Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-14, 07:50   #4381
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
1 oz =30 ml

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

ja chyba poczytam jeszcze o Cocochoco.
Entanto jednak trochê mnie obawia na d³u¿sz± metê, bo skoro formaldehyd niekorzystnie dzia³a na paznokcie (w sensie mo¿e je niszczyæ i wysusza skórki mocno) to pewnie podobne dzia³anie ma na w³osy?

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

dobra ju¿ mi siê odwidzia³o Cocochoco... nie dam rady nie myæ ³ba 3dni

Hm wiesz w sumie w paznokciach jest to, ze formaldehyd podra¿nia skórê. W³osy tego nie maj± bo nie dotykasz skóry

Coco bym przezyla z suchym szamponem pewnie

Kerapro wychodzi tanio wiêc warto próbowaæ


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 08:35   #4382
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Hm wiesz w sumie w paznokciach jest to, ze formaldehyd podra¿nia skórê. W³osy tego nie maj± bo nie dotykasz skóry

Coco bym przezyla z suchym szamponem pewnie

Kerapro wychodzi tanio wiêc warto próbowaæ


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
co Ty, drugi raz nie bede robic kerapro
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 10:28   #4383
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

u mnie coco nigdy nie wchodzi³o w rachubê ja myjê ³eb codziennie

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

4 oz czyli 120 ml tak czyli to te¿ odlewka i drogo wychodzi niestety
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 11:32   #4384
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze raz dzieki za filmik ale..... jednak utwierdzi³ mnie w przekonaniu, ¿e ja siê do encanto nie nadajê i raczej nie zrobiê. Nawet przy tej metodzie mieszanej - czyli rozcieñczenie o po³owê, ³zy lec±, woda z nosa i gard³o .... Znaj±c siebie, ja bym po prostu tego nie dokoñczy³a.
Wracam wiêc do punktu wyj¶cia, czyli albo kerapro, albo znalaz³am taki produkt jak true keratin, na allegro jeszcze nie sprzedaj±, ale w polskich salonach juz to wykonuj±. http://keratinpolska.com/ na youtube s± filmiki i patrzcie co znalaz³am na ebay http://www.ebay.pl/itm/True-Keratin-...item232f27803b , z przesy³k± niecale 200 z³. za 900 ml? Albo ja co¶ ¼le czytam....
A mo¿e spróbowa³aby¶ cocochoco. Ona wg mnie prawie w ogóle nie ¶mierdzi. Wprawdzie z encanto nie mam porównania, bo go nie robi³am, ale cztery razy robi³am nanokeratin w salonie I ono te¿ dzwa³o taki specyficzny lekko dusz±cy zapaszek.
A jest jeszcze cocochoco pure I ona jest dla blondów I super zniszczonych w³osów, bo pewnie ma wiêcej keratyny.
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 13:01   #4385
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A cocochoco to kerapro ?
Kurde zastanawiam siê co mam zrobiæ -.- bo mam w³osy falowane i Alfaparf u mnie nie trzyma³o siê nawet miesi±c
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 13:35   #4386
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Milluchova, a ile zu¿y³a¶ kerapro na swoje w³osy? Bo mam chyba podobn± dlugo¶æ
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 13:39   #4387
Spirala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

S³uchajcie, mam nadziejê, ¿e to siê nie przewinê³o, ale takie nietypowe pytanie dotycz±ce prostowania keratynowego. Otó¿ mia³am takowe robione w domu specyfikiem kupionym na allegro. Wcze¶niej mia³am wyj±tkowo zniszczone w³osy na dodatek bardzo krêcone i chcia³am jako¶ o nie zadbaæ be¿ konieczno¶ci ¶cinania (teraz ju¿ tego nawet nie skomentuje ). ¦ci±æ i tak musia³am, natomiast moje pytanie - prostowanie keratynowe mia³am wykonywane grubo ponad pó³ roku temu. Do tej pory, mam w³osy proste (czasami lekkie fale). Wczêsniej mia³am naprawdê mocne loki. Czy jest jakikolwiek sposób ¿eby w jak najszybszy sposób powróciæ do naturalnych w³osów? Wiem, ¿e musz± one odrosn±æ, podejrzewam, ¿e keratyna musia³a siê ju¿ mocno wyp³ukaæ, skoro my³am w³osy codziennie normalnym szamponem. Czy my¶liscie, ¿e od¿ywki do loków kupione w salonach fryzjerskich sprawdz± siê, ¿eby trochê "polokowaæ" te w³osy? Czy jest opcja, ¿e ta keratyna siê faktycznie jeszcze nie wyp³uka³a? czy s± jakiekolwiek sposoby na to, ¿eby podkre¶liæ loki po takim zabiegu?
Spirala jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 14:06   #4388
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja bym siê cieszy³a jak by mi siê tyle trzyma³a

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 14:12   #4389
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja tez !!!!

