bez iskier, jakie to uczucie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 21:49   #61
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że on od dawna marzył tylko o tym, by choć trochę się do mnie zbliżyć, ciągle dostawał kosza,a jak teraz sie udało jest innym czlowiekiem- jest szczęśliwy i widać to,bardzo . Po pewnej sytuacji, gdy dałam mu kosza w sposób przykry muszę to przyznać, że sama się sobie dziwiłam,on dalej nie ustępował...Jego uczucie do mnie jest coraz silniejsze.
Sam mi powiedział pewne rzeczy i nie ukrywam, że przestraszyłam się.
Nie wyobrażam sobie jakbym miała go teraz pozbawić tego wszystkiego, teraz czuje się z tym źle,a co dopiero gdy tak go skrzywdzę.
Rozmawialiśmy, mówiłam, że nie potrafię się określić, że na pewno potrzebuje trochę czasu i nigdy nie chciałam i dalej nie chce dawać mu jakichs złudnych nadzieji, on niby to rozumie, ale sama widzę jak jest. Jest nastawiony, że wszystko idzie super itd. Nie wiem w jaki sposób miałabym to skończyć
No tak, tylko że im później, tym będzie trudniej to zakończyć, a nie łatwiej... A w związku z litości na pewno nie będziesz szczęśliwa
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:03   #62
Slash753
Raczkowanie
 
Avatar Slash753
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 43
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Nie da się być z dziewczyną, będąc brzydkim chłopakiem. Bardzo to krzywdzące, ale niestety są takie realia.

Wygląd jest zawsze przypisywany jakiejśtam chemii i górnolotnym uczuciom.

Co z tego, że ktoś ma charakter jak nie jest atrakcyjny i w łóżku dziewczyna by się z nim męczyła?

Nawet ostatnio widać, jak zmniejsza się ilość związków oraz to jak jesteśmy w niżu demograficznym.

Kobiety zaczęły mieć wymagania nie tylko z charakteru (w sumie to dobrze, że z charakteru mają wymagania, bo nie są wtedy krzywdzone) ale dodatkowo z wyglądu gdzie 60% chłopaków nie ma szans na bycie z dziewczyną)

Trochę to smutne, że brzydcy faceci muszą przeżyć w życie w pojedynkę tylko przez to jak wyglądają, ale w sumie trochę staram się zrozumieć Wasze wymagania każdy chce mieć jak najlepszego partnera.

Mam nadzieję, że nawet te dziewczyny, którym nie brakuje zainteresowania jakoś zrozumieją to co czują brzydcy mężczyźni i nie chodzi o żal lub współczucie, tylko poszerzenie horyzontów.
Slash753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:29   #63
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

halucynogenna Wydaje mi się, że już podjęłaś decyzję. Teraz zostaje ci tylko uświadomić drugą stronę i zakończyć to, bo im dłużej zwlekasz tym gorzej dla niego. Kosz to zawsze kosz, choćbyś nie wiem jak ładnie ubrała to w słowa.
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 23:23   #64
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Chcialabym jeszcze trochę poczekać, nie długo, ale uspokoić ta sytaucję, na początek powiedzieć mu pewne rzeczy.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 00:15   #65
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez Slash753 Pokaż wiadomość

Trochę to smutne, że brzydcy faceci muszą przeżyć w życie w pojedynkę tylko przez to jak wyglądają, ale w sumie trochę staram się zrozumieć Wasze wymagania każdy chce mieć jak najlepszego partnera.
E dlaczego w pojedynkę? Nie wszystkie dziewczyny są atrakcyjne, dobrze ubrane i umalowane. Ludzie w wiekszości szukają sobie partnera podobnego wyglądem do nich samych

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Slash753 Pokaż wiadomość
dodatkowo z wyglądu gdzie 60% chłopaków nie ma szans na bycie z dziewczyną)
Gruba przesada.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2013-02-15 o 00:17
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 00:18   #66
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez Slash753 Pokaż wiadomość
Nie da się być z dziewczyną, będąc brzydkim chłopakiem. Bardzo to krzywdzące, ale niestety są takie realia.

