Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 22:04   #4051
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
U mnie to był jeden z objawów ciazy ponieważ krew spływała mi do gardła myslalam ze mam raka płuc kiedy odkaszlywalam krew ale tak na serio to może być przemęczenia albo naczynka są słabe ciśnienie?

Kalpana, wybór takiej sukienki przez szwagierkę źle świadczy o jej guście. To przecież skrzyżowanie bombki choinkowej z bezą. Pierwsza jest naprawdę ok. Mniej znaczy lepiej. Nie znaczy krócej
leżę co za trafne określenie.

Kalpana zgodzę się z dziewczynami.


Witajcie.
Nie było mnie,bo byłam z chłopcami u rodziców i dziś wróciliśmy.

Lewek u nas podobnie,Kuba wstaje w okolicy 6-ej,a ja ledwo na oczy patrze.Jeszcze wczoraj jak wstał,poszedł do kuchni i odkręcił gaz
Doszedł mnie odór gazu i szybko poleciałam zakręcić i wietrzyć.
I zrobił się znowu taki przylepek do mnie.

maggie smutno to zabrzmiało.Zuzia sama tak do siebie mówi w tym płaczu?może ktoś na nią krzyczał,by była grzeczna i teraz ona nie może sobie z tym poradzićbiedna. Mam nadzieję,że to szybko minie.
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 07:19   #4052
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Dzień dobry

Katee to kiepsko z tym gazem, trzeba to jakoś zabezpieczyć.
U mnie dziś pobudka po 6 czyli nawet całkiem nieźle. Tylko poszłam spać o północy

Bartuś zaczął się już obracać na brzuszek jakoś szybko, nie pamiętam kiedy Misiek ale z pewnością później. I za stópki się już łapie a Misiek grubo po 5 tym miesiącu zaczął.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Maggie Michaś też często placze o byle co. Nie wiem co on by powiedział gdyby mówił Zuzia pewnie powtarza to co Ty jej mówisz. Miejmy nadzieje ze to taki okres i niebawem minie.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 08:06   #4053
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ja nie na tą poprzeczkę patrzyłam Tylko na tą przy krzesełkach. Ta w stoliku rzeczywiście może być problemem.

Właśnie nad poprzeczka też się zastanawiałam.

Mój maz się jednak upiera nad tym zestawem, byle nie był biały jak meble.
Ja natomiast jestem zdania,ze białe meble jak najbardziej pasują do dziecięcego pokoju,bo poza nimi jest pelno zabawek, zakupimy kolorowy dywan, narzute na lozko, poduszki i nie bedzie jak w szpitalu. Poza tym miałam zamiar na ścianę jakas naklejkę nakleić. I jak tu chłopa przekonać?

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Lewej brawo dla Bartusia!

Maggie biedna Zuzia.
Maja na szczęście za zesto nie płacze. Zdarza się,ze wymusza,a jak jej czegoś nie pozwolimy to płacz. Ale zazwyczaj pomaga odwrócenie uwagi.
I też robi wszystko na przekór. Na szczęście trzymam się i nie wybucham złością. Chociaż pamietam,ze był okres,ze bylo mi bardzo ciężko przez hormony;p. Tłumaczyłam sobie jednak,ze to dziecko,ze to taki okres i sama siebie uspokajalam. Teraz jest juz ok.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 09:32   #4054
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Katee to kiepsko z tym gazem, trzeba to jakoś zabezpieczyć.
U mnie dziś pobudka po 6 czyli nawet całkiem nieźle. Tylko poszłam spać o północy

Bartuś zaczął się już obracać na brzuszek jakoś szybko, nie pamiętam kiedy Misiek ale z pewnością później. I za stópki się już łapie a Misiek grubo po 5 tym miesiącu zaczął.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Maggie Michaś też często placze o byle co. Nie wiem co on by powiedział gdyby mówił Zuzia pewnie powtarza to co Ty jej mówisz. Miejmy nadzieje ze to taki okres i niebawem minie.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
To u rodziców odkrecil gaz,bo nie ma żadnego zabezpieczenia. U nas od razu odpala kurkiem palnik,bo przekreci i wciska.Trzeba chodzić za nim krok w krok,innego wyjscia nie ma.
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 12:54   #4055
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość

Szalejesz z zakupami Chyba jakiś przypływ gotówki?
A dawno kupowałaś te algi? Nie wiesz czy są jeszcze?
No mam gości cały czas na domku i na pokojach a pieniądze z agroturystyki to mój zarobek.
Nie dawno kupowałam,wczoraj byłam w b. i jeszcze były.

