Mamy sierpniowe 2019 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-30, 17:21   #1561
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Paulina świetnie paznokcie ja nie maluję. A sylwek w domu, ja to zmarzluch jestem i bym nie wyszła w nocy na dwór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 17:28   #1562
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Znam to i szczerze to zawsze mi się śmiać z tego chciało ale fakt faktem ich dom, ich zasady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie, moj maz czasem sie wkurzal i do mnie narzekal jak rodzice nie slyszeli, ale tlumaczylam mu to w ten sam sposob "ich dom, ich zasady"
Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Mieliśmy podobnie, mieszkaliśmy kilka lat razem, ale jak przyjeżdżalismy w rodzinne strony, to każde szło na noc do siebie

U nas jest w miarę, z moimi rodzicami całkiem super a z teściami, to tak jak ostatnio pisałam: teściowa się trochę wtrąca, ale odczuwam to tylko jak jesteśmy u nich, czyli do przeżycia.
Gorzej, że przed nami poważna decyzja, bo zastanawiamy się nam kupnem domu: jedno mieszkanie my a drugie brat męża i obstawiam, że tutaj już mocno chciałaby mieć swój wpływ... Także będę to musiała omówić dobrze z Tzem, bo nie chcę z nią żyć w złych stosunkach a już ostatnio czuć lekkie napięcie.

Masakra jak się dzisiaj źle czuje. Najlepiej tylko bym spała, jakoś na żołądku mi niedobrze. Eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My z dwoch oddalonych miejsc pochodzimy wiec nie byloby opcji spania u siebie. U mnie dom duzy, wiec matka nas "rozdzielala" a u meza tesciowa miala to gdzies i spalismy razem.

Dla tesciowej praktycznie nie istnieje. Mowi o mnie per "ona" jak z mezem rozmawia. No ale jej problem a nie moj.

Cytat:
Napisane przez Merssi Pokaż wiadomość
Mi to ciągle niedobrze, czasami wolałabym już zwymiotować ale się nie da. Chodzę naburmuszona a najchętniej bym ciągle leżała czego mój TZ nie rozumie. Masakra
Mam tak samo. Wolalabym zwymiotowac i miec spokoj niz 24 na dobe miec mdlosci.
Moj jeczy, ze mam chore zachcianki a mnie tak mdli, ze jem to, co mi akurat danego dnia na dol zejdzie. On to odbiera jako kaprys a ja bym wolala otworzyc lodowke i zjesc normalne jedzenie jak zawsze.
Cytat:
Napisane przez Delice1992 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam tak chamski humor.. Masakra. Wkurza mnie mąż, bo przeziębiony a zachowuje się jakby do grobu się kładł. Wkurza mnie to że już tyle przybralam że staniki mam za małe! Cyc się wylewa, na plecach faldka nad zapięciem. Połowa 3 miesiąca a nie sądziłam że tyle się zmieni. Apetytu już takiego nie mam jak miałam na samym początku. Wręcz zjadłam dzisiaj na razie dwie kajzerki i tyle. Mogłabym nic już nie jeść. Do tego wróciła ochota na papierosa. Ponad miesiąc już nie pale. Czyli odkąd się dowiedziałam p ciąży. A od kilku dni mnie nosi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tez mi dziala na nerwy bo na katar umiera. Nawet mamusia mu ostatnio powiedziala, ze katar to nie choroba, ale nic nie pomoglo. Juz sie modle w myslach zeby mu przeszlo bo to jest nie do zniesienia.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 17:28   #1563
Delice1992
Raczkowanie
 
