OKULARY z filtrem UV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 17:47   #61
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: okulary przeciwsłoneczne

Jaki kształt mają te okulary? Jutro może nawiedze Vision Express
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:54   #62
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: okulary przeciwsłoneczne

Muchowo-podłużne Duże w każdym razie
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:28   #63
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: okulary przeciwsłoneczne

Właśnie dziś byłam w VE i zakupiłam okularki podobne w sumie do tych jakiem miałam wcześniej – jak to trafnie określiła rudzitsu „muchowo-podłużne” - tyle, ze poprzednie były kupione z ulicznego stojaka, a te przynajmniej porządne jakościowo (mam przynajmniej taka nadzieje) Mam tez nadzieję, ze już mnie oczy nie będą piec od słońca (to zapewne również „zasługa” noszenia soczewek i migrującego filtra) Ale co tam… Chciałabym z tego miejsca podziękować bardzo miłemu panu, który dzielnie znosił moje półgodzinne stękanie („te za duże”, „te za szerokie”, „te maja zabarwione szkła na różowo”…) a mimo to nie zdenerwował się i na mnie nie nakrzyczał, chociaż zjawiłam się na kwadrans przez zamknięciem… Nio, i to by było na tyle;P
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 09:09   #64
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: okulary przeciwsłoneczne

Gratuluję zakupu i miłej obsługi
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:05   #65
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: okulary przeciwsłoneczne

Dziewczyny, ja też zakupiłam
Pytałam się też o te filtry, pani powiedziała, że we wszystkich salonach optycznych są okulary z filtrami, bo jest taki wymóg, a w Vision Express mają wszystkie okulary najwyższą ochronę UV

Kurde widziałam takie super okulary od Pierre Cardin, kosztowały 499 zł
hehe nie muszę chyba mówić, że ja kupiłam te za 39
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 15:47   #66
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: okulary przeciwsłoneczne

Ja też kupiłam sobie dzisiaj okulary przeciwsłoneczne. Co prawda, nie w Vision Express, a u pobliskiego optyka i nie za 39 zł a za 80 zł. Najważniejsze, że mają filtry i mam nadzieję, że oczka nie będą mnie już bolały oraz że nie zrobią mi się zmarszczki pod oczami z powodu mrużenia oczu
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 18:01   #67
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: okulary przeciwsłoneczne

A ja byłam dziś w Vision Express i nie było żadnych tanich okularów, na dodatek mały wybór. Były jedne za 39 zł, ale tak brzydkie, że na pewno to nie o nich mówicie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 11:21   #68
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: OKULARY z filtrem UV

wygrzebuje stary wątek bo chcę sie dowiedziec co myślicie o okularach z Avonu? Teraz w katalogu są dwie pary, i pisze tam:
kategoria filtru: 3
przepuszczalność światła: 18%-43%
Nic o filtrach nie ma Czy to oznacza że ich tam nie ma? A może Erato by podała link do tego forum dla optyków?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 12:02   #69
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Kiedyś w Salonie piękności, którego odcinek chyba będzie powtarzany od przyszłej niedzieli, była mowa o okularach. Te, które są sprzedawane w sklepach z ciuchami są OK, te które są sprzedawane w sklepach sportowych również. Cena, od której zaczynają się dobre okulary to 20 zł. Z tego co pamiętam to okulary trzeba sprawdzić patrząc przez nie,nie bezpośrednio w słońce,ale na słońce (mam nadzieję,że mnie ktoś zrozumie). Chodzi o to,że jak mamy okulary założone i nie mrużymy w nich oczu będąc na słońcu to one są OK
salon pieknosci jest kiepskim autorytetem , przynajmniej dla mnie.

ciekawe jaki sklep pozwoli wyjsc w okularach i spojrzec w niebo
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 12:11   #70
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: OKULARY z filtrem UV

