Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 20:11   #901
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

W piątek kupiłam Nail Tek formuła II. Stosuje drugi dzień dopiero i oczysiście nie ukrywam, ze z niecierpliwością czekam na efekty Wasze opisy miłe wizażanki bardzo mnie pozytywnie nastrajają Będę zdawała wam relację jak rezultaty
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:56   #902
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Watek coś przygasł, więc go odkopuje
Po 2 tyg. stosowania NT II widzę sporą różnice. Po pierwsze nigdy tak szybko nie rosły mi pazury, po drugie wydają mi się sporo twardsze i nie rozdwajają się ani nie zadzierają Wciąz jeszcze mam nawyk grzebania przy nich, co na pewno troszke je osłabia... Muszę się go pozbyć Bardzo zmienia mi się kształ płytki (wcześniej obgryzałam). Teraz od jakiś 3 miesięcy nie robię już tego i widzę, ze zaczynam mieć na prawdę ładny kształt paznokcia Dodam że do tego zarzywam tabletki MERZ od jakiegoś miesiąca
A co tam u innych dzieczyn ktore testują tą odżywkę?
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:05   #903
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

po ponad miesiacu moge stwierdzic ze nie jestem do konca zadowolona
pazurki nadal mieciutkie,jak naciskam to sie zginaja.bardzo lamliwe,albo zadzieraja sie po bokach.
no i ostatnio jeden paznokiec prawie caly zlazl mi z nail tekiem.zaczela mi schodzic odzywka,chcialam delikatnie zdrapac a tu pol paznokcia sie zlamalo.
jedynie z tej podkladowej jestem zadowolona,dobra baza pod lakier
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:34   #904
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja po 2 miesiącach stosowania kompletu NT III mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektów. Paznokcie mniej się kruszą, szybciej rosną, nabrały zdrowego kolorytu. Formula już mi się skończyła, teraz będę używać tylko foundation. Zobaczymy czy efekt się utrzyma.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:43   #905
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A ja już chyba nie mam potrzeby zaglądania na ten wątek, bo po prostu moje paznokcie dzięki kuracji Nail Tekiem są mocne, zdrowe, długie itd. i takie się cały czas utrzymują
Gdy zrobię sobie francuski manicure, to ludzie ciągle pytają czy to moje paznokcie, czy tipsy (co szczerze mnie troche denerwuje)
Cały czas zapobiegawczo stosuję odżywkę Nail Tek, ale tylko jako podkład. Paznokcie maluję 1 x na tydzień, często jeszcze rzadziej. Od dziś pod lakier pierwszy raz zastosowałam ulepszoną wersję Nail Teka - tzn. Hydration i go teraz mam zamiar używać
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:46   #906
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Ja po 2 miesiącach stosowania kompletu NT III mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektów. Paznokcie mniej się kruszą, szybciej rosną, nabrały zdrowego kolorytu. Formula już mi się skończyła, teraz będę używać tylko foundation. Zobaczymy czy efekt się utrzyma.
Ami piszesz ze używasz kompletu NTIII. Możesz mnie oświecieć co wchodzi w skład tego kompletu? Z góry dzięki
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 05:50   #907
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja jestem bardzo zadowolona, odżywka podkładowa napewno starczy na długo, jak skończy się ta nawieżchniowa, która kładę codziennie, dokupię może Xtra, lub inną Nail teka i zamierzam stosować dalej
zapraszam dziewczyny do oceniania na KWC Nail tek, zgłosiłam ostatnio brakującą odżywkę z II
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 19:45   #908
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kończę już buteleczkę NTII nawierzchniową ,ale odżywki podkładowej starczy mi chyba jeszcze na rok,bo stosuję ją raz na tydzień przed położeniem lakieru i pojawił się problem:zaczęły mi pękać boki paznokci i to bardzo głęboko,było już o tym że to przez zbytnie utwardzenie płytki ale szkoda że to psuje cały efekt stosowania NT,probuję jakoś się ratować i po zmyciu lakieru wmasowuję maść witaminową i dużo olejku Renev ale nie wiem czy to coś da
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 13:43   #909
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A tak wogóle jeśli chodzi o ten skład to to już nawet nie jest różnica między amerykańskimi a polskimi normami... Chodzi o to, że trzeba zwracać uwagę na podróbki! Bo takich na polskim rynku jest masa. Osobiście znam osobę, która totalnie zniszczyła sobie paznokcie odżywką niewiadomego pochodzenia! Wydaje mi się, że co jak co, ale w tym przypadku to jakoś takiego produktu jest bardzo ważna bo można sobie naprawdę zrobić krzywdę.