Wygląd jest zawsze przypisywany jakiejśtam chemii i górnolotnym uczuciom.

Co z tego, że ktoś ma charakter jak nie jest atrakcyjny i w łóżku dziewczyna by się z nim męczyła?

Nawet ostatnio widać, jak zmniejsza się ilość związków oraz to jak jesteśmy w niżu demograficznym.

Kobiety zaczęły mieć wymagania nie tylko z charakteru (w sumie to dobrze, że z charakteru mają wymagania, bo nie są wtedy krzywdzone) ale dodatkowo z wyglądu gdzie 60% chłopaków nie ma szans na bycie z dziewczyną)
60%? Przypadkiem trochę nie przesadziłeś?Wydaje mi się, że starych kawalerów jest jednak dużo mniej

Cytat:
Trochę to smutne, że brzydcy faceci muszą przeżyć w życie w pojedynkę tylko przez to jak wyglądają, ale w sumie trochę staram się zrozumieć Wasze wymagania każdy chce mieć jak najlepszego partnera.

Mam nadzieję, że nawet te dziewczyny, którym nie brakuje zainteresowania jakoś zrozumieją to co czują brzydcy mężczyźni i nie chodzi o żal lub współczucie, tylko poszerzenie horyzontów.
Bardzo ale to bardzo dużo można nadrobić zadbaniem o mankamenty urody, które można poprawić (cera, fryzura, zęby, styl ubierania się, zamiana okularów na soczewki, tężyzna fizyczna ), tylko że wielu facetów (tak jak i kobiet zresztą) nie ma pojęcia jak się za to zabrać i/lub nie ma na to kasy, żeby np. wyleczyć trądzik albo zrobić coś z brzydkimi zębami.
Nie trzeba mieć zaraz rysów twarzy jak model czy sixpacka na brzuchu, chodzi o to nieuchwytne "coś"... Zachowanie, styl bycia, aurę, którą się rozsiewa, pewność siebie, mowę ciała To przyciąga kobiety. Z drugiej strony kobiety świetnie wyczuwają też, kiedy ktoś ma niskie poczucie własnej wartości i próbuje to nadrobić nadmiernie się starając. To NIE przyciąga, tylko właśnie wzbudza co najwyżej litość.
A i jeszcze jedno, przecież tak samo kobiety nie wszystkie są piękne, ładne czy nawet przeciętne. Są też i nieurodziwe (choć jest to sprawa dyskusyjna, ale moim zdaniem są i już). I myślę, że nie przykładają one takiej wagi do cudzego wyglądu, jeśli swoim nie mogą się specjalnie pochwalić. Także nie wszystko stracone

EDIT Fantazja, widze ze mnie ubieglas
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2013-02-15 o 00:20
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 00:42   #67
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Mam wrażenie jakbym czytała problem swojej koleżanki. Miała taką sytuację. On o nią zabiegał, wyznawał miłość, starał się. Ona traktowała go jak kolegę, nie chciała próbować żeby go nie zranić, ale też nie wyobrażała sobie nie mieć z nim kontaktu, ciągle o nim myślała. Po jakimś czasie zaryzykowała. Stwierdziła, że może dopiero będąc w związku będą te emocje. I nie pomyliła się. Teraz są razem i nie żałuje podjętej decyzji. Może to i dziwne, ale tak wszystko się potoczyło. Na Twoim i jej miejscu nie wiem czy potrafiłabym spróbować. Zdałabym się na czas, bo może bym stwierdziła, że zaczyna mi zależeć, że tęsknię i że chciałabym spróbować. A jeśli nie wyobrażałabym sobie z nim związku to wolałabym raczej skończyć znajomość żeby mógł w spokoju przestać o mnie myśleć. Nie możesz tego ciągnąć w nieskończoność. W końcu będziesz musiała podjąć jakąś decyzję.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 09:18   #68
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez Slash753 Pokaż wiadomość
Nie da się być z dziewczyną, będąc brzydkim chłopakiem. Bardzo to krzywdzące, ale niestety są takie realia.

