Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-13, 11:44   #3871
motylek3212
Raczkowanie
 
Avatar motylek3212
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 76
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Widziałam własnie i M.Z na insta nosy i piersi i rzeczyeiscie moze lepiej przebolec te 2 tys. Wiecej a miec porządnie zrobione.Ja mam jeszcze konsultavje juz umówioną u A.K w Kato,u niego niby do 12.400 tys. za okrągłe jeszcze 2 tygodnie L4, na tym tez bedzie mi zależało.Udało mi sie do endo isc na koniec marca,oby lekarka była ok i zdiagnozowała mnie,dziś robiłam badanie krwi na tsh,progesteron,testoster on,lipidogram i cos tam jeszcze bo dietetyczka mi powiedziała żeby zrobić i prawie 100 zl poszło.Jak dostane wyniki i bedzie cos nie tak to jeszcze pójde,do ginekologa żeby poteierdzić albo wykluczyć zespół policystycznych jajników.Im bliżej 30 tki tym wiecej latania po lekarzach sie zaczyna😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez luna160 Pokaż wiadomość
Ja przejdę się jeszcze do Jarlińskiego na konsultację - niebawem znajoma u niego robi piersi. Węgrzyn też jest spoko, widziałam 2 jego prace i byłam kiedyś na konsultacji. Jednmak z tego powodu,że myślę również o tym aby się z nosem swoim rozprawić ostatecznie to nr1 jest właśnie Mateusz Zachara- już zagryzę zęby i przeboleję tę jego ceny, ale naprawdę chce mieć wreszcie perfekcyjnie zrobione piersi, o nosie nie wspomnę- bo u mnie to będzie dość skomplikowana sprawa- nos jest mały, opadający i lekko garbaty- łatwo go zepsuć.
Co do tarczycy kochana- to teraz plaga kobiet niestety. Aktualnie moja mama znów się zmaga problemami z tarczycą a, że jest po leczeniu nowotworu to bardzo delikatna sprawa. Hormony, tarczyca, oj nie jest łatwo być kobietą:/
Widziałam własnie i M.Z na insta nosy i piersi i rzeczyeiscie moze lepiej przebolec te 2 tys. Wiecej a miec porządnie zrobione.Ja mam jeszcze konsultavje juz umówioną u A.K w Kato,u niego niby do 12.400 tys. za okrągłe jeszcze 2 tygodnie L4, na tym tez bedzie mi zależało.Udało mi sie do endo isc na koniec marca,oby lekarka była ok i zdiagnozowała mnie,dziś robiłam badanie krwi na tsh,progesteron,testoster on,lipidogram i cos tam jeszcze bo dietetyczka mi powiedziała żeby zrobić i prawie 100 zl poszło.Jak dostane wyniki i bedzie cos nie tak to jeszcze pójde,do ginekologa żeby poteierdzić albo wykluczyć zespół policystycznych jajników.Im bliżej 30 tki tym wiecej latania po lekarzach sie zaczyna😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.07-konsultacja A.K Katowice
motylek3212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 12:01   #3872
kas_si
Raczkowanie
 
Avatar kas_si
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 88
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Dzień dobry Dziewczynki
ja od tego roku zainwestowałam w siebie, nigdy tego nie robiłam bo zawsze inni byli dla mnie najważniejsi.
Ale jak mi się po dupie dostało od przełożonej to klapki mi z oczu opadły i doszłam do wniosku że do jasnej ch*lery, trzeba coś dla siebie zrobić.
Nie wiem tylko z jakim to skutkiem wyjdzie.
Pierwsza spawa robię koronkę na 2 kę - jak byłam małolata dentystka wyrwała mi nerw z dwójki i teraz mi się łamię na potęgę . Wiec 1500 zł idzie na ząbek.
Cucuszki już zrobione ale nie jestem zadowolona, (przez ten ślub musiałam się szybko decydować i mam za swoje, miało być ok a jest co najmniej (za dużo przeklinam ostatnio wiec daruję sobie podsumowanie) coś mi jeden opada jak leżę zerkniecie proszę czy to normalne czy mam się przejmować?
Muszę wyciąć dwa znamiona/ pieprzyki z twarzy. Znacie może jakaś klinikę gdzie mogą to zrobić w Warszawie żeby nie zostały mi ślady?
Co do wesela też już ma wątpliwości. Tyle lat razem a jak przychodzi co do czego to zaczyna się wszystko pierdzielić, normalnie jak domek z kart .
Tyle mojego marudzenia.
Dziewczyny poszły do fryzjera to i jak się wybiorę jakiś nowy kolorek mi się przyda. Umówię się dzisiaj i wybiorę może jakiś kolor. Nawet nie wiem co jest teraz modne. W każdym bądź razie chciałabym coś jasnego bo ja to białas jestem z natury.