Avatar Delice1992
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 143
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Laseczki jak tam przygotowania do sylwka? Do nas przychodzą znajomi ale tylko 3 osoby i po 23 idzieny na koncert na plac max do 24.30 i do domu lulu.. nie wiem jak pociągne tyle bo mnie juz o 18 sie oko zamyka
Oto moje dzisiejsze hybrydy malujecie też?
Chodzę na żele myślę czy mogę włosy zrobić loreal cream gloss... Bez amoniaku więc nie powinno szkodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
W oczekiwaniu na króliczka
Delice1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 18:41   #1564
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja chodziłam na hybrydy ale jakoś tak przestałam
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 18:57   #1565
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dziewczyny polecacie jakieś aplikacje o ciąży na telefon? Totalnie się na tym nie znam, a chciałabym sobie coś fajnego założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 19:00   #1566
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie jakieś aplikacje o ciąży na telefon? Totalnie się na tym nie znam, a chciałabym sobie coś fajnego założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam:
HiMommy - codziennie inna wiadomość od dziecka albo info o ciąży. Przejrzysta i prosta.
Preglife - przejrzysta. Raz na tydzień pojawiają się informacje o dziecku, mamie i do partnera.
Ciąża+ - dużo informacji i ciekawostek każdego dnia, ale jak dla mnie chaotyczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 19:04   #1567
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie jakieś aplikacje o ciąży na telefon? Totalnie się na tym nie znam, a chciałabym sobie coś fajnego założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam Hi mommy i preglife.
Ciąża + ściągnełam ale wydawała mi sie jakaś bez sensu, mało czytelna, dużo kolorów, wszystko na raz i ją usunęłam po kilku dniach. Zostałam przy tych dwóch pierwszych i jestem zadowolona porównuję sobie co piszą w jednej co w drugiej i miło dostać wiadomość od hi mommy z rana co się dzieje w tym momencie z dzieciątkiem
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 19:07   #1568
zabiszna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 189
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja.ciaza.plus i preglife. Ale.te.preglife dla.mnir ni w oko ni w tyłek . Zostałam.na ciąża plus jest spoko

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
zabiszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 19:11   #1569
Delice1992
Raczkowanie
 
Avatar Delice1992
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 143
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Też mam Ciąża + i jestem zadowolona. W zupełności mi wystarcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
W oczekiwaniu na króliczka
Delice1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 19:43   #1570
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dzięki dziewczyny , zaraz sobie ściągnę wszystkie 3 w pierwszej ciąży nie miałam to teraz chcę mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 19:50   #1571
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Delice1992 Pokaż wiadomość
Chodzę na żele myślę czy mogę włosy zrobić loreal cream gloss... Bez amoniaku więc nie powinno szkodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chodziłam ponad rok do jednej pani a później zainwestowałam w lampe i frezarke i sama maluję od tej pory

Oo znam tą farbe kiedys używałam jak przechodziłam z platyny na brąz i super wyszło. A teraz nie farbuje od ponad mca i masakra nie moge patrzeć na siebie w lustrze. Odkryłam ze zaczynam siwieć z tej bezsilności wyrwałam 2 siwe włosy z przodu, bo mnie wkurzały hah
ale podkusiłaś mnie tą farbą..hm niby nie ma amoniaku ale kojarze, ze zapach ma dość intensywny
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 19:51   #1572
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moj tata jest do zycia, gorzej z mama. Mieszkalismy razem z mezem przed slubem okolo 3 lata. W tym czasie jezdzac na urlop i odwiedzajac rodzicow, musielismy spac w osobnych pokojach. Nie wazne, ze na codzien spalismy razem. Matka stwierdzila, ze pod jej dachem nie bedziemy i koniec
Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Znam to i szczerze to zawsze mi się śmiać z tego chciało ale fakt faktem ich dom, ich zasady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mój jak do mnie przyjeżdżał to spaliśmy razem ale tylko dlatego ,że miałam pokój z siostrą 😂

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Mieliśmy podobnie, mieszkaliśmy kilka lat razem, ale jak przyjeżdżalismy w rodzinne strony, to każde szło na noc do siebie

U nas jest w miarę, z moimi rodzicami całkiem super a z teściami, to tak jak ostatnio pisałam: teściowa się trochę wtrąca, ale odczuwam to tylko jak jesteśmy u nich, czyli do przeżycia.
Gorzej, że przed nami poważna decyzja, bo zastanawiamy się nam kupnem domu: jedno mieszkanie my a drugie brat męża i obstawiam, że tutaj już mocno chciałaby mieć swój wpływ... Także będę to musiała omówić dobrze z Tzem, bo nie chcę z nią żyć w złych stosunkach a już ostatnio czuć lekkie napięcie.