według mnie dobre okulary ze szkałami UV można kupić tylko i wyłacznie u optyka i niestety nie kosztują one 20 zł, tylko około 100 bo taka jest cena szkieł z filtrem UV . W zeszłym roku kupiłam sobie fajne okulary w Promodzie ponoć miały własnie szkła z filtrami, pokazałam je znajomemu optykowi i powiedział że niestety ale to nie są szkła z filtrami UV , zostawiłam u niego te okulary i wymienił mi w nich szkła na prawdziwe UV i róznica jest kolosalna.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 13:47   #71
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
według mnie dobre okulary ze szkałami UV można kupić tylko i wyłacznie u optyka i niestety nie kosztują one 20 zł, tylko około 100 bo taka jest cena szkieł z filtrem UV . W zeszłym roku kupiłam sobie fajne okulary w Promodzie ponoć miały własnie szkła z filtrami, pokazałam je znajomemu optykowi i powiedział że niestety ale to nie są szkła z filtrami UV , zostawiłam u niego te okulary i wymienił mi w nich szkła na prawdziwe UV i róznica jest kolosalna.
A w jaki sposób widać różnicę? Przecież to, czy filtr jest, czy go nie ma, nie wpływa na to, jak widzimy przez okulary. Zauważyć można efekty powłoki antyodblaskowej czy polaryzację, ale filtr?
Ostatnio kupowałam "normalne" okulary (tzn. korekcyjne) w Vision Expressie i pani się nadziwić nie mogła, że ja nie chcę "antyodblasków", "utwardzeń" i tp., a interesuje mnie filtr UV No wiec mam szkła z filtrem (zwyczajne, nie przyciemniane) i gołym okiem nie da się zauważyć, że szkło jest z filtrem.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 14:34   #72
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
wygrzebuje stary wątek bo chcę sie dowiedziec co myślicie o okularach z Avonu? Teraz w katalogu są dwie pary, i pisze tam:
kategoria filtru: 3
przepuszczalność światła: 18%-43%
Nic o filtrach nie ma Czy to oznacza że ich tam nie ma? A może Erato by podała link do tego forum dla optyków?

hmm?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:07   #73
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
A w jaki sposób widać różnicę? Przecież to, czy filtr jest, czy go nie ma, nie wpływa na to, jak widzimy przez okulary. Zauważyć można efekty powłoki antyodblaskowej czy polaryzację, ale filtr?
Ostatnio kupowałam "normalne" okulary (tzn. korekcyjne) w Vision Expressie i pani się nadziwić nie mogła, że ja nie chcę "antyodblasków", "utwardzeń" i tp., a interesuje mnie filtr UV No wiec mam szkła z filtrem (zwyczajne, nie przyciemniane) i gołym okiem nie da się zauważyć, że szkło jest z filtrem.
różnica jest bardzo duża, przez szkła z filtrem mogę popatrzeć na słońce i mnie ono nie razi a w tych poprzednich pomimo tego że szkła były tak samo ciemne raziło mnie słońce nawet gdy nie patrzyłam bezpośrednio na nie. Nie jestem pewna ale myślałam że to zasługa filtra , a może się mylę , w tym temacie jestem kompletnym laikiem, wazne zebym miała najwyzszy filtr na twarzy i w okularach , przy okazji dopytam znajomego optyka jak to dokładnie jest z tym filtrem.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 20:29   #74
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: OKULARY z filtrem UV

a czy to przypadkiem nie jest tak,że antyrefleks powoduje że słońce nas nie razi? ja mam okulary od optyka i myślałam że to zasługa antyodblasku...ale może się mylę
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:19   #75
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
eh, to dobrze tylko od wew str mam taka niebieska powloczke mieniaca sie - to chyba ta polaryzacja
i w pelnym sloncu widze przed oczami dwie niebieskie kropeczki. wnerwia mnie to. w koncu nie kosztowaly 30 zł
moje poprzednie okulary nie maja polaryzacji, ale jest napisane na nich kat. 3 czyli chyba maja UVA 300. Kupiłam je w któryms sklepie odziezowym w Reducie w Warszawie. Ale za Chiny nie pamietam, jaki to byl sklep. Zapłaciłam chyba 20 czy 30 zł

Ja wkoncu kupilam porzadne okulary przeciwsloneczne od optyka. Zaplacilam za nie 116zl z 10% zniszka i maja tez polaryzacje. Nie ma na nich zadnej warstweki mieniacej sie na niebiesko. Polaryzacja to np. gdy jedziemy samochodem, jezdnia jest po deszczu mokra i slonce swieci odbijajac sie od mokrej drogi , to bardzo razi i utrudnia jade. W okularach z polaryzacja nie ma takich odbaskow, to samo tyczy sie do sniegu i innych rzeczy ktre odbijaja promienie swiatla. Moja firma to Solano, dostalam ladne etiu gratis i chusteczke do czyszczenia. Szkla nie sa bardzo ciemnne, widac przez nie oczy. Pani wyjasnila mi, ze ciemne szkla, w ktorych nie widac oczu to zle szkla, bo sie zrenica bardziej rozszerza i jesli gdzies bokiem wpadnie mam odrobinka slonca to wtedy bardzo to w oko razi i moze mu przyniesc szkode niz porzytek.

