Serial Dexter - ktoś jest fanem? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 21:41   #301
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Właśnie obejrzałam. Szok.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:45   #302
sosia
Raczkowanie
 
Avatar sosia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 58
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Ja też właśnie obejrzałam... po prostu niesamowity
sosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 22:52   #303
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
skąd właściwie mamy mieć pewność, że to metody Trinity'ego? wanna była, owszem, ale to niczego moim zdaniem nie dowodzi.
Mi się wydaje, że ktoś stylizował to morderstwo by wyglądało jednocześnie jak by to zrobił Trinity i jak to odbyło się w przypadku Dextera...Chociaż kto mógłby się spodziewać, że Rita będzie akurat wtedy w domu z dzieckiem...pod tym względem pasuje sąsiad albo ewentualnie Deb Więc może to jednak Trinity
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 07:27   #304
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

A może to Masuka! Ukarał niewierna zone
A może Trinity ma jeszcze jedno nieslubne dziecko, które slepo go kocha?
Nie.. to chyba jednak niemozliwe. Wydaje mi się, ze to Trinity. Specjalnie nie pokazano momentu morderstwa. Smutny finał - w ten sposob nie zakonczyl się zaden sezon Dextera.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 09:49   #305
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

To musi być Trinity, bo inaczej nie miałboy sensu, że jedzie taki zadowolony po Miami, tym bardziej, że tak się wkurzył, kiedy trafił do domu Deb. Zabicie Rity idealnie do tej sytuacji pasuje. On przecież nie wiedział, że ona ma wyjechać- pewnie czekał i ona wróciła z lotniska-miał fuksa
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 13:24   #306
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Holly shit!!! No odcinek rewelacyjny, w życiu bym nie pomyślała, że tak się to skończy. W sumie to mogli już zakończyć serial na tej serii, ale wierzę, że mają jeszcze pomysły na 5.
Dziewczynki nie ma co się zastanawiać na temat kto zabił Ritę. We wszystkich wywiadach producenci mówią, że Arthur zabił więc po co kombinować na siłę. Mnie się to zakończenie podobało, nie lubiłam Rity aka Ciepłe Kluchy, no i pełen dramat!! Jestem zadowolona cholernie, kolejny happy end byłby bez sensu.
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:55   #307
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
A może to Masuka! Ukarał niewierna zone
szkoda mi go było jak się miotał- powiedzieć Dexowi czy nie powiedzieć. i w końcu fajnie mu to oznajmił.

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
To musi być Trinity, bo inaczej nie miałboy sensu, że jedzie taki zadowolony po Miami, tym bardziej, że tak się wkurzył, kiedy trafił do domu Deb. Zabicie Rity idealnie do tej sytuacji pasuje. On przecież nie wiedział, że ona ma wyjechać- pewnie czekał i ona wróciła z lotniska-miał fuksa
hm, już parę osób na forach wspominało zadowolenie Arthura w czasie jazdy samochodem (świetnej sceny tak btw ). mnie to za bardzo nie przekonuje. on był chory psychicznie, zadowolony był w wielu dziwnych momentach. oczywiście, nie wykluczam Arthura, ale nie jestem przekonana w 100%.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 19:09   #308
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

oglądam! Uwielbiam! Ostatni jaki widziałam to chyba 11, "My name is dexter morgan" bodajże. Super, super, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, a skończyli przecież na tym, jak Arthur wreszcie spotkał się z Dexterem w cztery oczy w jego departamencie Metro Police
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 19:30   #309
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