A tak wogole to linia Hydration Therapy to nie jest jak tu ktoś wyżej napisał "ulepszony Nail Tek". Linia Hydration to jest Nailtek do paznokci bardzo suchych, które potrzebują nawilżenia. To jest dokładnie to samo co Nail Tek Formuła i Foundation, ale z molekułą wodną, która dodatkowo nawilża paznokcie. Jak widzicie po postach na tym forum istnieją różne Nail Teki: 1, 2, 3, xtra. Każdy z nich jest dobry, ale każdy z nich służy do innego rodzaju paznokci. I np jesli ktos ma suche kruche paznokcie i zastosuje formułę 2 to raczej może być pewien, że odżywka ta mu nie pomoże, a może nawet wywołać efekt odwrotny. Formuła 2 jest dobra ale do paznokci cienkich, miękkich, do paznokci po tipsach a nie do suchych, kruchych. I na to trzeba zwracać szczególną uwagę. Pozdrawiam
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 21:36   #910
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kupiłam NT II obie bo moje paznokcie były bardzo delikatne ,słabe i bardzo mocno rozwojone ,a teraz są mocne i bardzo sztywne ale właśnie zaczęły pękać czyli chyba teraz zrobiły się za suche więc cała butalaczka NTII nawiezchniowa było dla mnie za dużo,ale czy dokupić sobie Hydration tylko nawierzchniową i dalej stosową NTII mleczną(czy mozna lączyć różne linie) bo toche szkoda by zmarnowalo sie 3/4 buteleczki.
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:06   #911
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez sonia71 Pokaż wiadomość
Kupiłam NT II obie bo moje paznokcie były bardzo delikatne ,słabe i bardzo mocno rozwojone ,a teraz są mocne i bardzo sztywne ale właśnie zaczęły pękać czyli chyba teraz zrobiły się za suche więc cała butalaczka NTII nawiezchniowa było dla mnie za dużo,ale czy dokupić sobie Hydration tylko nawierzchniową i dalej stosową NTII mleczną(czy mozna lączyć różne linie) bo toche szkoda by zmarnowalo sie 3/4 buteleczki.
Z tymi odżywkami to jest tak, że trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Bo wiadomo, że co za dużo to też jest niezdrowo. Jeśli Twoje paznokcie były miękkie i po stosowaniu Nail Teka II ich kondycja sie poprawiła to nie nalezy dalej stosować II ale przejść np na I. Jesli masz paznokcie suche, to na takie paznokcie najlepsza jest Nail Tek III!
Najlepiej dobierze Ci odżywkę manikiurzystka, bo żeby ocenić Twoje paznokcie należałoby je zobaczyć. Ale jesli jest tak jak mówisz to np możesz stosować jako top np NT III, bo z tego co piszesz Twoje paznokcie nie potrzebują już wzmocnienia, ale dodatkowego nawilżenia. NT III jest świetna też do paznokci u stóp, więc jeśli poprawi sie stan Twoich paznokci po stosowaniu III to znajdzie ona również swoje zastosowanie do pediciuru Odżywki NK mają długą gwarancję, więc tamtą w połowie pełną butelkę może będziesz miała okazję zużyć
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 20:42   #912
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Przebrnęłam przez cały wątek i dalej nie jestem pewna, jaką odżywka byłaby dla mnie odpowiednia Moją największą zmorą są nadkruszające się czy zdzierające brzegi paznokcia. Nie jest to tak, że od razu mi się płytka rozdwaja, ale tworzy się taki mały zadziorek, taka, jak ja to nazywam rybia łuska i jak ją próbuję zerwać, to zdzieram większą cześć paznokcia (w sensie, że większą niż ta łuska początkowo, nie, że prawie cały paznokieć ), jak ją zostawiam to sama z czasem się powiększa i i tak zdziera mi się ta sama większa część paznokcia (oczywiście jedna pojedyncza warstwa, nie cała płytka od razu)Jedynym wyjściem jest zatem obcinanie. Tylko, że w takim razie musiałabym ciągle nosić paznokcie średniej długości (tak ze 3-4 mm poza opuszek) i w ogóle ich nie malować, bo wtedy nic im się nie dzieje. A wystarczy, że przez 2-3 tygodnie je maluje i już zaczynają się pojawiać te łuski. Czasem też, szczególnie na kciukach, mam tak jakby pęknięte boki paznokcia, o ile dobrze rozpoznaję - po prostu jest linia zgięcia, ale paznokieć dalej jakby się trzyma. Czy w takiej sytuacji powinnam kupić zestaw z Formuły III? Czy może II Hydratation? Bo niby paznokcie mam w miarę mocne, mogę nimi spokojnie stukać i nic się nie dzieje, ale jak patrzę na wklejane tu fotki, to jednak moich z tipsami pomylić nie można. Co radzicie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 08:07   #913
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