Wygląd jest zawsze przypisywany jakiejśtam chemii i górnolotnym uczuciom.

Co z tego, że ktoś ma charakter jak nie jest atrakcyjny i w łóżku dziewczyna by się z nim męczyła?
Wiesz co po twoich postach i innym wątku który na ten temat założyłeś, to wg mnie z twoim charakterem jest coś nie halo a nie z wyglądem. Kobiety nie lubią zakompleksionych marudnych "mężczyzn".
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:15   #69
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Autorko, a co w nim jest takiego, że jak już się widzicie, to Cię do niego ciągnie, hm? Bo jak dla mnie to brzmisz jakbyś się uparła że to nie ten, bo iskier nie ma, a jednak iskry są




Ale żeby opadły, to muszą najpierw się pojawić, nie?


A ja serio nie wiem, jak można w to nie wierzyć A mam za sobą sporo (związek z rozsądku też :P) i nie wierzę w bajki.


Mam nadzieję że nigdy nie będę dla nikogo kalkulacją. Brrrrr.


Jasne, też tak uważam. Ale facet musi mnie pociągać seksualnie. Może być obiektywnie brzydki, ale na mnie ma działać. Bez tego nie ma to sensu.


Krótko to istnieje zakochanie.


Wspaniała tak, ale idealna? Niekrzywdząca? Przecież jesteśmy tylko ludźmi, wszyscy mamy wady, docieramy się, ścieramy się, nigdy nie będzie totalnie bezproblemowo.


Chyba Ci trzeba odwyku od Wizażu


U mnie nie. Sprawdziłam.
Elve CHo.. no
Kurna ale żeś mi rozbiła wiadomość na części pierwsze,normalnie nie mogę tego ogarnąć

Wiesz, może i mi potrzeba,chociaż faktycznie to nie wiem czy akurat wizaż jest przyczyną moich rozważań.
Raczej smutna rzeczywistość,w której nikt się ze sobą nie liczy.
(I nawet nie chodzi mi tutaj o same związki,ale i przyjaźnie i jakiekolwiek znajomości)
Mówię to z autopsji,bo że jestem osobą która ma sporo znajomych,bo za dużo nawijam zazwyczaj i gdzieś zawsze kogoś poznam,to większość osób właśnie narzeka na przedmiotowe traktowanie ludzi, w zasadzie bez żadnego szacunku.

A dlaczego mówię o kalkulacji?
Dlatego,że lepiej parę razy się zastanowić dobrze czy jakikolwiek związek z daną osobą ma faktyczny sens.
Ja się zakochałam po części z rozsądku,dawałam z siebie ile mogłam no i cóż..
gdzie z drugiej strony było to rzekome zakochanie ,byłam ideałem to zostałam zamieniona na lepszy model.
(też dodam,że facet mnie średnio pociągał,bardziej było mi przykro z jego powodu niż z mojego, ja nie mam takiego wymagania,żeby facet mnie powalał na kolana.
Za bardzo zresztą w to nie wierzę.)

Niekrzywdząca- chodzi mi o szacunek do drugiej osoby i pewnych wartosciach,wiadomo ,ze czasem mozesz zrobic komuś krzywdę,ale rownbież trzeba potrafić to wszystko odkręcić w odpowiedni sposób a nie olewać co dzisiaj jest normalną praktyką(niedogadywanie się w zasadzie jest przyczyną)

Jakby miłość istniała całe życie to aż tyle związków by się nie rozpadało.
Stąd tym bardziej nie wierzę w związki całożyciowe,to już bardziej zamierzchłe czasy niż nasze dzisiejsze realia,wystarczy się popatrzeć dookoła co się dzieje.
Nie jedna osoba będąca w zwiazku ,nawet z dzieckiem, mówi,ze jej to obojętne czy partner odejdzie czy nie-chce to niech odchodzi
Tak samo rady na wizazu,gdy osoba kocha a druga z nią zrywa >> mnie te wiadomości przerażają,bo sugerują ,że od początku lepiej aby tej dziewczynie czy chłopakowi nie zależało ,mniej by wtedy odczuwała.