a ja znowu przypadkowo przeczytałam spoiler, tym razem w komentarzach dot. jakości video odcinka
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 23:21   #310
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Niby sweetaśny happy end byłby nudą, ale zabicie Rity aka Ciepłe Kluchy to już przesada :/ Dex jej potrzebował, właśnie takiej kluchy.
Też stawiam na Mitchella, ale martwi mnie, jak dzieciaki, debra i reszta przyjmie fakt, że Rita nie żyje. Kolejne odcinki będą ciężkie.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 01:31   #311
missicler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Jestem w ciężkim szoku. Czułam, że to skończy się "z pazurem" ale aż tak...smutno smutno smutno.
Rita była irytująca, ale z drugiej storny ją rozumiem, trójka dzieci na głowie plus dziwnie zachowujący się mąż, z którym trudno jej się często dogadać, niewiele o nim wie, a on sam znika często...Ona ze wszystkich sił starał się go wspierać. Była z nim. Nawet jak znalazła wtedy tego buta swojego byłego męża, jak odkryła, że jest rzekomym anrkomanem etc...nie demonizowałabym jej. Specjalnie ją przerysowano, w końcu widz, chyba zawsze staje murem za dexterem.
Na biało:
Mam wrażenie, że to jednak sprawka Trójkowego... W momencie swojej śmierci był dziwnie spokojny i pogodzony ze wszytskim.Chyba jednak jego upiór został zaspokojony.Biła z niego jakaś pewnośc siebie...
Podejrzewam, że 5 seria może zacząć się od momentu, gdy dziecko Rity i Dexa będzie już większe...
Swoją drogą, ten ostatni odcinek mógłby znakomicie wieńczyć wszystkie serie Dexa. Te symboliczne narodziny jego syna i to, że mimo prób nie udało się pogodzić mrocznego pasażera z chęcią bycia dobrym człowiekiem, mężem, ojcem.. Koło zostaje zatoczone. Dex decyduje się na odpoczynek od" mrocznego pasażera", chce poswięcic się rodzinie, ale jest już za późno i to logiczne...
Jednak z punktu widzenia wielbicielki tego serialu czekam an więcej;p

Edytowane przez missicler
Czas edycji: 2009-12-16 o 01:43
missicler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 06:09   #312
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Jestem zachwycona końcówką serii. Mocne, zaskakujące - chyba najlepszy odcinek kończący sezon, jaki w życiu widziałam. Kolejny zwrot w życiu Dextera. Założę się, że w 5 serii Quinn weźmie go na widelec.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 08:11   #313
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

podobnie jak Wy też jestem zachwycona !
nie spodziewałam się takiego zakończenia, ale miałam przeczucie jak Dex był już w domu, że to nie koniec.. no i proszę..
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 10:16   #314
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
Niby sweetaśny happy end byłby nudą, ale zabicie Rity aka Ciepłe Kluchy to już przesada :/ Dex jej potrzebował, właśnie takiej kluchy.
Też stawiam na Mitchella, ale martwi mnie, jak dzieciaki, debra i reszta przyjmie fakt, że Rita nie żyje. Kolejne odcinki będą ciężkie.
Mnie też się jej szkoda zrobiło, ale nie zapominajmy, ze to nie serial obyczajowy, trochę dramatu i krwi dobrze mu zrobi, Mam nadzieje ze scenarzyści i producenci nie zawiodą nas. Obawiam sie tylko tego żeby czasami w 5 sezonie Dex się jakoś drastycznie nie zmienił no i żeby nie miał wyrzutów sumienia przez cały sezon bo tego nie zniese. Jeszcze raz napisze: Strasznie pozytywnie zaskoczyła mnie ta seria, Arthur był rewelacyjny, bardzo dobrze, że wprowadzili takiego bohatera!
Doris1981: Też uważam, ze w nastepnym sezonie Quinn będzie ważną postacią.
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 11:19   #315
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek i też jestem w szoku. To był naprawdę świetny sezon, po każdym odcinku zbierałam szczękę z podłogi, a po finale to już w ogóle.. Z jednej strony uważam, że serial powinien się już zakończyć- nie wiem, czy kolejna seria będzie tak dobra jak ta. W tej chwili wydaje mi się to niemożliwe Ale z drugiej strony, wiadomo- Dexter to mój ulubiony serial i chcę jeszcze!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 11:48   #316
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek i też jestem w szoku. To był naprawdę świetny sezon, po każdym odcinku zbierałam szczękę z podłogi, a po finale to już w ogóle.. Z jednej strony uważam, że serial powinien się już zakończyć- nie wiem, czy kolejna seria będzie tak dobra jak ta. W tej chwili wydaje mi się to niemożliwe Ale z drugiej strony, wiadomo- Dexter to mój ulubiony serial i chcę jeszcze!
Myślę, że teraz może być tylko lepiej. Dexter - samotny ojciec małego dziecka (bo pozostała dwójka możliwe, że trafi do dziadków), w dodatku uważne obserwowany przez Quinna, siostra wie o jego pochodzeniu...

