1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 17:28   #1
viccaeineo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
GG do viccaeineo

1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać?


Witam, założyłam wątek w celu uzyskania porady: co mogę zrobić, by w ciągu miesiąca, góra półtorej stracić 5 kg? Zaznaczam , że dwa lata temu odchudzałam się w bardzo drastyczny sposób, co doprowadziło do utraty 15 kg, ale niestety chyba rozregulowałam swoją przemianę materii i aby nie przytyć, muszę jeść z reguły nieco mniej od innej przeciętnej osoby w moim wieku, a jest mi również bardzo ciężko choć trochę schudnąć. Zależy mi też, aby tym razem swój cel chcę osiągnąć w trochę zdrowszy sposób niż dwa lata temu. Będę wdzięczna również za namiary na skuteczne środki hamujące łaknienie, apetyt i wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej.
Z góry dziękuję.
viccaeineo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 17:34   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: 1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać?

gdzie mieszkasz ?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 17:36   #3
viccaeineo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
GG do viccaeineo
Dot.: 1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać?

Ilena, nie wiem, czy to ma coś wspólnego z tematem.
viccaeineo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 17:38   #4
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: 1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać?

ma ma ale żeby odpowiedzieć na to u góry muszę wiedzieć w okolicy jakiej miejscowości/miasta mieszkasz

edit: widzę że wolno ci idzie odpowiednie więc zacznę odpowiadać a potem dopiszę ... po 1 dziwi mnie że chcesz zdrowiej się odchudzać a nie pytasz nas o żadne ćwiczenia tylko o środki cud musisz pamiętać że żadna suplementacja bez ćwiczeń i diety za dużo ci nie da .. proponuje znaleźć jakiś fitness club w okolicy wykupić karnet na miesiąc ( około 100-150 zł ) + zdrowa dieta + np. therm line forte ale musisz pamiętaj że suplementy działają jak jest wysiłek fizyczny

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-11-30 o 17:47
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 17:48   #5
viccaeineo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
GG do viccaeineo
Dot.: 1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać?

Najwięcej przebywam w okolicach Białegostoku, jeśli to faktycznie ma jakieś znaczenie...

Nie pytam o środki cud, bynajmniej. Chodzi mi o preparaty z chromem, ewentualnie jakieś ziółka, które tylko wspomagają lekko. Sama wiem dokładnie, że środki cud nie istnieją, najlepszym sposobem na odchudzanie jest tzw. MŻ, a co rozwinięcie tego skrótu oznacza, już wszyscy raczej wiedzą najlepiej.
Raczej zapytałabym o jakieś ćwiczenia, które można wykonywać samodzielnie w domu, bo nie mam stałego miejsca pobytu, aby kilka razy w tygodniu wybrać się na fitnes.

Edytowane przez viccaeineo
Czas edycji: 2009-11-30 o 17:56
viccaeineo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 17:51   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: 1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać?

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client=firefox-a&channel=s&ie=UTF8&q=bia %C5%82ystok+fitness&fb=1& gl=pl&hq=fitness&hnear=bi a%C5%82ystok&view=map&ei= LAYUS7nPG4SQsAaNw-CADw&ved=0CBwQtQMwAA popatrz ile masz do wyboru a w grupie dużo łatwiej zacząć niż samemu

musisz poprawić ręcznie w wyszukiwarce i nacisnąć szukaj bo coś nie działa jak kopiuje link

np.
http://www.fitnessclubmax.pl/cennik.html zobacz karnet nie jest drogi a ile mają propozycji
http://www.klubatleta.pl/cennik.html 3 razy w tygodniu 95 zł
http://www.multifit.com.pl/aerobikcennik.php tutaj rowniez bogata oferta

zamiast wydawać na środki cud wydaj raz na karnet za zobaczysz czy ci się to podoba

no wiesz ćwiczenia bez przyrządów trudno najlepeij ściągnij sobie np. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=321389&page=6 i ćwicz płytkę zawsze można ze sobą mieć

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-11-30 o 18:00
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 23:05   #7
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: 1,5 miesiąca, 5 kg mniej - jak tego dokonać?

Cytat:
Napisane przez viccaeineo Pokaż wiadomość
Witam, założyłam wątek w celu uzyskania porady: co mogę zrobić, by w ciągu miesiąca, góra półtorej stracić 5 kg? Zaznaczam , że dwa lata temu odchudzałam się w bardzo drastyczny sposób, co doprowadziło do utraty 15 kg, ale niestety chyba rozregulowałam swoją przemianę materii i aby nie przytyć, muszę jeść z reguły nieco mniej od innej przeciętnej osoby w moim wieku, a jest mi również bardzo ciężko choć trochę schudnąć. Zależy mi też, aby tym razem swój cel chcę osiągnąć w trochę zdrowszy sposób niż dwa lata temu. Będę wdzięczna również za namiary na skuteczne środki hamujące łaknienie, apetyt i wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej.
Z góry dziękuję.
Polecam dietę proteinową. Jest dosć rygorystyczna, ale daje wspaniałe efekty. http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/p...re-dukana.html W ciągu 3 miesięcy schudłam 10 kg. Tak wię myślę, ze Twoje 5 dasz rad zrzucić w zamierzonym czasie. Polecam kupno książki, która jest podana na podanym w linku forum .Linka dodaję, byś mogła poglądowo ocenić, czy Ci odpowiada dieta. Ja ją sobie chwalę, mama też (zrzuciła 30 kg), nasze znajome również
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.