MeTaMoRfOzA ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-23, 22:33   #1
c()sTa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 16

MeTaMoRfOzA ;-)


właśnie.. metamorfoza.. zacznijmy od tego, ze jestem zwyklą dziewczyną i raczej niczym nie wyrożniam od innych.. ubieram się bardziej na luzie, mam jasna karnację, włosy do ramion i grzywke na bok.. nie używam kosmetyków oprócz fluidu no i błyszczyków co do figury to nie akceptuję swojego ciała nie jestem super laską, mam krzywe nogi () i wstrętne pryszcze, które naarzie jakoś zakrywam fluidem i korektorem . są wakacje i chciałabym przeznaczyć ten czas na zmiany i wrócić do szkoły odmieniona i oszałamiająca może mi jakoś pomożecie? dajcie jakieś super fotki super gwiazd od których mogłabym brac przykład, podajcie kilka fajnych kosmetyków może nie bardzo ten temacik pasuje do grupy WIZAŻYSTKA ale nie wiedziałam gdzie to umieścic pozdrawiam serdecznie i blagam o pomoc
Karolka
c()sTa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 22:36   #2
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

bez fotek ciezko bedzie......
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 07:35   #3
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

Cytat:
Napisane przez c()sTa
właśnie.. metamorfoza.. zacznijmy od tego, ze jestem zwyklą dziewczyną i raczej niczym nie wyrożniam od innych.. ubieram się bardziej na luzie, mam jasna karnację, włosy do ramion i grzywke na bok.. nie używam kosmetyków oprócz fluidu no i błyszczyków co do figury to nie akceptuję swojego ciała nie jestem super laską, mam krzywe nogi () i wstrętne pryszcze, które naarzie jakoś zakrywam fluidem i korektorem . są wakacje i chciałabym przeznaczyć ten czas na zmiany i wrócić do szkoły odmieniona i oszałamiająca może mi jakoś pomożecie? dajcie jakieś super fotki super gwiazd od których mogłabym brac przykład, podajcie kilka fajnych kosmetyków może nie bardzo ten temacik pasuje do grupy WIZAŻYSTKA ale nie wiedziałam gdzie to umieścic pozdrawiam serdecznie i blagam o pomoc
Karolka
Karolciu, mam nadzieję, że chodzisz do dermatologa i walczysz z trądzikiem. Co do makijażu i fryzury, to musisz napisać, jaki masz kolor oczu, kształt twarzy - jest mnóstwo wątków na temat korekcji kształtu twarzy, oczu, nosa i technik malowania oka. Powiedz coś więcej o sobie Pozdrawiam
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:20   #4
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

A ja opowiadam się za zdjęciem Na wakacje na Twoim miejscu zrezygnowałabym z fluidu (upał+podkład?), a zainwestowała np. w filtry i przykładowo serię Normaderm Vichy (nie wiem, dlaczego niektóre osoby są jej przeciwne, ja sobie baaaardzo chwalę), do przemywania zrezygnować z wody, a zastąpić ją np. płynem micelarnym z Vichy (gorąco! polecam). Na noc możesz używać Effaclar K z La Roche-Posay (również polecam, właśnie używam) a poza tym czekamy na fotki
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:55   #5
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

rzeczywiście lato i wakacje to dobra okazja na zmiany może zacznij od zmiany wyglądu, jakieś refleksy na włosach, wizyta u fryzjera, lekkie cięcie - nic radykalnego tak dla ożywienia pozatym piszesz, że nie używasz cieni do powiek - zainwestuj w jakieś jasne kolorki, nie nachalne - fajnie ożywiają i rozświetlają oko dobry balsam nawilżający do ciała, jakiś brązujący nowy zapach i już poczujesz się lepiej
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 13:39   #6
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

tak jak mówi smerfetyka : idz do fryzjera , zrób sobie np jakieś pasemka , przez wakacje sie poopalaj , mozesz zacząć ćwiczyć - przez 2 miesiące można ładnie sobie sylwetke wymodelować i moze zmień styl ubierania się na np jakieś bardziej dopasowane ubranka , dziewczece, kobiece )
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 18:04   #7
Asioolek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: domowy PC-et
Wiadomości: 2
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

Po pierwsze (i zarazem NAJWAŻNIEJSZE!) jest to abyś UWIERZYŁA W SIEBIE!!! To naprawde bardzo wazne! Mam wiele kolezanek i chcialabym Ci pokrótce opisac 2 z nich. Jedna nie blyszczy uroda, za to zawsze sie usmiecha, zagaduje do wszystkich, jest otwarta na innych ludzi, emanuje z niej wielka radosc. Przyciaga chlopakow jak magnes! Natomiast z druga jest gorzej... Niestety nie ma ona zadnego poczucia wlasnej wartosci... Smutno mi bo to moja przyjaciolka (teraz chyba juz BYLA przyjaciolka... no ale nieistotne) Chcialam ja zmienic. Nie jest brzydka ale wcale nie chciala ze mna "współpracowac". radzilam jej, zeby poszla do fryzjera (tam kazda fryzjerka potrafi wyczarowac rozne cuda ze "zwyklych" wlosow) radzilam jej jakies pasemka, makijaz i solarium (bo to byla zima) gdy jej tylko cos mowilam obrazala sie... Nie chciala mojej pomocy. Mimo tego ize ma 19 lat do tej pory nie miala chlopaka... A to wszystko niestety przez jej sposob bycia...