No i różne takie dodatkowe wątki.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Co z tego, że ktoś ma charakter jak nie jest atrakcyjny i w łóżku dziewczyna by się z nim męczyła?

Jeszcze raz napiszę
Mialam podobnego chlopaka,który średnio mnie pociągał,ale nie narzekałam na to wcale,bo pokochałam go TAKIM JAKIM BYŁ.
Przyzwyczaiłam sie do tego, też po czasie zauważyłam jakie ma zalety jeżeli chodzi o urodę- np miał przepiękne tęczówki koloru niebieskiego,które wręcz uwielbiam, naprawdę kolor był co najmniej fascynujący!
Sam w sobie facet był taki sobie, ale po czasie jak mówię zaczęłam zauważać w Nim pewne rzeczy ktore mi się spodobały.
Z kolei coś innego mi się nie podobało, ale przyzwyczaiłam się do niego i mi to odpowiadało.

Prędzej było mi przykro ,że jemu było smutno.

Tyle na temat wyglądu

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;39243470]Mam wrażenie jakbym czytała problem swojej koleżanki. Miała taką sytuację. On o nią zabiegał, wyznawał miłość, starał się. Ona traktowała go jak kolegę, nie chciała próbować żeby go nie zranić, ale też nie wyobrażała sobie nie mieć z nim kontaktu, ciągle o nim myślała. Po jakimś czasie zaryzykowała. Stwierdziła, że może dopiero będąc w związku będą te emocje. I nie pomyliła się. Teraz są razem i nie żałuje podjętej decyzji. Może to i dziwne, ale tak wszystko się potoczyło. Na Twoim i jej miejscu nie wiem czy potrafiłabym spróbować. Zdałabym się na czas, bo może bym stwierdziła, że zaczyna mi zależeć, że tęsknię i że chciałabym spróbować. A jeśli nie wyobrażałabym sobie z nim związku to wolałabym raczej skończyć znajomość żeby mógł w spokoju przestać o mnie myśleć. Nie możesz tego ciągnąć w nieskończoność. W końcu będziesz musiała podjąć jakąś decyzję.[/QUOTE]
No wlaśnie mi się wydaje,że nie do końca warto się tak sugerować pociaganiem fizycznym.. choiciaż wiadomo,ze jak facet powoduje u Ciebie coś - nie podchodz itd no to jaki to ma sens?
Ale jezeli macie podobne widzenie świata to ja bym zaryzykowała!
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:36   #70
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Clemence - a bo ja nie umiem pisać wypracowań Ale postaram się dla Ciebie

Też widzę to przedmiotowe traktowanie się, ale to się nie zmieni jeśli wszyscy będą mieli nastawienie, które prezentujesz. Chcemy zmienić świat? Zacznijmy od siebie To, że ktośtam kogoś, czy też mnie, potraktował po świńsku, nie znaczy że mam się wbić w ten sam rytm i traktować innych ludzi tak samo...

Jasne, że lepiej parę razy się zastanowić dobrze czy jakikolwiek związek z daną osobą ma faktyczny sens, ale można to zrobić też będąc zakochanym Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie z wiekiem zakochanie się zmieniło, przestało być synonimem klapek na oczach, potrafię trzeźwo patrzeć na siebie i partnera mimo motyli w brzuchu Jeśli czuję te motyle do faceta, który jest zerowym materiałem na partnera, to motyle dostają arszenik i tyle, a jeśli widzę idealny materiał na partnera, ale chemii, motyli brak, to nic z tego nie będzie.

