merz-special - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 10:35   #31
xxEdithxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: merz-special

Ja też biorę od kilku dni merz special i czekam na efekty
xxEdithxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:54   #32
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: merz-special

ja mam wrażenie że gdy przestałam brać to mi więcej ich wypada... nie wiem jak to jest ;/;/
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:40   #33
czekaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: merz-special

Witam

Mam takie pytanie, co sądzicie o połączeniu merz special z inneov'em ?

Skład merz speciala :

1 drażetka zawiera: Witamina C 75,00 mg; L-cystyna 30,00 mg; Witamina E (octan) 9,00 mg; B-karoten 0,90 mg; Amid kwasu nikotynowego 10,00 mg; Pantotenian wapnia 3,00 mg; Witamina B2 1,60 mg; Witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg; Witamina B1, (azotan) 1,20 mg; Witamina A (octan) 1.500 j.m.; Witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 mikro g.; Witamina D3 50,00 j.m.; Biotyna 0,01 mg; Suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg; Żelazo (II) fumaran 20,00 mg

Natomiast skład inneovu:

Tauryny + Katechiny + Cynku

Wychodzi na to, że nic się nie pokrywa, więc mogę łykać jedno i drugie na raz?

Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
czekaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 13:56   #34
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: merz-special

Też bym się chętnie dowiedziała Dzisiaj kupiłam Merc Spezial, ale jeśli warto również zafundować sobie Inneov, zaraz pobiegnę do apteki
greige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:15   #35
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: merz-special

ja mam zamiar kupić merz choć rozważam też revalid
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 16:45   #36
xxEdithxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: merz-special

Skończyłam dziś 3 opakowanie. Paznokcie jakby szybciej rosną, ale sie rozdwają. Może to wina odżywiania.
xxEdithxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:26   #37
misia1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 15
GG do misia1608
Dot.: merz-special

Polecam bardzo te tabletki! Na mnie działały super, ale wiadomo każdy ma inny organizm i nie na każdego działa to samo. Ja sobie je chwalę bardzo, szczególnie pomogły mi odbudować paznokcie...
misia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 15:10   #38
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: merz-special

Merz Spezial ma zmieniony skład. Lepiej czytajcie etykiety, bo jest to teraz zupełnie inny produkt.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 13:04   #39
spinka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: merz-special

na włosy polecam:
picie herbatki z pokrzywy i łykania Merz Special.

moja kuracja już trwa ok miesiąc, na głowie mam centymetrowe włoski, bo odrastają, i włosów już nie gubię !
spinka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:30   #40
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: merz-special

Też biorę Merz Special (od równych dwóch tygodni) głównie ze względu na wypadające włosy ale też rozdwajające się paznokcie). Piję do tego napar z bratków i zastanawiam się czy można też pić pokrzywę? Żeby z żelazem czasem nie przesadzić i nie zatruć sobie organizmu. Zastanawiam się nad wizytą u dermatologa ale jakoś póki co czasu nie mam.
__________________
Moja wymianka

[perfectaA]349201[/perfectaA]
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:33   #41
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Dot.: merz-special

Witam! Ja też biorę Merz Special, jestem na etapie 2 opakowania Jak na razie efektów nie widzę, tylko mam wrażenie jakbym miała mocniejsze paznokcie. Nie zamierzam rezygnować ,mam zamiar zrobić kurację 3 miesięczną, wtedy ewentualnie będę mogła się więcej wypowiedzieć
Chciałabym jednak zobaczyć efekt na włosach,bo tak na prawdę to o to mi chodzi .... ehhh czas pokaże !!! Odezwę się za jakiś czas... Pozdrawiam wszystkich .....
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 22:42   #42
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez xxEdithxx Pokaż wiadomość
Skończyłam dziś 3 opakowanie. Paznokcie jakby szybciej rosną, ale sie rozdwają. Może to wina odżywiania.
U mnie to samo. Szybciej rosły mi paznokcie ale mega szybko się rozdwajały i łamały. Przestałam brać i szybko się polepszyło. Jedyny plus to przyspieszenie rośnięcia włosów (a mam kręcone i po nich nie widać za bardzo, że rosną...).
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:20   #43
kamilka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
Dot.: merz-special

Zakupiłam Merz special bo po 1 wyczytałam, że sa super, po drugie była promocja w aptece - 33 zł za opakowanie. Jestem w połowie pierwszego opakowania. Preparat kupiłam na wypadające włosy. o włosach niewiele chyba jeszcze moge powiedzieć, bo zbyt krótko biore merz. Za to paznokcie mi się zdecydowanie polepszyły. na skorę nie narzekałam.
Polecam również Ha-pantoten łącznie z biotebalem 5. taka kombinacje zalecila mi Panid ermatolog i musze przyznac że sie sprawdziła. jezeli merz nie zadziala powroce do ha-pantotenu.
kamilka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:11   #44
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Dot.: merz-special

Mi raczej nie pomogły, jestem po 3 miesięcznej kuracji i nic, zero efektów !
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 23:29   #45
ilonar2301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: merz-special

