Diane 35 brał ktos? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 14:29   #61
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Diane 35 brał ktos?

A ja mam znów pytanie.... biore ta diane, jestem juz 3 dni po okresie a ja mam lekkie plamienia. To moje pierwsze tabletki. Czy te plamienia to cos normalnego ? prosze o odpowiedz.
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:06   #62
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Prosze niech mi ktos odpowie... bo ja nadal mam plamienia :/:/
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:33   #63
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Diane 35 brał ktos?

verusek jesli to Twoje pierwsze opakowanie tabletek to jest to jak najbardziej normalne i nie ma sie czyms przejmowac. plamienia moga wystepowac do trzech pierwszych opakowan tabletek bo organizm sie przyzwyczaja. Takze spokojnie ja tez plamilam troche przy dianie. lekarz mnie ostrzegl
jesli plamienia nie znikna po trzecim opakowaniu to wtedy nalezy sie zwrocic do lekarza
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 13:22   #64
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Diane 35 brał ktos?

mnie podczas brania tabletek tez pojawily sie plamienia jakies 7-8 dni przed skonczeniem opakowania...i tak za kazdym razem...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 17:46   #65
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: Diane 35 brał ktos?

brałam diane przez 2 lata.... w trakcie brania wszystko było dobrze. swietnie sie po nich czułam cera piekna jak nigdy... hormony wreszcie podskoczyły do normy... tyle ze jak skonczyłam je brac pojawił sie problem masowo zaczeły mi wypadac włosy, na twarzy pojawił sie wysyp a okres pojawił sie po odstawieniu z silnymi bolami.... teraz miałam przerwe 1.5 roku i mam przepisane plastry Evra.... a z nimi to juz wogole nie mam pojecia jak bedzie...
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:45   #66
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Diane 35 brał ktos?

a ja nadal mam plamienia i czasami bole podbrzusza ale chyba mniejsze
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:20   #67
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Z tego co ja wiem to tych tabletek nie można brać dłużej niż poł roku do roku. Nie wiem czym to jest spowodowane ale proponowałabym wybrać inne.

Uwazam, ze na rynku jest o wiele więcej tabletek mniej szkodliwych niż te. Spotkałam się z reakcją ginekologa '' Kto Pani przepisał diane ? "
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 21:41   #68
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Z tego co ja wiem to tych tabletek nie można brać dłużej niż poł roku do roku. Nie wiem czym to jest spowodowane ale proponowałabym wybrać inne.

Uwazam, ze na rynku jest o wiele więcej tabletek mniej szkodliwych niż te. Spotkałam się z reakcją ginekologa '' Kto Pani przepisał diane ? "
ja tez spotkalam sie z taka reakcja. Gdy ginka przepisywala mi diane to strasznie sie upierala przy tym ze sa to tabletki z bardzo mala iloscia hormonow, w sam raz dla mlodej dziewczyny.
dodam ze nie mam problemow zdrowotnych. No i zmienilam ginekologa
a co do dlugosci brania to roznie to jest.. niektore kobiety biora diane przez dobrych kilka lat bo im poprostu sluza,
a tym ze nie powinno sie ich brac dluzej niz pol roku jest to spowodowane chyba tym ze maja bardzo duzadawke hormonu, no ale nie dam reki, niech sie wypowie ktos madrzejszy
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:17   #69
Trocinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Witam Ja biorę Diane od około półtora roku. Przez pierwszy miesiąc czułam się strasznie, bolała mnie ciągle głowa (na przykład trzy dni bez przerwy), miałam plamienia. W kolejnych dwóch miesiącach było już lepiej ale od czasu do czasu też miałam te bóle głowy. Wiedziałam, że właśnie przez pierwsze trzy miesiące może się tak dziać

Teraz jestem bardzo zadowolona. Czuję się świetnie, poprawił mi się stan cery i włosów i przy okazji jakby powiększył mi się biuścik Sama radość.