Olewanie partnera i problemów nie jest normalną praktyką i mam nadzieję że nigdy nie będzie. Kwestia dojrzałości, ja nie patrzę na statystyki gówniarzerii, która w sumie nie wie po co związek, bo jeszcze chce pohasać, no ale przecież wypada być w związku bo wszyscy znajomi z fb już statusy mają

Miłość może istnieć całe życie, ona po prostu nieco zmienia formę z czasem...i cały czas o nią trzeba dbać. Jeśli ludzie są tego świadomi i dbają o związek, to im się uda. A że ogrom ludzi uważa, że jak motylki nie machają skrzydełkami tak często i tak silnie jak w pierwszych miesiącach związku, to już ich głupota.

Mając wybór "zakochać się, przeżyć jakiś czas w tym uczuciu i zostać porzuconą po jakimś czasie" i "żyć w związku z rozsądku, bez uczuć poza przywiązaniem, sympatią, do końca moich dni" wybieram opcję pierwszą.

Ten chłopak, którego pokochałaś takiego jakim był, ale który Cię nie pociągał - poszłaś z nim do łóżka?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:59   #71
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Ale uroda nie równa się pociąg fizyczny oczywiscie, że może nas pociągać ktoś przeciętny, czasem same nie rozumiemy, dlaczego, i to są właśnie te iskry! Ale jak nie ma ich wcale, to nic nie pomoże.

Zwłaszcza w początkowym stadium miłości rozum się wyłącza.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 21:01   #72
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale uroda nie równa się pociąg fizyczny

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zwłaszcza w początkowym stadium miłości rozum się wyłącza.
U mnie już nie, kontakt z neuronami mam przez cały czas
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 22:01   #73
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Clemence - a bo ja nie umiem pisać wypracowań Ale postaram się dla Ciebie

Też widzę to przedmiotowe traktowanie się, ale to się nie zmieni jeśli wszyscy będą mieli nastawienie, które prezentujesz. Chcemy zmienić świat? Zacznijmy od siebie To, że ktośtam kogoś, czy też mnie, potraktował po świńsku, nie znaczy że mam się wbić w ten sam rytm i traktować innych ludzi tak samo...

Jasne, że lepiej parę razy się zastanowić dobrze czy jakikolwiek związek z daną osobą ma faktyczny sens, ale można to zrobić też będąc zakochanym Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie z wiekiem zakochanie się zmieniło, przestało być synonimem klapek na oczach, potrafię trzeźwo patrzeć na siebie i partnera mimo motyli w brzuchu Jeśli czuję te motyle do faceta, który jest zerowym materiałem na partnera, to motyle dostają arszenik i tyle, a jeśli widzę idealny materiał na partnera, ale chemii, motyli brak, to nic z tego nie będzie.

Olewanie partnera i problemów nie jest normalną praktyką i mam nadzieję że nigdy nie będzie. Kwestia dojrzałości, ja nie patrzę na statystyki gówniarzerii, która w sumie nie wie po co związek, bo jeszcze chce pohasać, no ale przecież wypada być w związku bo wszyscy znajomi z fb już statusy mają

Miłość może istnieć całe życie, ona po prostu nieco zmienia formę z czasem...i cały czas o nią trzeba dbać. Jeśli ludzie są tego świadomi i dbają o związek, to im się uda. A że ogrom ludzi uważa, że jak motylki nie machają skrzydełkami tak często i tak silnie jak w pierwszych miesiącach związku, to już ich głupota.

Mając wybór "zakochać się, przeżyć jakiś czas w tym uczuciu i zostać porzuconą po jakimś czasie" i "żyć w związku z rozsądku, bez uczuć poza przywiązaniem, sympatią, do końca moich dni" wybieram opcję pierwszą.