HYDRATION THERAPY stosuje się do PRZESUSZONYCH paznokci, więc jeśli takie masz to wtedy mogłabym polecić Hydration II! Natomiast wnioskując z tego co mówisz, Tobie wystarczy zwykła odzywka Nail Teka II! Z tym, że mówie, najlepiej udać się do manikiurzystki, żeby ona dobrała nam odpowiednią odżywkę do struktury naszych paznokci, bo tak na odległość i tylko przez wasze opisy trudno jest mi się właściwie ustosunkować.
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 11:04   #914
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Blueska Pokaż wiadomość
HYDRATION THERAPY stosuje się do PRZESUSZONYCH paznokci, więc jeśli takie masz to wtedy mogłabym polecić Hydration II! Natomiast wnioskując z tego co mówisz, Tobie wystarczy zwykła odzywka Nail Teka II! Z tym, że mówie, najlepiej udać się do manikiurzystki, żeby ona dobrała nam odpowiednią odżywkę do struktury naszych paznokci, bo tak na odległość i tylko przez wasze opisy trudno jest mi się właściwie ustosunkować.
A po czym poznać przesuszone paznokcie? I czy to co opisuję to objawy początków rozdwajania czy kruszenia? Bo już się sama zamotałam

I czy sądzisz, że wystarczy mi Nail Tek II Foundation? Bo nie powiem, że funkcja podkładowa bardzo mi odpowiada, aktualnie czegoś takiego szukam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 11:31   #915
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