Masakra jak się dzisiaj źle czuje. Najlepiej tylko bym spała, jakoś na żołądku mi niedobrze. Eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej, ja też dzisiaj mam kiepskie samopoczucie, ból głowy, mdłości, kamień w żołądku, mam nadzieję że będzie jutro lepiej.
Zabiszna nawet nie potrafię sobie wyobrazić co przechodzisz. Trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja do Was dołączam. Dziś pierwszy dzień jakiś taki dziwny. Ciągle bym leżała ,jakoś tak krzyże i dół brzucha ćmi. I strasznie boopsy mi napęczniały ,że chodze w stanikach sprzed diety.

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Laseczki jak tam przygotowania do sylwka? Do nas przychodzą znajomi ale tylko 3 osoby i po 23 idzieny na koncert na plac max do 24.30 i do domu lulu.. nie wiem jak pociągne tyle bo mnie juz o 18 sie oko zamyka
Oto moje dzisiejsze hybrydy 😀 malujecie też?
Ja zdrapałam z nerwów przed wizyta i jakoś nie mogę się zabrać do mowania. Super pazurki, a jakich lakierów używasz?

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie jakieś aplikacje o ciąży na telefon? Totalnie się na tym nie znam, a chciałabym sobie coś fajnego założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam narazie preglife
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 19:52   #1573
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

no dokładnie, porównasz która/które Tobie najbardziej odpowiadają
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 20:02   #1574
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie jakieś aplikacje o ciąży na telefon? Totalnie się na tym nie znam, a chciałabym sobie coś fajnego założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam preglife i w sumie żadna rewelacja... wszystko juz przeczytałam hah. Jedynie na plus to, ze liczy tygodnie i dni i pokazuje w procentach

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Amnesia głównie Semilac. Tu kolor RubyCharm. Ale na zdjęciu wyszedł nieco jaśniejszy

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Dokladnie, moj maz czasem sie wkurzal i do mnie narzekal jak rodzice nie slyszeli, ale tlumaczylam mu to w ten sam sposob "ich dom, ich zasady"

My z dwoch oddalonych miejsc pochodzimy wiec nie byloby opcji spania u siebie. U mnie dom duzy, wiec matka nas "rozdzielala" a u meza tesciowa miala to gdzies i spalismy razem.

Dla tesciowej praktycznie nie istnieje. Mowi do mnie per "ona" jak z mezem rozmawia. No ale jej problem a nie moj.


Mam tak samo. Wolalabym zwymiotowac i miec spokoj niz 24 na dobe miec mdlosci.
Moj jeczy, ze mam chore zachcianki a mnie tak mdli, ze jem to, co mi akurat danego dnia na dol zejdzie. On to odbiera jako kaprys a ja bym wolala otworzyc lodowke i zjesc normalne jedzenie jak zawsze.

Moj tez mi dziala na nerwy bo na katar umiera. Nawet mamusia mu ostatnio powiedziala, ze katar to nie choroba, ale nic nie pomoglo. Juz sie modle w myslach zeby mu przeszlo bo to jest nie do zniesienia.
A jak teściowa zareagowała na wieść o drugim wnuku w drodze? Bo moja miała stan przedzawałowy
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 20:36   #1575
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hej laski! Chciałabym, żeby skończyły się już te huśtawki nastroju, bo nie wyrobię! Dzisiaj darłam się na męża, że zaparkował samochód nie tam, gdzie chciałam, a potem wzruszyłam się do łez w kościele

Ja też jeszcze nie wymiotowałam. Po południu jest mi czasem tak niedobrze, że myślę, że zaraz pobiegnę do kibelka, ale na szczęście obchodzę się bez . W pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam, mam nadzieję, że teraz będzie podobnie

Co do teściów, to u nas przed ślubem było dokładnie tak, jak piszecie. Musieliśmy spać osobno, mimo że mieszkaliśmy razem. U mnie w domu nie było opcji, bo moi rodzice mieszkają w dwupokojowym mieszkaniu . Mieliśmy cały pokój dla siebie.