Niedawno zaczęłam stosować Merz Spezial i przyznam, że jestem zadowolona. Fajnie wpływa na skórę, szybko widać efekty działania. Włosy, które wypadały mi garściami teraz już prawie nie wypadają. Skóra jest odżywiona, drobne niedoskonałości( przesuszenia) zniknęły, paznokcie są mocniejsze. Ze swojej strony mogę polecić.
ilonar2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 06:50   #46
kamilka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
Dot.: merz-special

Trzeba tez pamiętać, ze same proszki nie pomogą do tego musi byc odpowiednia zróżnicowana dieta.
kamilka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 08:46   #47
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Re: merz-special

Ja biorę Mer specjal od 1.04.2011 i jak dotychczas nie zauważyłam żadnej zmiany. Nic.
Ani na włosach, ani na paznokciach, za to obficie powoduje u mnie wypryski i 'kaszkę' na czole. Kupiłam niedawno kolejne opakowanie, dokończę je i zaprzestaję kuracji.
Wcześniej brałam Revalid, też nie widziałam żadnych zmian po nim (a stosowałam przez 19miesięcy).. ale przynajmniej skórę miałam normalną..
Próbowałam też skrzypowity, belissy i innych tego typu specyfików, ale cóz.. taka już chyba moja uroda, że muszę mieć cienkie i łamliwe włosy i takież same paznokcie.. Kapituluję.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:12   #48
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: merz-special

Kiedyś brałam merz-spezial i mogę powiedzieć, że jako jedyny mi pomógł, pamiętam ,że włosy naprawdę wyglądały po nim lepiej i były jakoś mocniejsze (3 miesiące brałam) teraz słyszałam, że skład ma inny i nie wiem sama czy znów go kupie. Nie pomagają mi żadne tabletki typu: Belissa, belissa cera, skrzypowita itp. Zamierzam kupić sobie herbatę z pokrzywy. Obecnie łykam cynk od jakiegoś czasu i myślę, że on mi służy.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 21:29   #49
beksa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: merz-special

Mam pytanie biorę tabletki na wzmocnienie opalenizny 20mg na dobę (no chyba że zapomnę) i jak teraz zacznę przyjmować merz-special to nie będzie żadnego problemu? Bo z witaminami też rożnie bywa pozdrawiam
beksa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 21:36   #50
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Stosowałam Merc special - chciałam że by wzmocnił włosy i żeby przestały wypadać, ale się w tym nie sprawdził. Za to świetnie zadziałał na paznokcie, stały się o wiele mocniejsze i mega szybko rosły, więc jeśli ktoś chce zażywać dla paznokci to mogę polecić.

Ja mam to samo, włosy wypadają garściami, jednak paznokcie są mocne, szybciej rosną i nie mam z nimi żadnego problemu
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 22:16   #51
Naciusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: merz-special

Ja używałam merz-special 2 lata temu . Moje włosy były strasznie zniszczone i wypadały garściami ; ( od farbowania . I Pani w aptece mi poleciła te tabletki zakupiłam i byłam zadowolona mimo , że dalej farbowałam włosy , to dzięki tym tabletką włosy już nie wypadały w ogóle Teraz problem wrócił i zamierzam zakupić
Naciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 08:55   #52
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: merz-special

Jestem już po trzecim opakowaniu, czyli po trzech miesiącach kuracji. Planuję dobić do sześciu miesięcy, a potem przerwać.

Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Zawsze miałam miękkie, powoli rosnące, podatne na rozdwajanie paznokcie. Po trzech miesiącach z Merzem mam twarde, długie (na tyle, że muszę je skracać) paznokcie! Włosy rosną mi szybciej i są zdecydowanie mocniejsze (miałam słabe, zniszczone farbowaniem). I jeszcze jeden plus, coś czego się zupełnie nie spodziewałam: wyładniała mi cera, jest gładsza.

Takich efektów po innych suplementach nie miałam nigdy. Dla mnie Merz to obowiązkowy mieszkaniec domowej apteczki
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:11   #53
jonka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7
Dot.: merz-special

Jestem w trakcie 3-go opakowania. Zero efektów na włosach, wypadają w zastraszającym tempie. Cera również bez zmian.
Poprawił sie za to stan paznokci, fakt że szybciej rosną i są zdecydowanie mocniejsze. Kuracja więc nie poszła całkowicie na marne, ale o stan włosów nadal sie martwię
jonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:51   #54
Katie_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
GG do Katie_pl
Dot.: merz-special

Koncze druga buteleczke. Najwieksza roznice zauwazylam na paznokciach, szybko rosna sa grube i sie nie rozdwajaja. Cera przez pierwszy miesiac byla ladniejsza, teraz znowu pojawily mi sie wypryski na twarzy, ale to byc moze przez moja gorsza ostatnio diete, plus jestem przed okresem :/ co do wlosow, to fatycznie przestaly mi wypadac, tylko nie wiem czy to jest zasluga Merzu, bo dodatkowo stosuje maszeczke VAX, a od dwoch tygodni maseczke z jajka, olejku rycynowego, nafty i cytryny. Wlosy wygladaja o wiele lepiej, sa lsniace i zaczynaja mi szybko odrastac. Na pewno zamierzam kupic nastepna butelke, tylko nie wiem czy mozna go stosowac tak dlugo bez przerwy?
Katie_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 17:09   #55
helloxaggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łaziska
Wiadomości: 21
Dot.: merz-special