MagJa, wydaje mi się, że ja miałam ten sam problem. Tzn. paznokciyły tak twarde, że kruszyły mi się po bokach, robiły się zadziorki i wtedy paznokieć się łamał, oczywiście nie równo, tylko tak,że wyglądał jak rozdwojony. Pomógł mi NTIII. Może problem zupełnie nie zniknął, ale widzę dużą poprawę. Więc może to jest wyjście? Swojego czasu dziewczyny pisały, że NTII może zbytnio utwardzać paznokcie, a to w takiej sytuacji nie byłoby wskazane.
No albo to Hydration, które podobno ma dodatkowo nawilżać, czego nie robi NTII. Na stronie jest napisane, że można ją również jako podkład stosować.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 14:10   #916
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
MagJa, wydaje mi się, że ja miałam ten sam problem. Tzn. paznokciyły tak twarde, że kruszyły mi się po bokach, robiły się zadziorki i wtedy paznokieć się łamał, oczywiście nie równo, tylko tak,że wyglądał jak rozdwojony. Pomógł mi NTIII. Może problem zupełnie nie zniknął, ale widzę dużą poprawę. Więc może to jest wyjście? Swojego czasu dziewczyny pisały, że NTII może zbytnio utwardzać paznokcie, a to w takiej sytuacji nie byłoby wskazane.
No albo to Hydration, które podobno ma dodatkowo nawilżać, czego nie robi NTII. Na stronie jest napisane, że można ją również jako podkład stosować.
No właśnie ja też się skłaniam do NTIII. A powiedz, stosowałaś całą kurację czy tylko jedną z odżywek?
Nad Hydratation też się zastanawiam, ale znów praktycznie nie ma o tej serii żadnych opinii i jakoś tak się boję zaryzykować.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:20   #917
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny, a u kogo kupowałyście Nail Teka na Allegro? Bo w wątku co prawda padało wiele nicków, ale to było dawno, dawno temu, a teraz Sprzedający są inni.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:02   #918
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hydration Therapy to nowa linia Nail Teka, która oprócz tego, że zapewnia efektywną pielęgnacje, dodatkowo NAWILŻA płytkę paznokcia, przyspiesza jego wzrost nie wysuszając jej jednocześnie. Jest ona polecana do paznokci bardzo przesuszonych, dla pań, których np praca zawodowa przyczynia się własnie do takiego stanu paznokci. Linia Hydration ma swoje odpowiedniki w Nail Tek i dokładnie HT I i Formuła I przenzaczone są do wyleczonych już paznokci, HT II i Formuła II jest stosowana do cienkich, miekkich lub rozdwajających się paznokci, albo takich, które rozszczepiają sie na końcach na oddzielne warstwy. HT III i Formuła III przeznaczone są do twardych, suchych lub kruchych paznokci. Z kolei HT IV i Formuła Xtra to jakby podwójna moc Formuły II.
Ja odżywki kupuję od aipolska, bo ten wystawca to główny przedstawiciel Nail Teka w Polsce. Super kontakt jest z nimi, bezproblemowo i towar jest dokładnie taki jak w opisie. A poza tym, mam pewność, że to nie jakas podróba jest i..jestem naprawdę zadowolona, dlatego polecam.
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:09   #919
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Blueska Pokaż wiadomość
Hydration Therapy to nowa linia Nail Teka, która oprócz tego, że zapewnia efektywną pielęgnacje, dodatkowo NAWILŻA płytkę paznokcia, przyspiesza jego wzrost nie wysuszając jej jednocześnie. Jest ona polecana do paznokci bardzo przesuszonych, dla pań, których np praca zawodowa przyczynia się własnie do takiego stanu paznokci. Linia Hydration ma swoje odpowiedniki w Nail Tek i dokładnie HT I i Formuła I przenzaczone są do wyleczonych już paznokci, HT II i Formuła II jest stosowana do cienkich, miekkich lub rozdwajających się paznokci, albo takich, które rozszczepiają sie na końcach na oddzielne warstwy. HT III i Formuła III przeznaczone są do twardych, suchych lub kruchych paznokci. Z kolei HT IV i Formuła Xtra to jakby podwójna moc Formuły II.
Ja odżywki kupuję od aipolska, bo ten wystawca to główny przedstawiciel Nail Teka w Polsce. Super kontakt jest z nimi, bezproblemowo i towar jest dokładnie taki jak w opisie. A poza tym, mam pewność, że to nie jakas podróba jest i..jestem naprawdę zadowolona, dlatego polecam.
Dzięki za obszerną wypowiedź Sama doszłam do wniosku, że chyba jednak seria II mi wystarczy na początek, bo moje pazurki aż tak twarde nie są, a może mylę objawy i może jednak to, co mi się dzieje to początki rozdwajania Bo znów seria III to raczej do suchych i łamiących się paznokci jest, a moje się praktycznie nigdy nie łamią. Także wezmę sobie serię II, tylko od kogo
aipolska to faktycznie pewne źródło, ale chyba najdroższe na Allegro. Poza tym było coś wspominane, że u nas te odżywki mają ciut inny skład, a chyba większość używała tych z USA, więc wolałabym pójść za większością
A kupowałyście może u jagodaa12 albo gozu62 ? Jak nie chcecie pisać na forum, to może być na PW.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 10:18   #920
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No właśnie ja też się skłaniam do NTIII. A powiedz, stosowałaś całą kurację czy tylko jedną z odżywek?
Nad Hydratation też się zastanawiam, ale znów praktycznie nie ma o tej serii żadnych opinii i jakoś tak się boję zaryzykować.
Stosowałam i podkład i odżywkę. I jeszcze oliwkę Renew, bo mam problem z pękającymi skórkami. Teraz już tylko podkład używam, bo odzywka mi się skończyła.
A kupowałam u a.i.polska i wtedy wcale nie były droższe niż u innych sprzedawców, wręcz tańsze. Tych ze Stanów trochę się boję- z jakichś powodów nie zostały na nasz rynek wpuszczone.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:21   #921
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Stosowałam i podkład i odżywkę. I jeszcze oliwkę Renew, bo mam problem z pękającymi skórkami. Teraz już tylko podkład używam, bo odzywka mi się skończyła.
A kupowałam u a.i.polska i wtedy wcale nie były droższe niż u innych sprzedawców, wręcz tańsze. Tych ze Stanów trochę się boję- z jakichś powodów nie zostały na nasz rynek wpuszczone.
Jak widzisz już sama nie wiem czy wziąć II czy III, ale tak czy siak oliwka jest jedna, więc powiedz mi, co o niej sądzisz? Czy jest bardzo tłusta? Czy faktycznie działa lepiej niż ogólnodostępne oliwki czy kremy do skórek? Bo skórki też mi się lubią przesuszać, a przy Nail Teku pewnie się to jeszcze nasili, jak przez przypadek mi się zdarzy je pomalować.

