Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 17:46   #4981
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Aranko fajnie, ze na wsi Wam sie podoba. I super, ze Julka ma tak blisko do szkoly, to jest naprawde wazne jak sie mieszka na wsi A dla Nikity caluski, Laurka daje mu niezle popalic.

Zabko u nas w bloku wszyscy maja takie okna, jak je niedawno wymienialismy to musielismy specjalne zamowienie skladac, bo jak u nas wszyscy musza miec takie same okna, zeby blok ladnie wygladal, ale w sumie mi tez sie podobaja takie duze. A mi najbardziej podobaja sie takie duze i do ziemi.
A Asia jak widze ma duzo poracy ze sniegiem. Fajnie!!!
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 20:43   #4982
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Dziekujemy za zyczenia
a ja dziekuje za kciuki

Zabko, ach pierwszy dzien koszmarny- okropnie jest byc nowa. Na szczescie dzisiaj juz byl 3 dzien i bylo lepiej. Przyzwyczaje sie w koncu- musze, nie mam wyjscia
Super ze przekazujesz wiesci od Aranki

cleo- nie pozostaje mi nic innego jak ,,zamowic" Wiktora dla Tami. A Sylwester u nas tez kiepski bardzo, pomimo ze przyjechali znajomi. Ja juz sie przyzwyczailam ze w Sylwestra sie nie pobawie.
Rozumiem Cie doskonale w kwesti straconej znajomosci i calej tej otoczki dziwnego nieporozumienia. Ja bylam w takiej sytuacji w zeszlym roku- w przykry sposob zakonczyla sie ,,przyjazn" z 3 kolezankami z pracy, z ktorymi jak mi sie wydawalo przyjaznilam sie. Wrocilam do pracy po urodzeniu Tamarki i stosunki bardzo sie zmienily wskutek glupich niedomowien. Do tej pory jest mi bardzo przykro, ale nie odkrecalam niczego na sile. Z perspektywy czasu okazalo sie, ze chyba nie byly to do konca zyczliwe mi osoby, natomiast to ja wyszlam na najgorsza.

Laurce ladnie w zwazanych wloskach, a Antonia podoba mi sie bardzo w rozpuszczonych

We Wroc zima na calego. Mroz, snieg, szok po prostu. Dzisiaj w pracy krajobraz za oknem niczym z bajki/basni. Drzewa oszronione przepieknie , w dodadtku efekt wzmacnialo swiecace slonce. Szkoda ze nie zrobilam zdjecia
__________________
Tamara
Tamiczka

Edytowane przez Simona
Czas edycji: 2009-01-07 o 20:47
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 10:13   #4983
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Simona - zazdroszczę widoków za oknem, u mnie niestety nie ma okien i pracuję przy sztucznym oświetleniu

Wczoraj byłam u fryzjera, znowu wróciłam wściekła bo maiłam bardzo jasne włosy. Pomyslłam,że tak nie może być, wróciłam do tego fryzjera i kazałam sobie zrobić ciemny popielaty blond. Do tego uchlastałam grzywke i włosy po całości, teraz mam do ramion. Jetsem bardzo zadowlona.
Jutro jade z Anielką do Wawy do homeopaty na kontrole mięczaków
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:13   #4984
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Simona w pracy będzie dobrze, zawsze na początku jest "łyso"
a co do rezerwacji Wiktora, to wczoraj siedzielismy z mężem i śmialiśmy się, że za pare lat będą nam sie jakieś panny po domu kręciły

Wiktor nadal chory, zresztą ja też, dzisiaj ide prywatnie do lekarza sama ze sobą, bo mam wrażenie, że zarówno pierwszy i drugi raz to moje bakterie zaraziły Wiktora, nie wiem czemu ale ja mam pecha do lekarzy

MAM PYTANIE czy jest sens robić wymaz z nosa tego kataru Wiktora??? bo w sumie co to da chyba nic
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:22   #4985
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez fibian Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u fryzjera, znowu wróciłam wściekła bo maiłam bardzo jasne włosy. Pomyslłam,że tak nie może być, wróciłam do tego fryzjera i kazałam sobie zrobić ciemny popielaty blond. Do tego uchlastałam grzywke i włosy po całości, teraz mam do ramion. Jetsem bardzo zadowlona.

Ja wreszcie znalazłam fryzjerkę, która potrafi mnie obciąć tak jak ja chce, ona pierwsza. ja już w listopadzie skróciłam włosy do ramion i to jest to.

Wielkie dzięki za wszelkie wypowiedzi dotyczace "nocnych zrywów". Jestem o te parę postow mądrzejsza.
U mnie też nie powiększają się zdj.

