Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-05, 12:00   #1501
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hmmm sanepid? to chyba nie jest taki hop siup takie rzeczy legalnie sprzedawać wiem że np rolnicy mogą handlowac takimi rzeczami bez zgód itp do jakiejś tam ilości towaru ale nie wiem jak przedsiębiorcy
no własnie... też mi się tak wydaję, ale nie umiem nigdzie znaleźć konkretnych info....
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 12:06   #1502
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, od jakiegoś czasu myślimy z tż o rozszerzeniu działalności tż-ta, myślimy np. o sprzedaży przetworów, typu: dżemy, musy, soki, żurawinki bez cukru, itd. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? jakie zgody potrzebuję, itd?
Może tu znajdziesz jakieś info:
https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/z...WOCOW_I_WARZYW

Sanepid, jakość handlowa...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 12:17   #1503
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Może tu znajdziesz jakieś info:
https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/z...WOCOW_I_WARZYW

Sanepid, jakość handlowa...
dziękuję, już się biorę za czytanie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 12:41   #1504
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Używałam jakis czas temu i pamiętam, że seria winogronowa mi podpasowała (z tym, że najbardziej zapamiętałam kre do rąk ), a inne nie za bardzo Ogólnie nie pamiętam jakiejś szczególnej ekscytacji, której się spodziewałam po tych kosmetykach
Mam pytanie odnośnie subskrypcji pudełek lookfantastic, jak długo przetwarzają płatność? Zapłaciłam PayPalem, kasę pobrało od razu, a w zakładce subskrypcje że w oczekiwaniu i nic więcej. Nie wiem czy zaczynać się martwić, czy nie
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 12:59   #1505
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A z nowej serii balsam rozświetlający i lakier do paznokci Techno Bloom, ale to już przyszło ostatnio, a dziś czekam na zamówienie z weekendu podkład w cushionie Les Beiges


---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tez muszę hybrydke już na coś weselszego, wiosennego zmienić

Wlasnie doszedł douglas, zamówiony podkład, a to na dole to gratisy, w niedziele wchodziły i rabat na -19% Ten Killian to Princessa, szkoda, ze nie Madzesti a i jeszcze był katalog z próbkami Gucci ale na karteczce


Ile gratisów!!

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jak tylko zadzwonili, od razu poszłam do tej pani, która mnie rekrutowała. Powiedziałam o co chodzi. Zapytałam czy tutaj po okresie próbnym jest szansa na podwyżkę, no to jest ale w jakiej kwocie ona nie wie, bo to zależy od przełożonego. Ma się dziś dowiedzieć wszystkiego i da mi znać. Ale powiedziała, że prywatnie mi mówi, że poszłaby tam, gdzie skończyłam studia.

Także jak coś, to od 18ego zaczynam pracę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Tez uwazam ze kawa z mlekiem czy kawa bez cukru to malo rozwojowe stanowisko dla mlodej wyksztalconej kobiety. Jak bedziesz miec dosc kiedys swojej pracy, wypalisz sie badz osiagniesz wszystko w karierze to wowczas taka robota aby nie zgnusniec w domu jest dobra. Chyba ze ktos to lubi. Ale jesli chcesz sie rozwijac w kierunku studiow jakie skonczylas to tracilabys tam czas. Potem ciezko nadrobic czas stracony... Kciuki za zmiane!!!

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hmmm sanepid? to chyba nie jest taki hop siup takie rzeczy legalnie sprzedawać wiem że np rolnicy mogą handlowac takimi rzeczami bez zgód itp do jakiejś tam ilości towaru ale nie wiem jak przedsiębiorcy
No i trzeba dokupic hektary i za rolnika robić....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:12   #1506
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
mysle ze N jest pozbawiony takich myśli musiało to być mocne, bo dużo znajomych też o tym mówi.

No właśnie dlatego popyt na gips taki jak na kwaśnicę i oscypki

Oktawia, przy takich atrakcjach tych zbójców szarych masz małe prawdopodobienstwo dożycia 30tki z pełnym uzębieniem, skoro co rusz podrzucają coś pod nogi
Korinka już oczyma wyobraźni widzę komunikat z czerwonego paska, ale bardziej mi pasuje jako #znana.kolekcjonerka.meli s.ze.Sląska


---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------


dobra, doczytalam ze to material sponsorowany, wiec ok

no ale w tekscie jest tez o uzywanym retinolu,kwasowaniu itd ale wiadomix ze cala zasluga cofania zegara to zachwalany produkt

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



Możliwe
Już ostatnio mama mało co nie nadepnęła po ciemku na swoje okulary Tommy'ego Hilfigera, bo ktoś je strącił na podłogę.......

