Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 09:44   #601
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Uhm, pewnie ze mozesz do ciala, moze lekko rozjasni przebarwienia czy piegi na ciele, ale by zapobiec powstawaniu nowych pieprzykow powinnas stosowac wysokie filtry do ciala na odsloniete cialo w czasie wisony wakacji gdy chodzimy lzej ubrane...btw mam ten sam problem...mam ogolnie sporo pieprzykow ale po ostatnich wakacjach na wyspach kanaryjskich i blogim lezakowaniu na duzym sloncu przez tydzien z dosyc niskimi filtrami mam ich i piegow o wiele wiecej na ciele! KONIEC z lezeniem plakiem na sloncu!
Nie no pewnie, latem wysokie filtry na łapki obowiązkowo Ale nawet teraz w okresie zimowym wyskakują mi nowe pieprzyki ;( Piegów i przebarwień nie mam, tylko chciałąbym zapobiec właśnie temu wysypowi pieprzyków:|
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 09:46   #602
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
Tonik z BHA 2%- szczypie mnie, podrażnia... miałam zaoognione policzki wczoraj cały wieczór.
używać, przeczekać? chcę się pozbyć tych wągrów....
Skoro podrażniania to nie moim zdaniem nie ma co męczyć skóry. Możesz spróbować toników 1% albo maseczki aspirynowej. Może się okazać, że masz uczulenie na kwas salicylowy. Innym wyjściem jest przerzucenie się na kwasy AHA.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 10:02   #603
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziś dotarła do mnie wreszcie paczka z BU Wszystko w porządku poza jednym - dostałam hydrolat różany zamiast rumiankowego. Nie będę reklamować (nie mam na to nawet czasu, bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam), ale zawsze to dziwne...
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 10:39   #604
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Skoro podrażniania to nie moim zdaniem nie ma co męczyć skóry. Możesz spróbować toników 1% albo maseczki aspirynowej. Może się okazać, że masz uczulenie na kwas salicylowy. Innym wyjściem jest przerzucenie się na kwasy AHA.
nie mam uczulenia na kwas salicylowy, myślę, że to ten alkohol mnie tak podrażnił.
Dziś się nawilżam, a BHA postaram się używać jedynie dwa razy w tyg.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 11:27   #605
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dziś dotarła do mnie wreszcie paczka z BU Wszystko w porządku poza jednym - dostałam hydrolat różany zamiast rumiankowego. Nie będę reklamować (nie mam na to nawet czasu, bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam), ale zawsze to dziwne...
Napisz do nich, napewno wysla ci dodatkowo rumiankowy nie proszac o zwrot tegoze
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 12:55   #606
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w irl a tu woda nie jest taka twarda w kranach (zero kamienia w czajniku np) i tez nie zauwazylam wysuszenia, moim zdaniem zostawia skore swietnie nawilzona, nieporownywalnie do innych zwyklych zmywaczy
No właśnie to chyba raczej nie jest kwestia wody. Próbowałam gotowaną, mineralną, myłam twarz wodą we Włoszech, Austrii, Czechach i ciągle to samo. Mam wrażenie, że sama woda mi nie szkodzi, bo skóra umyta samą wodą jest jednak nieco mniej ściągnięta wtedy gdy używam żelu/olejku/kremu itp.
kid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:50   #607
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Napisz do nich, napewno wysla ci dodatkowo rumiankowy nie proszac o zwrot tegoze
Nie napisałam, ale i tak dostałam mail z przeprosinami, zapowiedzią, że wyślą mi rumiankowy na swój koszt, i prośbą o zatrzymanie różanego. Porządna firma
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 19:57   #608
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

do mnie tez przyszlo zamowienie :