Wys³ane z mojego SM-G900F przy u¿yciu Tapatalka
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 14:42   #4390
Spirala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Nigdy siê nie dogodzi s³uchajcie. Tyle czasu walczy³am z lokami, ogólnie ze zniszczony w³osami, teraz mam zdrowe jak nigdy, ale za to bardzo mi siê wyprostowa³y i w czym rzecz - w ogóle siê nie chc± skrêcaæ ani trochê. W dalszym ci±gu mam nadziejê, ¿e kto¶ zna tu jakie¶ z³ote metody, ¿eby wyp³ukaæ jako¶ ekspresowo tê keratyne, chyba, ¿e tu nie w tym rzecz.

Edytowane przez Spirala
Czas edycji: 2014-06-14 o 14:45
Spirala jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 15:07   #4391
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Spirala Poka¿ wiadomo¶æ
S³uchajcie, mam nadziejê, ¿e to siê nie przewinê³o, ale takie nietypowe pytanie dotycz±ce prostowania keratynowego. Otó¿ mia³am takowe robione w domu specyfikiem kupionym na allegro. Wcze¶niej mia³am wyj±tkowo zniszczone w³osy na dodatek bardzo krêcone i chcia³am jako¶ o nie zadbaæ be¿ konieczno¶ci ¶cinania (teraz ju¿ tego nawet nie skomentuje ). ¦ci±æ i tak musia³am, natomiast moje pytanie - prostowanie keratynowe mia³am wykonywane grubo ponad pó³ roku temu. Do tej pory, mam w³osy proste (czasami lekkie fale). Wczêsniej mia³am naprawdê mocne loki. Czy jest jakikolwiek sposób ¿eby w jak najszybszy sposób powróciæ do naturalnych w³osów? Wiem, ¿e musz± one odrosn±æ, podejrzewam, ¿e keratyna musia³a siê ju¿ mocno wyp³ukaæ, skoro my³am w³osy codziennie normalnym szamponem. Czy my¶liscie, ¿e od¿ywki do loków kupione w salonach fryzjerskich sprawdz± siê, ¿eby trochê "polokowaæ" te w³osy? Czy jest opcja, ¿e ta keratyna siê faktycznie jeszcze nie wyp³uka³a? czy s± jakiekolwiek sposoby na to, ¿eby podkre¶liæ loki po takim zabiegu?
U¿ywaj szamponów z SLS i chloride.
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 15:44   #4392
Spirala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywaj szamponów z SLS i chloride.
Dziêkuje bardzo za odpowied¼, zapozna³am siê trochê z tematem na googlach. Rozumiem, ¿e raz w tygodniu fundowaæ sobie oczyszczenie takim specyfikiem a na co dzieñ normalnym szamponem? (jestem bardzo nieobeznana z takimi rzeczami, z góry przepraszam ). Znalaz³am szampony: barwa naturalna, bambi, herbal care, rozumiem, ¿e one bêd± odpowiednie?

Chyba, ¿e mo¿na nimi myæ w³osy czê¶ciej, ale z tego co czyta³am, raczej siê tego nie poleca?