Ten chłopak, którego pokochałaś takiego jakim był, ale który Cię nie pociągał - poszłaś z nim do łóżka?
uuuffff dzieki !!! latwiej mi będzie odpisać

a więc
zazwyczaj po ciężkich przeżyciach faktycznie jest troszeczkę inne widzenie świata.
Może powinnam wpisać w podpisie,że u mnie tak jest
Mimo to nie zamierzam nikomu robić absolutnie krzywdy, nie uznaję tego,już wolę zrezygnować z czegoś,chociaż właśnie niestety zazwyczaj mi się dostaje, nie pamiętam żebym z czegoś zrezygnowała> chodzi mi o osoby

Wiesz,to też zależy z tą chemią o co dokładnie chodzi,bo poprzedni partner jak mówilam na mnie nie działał.. ale na początku.
Powiem tak-wcale bym się nim nie zainteresowała zapewne gdybym go spotkała ot tak.
Tylko,że w pewnym momencie ujął mnie zachowaniem no i cóż..
wtedy właśnie motyle się pojawiły

O i tutaj masz właśnie dużą rację..
Niestety jest okropnie w tej kwestii,ja nawet widzę ,że pośród 20kilkulatków jest to normą :/

I właśnie również do tego zazwyczaj zmierzam i widzę po wątkach wizażowych,że często faceci nie odchodzą od kobiet bo one są 'nie takie', a po prostu nudzi im się ta sama osoba i "czas na zmianę"..
albo niby nikogo nie szukają,a pojawia się ktoś z kim potrafisz się dogadywać i już żegnasz związek..
przykre.

I tu właśnie możemy dojść do tego co pisałam o tych motylach :P
Faktycznie jak ktoś nigdy ich nie poczuje no to trochę nie ma to sensu,nie chodziło mi o coś takiego.
Wtedy chyba ani charakter ani nic w partnerze nie robi na nas wrażenia i calkowicie nie ma to sensu..

a na ost mogę odpisać Ci prywatnie
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 22:07   #74
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Teraz jestem w bardziej zawiłej sytaucji niż wcześniej...
Spotkałam się z nim,aby porozmawiac o tym. Ogólnie spotkanie było super, bardzo dobrze sie z nim czułam, wróciłam zadowolona , cieszyłam sie jak głupia=, jednak coś w tym jest...Ale jak juz mówiłam, na imprezie u znajomych- byłam zdołowana jego obecnością,miałam wrazene ze mam do czynienia z inną osobą. Nie wiem z czego to wynika,że będąc z nim nie widze świata bożego a wśród innych rozglądam sie wokół, widze każdy jego minus, zasnatawiam się czy to ma sens.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 14:54   #75
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Jak trafiasz na kogoś od pierwszego wejrzenia fajnego, to nie musisz kalkulować i za dużo myśleć. Dzieje się samo.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:31   #76
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Teraz jestem w bardziej zawiłej sytaucji niż wcześniej...
Spotkałam się z nim,aby porozmawiac o tym. Ogólnie spotkanie było super, bardzo dobrze sie z nim czułam, wróciłam zadowolona , cieszyłam sie jak głupia=, jednak coś w tym jest...Ale jak juz mówiłam, na imprezie u znajomych- byłam zdołowana jego obecnością,miałam wrazene ze mam do czynienia z inną osobą. Nie wiem z czego to wynika,że będąc z nim nie widze świata bożego a wśród innych rozglądam sie wokół, widze każdy jego minus, zasnatawiam się czy to ma sens.
Ale On Ciebie odpycha- bo?
ma inne zachowanie?
Konkretnie moze wlasnie jest inny ?

Mnie to strasznie razi jak facet sie zachowuje inaczej,bo nie wiem co w tej sytuacji,jak się zachować..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:41   #77
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Ale On Ciebie odpycha- bo?
ma inne zachowanie?
Konkretnie moze wlasnie jest inny ?

Mnie to strasznie razi jak facet sie zachowuje inaczej,bo nie wiem co w tej sytuacji,jak się zachować..


