najlepszymi życzeniami


Chyba się fakerek zmarszczył
Co na maluszku bo śliczne
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja też i drę mordę jak wściekła
Miał, dzięki za tamtą nutę - słucham jej w kółko uwielbiam takie klimaty
Czy Ty mówisz o DM, czy mnie pamięć myli (moze to być, wiesz, starzy ludzie mają problemy z pamięcią )
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


Jak na taki hicior niedostępny obecnie to cena rewelacja ale ciiicho bo mnie Pilar ubije
Może nie
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Śniegowa, poczytałam na wątku essencowym, że ci tint ode mnie pasuje
Taaak. Bardzo.
Trwały jest! Czemu Ci nie pasował?

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wczorajsze mani
Coraz piękniejszy kształt
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Najpierw był pudroworóżowy piaseczek paese. Wiem, że nie wszystkim się on podoba, ale mnie bardzo. W ogóle to miał być dla Viv do boxa, ale parę dni później sama go sobie kupiła:pała:, wiec został ze mną. Ale nie ma tego złego, bo sama się do niego śliniłam. Nosiło się super, w ogóle cud miód, tylko z jednym ale - strasznie się brudził Musiałam bez przerwy myć ręce, bo na tym kolorze wszystko było widać, ale może to kwestia potwornych upałów, wszystko się wtedy kleiło.





Drugie to pomarańcz i flejksowe kombo: pomarańczowo-złote i pomarańczowo-fioletowe SE. Bardzo mi się podobało, jak spod tego pomarańczu i złota pobłyskuje fiolet. Niestety na fotkach już trochę sfatygowane.





Wariacja na temat moonów, świetnie się w niej czułam, niestety biały i czarny się nieco rozmazały pod topem (jak zwykle), na zdjęciach na szczęście nie widać.





I na koniec niemiecki lakier, który urwał mi wszystko W buteleczce niepozorny grafit, w rzeczywistości to granatowa, wręcz kobaltowa, żelkowa baza z mnóstwem złotych i fioletowych drobinek. Wygląda niecodziennie i elegancko, w zależności od światła jest grafitowy, nabiera granatowych lub fioletowych tonów. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to ze faktura dość szybko się spolerowuje, ale to raczej czuć, niż widać.






Boże, ale się rozpisałam. Każdy, kto przebrnął przez ten post niech przyjmie moje gratulacje

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Jedno zdjęcie różowego piasku mi się nie chce wyświetlić
Moony urwały mi duszę....

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Widziałyście dziwne flejki avonu? W ogóle mam wrażenie, że ostatnio wrzucili parę ciekawych odcieni, właśnie przeglądam swatche i się ślinię
Widziałyśmy z Misią na zywo.... Nic specjalnego w sumie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
uprasza się o usuwanie zdjęć z postów
Taaa......
Edytuj pierwszy post może?
Choć pewni i tak nic to nie da....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:54   #602
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cześć kochane
Boszzzzzzzzzzzzz spaććććććććććććć


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
świetne połączenie

moje świecące się jak psu jajca po czymś na o...
Savinka od Śniegusi
ale będzie tuning mały chyba, mam chęć na brokat
Ale bomba co to za numerek??

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4247937 7]Hm... mam Wibosia Expres Growth i jest naprawdę dobry (w porównaniu do mojego starego, glutowatego jak smoła Manhattana to wręcz marzenie). Viv go poleciła i to był strzał w 10.

Idę sobie popatrzeć na swój egzemplarz... niby też mogłabym pomalować ale...


Małżon dostał zlecenie przywiezienia mi do domu dżejdżejka... oby tylko na wyspie mieli... [/QUOTE]
Poszperałam w czeluściach szuflady i go znalazłam Muszę wypróbować bo jeszcze ever nie malowałam czarnym
Bardzo podoba mi się to połączenie czarnego ze złotym- to chyba nie flejki tylko nie wiem co to?? Yen linka wstawiała. Co to to złote??
Który JJ??

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
fantastyczny
cóż za imię sympatyczne
Kochają Tolkiena i są maniakami Władcy pierścienia

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak Ty kuusisz


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
tuning
Pięknie a co to to to co sie błyszczy??

