Problem z węzłem chłonnym. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 10:27   #1
omines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: to tu... to tam... :P
Wiadomości: 101

Problem z węzłem chłonnym.


Zacznę od początku Od ponad 4 miesięcy regularnie przed miesiączką po prawej stronie obok pachwiny wyskakuje mi jakieś podskórne zgrubienie wielkości wiśni, powiększające się powoli, a znikające w pierwszych dniach miesiączki całkowicie. Poszłam z tym do lekarza rodzinnego, zrobił mi zwykła morfologię, która wyszła w porządku. Kazał iść do chirurgu, który stwierdził, że to węzeł chłonny i kazał iść z kolei do ginekologa, poszłam. Pani wybadała mnie na wszystkie możliwe sposoby- nawet usg dopochwowe i węzłów chłonnych. Nic nie wykazały, wszystko w jak najlepszym porządku (to był taki czas, kiedy ten węzeł był niewidoczny). Przepisała mi Summamed, dwie tabletki jednorazowo- 1000mg. Antybiotyk podobno działa 7 dni po zażyciu. Dzisiaj mija 5 dzień odkąd go łyknęłam i... żadnej poprawy. Tzn. na początku węzeł jakby się nieco zmniejszył, ale teraz znów jest duży i bolesny.
Martwię się, że coś złego mi dolega skoro nawet tak silny antybiotyk mi nie pomógł
omines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:23   #2
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Problem z węzłem chłonnym.

Cytat:
Napisane przez omines Pokaż wiadomość
Zacznę od początku Od ponad 4 miesięcy regularnie przed miesiączką po prawej stronie obok pachwiny wyskakuje mi jakieś podskórne zgrubienie wielkości wiśni, powiększające się powoli, a znikające w pierwszych dniach miesiączki całkowicie. Poszłam z tym do lekarza rodzinnego, zrobił mi zwykła morfologię, która wyszła w porządku. Kazał iść do chirurgu, który stwierdził, że to węzeł chłonny i kazał iść z kolei do ginekologa, poszłam. Pani wybadała mnie na wszystkie możliwe sposoby- nawet usg dopochwowe i węzłów chłonnych. Nic nie wykazały, wszystko w jak najlepszym porządku (to był taki czas, kiedy ten węzeł był niewidoczny). Przepisała mi Summamed, dwie tabletki jednorazowo- 1000mg. Antybiotyk podobno działa 7 dni po zażyciu. Dzisiaj mija 5 dzień odkąd go łyknęłam i... żadnej poprawy. Tzn. na początku węzeł jakby się nieco zmniejszył, ale teraz znów jest duży i bolesny.
Martwię się, że coś złego mi dolega skoro nawet tak silny antybiotyk mi nie pomógł
popros o biopsje wezla jesli jest tam plyn to moze cos zlego oznaczac . w wezlach jest limfa czyli taki plyn . jesli w nim nie bedzie np kom rakowych itp jestes zdrowa i po prostu bedziesz musiala to masowac zeby ci zniklo
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.