1) olejek do mycia pomarańczowy-rewelacja!! zmył nawet tępy tusz do rzęs,z którym rzadko co sobie radzi
2) peeling z bromealiną- z peelingiem nie ma chyba nic wspólnego raczej to maseczka,trochę mnie szczypało jak trzymałam na twarzy
3) hydrolat aloesowy i różany (dla mamy)- aloes bez rewelacji,fajnie chłodzi za to różany pięknie pachnie
4) serum flavo C i serum w płynie-wypróbuję jutro bo nie mam pod ręką spirytu
5) serum 3x rose dla mamy-zobaczymy efekty jutro
6) żel hialuronowy-przyjemnie chłodzi
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:59   #609
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeszcze jeden plus dla BU - napisałam im, że wyjeżdżam na dwa tygodnie, i że w najbliższym czasie nie będę mogła odebrać paczki. Obiecali mi ją wysłać tuż przed moim powrotem. Wielkie brawa!!!
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:31   #610
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak, jeśli chodzi o reklamacje (i nie tylko) to bardzo porządna firma. Kiedyś zamówiłam dwa zestawy do zrobienia serum z wit. C - a dostałam jeden. Dosłali drugi natychmiast bez mrugnięcia okiem.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:31   #611
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Nie napisałam, ale i tak dostałam mail z przeprosinami, zapowiedzią, że wyślą mi rumiankowy na swój koszt, i prośbą o zatrzymanie różanego. Porządna firma
Zgadzam się.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 09:41   #612
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
do mnie tez przyszlo zamowienie :

2) peeling z bromealiną- z peelingiem nie ma chyba nic wspólnego raczej to maseczka,trochę mnie szczypało jak trzymałam na twarzy
peeling enzymatyczny ma to do siebie ze w niczym nie przypomina zwyklego szorujacego, nakladasz go na twarz zostawiasz na kilka minut to ze szczypie jest wlasnie oznaka tego ze dziala enzym ktory rozpuszcza zrogowacialy naskorek
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 10:38   #613
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dzis po raz pierwszy użyłam serum antyoksydacyjnego (płynnego) i niestety nie podzielam Waszego entuzjazmu,bardzo przeszkadza mi "zapach" alkoholu (to jest obrzydliwe!)-dodalam serum do zelu h. ale bardzo sie to klei na twarzy...nie wiem co robic...chce siwadomie o siebie dbac ale powyzsze czynniki skutecznie mnie odstraszaja ...
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 10:42   #614
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Maseczka ze spiruliną zajeżdża śniętą rybą ale jak widzę efekty to mi ten "zapach " nie przeszkadza
Trzeba się przyzwyczaić
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 11:18   #615
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja nie toreluję zapachu peelingu z bromeliną, przypomina mi skisłe mleko. no ale w końcu ma je w składzie. proszę o opinie na temat serum 3rose, lepsze jest od serum lemon? może ktoś używał ubydwóch?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 11:19   #616
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zapachu hydrolatu oczarowego też jest okropny, szybciutko go zużyje i wróce do różanego


gusta się zmieniają - lubię zapach oczaru (może dlatego że widzę efekty-przekonał mnie do siebie)

Edytowane przez madziamaria
Czas edycji: 2009-01-13 o 20:31 Powód: zmiana oceny
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 11:55   #617
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

olejek 3x rose jest super,mialam go dzisiejszej nocy na twarzy,fajnie wygladza i nawilza
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 12:44   #618
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Co do maseczek to ja je czasem doprawiam olejkami eterycznymi
nie wiem czy postępuję zgodnie ze sztuką ale taka lawenda czy drzewko różane czasem pomaga........
A co do hydrolatu oczarowego - to fakt pachnie stanowczo najgorzej, ale na mnie działa zdecydowanie najfajniej...
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 12:50   #619
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

za to hydrolat aloesowy w ogole nie pachnie
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 13:01   #620
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, kwestie zapachowe to b indywidualna sprawa, ja np uwielbiam zapach hydrolatu oczarowego, taki ziolowy mocny cieply jak i peelingu enzymatycznego, pachnie jak mleko w proszku ktore zreszta uwielbiam...za to olejek lemon ma lekko drazniacy dla mnie zapach, idzie wytrzymac ale nie delektuje sie nim, za to olejek pomaranczowy myjacy tez dziala na mnie kojaco jesli idzie o zapach....takze ile osob tyle opinii
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 17:25   #621
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

to tak jak u mnie zapach kremu z lukrecja wywoluje odruch wymiotny - podejrzewam ze sprawca jest olje z wiesiolka ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 20:13   #622
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześć dziewczyny
Złożyłam właśnie zamówienie na:
Żel hialuronowy 1%
Komplet 4 podstaw. zestawów ( Olejek myjący bezzapachowy, Tonik BHA 2%,
Peeling enzymatyczny i Serum flavo-C15EF)
Hydrolat oczarowy