ps. co do licówek mogę zapytać się swojej koleżanki stomatolog co o tym sądzi, ona to taka życiowa kobieta jest, jestem pewna że dobrze doradzi.

Miłego dnia
__________________
TSF345 ml Allergan - 02.03.2017
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
kas_si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 12:53   #3873
fida_
Raczkowanie
 
Avatar fida_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez kas_si Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczynki
ja od tego roku zainwestowałam w siebie, nigdy tego nie robiłam bo zawsze inni byli dla mnie najważniejsi.
Ale jak mi się po dupie dostało od przełożonej to klapki mi z oczu opadły i doszłam do wniosku że do jasnej ch*lery, trzeba coś dla siebie zrobić.
Nie wiem tylko z jakim to skutkiem wyjdzie.
Pierwsza spawa robię koronkę na 2 kę - jak byłam małolata dentystka wyrwała mi nerw z dwójki i teraz mi się łamię na potęgę . Wiec 1500 zł idzie na ząbek.
Cucuszki już zrobione ale nie jestem zadowolona, (przez ten ślub musiałam się szybko decydować i mam za swoje, miało być ok a jest co najmniej (za dużo przeklinam ostatnio wiec daruję sobie podsumowanie) coś mi jeden opada jak leżę zerkniecie proszę czy to normalne czy mam się przejmować?
Muszę wyciąć dwa znamiona/ pieprzyki z twarzy. Znacie może jakaś klinikę gdzie mogą to zrobić w Warszawie żeby nie zostały mi ślady?
Co do wesela też już ma wątpliwości. Tyle lat razem a jak przychodzi co do czego to zaczyna się wszystko pierdzielić, normalnie jak domek z kart .
Tyle mojego marudzenia.
Dziewczyny poszły do fryzjera to i jak się wybiorę jakiś nowy kolorek mi się przyda. Umówię się dzisiaj i wybiorę może jakiś kolor. Nawet nie wiem co jest teraz modne. W każdym bądź razie chciałabym coś jasnego bo ja to białas jestem z natury.

ps. co do licówek mogę zapytać się swojej koleżanki stomatolog co o tym sądzi, ona to taka życiowa kobieta jest, jestem pewna że dobrze doradzi.

Miłego dnia

Witam w klubie! Też postanowiłam w końcu porządnie wziąć się za siebie! Najpierw cycki, po wakacjach aparacik na ząbki i czas pojeździć po świecie, a nie przez 90% czasu dogadzać innym.
__________________

I.G 13/04/2017 Nagor 365cc 4.8 12.1
fida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 13:01   #3874
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

też bym coś przy sobie na wiosnę zrobiła tylko u mnie to teraz funduszy brak

trzeba dom wykończyć zeby do niego wejść i nie płacić za wynajem
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 13:16   #3875
kas_si
Raczkowanie
 
Avatar kas_si
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 88
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Trzymam kciuki aby jak najszybciej udało się wykończyć apartament

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
też bym coś przy sobie na wiosnę zrobiła tylko u mnie to teraz funduszy brak

trzeba dom wykończyć zeby do niego wejść i nie płacić za wynajem
__________________
TSF345 ml Allergan - 02.03.2017
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
kas_si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 13:22   #3876
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

dzieki kasi

no juz w tym roku musimy ....
bo ile sie mozna budować 5lat!!!!!

a Ty też głowa do góry pierś do przodu

inwestuj w siebie a reszta sie nie przejmuj bo nie wartooo
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 14:32   #3877
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cześć dziewczyny! Jak po weekendzie?
Co tam ciekawego robiłyście?
Najlepszego dla solenizantek!