Dobre tabletki. Po 3 miesiącach stosowania (czyli 3 opakowaniach) zauważyłam poprawę kondycji swoich włosów... Przede wszystkim mniej wypadały,to było głównym powodem zakupienia tych tabletek, włosy stały się mocniejsze, zdrowsze...Idealne. Cera też byla promieniejsza.
Myślę, że jeszcze do nich za parę miesięcy wróce. Tylko potrzebuje włosom dać trochę przerwy
helloxaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:25   #56
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: merz-special

Czy któraś z Was nie zauważyła jakiś skutków ubocznych?
Od kilkunastu dni biorę Merz i mam okropne bóle głowy. Na początku nie skojarzyłam o co chodzi. A teraz widzę, że moja twarz jest bardzo podrażniona. I dopiero połączyłam fakty.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:33   #57
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was nie zauważyła jakiś skutków ubocznych?
Od kilkunastu dni biorę Merz i mam okropne bóle głowy. Na początku nie skojarzyłam o co chodzi. A teraz widzę, że moja twarz jest bardzo podrażniona. I dopiero połączyłam fakty.
zakończyłam właśnie 2 -miesięczną kurację tym specyfikiem. Musiałam ją przerwać, gdyż moja cera oszalała - dostałam wysypu ropnych krost na linii żuchwy, a mam prawie 30 lat i od kilku lat w miarę gładką cerą. Zaczęłam szukać w necie możliwych przyczyn tego stanu i doczytałam, że powodem trądziku w dorosłym wieku może być witamina B12, która jest w składzie merz special. A teraz, jak przeczytałam o Twoich bólach głowy, to mnie olśniło. Ostatnio też dostałam bólów, może nie bardzo silnych, ale częstych, co mi się przytrafiło pierwszy raz w życiu. Wcześniej nie znałam uczucia bólu głowy. Może to zbieg okoliczności, a może to faktycznie wina tych drażetek.
A co do wpływu na włosy i paznokcie, to żadnych pozytywów nie odnotowałam. Włosy jak wypadały tak wypadają. Wydaje mi się nawet, że wypadają coraz bardziej. Paznokcie wciąż się rozdwajają. W moim przypadku Merz Special się nie sprawdził.
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:20   #58
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
zakończyłam właśnie 2 -miesięczną kurację tym specyfikiem. Musiałam ją przerwać, gdyż moja cera oszalała - dostałam wysypu ropnych krost na linii żuchwy, a mam prawie 30 lat i od kilku lat w miarę gładką cerą. Zaczęłam szukać w necie możliwych przyczyn tego stanu i doczytałam, że powodem trądziku w dorosłym wieku może być witamina B12, która jest w składzie merz special. A teraz, jak przeczytałam o Twoich bólach głowy, to mnie olśniło. Ostatnio też dostałam bólów, może nie bardzo silnych, ale częstych, co mi się przytrafiło pierwszy raz w życiu. Wcześniej nie znałam uczucia bólu głowy. Może to zbieg okoliczności, a może to faktycznie wina tych drażetek.
A co do wpływu na włosy i paznokcie, to żadnych pozytywów nie odnotowałam. Włosy jak wypadały tak wypadają. Wydaje mi się nawet, że wypadają coraz bardziej. Paznokcie wciąż się rozdwajają. W moim przypadku Merz Special się nie sprawdził.
Ja też mam wysyp na brodzie. Bardzo rzadko mi się to zdarza. Zastanawiałam się o czego... Odstawiłam już Merz i czekam na powrót do normy.
Co do efektów: po tygodniu paznokcie urosły mi o kilka mm. Są całkiem długie. Twarde zawsze były.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:26   #59
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
zakończyłam właśnie 2 -miesięczną kurację tym specyfikiem. Musiałam ją przerwać, gdyż moja cera oszalała - dostałam wysypu ropnych krost na linii żuchwy, a mam prawie 30 lat i od kilku lat w miarę gładką cerą.
Jakbym czytała o sobie...
Nie dotrwałam nawet do końca opakowania
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:19   #60
BlackLoira
Przyczajenie
 
Avatar BlackLoira
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: merz-special

Po zastosowaniu w przeciągu miesiąca Merz-Special jestem bardzo zadowolona, jestem rozjaśnianą blondynką. I tabletki sprawują się świetnie, do tego używam maski z BIOVAXu oraz serum.
Wyszedł bardzo dobry NOWY szampon L'oreal (Czarny).
Przeciw wypadaniu włosów. Oraz polecam picie herbaty z pokrzywy
Jestem w pierwszym miesiącu tak silnej kuracji I jestem rewelacyjnie zadowolona.
BlackLoira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-28 11:48:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.