EDIT: Właśnie wyczytałam na stronie Nail Teka, że
Cytat:
Oliwka RENEW zastosowana na koniec manikiuru zapobiega rozmazywaniu i wydatnie skraca czas schnięcia lakieru.
Faktycznie? Spełnia funkcję wysuszacza?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:27   #922
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hm, no mi ta oliwka odpowiadała bardziej niż np. KillyS. Jest jakaś taka milsza w stosowaniu. Sprawia wrażenie mniej tłustej, ale skórki natłuszcza zdecydowanie lepiej. Innych oliwek niż KillyS nie stosowałam, więc nie mam porównania. A co do wysuszania lakieru... Nie mam pojęcia, nawet nie wpadłam na to, żeby tak ją stosować. A już mi się skończyła i nie mam jak sprawdzić. Jakbyś ją przetestowała pod tym kątem, to daj znać. Zaintrygowało mnie to.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:58   #923
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Także wezmę sobie serię II, tylko od kogo
aipolska to faktycznie pewne źródło, ale chyba najdroższe na Allegro. Poza tym było coś wspominane, że u nas te odżywki mają ciut inny skład, a chyba większość używała tych z USA, więc wolałabym pójść za większością .
Nieprawda. W a
ipolska wcale nie mają największych cen. Z tego co wiem np formuła II to koszt ok 27 zł wiec to jest cena bardzo atrakcyjna (przynajmniej dla mnie). Poza tym piszesz, że wiekszosc uzywała odzywek z USA i że wolałabys pójsc za wiekszością ale zwróc uwagę na to, ze wiekszosc ludzi poleca np Formułę II jako odżywkę na wszelkie paznokciowe bóle a tymczasem to nie jest zgodne z prawdą (czytaj mój post powyżej ). Ja osobiscie polecam aipolska bo tak jak mówiłam, chociaz mam pewność ze to nie jest żaden bubel.
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:06   #924
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Blueska Pokaż wiadomość
Nieprawda. W a
ipolska wcale nie mają największych cen. Z tego co wiem np formuła II to koszt ok 27 zł wiec to jest cena bardzo atrakcyjna (przynajmniej dla mnie). Poza tym piszesz, że wiekszosc uzywała odzywek z USA i że wolałabys pójsc za wiekszością ale zwróc uwagę na to, ze wiekszosc ludzi poleca np Formułę II jako odżywkę na wszelkie paznokciowe bóle a tymczasem to nie jest zgodne z prawdą (czytaj mój post powyżej ). Ja osobiscie polecam aipolska bo tak jak mówiłam, chociaz mam pewność ze to nie jest żaden bubel.
Faktycznie, sprawdziłam ceny, porównałam i są jedne z tańszych. Mój bład
A co do większości, większość polecała Formula II, bo widocznie większość ma takie problemy, do jakich ona jest przeznaczona. Ja nie mówię, że idę ślepo za większością. Nie o to chodzi. A sama coraz bardziej się przekonuję, że powinnam wziąć II. Przykład: Byłam właśnie na zakupach i przy pakowaniu wygiął mi się paznokieć przy najmniejszym palcu. Nie złamał się, a tak zagiął, jakby się prawie złamał. Czyli chyba jednak moje paznokcie nie są twarde, a miękkie. Biorę Formula II i Foundation II do kompletu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 18:57   #925
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Faktycznie, sprawdziłam ceny, porównałam i są jedne z tańszych. Mój bład
A co do większości, większość polecała Formula II, bo widocznie większość ma takie problemy, do jakich ona jest przeznaczona. Ja nie mówię, że idę ślepo za większością. Nie o to chodzi. A sama coraz bardziej się przekonuję, że powinnam wziąć II. Przykład: Byłam właśnie na zakupach i przy pakowaniu wygiął mi się paznokieć przy najmniejszym palcu. Nie złamał się, a tak zagiął, jakby się prawie złamał. Czyli chyba jednak moje paznokcie nie są twarde, a miękkie. Biorę Formula II i Foundation II do kompletu
Noooo.. zdecydowanie tak
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 04:55   #926
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