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
dziewczyny dzisiaj rano poleciała mi krew z nosa. co to może oznaczać? miałam tak raz lub dwa kilkanaście lat temu
Wzmocnij się czymś,wapno jakieś pij,magnez

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Ula kiedy przyjdą do Ciebie stolik z krzesełkami? My chcemy kupic i właśnie zastanawialiśmy się nad tym zestawem,tylko wymiary blatu takie sobie,a ten kittler z Ikei ma fajne wymiary- znalazłam taniej niż te używane,do odmalowania. Maz koniecznie chce kolorowe,a ja wolałabym te białe. Jednak on ciągle ma mi za zle białe meble do pokoju Mai i dlatego stolik chce kolorowy.
Napisz jak się spisuje ten stolik. Czy dwojeczka przy nim spokojnie usiądzie.
Ok dam znać,jak coś to tą belkę można piłą opitolić


Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Lewek u nas podobnie,Kuba wstaje w okolicy 6-ej,a ja ledwo na oczy patrze.Jeszcze wczoraj jak wstał,poszedł do kuchni i odkręcił gaz
Doszedł mnie odór gazu i szybko poleciałam zakręcić i wietrzyć.
I zrobił się znowu taki przylepek do mnie.
O matko i córko zawału można dostać z tymi dziećmi...

Witajcie!
Kupiłam wczoraj laptopa i w końcu mogę do Was normalnie pisać!!!
Na klawiaturze ekranowej sklecić zdanie to była mordęga!

Tamlin przyjechali Ci goście którzy pytali o rachunek i dalej się upierają przy swoim że ja MOGĘ wystawić rachunek.Byli w tamtym roku u jakiejś babki która też twierdziła,że nie może pojechała do gminy się dopytać i jej powiedzieli że może i dali nawet druczki do wystawiania.No to ja pytam jak te druczki wyglądają a ona mi mówi że takie normalne jak do rachunku!No paranoja
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:03   #4056
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ula wydrukuj im ten artykuł co wrzucałam. Moim zdaniem nie możesz im nic wystawić.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:29   #4057
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ula masz racje z ta belka. Wiec skoro juz tz tak się uparł to chyba nie mam wyboru,chociaż wolałabym ten z Ikei używany. Zamówimy dziś, ze smerfami, chociaż wolałabym z Kubusiem Puchatkiem,bo go uwielbiam!
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 14:08   #4058
anusiaaniaanusia
Rozeznanie
 
Avatar anusiaaniaanusia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 991
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej.

Mam maleńką lukę w wątku. Zaraz nadrobie. Nie miałam jak pisać, bo mój mały rzadko kiedy w dzień miał drzemkę. Teraz już wszystko wróciło do normy. Brakowało mu smoczka, bo odstawiliśmy już prawie dwa tygodnie temu. Jeszcze do tej pory potrafi przypomnieć sobie i woła za smoczkiem. U Was też tak długo to trwało?

Pozatym męczył go straszny kaszel. Zawsze jak kładłam go spać to dostawał takiego suchego kaszlu. Byliśmy u lekarza, osłuchowo czysto, gardło ciut zaczerwienione. Skąd to wzięło to ja nie wiem. Mamy syropki i się kurujemy. Myślałam, że ta szczepionka zachamuje już te wszystkie choroby a tu znów jakieś dziadostwo.
__________________
Bartosz 13.09.2012
anusiaaniaanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 15:21   #4059
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Ula masz racje z ta belka. Wiec skoro juz tz tak się uparł to chyba nie mam wyboru,chociaż wolałabym ten z Ikei używany. Zamówimy dziś, ze smerfami, chociaż wolałabym z Kubusiem Puchatkiem,bo go uwielbiam!
Mój mąż twierdzi że po odpiłowaniu tej poprzeczki stolik straciłby na stabilności. W końcu po coś ona tam jest.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
Hej.