Nikt normalny nie ściągnie z anteny serialu, który jeszcze nie wyczerpał swojej formuły, a w dodatku ma takie wyniki oglądalności i popularności:
http://aleseriale.pl/title,Dexter-bi...l?ticaid=694a5
http://primetime.blox.pl/2009/12/Ogl...-712-1312.html
http://www.tv.com/shows/top-shows/today.html

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-12-16 o 11:58
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:38   #317
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Dla wątpiących- obejrzyjcie sobie rozmowę aktorów grających Dextera i Arthura- tuta jest konkretnie powiedziane, że to Arthur zabił Ritę Filmik jest do obejrzenia na głównej stronie (oficjalnej) Dextera.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:25   #318
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Czy tylko ja jestem taka dziwna, i kiedy oglądam jakiś serial to sie
"wczuwam"? Normalnie jak zobaczyłam Rite w wannie to miałam wrażenie że to moja żona tam leży.. Myślałam "Nie, nie nie nie nie nie nie!!!!!! Jemu się to musi śnić!! Nie nie nie!!!!!"
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się

Edytowane przez ankasz
Czas edycji: 2009-12-16 o 20:39
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 00:53   #319
missicler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Dla wątpiących- obejrzyjcie sobie rozmowę aktorów grających Dextera i Arthura- tuta jest konkretnie powiedziane, że to Arthur zabił Ritę Filmik jest do obejrzenia na głównej stronie (oficjalnej) Dextera.

Czy jest możliwość, żebyś streściła tu tę rozmowę? Niestety nie mam możliwości obejrzeć
missicler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 08:05   #320
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

w ogóle co to za pomysł tłumaczenia zakończenia. aktorzy muszą upewniać widzów, że stało się tak, a nie inaczej, pff. albo robimy wszystko dosłownie albo zostawiamy otwarte zakończenie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 12:12   #321
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Dołączam do osób zszokowanych zakończeniem. Rewelacyjny finał, siedziałam z rozdziawiona buzią ładne parę minut po zakończeniu Jedyne co mi nie daje spokoju to fakt, że prawdopodobnie dałoby się tej całej tragedii uniknąc, gdyby nasz Dexter telefonu nie wyłaczył :P Troszke się to kupy nie trzyma, Dexter zdając sobie sprawę z tego, że Rita jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie jakby nigdy nic wyłącza telefon na cały dzień i spokojnie sobie poluje na Trinity.A nawet nie wsadził jej osobiście do samolotu, tylko do taksówki.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 15:02   #322
donay
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 740
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

normalnie ja też nie wierze!!! pomimo tego jaka ona była boli mnie to ze trinity zrobil to dexterowi a on zabijajac go nie wiedzial! no damn !!! normalnie taki szok mimo że czułam ze cos sie stanie już nawet dopuszczałam do siebie myśl ze będzie miała jakis wypadek. Ale takie cos?? swoja droga trinity złamał swoj kodeks;/ kobieta w wannie zabijana zawsze była młoda i samotna a tu zabiła mtke 3 dzieci... no ale to juz taki "szczegół". teraz byle do września do 5 sezonu...
__________________
"to jest moje niebo, nie chce mieć innego"


Like A Rainbow
Fading In The Twinkling Of An Eye
Gone Too Soon
donay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 17:55   #323
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Właśnie obejrzałam i jestem zszokowana. Rita mnie irytowała, ale takiego czegoś się nie spodziewałam. Szczerze, mam cichą nadzieję, że to może jednak się nie wydarzyło, chociaż to pewnie mało możliwe. Według mnie Dex potrzebował kogoś takiego, osoby, która zajmie się domem, dziećmi.