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kolor tego kiwi mnie normalnie powala ta zieleń jest fantaaaaaastyczna.. a połączenie z tą mgiełką.. o rany
Mgiełka troche tonuje lakier ale powiem Ci że on pod neon podchodzi i zabijcie mnie jak takie są neony na żywo to wpadłam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Polecam My Secret, wygodnie się maluje, fajna konsystencja, jednowarstwowy.
Dzięki zapamietam i dokupię jakoś w sobotę jak będzie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ciociu Ago, nie masz jeszcze jakichś skarbów na zbyciu??
Oć do cioci na kolanka i zdradź co byś chciała

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Samo kiwi było takie se, bo gdzieś wsiorbało drobinki, ale już z mgiełką bardzo mi się podoba


No to moje KA - BOOM!

Jedna warstwa zielonego Nfu Oh na czerni My secret (również jedna warstwa)
No właśnie gdzieś te drobinki wcięło ale kolorek fajny Kusi mnie żeby cos ciemnego dać na wierzch ale nie bardzo mam pomysła co???

No KA-BOOM dupeczkę urywa Kurcze paznokciowe biużu normalnie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:07   #603
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
AGA zielone z mgiełką są super


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

z mgiełką urywa wszystko


Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Ja mam kiwi z softer crazy colours i drobinki są jakoś bardziej widoczne
Juz jeden kiwiak mi wystarczy bo mam kilka lakierów na chciej liście i cos czuję że będzie finansowy dramat



Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Aha

Dzieci lubią lakiery


Pilarku, ale za to prosto z serca i z najlepszymi życzeniami
Baaaaaaaaaardzo sie podoba baaaaaaaaardzo I jakie cudne pazurki Kawko jakie ty masz piekne dłonie chyba zostanę ręczną fetyszystką

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam z Wibo nr 34 chyba, polecam
Dzięki
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:07   #604
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Śnieguś dziekuje
Tak, mówię o tamtej piosence DM taki klimat uwielbiam, mimo ze słucham całkiem innej muzyki. Dirt ciagle słucham teraz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:11   #605
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć kochane
Boszzzzzzzzzzzzz spaććććććććććććć



Ale bomba co to za numerek??
(....)
Oć do cioci na kolanka i zdradź co byś chciała
Ja też.....
Położyłam się o północy..... Zazwyczaj o 9.30.... Więc
To LightMist


Hahahha. Uwieelbiam Cię

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Śnieguś dziekuje
Tak, mówię o tamtej piosence DM taki klimat uwielbiam, mimo ze słucham całkiem innej muzyki. Dirt ciagle słucham teraz
To ogromna frajda, jak komuś podoba sie muza która kocham

Zaskoczona też byłam, ze Miał zapamiętała ten numer.
Rzucałam nim dość dawno
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-08-28 o 08:10
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:20   #606
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wczorajsze mani
Jest pięknie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W ostatnim temacie psów :
Są słodkie jak małe potem sie robią bleeeeeeee

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dobra, mam dla was dawkę pazurków godną Ali, więc polecam przygotować popcorn, względnie kawę Dawno nie pokazywałam paznokci, ale zdjęcia robiłam skrupulatnie. Będzie chronologicznie
Wszyskie cudne chmurki i piaseczek urwały mi odrosty
Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
więcej zdjęć na blogu jakoś dziś mi zdjęcia nie szły, więc proszę o wyrozumienie
Świetny kolorek pazurki mało widać

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Widziałyście dziwne flejki avonu? W ogóle mam wrażenie, że ostatnio wrzucili parę ciekawych odcieni, właśnie przeglądam swatche i się ślinię
O będe musiała zobaczyc na żywo u siebie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie
Gandzia
Juz widze reakcje ludzi jak będziesz kicię wołać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też.....
Położyłam się o północy..... Zazwyczaj o 9.30.... Więc
To LightMist