Mi coć poniedziałek nie sprzyja... Wkurzona chodzę na maksa!!! PMS mnie taki szarpie, że zaraz nożami będę rzucać!!
Umówiłam się w następną środę do AK na roczną konsultację...
Byłam sobie poleżeć 10 minutek na solarium żeby troszeczkę się naświetlić, położyłam się i cycek siup pod pachę mi zjechał. Normalnie załamka....

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kas_si Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczynki
ja od tego roku zainwestowałam w siebie, nigdy tego nie robiłam bo zawsze inni byli dla mnie najważniejsi.
Ale jak mi się po dupie dostało od przełożonej to klapki mi z oczu opadły i doszłam do wniosku że do jasnej ch*lery, trzeba coś dla siebie zrobić.
Nie wiem tylko z jakim to skutkiem wyjdzie.
Pierwsza spawa robię koronkę na 2 kę - jak byłam małolata dentystka wyrwała mi nerw z dwójki i teraz mi się łamię na potęgę . Wiec 1500 zł idzie na ząbek.
Cucuszki już zrobione ale nie jestem zadowolona, (przez ten ślub musiałam się szybko decydować i mam za swoje, miało być ok a jest co najmniej (za dużo przeklinam ostatnio wiec daruję sobie podsumowanie) coś mi jeden opada jak leżę zerkniecie proszę czy to normalne czy mam się przejmować?
Muszę wyciąć dwa znamiona/ pieprzyki z twarzy. Znacie może jakaś klinikę gdzie mogą to zrobić w Warszawie żeby nie zostały mi ślady?
Co do wesela też już ma wątpliwości. Tyle lat razem a jak przychodzi co do czego to zaczyna się wszystko pierdzielić, normalnie jak domek z kart .
Tyle mojego marudzenia.
Dziewczyny poszły do fryzjera to i jak się wybiorę jakiś nowy kolorek mi się przyda. Umówię się dzisiaj i wybiorę może jakiś kolor. Nawet nie wiem co jest teraz modne. W każdym bądź razie chciałabym coś jasnego bo ja to białas jestem z natury.

ps. co do licówek mogę zapytać się swojej koleżanki stomatolog co o tym sądzi, ona to taka życiowa kobieta jest, jestem pewna że dobrze doradzi.

Miłego dnia
Hej. może masz to samo co u mnie? ile jesteś po operce? Bo ja to rzadko bywam teraz i sorry nie w temacie...v
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 14:32   #3878
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Pati o cholera. Ale tak nagle? Który zjechał? ten poprawiany? ? Na którą masz ta konsultacje?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 14:41   #3879
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

A dobra już widzę że w marcu operowana

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Pati o cholera. Ale tak nagle? Który zjechał? ten poprawiany? ? Na którą masz ta konsultacje?
Ten drugi co był niżej. pól implantu pod pachą, sutek patrzy w bok. tragedia

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

nie było cycków problem. są też problem. ech â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠a

Mam być przed 15
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice

Edytowane przez patrycjanka1987
Czas edycji: 2017-03-13 o 14:47
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 14:54   #3880
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cześć dziewczyny!
Długo mnie nie było, bo coś gorszy okres teraz mam.