Mam maleńką lukę w wątku. Zaraz nadrobie. Nie miałam jak pisać, bo mój mały rzadko kiedy w dzień miał drzemkę. Teraz już wszystko wróciło do normy. Brakowało mu smoczka, bo odstawiliśmy już prawie dwa tygodnie temu. Jeszcze do tej pory potrafi przypomnieć sobie i woła za smoczkiem. U Was też tak długo to trwało?

Pozatym męczył go straszny kaszel. Zawsze jak kładłam go spać to dostawał takiego suchego kaszlu. Byliśmy u lekarza, osłuchowo czysto, gardło ciut zaczerwienione. Skąd to wzięło to ja nie wiem. Mamy syropki i się kurujemy. Myślałam, że ta szczepionka zachamuje już te wszystkie choroby a tu znów jakieś dziadostwo.
Może to na tle alergicznym ten kaszel?
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 16:44   #4060
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Właśnie nad poprzeczka też się zastanawiałam.

Mój maz się jednak upiera nad tym zestawem, byle nie był biały jak meble.
Ja natomiast jestem zdania,ze białe meble jak najbardziej pasują do dziecięcego pokoju,bo poza nimi jest pelno zabawek, zakupimy kolorowy dywan, narzute na lozko, poduszki i nie bedzie jak w szpitalu. Poza tym miałam zamiar na ścianę jakas naklejkę nakleić. I jak tu chłopa przekonać?

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Lewej brawo dla Bartusia!
hehe ANia to pwiedz tz ze nasza Giulia u dziadków w pokoju ma białe podłogi plus białe meble do tego sciany szare i różowe. plus dodatki tak jak piszesz dużo dają
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 17:51   #4061
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość



W Zu demon wstępuje. Kocham ja, ale czasami mam ochotę uciec daleko. Ile mozna wyc póki co staram się przeczekać, odwracać uwagę, przytulia... Ech... Taka biedna jest w tej swojej rozpaczy, bo widać ze walczy z emocjami, tym, co by chciała z nie moze . często tak wyjąć i wyjąć powtarza ' chce być grzeczna' albo 'nie chce płakać' albo 'cichutko kochanie' ale płacze dalej...
Tez tak macie?
nie.
Lena wpada w złość ale trwa to dosłownie chwilę. odwrócenie uwagi pomaga.


Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
leżę co za trafne określenie.


Lewek u nas podobnie,Kuba wstaje w okolicy 6-ej,a ja ledwo na oczy patrze.Jeszcze wczoraj jak wstał,poszedł do kuchni i odkręcił gaz
Doszedł mnie odór gazu i szybko poleciałam zakręcić i wietrzyć.
I zrobił się znowu taki przylepek do mnie.
dobrze, że w porę zareagowałaś. mały rozrabiaka z Twojego Kubusia

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
hehe ANia to pwiedz tz ze nasza Giulia u dziadków w pokoju ma białe podłogi plus białe meble do tego sciany szare i różowe. plus dodatki tak jak piszesz dużo dają
ja też tak lubię, białe meble, kolorowe dodatki i szarości, uwielbiam je
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 20:35   #4062
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
leżę co za trafne określenie.

Kalpana zgodzę się z dziewczynami.


Witajcie.
Nie było mnie,bo byłam z chłopcami u rodziców i dziś wróciliśmy.

Lewek u nas podobnie,Kuba wstaje w okolicy 6-ej,a ja ledwo na oczy patrze.Jeszcze wczoraj jak wstał,poszedł do kuchni i odkręcił gaz
Doszedł mnie odór gazu i szybko poleciałam zakręcić i wietrzyć.
I zrobił się znowu taki przylepek do mnie.

maggie smutno to zabrzmiało.Zuzia sama tak do siebie mówi w tym płaczu?może ktoś na nią krzyczał,by była grzeczna i teraz ona nie może sobie z tym poradzićbiedna. Mam nadzieję,że to szybko minie.
Katee ja z tym gazem dostalabym zawału serca, dobrze ze w porę zakrecilas.