Mialam wczesniej okularki bazarkowe, ktrych nie nosilam, bo chodz ksztalt byl ok, to siedzialy mi za nisko na nosie i slonce razilo mnie od gory. W filtry nie wierzylam. Moim marzeniem bylo kupic porzadne okulary od optyka, za rozsadna cene. Nie chcialam wydac wiecej niz 150zl i takich okularow bylo mnostwo. Kupowalam u optyka na Rondzie w Opolu. Dostalam gwarancje na rok, wiec uwazam , ze zakup sie oplacil. Przy okazji robilam ókulary optyczne. Te wyniosly mnie znacznie wiecej. Oprawe mialam swoja tzw bezobwodkowa, a szkla do nich to za pare 400zl z robocizna. Kiedys mialam zwykle plastikowe soczewki, ale teraz w plastkach nie chca juz wiercic, sa specjalne szkla do takich okularow, sa bardzij wytrzymale, maja miec takze UV jak te przeciwsloneczne, do tego powloke, ktora sie tak nie brudzi jak te stare, nie paruje tak mocno i para szybko schodzi. Pamietam jak meczymal sie ze zwyklymi szklanymi okularami, trzeba bylo zdejmowac je wchodzac z zimna do ciepla, przy tych nowych podobno ma byc inaczej. No, ale rozgadalam sie o okularach optycznych, a my tu o przeciwslonecznych piszemy.
Jestem za okularami od optyka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:46   #76
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Pani wyjasnila mi, ze ciemne szkla, w ktorych nie widac oczu to zle szkla, .
czyli cala reszta ciemnych okularow u optyka to zle szkla ?i ta pani nie posiadala takich ?

ja mam ciemne szkla tzn. nie widac mi oczu i kazdy mysli ze nic nie widze (zdarzylo sie ze ludzi dziwia sie jak moge w nich czytac)a jak sie zaklada to widac super,okulary nie przylegaja scicle do oka bo to nie gogole wiec nie ma mowy o mega zmianie zrenicy bo swiatlo dociera dookola a zdejmujac je nie mam wrazenie szoku.

wiec teori pani chyba ma sie kiepsko .a no i swoje okulary takze kupilam u optyka.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 11:31   #77
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: OKULARY z filtrem UV

To samo zostalo napisane przez kogos innego w tym watku. Jesli nie masz wrazenie szoku to znaczy , ze jest ok, ja przy moich bazarkowych mialam. Przymierzajac rozne modele u owego optyka przymierzalam nawet takie, ktore mialy ciemniejsze szkla niz te ktore kupilam, ale zadne nie byly czarne jak smola, jak te ktore mam z bazaru, do tego dochodzi kwestia filtra, ktora tez byla w tym watku omowiona.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 11:47   #78
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: OKULARY z filtrem UV

a to sie zgdza ze nie zauwazylam u optyka okularów z szklami jak smola a bylam u optyka 2 dni temu wlasnie po okulary sloneczne.

moje zeszloroczne sa ciemne i nie widac oczu ale szkla nie sa czarne ale ciemno brazowe.
a bazarkowe faktycznie bywaja czarne i o to pewnie chodzi o ta roznice miedzy czarnymi a ciemno brazowymi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 15:15   #79
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: OKULARY z filtrem UV

[quote=MonikaPogrzeba;4361 605]Ja wkoncu kupilam porzadne okulary przeciwsloneczne od optyka. Zaplacilam za nie 116zl z 10% zniszka i maja tez polaryzacje. Nie ma na nich zadnej warstweki mieniacej sie na niebiesko. Polaryzacja to np. gdy jedziemy samochodem, jezdnia jest po deszczu mokra i slonce swieci odbijajac sie od mokrej drogi , to bardzo razi i utrudnia jade. W okularach z polaryzacja nie ma takich odbaskow, to samo tyczy sie do sniegu i innych rzeczy ktre odbijaja promienie swiatla. Moja firma to Solano, dostalam ladne etiu gratis i chusteczke do czyszczenia. Szkla nie sa bardzo ciemnne, widac przez nie oczy. Pani wyjasnila mi, ze ciemne szkla, w ktorych nie widac oczu to zle szkla, bo sie zrenica bardziej rozszerza i jesli gdzies bokiem wpadnie mam odrobinka slonca to wtedy bardzo to w oko razi i moze mu przyniesc szkode niz porzytek.

Mialam wczesniej okularki bazarkowe, ktrych nie nosilam, bo chodz ksztalt byl ok, to siedzialy mi za nisko na nosie i slonce razilo mnie od gory. W filtry nie wierzylam. Moim marzeniem bylo kupic porzadne okulary od optyka, za rozsadna cene. Nie chcialam wydac wiecej niz 150zl i takich okularow bylo mnostwo. Kupowalam u optyka na Rondzie w Opolu. Dostalam gwarancje na rok, wiec uwazam , ze zakup sie oplacil. Przy okazji robilam ókulary optyczne.