Zobaczcie, jakie suuper! Jakbym była taką Nitą lub Gwiazdką, to bym brała. Wrrr, ale sexi!
https://www.fitcovercollective.com/c...ions/one-piece

Pati, jak to?! No kurrrde, co się dzieje z tymi cyckami?!
Mogłabyś wkleić zdjęcie?
Mój mąż ostatnio mi opowiedział, jak to rozmawiali ze swoją pracownicą (pijani, bo to na wyjeździe było) i jego kumpel wystrzelił z tekstem do tej dziewczyny: "A co Ty masz takie duże te cycki?" A ona podobno bez skrępowania: "A, zrobiłam sobie, ale muszę poprawić, bo jest nie tak." I zaczęła im tłumaczyć, ale oni: "Nie, nie, bez szczegółów!"
Jak mi to powiedział po powrocie, to ja oczywiście: "No po co jej przerywaliście?!" Ciekawa byłam, co tam się zadziało.
Ale dziewczyna wyluzowana. Ja to bym pewnie spłonęła.

Któraś chciała namiary na usuwanie pieprzyków w Wawie. Mam. Poproszę o wiadomość na priv, bo po inicjałach, to nic nikomu nie powie.

Ktoś pytał o staniki.
Ja dostałam pooperacyjny 75c (mocno ściskał biust), a na zmianę kupiłam 70d i to była dobra decyzja. Dr tłumaczył te 75 cm opuchlizną po operacji. Miał rację, bo niezła była ze mnie beza.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 15:49   #3881
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Witajcie stare i nowe cycoliny

P4w Ja mam ogólnie zdrowe zęby, nie mam problemów z ich barwą, mam przerwy między zębami, z którymi juz się nauczyłam żyć, jednakże w wieku 13 lat miałam usuwaną na dole szóstkę, przez lata nie działo się nic, a od jakis dwóch lat zęby na dole rozjechaly mi się jeszcze bardziej, do tego stopnia ze w jednym miejscu wygląda to jakbym nie miała zęba i widać tę lukę przy mowieniu.... ;/ Byłam już u ortodonty - za duże koszta, za długi czas a i tak gwarancji nie daje, że to się znowu nie rozjedzie, wiec wymyśliłam sobie, że zrobię w tym miejscu dwie szersze licówki i będzie git. Jednakże filmy na YT ze szlifowaniem skutecznie mnie przeraziły i teraz szukam opinii osób, które to użytkują.


Miłego tygodnia!
no coś ty - leczenie ortodontyczne to koszt porównywalny z licówkami - wnioskuję, ze jak masz przerwy to minimum 4 sztuki trzeba, bo 1500 zł sztuka, a dół - też chce poprawiać? czy bardziej góra? jak dół też to sobie pomnóż kwotę,
chyba, ze Ty o kompozytowych myślisz? to wtedy koszt znacznie mniejszy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 16:04   #3882
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Pati o rany Chyba musisz się szykować na kolejną poprawkę

Komtesa ja też mam gorszy okres. Oby było lepiej....
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 16:22   #3883
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no coś ty - leczenie ortodontyczne to koszt porównywalny z licówkami - wnioskuję, ze jak masz przerwy to minimum 4 sztuki trzeba, bo 1500 zł sztuka, a dół - też chce poprawiać? czy bardziej góra? jak dół też to sobie pomnóż kwotę,
chyba, ze Ty o kompozytowych myślisz? to wtedy koszt znacznie mniejszy
Aparat jeden łuk to chyba koszt około 3 tysi?
Boże też bym chciała moje pięknie wyrównać i wybielić.... kasssssaaaaa
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 16:23   #3884
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Pati o rany Chyba musisz się szykować na kolejną poprawkę

Komtesa ja też mam gorszy okres. Oby było lepiej....
raczej na sto procent... Tylko pytanie czy będzie trzeba płacić...
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:03   #3885
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

pati

o kurcze bidulko
nie mialaś babo problemu to se cycki zrobiłaś......kurka nooooo

kotek współczuję Ci ...
kiedy idziesz do dr???
zobaczymy co powie?????

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

komtesssa

strojeeeeee


mega

no ale ja to nie zniosła bym tych spojrzeń
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:08   #3886
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jak po weekendzie?

Co tam ciekawego robiłyście?

Najlepszego dla solenizantek!



