HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś?? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 15:32   #211
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, tylko śmiem twierdzić, że moje jajo jest identyczne. Ma taki sam kształt, kolor i jest zrobione prawdopodobnie z tego samego materiału, ergo: doskonała podróbka albo ten sam towar tylko bez reklamowej otoczki i w dużo korzystniejszej cenie Co prawda oryginału nie miałam, ale przekopałam multum recenzji na jego temat, zarówno na blogach jak i na yt i myślę, że moje jest dokładnie takie samo jak oryginał (ale to tylko moje zdanie)
............
właśnie...jakis czas temu Wayne Goss opowiadał o tym na swoim blogu,że jaja były wczesniej stworzone a firma wylansowała BBlender jako autorski wynalazek...to jak np z lampami uv do żelu...robi je fabryka a potem kolejne firmy naklejają tylko swoje logo.
Ja np. mam BBoryginalny oraz Cosmopolitan...potem kupiłam jajeczka jak te cosmopolitan tylko w skromnym woreczku bez loga i nadęcia za kilkanascie zł....identyczne są.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-01-27 o 15:34
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 15:34   #212
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Ja kliknęłam to jajo dziś na Allegro tylko, że nie BB a to tańsze Już się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
............
tak, świetnie sie nakłada jajem pudry utrwalające metodą dociskania....ale ja nie o tym....nie wiem czy dobrze,ze nazywacie swoje jaja podróbkami bb...to są jaja zrobione na wzór bb...inny kształt i inny materiał....podróbka to by była gdyby to co macie zrobili w kształcie bb i włożyli w odwzorowane opakowanie.
Niby tak, ale to tak samo jak się mówi o perfumach wzorowanych, że są to podróbki łatwiej się wtedy odnaleźć, dogadać co jest co, tak sobie dziewczęta przyjęły i przynajmniej wiedzą o jakie jajo chodzi
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-27 o 15:36
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 15:54   #213
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

właśnie, ja muszę powiedzieć jedną rzecz, która jest najgenialniejsza w gąbce - właśnie kompletnie nic się nie waży! a skóra faktycznie wygląda jak bez podkładu.
mam pytanie, jak nakładacie jajkiem pudry albo podkłady mineralne? na mokro czy na sucho? ostatnio próbowałam podkład mineralny na mokro (mam bardzo suchą skórę, szukam optymalnej metody na minerały, by nie wyglądać sucho i pudrowo) ale kiepsko to wyszło. za to jajo i płynne = miłość totalna
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 16:24   #214
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
właśnie, ja muszę powiedzieć jedną rzecz, która jest najgenialniejsza w gąbce - właśnie kompletnie nic się nie waży! a skóra faktycznie wygląda jak bez podkładu.
mam pytanie, jak nakładacie jajkiem pudry albo podkłady mineralne? na mokro czy na sucho? ostatnio próbowałam podkład mineralny na mokro (mam bardzo suchą skórę, szukam optymalnej metody na minerały, by nie wyglądać sucho i pudrowo) ale kiepsko to wyszło. za to jajo i płynne = miłość totalna
...........
pudry wykanczające na sucho i wciskam miejsce przy miejscu,podkład/puder mineralny możesz na sucho nałozyc a potem wilgotnym jajem ''opukac''twarz,to ściągnie z niej pudrowy efekt,,,,jednak moim zdaniem do minerałków jajo sie nie nadaje,bo w nich chodzi o technikę wcierania produktu w skórę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:48   #215
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Ale mam chrapkę na nieoryginalną wersję BB. Na Allegro na razie nie ma wystawionych aukcji. Muszę kupić, bo mam płaską gąbeczkę o owalnym kształcie z Sephory i cudownie się nią nakłada podkład płynny i puder sypki )
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:53   #216
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
............
właśnie...jakis czas temu Wayne Goss opowiadał o tym na swoim blogu,że jaja były wczesniej stworzone a firma wylansowała BBlender jako autorski wynalazek...to jak np z lampami uv do żelu...robi je fabryka a potem kolejne firmy naklejają tylko swoje logo.
Ja np. mam BBoryginalny oraz Cosmopolitan...potem kupiłam jajeczka jak te cosmopolitan tylko w skromnym woreczku bez loga i nadęcia za kilkanascie zł....identyczne są.