Edytowane przez Spirala
Czas edycji: 2014-06-14 o 15:45
Spirala jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 16:43   #4393
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze raz dzieki za filmik ale..... jednak utwierdzi³ mnie w przekonaniu, ¿e ja siê do encanto nie nadajê i raczej nie zrobiê. Nawet przy tej metodzie mieszanej - czyli rozcieñczenie o po³owê, ³zy lec±, woda z nosa i gard³o .... Znaj±c siebie, ja bym po prostu tego nie dokoñczy³a.
Wracam wiêc do punktu wyj¶cia, czyli albo kerapro, albo znalaz³am taki produkt jak true keratin, na allegro jeszcze nie sprzedaj±, ale w polskich salonach juz to wykonuj±. http://keratinpolska.com/ na youtube s± filmiki i patrzcie co znalaz³am na ebay http://www.ebay.pl/itm/True-Keratin-...item232f27803b , z przesy³k± niecale 200 z³. za 900 ml? Albo ja co¶ ¼le czytam....
Mi robi³a babka z og³oszenia encanto, na bank oryginalnymi produktami,bo robi³am pod koniec stycznia, a dopiero teraz bêdê powtarzaæ i mia³am otwarte szeroko okno i drzwi to nawet ³ezka mi nie polecia³a..przez chwilê mnie zapiek³y oczy i tyle. Wiadomo, jak siê robi samemu pewnie jest gorzej, ale jak siê ma kogo¶ do pomocy to na pewno jest do wytrzymania aczkolwiek ka¿dy inaczej reaguje, wiêc ju¿ trzeba sprawdziæ na sobie..
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 16:47   #4394
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Kurde a ja ma szampon Cece z SLS i mo¿e dlatego mi siê w nieca³y miesi±c Alfaparf wyp³uka³o :c choæ jedna wizazanka mi go poleca³a i wszystko ma elegancko xd ach ka¿dy w³os inaczej

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Mi baba z og³oszenia powiedzia³a, ¿e moze zrobiæ za 100 ale produkty mam kupiæ sama xd zwariowa³a

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 16:56   #4395
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Spirala Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje bardzo za odpowied¼, zapozna³am siê trochê z tematem na googlach. Rozumiem, ¿e raz w tygodniu fundowaæ sobie oczyszczenie takim specyfikiem a na co dzieñ normalnym szamponem? (jestem bardzo nieobeznana z takimi rzeczami, z góry przepraszam ). Znalaz³am szampony: barwa naturalna, bambi, herbal care, rozumiem, ¿e one bêd± odpowiednie?

Chyba, ¿e mo¿na nimi myæ w³osy czê¶ciej, ale z tego co czyta³am, raczej siê tego nie poleca?
To nie tak Szampony z SLS i chloride to praktycznie ka¿dy szampon z drogerii (jest kilka wyj±tków). I pewnie takich ju¿ u¿ywasz, wiêc nic Ci to nie da. Zreszt± sprawd¼ w sk³adzie swojego szamponu, czy na pocz±tku masz napisane Sodium Lauryl Sulfate A szampony, które wymieni³a¶ s± w³a¶nie pozbawione SLS, s± bardzo delikatne i polecane dla w³osów po keratynowym prostowaniu, ale po to, ¿eby efekt siê d³u¿ej utrzyma³.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde a ja ma szampon Cece z SLS i mo¿e dlatego mi siê w nieca³y miesi±c Alfaparf wyp³uka³o :c choæ jedna wizazanka mi go poleca³a i wszystko ma elegancko xd ach ka¿dy w³os inaczej

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Mi baba z og³oszenia powiedzia³a, ¿e moze zrobiæ za 100 ale produkty mam kupiæ sama xd zwariowa³a

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak ja siê tu pyta³am o dozwolone produkty, to dziewczyny mówi³y, ¿eby nie zwracaæ uwagi ani na SLS/chloride, bo to nie wp³ywa na efekt..a dopiero teraz szukaj± delikatniejszych szamponów i masek ja od czasu zabiegu u¿ywam szamponu z alterry. A co do ceny to chyba nie jest jaka¶ kosmiczna? Ja p³aci³am 170 z³. Sama, gdybym mia³a robiæ encanto wg polecania, tzn. z dwukrotnym prostowaniem, to wo³a³abym wiêcej ni¿ np. za du¿o krótszy zabieg cocochoco
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 17:50   #4396
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Juz sie tak nie bójcie o ten SLs czy inne sodium chloride ja nie widzia³am ¿adnej ró¿nicy w splukiwaniu sie keratyny czy to u¿ywa³am odpowiednich szamponów i dodawalam do nich keratyne czy zwyk³ych ró¿nica by³a jedynie w portfelu, wy mi lepiej powiedzcie jak sie tego pozbyæ z w³osów bo za miesiac minie rok od coco a ja sie musze szarpac z w³osami suszyc i prostowaæ co mi zajmuje ok godziny czasu codziennie ! Nie mam pojêcia czemu tak d³ugo mi sie trzyma poprzednim razem po 7 miesi±cach w³osy by³y praktycznie krêcone a teraz to jaka¶ masakra ani proste ani krêcone wygl±dam jak miot³a ;/