A czy w tych okularach przeciwsłonecznch masz szkła optyczne, czy "zwykłe"? Mam zamiar zakupić w tym sezonie okulary przeciwsłoneczne ze szkłami optycznymi i z filtrem UV i zastanawiam się czy to połączenie jest możliwe, czy "takie rzeczy to tylko w erze
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 19:54   #80
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Nie , moja wada jest mala cylinder -0,5 ; sfera -0,25 na kazde oko, wiec dobrze widze i wzielam zwykle przeciwsloneczne bez optycznych szkiel. Jesli chcesz miec oprawe taka jak przy zwyklych slonecznych np. plastikowa to chyba da sie wstawic w te zwykle okulary szkla optyczne, ale przeciwsloneczne? trzeba by bylo zapytac u zrodla. Kiedys w Visions Express powiedziano mi, ze moga wstawic w przeciwsloneczne z plastikowa oprawa szkla zwykle optyczne, wiec i szkla optyczne ale przeciwsloneczne tez powinni wstawic, jak sie to ma do innych sklepow nie wiem. Zapytaj u zrodla, koszt pewnie bedzie wiekszy, bo musisz kupic okulary , w ktorych bedzie ci ladnie i do tego specjalne optyczne szkla plus robocizna, wiec napewno zaplacisz wiecej niz za same okulary przeciwsloneczne ze zwyklymi szklami. To logiczne, ale o ile cena bedzie wieksza nie wiem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:12   #81
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
różnica jest bardzo duża, przez szkła z filtrem mogę popatrzeć na słońce i mnie ono nie razi a w tych poprzednich pomimo tego że szkła były tak samo ciemne raziło mnie słońce nawet gdy nie patrzyłam bezpośrednio na nie. Nie jestem pewna ale myślałam że to zasługa filtra , a może się mylę , w tym temacie jestem kompletnym laikiem, wazne zebym miała najwyzszy filtr na twarzy i w okularach , przy okazji dopytam znajomego optyka jak to dokładnie jest z tym filtrem.
Zapytaj koniecznie, bo ja też jestem ciekawa, czy można "zobaczyć" filtr To by w jakimś stopniu ułatwiało ocenę, czy kupujemy dobre okulary, czy badziewie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 00:23   #82
maygirl
Raczkowanie
 
Avatar maygirl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 50
Dot.: OKULARY z filtrem UV

A pomozcie mi
Ja kupiłam wczesniej okulary w centrum handlowym, jakiejs wloskiej firmy Messori (czy cos takiego), byly one jasny braz - niestety jak patrzalam przez nie, to mnie oczy bolaly pozniej po ich uzywaniu. Kupilam je za 30 zł. Byłam je oddac, ale ... zamiast oddac to wymienialm na takie ciemne ze szklami, ktorych z zewnatzr nie widac oczu. Bylo ok na poczatku uzytkowania - oczy nie bolaly jak sciagalam okulary, ale... jak patrzalam pod slonce to widzialam mgle Poprostu obraz mi sie zamazuje, widze gorzej niz bez tych okularow. fakt, promienie i slonce nie razi, ale widocznosc jest kiepska. Jak radzicie, pewnie zaraz oddac te okulary i nie wymieniac, ale zbierac na takie dobre jakosciowo u optyka.. ? No ja po raz pierwszy mam problem z okularami, wczesniej uzywalam takich samych tanszych, ale kupilam w hurtowni okularow przeciwslonecznych okulary matrix i widocznosc i ochrona byla super ale polamaly mi sie. Ja to mam pecha i znow bede szla oddac. Ciekawe czy przyjmie mi je babka. Moglam od razu tamte oddac i zadnych okularow z takich stoisk w centrach handlowych nie kupowac!!! .
maygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 17:16   #83
maygirl
Raczkowanie
 
