upięcia włosów cieniowanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 20:17   #1
Nighte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
GG do Nighte

upięcia włosów cieniowanych


Witam.
Mam pewien problem. Niedawno ścięłam sobie włosy. Są teraz bardzo mocno pocieniowane, gdzie najkrótsza część sięga powyżej ucha, a najdłuższa dosięga łopatki, plus do tego grzywka na bok. Fryzurka jest bardzo fajna, jednak tylko przy rozpuszczonych włosach, plus ewentualnie lekko spiętych kucykach. Mnie jednak interesują bardziej kreatywne upięcia włosów. Znudziło mi się ciągłe czesanie tego samego rodzaju kucyka, lub rozpuszczone włosy. Są one mocno kręcone, lecz często je prostuję. Byłabym naprawdę wdzięczna za każdą propozycję fryzur na tak mocno ścieniowane włosy, najlepiej, żebym dała radę sama się w nie uczesać ;]
__________________
"Ciemność, głęboka ciemność. To było coś więcej niż brak światła."
Nighte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:19   #2
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomości: 137
Dot.: upięcia włosów cieniowanych

Cytat:
Napisane przez Nighte Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pewien problem. Niedawno ścięłam sobie włosy. Są teraz bardzo mocno pocieniowane, gdzie najkrótsza część sięga powyżej ucha, a najdłuższa dosięga łopatki, plus do tego grzywka na bok. Fryzurka jest bardzo fajna, jednak tylko przy rozpuszczonych włosach, plus ewentualnie lekko spiętych kucykach. Mnie jednak interesują bardziej kreatywne upięcia włosów. Znudziło mi się ciągłe czesanie tego samego rodzaju kucyka, lub rozpuszczone włosy. Są one mocno kręcone, lecz często je prostuję. Byłabym naprawdę wdzięczna za każdą propozycję fryzur na tak mocno ścieniowane włosy, najlepiej, żebym dała radę sama się w nie uczesać ;]
czesc...
mi sie bardzo podoba ta fryzura

nie moge sobie takiej zrobic bo moje wlosy nie sa pocieniowane, ale ogolnie to jest dosc prosta - trzeba nakrecic wlosy z gornej czesci albo lokowka albo za pomoca walkow tak od twarzy, potem rozdzielic i sformowac loki palcami, i na koniec tylko zostaje zaplesc klosa!
tu w razie czego mam filmik na ten temat (gdzie pokazuje tez 2 inne warkocze...)
__________________
Moje fryzury - krok po kroku - zobacz je teraz na... http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
loveangelmusicbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.