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Jestem w domu, to już Wam napiszę. Wyszła pewna niejasność.
Otóż pani z kadr zapytała kiedy mogę zacząć pracę, to wyjaśniłam, że właściwie z dnia na dzień i na chwilę zapanowała cisza, więc wyjaśniłam jej dlaczego nie muszę czekać miesiąca. Powiedziałam, że prezes nie chciał dać mi podwyżki i jedyne co mam zagwarantowane to to, że mogę z dnia na dzień odejść.
Ona poszła zrobiła awanturę w dziale, że przyjmują pracowników za jej plecami, że ja się już zaczęłam zwalniać zanim ona do mnie zadzwoniła.
Matko kochana, wtedy zadzwonił do mnie mój znajomy czy coś takiego powiedziałam. Ja wywaliłam oczy na wierzch, bo babka źle zrozumiała.
Ja jej tłumaczyłam, że zanim się do mnie odezwali, to już to sobie wywalczyłam u prezesa.
I teraz czuję się co najmniej dziwnie. Jeśli jej to wyjaśnię, to tylko potwierdzę, że faktycznie ktoś się ze mną już kontaktował wcześniej. Chyba, że ona sama powie mi coś o tym przy następnym spotkaniu.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:18   #1507
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tez muszę hybrydke już na coś weselszego, wiosennego zmienić

Wlasnie doszedł douglas, zamówiony podkład, a to na dole to gratisy, w niedziele wchodziły i rabat na -19% Ten Killian to Princessa, szkoda, ze nie Madzesti a i jeszcze był katalog z próbkami Gucci ale na karteczce
Nooo, Szefowo, Szefowa rozbiła gratisowy bank. Dwa kody prezentowe i kod rabatowy, no, no.

Oklaski dla korinki dla Orsay! U mnie najlepszym łupem wyprzedażowym są botki Lasocki za 35 zł .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 13:22   #1508
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------





Ile gratisów!!

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



Tez uwazam ze kawa z mlekiem czy kawa bez cukru to malo rozwojowe stanowisko dla mlodej wyksztalconej kobiety. Jak bedziesz miec dosc kiedys swojej pracy, wypalisz sie badz osiagniesz wszystko w karierze to wowczas taka robota aby nie zgnusniec w domu jest dobra. Chyba ze ktos to lubi. Ale jesli chcesz sie rozwijac w kierunku studiow jakie skonczylas to tracilabys tam czas. Potem ciezko nadrobic czas stracony... Kciuki za zmiane!!!

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------



No i trzeba dokupic hektary i za rolnika robić....



---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nooo, Szefowo, Szefowa rozbiła gratisowy bank. Dwa kody prezentowe i kod rabatowy, no, no.

Oklaski dla korinki dla Orsay! U mnie najlepszym łupem wyprzedażowym są botki Lasocki za 35 zł .

czyli co zgarniam tytuł grazyny lutego?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:27   #1509
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nooo, Szefowo, Szefowa rozbiła gratisowy bank. Dwa kody prezentowe i kod rabatowy, no, no.

Oklaski dla korinki dla Orsay! U mnie najlepszym łupem wyprzedażowym są botki Lasocki za 35 zł .
Botki za 35 zeta a gdzie takie mozna nabyc??? Chce!!! Przydadza sie na zmiane. W PL.

U mnie dzis burza piaskowa i taki suchy wiatr jakbym suszarke w twarz miala wycelowana. Az mnie skora boli.... Pojechalismy do notariusza potwierdzic dokumenty i zdjecia orzed wyslaniem do ambasady. Dokumenty potwierdzili notarialnie a zdjec nie wolno. Pamietam jak wiele lat temu potwierdzali mi paszport i podpis jak wysylalm papiery do Madrytu. Ktos cos wie na ten temat ze zdjec sie nie potwierdza..... zaproponowali mi opis mojego zycia notarialny.......i ram byloby napisane ze ja to ja.... A jako zalacznik dolacza zdjecie .....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:32   #1510
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Możliwe
Już ostatnio mama mało co nie nadepnęła po ciemku na swoje okulary Tommy'ego Hilfigera, bo ktoś je strącił na podłogę.......