Wracajac do tematu BARDZO CHETNIE CI POMOGE!!! Tylko prosilabym rzeczywiscie o kilka Twoich fotek lub chociaz o to zebys opisala nam troche siebie. Chodzi glownie o kolor wlosow, oczu, cery, wzrost, wage i ine istotne cechy Tojego wyglądu.

Nie martw się!-razem damy radę! I po wakacjach bedziesz po prostu NIE DO POZNANIA!
__________________
Asiuleczka
Asioolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 18:57   #8
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

możesz załączyć fotki ??
wtedy napewno coś się wymysli
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 19:15   #9
c()sTa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 16
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

cera jasna (teraz po opalanQ troszke lepiej )
oczy brązowe
wzrost168 cm
waga ok. 50 kg
twarz pociągła

nie chodzę do dermatologa, ile kosztuje zabieg oczyszczający?? mam zamiar zrbić pasemka.. ale nie wiem czy duż pojedynczych czy końcówki.. ?? no i kolczyk w pępuszQ ( ile schudnę ) albo w nosQ
fotek nie dam bo sie wstydze hehe
c()sTa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:26   #10
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

a tam się wstydzisz! dawaj fotki! chyba nie jesteś jakimś totalnym paszczurem?
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 00:01   #11
Asioolek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: domowy PC-et
Wiadomości: 2
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

Daj koniecznie foteczki!!! to nam baaaaaaaaaaaaardzo ułatwi sprawe! i im szybciej to zroisz tym lepiej! Nie wstydz sie-kazda z nas ma jakies kompleksy-NIKT NIE JEST IDEALNY!!! Ale jedno co wiem to to, ze NIE ODCHUDZAJ SIE DZIEWCZYNO!!! Chlopakom nie podobaja sie takie szkielety! Wiem to z autopsji... Kiedys przy twoim wzroscie wazylam 47 kg i to byla tragedia! wiec lepiej przytyj troszke. ja aktualnie waze 62 kg i mam zamiar schdnac do 55 ale ani kg mniej! Wiec nie wariuj i nie odchudzaj sie. Bo to moze byc jedna z glownych przyczyn wygladu Twojej cery!!! A wizyta u dermatologa jest bezplatna i o ile mi wiadomo nie trzeba tam nawet skierowania od internisty. Wiec sprobuj! I popros o jakas tania kuracje. nie wszystk co jest baaaaaaardzo drogi ejest dobre!
__________________
Asiuleczka
Asioolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 22:12   #12
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: MeTaMoRfOzA ;-)

hej dziewczyny !
Nie chcę zakładać nowego wątku bo zaraz byście mnie czymś zdzieliły ale podklejam się pod ten bo właściwie mam podobną sprawę...

Ostatnio zaczęłam coraz częściej odwiedzać Wizaż i chyba zaraziłyście mnie tym wszystkim W końcu jest lato, wakacje - można poszaleć !

Jestem typową zimą południową ale mam problem z doborem cieni. Zawsze gdy idę do drogerii wracam z jakimiś cieniami w palecie palonych róży
Mam właściwie same palone róże lub róże wpadające w beż

Czy jest tu jakaś zimka, taka jak ja ?? Jaki kolorek prócz tego ? Próbowałam z brązem ale wyglądam jakbym była niewyspana / chora !

Chciałabym też sobie pogłębić kolor włosów na taką prawdziwą czekoladę bo wydaje mi się, że moje włosy są mysie i przyćmione. Jaka farba da mi taki kolorek. Mam teraz jasny brąz (naturalne). Jakiś czas temu miałam przygodę z szamponetką pelette "ciemny brąz" który... rozjaśnił mi włosy ! Myslałam, że właśnie mi je przyciemni a miałam jaśniejszy w słońcu wpadający nawet w brazowo-rude ! Zmywając nawet głowę już się zdziwiłam bo woda nie była brązowa tylko buraczkowa ! Bardzo mi na tym zależy. Poradźcie coś sprawdzonego proszę !

Dziewczyny czekam niecierpliwie na wpisy, choćby najmniejsze. Oferta jest teraz taka bogata że można dostać zawrotów głowy ! Polećcie coś sprawdzonego bo nie chciałabym się zawieść i to kosztem buźki.

Załączam zdjęcia: kolorki jakie właściwie jedynie mam wśród cieni i kolorek włosów na jakim mi zależy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eyeshadow 1.jpg (9,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (53,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 92.jpg (21,9 KB, 5 załadowań)
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.