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Katee to kiepsko z tym gazem, trzeba to jakoś zabezpieczyć.
U mnie dziś pobudka po 6 czyli nawet całkiem nieźle. Tylko poszłam spać o północy

Bartuś zaczął się już obracać na brzuszek jakoś szybko, nie pamiętam kiedy Misiek ale z pewnością później. I za stópki się już łapie a Misiek grubo po 5 tym miesiącu zaczął.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Maggie Michaś też często placze o byle co. Nie wiem co on by powiedział gdyby mówił Zuzia pewnie powtarza to co Ty jej mówisz. Miejmy nadzieje ze to taki okres i niebawem minie.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Brawa dla Bartusia jeszcze jakiś czas temu pamietalam kiedy Zosia miała przełomowe momenty, ale teraz coraz więcej rzeczy mi umyka
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 21:35   #4063
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

anesh zamówiliśmy ten stolik lack i krzesełko mamut. Jak dla mnie ok. Miejsca na nóżki pomiędzy krzesełkiem a blatem jest wystarczająco. Ponadto mąż stwierdził że jeśli stolik z czasem stanie się za niski to bez problemu będzie można podwyższyć jego nogi za pomocą jakich drewnianych podkładek i wkrętów, bo są z płyty wiórowej, w którą można coś wkręcić. Tak więc jestem na tak
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 22:32   #4064
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
hehe ANia to pwiedz tz ze nasza Giulia u dziadków w pokoju ma białe podłogi plus białe meble do tego sciany szare i różowe. plus dodatki tak jak piszesz dużo dają

Jejku to musi wyglądać pięknie! Tak dziewczę o,ale nie tandetnie!
Mogę prosić o zdjęcia? Mozeuda mi sie przekpnac jeszcze ma tamten stolik,no naprawde jak wlozymy wssystkie zabawki,kolorowe pudelka to i onne dodatki to bedzie naprawde kolorowo.
Nie to,zeby mi się nie podobał ten ze smerfami,ale miałam inna wizje.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
anesh zamówiliśmy ten stolik lack i krzesełko mamut. Jak dla mnie ok. Miejsca na nóżki pomiędzy krzesełkiem a blatem jest wystarczająco. Ponadto mąż stwierdził że jeśli stolik z czasem stanie się za niski to bez problemu będzie można podwyższyć jego nogi za pomocą jakich drewnianych podkładek i wkrętów, bo są z płyty wiórowej, w którą można coś wkręcić. Tak więc jestem na tak
O dziękuję za informacje!
Jednak chyba i tak dokupimy któryś z tamtych ( jeszcze nie zamówiliśmy), bo ten lack jednak się przydaje.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 07:19   #4065
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
anesh zamówiliśmy ten stolik lack i krzesełko mamut. Jak dla mnie ok. Miejsca na nóżki pomiędzy krzesełkiem a blatem jest wystarczająco. Ponadto mąż stwierdził że jeśli stolik z czasem stanie się za niski to bez problemu będzie można podwyższyć jego nogi za pomocą jakich drewnianych podkładek i wkrętów, bo są z płyty wiórowej, w którą można coś wkręcić. Tak więc jestem na tak
Miałam taki zestaw dla Kamila i szczerze odradzam ten stolik.2 razy rozbił głowę o kant,który jest ostry.Noga się odłamała,potem mimo przykręcenia wkrętami i tak odpadała bo ten stolik jest z cienkiej płyty wiórowej i po jakimś czasie te czarne-ten blat zaczął odchodzić od płyty.Stolik wylądował na ognisku za domem
Dlatego teraz chciałam coś trwalszego i z zaokrąglonymi kantami.