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Jestem w domu, to już Wam napiszę. Wyszła pewna niejasność.
Otóż pani z kadr zapytała kiedy mogę zacząć pracę, to wyjaśniłam, że właściwie z dnia na dzień i na chwilę zapanowała cisza, więc wyjaśniłam jej dlaczego nie muszę czekać miesiąca. Powiedziałam, że prezes nie chciał dać mi podwyżki i jedyne co mam zagwarantowane to to, że mogę z dnia na dzień odejść.
Ona poszła zrobiła awanturę w dziale, że przyjmują pracowników za jej plecami, że ja się już zaczęłam zwalniać zanim ona do mnie zadzwoniła.
Matko kochana, wtedy zadzwonił do mnie mój znajomy czy coś takiego powiedziałam. Ja wywaliłam oczy na wierzch, bo babka źle zrozumiała.
Ja jej tłumaczyłam, że zanim się do mnie odezwali, to już to sobie wywalczyłam u prezesa.
I teraz czuję się co najmniej dziwnie. Jeśli jej to wyjaśnię, to tylko potwierdzę, że faktycznie ktoś się ze mną już kontaktował wcześniej. Chyba, że ona sama powie mi coś o tym przy następnym spotkaniu.

Ale tak właściwie, dlaczego chcesz koniecznie zaczynać z dnia na dzień nową pracę? Złóż wypo, dogadaj się z szefostwem, że do końca miesiąca formalnie możesz pracować. Pokończ rzeczy w starej pracy, pożegnaj się, odpocznij przed nową, nabierz dystansu itd. A do nowej idź od 1 marca. Bo takie przeskakiwanie z dnia na dzień jest męczące - tutaj jedną nogą będziesz dopychać a drugą nogą będziesz już w nowym miejscu.

No i ja też uważam, że lepiej iść do pracy zgodnej z wykształceniem, chyba że chcesz zacząć kompletnie coś innego i bliskość domu jest większym plusem
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:33   #1511
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------




czyli co zgarniam tytuł grazyny lutego?
Niech Ci będzie, że chwilowo prowadzisz w rankingu.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Botki za 35 zeta a gdzie takie mozna nabyc??? Chce!!! Przydadza sie na zmiane. W PL.
Normalnie 54 zł plus 35% rabatu z kartą klienta CCC.
Takie: https://ccc.eu/pl/damskie/buty/botki...enna-03-czarny
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 13:36   #1512
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Niech Ci będzie, że chwilowo prowadzisz w rankingu.



Normalnie 54 zł plus 35% rabatu z kartą klienta CCC.
Takie: https://ccc.eu/pl/damskie/buty/botki...enna-03-czarny



ooo superowe do latania
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:39   #1513
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Niech Ci będzie, że chwilowo prowadzisz w rankingu.



Normalnie 54 zł plus 35% rabatu z kartą klienta CCC.
Takie: https://ccc.eu/pl/damskie/buty/botki...enna-03-czarny
Super cena i fajne buty. Szkoda ze nie mozna zamowic online z dostawa... Pewnie zaraz znikna.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:42   #1514
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Super cena i fajne buty. Szkoda ze nie mozna zamowic online z dostawa... Pewnie zaraz znikna.
Można zamówić online z odbiorem w salonie, tak jakby w nim zarezerwować.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:44   #1515
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:45   #1516
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ale tak właściwie, dlaczego chcesz koniecznie zaczynać z dnia na dzień nową pracę? Złóż wypo, dogadaj się z szefostwem, że do końca miesiąca formalnie możesz pracować. Pokończ rzeczy w starej pracy, pożegnaj się, odpocznij przed nową, nabierz dystansu itd. A do nowej idź od 1 marca. Bo takie przeskakiwanie z dnia na dzień jest męczące - tutaj jedną nogą będziesz dopychać a drugą nogą będziesz już w nowym miejscu.