Mi coć poniedziałek nie sprzyja... Wkurzona chodzę na maksa!!! PMS mnie taki szarpie, że zaraz nożami będę rzucać!!

Umówiłam się w następną środę do AK na roczną konsultację...

Byłam sobie poleżeć 10 minutek na solarium żeby troszeczkę się naświetlić, położyłam się i cycek siup pod pachę mi zjechał. Normalnie załamka....

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------





Hej. może masz to samo co u mnie? ile jesteś po operce? Bo ja to rzadko bywam teraz i sorry nie w temacie...v

Jak to pod pachę ?????????
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:16   #3887
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cześć piękne
Pati, co się stało?

Komtesa, co się dzieje? Czy ten polecany dr od znamion przyjmuje prywatnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Co do aparatu, koszt łuku to ok 2000


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:19   #3888
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

hmmm.... no cycek zjechał na bok w pachę, jakby nic implantu nie trzymało. Taki tam sobie flaczek pod skórą pływający...

Jak leżycie na plecach to cycki przeważnie albo Wam stoją na baczność albo lekko zjeżdżają na boki.

U mnie jeden prawie stoi na baczność a drugi leży z boku....

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Przydałoby się chyba USG zrobić i zobaczyć co i jak tam się dzieje. Choć nie wiem czy to coś może wykazać
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:19   #3889
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
hmmm.... no cycek zjechał na bok w pachę, jakby nic implantu nie trzymało. Taki tam sobie flaczek pod skórą pływający...



Jak leżycie na plecach to cycki przeważnie albo Wam stoją na baczność albo lekko zjeżdżają na boki.



U mnie jeden prawie stoi na baczność a drugi leży z boku....

Wrzucisz fotkę?

Jak wyglada na stojąco?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 17:20   #3890
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
hmmm.... no cycek zjechał na bok w pachę, jakby nic implantu nie trzymało. Taki tam sobie flaczek pod skórą pływający...

Jak leżycie na plecach to cycki przeważnie albo Wam stoją na baczność albo lekko zjeżdżają na boki.

U mnie jeden prawie stoi na baczność a drugi leży z boku....

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Przydałoby się chyba USG zrobić i zobaczyć co i jak tam się dzieje. Choć nie wiem czy to coś może wykazać
O matko.Pati czytam i nie wierzę.
Fuck.

Jak to? Dlaczego???
Wrzuć fotę koniecznie!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:20   #3891
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Właśnie tez nie wiem co na usg wychodzi
Sama się zastanawiam czy widać w badaniu, że mięsień trzyma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:21   #3892
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Wrzucisz fotkę?

Jak wyglada na stojąco?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrócę z pracy to zrobię bo sama jestem ciekawa jak to się prezentuje z perspektywy aparatu.
Na stojąco jeden jest ok a drugi obwisły tzn jakieś dwa cm niżej no i taki luuuuźny
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:21   #3893
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

To ten który był poprawiany?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:22   #3894
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Jak ktoś ma pecha to i w dupie palec złamie.... Drugi raz na poprawkę bez narkozy się nie zgodzę. pieprzę, zaoszczędzę i niech mnie usypiają. ..

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
To ten który był poprawiany?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drugi
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:24   #3895
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cycki to normalnie bomba tykająca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:53   #3896
lepika
Raczkowanie
 
Avatar lepika
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 32
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Witajcie dziewczyny jejku dawno do Was nie zaglądałam , nerwy się zaczęły za dwa miesiące operacja a ja mam normalnie jakieś wątpliwości czy aby dobrze ze w ogóle będę miała ten zabieg....od zawsze to moje marzenie było ale jak coraz bliżej to już sama nie wiem .... jesZcze jak czytam co niektórym z Was się przytrafia to jakoś tak nie wiem sama....a może jakieś gorsze dni mam ostatnio ehhh....
a tak poza tym przeglądając czytając co u Was to widzę ze ostro temat zębów poruszacie moim marzeniem drugim jest mieć piękne białe równe zeby niestety nie mam takiego uśmiechu ale zaraz po piersiach chce założyć aparat raczej ten estetyczny niewidoczny , myślałam o licowkach również ale niestety najpierw muszę wyprostować to i owo s potem się zobaczy , póki co muszę usunąć ósemki przez które bardzo mam posciskane zabki gdyż leżą nie stoją taki wiek ze czas się za siebie zabrać heheh a i od dzisiaj dietka wiadomo jakoś trzeba się prezentować