Nie odpycha, ale irytuje. Nie ma w sobie'tego czegoś, na punkcie czego bym "oszalała'. W pewnych sytuacjach, chciałabym żeby go tam nie było.Wcześniej, jak poznałam mojego eks,od początku mi czymś imponował, swoim stylem bycia itd, że np. będąc na jakiejs imprezie,czy gdziekolwiek, gdzie był tez on nie mogłam przestac o nim myśleć, miałam go ciągle na oku, po prostu głupia rozmowa z nim działała tak,że chodziłam z głową w chmurach przez jakiś czas A tutaj mimo,że ten facet, którego opisuje w temacie jest gdzies ze mną, czuje pociąg do innych, to oni mi imponują,a nie on...
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:37   #78
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Nie odpycha, ale irytuje. Nie ma w sobie'tego czegoś, na punkcie czego bym "oszalała'. W pewnych sytuacjach, chciałabym żeby go tam nie było.Wcześniej, jak poznałam mojego eks,od początku mi czymś imponował, swoim stylem bycia itd, że np. będąc na jakiejs imprezie,czy gdziekolwiek, gdzie był tez on nie mogłam przestac o nim myśleć, miałam go ciągle na oku, po prostu głupia rozmowa z nim działała tak,że chodziłam z głową w chmurach przez jakiś czas A tutaj mimo,że ten facet, którego opisuje w temacie jest gdzies ze mną, czuje pociąg do innych, to oni mi imponują,a nie on...

Bo wolałabyś, żeby to ktoś inny był na jego miejscu... Dla mnie to jest oczywiste (z tego, co piszesz)
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:48   #79
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Bo wolałabyś, żeby to ktoś inny był na jego miejscu... Dla mnie to jest oczywiste (z tego, co piszesz)


To prawda, ale nie można wiecznie czekać na gwiazdkę z nieba.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 07:20   #80
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
To prawda, ale nie można wiecznie czekać na gwiazdkę z nieba.
A co, już wiekowo pod pięćdziesiątkę podchodzisz?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 07:57   #81
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
To prawda, ale nie można wiecznie czekać na gwiazdkę z nieba.
zresztą ( patrząc po swoim przykładzie) i tak będziesz na nią podświadomie czekać, jeśli będziesz z niewłaściwym facetem. Ja będąc z moim "panem okej" cały czas miałam takie poczucie, że to trochę tymczasowe, a "pan właściwy" jeszcze się kiedyś może zjawić. wiec to nie rozwiązuje problemu
poza tym tak jak napisała elve- nie wiem w jakim jesteś wieku ale coś mi się wydaje, że za młodym na takie podejście

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2013-02-18 o 07:58
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 08:09   #82
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
zresztą ( patrząc po swoim przykładzie) i tak będziesz na nią podświadomie czekać, jeśli będziesz z niewłaściwym facetem.
No niestety...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:29   #83
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja bym odróżniła te dwie rzeczy: po pierwsze związek na siłę, z kimś, kto jest dla nas niemal jak brat (coś jak napisała autorka w 1 poście), a po drugie - spotkanie kogoś, w kim nie zakochujemy się z miejsca i nie rzygamy tęczą (to jest chyba przypadek maconhy). O ile w tym pierwszym przypadku nie widzę szans na wielką miłość, o tyle w drugim - jak najbardziej.

Gdy poznałam TŻ nie podobał mi się ani trochę Fakt, pociągał mnie (i od tej strony nasz związek się zaczął), podobało mi się, że jest we mnie wpatrzony jak w obrazek, ale zaczęłam się z nim spotykać z myślą, że to relacja na chwilę. Nie czekałam na niego, nie spełniał wszystkich warunków, które postawiłam Temu Jedynemu Raz płakałam na weselu, na którym z nim byłam, że nie ma przy mnie mojego eks. Zapewne wszyscy by stwierdzili, że nie ma szans na żaden związek, nie ma się co zmuszać. Ale ja się dobrze bawiłam i sama nie wiem kiedy zakochałam się jak głupia i mogę dziś z całym przekonaniem stwierdzić, że on jest miłością mojego dotychczasowego życia Dlatego, na swoim własnym przykładzie, stwierdzam, że można wejść w związek bez zakochania, a uczucia mogą się pojawić później. Nie warto się od razu nastawiać na nie.

