Kosmetyki firmy FM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 14:52   #1
Lil_Kate
Raczkowanie
 
Avatar Lil_Kate
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 297

Kosmetyki firmy FM


Firma FM, która głównie sprzedaje perfumy, od jakiegoś czasu wprowadziła kosmetyki mineralne: podkład, puder w kamieniu, tusz, cienie, kredki do oczu, róże i błyszczyki...

Próbował ktoś? Są dobre?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2010-02-22 o 18:11
Lil_Kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:46   #2
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne firmy FM

Po firmie FM nie spodziewałabym się żadnych rewelacji...

Poza tym produkty nazwane przez tę firmę jako mineralne wyglądają niestety jak pseudo-minerały, a po opisie na KWC wiem, że nimi są. Zależy kto co lubi, ale ja za taką cenę wolałabym mieć prawdziwe minerały, a nie ich "imitację".
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:16   #3
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Tylko jedna opinia? Może coś więcej?
Właśnie przyszedł do mnie koleśz tej firmy- ma biuro obok mojego sklepu i mi ględził i ględził,ale ja nie spotkałam się z tą firmą i nie wiem czy jest dobra.
Mają pędzle - a właśnie myślę nad zakupem takiego do podkładu.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:36   #4
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki firmy FM

jeżeli te podklady sa takiej samej jakości co perfumy to szkoda pieniędzy.
Perfumy na początku ladnie pachną ale po godzinie męczą niemiłosiernie, zapach jest jak odswiezacz do powietrza
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:21   #5
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Aha, czyli nawet perfumy nie do przejścia. Już rozumiem czemu nie słyszałam o tej firmie
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:08   #6
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Tak jak pisza dziewczyny, sadzac po jakosci perfum oferowanych przez FM nie liczylabym na zbyt wiele jesli chodzi o ich minerale lub pseudomineralne kosmetyki...

Cytat:
Napisane przez Babska Kraina Pokaż wiadomość
A że ostatnio zakochałam się w kosmetykach mineralnych to mogę jeszcze polecić firmę Bare Escentuals (niestety trudno kupić w Polsce i kosztują za dużo jak na moją kieszeń) oraz LaRosa, która nie ma konserwantów, nie ma talku i jest bardzo tania, no ale tu akurat póki co kolorówka jest wąska (ale można kolory mieszać ze sobą bardzo łatwo!).

LaRosa akurat kupić w Polsce jest już łatwiej, choć to też kosmetyki z USA. Polecam Wam m.in. stronę Galeria Wdzięku GaleriaWdzięku.pl, gdzie jest ich sklep.
Hmm, ale Bare Escentuals wcale nie sa trudno dostepne w PL, wrecz przeciwnie- bez wiekszego trudu mozna je nabyc w SephorzeZarowno pojedyczne kosmetyki, jak i zestawy startoweFakt,ze do najtanszych nie naleza,ale sa naprawde mega wydajne,a jak poczekac z zakupem na promocje typu -25% czy drugi kosmetyka za 50% ceny, ktore dosc czesto mozna spotkac w S. to i cena robi sie przyjemniejsza....Poza tym zawsze pozostaje allegro
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 17:58   #7
Agniecha0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Nie jest to nic na co można by specjalnie zwracać uwagę.
__________________
http://www.stronazpromocjami.pl
Agniecha0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 10:06   #8
Blondiineczka
Raczkowanie
 
Avatar Blondiineczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Widze drogie wiżanki że bardzo wszytskie uprzedzone do firmy fm .... czy aby wszystkie korzystały z oferowanych produktów czy tylko powtarzaja słowa koleżanek ? nie mam zamiary robić reklamy tutaj bo to nie o to chodzi tylko chce sie wypowiedzieć na dany temat ( nie mam oczu zamydlonych przez firme fm jeśli o to wam chodzi)