Napisz proszę, gdzie kupiłaś te cuda za kilkanaście złotych?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:02   #217
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Napisz proszę, gdzie kupiłaś te cuda za kilkanaście złotych?
.....
około 20zł z tego co pamiętam,to było zbiorowe zamówienie z ''love-makeup '' takiego angielskiego sklepu internetowego,jest wątek o nim na forum.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 08:57   #218
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja mam orginalny beautyblender, piorę go zawsze tym
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html

ten zel lepiej dopiera niz orginalny do BB, czasami po korektorze zostaje slad ale dwukrotne upranie w w/w zelu usowa wszystkie zabrudzienia
Dziękuję Ci bardzo za informację Kupie na pewno ten żel bo już mnie denerwuje to, że moje jajeczko jest takie upaćkane.
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:42   #219
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez becia_hehe Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za informację Kupie na pewno ten żel bo już mnie denerwuje to, że moje jajeczko jest takie upaćkane.
Ja zupełnie nie myśląc o jaju kupiłam ten żel tak do mycia wszystkiego co się da najbardziej włosów i twarzy... i cieszę się, że akurat też się przyda do gąbeczki

I bardzo mądrze zapomniałam zrobić przelew za BB
I się głupia pipa denerwowałam, że nie mam informacji od allegrowicza na szczęście tylko kilka dni minęło...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-30 o 11:05
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 13:13   #220
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

[QUOTE=tenebra;31940750]Ja zupełnie nie myśląc o jaju kupiłam ten żel tak do mycia wszystkiego co się da najbardziej włosów i twarzy... i cieszę się, że akurat też się przyda do gąbeczki
......
Ten że jest przeboski do mycia buzi własnie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:13   #221
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Kurcze, naczytałam się dopiero teraz o beauty blenderze i się napaliłam na różową gąbkę. Zupełnie jednak nie wiem gdzie go teraz kupić najkorzystniej. A może kupić tażnszy odpowiednik na allegro u phu magdalena czy jakoś tak? Coś poradzicie?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 10:54   #222
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Kurcze, naczytałam się dopiero teraz o beauty blenderze i się napaliłam na różową gąbkę. Zupełnie jednak nie wiem gdzie go teraz kupić najkorzystniej. A może kupić tażnszy odpowiednik na allegro u phu magdalena czy jakoś tak? Coś poradzicie?

Ja właśnie swój zamówiłam od tego sprzedającego I mogę szczerze polecić bo naprawdę jestem zadowolona. Moje ochy i achy zamieszczałam tu, jakąś stronę wcześniej, jeśli zechcesz, możesz poczytać.
Dodam, że od tej pory codziennie używam mojego jajca i ani się nie odbarwił, ani nie ma plam po podkładzie- wszystko ładnie się dopiera w ciepłej wodzie i najzwyklejszym białym jeleniu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:32   #223
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Tak, czytałam Twoją wypowiedź i dlatego wzięłam pod uwagę tę opcję. Ileś stron jednak wcześniej było coś o jakiejś taniej opcji kupna oryginalnego bb . Wiadomo, jak można dopłacić dychę i mieć oryginał to zawse fajniej ale skoro odpowiednik jest równie dobry a innej okazji nie ma to wybiorę odpowiednik bo ponad 75zł za jajco chyba nie dam.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:40   #224
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Ile placilyscie za wasze jajko?
Troche przeplacilam, dalam 80 zł i mam czasem wrazenie, ze za dużo jak na takie 'cudo'. Faktycznie efekt jest rewelacyjny, ale nieduzo lepszy niz podklad nalozony palcami i lekko wklepany... Moze cos robie zle?
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Też mam takie zdanie, a poza tym ile mniej roboty, jak nie trzeba codziennie prać
no wlasnie...naczytalam sie o jajku i mysle czy warto kupic
ale nie przemawia do mnie argument, ze skraca malowanie (z tego co widzialam na YT to trzeba sie namachac troche)...no i mam wrazenie, ze jednak 'zje' wiecej podkladu niz rozprowadzanie palcami...(nie uzywalam nigdy pedzli ani gabeczek )...jak myslicie?

jedynie te efekty koncowe, o ktorych mowicie mnie kusza...tylko czy nie zrobie sobie 'krzywdy'?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:57   #225
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

A ja nauczylam sie w koncu domywac swoje jajo

uzywam oprocz oryginalnego zelu BB, zel do warzy Rival de Loop z Rossmanna, albo tez zel dla dzieci o ktorym piszecie. Obralam inna technike mycia i jest o niebo lepiej
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:35   #226
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
no wlasnie...naczytalam sie o jajku i mysle czy warto kupic
ale nie przemawia do mnie argument, ze skraca malowanie (z tego co widzialam na YT to trzeba sie namachac troche)...no i mam wrazenie, ze jednak 'zje' wiecej podkladu niz rozprowadzanie palcami...(nie uzywalam nigdy pedzli ani gabeczek )...jak myslicie?