Pozdrawiam
Trocinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:04   #70
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Hm, a ja mam bardzo podłe doświadczenia z dianą. Poza poprawieniem się cery udało mi się po dwóch miesiącach brania przytyc 8 kg (!!!) i mniej więcej drugie tyle, gdy odstawiłam. Jadłam jak Duży Głód, nie mogłam się odkleić od lodówki i ciągle byłam głodna. Ogólnie nie jem mało, ale utrzymuję jedną wagę przez wiele lat. Tak szybkie przybranie na wadze załatwiło mi cudowne rozstępy gdzie się tylko da :/
Teraz jestem na cileście od kilku lat, byłam troszkę bardziej głodna niż zwykle na samym początku a później wszystko wróciło do normy.
Z drugiej strony - jeśli ktoś jest w stanie zapanować nad głodem po dianie pewnie nie będzie miał takich problemów.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 12:07   #71
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Na początku przyjmowania Diane też miałam podobnie z jedzeniem. Kiedys przyłapałam się na tym , ze zaczełampo szafkach szukac czekolady, chociaz normalnie raczej mnie nie ciągnie o takich słodkości. Pózniej wszystko wróciło do normy. Innych skutków ubocznych nie zauważyłam u siebie, no może oprócz mdłosci, w poczatkowej fazie przyjmowania. Diane lekarz przepisał mi na uregulownaie okresu, od pół roku juz jej nie biorę, w sumie popprawy po odstawieniu nie ma. Miałam szczescie, nie przytyłam, nie dostałam wysypu krost, ale naspępnym razem raczej zdecyduje się na inne tabletki.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:06   #72
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Dziewczyny no plamienia chyba mniejsze, czasami cos podbrzusze zaboli i sie zastanawiam dlaczego ?

a co do apetytu to jak narazie nie mam zadnych probloemow i mam nadzieje ze nie bede miec
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:49   #73
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Diane 35 brał ktos?

to normalne, nie widze w tym nic dziwnego. pisalysmy Ci wyzej.
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:55   #74
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Dziewczyny, pomóżcie mi, bo dostałam lekkiego zawirowania!
Biorę Dianę długo, jakieś dwa lata. Wiem, ze obciąża wątrobę itd. Ale się pilnuję i robię regularnie próby wątrobowe. Zamierzam zmienić Dianę na coś innego, ale jeszcze nie teraz. W tamtym roku próbowałam przejść z Diany na Cilest, potem Harmonet i Regulon, ale efekty były straszne - depresje takie, że zawaliłam rok na uczelni. No, ale ja w sumie nie o to chciałam zapytać.
Chciałam bowiem zapytać o Wasze wyniki cytologii. Rozmawiałam bowiem z koleżanką wizażanką i ta wyraziła wielkie zdziwienie, ze na wyniku cytologii mam napisane "faza wczesna lutealna", skoro biorę pigułki. Po czym wysnuła wniosek, że to pewnie kwestia Diany, ze ona ma słabe działanie antykoncepcyjne. Wystraszyła mnie nieziemsko!
Dziewczyny, więc jak to jest????????????????
Co macie napisane na wynikach cytologii?
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:17   #75
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Diane 35 brał ktos?

no ja ostatnio jak czytałam swoj wynik to nie mialam nic takiego, mialam podana grupe II i ze wynik zadowalajacy ale nie bylo nic o wcesnej fazie lutealnej..i nie sadze zeby przez cytologie mozna bylo wykryc ciaze:/...a jesli chodzi o skutecznosc diany to mnie nie zawiodla jak ja stosowalam...jesli przyjmujesz ja tak jak powinnas to jestes w pelni zabezpieczona...poza tym diana wcale nie ma takiego slabego dzialania antykoncepcyjnego...jedyn e co ma to kupe hormonow po ktorych w tej chwili mam male problemy ze zdrowiem...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:41   #76
agat11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 57
Dot.: Diane 35 brał ktos?