Sezon świetny, trzymający w napięciu. Wg mnie równorzędny z pierwszym. Mistrzostwo, zarówno ekipy, jak i M.C.Hall'a. On jest niesamowity w tym co robi.
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:43   #324
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona końcówką serii. Mocne, zaskakujące - chyba najlepszy odcinek kończący sezon, jaki w życiu widziałam. Kolejny zwrot w życiu Dextera. Założę się, że w 5 serii Quinn weźmie go na widelec.
Ja mam nadzieję, że Dexter zabije Quinna w kolejnej serii, bo bardzo nie lubię tej postaci
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:52   #325
kwadrans_po
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 292
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

oglądam, oglądam
właśnie muszę nadrobić kilka odcinków najnowszej serii, bo coś zaniedbałam Dextera pewnie przez ten przedświąteczny czas
__________________

* Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości *
[Nicolas Boileau-Despréaux]

* Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą *
[Gandhi]

...
kwadrans_po jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 21:20   #326
chiquititaa
Raczkowanie
 
Avatar chiquititaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ków
Wiadomości: 131
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

a ja myślę, że nie jest potrzebne takie doszukiwanie się podwójnego dna - to Trinity zabił Ritę i nie ma co tworzyć, ze zrobił to ktoś inny.
ja się trochę domyślałam i trochę można było tez wywnioskować z roznych wypowiedzi nt. zakończenia tej serii, że może się coś stać z Rita albo z Deb (ale Deb miała już sporo przejść jak dotąd).
niemniej zakończenie interesujące, trzymająca poziom seria, nie mogę sie doczekać kolejnej - a tu tyle czasu jeszcze...
chiquititaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 21:30   #327
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że Dexter zabije Quinna w kolejnej serii, bo bardzo nie lubię tej postaci

ja tak samo.


mam nadzieję, że Lithgow dostanie Złotego Globa za rolę Trójkowego. MCH też by mógł.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 21:45   #328
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

popieram, złote globy im się należą
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 18:16   #329
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Szokujące zakończenie .
Sezon na początku wydawał mi się gorszy od pozostałych, ale właściwie nie odbiegał od pozostałych świetnych serii
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 20:06   #330
maedle
Rozeznanie
 
Avatar maedle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 795
Dot.: Serial Dexter - ktoś jest fanem?

Zakonczenia naprawde wbilo mnie w kanape, widze, ze nie tylko mnie
Niestety teraz jakos nie czekam z niecierpliwieniem na sezon 5, poniewaz chyba po cichu liczylam, ze ta historia moze skonczyc sie dobrze, ze Dex pozbedzie sie swego dark passenger. Mimo, ze Rita dzialala na nerwy to mimo wszytko dzieki niej zaczal posiadac jakies tam emocje, uczucia...
wiec teraz po utracie jej co bedzie? Dex w roli przykladnego tatusia? Watpie
Swoja droga ladnie mu scenarzysci w roli namieszali sie bedzie musial facet niezle nagimnastykowac, zeby nie wzbudzac podejrzen, w koncu ostatnie morderstwo nie bylo zgodne z rytualem trinity...
Nie mam pojecia co nam szykuja w 5 serii ale mam przeczucie, ze Quinn przejmie paleczke po Doakesie
__________________

"Czytanie książek wymaga odwagi.
Siły woli, odporności psychicznej
oraz umiejętności jednoczesnego
kąpania się, czytania i picia
w ten sposób, by nie oblać się wrzątkiem."
S.K
maedle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 12:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.