Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 12:47   #3361
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja zauważyłam, że krótkie włosy przede wszystkim rosą dużo szybciej niż długie, a poza tym szybciej widać efekty. Mój tż miał ścięte włosy 9 sierpnia na 1mm a na dzień dzisiejszy po 3 miesiącach ma szopę na głowie 6,5 cm włosów a mu nie rosną szybko jakoś specjalnie, szybko tylko mu odsrastają, ale on chciałby zapuścić na dłuższe, żeby kitka mieć (są spięcia o to, bo ja nie chcę faceta z długimi włosami)


a i zapomniała jeszcze jedna sprawa, moja szefowa, ale ona jest starsza tylko 4 lata ode mnie miałą naturalne włosy, pofarbowała na czarno, ale jej się nie podobało, zaczęła zapuszczać swoje, ale, że odrastały jej jasne to wyglądało jakby włosy się przerzedziły, jakby łysiała, więc ścięła się na jeżyka włosy ze 3 mm długości, i wygląda fajnie podziwiam ją za odwage niesety nie mogę poprosić ją o zdjęcie, bo nie mam z nią aż tak bliskiego kontaktu, i tak mi trochę głupio
Scięcie włosów wzmacnia cebulki, bo nie są tak obciązone, pobudza je do pracy i włosy często rosną grubsze, a nawet w niektórych przypadkach szybciej Ale jak chce się mieć wosy np do ramion to czas się dłuży zwłaszcza, ze nad uszami zawsze są krótsze niż z tyłu i czasami wygląda to dziwnie i trzeba podcinać, i wtedy trudniej szybko dojść do upragnionej długości. Jest więc dylemat: zapuszczać i mieć pół głowy ładnych zdrowych włosów a pół zniszczonych, w 2 barwach ale długich czy całą głowę krótkich i zrowych i w jednym kolorze? Męczy mnie to heheh
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:00   #3362
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
misiu faktycznie ci bardzo wyszły włosy, byłaś może u dermatologa?
Bo nie chce cię straszyć ale na zdjęciu nie ciekawie to wygląda.
Myślę że chyba powinnaś pójść do dermatologa.
I już nie farbuj bo bidulko stracisz włosy. A my cię będziemy wspierać w tym z całego serca!
A jak dotkniesz się farby to wiedz że cię znajdę i dupę ci skopie
O
hyhy

P.S twój kolor odrostu jest świetny! Szkoda go zakrywać ^_^
no pani dermatolog bez żadnych badań dała mi leki hormonalne więc podziękowałam i więcej nie wróciłam z lichą ilością włosów i tak się zmagam od anemii
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:04   #3363
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Scięcie włosów wzmacnia cebulki, bo nie są tak obciązone, pobudza je do pracy i włosy często rosną grubsze, a nawet w niektórych przypadkach szybciej Ale jak chce się mieć wosy np do ramion to czas się dłuży zwłaszcza, ze nad uszami zawsze są krótsze niż z tyłu i czasami wygląda to dziwnie i trzeba podcinać, i wtedy trudniej szybko dojść do upragnionej długości. Jest więc dylemat: zapuszczać i mieć pół głowy ładnych zdrowych włosów a pół zniszczonych, w 2 barwach ale długich czy całą głowę krótkich i zrowych i w jednym kolorze? Męczy mnie to heheh
ja mam puki co tą pierwszą wersję, z drugą połową zniszczonych to zależy w moim przypadku od odwagi, nie od chęci zapuszczania. Nie jestem na tyle odważna, żeby dobrze si,ę czuć w jakiejś krótkiej przebojowej fryzurce, ale jak patrzę na osoby, które ścięły to podziwiam, szczególnie przy powrocie do naturalnego koloru, o łatwiej zapuszczać tylko włosy, które przecież po roku osiągną już w miarę sensowną długość, niż mieć takie pół na pół, i zapuszczać swój kolor, nosząc wciąż ten stary. decyzja to sprawa trudna i bardzo indywidualna np. moja siostra: też wracała do naturalnego koloru włosów, nie farbowała 1.5 roku, naturalki miały 15 cm. i miała długie, ale baaaardzo cienke włosy, dosłownie 3 włoski na krzyż. Ona zawze miała bardzo cienkie, rzadkie włoski na głowie. tak rzadkich włosów to jeszcze u nikogo innego nie widziałam, ale ona nie jest ani włosomanaczką ani nawet wizażanką, więc nie jest tak bardzo zainteresowana wszystkimi produktami do włosów itd. wszyscy polecali jej, żeby ścięła włosy na boba, włosy wydawałyby się gęstsze, szczególnie przy odpowiednim ich ułożeniu, bo przez tą obecną długość wyglądają na oklapnięte, obciążone etc. ale ona ściąć się nie odważyła, w końcu pękła i pofarbowała, kolor wyzedł czerwony, za kilk dni pofarbowała jeszcze raz, teraz ma średni brąz z przebłyskami czerwieni, nie jest zadowolona, żałuje straconych centymetrów naturalnych włosów, sama mówi, że mogła lepiej ściąć, zamiast na siłę trzymać długość. Ale teraz już trudno jest jak jest. Także u każdej dziewczyny sytuacja jest indywidualna, wiem, że decyzję trudno podjąć, ja sama cały czas nie umiem więc rozumiem doskonale opory