Na sylwestra niestety jesteśmy sami... Mieli do nas przyjechać znajomi, ale pochorowały się im dzieciaki. Klops, na ostatnią chwilę już nic nie ogarniemy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 20:51   #1576
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Co do huśtawek nastrojów... ja wczoraj dostałam histerii jak mój facet bawił się suwakiem od poduszki w łóżku wyrwałam mu ją z ręki i byłam tak wściekła, że miałam ochotę go zdzielić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 00:10   #1577
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
A jak teściowa zareagowała na wieść o drugim wnuku w drodze? Bo moja miała stan przedzawałowy
Tesciowa ma juz wnuki od corki, do tego moja corka (przyszywana wnuczka ) wiec juz przywykla. Nie bylo mnie przy tym jak maz jej powiedzial bo bylam w pracy. M twierdzi, ze prawie sie poplakala. Od tamtej pory rozmawial z nia kilka razy, wiedziala, ze siedzialam obok ale nie pytala w ogole o mnie. Wywiazal sie jakis temat o jedzeniu to tylko rzucila "ale ona niech takiego czegos nie je". Takze jakos nie widze po niej entuzjazmu. Z drugiej strony nie chce sie czepiac bo tez nie kazdy lubi gadac o "brzuchu", moja mama tez ten temat omija bo taka jest z natury.
Generalnie przyzwyczailam sie, ze mnie nie lubi. Chciala zeby synus byl sam, albo z konkretna dziewczyna. Z tamta nie wyszlo wiec pozostala dla niej opcja nr 1 a tu syn na mnie trafil.
Musze jednak przyznac, ze lubi corke. Myslalam, ze mloda tez poczuje na swojej skorze niechec, ale nie. Traktuje ja tak samo jak reszte wnukow. Za to mam do niej szacunek.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 07:24   #1578
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dzień dobry, w czwartek ide pierwszy raz zobaczyć kropka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 07:29   #1579
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hejo



Ja miałam malować pazury na święta i nie pomalowalam wlosy tez mam siwe ale boje sie malowac



Dziś musze do zusu podjechac bo kompletnie nie wiem jak moja sytuacja bedzie teraz wygladac. Pracowalam na umowe zlecenie i oplacalam sobie chorobowe a teraz od nowego roku maja nam dac umowy o prace i nie wiem z czego wyliczaliby zwolnienie i macierzyński czy z 12 msc poprzednich czy z umowy o prace? Na Zwolnienje pojde bo mam taka prace ze nie chce pracowac, wyjazdy w teren, kontakt z klientem, do tego ta torbiel w jakniku tez stwarza zagrozenie przeciez.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Co do aplikacji to mam flo i preglife. Preglife mi sie bardziej podoba i tez juz przeczytalam co sie dzieje w calej ciązy xD chhba tez bardziej zblizony mam tc w tej apce
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-31, 07:37   #1580
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hej dziewczyny
Ja wczoraj zainstalowałam 3 apki i testuje narazie żadnych większych wrażeń
Mirabelka trzymam kciuki za wizytę i czekam na wiadomości, do mojej wizyty jeszcze 8 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 07:40   #1581
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, w czwartek ide pierwszy raz zobaczyć kropka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na którą? Ja idę w czwartek na serduszko