Hahahha. Uwieelbiam Cię


Uf nadrobiłam i uciekam chwilowo. Mam w pracy urwanie duszy. Pierdyliard @ do wysłania , faktur do wprowadzenia i rozmów telefonicznych Będe Was poczytywać w ramach odbiurwienia
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:27   #607
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Juz widze reakcje ludzi jak będziesz kicię wołać




Uf nadrobiłam i uciekam chwilowo. Mam w pracy urwanie duszy. Pierdyliard @ do wysłania , faktur do wprowadzenia i rozmów telefonicznych Będe Was poczytywać w ramach odbiurwienia
Lepsze to niż kot mojej ciotki który 30 lat temu wabił się Regan.
Zwiał im kiedyś i go po nocy szukali i wołali.


Zastanawiałam się jak ty będziesz @ wysyłać... Dopiero po chwili dotarło, ze to mail
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 08:29   #608
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42487877]Ale co piłować ? Boczki ? i jak ?
[/QUOTE]

hmm nie wiem jak to wytłumaczyć może nie tyle boczki po glębokości, a po prostu jeszcze bardziej rożki zaokrąglić teraz dla mnie to są zaokrąglone kwadraty, a widziałbym Cię w jajeczkach Ale nie wiem jaki Ty sobie tam kształt wymarzyłaś także no

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wczorajsze mani


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ja takich grubych w sumie nie mam.. ale są twarde, nawet jak myję głowę albo się kąpię, to mi się rozszerzają, ale twarde nadal są dokładnie.. zamknąć oczy i do dzieła
ehh nie lubię tego rozszerzania po wodzie pamiętam jakie łopaty miałam po basenie zawsze (na dodatek na zajęciach na studiach ) jak miałam kwadraty... w migdałach trochę mniej to widoczne

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Dobra, mam dla was dawkę pazurków godną Ali, więc polecam przygotować popcorn, względnie kawę Dawno nie pokazywałam paznokci, ale zdjęcia robiłam skrupulatnie. Będzie chronologicznie
wszystkie ładne, ale piaski rzondzom

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Oficjalnie mówię, że wracam do migdałów jak najszybciej. W Kwadratach wiecznie mi się boki łamią...
buuu, już? jeszcze się nimi nie nacieszyłam... ale pokażesz jeszcze?

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Widziałyście dziwne flejki avonu? W ogóle mam wrażenie, że ostatnio wrzucili parę ciekawych odcieni, właśnie przeglądam swatche i się ślinię
W ogóle z avonu teraz mis się dużo podoba.. ale nie mam gdzie nabyć no i zresztą cena jest jakoś za wysoka jak na avon... ehh.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:38   #609
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Anula

Aga dziekuje

Śnieguś załączyłam tą piosenkę do seksi playlisty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:44   #610
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
NEF pazurki fajne, ale ten czarny mi coś nie leży...
Dzięki i rozumiem
W zasadzie to bardziej grafit jakby co
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a miałam Wam opowiedzieć! pamiętacie jak mówiłam Wam o tej mlodej kuzynce? była u nas jak mnie w domu nie było, mama pokazała jej lakiery które mam tutaj, a młoda zachwycona: ,,ciocia tylu lakierów to w sklepach nie mają''
a wcale nie mam ich tu tak dużo
Słodziak
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i w ogóle, śniło mi się, że spiłowałam paznokcie tak, jak doradzała mi Anula i.. wyszło mi to z efektem wooow.. jakbym się z kimś na dłonie pozamieniała normalnie
Ty wiesz, że to prawda... podświadomość we śnie Ci to mówi... Zróóóbbb tooo
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pilarku, wiem, ze mocno spóźnione, ale mam mani dla Ciebie. Żadne wzorki mi jakoś nie pasowały, bo lubisz raczej proste mani, ale żeby nie było za nudno, zrobiłam ombre. No dobra, to bardziej skitlesy niż ombre, bo lakiery są kiepsko dopasowane Do tego jeszcze mgiełka - trochę błysku dla pięknej kobiety. Nic specjalnego to nie jest, ale za to prosto z serca i z najlepszymi życzeniami
Fajne skittlesowe ombre
A co to za lakier na kciukasku?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj tak.. a mi się zaczyna smak na herbaty owocowe, to coś znaczy...
Ale jak? Na zimę?
To mi właśnie na odwrót - z białej i owocowej przestawiam się na czarną z cukrem i cytryną
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wczorajsze mani
Ładnie, bardzo mi się kolor podoba
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Najpierw był pudroworóżowy piaseczek paese.