nie zauważyłam kiedy a zapuściłam paznokcie
nie miałam czasu spiłować ich porządnie, malowałam codziennie odżywką, i jestem w szoku
patrzę na swoje paznokcie i nie mogę się nadziwić, ładne białe końcówki, sa dosyć twarde i co najważniejsze nie rozdwajają się, dosyć szybko rosną
polecam II
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 09:56   #927
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Blueska Pokaż wiadomość
Noooo.. zdecydowanie tak
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
nie zauważyłam kiedy a zapuściłam paznokcie
nie miałam czasu spiłować ich porządnie, malowałam codziennie odżywką, i jestem w szoku
patrzę na swoje paznokcie i nie mogę się nadziwić, ładne białe końcówki, sa dosyć twarde i co najważniejsze nie rozdwajają się, dosyć szybko rosną
polecam II
Już kupiłam I Foundation II i Intensive Therapy II. Teraz tylko czekam na przesyłkę i zaczynam kurację W sumie jak dla mnie to bardzo przyjemna kuracja, bo zwykle w kuracjach denerwowało mnie to, że nie można paznokci malować, a tu piszecie, że nawet jest to zalecane Więc to taka kuracja pod tytułem "Przyjemne z pożytecznym"
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:17   #928
puli
Przyczajenie
 