Już się nie mogę doczekać, choć z tego, co piszecie to troszkę sobie poczekam

Stosuję Acne Derm od jakiś 2 tygodni i chciałam dołożyć coś jeszcze, stąd tonik. Myślicie, że jak będę to zamiennie stosować na noc, to będzie ok? Czytałam, że serum mogę wrzucić pod filtry, albo na noc, także nie ma problemu.Myślę, że co kilka dni będę robic noc bez żadnego kwasu-czy wtedy serum mogę jako nawilżacz zastosować? Czy dodatkowo czymś muszę nawilżyć? Hydrolat jako tonik, także to w sumie jasne. No a peeling pod prysznicem, raz na jakiś czas. Zgadza się?
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 20:52   #623
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A mi zapachy z BU jakoś nie przeszkadzają, no może poza olejkiem myjącym wersja bezzapachowa. Mam takie wrażenie zapachowe jakbym zwykłym olejem się myła. Teraz szykuję się do następnego zamówienie i wezmę pomarańczowy. A tak to raczej wszystko mi się podoba i zapachowo i konsystencjonalnie .
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 21:37   #624
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kierowniczko fajnie to zabrzmiało, jakbyś pisała o egzystencji i życiu, a nie konsystencji

Zapach hydrolatu oczarowego, nie jest dla mnie taki zły, nie zakochałam się od pierwszego wąchnięcia, ale tera go lubię, wolę ten zapach dużo bardziej od Toniku Lysanel. Tonik działał fajnie, ale się lepił no i ten zapach...
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 07:56   #625
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

masakra!!
dzis na noc uzylam serum antyoksydacynnego plynnego-szczypalo jak cholera,ten zapach mnie dobija,nie wiem co robic???? czy moz\na nie dodawac alkoholu do tego? widzlalam na Biochemii powrot slawnego seruum ale tym razem w żelu i takze bez sylikonow...co myslicie?

PS ostatnio (bodjaze w Glamour) czytalam ,ze stezenie w serum z WIT C nie powinno przekraczac 5% bo wyzsze moze uskadzac glebsze wlokna kolagenowe...co o tym myslicie?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 14:03   #626
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

o rany ale wiadomość, coś wątpie w to bardzo....ah nie moge się doczekać aż ktoś fachowo się wypowie
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 14:59   #627
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Sorry dziewczyny, ale ja wierzę bardziej w badania podawane tutaj lub na forum LU a nie w to co pisze w Glamour, Twoj Styl i innych takich, no chyba, ze to napisze jakas pani doktor jak Maria Noszczyk, co mam jej ksiazke i co wiadomo, ze ma cos w glowie. Mam kolezanke dziennikarke, a ona ma inne wiadomo i sa takie co piszą o kosmetykach i wiecie co nie napisze juz jakie one maja pojecie, ale mowie Wam, ze niektore osoby tutaj maja na pewno wieksze pojecie o co chodzi.

Manehajera, może Ty po prostu nie bardzo możesz używać witaminę C, tutaj dziewczyny piszą czasem, że nawet 5% nie mogą. Ja to bym sobie to serum rozcieńczała i dopiero używała, nie męcz się tak, rozcieńczaj np z kremem jakimś takim prostym, albo się na BU zapytaj.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 16:27   #628
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak wlasnie, wyniki badan podawane sa co jakis czas i czasem diametralnie sie od siebie roznia. Grunt to nie meczyc sie z taka czy nie inna pielegnacja. Zloty srodek to uzywanie tego co lubimy i nam sluzy i chyba taka pielegnacja daje najlepsze wyniki!! takze jesli to serum z wit c ci nie sluzy oddaj je mamie lub komus i sprobuj cos innego
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:12   #629
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
masakra!!
dzis na noc uzylam serum antyoksydacynnego plynnego-szczypalo jak cholera,ten zapach mnie dobija,nie wiem co robic???? czy moz\na nie dodawac alkoholu do tego? widzlalam na Biochemii powrot slawnego seruum ale tym razem w żelu i takze bez sylikonow...co myslicie?

PS ostatnio (bodjaze w Glamour) czytalam ,ze stezenie w serum z WIT C nie powinno przekraczac 5% bo wyzsze moze uskadzac glebsze wlokna kolagenowe...co o tym myslicie?

Może spróbuj rozcieńczyć serum żelem hial?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:42   #630
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

tak tez robilam,ale nic z tego :: nie wiem czy moge to czyms zastapic bo chcialabym uzywac jakiegos antyoksydantu...co radzicie?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.