Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 15:31   #631
ojanna29
Przyczajenie
 
Avatar ojanna29
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cześć Czerwonowłosne. Słuchajcie jakiś czas temu zafarbowałam swoje ciemne blond włosy na czerwono farbą Palette (pierwsze farbowanie, w dodatku nie wiedziałam, ze ta farba ma tak złe recenzje i że taka straszna jest). Teraz tęsknię już za swoimi włosami i czekam na odrosty. Czy jak nałożę za jakiś czas na tą farbę kolor blond zbliżony do mojego to czy ten blond chwyci czy powstanie różowo-ruda papka?? Dodam, że włosy zniszczyły mi się od tego farobwania, ale stosuję odżywki i maski i trochę z nimi juz lepiej. Proszę o porady
ojanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:01   #632
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

witam Panie ; )
również mam czerwone włosy, farbuje różnymi farbami, ponieważ odcienie bardzo szybko mi się nudzą i zmieniam je.
mam do was pytanie, bo widziałam przeglądając wątek, że niektóre z was farbowały safirą.
mam włosy za ramiona , dość gęste
czy starczy mi jedno opakowanie? ; >
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:25   #633
zivah
Raczkowanie
 
Avatar zivah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam wszyskie czerwonowłose )
Otóż nie jestem stała w kolorach włosów więc zmieniam je co chwila. Ostatnio mam szał na punkcie czerwonych włosków. Najpierw ( wychodziłam z czerni takiej już spłukanej ) używałam dekoloryzatora ( renee blanche ) , rozjaśniacz i londa "intensywna czerwień"( 1 ) Włosy wyszły że tak powiem nijakie. Lekkie odcienie czewieni . Ostatnio zafarbowałam Syos " Intensywna czerwień " ( 2 )- czy coś takiego i wyszedł kolor no dosyć fajny , tylko widzę że powolutku się spłukuje ( farbowałam jakiś tydzień temu). Doradzcie mi dziewczyny czym mogę sobie zrobić kolor włosów taki bardziej intensywny czerwony ( coś takiego jak ma Hayley Williams z Paramore ( 3 ) lub ta laska ( 4 ))

( 1 ) http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5305792_n.jpg
( 2 ) http://29.media.tumblr.com/tumblr_li...xhcdo1_500.jpg
http://28.media.tumblr.com/tumblr_li...do1_r1_500.jpg
( 3 ) http://29.media.tumblr.com/tumblr_li...sb9zo1_500.png
( 4 ) http://25.media.tumblr.com/tumblr_li...c32mo1_500.jpg
zivah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:58   #634
koralina_johns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez zivah Pokaż wiadomość
Witam wszyskie czerwonowłose )
Otóż nie jestem stała w kolorach włosów więc zmieniam je co chwila. Ostatnio mam szał na punkcie czerwonych włosków. Najpierw ( wychodziłam z czerni takiej już spłukanej ) używałam dekoloryzatora ( renee blanche ) , rozjaśniacz i londa "intensywna czerwień"( 1 ) Włosy wyszły że tak powiem nijakie. Lekkie odcienie czewieni . Ostatnio zafarbowałam Syos " Intensywna czerwień " ( 2 )- czy coś takiego i wyszedł kolor no dosyć fajny , tylko widzę że powolutku się spłukuje ( farbowałam jakiś tydzień temu). Doradzcie mi dziewczyny czym mogę sobie zrobić kolor włosów taki bardziej intensywny czerwony ( coś takiego jak ma Hayley Williams z Paramore ( 3 ) lub ta laska ( 4 ))
calkiem ladnie Ci po syoss'ie wyszlo a jaki masz naturalny kolor ? taki kolor jak na zdjeciu to chyba tylko tonerem Ci wyjdzie....
koralina_johns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:34   #635
zivah
Raczkowanie
 
Avatar zivah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Naturalnie mam taki ciemny "mysi" blond. O tonerze myślałam ale b. szybko się zpłukuje. A używał ktoś z was proszku do włosów ? np . Na allegro jest taki do pasemek http://allegro.pl/leo-do-pasemek-cze...542362178.html ?
zivah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:12   #636
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Myślicie, że istnieje jakiś szampon koloryzujący/pianka czy inne cudo, które pozwoli mi uzyskać krwisto-czerwone włosy nie na stałe? Marzy mi się coś w stylu Rihanny (czy Wiśniewskiego), ale chcę, żeby była to opcja typowo "wakacyjna", czyli zmyje się np. po 24 myciach.
Teraz mam swój naturalny kolor, jasny brąz. Kiedyś farbowałam henną, wiem, że to przeciwwskazanie do ponownych farbowań zwykłymi farbami, ale minęły od tego czasu już chyba 2 lata.
Jeśli zależy Ci na tak intensywnym kolorze, a obecnie masz włoski jasnobrązowe, to na pewno musiałabyś najpierw rozjaśnić, a dopiero później nałożyć czerwoną farbę. Jeśli jednak nie planujesz zostawić sobie tego kolorku na dłużej, to nie wiem czy jest sens tak niszczyć włosy Czerwona farba szybko się spłukuje, niestety ciężko później zupełnie pozbyć się z włosów czerwonego pigmentu. Szamponem do 24 myć możesz ewentualnie uzyskać na swoich włoskach coś a la wiśniowy kolor, bordo, taka intensywna czerwień jak u wiśniewskiego czy rihanny niestety bez rozjaśniania nie wyjdzie, no chyba ze ktoś ma naturalne baaardzo jasne włosy )