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
no pani dermatolog bez żadnych badań dała mi leki hormonalne więc podziękowałam i więcej nie wróciłam z lichą ilością włosów i tak się zmagam od anemii
a może spróbowałabyś iść do innego lekarza? trafłaś na bardzo nierozsądną lekarkę dającą od ręki hormony
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:27   #3364
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

odwagi, dziewuszki ja nie żałuje,ze scięłam, chć nie tak krótko, myślalam,ze dam wiecej
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:36   #3365
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
odwagi, dziewuszki ja nie żałuje,ze scięłam, chć nie tak krótko, myślalam,ze dam wiecej
ja już postanowiłam - jak tylko pozbedę się kataru (jak by nie patrzeć to jednak siedzieć u fryzjera i pociągać nosem czy kichać co 5min to trochę kiepsko....) to lecę sciąć kilka centymetrów i nadac jakis kształt moim kłakom
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:43   #3366
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a może spróbowałabyś iść do innego lekarza? trafłaś na bardzo nierozsądną lekarkę dającą od ręki hormony
na pewno ich samych sobie nie zostawię tymczasem chciałabym zapolować na Kallosa i na odżywkę bursztynową z apteki - jednej dziewczynie podobno urosły włosy o 7cm w 2 miesiące
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:09   #3367
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja zauważyłam, że krótkie włosy przede wszystkim rosą dużo szybciej niż długie, a poza tym szybciej widać efekty. Mój tż miał ścięte włosy 9 sierpnia na 1mm a na dzień dzisiejszy po 3 miesiącach ma szopę na głowie 6,5 cm włosów a mu nie rosną szybko jakoś specjalnie, szybko tylko mu odsrastają, ale on chciałby zapuścić na dłuższe, żeby kitka mieć (są spięcia o to, bo ja nie chcę faceta z długimi włosami)


a i zapomniała jeszcze jedna sprawa, moja szefowa, ale ona jest starsza tylko 4 lata ode mnie miałą naturalne włosy, pofarbowała na czarno, ale jej się nie podobało, zaczęła zapuszczać swoje, ale, że odrastały jej jasne to wyglądało jakby włosy się przerzedziły, jakby łysiała, więc ścięła się na jeżyka włosy ze 3 mm długości, i wygląda fajnie podziwiam ją za odwage niesety nie mogę poprosić ją o zdjęcie, bo nie mam z nią aż tak bliskiego kontaktu, i tak mi trochę głupio
Oj tak, mój TŻ obcina i narzekam, że za krótko, a lada moment i ma takie normalne a potem przed pójściem do fryca to zawsze taki gąszcz który lubię ale chłopaka z kitką też bym nie bardzo chciała
Jeszcze najbardziej to mi się Paweł z Pierwszej miłości podobał w kitce, ale też średnio, wolę jak ma krótsze sporo ale nie na łyso.