No i ja też uważam, że lepiej iść do pracy zgodnej z wykształceniem, chyba że chcesz zacząć kompletnie coś innego i bliskość domu jest większym plusem

o to to

Oktawia daj sobie czas, odpocznij. I tak masz urlop do wykorzystania. przecież firma wie że masz teraz pracę i nikt nie oczekuje że się jutro zameldujesz o 8 rano jak bezrobotna. Bedziesz wcześniej - fajnie, nie to wiedzą o tym. Znają przepisy. Wiedzą że masz miesiąc wypowiedzenia, a w tym momencie jak sie uprze poprzedni pracodawca to nawet dwa

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2019-02-05 o 13:48
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:47   #1517
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86463735]Treść usunięta[/QUOTE]

#dopasowujenicknainstadon ickanawizażu
Niestety tak bywa. Pokazuje całą rozmiarówkę w danym sklepie, a po najechaniu na rozmiary okazuje się, że żaden nie jest dostępny.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 13:48   #1518
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Niech Ci będzie, że chwilowo prowadzisz w rankingu.



Normalnie 54 zł plus 35% rabatu z kartą klienta CCC.
Takie: https://ccc.eu/pl/damskie/buty/botki...enna-03-czarny

super okazja
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 14:03   #1519
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Hybryda za złocisza: https://allegro.pl/oferta/neonail-la...ple-6950668446
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 14:32   #1520
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Można zamówić online z odbiorem w salonie, tak jakby w nim zarezerwować.
Taaaa a kto niby odbierze.... Chyba ze przetrzymaja 3 miesiace...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 14:59   #1521
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ale tak właściwie, dlaczego chcesz koniecznie zaczynać z dnia na dzień nową pracę? Złóż wypo, dogadaj się z szefostwem, że do końca miesiąca formalnie możesz pracować. Pokończ rzeczy w starej pracy, pożegnaj się, odpocznij przed nową, nabierz dystansu itd. A do nowej idź od 1 marca. Bo takie przeskakiwanie z dnia na dzień jest męczące - tutaj jedną nogą będziesz dopychać a drugą nogą będziesz już w nowym miejscu.

No i ja też uważam, że lepiej iść do pracy zgodnej z wykształceniem, chyba że chcesz zacząć kompletnie coś innego i bliskość domu jest większym plusem
Tzn. to tak, ja powiedziałam tej kobiecie, że mogę z dnia na dzień. Bo tak mi niby zagwarantował prezes. Ale i tak dopiero od 18 lutego tam pójdę. Tutaj mogę chodzić jeszcze przez dwa tygodnie, choć wydaje mi się, że wypchają mnie na urlop, a mam jeszcze zeszłoroczny. Więc i tak posiedzę w domu

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o to to

Oktawia daj sobie czas, odpocznij. I tak masz urlop do wykorzystania. przecież firma wie że masz teraz pracę i nikt nie oczekuje że się jutro zameldujesz o 8 rano jak bezrobotna. Bedziesz wcześniej - fajnie, nie to wiedzą o tym. Znają przepisy. Wiedzą że masz miesiąc wypowiedzenia, a w tym momencie jak sie uprze poprzedni pracodawca to nawet dwa
Ale czekajcie, ja napisałam, że zaczynam od 18 lutego. Kobieta się pytała, kiedy mogę zacząć, jej powiedziałam, że właściwie z dnia na dzień, bo tak mi w obecnej pracy zagwarantował prezes (ona to też źle zrozumiała jakoś).
Nie idę tam od jutra, od 18 lutego dopiero.
W obecnej pracy mam jeszcze 7 czy 8 dni do wybrania, więc i tak pójdę na urlop bo nikt mi tego nie wypłaci.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 15:47   #1522
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tzn. to tak, ja powiedziałam tej kobiecie, że mogę z dnia na dzień. Bo tak mi niby zagwarantował prezes. Ale i tak dopiero od 18 lutego tam pójdę. Tutaj mogę chodzić jeszcze przez dwa tygodnie, choć wydaje mi się, że wypchają mnie na urlop, a mam jeszcze zeszłoroczny. Więc i tak posiedzę w domu

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------



Ale czekajcie, ja napisałam, że zaczynam od 18 lutego. Kobieta się pytała, kiedy mogę zacząć, jej powiedziałam, że właściwie z dnia na dzień, bo tak mi w obecnej pracy zagwarantował prezes (ona to też źle zrozumiała jakoś).
Nie idę tam od jutra, od 18 lutego dopiero.
W obecnej pracy mam jeszcze 7 czy 8 dni do wybrania, więc i tak pójdę na urlop bo nikt mi tego nie wypłaci.