Dobry dzień!U nas słońce,ale zimno!Już koniec lata
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 07:55   #4066
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Miałam taki zestaw dla Kamila i szczerze odradzam ten stolik.2 razy rozbił głowę o kant,który jest ostry.Noga się odłamała,potem mimo przykręcenia wkrętami i tak odpadała bo ten stolik jest z cienkiej płyty wiórowej i po jakimś czasie te czarne-ten blat zaczął odchodzić od płyty.Stolik wylądował na ognisku za domem
Dlatego teraz chciałam coś trwalszego i z zaokrąglonymi kantami.

Dobry dzień!U nas słońce,ale zimno!Już koniec lata
Jakbym się bała o kanty to bym większość mebli musiała styropianem poobkładać. O trwałość się nie martwię, bo i tak wychodzę z założenia że dziecko zniszczy, a ten stolik to tak jak pisałam wcześniej i tak rozwiązanie tymczasowe, zanim jej własnego pokoiku nie urządzimy (ale najpierw musi przestać wstawać w nocy )
Ten Twój ze smerfami to mi nawet bardziej wymiarami pasował, no ale ta poprzeczka mi nie dawała spokoju.
Swoją drogą Ala zachwycona Wieczorem poskładaliśmy, więc jak wstała to miała niespodziankę. "Siupej, Siupej!" ("super" w tłumaczeniu )

U nas też zimno i na dokładkę leje

Mamy dziś 4 rocznicę ślubu
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 07:56   #4067
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Jejku to musi wyglądać pięknie! Tak dziewczę o,ale nie tandetnie!
Mogę prosić o zdjęcia? Mozeuda mi sie przekpnac jeszcze ma tamten stolik,no naprawde jak wlozymy wssystkie zabawki,kolorowe pudelka to i onne dodatki to bedzie naprawde kolorowo.
Nie to,zeby mi się nie podobał ten ze smerfami,ale miałam inna wizje.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



O dziękuję za informacje!
Jednak chyba i tak dokupimy któryś z tamtych ( jeszcze nie zamówiliśmy), bo ten lack jednak się przydaje.

Aniu moge Ci fote podrzucić ale po 18 wrzesnia dopiero jak wrocimy z wakacji, nie mam tu ze soba zadnego. sprobuj poszukac w necie, jest mnóstwo inspiracji, moze da sie przekonac, bo to na prawde slicznie wyglada, dziewczęco. ja nie lubie takich pstrokatych, w tysiącach kolorów.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 08:04   #4068
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Iwa najlepszego

Postanowione. Boczuś idzie do przedszkola tak się martwię jak sobie poradzi. Ale spróbujemy. Będzie najmłodszy w grupie, ale na szczęście jest kilka dzieci co mają lekko po 2 latka. Tam przyjmują w sumie od 2,5 ale, że on ogarnięty go nie ma problemu. Przedszkole prywatne, ładne, jasne, sale przestronne. Dla maluchów osobne wejście. Nawet własną kulkownię mają
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 08:19   #4069
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Iwa najlepszego

Postanowione. Boczuś idzie do przedszkola tak się martwię jak sobie poradzi. Ale spróbujemy. Będzie najmłodszy w grupie, ale na szczęście jest kilka dzieci co mają lekko po 2 latka. Tam przyjmują w sumie od 2,5 ale, że on ogarnięty go nie ma problemu. Przedszkole prywatne, ładne, jasne, sale przestronne. Dla maluchów osobne wejście. Nawet własną kulkownię mają
Nie martw się Mati ładnie robi na nocniczek już, więc na pewno sobie poradzi

Iwa, najlepszego
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 08:48   #4070
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Aniu moge Ci fote podrzucić ale po 18 wrzesnia dopiero jak wrocimy z wakacji, nie mam tu ze soba zadnego. sprobuj poszukac w necie, jest mnóstwo inspiracji, moze da sie przekonac, bo to na prawde slicznie wyglada, dziewczęco. ja nie lubie takich pstrokatych, w tysiącach kolorów.
To poproszę zdjecie w takim razie jak wrócicie.
Poszukam,chociaż pewnie i tak nie przekonam. Maz twierdzi,ze bedzie jak w szpitalu. No i chyba brak mi juz siły na "walkę;p". Jestem coraz bardziej zmeczona.
Wiecie,ze ja mam tp za trzy tygodnie juz,a zakładając,ze urodzę tak jak Majkę to moze za dwa synek bedzie z nami.

