Jak się malować?:)...czyli metamorfoza jakich wiele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 17:57   #1
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla

Jak się malować?:)...czyli metamorfoza jakich wiele


Hej dziewczyny
Jestem pewna, że będziecie umiały mi doradzić. Mój problem jest banalny...Chciałabym w sobie coś zmienić i w związku z tym proszę Was o porady odnośnie makijażu. Tak naprawdę moje malowanie ogranicza się do szybkiego maźnięcia rzęs tuszem...
Chcę to zmienić, ale kompletnie nie wiem jak się zabrać za moją metamorfozę

Postarałam się wrzucić zdjęcia, które pokazują jak najwięcej mojej twarzy...Nie są zbyt udane, ale widać na nich najwięcej Mam dość małe, zielono-szare oczy, raczej jasną karnację, trochę piegów..:|

Czekam na propozycje i z góry bardzo dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu3.JPG (69,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT3663.JPG (103,2 KB, 77 załadowań)
__________________
Nic nie jest niemożliwe!

Edytowane przez talla
Czas edycji: 2006-06-09 o 18:02 Powód: literówka
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 19:30   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jak się malować?:)...czyli metamorfoza jakich wiele

Wydaje mi się, że jesteś cipłym typem urody. Wiosną albo może mieszanym wiosnną - jesienią ??? Z tym raczej należy się zwrócić do Joey
Nie mniej jednka powinnaś odpowiedzieć na te pytania :

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 20:19   #3
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Jak się malować?:)...czyli metamorfoza jakich wiele

Cytat:
Napisane przez talla
Hej dziewczyny
Jestem pewna, że będziecie umiały mi doradzić. Mój problem jest banalny...Chciałabym w sobie coś zmienić i w związku z tym proszę Was o porady odnośnie makijażu. Tak naprawdę moje malowanie ogranicza się do szybkiego maźnięcia rzęs tuszem...
Chcę to zmienić, ale kompletnie nie wiem jak się zabrać za moją metamorfozę

Postarałam się wrzucić zdjęcia, które pokazują jak najwięcej mojej twarzy...Nie są zbyt udane, ale widać na nich najwięcej Mam dość małe, zielono-szare oczy, raczej jasną karnację, trochę piegów..:|

Czekam na propozycje i z góry bardzo dziękuję!


Nie znam się na typach urody... ale widze Cię w brązie i okazyjnie "zgnilej" zieleni, nawet perłowej Beż do tego...

Dlatego kolory jesieni, by nie psuc w Tobie naturalnej urody Masz jej w sobie wiele

Piegami bym na Twoim miejscu się nie martwila, ponieważ są tam gdzie mają byc Ja mam nimi cala twarzy przypruszona To to dopiero zmora..

Do kosci policzkowych koniecznie wyprobuj rozswietlacza Swietnie bedzie to wygladac

Nie widze Cie natomiast w zimnych kolorach - wygladalo by to moim zdaniem jakos sztucznie...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 20:47   #4
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Jak się malować?:)...czyli metamorfoza jakich wiele

Poradzić za bardzo nie potrafię.. Myślę, że niewiele Ci potrzeba boś bardzo ładna
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 21:18   #5
sosenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Question Dot.: Jak się malować?:)...czyli metamorfoza jakich wiele

Jak malować się aby zatuszować zbyt garbaty nos? Mam zielone oczy, jasną karnację i jestem ciemną sztynką - jakie kosmetyki są dla mnie odpowiednie? tzn. w jakich kolorach będzie mi do twarzy?
sosenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:59   #6
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Jak się malować?:)...czyli metamorfoza jakich wiele

Cytat:
Napisane przez rambo
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, na brzoskwiniowy kolor


Cytat:
Napisane przez rambo
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Są ciemnozielone, z szarymi plamkami takimi, że niektórym wydają się być niebieskawe

Cytat:
Napisane przez rambo
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Ciepłe, złotawe, mam je przez cały rok na nosie i policzkach...

Cytat:
Napisane przez rambo
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Aż ciężko mi ocenić ale jasny, chłodny...rumienię się na różowo-tak mi się wydaje i zdarza mi się to dość często...

Cytat:
Napisane przez rambo
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Jasne, mysie :|

Cytat:
Napisane przez rambo
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowy, jasny

Cytat:
Napisane przez rambo
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię nosić nasycone, intensywne kolory, w innych czuję się szara i 'niewidzialna'
__________________
Nic nie jest niemożliwe!
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.