Drugie to pomarańcz i flejksowe kombo: pomarańczowo-złote i pomarańczowo-fioletowe SE.

Wariacja na temat moonów, świetnie się w niej czułam, niestety biały i czarny się nieco rozmazały pod topem (jak zwykle), na zdjęciach na szczęście nie widać.

I na koniec niemiecki lakier, który urwał mi wszystko
Ten różowy bardzo mi się podoba Widzisz, Viv Ci oddała przysługę
Drugie też świetne, niestety na fotkach nie widzę tego fioletu zupełnie...
A'la półksiężyce meeeega tak samo jak to ostatnie cudo, najpierw myślałam że to z GR chyba 58, ale piszesz że granat i te sprawy, znaczy mój monitor to daltonista
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
a ja pomalowałam Winter Holly - 3 warstwy topa dają radę - jest szał
ale się błyszczy - jak lampki choinkowe jutro obcykam
Już jest jutro...
Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
więcej zdjęć na blogu jakoś dziś mi zdjęcia nie szły, więc proszę o wyrozumienie
Nie chcę wyjść na zołzę ale nad zdjęciami mogłabyś jednak troszkę popracować. Choćby kadrowanie - a jak aparatem trudno, to jest banalnie łatwy w obsłudze, darmowy program do edycji PhotoScape, można sobie wyciąć kawałek zdjęcia, bo tu bardziej mnie interesuje co masz na monitorze (wścibska jestem) niż paznokcie. Można przyciemnić fotkę, rozjaśnić, skleić kilka zdjęć, takie różne duperele.

A lakier ładny tak w ogóle.
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Widziałyście dziwne flejki avonu? W ogóle mam wrażenie, że ostatnio wrzucili parę ciekawych odcieni, właśnie przeglądam swatche i się ślinię
Nie widziałam... ale mi przypomniałaś, że miałam zapytać co to za top(?) mi mignął - jakiś "opal" czy coś w tym stylu? To jest coś podobnego do DżejDżejka 101?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:45   #611
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek

Anula, pokażę Chociaż aktualnie nawet ni mam czasu pomalować dla Pilarka i z tego powodu jest mi okropnie głupio... A teraz siedzę w golasach i odzywce... może po 22 się zmobilizuję, ale zazwyczaj nie mam już siły.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 08:50   #612
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Poszperałam w czeluściach szuflady i go znalazłam Muszę wypróbować bo jeszcze ever nie malowałam czarnym

Który JJ??
No maluj maluj,
101 Maaam, już maaam


Łaaa... pora się ogarnąć, włosy umyć i do ludzi wyjść... jeszcze tylko kawę skończę pić...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:53   #613
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

W ogóle z avonu teraz mis się dużo podoba.. ale nie mam gdzie nabyć no i zresztą cena jest jakoś za wysoka jak na avon... ehh.
jak to nie masz
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Śnieguś załączyłam tą piosenkę do seksi playlisty
Mrrr.
To normalnie muzyczne porno jest
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:57   #614
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oficjalnie mówię, że wracam do migdałów jak najszybciej. W Kwadratach wiecznie mi się boki łamią...
Ja właśnie wczoraj myślałam o kwadratach gdyż boczki lekko mi się zapuściły i mam w tym tyg piłować ale uznałam, że z moim krzywym i krótkim przyrostem nie będzie to najlepszy pomysł, gdyż właśnie wydaję mi się, że boczki bym miała wiecznie połamane

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Najpierw był pudroworóżowy piaseczek paese. Wiem, że nie wszystkim się on podoba, ale mnie bardzo. W ogóle to miał być dla Viv do boxa, ale parę dni później sama go sobie kupiła:pała:, wiec został ze mną. Ale nie ma tego złego, bo sama się do niego śliniłam. Nosiło się super, w ogóle cud miód, tylko z jednym ale - strasznie się brudził Musiałam bez przerwy myć ręce, bo na tym kolorze wszystko było widać, ale może to kwestia potwornych upałów, wszystko się wtedy kleiło.