Korzystalyscie może z diet pudełkowych ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Jak ktoś ma pecha to i w dupie palec złamie.... Drugi raz na poprawkę bez narkozy się nie zgodzę. pieprzę, zaoszczędzę i niech mnie usypiają. ..

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------





drugi

Patrycjanka miałaś poprawkę bez narkozy ? To można tak? W pl w ogóle robi ktoś takie operacje czy to bezpieczniejsza metoda jest? Przepraszam ze się pytam ale strasznie się boje narkozy.... a to jakieś światełko w tunelu mówiąc potocznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez lepika
Czas edycji: 2017-03-13 o 17:59
lepika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:12   #3897
kas_si
Raczkowanie
 
Avatar kas_si
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 88
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Czytam Was Dziewczyny i czytam i serce mi się kraja, że takie rzeczy Was spotykają, bo tutaj same dobre duszyczki są.
I faktycznie za przeproszeniem jak nie urok to sraczka. Ehhh
patrycjanka1987 - trzymam kciuki aby było ok

komtesa - dzięki za namiar już myszkuję i szukam informacji
nadasana - Ty jesteś idealna wiec tak czy inaczej ludzie się na Ciebie patrzą, musisz przywyknąć he he .

Odnośnie ortodoncji to niby założenie to 2000 zł a gdzie jeszcze koszty wizyt u ortodonty Moja przyjaciółka miesięcznie wydaję na to cholerstwo 300 zł A ortodonta tylko zmieni gumki i czasami coś nakręci.

Cytat:
Napisane przez lepika Pokaż wiadomość


Korzystalyscie może z diet pudełkowych ?

Patrycjanka miałaś poprawkę bez narkozy ? To można tak? W pl w ogóle robi ktoś takie operacje czy to bezpieczniejsza metoda jest? Przepraszam ze się pytam ale strasznie się boje narkozy.... a to jakieś światełko w tunelu mówiąc potocznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie narkoza była zagadką i powiem szczerze że spoko sprawa.
Kładą Cię na łóżku, coś gadają raz ciach leżysz na innym oddziale z cycuszkami wow! czego chcieć więcej
Odnośnie diet pudełkowych to korzystałam całe 5 dni
__________________
TSF345 ml Allergan - 02.03.2017
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
kas_si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:17   #3898
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Patka daj znać jak wstawisz fote.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:45   #3899
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Ale za☠☠☠iste kombinezony , Gwiazdka - coś dla Ciebie

Patrycjanka - bidulko , wstaw fotke , co z tym cyckiem się dziej

Kasia- jak masz wątpliwości to sie nie hajtaj , mówie ci jako już mężatka z wieloletnim stażem , nie jest lekko
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:56   #3900
kas_si
Raczkowanie
 
Avatar kas_si
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 88
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Kasia- jak masz wątpliwości to sie nie hajtaj , mówie ci jako już mężatka z wieloletnim stażem , nie jest lekko
Ja naprawdę nie wiem co mam już myśleć. Mętlik mam w głowie. Z jednej strony chciałabym mieć rodzinę, dziecko itd. A z drugiej tak się tego cholernie boję, że nie dam rady, że sobie nie poradzę, że się wszystko spierdzieli. To nie czas i miejsce na żale ale mam przykład rodziców który się rozwiedli. I patrząc na mojego to czasami widzę w nim ojca tzn jeżeli chodzi o zachowanie i strasznie mnie to wkurza. Bożżż przepraszam za moje lamenty.
__________________
TSF345 ml Allergan - 02.03.2017
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
kas_si jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 20:38:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.