Wys³ane z mojego iPhone przez Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 18:08   #4397
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja uwa¿am, ¿e SLS i chloride przyczynia siê do szybszego wyp³ukiwania keratyny. Sprawdzone opinie kilku osób i moja.
Zreszt± zauwa¿y³am, ¿e dla mnie SLS nie jest dobre.
Przez jakie¶ 3-4 lata u¿ywa³am szamponów bez tego specyfiku, pó¼niej akurat by³am zmuszona u¿yæ z SLS no i wyst±pi³o podra¿nienie, swêdzenie skóry. Dopiero gdy umy³am w³osy naturalnym szamponem wszystko wróci³o do normy.
Teraz trzymam siê z dala od detergentów. Ale to jest sprawa indywidualna. Trzeba na sobie przetestowaæ.
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 18:35   #4398
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Mi robi³a babka z og³oszenia encanto, na bank oryginalnymi produktami,bo robi³am pod koniec stycznia, a dopiero teraz bêdê powtarzaæ i mia³am otwarte szeroko okno i drzwi to nawet ³ezka mi nie polecia³a..przez chwilê mnie zapiek³y oczy i tyle. Wiadomo, jak siê robi samemu pewnie jest gorzej, ale jak siê ma kogo¶ do pomocy to na pewno jest do wytrzymania aczkolwiek ka¿dy inaczej reaguje, wiêc ju¿ trzeba sprawdziæ na sobie..
Widzê, ¿e jeste¶ z Poznania, wiêc mo¿e mog³aby¶ mi zdradziæ na PW u kogo przeprowadzi³a¶ zabieg ? Ca³y czas robiê encanto metod± mieszan±, postanowi³am nastêpny raz wykonaæ klasyczn±, ale samej mi siê nie chce w to bawiæ, wolê ju¿ zap³aciæ. Mia³am robiæ u Agi w±tkowej, ale ostatnio mnie na Dolnym ¦l±sku nie ma prawie
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 19:44   #4399
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Milluchova, a ile zu¿y³a¶ kerapro na swoje w³osy? Bo mam chyba podobn± dlugo¶æ
Jeszcze we¼ pod uwagê gêsto¶æ z 60-70ml nie wiem dok³adnie, bo dolewa³am
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 20:34   #4400
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No nie jest, ale jeszcze musia³abym sama zamówiæ produkt i do tej Pani sama dojechaæ, bo nie mieszka w moim mie¶cie tylko w s±siednim
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-15, 09:44   #4401
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A laski jak robicie Encanto to sp³ukujecie od¿ywkê ?
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-15, 10:52   #4402
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
A laski jak robicie Encanto to sp³ukujecie od¿ywkê ?
nie
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-15, 17:00   #4403
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
A laski jak robicie Encanto to sp³ukujecie od¿ywkê ?
ja za 2 razem nie splukalam i myslalam,ze oszaleje... Wystarczylo ze jakis kosmyk znalazl sie w okolicach oczu , a one momentalnie zaczynaly mnie piec i lzawic...

Wogole to sie wkurzylam .Zamowilam encanto na allegro z wysylka zagraniczna,podalam adres do wysylki,a paczka zostaa wyslana do Pl,na moj adres zamieszkania...
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-15, 19:02   #4404
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Bo gdzie¶ na blogu czyta³am, ¿e lepiej od¿ywkê zostawiæ i wtedy efekt prostych w³osów bêdzie d³u¿szy.
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-15, 22:32   #4405
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 841
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo gdzie¶ na blogu czyta³am, ¿e lepiej od¿ywkê zostawiæ i wtedy efekt prostych w³osów bêdzie d³u¿szy.
ja robi³am zgodnie z instrukcj± - czyli sp³ukiwa³am j± tylko czê¶ciowo, a wiêkszo¶æ zostawia³am
a ja mam inne pytanie - przed zabiegiem mia³am w³osy falowane w kierunku krêconych, podatne na uk³adanie. S± cienkie, ale gêste. ¦ciê³am je przed zabiegiem do po³owy pleców, a i tak posz³o ko³o 90 ml. Wcze¶niej schodzi³am przed zabiegiem z czerni k±piel± rozja¶niaj±c± i trochê siê przesuszy³y, dlatego du¿o ¶ciê³am w³a¶nie - mia³am pocz±tkowo w³osy do ty³ka.
Po zabiegu s± proste, ale ju¿ w trakcie zabiegu zaczê³y siê ko³tuniæ, co 3 min bym je mog³a czesaæ i by siê ko³tun zrobi³. Teraz po myciu ju¿ trochê lepiej, ale trochê siê pusz± - nie tak jak moje fale wcze¶niej, ale puszenie nie zniknê³o. My¶licie, ¿e to za du¿o protein czy po prostu przesuszenie? - dodam, ¿e moje w³osy hydrolizowanej keratyny nie cierpi± np. i mam po niej totalny puch, a np. kolagen mogê u¿ywaæ tonami. Czym niwelowaæ ten puch teraz najlepiej? Oleje plus emolientowe maski/od¿ywki wystarcz±?
__________________