J a również bałam Diane 35, choć nie miałm tak fatalnych przygód z tymi tabletkami to swoje także przeszłam.
po pierwsze: watroba w fatlnym stanie, lekarz mi powiedział, że gdybym brała je jeszcze poł roku to nic by mi z niej nie zostało.
Po drugie cera - oczywiście na początku piekna , ale po odstawieniu - zachorowałam na dziwną chorobę skóry - której nie mógł wyleczyć żaden dermatolog, źle stawiając diagnozy. Na szczęście sama jakoś dałam sobie z tym radę i teraz jest już naprawdę super.
NIE POLECAM!!!!
agat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:53   #77
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Diane 35 brał ktos?

dokladnie na pocztaku wszystko ladnie pieknie..super tabletki ale po dluzszym czasie po prostu rujnuja zdrowie...po prostu nie kazdy moze je brac...a wlasciwie wiekszosc...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:43   #78
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Diane 35 brał ktos?

ja też brałam Diane35, na szczęście tylko przez jakieś 4 cykle nie miałam, żadnych przygód ani w czasie ich brania, ani po odstawieniu czułam się świetnie. chyba należę do tej mniejszości dziewczyn, którym tabletki raczej nie szkodzą ale "nie mów hop.."
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 07:22   #79
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Dziewczyny ja znów mam pytanie, wybrałam juz dwa opakowania diane no i czekam na okres.... Dziś 6 dzien przerwy a ja okresu nie mam... I mam obawy bo po pierwszym opakowaniu diane dostalam okres w 4 dniu przerwy. I to tez w tym dniu nie tyle co spałam z moim tz co po prostu wprowadzil czlonka we mnie ale nie doszedl ani nic i trwalo to doslownie moze z 6sekund i wyjal.... Tabletki brałam o w miare równych porach. Czy dni rpzerwy sa tez bezpieczne ? Błagam niech mi ktos odpowie. Bo ja zamiast okresu to mam jakies słabe ale bardzo bardzo słabe prawie niewidoczne plamienie.

:rolley es:
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 13:49   #80
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Wystarczy przeczytać uloteczkę
W przerwie też jesteś zabezpieczona. Zreszta przy tabletkach zdarza się, że krwawienie z odstawienia się nie pojawia. Jak brałam Diane 35 to sama miałam jakieś takie marne krwawienie. W razie wątpliwości poradź się lekarza
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 02:46   #81
isvinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warwszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Dianę przepisała mi endokrynolog. Twierdziła, że to jest najłagodniejszy lek dla młodej dziewczyny, z bardzo małą dawką hormonów. Po dwóch latach sama zdecydowałam się odstawić. Nie mogłam już znieść ciągłych bólów głowy, brzucha, nudności. Codziennie rano budziłam się czując się jak na jakimś gigantycznym kacu.
isvinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 14:58   #82
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Cytat:
Po dwóch latach sama zdecydowałam się odstawić. Nie mogłam już znieść ciągłych bólów głowy, brzucha, nudności. Codziennie rano budziłam się czując się jak na jakimś gigantycznym kacu.
jeśli miałaśtakie dolegliwości to czemu czekałaś aż tyle czasu?? ;O
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 12:44   #83
Makaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 212
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Cytat:
Napisane przez isvinga Pokaż wiadomość
Dianę przepisała mi endokrynolog. Twierdziła, że to jest najłagodniejszy lek dla młodej dziewczyny, z bardzo małą dawką hormonów. Po dwóch latach sama zdecydowałam się odstawić. Nie mogłam już znieść ciągłych bólów głowy, brzucha, nudności. Codziennie rano budziłam się czując się jak na jakimś gigantycznym kacu.
Isvinga a mówiłaś lekarzowi o swoich dolegliwościach?
Makaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 01:39   #84
isvinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warwszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Diane 35 brał ktos?

dziewczyny, pierwszy rok było świetnie, cera piękna, bezbolesne i krótsze miesiączki, z wagą też ok. Dopiero po tym czasie zaczełam dostawać bólów głowy. Na jakiś czas przeszły, ale ostatnie pół roku Diany było starszne. Brzuch, głowa, no i codzienne budzenie się z "kacem". Lekarz państwowy, w szpitalu, poświęcał mi tyle czasu co wypisanie recepty i pokiwanie głową. Wizyty wyznaczane co trzy miesiące, dostanie się w międzyczasie "bez numerka" z listy niewykonalne. Nie miałam pieniędzy by leczyć się prywatnie, a poza tym to miejsce miało opinię najlepszego z enokrynologią, więc nic nie robiłam.
isvinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:12   #85
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Hej. Wiele z was upiera sie tutaj ze Diane35 to nie jest lek antykoncepcyjny. Dlaczego tak sadzicie skoro na ulotce pisze wyraznie ze mozna stosoowa go jako antykoncepcje przy tegularnym zazywaniu i nie trzeba tez dodatkowego zabezpieczenia. Owszem poprawia on stan ceri i inne tego typu problemy, ale to rowniez pigulka anty. Jesli sie myle to powiedzcie czemu ulotki klamia???
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 13:24   #86
Neseseja
Przyczajenie
 