Jeśli chcesz mieć ekwiwalent, to idź na el quatro do końca umowy. Tylko pamiętaj - w wypowiedzeniu napisz, że za porozumieniem stron zgadzacie się na skrócenie okresu wypowiedzenia do 17.02.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 15:57   #1523
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz mieć ekwiwalent, to idź na el quatro do końca umowy. Tylko pamiętaj - w wypowiedzeniu napisz, że za porozumieniem stron zgadzacie się na skrócenie okresu wypowiedzenia do 17.02.
Można rozwiązać umowę za porozumieniem stron (bez wypowiedzenia)
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 16:41   #1524
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie subskrypcji pudełek lookfantastic, jak długo przetwarzają płatność? Zapłaciłam PayPalem, kasę pobrało od razu, a w zakładce subskrypcje że w oczekiwaniu i nic więcej. Nie wiem czy zaczynać się martwić, czy nie
Zwykle bardzo szybko, ale np. miesiąc temu chyba z tydzień minął od pobrania płatności do wysyłki, więc chyba jeszcze nie masz się czym martwić
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 21:58   #1525
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Fajna praca jest do wzięcia. Na Wyspach Zielonego Przylądka. Można pomagać malutkim żółwikom w przeżyciu. Idą w stronę światła hoteli zamiast do wody. Pomaga im się iść w stronę oceanu. Normalnie pojechałabym i rzuciła moją pracę w cholerę.

Teraz jestem na etapie tego, że oczekuje się ode mnie, że będę wróżem Maciejem
Chyba kupię szklaną kulę do prognozowania wyników

https://www.projectbiodiversity.org/...E1tqtZfcGTa0Ys


saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 22:28   #1526
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ja lubię masełko do demakijażu i żele pod prysznic. Oczywiście masła tez uwielbiam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki, sprawdze
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Biedna mi się wczoraj popłakała, bo się naszykowała na wyjście ale jej wytłumaczyłam i było lepiej


czekam na info a mnie jakoś mega nie urzekły masełka miałam mini mango, fajne ale jakoś bez szauu

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

miała któraś z Was ten krem BB skin 79? Fajna promocja jest

zestaw krem + maska w płachcie 39,20zł (normalna cena za zestaw 85zł)+ za 1 gr kolejna maska w płachcie... niestety wysyłka 9,99
edit: na reszte rzeczy jest kod rabatowy 20% walentynki, darmowa dostawa wchodzi od kwoty 80zł

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

D
Ja zaczelam od British Rose, bo mam faze na rozane zapachy najchetniej wiosne bym juz chciala
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ja na Twoje urodziny kupiłam sobie Chanela


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 05:44   #1527
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zwykle bardzo szybko, ale np. miesiąc temu chyba z tydzień minął od pobrania płatności do wysyłki, więc chyba jeszcze nie masz się czym martwić
I tak się zrobiłam w bambuko... Najpierw zapłaciłam kartą, ale płatność nie przechodziła, kiedyś już miałam problemy na tej stronie. W takim razie ok, kliknęłam anuluj subskrypcję. Następnego dnia zrobiłam nowe zamówienie,wpłaciłam paypalem, przeszło od razu i teraz idą do mnie dwa pudełka...
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 06:11   #1528
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
I tak się zrobiłam w bambuko... Najpierw zapłaciłam kartą, ale płatność nie przechodziła, kiedyś już miałam problemy na tej stronie. W takim razie ok, kliknęłam anuluj subskrypcję. Następnego dnia zrobiłam nowe zamówienie,wpłaciłam paypalem, przeszło od razu i teraz idą do mnie dwa pudełka...
za kumulacje oby były fajne te pudełka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 06:29   #1529
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za kumulacje oby były fajne te pudełka
No właśnie niekoniecznie chcę dwa, pisałam już do nich czy jeżeli nie odbiorę to zwrócą mi płatność, zobaczymy co odpiszą
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 06:35   #1530
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
No właśnie niekoniecznie chcę dwa, pisałam już do nich czy jeżeli nie odbiorę to zwrócą mi płatność, zobaczymy co odpiszą
a co jest w taki pudełku i ile kosztuje? oby udało się odkręcić

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Kupiłam karnet na siłownie w przedsprzedaży (59zł miesięcznie, bez umów)- otwarcie 16.03 niedaleko mojej pracy, po drugiej stronie ulicy więc prosto po pracy na nóżkach na siłkę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.