Drugie to pomarańcz i flejksowe kombo: pomarańczowo-złote i pomarańczowo-fioletowe SE. Bardzo mi się podobało, jak spod tego pomarańczu i złota pobłyskuje fiolet. Niestety na fotkach już trochę sfatygowane.

Wariacja na temat moonów, świetnie się w niej czułam, niestety biały i czarny się nieco rozmazały pod topem (jak zwykle), na zdjęciach na szczęście nie widać.

I na koniec niemiecki lakier, który urwał mi wszystko W buteleczce niepozorny grafit, w rzeczywistości to granatowa, wręcz kobaltowa, żelkowa baza z mnóstwem złotych i fioletowych drobinek. Wygląda niecodziennie i elegancko, w zależności od światła jest grafitowy, nabiera granatowych lub fioletowych tonów. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to ze faktura dość szybko się spolerowuje, ale to raczej czuć, niż widać.

Boże, ale się rozpisałam. Każdy, kto przebrnął przez ten post niech przyjmie moje gratulacje
Piękne pazurki Moje serce podbił różowy piasek, chmurkowy moon i to ostatnie mani

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aaa, jaki słodki dałabym się zjeść
Ja Też

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Widziałyście dziwne flejki avonu? W ogóle mam wrażenie, że ostatnio wrzucili parę ciekawych odcieni, właśnie przeglądam swatche i się ślinię
Normalnie zwariowałam miałam wczoraj lakierowy sen, jedyne co pamiętam to że niby miałam mieć kwadraty i Twój avatar

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie, to nie jest owieczka, więc
Też jestem nastawiona na owieczkę jednak kiedy zobaczyłam szalonego mopsa nie mogłam wytrzymać ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Są słodkie jak małe potem sie robią bleeeeeeee
No mopsy raczej nie należą do zbyt urodziwych psów


Zmyłabym mani ale czekam na telefon od cioci gdyż mam pomóc w sadzeniu bratków więc nie ma sensu go zmywać Muszę je spiłować tak wgl nienawidzę tego
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:03   #615
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hmm nie wiem jak to wytłumaczyć może nie tyle boczki po glębokości, a po prostu jeszcze bardziej rożki zaokrąglić teraz dla mnie to są zaokrąglone kwadraty, a widziałbym Cię w jajeczkach Ale nie wiem jaki Ty sobie tam kształt wymarzyłaś także no
Hmmm,nie to że ja wymarzyłam tylko taki jaki mi pasuje a Wy to najlepiej to ocenicie Boję się w sumie brać pilnik do ręki bo coś zepsuje.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:06   #616
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4249522 3]

Ale jak? Na zimę?
To mi właśnie na odwrót - z białej i owocowej przestawiam się na czarną z cukrem i cytryną

[/QUOTE]

No bo ja ogólnie czarnej to bardzo mało piję tak o uwielbiam owocowe, smakowe, zieloną czy białą ale właśnie w sezonie jesień zima, tak samo czarna z cytryną i miodem np a latem to nie mam ochoty jakoś... ewentualnie na zimno.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Anula, pokażę Chociaż aktualnie nawet ni mam czasu pomalować dla Pilarka i z tego powodu jest mi okropnie głupio... A teraz siedzę w golasach i odzywce... może po 22 się zmobilizuję, ale zazwyczaj nie mam już siły.
oj rozumiem, mi o takiej godzinie tez by się nie chciało