Avatar puli
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 12
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

witam wszystkie forumowiczki
to mój pierwszy post i od razu kieruje pytanie do profesjonalistek

kupiłam 2 tyg temu Nail Tek II; nie powiem widac nawet różnice po tak krótkim czasie mam tylko jeden duży problem. odżywka nie chce się mi utrzymać na paznokciu. wystarczy że raz pomaluje a już następnego dnia się "bąbelkuje" i zrywam ją z paznokcia nie muszą przy tym zmywać ją zmywaczem;

czy jest na to jakaś rada?? może ja coś źle robie??
mam nadzieje że mi poradzicie
całusy
puli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 17:42   #929
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez puli Pokaż wiadomość
witam wszystkie forumowiczki
to mój pierwszy post i od razu kieruje pytanie do profesjonalistek

kupiłam 2 tyg temu Nail Tek II; nie powiem widac nawet różnice po tak krótkim czasie mam tylko jeden duży problem. odżywka nie chce się mi utrzymać na paznokciu. wystarczy że raz pomaluje a już następnego dnia się "bąbelkuje" i zrywam ją z paznokcia nie muszą przy tym zmywać ją zmywaczem;

czy jest na to jakaś rada?? może ja coś źle robie??
mam nadzieje że mi poradzicie
całusy
Hmm.. ja nie jestem profesjonalistką, ale akurat o Nail Teku co nieco wiem i mogę się tą wiedzą z wami dzielić Macie do wyboru i to forum i mój adres mail i gy gy wiec zawsze w jakiś sposób jestem dla was dostepna

No własnie.. odpryskiwanie odżywek, nie utrzymywanie się ich na paznokciu jest bardzo częste i spowodowane najczęsciej własnie tym, że dziewyczny nie umieją prawidłowo jej stosować a co gorsza spotkałam się z tym, że teoretycznie porfesjonalne manikiurzystki popełniają te same błędy co laicy (masakra!!!). Mam tu na mysli to, że np przed nałożeniem odżywki zmywamy lakier zmywaczem do paznokci np z dodatkiem róznego rodzaju olejków, albo np przed nałożeniem odżywki nie robimy z paznokciem nic.. a to jest własnie błąd. Należy pamietać o tym, że aby nie było problemów własnie takiego rodzaju, powinno się przemyć płytkę paznokci jakimś odłtłuszczaczem albo zwyczajnie spirytusem. Efekt będzie taki, ze odżywka nie będzie odchodziła od paznokcia i tym samym nasze paznokcie będą dostawały mega proteinową bombę!
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:08   #930
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Blueska Pokaż wiadomość
Hmm.. ja nie jestem profesjonalistką, ale akurat o Nail Teku co nieco wiem i mogę się tą wiedzą z wami dzielić Macie do wyboru i to forum i mój adres mail i gy gy wiec zawsze w jakiś sposób jestem dla was dostepna

No własnie.. odpryskiwanie odżywek, nie utrzymywanie się ich na paznokciu jest bardzo częste i spowodowane najczęsciej własnie tym, że dziewyczny nie umieją prawidłowo jej stosować a co gorsza spotkałam się z tym, że teoretycznie porfesjonalne manikiurzystki popełniają te same błędy co laicy (masakra!!!). Mam tu na mysli to, że np przed nałożeniem odżywki zmywamy lakier zmywaczem do paznokci np z dodatkiem róznego rodzaju olejków, albo np przed nałożeniem odżywki nie robimy z paznokciem nic.. a to jest własnie błąd. Należy pamietać o tym, że aby nie było problemów własnie takiego rodzaju, powinno się przemyć płytkę paznokci jakimś odłtłuszczaczem albo zwyczajnie spirytusem. Efekt będzie taki, ze odżywka nie będzie odchodziła od paznokcia i tym samym nasze paznokcie będą dostawały mega proteinową bombę!
Blueska ja tez mam problem tego typu, odżywka sama na brzegach zaczyna odchodzić, wystarczy lekko pociągnąć i schodzi cały płatek. Mówisz o odtłuszczeniu, ale jeśli mam poprzednie warstwy odzywki na paznokciu z poprzednich dni, tez mam ten paznokieć przemyć jakimś odłuszczaczem? Przeciez wcześniej myje rece i paznokcie nie są nakremowane.. Jestem osobą bez wiedzy fachowej w tym temacie, prosze cie o pomoc
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.