jedynie te efekty koncowe, o ktorych mowicie mnie kusza...tylko czy nie zrobie sobie 'krzywdy'?
podkładu zużywa się dużo mniej, mam porównanie, bo lubię wycisnąć podkład na spodek przed użyciem, w przypadku pędzli zawsze była to większa ilość, niż jajca. a jak używasz rąk, to sporo Ci w ręce wsiąka. Niemniej jednak efekt jest dosyć porównywalny do tego uzyskanego dłońmi, ale ja nienawidzę czegokolwiek dotykać rękami przy makijażu

a makijaż jest szybki wg, chyba faktycznie szybszy niż przy pędzlach


eh, uwielbiam moje flaty do podkładu, ale się niestety zaczęły kurzyć
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:45   #227
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
podkładu zużywa się dużo mniej, mam porównanie, bo lubię wycisnąć podkład na spodek przed użyciem, w przypadku pędzli zawsze była to większa ilość, niż jajca. a jak używasz rąk, to sporo Ci w ręce wsiąka. Niemniej jednak efekt jest dosyć porównywalny do tego uzyskanego dłońmi, ale ja nienawidzę czegokolwiek dotykać rękami przy makijażu

a makijaż jest szybki wg, chyba faktycznie szybszy niż przy pędzlach


eh, uwielbiam moje flaty do podkładu, ale się niestety zaczęły kurzyć
dzieki villete

zuzywam jedna pompke (nawet nie wyciskam do konca), nie wiem jak tutaj, bo roznie to na filmikach wyglada
ale ostatnio testuje nowy podklad i mi skorki podkresla (nie wiem skad one sie tam wziely), a jajo sobie z nimi ponoc radzi...zupelnie ich nie bedzie widac? serio? ja to chyba na jakis fotoszopowy cud licze
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:00   #228
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

wszystko zależy od podkładów, im rzadsze tym z reguły więcej się ich zużywa. jajco też zużywa ich mniej pewnie dlatego, że podkład jest wklepywany, więc podkład mocniej kryje, więc nie trzeba używać go dla porządanego efektu tak długo jak pędzla.

skórki zdecydowanie się ograniczają po jajcu, ja jestem mega suchoskórna, ta zima zresztą temu nie pomaga, ale faktycznie jajo niweluje efekt skórek, ale to raczej na zasadzie, że pędzel może robić lekki "peeling" twarzy, a jajco jest mokre i wklepuje, więc samych skórek nigdzie nie wyciągnie. ale jeśli podkład nowy Cię wysusza, to skórki w ciągu dnia teoretycznie pojawić się mogą, mi się zdarzyła jakaś skórka pojawić po jajcu, ale żadna tragedia ogólnie. uważam, że dla osób z suchą skórą jajko jest wybawieniem, bo naprawdę poprawia efekt i nie drażni skóry.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:07   #229
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
wszystko zależy od podkładów, im rzadsze tym z reguły więcej się ich zużywa. jajco też zużywa ich mniej pewnie dlatego, że podkład jest wklepywany, więc podkład mocniej kryje, więc nie trzeba używać go dla porządanego efektu tak długo jak pędzla.

skórki zdecydowanie się ograniczają po jajcu, ja jestem mega suchoskórna, ta zima zresztą temu nie pomaga, ale faktycznie jajo niweluje efekt skórek, ale to raczej na zasadzie, że pędzel może robić lekki "peeling" twarzy, a jajco jest mokre i wklepuje, więc samych skórek nigdzie nie wyciągnie. ale jeśli podkład nowy Cię wysusza, to skórki w ciągu dnia teoretycznie pojawić się mogą, mi się zdarzyła jakaś skórka pojawić po jajcu, ale żadna tragedia ogólnie. uważam, że dla osób z suchą skórą jajko jest wybawieniem, bo naprawdę poprawia efekt i nie drażni skóry.
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz...
wyprobuje zatem to cudo

(uzywam Mat Lumiere i Lingerie de Peau,a testuje Perfection Lumiere, wiec wszystkie raczej plynne)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:34   #230
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz...
wyprobuje zatem to cudo