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
jak to nie masz
w sensie, że you? no tylko to już zawracanie dupki... kiedyś miałam na miejscu tyle konsultantek, a teraz to nie wiem, kiepsko chyba. No i pasowałyby jakies promocje, bo te ich ceny to porażka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42495548]Hmmm,nie to że ja wymarzyłam tylko taki jaki mi pasuje a Wy to najlepiej to ocenicie Boję się w sumie brać pilnik do ręki bo coś zepsuje.[/QUOTE]
No ale jakąś tam wizję na pewno miałaś jak zaczęłaś piłować ja osobiście Cię widzę w mocnych kwadratach (ale skoro się łamią to nie bardzo) albo w jajeczkach, czyli bardziej okrągłych niż teraz. A dziewczynom się obecne chyba podobały, także każdy może Ci co innego doradzać
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:12   #617
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No bo ja ogólnie czarnej to bardzo mało piję tak o uwielbiam owocowe, smakowe, zieloną czy białą ale właśnie w sezonie jesień zima, tak samo czarna z cytryną i miodem np a latem to nie mam ochoty jakoś... ewentualnie na zimno.

kiedyś miałam na miejscu tyle konsultantek, a teraz to nie wiem, kiepsko chyba. No i pasowałyby jakies promocje, bo te ich ceny to porażka
Aaa to ja też często w lecie te owocowe albo białą na zimno uwielbiam - "posłodzone" tylko sokiem malinowym dodatkowo i z lodem... W zimie koniecznie czarna.

Mam to samo. Niby moja mama ma koleżankę z pracy, co jest konsultantką... ale się ostatnio dowiedziałam, że w zasadzie to ona nie ma klientek (nie działa aktywnie) i jak ja o coś prosiłam to specjalnie do sklepu chodziła po pierdółkę dla mnie za 10zł... no przestałam jej gitarę zawracać. A tak to ni ma... Kiedyś ciocia była konsultantką, ja sama się w to bawiłam... Lipa.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:13   #618
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No ale jakąś tam wizję na pewno miałaś jak zaczęłaś piłować ja osobiście Cię widzę w mocnych kwadratach (ale skoro się łamią to nie bardzo) albo w jajeczkach, czyli bardziej okrągłych niż teraz. A dziewczynom się obecne chyba podobały, także każdy może Ci co innego doradzać
Może się kiedyś jeszcze zdecyduję na kwadraty.Później wezmę pilnik do ręki i będę jeszcze próbować.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:29   #619
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dobra, mam dla was dawkę pazurków godną Ali, więc polecam przygotować popcorn, względnie kawę Dawno nie pokazywałam paznokci, ale zdjęcia robiłam skrupulatnie. Będzie chronologicznie
Wszystkie mi się podobają, ale przy moonach dostałam arytmii

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
a ja pomalowałam Winter Holly - 3 warstwy topa dają radę - jest szał
ale się błyszczy - jak lampki choinkowe jutro obcykam
Dziś jest jutro Nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Widziałyście dziwne flejki avonu? W ogóle mam wrażenie, że ostatnio wrzucili parę ciekawych odcieni, właśnie przeglądam swatche i się ślinię
Uff, nie podoba mi się

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wzruszyłam sie!
dziękuję Preziuniu! zostanę, nawet jeśli to dla Ciebie
Teraz to ja się wzruszyłam Ostatnio mam mokre oczy.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Przeleciałam Was po łebkach(),wszystk ie paznokcie były piękne!
A piaseczki urwały mi wszystkoo!
Ale jak to po łebkach?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Chyba? Musisz go mieć!
Na szczęście białego nigdzie nie widziałam

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się jak ty będziesz @ wysyłać... Dopiero po chwili dotarło, ze to mail
Miałam dokładnie to samo skojarzenie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 09:37   #620
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no dobrze, teraz już rozumiem nie lubię sznaucerów żadnych zdrobnień nie lubisz?

raczej nie przepadam. A szczególnie za Madzia

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mial, jeszcze mam kwadraty :P Mi też je żal piłować, ale kciuki i fakerki nie dają rady
jak się łamią to nie ma sensu :/

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Czesc

Yen nie ma za co kupuj Ty tez Miał

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cześć
kusisz, babo

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4249522 3]

Już jest jutro...
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Dziś jest jutro Nie mogę się doczekać
wiem, wiem, już lecę robić zdjęcia!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:37   #621
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Odp: Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka p