We wtorek byłyśmy z Wiki na tzw. bilansie. W naszej przychodzni wprowadzili teraz dla dzieci wizyty na godziny. Efekt taki, że była ponad półtoragodzinna obsuwa i zamiast wejść o 17.30, to weszłyśmy przed 19. I tak, cały "bilans" polegał na zważeniu (12,4 kg), zmierzeniu (86 cm), obejrzeniu gardełka, ząbków, nóg i pytaniu czy dziecko potrafi samodzielnie posługiwać się łyżeczką . I tyle

Dalsza częsć dla zainteresowanych paranojami w służbie zdrowia i leczeniu Wiki.
Lekarka z CZD zalecila nam codzienne wlewki - 1 z błękitu i 1 z antybiotyku. Zadzwonilam do apteki żeby zapytać jak lekarz ma wypisać receptę bo już ostatnio musialam ją przepisywać. I tak kazali mi wziąć 7 recept, każda na 10 ml roztworu. Nasza dr stwierdziła, że nie może wypisać mi 2 takich samych recept jednego dnia. Kierowniczka apteki twierdzi, że nie ma takiego przepisu i to asekuracja. Tylko co, mam podwarzać autorytet lekarki mówiąc jej, że nie ma racji? Efekt taki, że 2x w tygodniu muszę chodzić po recepte i jechać do miasta po lek (robi go aż jedna apteka).
Recepta na antybiotyk idzie pocztą z Wawybo rzekomo pediatra nie może wypisać takiego antybiotyku skoro nie leczy akrat na to dziecka.
Ale to nie wszystko. Wczoraj odebrałam lek z apteki, zrobilam pierwszą wlewkę, ale nie podobał mi się odcień r-ru. Po nim przeczyściło Wiki na maxa. Od razu z rana wyprawa do apteki żeby sprawdziły co jest nie tak (całość leku jest już zrobiona - 7 buteleczek i czeka w aptece na recepty) P. kierowniczka od razu to sprwdziła i stwierdzila, że co innego rozpuścili Kazała mi zaczekać, za kilkanaście min pracownica wyniosła mi lek i z uśmiechem !!! stwierdziła, że "coś im się tego" Kurcze, w aptece takie pomyłki a jak coś by im się tego i utruliby człowieka :conf used:. Może za bardzo emocjonalnie do tego podchodzę, ale szlag mnie trafia jak nic nie można załatwić. Szósty miesiąc mija a tu końca nie widać. Wrrrrr

Edytowane przez maszka66
Czas edycji: 2009-01-08 o 13:25
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:38   #4986
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Maszko az mi sie wlosy na glowie zjeżyły szok

chyba brak mi slow

a zdjecia trzeba kliknac dwa razy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:02   #4987
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Maszko az mi sie wlosy na glowie zjeżyły szok

chyba brak mi slow

a zdjecia trzeba kliknac dwa razy

Już nie mówię o konsekwencjach bo to oczywiste, ale najgorsze jest moje nastawienie bo przy każdej górce coraz mocniej zaczynam wierzyć, że jakieś fatum nad nami wisi. Mama mi zawsze powtarzała, że grunt to pozytywne myślenie, ale jak

Dzięki, ze zdj zalapałam
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 14:05   #4988
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Maszko niezaleznie od nastawienia masz swiete prawo wkurzyc sie na takie cos

szkoda ze nie ma emotki :puszcza_dym_uszami:
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:14   #4989
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Maszko niezaleznie od nastawienia masz swiete prawo wkurzyc sie na takie cos

szkoda ze nie ma emotki :puszcza_dym_uszami:

zapomniałam wstawić
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:32   #4990
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Maszko takie panie aptekarki wypadałoby najzwyczajniej w świecie opieprzyć i nawet zgłosić to gdzieś, ale człowiek to zawsze musi byc dobra duszą. ja będą z wiktorem w szpitalu jak miał 10 tygodni też nie zareagowałam a powinnam, Panie pielęgniarki podały mu inny lek, jak juz go brałam to pytałam 2 razy czy na na pewno ten (kolor był inny więc to wzbudziło moje podejrzenie) odrzekły mi że chyba wiedza lepiej niz ja... za godzine przyleciała skruszona czy juz dalam lek Wiktorowi bo się pomyliła brrrrrrrrrr, mój mąż chciał robic aferę, tak dla zasady, ale ja się bałam że znowu mi coś podadzą co może zaszkodzic Wiktorowi
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:42   #4991
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez cléo Pokaż wiadomość
Maszko takie panie aptekarki wypadałoby najzwyczajniej w świecie opieprzyć i nawet zgłosić to gdzieś, ale człowiek to zawsze musi byc dobra duszą.