Odważna kobitka, też zazdroszczę takim osobom odwagi...ech.

A ja dzisiaj zrobiłam sobie ombre hair z doczepionych na clip in 2 pasemek blond Może nie wygląda to aż tak super, ale przycięłam je tak że są dłuższe od moich moze z 2-3 cm i zawsze to jakaś zmiana, bo długość którą mam obecnie doprowadza mnie do szału
Wiem, że niektóre męczą się z krótszymi, ale dla mnie te co mam to mega krótkie są i jak pomyślę, że miałam już takie długie i z biegiem czasu stopniowo niszczyłam farbami + niefortunne podcięcie fryzjerki 10 cm, to mi żal... Ja miesiąc temu też co prawda podcięłam je o 4 cm, ale to dla ich dobra i na równo, a nie tak jak fryzjerki.
Niby rosną mi teraz szybko, ale mimo wszystko nie mogę się doczekać długich. A święta i sylwester już tak nie daleko...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0242.jpg (50,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0251.jpg (59,0 KB, 67 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 16:17   #3368
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
na pewno ich samych sobie nie zostawię tymczasem chciałabym zapolować na Kallosa i na odżywkę bursztynową z apteki - jednej dziewczynie podobno urosły włosy o 7cm w 2 miesiące
Anngeli co za rewelacyjny pomysł!! bardzo ładnie to wygląda mogę zgapić od Ciebie pomysł?? też bym sobie spróbowała doczepić
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:47   #3369
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
no pani dermatolog bez żadnych badań dała mi leki hormonalne więc podziękowałam i więcej nie wróciłam z lichą ilością włosów i tak się zmagam od anemii
koniecznie idz do nastepnego. Az do skutku.
Obawiam sie ze samo przestanie farbowania w twoim przypadku moze niewiele pomoc.


W ogole to ja nie wiem co to za glupkowata moda nie pokazywanie twarzy tutaj. Wstydzicie sie?
Wlosy swoja droga, ale o wiele lepiej jest podziwiac calosc razem z twarza.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 17:36   #3370
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
W ogole to ja nie wiem co to za glupkowata moda nie pokazywanie twarzy tutaj. Wstydzicie sie?
Wlosy swoja droga, ale o wiele lepiej jest podziwiac calosc razem z twarza.
ale najlepiej jest mieć prywatność; mama mojego TŻta kiedyś szperała po Internecie używając jako frazy mojego maila żeby dokopać się jakichś smaczków tego nicka nie zna i nie mam ochoty ryzykować że zobaczy przy nim kiedyś moje zdjęcie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:40   #3371
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

o to mi szczęka opadła O_O

ja bym nie chciała takiej teściowej :/
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 19:12   #3372
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
W ogole to ja nie wiem co to za glupkowata moda nie pokazywanie twarzy tutaj. Wstydzicie sie?
Wlosy swoja droga, ale o wiele lepiej jest podziwiac calosc razem z twarza.
żeby zachować anonimowość.
mnie kiedyś znajome z klasy szpiegowały... żal.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:14   #3373
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dziewczyny znowu mam kryzys.. wrrr..
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:19   #3374
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
koniecznie idz do nastepnego. Az do skutku.
Obawiam sie ze samo przestanie farbowania w twoim przypadku moze niewiele pomoc.


W ogole to ja nie wiem co to za glupkowata moda nie pokazywanie twarzy tutaj. Wstydzicie sie?
Wlosy swoja droga, ale o wiele lepiej jest podziwiac calosc razem z twarza.
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ale najlepiej jest mieć prywatność; mama mojego TŻta kiedyś szperała po Internecie używając jako frazy mojego maila żeby dokopać się jakichś smaczków tego nicka nie zna i nie mam ochoty ryzykować że zobaczy przy nim kiedyś moje zdjęcie
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
żeby zachować anonimowość.
mnie kiedyś znajome z klasy szpiegowały... żal.
Popieram dziewczyny W końcu to forum i każdy ma tu wgląd, nie trzeba się nawet rejestrować żeby je przeglądać, więc automatycznie każdy może trafić na nasze zdjęcie. Osobiście nie chciałabym żeby po natrafieniu na moje zdjęcie, później ktoś bacznie mnie i moją dalszą aktywność obserwował czy czytał posty wstecz z ciekawości. A tak zostajemy od pewnego stopnia anonimowe. Co innego dodać zdjęcie z buzią do albumu prywatnego, do którego mają wgląd jedynie wcześniej zaakceptowani znajomi A czemu uważasz, że to "głupkowata moda" ?