około rok temu dowiedziałam sie o tej firmie i miałam takie podejście jak wy ! Jednak postanowiłam wypróbować miałam pare oryginalnych "perfum" dokładniej to EDT lub EDP (swoich ulubionych) i kupiłam jeden zamiennik okazało sie że ma taka sama trwałość co oryginał i pachnie tak samo .. jaki z tego wniosek? kupuje tańszy zamiennik bo po co mam przepłacać że elegancka buteleczke i marże np sephory. Wiadomo że prawdziwe perfumy takie za 400 zł nie ma nawet co porównywać z fm ponieważ są lepsze i maja lepsza cene(5x drozsza) Jednak te wszytskie EDP i EDT to jedno i to samo niestety i nie ważne czy z sephory czy z fm

co do kosmetyków to używam
Spiekany puder do ciała - jest super nadaje sie i na twarz i na całe ciało pięknie sie mieni ... napewno extra bedzie wyglądał jak sie będzie mialo wakacyjna opalenizne
Spiekany róz - odcień jest tak dostosowany że pasuje idealnie do mojej cery ponieważ używając innych róży miałam za mocny odcień
Mineralne cienie sypkie - piękne świecące idealne na karnawał , na sylwestra i na inne tego typu imprezy

teraz przymierzam sie do fluidu bo wczoraj testowałam i super kryje


Drogie zbuntowane wiżanki widziałam na waszym ukochnym KWC pozytyne opinie Może warto czasem coś wypróbować i wtedy pisać że złe i nie dobre

Pozdrawiam

Edytowane przez Blondiineczka
Czas edycji: 2011-01-21 o 10:08
Blondiineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 22:50   #9
Lil_Kate
Raczkowanie
 
Avatar Lil_Kate
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Dokładnie...ja też korzystam i są świetne...

Szminki...szminka w kolorze ognistej czerwieni jest cudowna, kolor głęboki i skubanej nic, a nic nie ruszy.

Te kosmetyki naprawdę są trwałe i porządne. Perfumy nie różnią się niczym.

Jeśli potraficie np. na perfumy wydać po kilkaset złotych to może weźcie na spróbowanie zapach tej firmy. Nie poczujecie różnicy.
Lil_Kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:18   #10
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Przypominam, ze jest to forum o kosmetykach mineralnych, prosze trzymac sie tematu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:52   #11
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Kosmetyki firmy FM

1. Produkty z talkiem i parafiną raczej na twarz nie nakładam
2. Puder jest tylko w 1 kolorze. Bronzer tez.
3. Czasami testuję takie dziwactwa z samej ciekawości. Tym 2 powyższym podziękuje. Puder był za ciemny, za tępy, za suchy, podkreślił mi zmarszczki i włoski na twarzy.
Bronzer wyszedł na mnie jak cegła. Na poczatku kolor był ok ale zciemniał i wyglądało to koszmarnie sztucznie.


Cytat:
Napisane przez Lil_Kate Pokaż wiadomość
Perfumy nie różnią się niczym.
Jeśli potraficie np. na perfumy wydać po kilkaset złotych to może weźcie na spróbowanie zapach tej firmy. Nie poczujecie różnicy.
1. Nie wydaje opinii na temat czegoś jak nie sprawdzałam.
2. Nie wiem jakie Ty kupujesz zapachy FM ale te z którymi ja miałam styczność nie pachniały tak samo. Pachniały jedynie minimalnie podobnie i tylko pierwsza nuta zapachową, a gdzie pozostałe 2? Do tego miały obrzydliwą sztuczną fenolowa nutę.
Wole wydać na zapach 400 zł niż pachnieć plastikowo-lizolową nutą. Jak dla mnie, by nie odróżnić FM od oryginału to trzeba miec bardzo słaby węch.