Mam też znajomą, która zaczęła związek bez miłości i z tego co wiem ta miłość ( w rozumieniu "szaleję za nim, jest idealny, ten jedyny itp.") nie pojawiła się nigdy, ale pojawiła się wzajemna czułość, przywiązanie i są obecnie szczęśliwym małżeństwem z dzieckiem Tak też można i nie uważam, żeby to był wybór gorszy od innych.
O i tu się zgodzę.
Dlatego,że czasem nie warto szukać czegoś ,czego można nie znaleźć.
Ja tutaj ciągle mówię,że nie warto szukać szczęścia w takiej mega utopii..
Jeżeli się ludzie szanują,potrafią się dogadać,śmieją sie razem, jest im dobrze ALE nie ma tego kosmosu to czy to jest zły związek?
Zawsze można szukać ideału,tylko trochę życia na to może nie starczyć..
a mozna skreślić coś pięknego..

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Nie odpycha, ale irytuje. Nie ma w sobie'tego czegoś, na punkcie czego bym "oszalała'. W pewnych sytuacjach, chciałabym żeby go tam nie było.Wcześniej, jak poznałam mojego eks,od początku mi czymś imponował, swoim stylem bycia itd, że np. będąc na jakiejs imprezie,czy gdziekolwiek, gdzie był tez on nie mogłam przestac o nim myśleć, miałam go ciągle na oku, po prostu głupia rozmowa z nim działała tak,że chodziłam z głową w chmurach przez jakiś czas A tutaj mimo,że ten facet, którego opisuje w temacie jest gdzies ze mną, czuje pociąg do innych, to oni mi imponują,a nie on...
No to odpuść w takim razie.

A Tobą kieruje strach- jeżeli ten zniknie i nie będzie żadnego innego? i zostanę sama?
to może lepiej ten zamiast żadnego?

Zdecyduj się na to co chcesz.
Strach życiem kieruje okropnie,chyba w większości ludzi co żyją w miastach,ale trzeba to w sobie zmieniać.
Trzeba widzieć-albo facet się nadaje albo po prostu nie.. Bo tak będąc w zawieszeniu bez przerwy zamęczysz i jego i siebie..

Już podałam Ci mega radę- jeżeli facet ma fajny charakter,pasujecie do siebie albo inaczej- on Ci z charakteru się podoba to macie szansę.
Jezeli jak mowisz,Ciebie irytuje jego zachowanie i on sam,to po co ?
Bezsensu robić mu nadzieję.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 23:03   #84
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

A może spróbuj się z nim pospotykać jeszcze przez jakiś czas. Nie na uczelni, tylko tak "prywatnie". Nie rób mu tylko żadnej nadziei, ot tak po kumpelsku. Wtedy zobaczysz czy możesz się przekonać do niego, czy nie.


Ja tak miałam jak poznałam moją pierwszą miłość. Jak go poznałam, to nie zwróciłam na niego większej uwagi, bardziej już rozmawiałam z jego kolegami. Z wyglądu też mi się aż tak nie spodobał, bo był w sumie taki przeciętny. Później jakoś spotkaliśmy się ze 2 razy sam na sam, ale jakiejś chemii nie było. Wszyscy mi mówili, żebym go nie skreślała i dała mu szansę, bo naprawdę fajny chłopak z niego. No ok, dałam szansę i po miesiącu intensywnych codziennych spotkań zakochałam się na maxa (moją pierwszą, wielką miłością) i pomimo tego, że od 3 lat nie jesteśmy razem, a on jest żonaty - wspominam czasem chwile spędzone z nim i nie żałuję, że dałam mu wtedy szansę.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:06   #85
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: bez iskier, jakie to uczucie

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Wiecie że ostatnio czytałam książkę, gdzie główna bohaterka miała podobny problem ?

Chodziło o NAMIĘTNOŚĆ, czy można czy nie można bez niej żyć i wchodzić w związek? Polecam Prosto z mostu Jane Green, szybko się czyta i jakąś refleksję każdy ma
chetnie przeczytam , jestem w podobnej sytuacji ..

Edytowane przez 2018070520180950
Czas edycji: 2013-03-26 o 19:28
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.