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu mam kryzys.. wrrr..
To tak jak i ja, ale dzielnie się trzymam
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-16 o 21:16 Powód: post pod postem
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:14   #3375
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Matko co tu robić żeby o tych włosiskach nie myśleć
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:15   #3376
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ktoś nie chce pokazywać twarzy to jego sprawa, niech tego nie robi
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:18   #3377
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Matko co tu robić żeby o tych włosiskach nie myśleć
Trzeba zająć się czymś innym i jak najmniej patrzeć w lustro Przynajmniej u mnie się sprawdza
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:25   #3378
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Najgorsze jest to, że nawet jak się zajmę czymś innym to myślę nadal o moich włosach i w efekcie myślę o nich na okrągło. To już jest chyba obsesja. Ale nie złamie się, wiem, że nawet jak zafarbuje ten mój 2 cm odrost to będę żałować, a później to już będzie tylko gorzej. Trzeba się uzbroić w cierpliwość niestety. Najgorsze jest to, że już raz zapuszczałam naturalne i były śliczne, ale coś mi odwaliło i pofarbowałam... tego sobie nie mogę wydarować
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 21:20   #3379
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dziewczyny, połączono nam wszystkie wątki o naturalnych włosach Może wymyślimy wspólnie jakąś nazwę tego głównego wątku, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony, że udziela się w wątku o powrocie do naturalnych włosów a ma już naturalne i na odwrót, że udziela się w wątku o naturalnych włosach a dopiero do nich wraca?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 21:23   #3380
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że nawet jak się zajmę czymś innym to myślę nadal o moich włosach i w efekcie myślę o nich na okrągło. To już jest chyba obsesja. Ale nie złamie się, wiem, że nawet jak zafarbuje ten mój 2 cm odrost to będę żałować, a później to już będzie tylko gorzej. Trzeba się uzbroić w cierpliwość niestety. Najgorsze jest to, że już raz zapuszczałam naturalne i były śliczne, ale coś mi odwaliło i pofarbowałam... tego sobie nie mogę wydarować
Ja też myślę ciągle o włosach, ale o tym, jak ładnie będą wyglądać jak już zapuszczę całe naturalki albo chociaż grzywkę będę miała całą swoją myślę, że łatwiej dojść do naturalnych włosów małymi krokami. U mnie cel 1: grzywka cała naturalna i na tym się skupiam na razie. Jak go osiągnę (za jakieś pół roku) to będę stawiać sobie kolejne cele, np. naturalki do brody, do ramion W styczniu idę do fryzjera na regenerację i ścięcie i cały czas zastanawiam się, czy pocieniować włosy czy tylko podciąć końcówki.. i na tym się skupiam, a nie na odroście no, czasami tylko podziwiam mój naturalny kolor
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 21:34   #3381
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Anngeli co za rewelacyjny pomysł!! bardzo ładnie to wygląda mogę zgapić od Ciebie pomysł?? też bym sobie spróbowała doczepić
Pewnie, i dziękuje

Ej, bardzo nie podoba mi się, to że połączyli nam wątki
zapuszczanie i powrotu do naturalek cz. III a te co mają już naturalki to co innego i w ogóle, ech, ktoś chyba tego nie przemyślał i nieładnie postąpił
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 21:49   #3382
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cześć! Złączyli nam nasz nowopowstały wątek widzę
Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja zanim odkryłam sposoby zakręconych to miałam na głowie coraz suchsze siano (dzięki prostownicy ), o formacie niezidentyfikowanym i bardziej napuszone niż skręcone. Teraz prostownica od święta, a na codzień kręcioły i spiralki - nie mogłam uwierzyć że moje siano ma aż taki potencjał Uwierzyłam w cuda