Przepraszam za OT ale pisanie o zapachach FM identycznych jak oryginały to tak samo jak porównywanie np. pudru z bazarku do Lumiere czy Lucy.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 17:25   #12
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Cytat:
Napisane przez Blondiineczka Pokaż wiadomość
Widze drogie wiżanki że bardzo wszytskie uprzedzone do firmy fm .... czy aby wszystkie korzystały z oferowanych produktów czy tylko powtarzaja słowa koleżanek ? nie mam zamiary robić reklamy tutaj bo to nie o to chodzi tylko chce sie wypowiedzieć na dany temat ( nie mam oczu zamydlonych przez firme fm jeśli o to wam chodzi)

około rok temu dowiedziałam sie o tej firmie i miałam takie podejście jak wy ! Jednak postanowiłam wypróbować miałam pare oryginalnych "perfum" dokładniej to EDT lub EDP (swoich ulubionych) i kupiłam jeden zamiennik okazało sie że ma taka sama trwałość co oryginał i pachnie tak samo .. jaki z tego wniosek? kupuje tańszy zamiennik bo po co mam przepłacać że elegancka buteleczke i marże np sephory. Wiadomo że prawdziwe perfumy takie za 400 zł nie ma nawet co porównywać z fm ponieważ są lepsze i maja lepsza cene(5x drozsza) Jednak te wszytskie EDP i EDT to jedno i to samo niestety i nie ważne czy z sephory czy z fm

co do kosmetyków to używam
Spiekany puder do ciała - jest super nadaje sie i na twarz i na całe ciało pięknie sie mieni ... napewno extra bedzie wyglądał jak sie będzie mialo wakacyjna opalenizne
Spiekany róz - odcień jest tak dostosowany że pasuje idealnie do mojej cery ponieważ używając innych róży miałam za mocny odcień
Mineralne cienie sypkie - piękne świecące idealne na karnawał , na sylwestra i na inne tego typu imprezy

teraz przymierzam sie do fluidu bo wczoraj testowałam i super kryje


Drogie zbuntowane wiżanki widziałam na waszym ukochnym KWC pozytyne opinie Może warto czasem coś wypróbować i wtedy pisać że złe i nie dobre

Pozdrawiam
Powiem tylko jedno+ byłam konsultantką tej firmy,nawet jestem nadal i zamawiam koleżankom jak któraś coś chce, ale to nieprawda ze te perfumy maja taki sam zapach jak markowe owszem są tam nawet niezłe zapachy ale nie są identyczne z oryginalnym,są trwale,tańsze od tych z Sephory ale niema co porównywać ich z drogimi ,markowymi perfumami,robiąc to firma FM tylko sobie szkodzi.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Lil_Kate Pokaż wiadomość
Dokładnie...ja też korzystam i są świetne...

Szminki...szminka w kolorze ognistej czerwieni jest cudowna, kolor głęboki i skubanej nic, a nic nie ruszy.

Te kosmetyki naprawdę są trwałe i porządne. Perfumy nie różnią się niczym.

Jeśli potraficie np. na perfumy wydać po kilkaset złotych to może weźcie na spróbowanie zapach tej firmy. Nie poczujecie różnicy.
Jako konsultantka obwąchałam wszystkie próbki i porównałam z oryginalnymi żadne nie były identyczne z oryginalnymi,może podobne,ale nie takie same. Co nie zmienia faktu ze niektóre są nawet niezłe,a za taką cenę można ich przyrównać do tych y Oriflame i Avon, ale napewno nie y wyższą półką cenową.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 22:08   #13
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Miałam ochotę poczytać opinie o kosmetykach make up, natomiast czytam o perfumach...
Hm...
Osobiście również perfum używam z Fm, i zastanawiam się nad dalszą współpracą gdyż nieźle płacą za polecenia

Ale Kobietki Kochane, nie porównujmy perfum FmGroup do oryginalnych perfum (i tu zaczynam się zastanawiać nad słowem - ,,oryginalnych'')

FmGroup posiada swoje oryginalne perfumy a inne marki posiadają swoje, i jeżeli zamierzacie porównywać zapachy to pójdźcie troszkę dalej i sprawdźcie po prostu nuty zapachowe jakie oferuje FmGroup i jakie oferują inni producenci markowych perfum i na podstawie nut zapachowych dobierzcie sobie (jeżeli macie ochotę) perfum albo nie, a nie przekrzykujecie się bo ,, nie podobne do oryginałów''.