(uzywam Mat Lumiere i Lingerie de Peau,a testuje Perfection Lumiere, wiec wszystkie raczej plynne)
......
w moim odczuciu śmiganie jajem jest o wiele szybsze niż innymi przyrządami te podkłady co wymieniłaś idealnie jajo nakłada...a jak wrażenia po stosowaniu P.Lumiere? i tak jak Koleżanka napisała jest świetne dla''skórkowców".
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:54   #231
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
w moim odczuciu śmiganie jajem jest o wiele szybsze niż innymi przyrządami te podkłady co wymieniłaś idealnie jajo nakłada...a jak wrażenia po stosowaniu P.Lumiere? i tak jak Koleżanka napisała jest świetne dla''skórkowców".
dark01, czuje sie w pelni namowiona
a Perfection Lumiere jest (jakby - tzn. ja mam takie odczucie, a na skladach sie nie znam) z dodatkiem silikonu i swietnie sie rozprowadza (paluchami oczywiscie), wiec przeszlam na bazy rozswietlajace i matujace (te w tubkach sephorowe, z meteorytowa jeszcze nie probowalam, ale chyba by sie gryzly)...efekt jest bardzo przyjemny, buzia ladnie wygladzona, nie przesusza, dobrze sie wtapia (tylko ostatnio wlasnie jakies skorki mi sie pojawily, ale moze to za sprawa peelingow), krycie srednie (miedzy Mat Lumiere a Lingerie), ale dla mnie wystarczajace w zupelnosci...a cere mam mieszana ze sklonnoscia do przesuszania (ale mi dluga recenzja wyszla )

a propos bazy...jajkiem tez je mozna nakladac? czy lepiej pozostac przy metodzie recznej?

i mam jeszcze do Ciebie pytanie dark, bo pisalas o nakladaniu BB pudrow sypkich (ale nie mowie o mineralnych, chyba, ze cos zle zrozumialam)...nie nabiera sie tego za duzo i tylez samo na twarzy zostaje?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:04   #232
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dark01, czuje sie w pelni namowiona
a Perfection Lumiere jest (jakby - tzn. ja mam takie odczucie, a na skladach sie nie znam) z dodatkiem silikonu i swietnie sie rozprowadza (paluchami oczywiscie), wiec przeszlam na bazy rozswietlajace i matujace (te w tubkach sephorowe, z meteorytowa jeszcze nie probowalam, ale chyba by sie gryzly)...efekt jest bardzo przyjemny, buzia ladnie wygladzona, nie przesusza, dobrze sie wtapia (tylko ostatnio wlasnie jakies skorki mi sie pojawily, ale moze to za sprawa peelingow), krycie srednie (miedzy Mat Lumiere a Lingerie), ale dla mnie wystarczajace w zupelnosci...a cere mam mieszana ze sklonnoscia do przesuszania (ale mi dluga recenzja wyszla )

a propos bazy...jajkiem tez je mozna nakladac? czy lepiej pozostac przy metodzie recznej?

i mam jeszcze do Ciebie pytanie dark, bo pisalas o nakladaniu BB pudrow sypkich (ale nie mowie o mineralnych, chyba, ze cos zle zrozumialam)...nie nabiera sie tego za duzo i tylez samo na twarzy zostaje?
..........
noo trzeba jajem nabierać z umiarem tego pudru,ja mam na mysli metodę porządnego utrwalania podkładu ,czyli nabieram puder na jajo,stepluję twarz wciskając ten puder w podkład miejsce przy miejscu,poczym twarz omiatam pędzlem,żeby usunąc jego nadmiar ewentualny.z tym,że to jajo było wczesniej używane do nakładania podkładu,jest podeschnięte ale jeszcze miekkie i sprężyste.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:11   #233
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
noo trzeba jajem nabierać z umiarem tego pudru,ja mam na mysli metodę porządnego utrwalania podkładu ,czyli nabieram puder na jajo,stepluję twarz wciskając ten puder w podkład miejsce przy miejscu,poczym twarz omiatam pędzlem,żeby usunąc jego nadmiar ewentualny.z tym,że to jajo było wczesniej używane do nakładania podkładu,jest podeschnięte ale jeszcze miekkie i sprężyste.
to jak juz bede miala jajo, to na pewno tu przyjde na kilka lekcji, bo widze, ze to wyzsza szkola jazdy
dzieki raz jeszcze
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:29   #234
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
no wlasnie...naczytalam sie o jajku i mysle czy warto kupic
ale nie no i mam wrazenie, ze jednak 'zje' wiecej podkladu niz rozprowadzanie palcamprzemawia do mnie argument, ze skraca malowanie (z tego co widzialam na YT to trzeba sie namachac troche)...i...(nie uzywalam nigdy pedzli ani gabeczek )...jak myslicie?