A z wkręcaniem... Ja od stycznia wsiąkłam w bardziej naturalną pielęgnację i nie mogę przestać, bo efekty są naprawdę spektakularne - jak pisałam wyżej najczęściej zostawiam naturalnie skręcone, chyba że bardzo mi się spieszy to prostuję od święta - i przy wyprostowanych widać niesamowitą poprawę w stosunku do tego co było jak nie stosowałam pielęgnacji
A codziennie prostowałaś? Chętnie zobbaczyłabym jakieś zdjęcie Twojego sianka dla porównania, bo ja nie wierzę że ktoś mógłby mieć tak kiepskie włosy jak ja
Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Oprócz drożdży które masz w podpisie gorąco polecam olejowanie Przynajmniej 1-2 razy w tygodniu na 2-3h nakładać, efekt jest niesamowity!
Zaczęłam uzywać olej kokosowy od 1 listopada (już nie chciało mi się zmieniać podpisu ) ale jakoś szczególnie zachwycona nim nie jestem jeśli chodzi o rezultaty na włosach ale jest lepiej niż było więc sama nie wiem czy mi służy czy próbować z innym olejem
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Zajrzyj i później pochwal się co udało Ci się uzyskać

Ja też szybko zauważyłam efekty pielęgnacji, teraz trochę zaczęły mi się moje włoski rozdwajać, jestem 2 msc. po podcięciu, ale to chyba wina pogody i w pewnym stopniu moja, bo po umyciu niczym ich nie zabezpieczałam, ale to się zmieniło od wczoraj

I tak samo jak Ty, nie myślałam, że się wkręcę w dbanie tak bardzo o włosy, a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez wcierek, masek, olei itp.
Ojj chciałabym mieć czas zajrzeć ale niestety za dużo się u mnie ostatnio dzieje i nie mam czasu już nawet zwykła odżywka mi się kończy i jakoś mi nie po drodze do kosmetycznego


Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakupiłam Jantar ^_^ Dzisiaj Wtarłam i czekam aż wyschną włosiska ^_^

Jak mój chłop zobaczy kolejną odżywkę w łazience to mnie zastrzeli... już 3 mam a korci mnie jeszcze taka jedna ;p
hehehe

A jak tam wasi partnerzy reagują na wasze wydziwianie z sprawie włosów?
Mój na razie nic nie mówi. Na szczęście.
Ja też wczoraj odebrałam z apteki Jantar zobaczymy co z tego wyjdzie.. głównie mi zależy na tym aby mi nowe włoski urosły bo mam rzadkie włosy...

No mój TŻ powoli zaczyna się stukać w głowę bo widzi że się cackam ostatnio z włosami, ale głownie narzeka na to ze piję drożdże chociaż dzisiaj byliśmy w sklepie i ja kompletnie zapomniałam aby je kupić a TŻ poszedł na lodówki i sam mi przyniósł kostkę :d ja nawet słowem o nich nie wspomniałam

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
no pani dermatolog bez żadnych badań dała mi leki hormonalne więc podziękowałam i więcej nie wróciłam z lichą ilością włosów i tak się zmagam od anemii
A może zrób sobie badania hormonalne?
Mi masowo z dnia na dzień zaczęły włosy garściami wypadać i też latałam po dermatologach, piłam różne witaminy, skrzypy itp i nic nie pomagało, dopiero po badaniach okazało się że to problemy hormonalne. Straciłam bardzo dużo włosów, aż widac mi łysinkę
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:07   #3383
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

co do twarzy ot po prostu ja nie mam problemu tak tylko wypomniałam... nie ma co się gniewać na mnie.

P.S nasz nowy wątek jest tam, gdzie był
chyba... już się pogubiłam O_o
znaczy jeżeli chodzi o ten co założyłam to jest dalej osobno.
ale połączyli dwa tematy które są w sumie w tej samej tematyce, tylko różnica polega na tym że tu offtop pełną gębą a tam tego nie można było robić.
Troszkę kogoś pogięło :/

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-11-15 o 22:17
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:15   #3384
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość

P.S nasz nowy wątek jest tam, gdzie był
chyba... już się pogubiłam O_o
dałabym sobie rękę uciąć że go przed chwilą jeszcze nie było :d co oni wyprawiają?