Aalicia24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-15, 22:43   #4406
MissSha
Przyczajenie
 
Avatar MissSha
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
a jak stan w³osów? Wróci³ do poprzedniego, czy tylko zrobi³y siê fale?
Tylko fale, zw³aszcza z ty³u (odgniataj± siê po nocy, od gumki).

Nadal wygl±daj± zdrowiej ni¿ przed keratynowaniem i ju¿ tak nie wypadaj±, co jest dziwne, bo przecie¿ nie k³ad³am tego na skórê g³owy
wiêc nie chcê wysuwaæ pochopnych wiosków...
__________________
pijê dro¿d¿e 12.09.13,
pijê skrzypokrzywê 12.09.13,
odchudzam siê,
zapuszczam w³osy.
piszê... http://womensbeautyplatform.blogspot.com

"When you stop doing things for fun you might as well be dead." - Hemingway
MissSha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:45   #4407
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez MissSha Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko fale, zw³aszcza z ty³u (odgniataj± siê po nocy, od gumki).



Nadal wygl±daj± zdrowiej ni¿ przed keratynowaniem i ju¿ tak nie wypadaj±, co jest dziwne, bo przecie¿ nie k³ad³am tego na skórê g³owy

wiêc nie chcê wysuwaæ pochopnych wiosków...

Kochana, czasami wypadaj± od przypadkowych poci±gniêæ - jak w³osy maj± bardziej nierówn± strukturê, to siê o siebie zaczepiaj± i potem np. Przy przeczesaniu taki splot stawia wiêkszy opór i cebulka tego nie wytrzymuje i w³os wypada. Jak masz wyg³adzone to one ³agodniej siê o siebie ocieraj± i tym samym mog± mniej wypadaæ. Druga opcja: zrzuci³a¶ ju¿ zimowe futro i ju¿ nie ma co lecieæ

Ale jak zaczynaj± Cisiê falowaæ i Cie to denerwuje, to powtórz. Te odgniecenia od gumki to te¿ mia³am czêsto



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:48   #4408
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde a ja ma szampon Cece z SLS i mo¿e dlatego mi siê w nieca³y miesi±c Alfaparf wyp³uka³o :c choæ jedna wizazanka mi go poleca³a i wszystko ma elegancko xd ach ka¿dy w³os inaczej

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Mi baba z og³oszenia powiedzia³a, ¿e moze zrobiæ za 100 ale produkty mam kupiæ sama xd zwariowa³a

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
By³o tyle razy walkowane -sls i sles nie oddzia³ywuja na kreatynê. Ani silikony

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-16, 11:50   #4409
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ponad miesi±c po wykonaniu encanto
-przyciemni³am w³osy ale to siê nie liczy
-s± proste
-nadal jest ich ma³o
-troche siê pusz± podczas suszenia, ale pó¼niej im przechodzi
-mój ulubiony zestaw to szampon + maska biovax keratyna

najbardziej ubolewam nad objêto¶ci±
__________________
*****************
Dbam o w³osy
Zapuszczam
Jestem aktywna
sztukakamuflazu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:38   #4410
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Taaa, macie jakie¶ sposoby na objêtno¶æ? Oprócz mycia i suszenia g³ow± w dó³... Najlepiej bez ¿adnego tapirowania. Da siê co¶ osi±gn±æ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.