Avatar Neseseja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Witam, zgadzam sie z Przedmowczynia! bralam Yasminelle, a teraz mam zapisane oc-35, odpowiednik Diane, wiec tez zastanawiam sie dlaczego tyle negatywnych opinii?
Neseseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:47   #87
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Diane 35 brał ktos?

chodzi tu glownie o sklad. mlodym dziewczynom zaleca sie aby braly jak najmniejsz ailosc hormonow. oczywiscie jesli chodzi o skutecznac antykoncepcyjna to sa ok. chodzi o inen skutki. o obciazanie innych organow. diane w porownaniu do yasminelle to bomba hormonow. diane to stare tabletki. ja je bralam(ze wzgledu na cene) i czulam sie ok ale po odstawiueniu ich pojawił sie problem pogorszenie straszne cery ogromne zmiany nastroju bole glowy itp moj ginekolog powiedzial ze nie sa zbyt dobre na mlody organizm. ze zbyt go obciazaja a skutki tego sa po dlugotrwalym braniu badz odstawieniu. (dodam ze mialam systematycznie robione wszystkie badania)
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 12:30   #88
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Diane 35 brał ktos?

A ja mam takie pytanie.. Od 2 miesięcy biorę Stedirl 30. Czuję się po nim bardzo dobrze, nie mam żadnych skutków ubocznych. Tabletki przepisała mi pani ginekolog w innym mieście. Ale moja lekarka powiedziała mi ostatnio, że zmieni mi je właśnie na Diane 35 :/ Zdziwiłam się, bo przecież Stediril nie działa na mnie źle.. Więc po co zmieniać tabletki Na moje pytanie odpowiedziała, że chciałaby abym je wypróbowała Co prawda mam teraz jakieś problemy z podbrzuszem (uważa, że to może być coś z jelitami), ale to raczej nie jest związane z tabletkami. Co wg Was powinnam zrobić..?? Nie chcę innych pigułek
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 12:35   #89
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie.. Od 2 miesięcy biorę Stedirl 30. Czuję się po nim bardzo dobrze, nie mam żadnych skutków ubocznych. Tabletki przepisała mi pani ginekolog w innym mieście. Ale moja lekarka powiedziała mi ostatnio, że zmieni mi je właśnie na Diane 35 :/ Zdziwiłam się, bo przecież Stediril nie działa na mnie źle.. Więc po co zmieniać tabletki Na moje pytanie odpowiedziała, że chciałaby abym je wypróbowała Co prawda mam teraz jakieś problemy z podbrzuszem (uważa, że to może być coś z jelitami), ale to raczej nie jest związane z tabletkami. Co wg Was powinnam zrobić..?? Nie chcę innych pigułek
to ja bym jej powiedziala zeby sobie znalazla innego królika doświadczalnego
skoro sie dobrze czujesz to nie ma co zmieniac z powodu widzi mi sie pani doktor;/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 21:34   #90
Iwona2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Diane 35 brał ktos?

O diane 35 sama poprosiałam moją ginekolog. biore ją już ponad pół roku i dobrze sie czuje ,skutków ubocznych na razie nie odczuwam, nie przytyłam ( obawialam sie też ze podczas brania diany obniży się troszke moja chęć na sex, ale jest ok) jednak poprawy cery tez nie widzę zadnej - nic sie nie poprawiła , nadal się przetłuszcza i krosty są . Czy waszym zdaniem powinnam jeszcze troszke pobrać i liczyc na poprawę? czy może lepiej przejść na ,,lagodniejszą " pigulkę- skoro tylko efekt antykoncepcji mam??
Iwona2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.