Ale mi się nie chce isć do pracy... Nigdy w życiu nie korzystałam z budzika bo zawsze sama się budziłam a teraz budzik to mój naklepszy przyjaciel tak mi się dobrze śpi, że gdyby nie on to bym spała do południa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 07:46   #1582
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Hejo



Ja miałam malować pazury na święta i nie pomalowalam wlosy tez mam siwe ale boje sie malowac



Dziś musze do zusu podjechac bo kompletnie nie wiem jak moja sytuacja bedzie teraz wygladac. Pracowalam na umowe zlecenie i oplacalam sobie chorobowe a teraz od nowego roku maja nam dac umowy o prace i nie wiem z czego wyliczaliby zwolnienie i macierzyński czy z 12 msc poprzednich czy z umowy o prace? Na Zwolnienje pojde bo mam taka prace ze nie chce pracowac, wyjazdy w teren, kontakt z klientem, do tego ta torbiel w jakniku tez stwarza zagrozenie przeciez.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Co do aplikacji to mam flo i preglife. Preglife mi sie bardziej podoba i tez juz przeczytalam co sie dzieje w calej ciązy xD chhba tez bardziej zblizony mam tc w tej apce
Jestem w podobnej sytuacji, liczą z ostatnich 12 miesięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Na którą? Ja idę w czwartek na serduszko

Ale mi się nie chce isć do pracy... Nigdy w życiu nie korzystałam z budzika bo zawsze sama się budziłam a teraz budzik to mój naklepszy przyjaciel tak mi się dobrze śpi, że gdyby nie on to bym spała do południa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 14

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 07:53   #1583
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

mirabelka czekamy na wieści



Jeśli z 12 ostatnich to dobrze by nyło bo zarabiałam wiecej. A teraz na umowie najnizsza krajowa ma być
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 08:20   #1584
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dziewczyny, troche glupie pytanie ale ile moze byc takich wizyt u gina przez 9 miesiecy? Bo mam zamiar chodzic prywatnie, w moim miescie niestety nie ma dobrych lekarzy na nfz i chce mniewiecej wiedzieć ile zabule

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 08:25   #1585
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Mirabelka cięzko mi powiedziec. Ja bylam na poczatku u dwóch lekarzy prywatnie i jeden zapisal mnie na za dwa tygodnie a drugi na za 4
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 08:37   #1586
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Mirabelka ja w pierwszej ciąży chodziłam raz na 4 tygodnie do połowy 8 Mc a później co 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Mirabelka sprawdziłam w karcie ciąży, miałam 13 wizyt, nie licząc usg bo usg robiłam oddzielnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Z tym że dwie pierwsze wizyty miałam w odstępie tygodnia bo pierwsza gin do której trafiłam mi nie odpowiadała więc w sumie 1 wizyty nie ma co liczyć. Jeszcze jedna sprawa, tylko raz byłam na dodatkowej wizycie bo coś tam mi się działo a tak to tylko te wizyty planowane miałam, ale nigdy nie przewidzisz także ilość wizyt zależy też od tego jak będzie ciąża przebiegała. Ja też będę prowadziła prywatnie ciążę i mam nadzieję że będzie jak w pierwszej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 08:59   #1587
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Chociaz widze ze ci prywatni pracują tez w szpitalu. Czyli moge umówić sie do nich w szpitalu na nfz? Ciekawe
Wtedy chyba kazdy by tak robil...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 09:06   #1588
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Mój pracuje w szpitalu, ale tam nie przyjmuje na takie zwykłe wizyty, typowo na oddziale pracuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 09:09   #1589
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Zawsze mozesz spróbować.

Moj gin przyjmuje prywatnie, na nfz w przychodni i pracuje jeszcze w szpitalu na oddziale. Chodze na prywatne wizyty ale badania mam za darmo. I wlasnie moje znajome tak robily. Nie wiem jak to jest na nfz wizyta
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 10:08   #1590
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dzień dobry laleczki ☺ witam sie w skończonym 8 tc 8+0 ale ten czas leci
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.