Farbowanie naturalnej "hebanowej czerni" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-08, 17:56   #1
alenska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
Question

Farbowanie naturalnej "hebanowej czerni"


No wlasnie, podejrzewam, ze wszystkie kobiety o bardzo ciemnych wlosach maja ten problem . Zamierzam przefarbowac wlosy na cieply braz i jestem wlasnie w trakcie wyboru farby (kieruje sie opiniami kwc ). Slyszalam, ze nakladanie na ciemniejsze wlosy jasniejszej farby nalezy zaczac od koncowek, gdyz skora wytwarza wiecej ciepla co moze powodowac ciemne koncowki i jasne odrosty. Czy w takiej sytuacji powinnam nakladac farbe od koncowek? Czy ryzykowac nakladanie normalnie i zobaczyc jaki bedzie efekt? Nie wiem od czego zaczac (ps. wlosy mam juz farbowane, tzn. sa nieco jasniejsze + 4 cm odrosty :/ naturalnej czerni)
(ps.2. prosze o niepolecanie rozjasniaczy - uzylam juz kiedys i musialam chodzic na "pomarańczowo" przez 3 tygodnie ).
alenska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 20:02   #2
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Farbowanie naturalnej "hebanowej czerni"

jezeli wlosy byly juz farbowane i jest odrost to wlosy z odrostu szybciej sie rozjasniaja dlatego ze nie ma na nich zadnej chemii, ta temperatura moze miec na to wplyw ale generalnie chodzi o ta chemie.

ciemnych wlosow farba ci raczej nie chwyci(sa juz farby ktore nakladane sa na ciemniejszy kolor i wychodzi chciany kolor w tym przypadku jasniejszy ale dzialanie tej farby polega na tym samym co dekoloryzacja tylko ze krocej bo kolor po ówczesnym podjasnieniu wychodzi sam[takie dzialanie 2 w 1]), dlatego musza byc troche podjasnione:\
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 20:54   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Farbowanie naturalnej "hebanowej czerni"

jesli masz wloski w naturalnym kolorze to polecam brązy z Loreal. sa 3 odcienie , ktore rozjasniaja ciemne wloski, ( ale tylko naturalne!) moge polecic! one sa chyba z serii FERIA, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 21:30   #4
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Farbowanie naturalnej "hebanowej czerni"

bym zapomnial chodzi jeszcze oto w farbowaniu odrostow predzej aby wlosy juz farbowane nie dostaly za mocno popalic, a co do tych rozjasniaczy to po podjasnieniu naklada sie farbe albo krem koloryzujacy o podobnym tonie jaki zostal uzyskany po podjasnieniu
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 10:53   #5
alenska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie naturalnej "hebanowej czerni"

No tak...ale ja mam juz farbowane konce, a na same odrosty nie naloze farby :/.Rozumiem, ze z jakichs wzgledow moge zapomnmiec o ferii.Poza tym slyszalam, ze szybko sie zmywa i kolor splywa (jest nietrwala?).
alenska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.