!?dobry ginekolog w Lublinie?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-23, 20:55   #1
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203

!?dobry ginekolog w Lublinie?!


Dziewczyny! poszukuję dobrego ginekologa w Lublinie! Jak macie kogoś do polecenia, to czekam na informacje! Z góry dziękuję i pozdrawiam!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 22:21   #2
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: !?dobry ginekolog w Lublinie?!

Doktor Małgorzata Sobstyl(ginekolog-położnik) - przyjmuje w Luxmedzie na Radziwiłłowskiej. Bardzooo miła kobieta koło 40. Kompetentna zarazem, odpowie na kazde pytanie, pocieszy gdy trzeba, wysłucha. Polecam
Powodzenia
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 07:51   #3
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: !?dobry ginekolog w Lublinie?!

Dziękuję za info- właśnie szukam kogoś takiego! Ile w Luxmedzie teraz płaci się za wizytę? I czy nie wiesz może, jak z płaceniem za takie wizyty, gdybym później chciała tylko receptę bez badania? Bo najpierw to oczywiście badanie, ale jeśli miałabym tabletki, to czy co miesiąc muszę płacić za wizytę? Pozdrawiam
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 09:12   #4
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: !?dobry ginekolog w Lublinie?!

Wizyta kosztuje koło 60 zł, nie pamiętam dokładnie, bo byłam u pani doktor ostatnio we wrzesniu 2003. Ale mniej więcej na taką sume musisz sie przygotować.
Rozumiem, że to będą Twoje pierwsze tabletki, więc troszke Ci poradzę. Otóż masz prawo poprosic o tabletki na 6 miesięcy (tabletki hormonalne mozna tak wypisać, tym bardziej ze recepta tez jest wazna pół roku). Ale jeśli to Twoje pierwsze tabletki to lekarz będzie musiał sprawdzić , jak działają.Pewno zleci Ci badania hormonalne. Myslę więć, że zapisze Ci 2 listki na dwa miesiące. Jesli będzie ok,będziesz je dobrze tolerować, pójdziesz na wizytę i poprosisz o 6 listków.
Obawiam się , ze w Luxmedzie trzeba płacić, bez względu na to po co idziesz. Pani nie pracuje tam "solo" tylko jako jeden z trybików wielkiej maszyny i musi kasą się dzielic. Poza tym nie wiem czy by Cie przyjęła tam bez rachunku(świadczącego o tym ze zapłaciłaś) i karty wydanej w rejestracji na tej właśnie podstawie.
Ewentualnie mogłabys się z nia umówić w szpitalu w którym pracuje(na Staszica). Ja tam byłam też kiedyś po receptę(ale wcześniej byłam w Luxmedzie). Pani doktor musiała sprawdzić w szpitalu skład jednego leku robionego na zamówienie i dlatego musiałam tam przyjść.
No to chyba tyle. Pozdrawiam i powodzenia
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 16:54   #5
annwro1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: !?dobry ginekolog w Lublinie?!

Cytat:
Napisane przez Angel82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! poszukuję dobrego ginekologa w Lublinie! Jak macie kogoś do polecenia, to czekam na informacje! Z góry dziękuję i pozdrawiam!
POLECAM dr.n.med. Sławomira Woźniaka
annwro1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 17:58   #6
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: !?dobry ginekolog w Lublinie?!

Cezary Szymanski. Ceni się, ale zdrowia się nie kalkuluje, a osmiele sie stwierdzic, ze specjalista jest wybitnym.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 00:26   #7
firstaste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 25
Dot.: !?dobry ginekolog w Lublinie?!

Polecam doktora Swatowskiego, przyjmuję na Koncertowej. Swoją drogą, zauważyłyście, że częściej polecani są mężczyźni? Ja byłam u paru pań ginekolog i dopiero kiedy poszłam do mężczyzny i do tego prywatnie, poczułam, że usługa była dobrze wykonana
firstaste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 01:26:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.