Pewnie tak bym zrobiła, ale jak człowiek jest na łasce i niełasce jednego miejsca/człowiek to i się hamuje choć tak na prawdę miałam prawo do nawrzeszczenia na nie. No i najbardziej rozłożyło mnie to, że zamiast zwykłego przepraszam, czy przykro mi, to był taki chichot i slowa "coś nam się tego". Znów kłania się zasada umiesz liczyć licz na siebie, czasami trzeba zaufać swojej wiedzy/intuicji a nie wydawaloby się bardziej kompetentnym ludziom.
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 17:21   #4992
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Maszko , bardzo bardzo Ci wspolczuje. Jak sie czyta to co piszesz to slow brakuje zeby skomentowac cala ta sytuacje. To jest po prostu jakas PARANOJA TOTALNA. Nie dziwie sie ze Cie szlag trafia- swietemu by nerwy puscily. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze jestes bezsilna, nie ma tak naprawde z kim ,,walczyc" , nie ma do kogo zwrocic sie o pomoc, wsparcie i interwencje. Pozostaja albo media ( np Uwaga w tvn )albo jakis organizacja zajmujaca sie obrona praw czlowieka.
Mnie juz powoli przestaje cokolwiek dziwic w sluzbie zdrowia. Prawie za kazdym razem jak zalatwialam jakies wizyty Tami- specjalistyczne- byla jakas ,,jazda". Terminy z kosmosu ( rejestracja do ortopedy w czerwcu na najblizszy wolny termin w pazdzierniku w dodadtku jako dopisane do listy bo realnie nie bylo zadnych terminow), rejestrowanie nie do tego lekarza, biurokracja itd itp.
Nawiazujac do tematu BILANSU DWULATKA. Mielismy przyjemnosc dzisiaj takowy ,,zaliczyc; ZENADA. Pani doktor zmierzyla Tami (87 cm) i zwazyla w ubraniu i pampersie ( 12,4) , i laskawie poinformowala nas ze to odpowiednio 75 i 50 centyl i ze Tami jest wysoka jak na swoj wiek.
Zapytala czy
1) Tamarka sklada zdania, bo w tym wieku POWINNA!!!! tzn powinna skladac co najmniej 2 slowa,
2) uzywa pampersow
3) potrafi sie samodzielnie rozebrac
Ostatnim punktem bilansu bylo to ze pediatra zainteresowala sie szmerami w sercu. Tami miala stwierdzone szmery zaraz po urodzeniu i dlatego od urodzenia kontrolujemy to co jakis czas w poradni kardiologicznej. Szmery byly wynikiem niezrosnietego otworu. Pani doktor na bilansie stwierdzila ze chodzimy do nie tego co trzeba kardiologa. Powiedzala to po tzm jak jej strescilam wizyty w poradni: na ostatniej wizycie ktora miala ostatecznie potwierdzic brak otworu i szmery odeslali nas z kwitkiem tzlko dlatego ze Tami nie dala sobie zrobic ekg. A o usg nikt nie wspomnial. Kardiolog kazala nam wtedy pzyjsc jak ,,dziecko da sobie zrobic ekg czyli w wieku ok 3 lat!!!!,, Przy okazji pediatra nastraszyla mnie ze byc moze otwor jest nadal i trzeba to usg zrobic w miare szybko i ,,zamknac,, sprawe.
Ogolnie wyszlam na durna matke ktora nie wie ze powinna byla wymusic to usg w poradni kardiologicznej. Super
__________________
Tamara
Tamiczka

Edytowane przez Simona
Czas edycji: 2009-01-08 o 17:26
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:29   #4993
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez fibian Pokaż wiadomość
-

Wczoraj byłam u fryzjera, znowu wróciłam wściekła bo maiłam bardzo jasne włosy. Pomyslłam,że tak nie może być, wróciłam do tego fryzjera i kazałam sobie zrobić ciemny popielaty blond. Do tego uchlastałam grzywke i włosy po całości, teraz mam do ramion. Jetsem bardzo zadowlona.
Jutro jade z Anielką do Wawy do homeopaty na kontrole mięczaków
Fibian, dawaj foty ! w nowej fryzurze
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:54   #4994
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Maszko ręce opadają jak sie czyta co wyprawia ta nasza służba zdrowia a panie z apteki to nic, tylko za tą ich bezczelność

Simona fajnie że twoja aklimatyzacja przebiega pomyślnie, a z serduszkiem Tami mam nadzieję że wszystko oki, szkoda że nie ma Aranki, bo ona jest zorientowana w sprawach sreduszkowych

Fibian popieram Simonę - wklej koniecznie foty w nowej fryzurze

my jeszcze przed bilansem, jutro mamy iść do kontroli, ale pediatra kombinuje i nie dość że musimy dzwonić żeby umówić się na termin, to nie możemy zrobić tego na zaś, tylko będę musiała wisieć jutro rano na telefonie próbując się dodzwonić do pediatry, muszę poszukać namiary na pediatrę, która była u nas wcześniej i chyba przepiszemy się do niej, bo nie przyjmuje jakoś mega daleko, bo tej mam dość, ostatnio jak Asi coś dolega, to wolę jechać wieczorem do przychodni całodobowej albo do szpitala dziecięcego, niż umawiać się z naszą dr
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:53   #4995
yaira
Rozeznanie
 