Bo racja, lekki bałagan moim zdaniem się zrobił łącząc te wszystkie watki - ja się połapac nie mogę
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:18   #3385
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kurcze no... ja już nic nie wiem.. czekaj posprawdzam dokładniej
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:21   #3386
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość


No mój TŻ powoli zaczyna się stukać w głowę bo widzi że się cackam ostatnio z włosami, ale głownie narzeka na to ze piję drożdże chociaż dzisiaj byliśmy w sklepie i ja kompletnie zapomniałam aby je kupić a TŻ poszedł na lodówki i sam mi przyniósł kostkę :d ja nawet słowem o nich nie wspomniałam
widzisz jaki kochany dba o Ciebie

ja chyba w weekend się zdecyduje na ścięcie na krótko albo za tydzień. mogę żalować długości, ale przede wszystkim mój pierwszy cel to - naturalne włosy, 2 - zapuścić je
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:21   #3387
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Z tego co widzę przenieśli z pielęgnacji do "pytanie do fryzjerki"
Trochę tego nie rozumiem bo żadnych tam pytań do fryzjerki z tym wątkiem nie mamy :/ ot chwalimy się naturalnymi i promujemy naturalność.
A co ma wracanie do naturalnego koloru a z hodowaniem i niefarbowaniem?
W końcu po uzyskaniu efektu trzeba się gdzieś przenieść...
Nie rozumiem tej polityki serio
Wydaje mi się że ten dział ma zły temat
Jakoś większość tematów nie ma nic wspólnego z pytaniami do fryzjerek:/
hyh
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:33   #3388
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
widzisz jaki kochany dba o Ciebie
a tam zaraz dba czasami ma tylko takie przebłyski

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja chyba w weekend się zdecyduje na ścięcie na krótko albo za tydzień. mogę żalować długości, ale przede wszystkim mój pierwszy cel to - naturalne włosy, 2 - zapuścić je
odważna jesteś! a jaką masz teraz długość?
Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Z tego co widzę przenieśli z pielęgnacji do "pytanie do fryzjerki"
Trochę tego nie rozumiem bo żadnych tam pytań do fryzjerki z tym wątkiem nie mamy :/ ot chwalimy się naturalnymi i promujemy naturalność.
A co ma wracanie do naturalnego koloru a z hodowaniem i niefarbowaniem?
W końcu po uzyskaniu efektu trzeba się gdzieś przenieść...
Nie rozumiem tej polityki serio
Wydaje mi się że ten dział ma zły temat
Jakoś większość tematów nie ma nic wspólnego z pytaniami do fryzjerek:/
hyh
no ja sobie wchodze na wizaż i szukam naszego wątku u mnie w ustawieniach i go nie było, myślę sobie co jest a w zamian był właśnie ten wątek. ktoś jest chyba już zmęczony i nie wie co zrobił


To ja tu niechcąco się chyba wtrąciłam w nie swój wątek w takim razie, ale miło mi Was poznać zresztą idę spać bo tu nic nie kumam już
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:40   #3389
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

jakieś 3 cm za ucho z przodu, bo z tyłu mam krótsze
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:45   #3390
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
koniecznie idz do nastepnego. Az do skutku.
Obawiam sie ze samo przestanie farbowania w twoim przypadku moze niewiele pomoc.


W ogole to ja nie wiem co to za glupkowata moda nie pokazywanie twarzy tutaj. Wstydzicie sie?
Wlosy swoja droga, ale o wiele lepiej jest podziwiac calosc razem z twarza.
ja tam nie chcę, żeby ktoś, kogo znam trafił na moje posty poprzez moje zdjęcie

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Pewnie, i dziękuje

Ej, bardzo nie podoba mi się, to że połączyli nam wątki
zapuszczanie i powrotu do naturalek cz. III a te co mają już naturalki to co innego i w ogóle, ech, ktoś chyba tego nie przemyślał i nieładnie postąpił
ok to ja też spróbuję


jak to połączyli??
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.