A odnośnie stolika to sobie właśnie uświadomiłam,ze jak będziemy w przyszłości robić pokoik dla malego to on ma niebiesko- szara szafkę i komodę i moze do niego bardziej ten stolik by pasował,a Mwjci kupimy białe biurko;p,hehbebe.

Iwa wszystkiego najlepszego, my mieliśmy czwarta 7 sierpnia.

Maz wyjechał właśnie na tydzień,potem wróci najprawdopodobniej na 1-2 dni i znowu jedzie...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Tallin Mati mądry chłopiec,poradzi sobie,a wiadomo,ze się martwisz.

Edytowane przez anesh_
Czas edycji: 2014-08-21 o 08:47
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:04   #4071
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Jakbym się bała o kanty to bym większość mebli musiała styropianem poobkładać. O trwałość się nie martwię, bo i tak wychodzę z założenia że dziecko zniszczy, a ten stolik to tak jak pisałam wcześniej i tak rozwiązanie tymczasowe, zanim jej własnego pokoiku nie urządzimy (ale najpierw musi przestać wstawać w nocy )
Ten Twój ze smerfami to mi nawet bardziej wymiarami pasował, no ale ta poprzeczka mi nie dawała spokoju.
Swoją drogą Ala zachwycona Wieczorem poskładaliśmy, więc jak wstała to miała niespodziankę. "Siupej, Siupej!" ("super" w tłumaczeniu )

U nas też zimno i na dokładkę leje

Mamy dziś 4 rocznicę ślubu
Właśnie był kurier.Mebelki malutkie dla dzieci w sam raz,ta poprzeczka w niczym nie przeszkadza,nawet Kamil nie sięga do niej nogami,no ale moje dzieci z tych mniejszych.

Szczęścia i miłości na kolejne lata

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Iwa wszystkiego najlepszego, my mieliśmy czwarta 7 sierpnia.
Wam również miłości i wytrwałości na dalsze wspólne życie

Pomidorową gotuję a na drugie chyba tosty bo nie mam mięsa
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:10   #4072
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Właśnie był kurier.Mebelki malutkie dla dzieci w sam raz,ta poprzeczka w niczym nie przeszkadza,nawet Kamil nie sięga do niej nogami,no ale moje dzieci z tych mniejszych.

Smerfowe

Dziękujemy wszystkim za życzenia
anesh dla Was również dużo szczęścia i spokoju
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 11:33   #4073
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Jakie zestawy duplo polecacie? Dla chłopca jednak zdecydowałam się nie kupować teraz rowerka, tylko też na wiosnę.
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 11:57   #4074
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Tamlin oby Mati się szybko zaaklimatyzował. A poradzi sobie na pewno i jeszcze pozna nowych kolegów i koleżanki, same plusy
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:28   #4075
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cześć Dziewczynki

Iwa szczęścia i miłości!

Moja sis dziś urodziła wstrzelila się idealnie bo wczoraj pojechali do białego czekać a tu w nocy się zaczęło.

A poza tym to mam dość. Bartek to straszny rozdarciuch, pół dnia jak nie więcej go noszę na rękach a i tak się drze. Nie wiem czy to zęby czy inna cholera ale oszalec można. A dziś leżał na podłodze a ja wyszłam dosłownie na sekundę wracam a Michał na nim siedzi na szczęście jakoś tak usiadł na nogi bardziej że ten nawet nie zaplakal.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 14:34   #4076
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Iwa najlepszego