Kiedyś któryś dur.y dystrybutor nie wiedział jak sprzedać perfumy i puścił famę że podobne, ale polityka firmy nie pozwala na coś takiego, i jeżeli kiedykolwiek usłyszycie że podobne do oryginałów to po prostu już wiecie że osoba która sprzedaje to kolejny Laik w temacie i tyle

A wracając do tematu

Z miłą chęcią dowiedziałabym się jak sprawdzają się kosmetyki make up tej firmy jeżeli jest ktoś kompetentny i chciałby doradzić, gdyż w ciemno to ja kupować nie lubię

Pozdrawiam Was Wizażanki i czekam na opinie
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:30   #14
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Cytat:
Napisane przez Lil_Kate Pokaż wiadomość
Firma FM, która głównie sprzedaje perfumy, od jakiegoś czasu wprowadziła kosmetyki mineralne: podkład, puder w kamieniu, tusz, cienie, kredki do oczu, róże i błyszczyki...

Próbował ktoś? Są dobre?

No cóż, akurat mój chłopak został dystrybutorem FM więc chcąc nie chcąc musiałam spróbować. Efekt - podkład oddałam koleżance a sama powróciłam do EDM. Nie był zły, aczkolwiek nie spełniał moich oczekiwań - szybko "znikał" z twarzy, a poza tym niedostatecznie krył. Natomiast koleżanka była zadowolona. Teraz pytanie czy specjalnie tak mówiła czy rzeczywiście tak było Ogólnie uważam, że są lepsze firmy za takie same pieniądze.
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 07:44   #15
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne firmy FM

Ostatnio testowałam i większość kosmetyków FM jest naprawdę fajna! A cienie sypkie mineral to już w ogóle HIT!!
Są śliczne, kolory, że tak powiem "lśnią ze wszystkich sił" Pozatym nie osypują się, trzymają się nawet gołego ciała. Można je świetnie komponować z innymi, spokojniejszymi cieniami. Jedynie nie jestem zadowolona z opakowania - nieporęczne i źle się zakręca.

Na pierwszym zdjęciu kilka kolorków. Ten trzeci pod światło jest fioletowo-różowy. Naprawdę polecam je. Jak coś mogę opisać resztę na priv (dużo tego).
Na drugiej fotce jest w środku spiekany puder i naokoło odcienie różu. Puder świetnie się sprawdza również jako "róż"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie sypkie (2).jpg (69,7 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w srodku baked powder i naokolo roze rozne.jpg (66,0 KB, 197 załadowań)
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:40   #16
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Kosmetyki firmy FM

ten spiekany puder brązujący jest świetny
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:24   #17
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Skusiłabym się na puder brązujący, bo kolor sliczny.
Ale do marki nie mam zaufania. Na interrencie mozna kupic za śmiszne pieniądze minerały Loreal, Bourjois, nie chciałabym ryzykowac z FM :_(
Oni i bank maja i ksiazki produkuja i proszki do prania i kosmetyki, mało wiarygodna firma :-/
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 10:39   #18
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Skusiłabym się na puder brązujący, bo kolor sliczny.
Ale do marki nie mam zaufania. Na interrencie mozna kupic za śmiszne pieniądze minerały Loreal, Bourjois, nie chciałabym ryzykowac z FM :_(
Oni i bank maja i ksiazki produkuja i proszki do prania i kosmetyki, mało wiarygodna firma :-/
pojęcie o ich kosmetykach masz pewnie takie jak o tej firmie. FM Group nie ma banku ani książek :/
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2012-04-11 o 07:11
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 14:58   #19
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Trochę mnie dziwi, że niektórym z Was chciało się rejestrować tylko po to, by pisać peany na cześć FM
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 12:09   #20
Rara_Avis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki firmy FM

Właśnie mam katalog tej firmy w ręku. Zastanawia mnie korektor i kilka innych rzeczy. Na podkład chyba bym się nie zdecydowała, ewidentnie La Roche to mój ideał, ale myślę, że takie pierdoły jak błyszczyki czy kredki do oczu to chyba można kupić i przetestować, choć cena do testowania nie zachęca. W tym momencie korektor Bourjoris kosztuje 30zł u nich około 40. Myślę...
Rara_Avis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.