jedynie te efekty koncowe, o ktorych mowicie mnie kusza...tylko czy nie zrobie sobie 'krzywdy'?
Dlatego jak mam się umalowac w pięc minut przed wyjściem rano do pracy wybieram pędzel Flat top. Jajo wymaga większej precyzji, a przez to i czasu.
Ale efekt faktycznie jest fajny - szczególnie lubię to niepodkreślanie skórek - chociaż to efekt kilku godzinny tylko. Później niestety skórki odznaczają się tak jak i przy pędzlu.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:54   #235
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Kusicie tym jajcem A mogłybyście wrzucić porównanie - podkład nałożony pędzlem/palcami, a podkład nałożony jajem?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:11   #236
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Kusicie tym jajcem A mogłybyście wrzucić porównanie - podkład nałożony pędzlem/palcami, a podkład nałożony jajem?
Podbijam prośbę, bo i teraz ja jajem jestem skuszona, a miałam kupić flat topa
__________________
Why not?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:14   #237
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

dziewczyny, wy chyba trochę przeceniacie możliwości jaja ono cudów nie zrobi, po prostu niesamowicie stapia podkład ze skórą, podejrzewam, że efekt można przyrównać do efektu podkładu nałożonego palcami (też się stopi od wklepywania i temp ciała), flatem też można postarać się o taki efekt, ale będzie on pracochłonniejszy i jednak efekt stopienia nie zawsze wyjdzie. jajem po prostu to jest naturalny efekt, że przy moim podkładzie moja skóra wygląda, jakby podkładu nie miała.

wątpię więc, że da się to dobrze uchwycić na zdjęciu. chyba, że ktoś ma dobre szkło do makra.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana

Edytowane przez villete
Czas edycji: 2012-01-31 o 21:17
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:27   #238
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy chyba trochę przeceniacie możliwości jaja ono cudów nie zrobi, po prostu niesamowicie stapia podkład ze skórą, podejrzewam, że efekt można przyrównać do efektu podkładu nałożonego palcami (też się stopi od wklepywania i temp ciała), flatem też można postarać się o taki efekt, ale będzie on pracochłonniejszy i jednak efekt stopienia nie zawsze wyjdzie. jajem po prostu to jest naturalny efekt, że przy moim podkładzie moja skóra wygląda, jakby podkładu nie miała.

wątpię więc, że da się to dobrze uchwycić na zdjęciu. chyba, że ktoś ma dobre szkło do makra.
Prawdę powiedziawszy, to najbardziej skusiły mnie Wasze recenzje, że dzięki jaju skórki nie będą podkreślone. Już teraz nakładam podkład palcami w taki sposób, że większość uważa, że się nie maluję, bo przecież nie widać smug itp.
Tylko ja ciągle widzę te skórki.... i tutaj już nic nie pomaga, żadne peelingi, kremy, nic :/
__________________
Why not?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:32   #239
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

siema siema widzę że pół wątku essence/catrice już tu jest
ja tez zamówię to jajo z all, tylko się ogarnę a jeszcze piszecie, że jest wybawieniem dla skóry suchej...
ciekawe czy efekt mnie powali, czy będzie po prostu ładnie, jestem ciekawa
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:33   #240
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy chyba trochę przeceniacie możliwości jaja ono cudów nie zrobi, po prostu niesamowicie stapia podkład ze skórą, podejrzewam, że efekt można przyrównać do efektu podkładu nałożonego palcami (też się stopi od wklepywania i temp ciała), flatem też można postarać się o taki efekt, ale będzie on pracochłonniejszy i jednak efekt stopienia nie zawsze wyjdzie. jajem po prostu to jest naturalny efekt, że przy moim podkładzie moja skóra wygląda, jakby podkładu nie miała.

wątpię więc, że da się to dobrze uchwycić na zdjęciu. chyba, że ktoś ma dobre szkło do makra.
no to wylalas na nas kubel zimnej wody


Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Prawdę powiedziawszy, to najbardziej skusiły mnie Wasze recenzje, że dzięki jaju skórki nie będą podkreślone. Już teraz nakładam podkład palcami w taki sposób, że większość uważa, że się nie maluję, bo przecież nie widać smug itp.
Tylko ja ciągle widzę te skórki.... i tutaj już nic nie pomaga, żadne peelingi, kremy, nic :/
mam podobnie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 17:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.