Postanowione. Boczuś idzie do przedszkola tak się martwię jak sobie poradzi. Ale spróbujemy. Będzie najmłodszy w grupie, ale na szczęście jest kilka dzieci co mają lekko po 2 latka. Tam przyjmują w sumie od 2,5 ale, że on ogarnięty go nie ma problemu. Przedszkole prywatne, ładne, jasne, sale przestronne. Dla maluchów osobne wejście. Nawet własną kulkownię mają
stresujesz się?
będzie dobrze, w razie czego można zrezygnować

ja Lenę też mam zamiar zapisać w najbliższym czasie, czekam tylko aż zechcą ją wziąć


Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Jakie zestawy duplo polecacie? Dla chłopca jednak zdecydowałam się nie kupować teraz rowerka, tylko też na wiosnę.
my mamy takie:

cyrk
http://allegro.pl/lego-10503-duplo-m...513428271.html

pierwszy ogród
http://allegro.pl/lego-10517-duplo-m...494030836.html

pierwsze zoo
http://allegro.pl/lego-duplo-6136-mo...496784909.html

szpital
http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-...528342900.html

zarówno dla chłopca i dziewczynki

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość

Mamy dziś 4 rocznicę ślubu
wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość



Iwa wszystkiego najlepszego, my mieliśmy czwarta 7 sierpnia.
również najlepsze życzenia


my świętujemy w przyszłym tygodniu, to już 8 rocznica

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki

Iwa szczęścia i miłości!

Moja sis dziś urodziła wstrzelila się idealnie bo wczoraj pojechali do białego czekać a tu w nocy się zaczęło.

A poza tym to mam dość. Bartek to straszny rozdarciuch, pół dnia jak nie więcej go noszę na rękach a i tak się drze. Nie wiem czy to zęby czy inna cholera ale oszalec można. A dziś leżał na podłodze a ja wyszłam dosłownie na sekundę wracam a Michał na nim siedzi na szczęście jakoś tak usiadł na nogi bardziej że ten nawet nie zaplakal.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek, pocieszyć Cię?
skoro teraz taki rozdarty to może z wiekiem będzie coraz lepiej. spójrz na Lenę. nikomu nie życzę takiego niemowlaka jak nie spała to się darła... a teraz to anioł nie dziecko
jeszcze troszkę i Bartuś wyrośnie a teraz ... wdech... wydech... wdech... wydech...

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2014-08-21 o 14:35
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 15:26   #4077
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Agaton no właśnie widzę ze te placzace niemowlaczki wyrastają na grzeczne dzieci. Bartuś nie jest najgorszy ale Michaś był o wieeele spokojniejszy. I ja go prawie w ogóle nie nosilam, bardzo mało jeśli dobrze pamiętam. A tego bardzo dużo.
No ja to żyję od wieczoru do wieczoru. I czekam momentu aż chłopaki dorosna i dadzą mamie odpocząć

Tamlin będzie stres ale Mati dobrze sobie poradzi, rezolutny z niego chłopak

Anesh rany to już tuż tuż. Pewnie nie możesz się doczekać. Dobrze ze te upaly się skończyły.
Moja sis urodziła drugie w rekordowym tempie od pierwszego skurczu jaki się pojawił 4,5 h.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 15:47   #4078
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Lewek gratulacje dla siostry. Któż to się urodził? Chłopczyk czy dziewczynka? Normalnie rodziła czy cc?

No stresuję się strasznie. Paula jak szła to też się stresowałam, ale Mati to taki mój synuś malutki i w ogóle. No ale zobaczymy jak będzie. Zawsze można zrezygnowac, ale myślę, że sobie poradzi.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 16:39   #4079
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Urodziła się Helenka porod sn.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Dziewczynki czy któraś z Was ma patelnię ceramiczną? Polecacie? I jeszcze pkanuje kupić patelnię grilowa, macie? Jaką firmę?

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 16:45   #4080
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Urodziła się Helenka porod sn.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Dziewczynki czy któraś z Was ma patelnię ceramiczną? Polecacie? I jeszcze pkanuje kupić patelnię grilowa, macie? Jaką firmę?

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
gratulacje dla siostry
siostra rodziła w tej samej klinice co Ty? jest zadowolona?


mam patelnię ceramiczną, taką zwykłą z biedronki. bardzo dobra, polecam
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-20 19:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.