Avatar maygirl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 50
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Byłam dziś u okulisty
chciałam skontrolowac wzrok, jest ok. .. tyle ze mam zapalenie spojowek, zespol suchego oka .. przypisala krople.
Okulary za 3 dychy zwrocilam, babka przyjac za bardzo nie chciala, ale oddala kaske (mialam na krople) .
Lepiej zainwestuje w okulary kupione w salonie optycznym, fakt, ze tanie nie sa no i są akcesoriem, ktore latwo polamac, zarysowac itp, ale ... po co nosic tanie badziewie ktore moze sie przyczynic do pogorszenia wzroku ?
no i acha - ktos juz pytal o okulary z H&M, czy mozna wierzyc tym filtrom? No wlasnie, dzis przymierzalam je w sklepie, poparzalam na naswietlenie i ... okulary podobne do tych, które wczesniej kupilam i oddalam, tez widac lekka "mgielke" A NIE POWINNO!
maygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:31   #84
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Mój problem polega na tym, że każdego roku gubie 2-3 pary okularów. Nie mam pojęcia jak to sie dzieje! Dlatego szkoda mi kasy na 'porządne' i kupuję te po 25-30 w sklepach ciuchowych, a nawet, przyznaje się! - z ulicy. Taki tam mają wybór fasonów, że powstrzymac sie nie mogę....
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 09:15   #85
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez Goosberry Pokaż wiadomość
Mój problem polega na tym, że każdego roku gubie 2-3 pary okularów. Nie mam pojęcia jak to sie dzieje! Dlatego szkoda mi kasy na 'porządne' i kupuję te po 25-30 w sklepach ciuchowych, a nawet, przyznaje się! - z ulicy. Taki tam mają wybór fasonów, że powstrzymac sie nie mogę....
Ja też gubiłam, do momentu kiedy kupiłam sobie porządne markowe okularki. Tak je lubię, że pilnuję jak oczka w głowie, nie rozstaję się z nimi...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 22:06   #86
maygirl
Raczkowanie
 
Avatar maygirl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 50
Dot.: OKULARY z filtrem UV

A co myślicie o takich okularach? Wydają sie godne zaufania... choć wiadomo, ze nie ma to jak kupione w salonie optycznym!!
Ale co myslicie o tych okularach cambell? :

http://www.allegro.pl/item196394611_..._etui_hit.html
http://www.allegro.pl/item196934165_...ej_nowosc.html

Wierzyć w ten filtr?No i ISO jest podane.Wszystko niby ok,,, ale....... ? ? ?
maygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 06:45   #87
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: OKULARY z filtrem UV

to są zwykłe okuary ze stranganu-mam tej samej firmy kupione ze stojaka na ulicy. Ładne (moje też ) , ale filtry żadne, niestety
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 10:38   #88
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Ale tak swoja drogą to może ktoś poleci 'przyzwoite' okulary z allegro za 'przyzwoitą' cenę (do 80zł). Jest mnóstwo okularków na all, większość to straganowe bedziewie, ale są też inne, tyle, że ja nawet nie mam pojęcia na jakie firmy - z tych pewnych - zwracać uwagę Może ktoś kupił dobre okulary na all i może polecić?
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 12:02   #89
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: OKULARY z filtrem UV

hmm własnie się nastawiam na kupno korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych.. mam sporą waę -3,5 i -2,5 , w soczewkach latem mi niewygodnie.. ktoś może nosi korekcyjne okulary przeciwsłoneczne? sprawdzają się?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 14:41   #90
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Nie moge sie nie wypowiedziec w watku okularowym, jako ze przez kilka lat handlowalam okularami przeciwslonecznymi ze stojaka, na ulicy. Teraz juz nie handluje wiec to nie jest reklama
Kiedys wybralam sie do optyka w mojej miejscowosci zobaczyc co on tam ma ciekawego, moze nawet z zamiarem zakupienia czegos z porzadnym filtrem bo mialam swiadomosc, ze zwykle okulary nie daja ochrony takiej, jak bym chciala. Zdziwilam sie i zniesmaczylam bardzo widzac na stojakach u optyka ladnie wyeksponowane okulary tej samej firmy, ktora ja mialam w swoim asortymencie. Tyle, ze ja sprzedawalam te modele za 30zl, a pan optyk zyczyl sobie za nie 90zl ....
Jesli inwestowac w okulary ze stojaka to goraco polecam modele z polaryzacja, to wlasciwie jedyna opcja jaka powinno sie brac pod uwage. Ja mialam w asortymencie okulary Polaris i Solano (ktos w watku wypowiadal sie ze zakupil u optyka okulary Solano za ponad 100zl). Ceny sa przyzwoite, bo sprzedawcy wiedza, ze nie moga windowac cen jak optyk. Prawda jest taka, ze trzeba zrobic dokladne rozeznanie, popatrzec jakie firmy sa na ulicy a jakie u optyka. Nie namawiam do zakupow ze stojaka, ale jak widze ze optyk sprzedaje te same okulary, jakie moge kupic na ulicznym stojaku za 60zl - tyle ze optyk zyczy sobie 2x tyle, to mi sie wszystko w srodku gotuje. Dla mnie jest to po prostu oszustwo. Dlatego bardzo sceptycznie podchodze teraz do zakupow okularow u optyka.
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 16:37:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.