Nef dziekuje

Śniegowa - totalnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:41   #622
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w sensie, że you? no tylko to już zawracanie dupki... kiedyś miałam na miejscu tyle konsultantek, a teraz to nie wiem, kiepsko chyba. No i pasowałyby jakies promocje, bo te ich ceny to porażka
W sensie że mi
Z promo masz rację. I zawsze mozemy się ugadać przeca jakoś

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Na szczęście białego nigdzie nie widziałam
To raczej rozpacz niż szczęście

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Miałam dokładnie to samo skojarzenie
hahahha
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

raczej nie przepadam. A szczególnie za Madzia
Mam tak samo
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:46   #623
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4249571 8]Aaa to ja też często w lecie te owocowe albo białą na zimno uwielbiam - "posłodzone" tylko sokiem malinowym dodatkowo i z lodem... W zimie koniecznie czarna.

Mam to samo. Niby moja mama ma koleżankę z pracy, co jest konsultantką... ale się ostatnio dowiedziałam, że w zasadzie to ona nie ma klientek (nie działa aktywnie) i jak ja o coś prosiłam to specjalnie do sklepu chodziła po pierdółkę dla mnie za 10zł... no przestałam jej gitarę zawracać. A tak to ni ma... Kiedyś ciocia była konsultantką, ja sama się w to bawiłam... Lipa.[/QUOTE]

A dla mnie latem herbata może nie istnieć. Za to zimą spożywam hektolitry owocowych, zielonych, białych, czarnych itp.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:06   #624
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Są słodkie jak małe potem sie robią bleeeeeeee
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
No mopsy raczej nie należą do zbyt urodziwych psów
Jak możecie tak bluźnić

W przyszłym miesiącu też będzie darmowa przesyłka na EF, czy to już koniec akcji?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:14   #625
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Czesc

Smoo dziekuje owszem, pamiętam jak tu przyszłam z pękniętym paznokciem i z takimi krociakami ze masakra
Tez chce juz envy envy malujesz pierwszym?

Yen nie ma za co kupuj Ty tez Miał

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pewnie tak


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42493922]
Uwaga:
Przewidywany termin doręczenia:

Data: 2013-08-28
Orientacyjne godziny dostawy: od 10:00 do 13:00


Będzie dzisiaj Savinka !

Smuciu,sprawdzasz maila ? Bo u mnie status na EF ten sam,a maile mi przychodzą że przesyłka w drodze.[/QUOTE]

buuuu, żadnego maila nie dostałam, status wciąż ten sam

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ale bomba co to za numerek??
Light Mist i na tym błyszczy się mgiełka GR 318


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Też jestem nastawiona na owieczkę jednak kiedy zobaczyłam szalonego mopsa nie mogłam wytrzymać ze śmiechu
a mój K. stwierdził, że owieczkę nazwie Killer


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Teraz to ja się wzruszyłam Ostatnio mam mokre oczy.


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jak możecie tak bluźnić

W przyszłym miesiącu też będzie darmowa przesyłka na EF, czy to już koniec akcji?
chyba też jest
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:24   #626
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Czekam na tego kuriera jak na szpilkach.No gościu przyjdź i przynieś mi moje zamówienie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:28   #627
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42497290]Czekam na tego kuriera jak na szpilkach.No gościu przyjdź i przynieś mi moje zamówienie [/QUOTE]

zazdrooooszczę
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:31   #628
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zazdrooooszczę
Przyjdzie jutro,zobaczysz u mnie w ciągu kilku godzin zmienił się status i maile przyszły.Hmmm a może napisz do nich czy wpłata doszła ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:34   #629
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42497444]Przyjdzie jutro,zobaczysz u mnie w ciągu kilku godzin zmienił się status i maile przyszły.Hmmm a może napisz do nich czy wpłata doszła ?[/QUOTE]

chyba tak zrobię
mogłam wziąć za pobraniem jak Ty

a Trufelku, Ty masz jakieś wiadomości od nich?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:47   #630
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chyba tak zrobię
mogłam wziąć za pobraniem jak Ty

a Trufelku, Ty masz jakieś wiadomości od nich?
Gościu ma jeszcze 1h i 12 min aby przyjechać
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.