Avatar yaira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 630
GG do yaira
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

a ja mam ciagle dobe za krotka
Zuzia w tym tygodniu calymi dniami w przedszkolu-znosi bardzo dzielnie ja mam tak zawalany tydzien w pracy ze nadgodziny robie wczoraj po 13 h stac nie moglam po CCC ma wyprzedaz-kozaki nawet po 29- czy 39zl wiec wiecie co sie dzieje...
pranie to gurami sie zbiera a jak wpadam do domu to witam sie z ...kanapa nic innego mnie nie pociaga...
__________________
Zuziakowy świat
Faceci są z marsa ...wiec niech tam wracaja...
yaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:57   #4996
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Dziewczyny dzisiaj będziemy się przeprowadzać do nowego wątku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-01-08 o 19:06
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:30   #4997
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

o kurcze, ale leci, już będziemy miały 4 część

Yaira to współczuję ci szału wyprzedaży
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:37   #4998
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj będziemy się przeprowadzać do nowego wątku
znowu przeprowadzka
( w mojej pracy tez sie tak ciagle przeprowadzam- w ciagu 4 lat pracy- 3 dzialy, i w 2 poprzednich po 3 przeprowadzki- masakra)

yaira- wspolczuje.

a propos pracy- mi wysiadaja oczy. Mozecie cos polecic jesli chodzi o ,,sztuczne lzy" albo krople lagodzace. Mam okulary ale nic nie pomaga i kupilam sobie zel ze swietlikiem. Mamy w tym nowym dziale fatalna klime- zaduch po paru godz, okna sie nie otwieraja- nie ma jak przewietrzyc, a ja przez 8 godz czytam procedury- juz nie wyrabiam normalnie jesli chodzi o oczy

Kasia cos nie pisze, tylko czyta

w temacie wyprzedazy- w Zarze sa cudowne koszule damskie za 49,90 !!
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:34   #4999
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Spozniona ale szczere zyczenia dla Tymka

Nowy watek juz subskrybuje.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 08:11   #5000
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

To jeszcze szybko w starym watki cosik napisze. Olaf daje nam w kość nocami. Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam, ze Olaf lubi smyrgać mnie po reku, jak zasypia, czasem w ciągu dnia...wiec mu ta rekę zabrałam. Chodzę w swetrach zeby nie widział czasem gołego ciała. W ciągu dnia jest ok, zasypia SAM w łóżeczku w swoim pokoiku ale...no własnie w nocy jest masakra. Rzuca się, awanturuje, ciąga mnie za rękawy. Od kilku dni (nocy) mamy godzinna przerwę w spaniu. Dzisiaj wstaliśmy o 8, tata już zdążył wyjść do pracy i rozpacz byla, bo zaspalismy a oni codzienni rano maja swój rytuał, golą sie , zeby myja....no ale trudno. W każdym razie mam nadzieje, że jeszcze kilka dni i zapomni. Do tego rosną mu trójki, dziąsła nabrzmniałe, zę hej.

Zabo sliczna pomocnica z Asi, szkoda tylko ze zakończyło się chorobą buziaczki dla Was. Oby Asi szybko do zdrowia wróciła.
Kamilko super w Was rodzinka. Fajne zdjecia z dzielenia sie opłatkiem. U nas było takie zamieszanie ze trudno było zrobic ładne zdjecia w wigilię.
Simona, dobrze ze aklimatyzacja przebiega bezbolesnie. NA oczy polecam zwykłe krople Vizin. Są tez specjalne zestawy wit na oczy ale nigdy nie brałam.
Maszko normalnie strzelic sobie w łeb tylko....
Fibian foty prosze nowej fryzury, ja po ostatniej wizycie mam ochote obciać sie na lyso....pamietasz o mnie z tymi namiarami na fryzjera?
Jeszcze Simona! Wasze foty tez prosze....

Ja czekam na wiosne....mam dosyc ubierania sie aby wyjsc na pol godziny bo policzki zamarzaja.....chce ciepełka!

A jeszcze jedno! wczoraj ogladałam Super nianie z nadzieja, ze podpowie jak nauczyć dziecko spać w jego łóżeczku. No i kompletna żenada....pokazała, ze dziecko zasypia. Ciekawe jak było w nocy, po przebudzeniu...tego juz nie pokazała.

Marti fajny tort! Laururencji sie podobał? Bo Oalf swojego kroic nam nie pozwalał
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf

Edytowane przez malgogaj
Czas edycji: 2009-01-09 o 08:23
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.