Zivah - popieram, po Syosie masz włoski śliczne Ja bym nawet nic nie zmieniala Ewentualnie jeśli się spłukuje to spróbuj odświeżyć kolor szamponetką, polecam Marion Intensywna Czerwień Fakt, toner niestety spłukuje się błyskawicznie. Co do proszku, nie używałam, z tego co widzę to fajna sprawa bo rozjaśnia i farbuje jednocześnie, ale myślę że uzyskasz podobny efekt jak podczas osobnego rozjaśniania i farbowania, na pewno jednak szybciej i wygodniej
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:37   #637
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam dziewczęta !!
W zeszłą niedzielę minęły 2 tygodnie odkąd farbowałam Garnier czerwony rubin.. i muszę powiedzieć,że.. jestem zawiedziona :/...
Kolor się spłukał już po tygodniu.. (fakt była to farba bez amoniaku) i teraz mam czerwono-rude Nie mogę ich ogarnąć :/ używam szamponów,odżywek do farbowanych włosów chroniące przed płowieniem...ale to mało co daje :/... Rozjaśniałam włosy jakiś 1 miesiąc może ponad temu... jak myślicie kiedy w końcu czerwień będzie mi się w miare normalnie trzymała?
Wiem , że takie kolory bardzo szybko się wypłukują.. ale moim zdaniem używanie farby 2x w miesiącu to przesada
Jeszcze się ze swoimi wstrzymam..,ale już mam kupioną Palette Rubinowy fiolet Kolor wydaje się mega Zobaczymy jak pofarbuje w połowie kwietnia ^^
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 10:15   #638
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Aby się czymś zająć, napiszę sobie w Waszym wątku

Otóż... właśnie siedzę sobie z położoną farbą na włosach ( loreal, bardzo intensywna czerwień).... to moje pierwsze farbowanie.. o czerwonych włosach myślałam już od ponad pół roku.... Mam włosy ciemnobrązowe.... trochę się zmartwiłam ( farbę kupiłam wczoraj na hura!) że jest z amoniakiem..... zostało mi jeszcze 15 minut i zastanawiam się czy jednak nie pobiec jej już zmyć ;P obawiam się po prostu tego co mi wyjdzie i jak mi w takich włosach będzie ( domyślam się,że na moich ciemnych włosach ta czerwień taka czerwoniasta pewnie nie wyjdzie). Mam nadzieję pokazać Wam efekty jeśli będziecie chciały
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 11:30   #639
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czekam,czekam na zdjęcia )

Też miałam taką myśl jak farbowałam po raz 1 na czerwono
Na szczęście kolor się podoba i mnie i innym , więc super

Farby z amoniakiem , są bardziej szkodliwe dla włosów..no ale.. które nie są?
Ja używałam 2 x bez amoniaku i żałuje , bo strasznie szybko zeszła ;/ , natomiast zawsze jak używałam z amoniakiem trzymały się dłużej i kolor był ładniejszy.
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 12:39   #640
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość

Farby z amoniakiem , są bardziej szkodliwe dla włosów..no ale.. które nie są?
Ja używałam 2 x bez amoniaku i żałuje , bo strasznie szybko zeszła ;/ , natomiast zawsze jak używałam z amoniakiem trzymały się dłużej i kolor był ładniejszy.
Ja najchętniej to bym farbowała włosy co dwa tygodnie bo czerwienie i rudości bardzo szybko się wypłukują. Teraz mam krótkie włosy i jestem zmuszona myć je częściej bo po spaniu sterczą mi na wszystkie strony. Ale żeby nie niszczyć ich tak bardzo po trzech tygodniach od farbowania nakładam szamponetkę by odświeżyć kolor. Także staram się farbować włosy tak co 5 tygodni. Tylko nie zawsze mi to wychodzi
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 13:03   #641
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Na razie bez zdjęcia ;] Ale jestem zadowolona... mam włosy do połowy pleców i zużyłam w sumie ok 2/3 płynu jaki powstał - no nie wiem, nakładałam, nakładałam i strasznie dużo mi sięwydawało, a że zwątpiłam to resztę już zostawiłam. Farba bardzo ładnie się przyjęła. Mimo że nie nałożyłam jej całej, mam ciemne i długie włosy, uzyskałam ładną, ciemną czerwień Także myślę, że na krótszych włosach i przy użyciu całego płynu z pewnością można osiągnąć czerwień podobną do tej na opakowaniu.

Hm.. i włosy tak ładnie pachną teraz

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2011-04-06 o 13:04
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 14:03   #642
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam mogę się dołączyć?
Właśnie siedzę z intensywną rubinową czerwienią palette na głowie i czekam co mi z tego wyjdzie
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/


Edytowane przez Nescaa
Czas edycji: 2011-04-06 o 14:36
Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:38   #643
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Moje drogie! dzięki za pomoc z ta safirą ogniste chili, będe szukać tak jak doradzacie w Realu (tyle, że tam gdzie mieszkam, czyli we wrocławiu, jest chyba tylko jeden Real jakoś daleko od centrum. no ale trudno. ) mam tylko pytanie - jak Wam te czerwienie Safiry wychodziły na głowie? strasznie by mi zależało na jakiś fotkach, bo sie trochę boję, że mi kolor nie podpasuje. chciałabym jakiś bardziej rudo-czerwony, niż bordowy.
A Safire wybrałam ze wzgledu na to, ze ponoc mniej niszczy wlosy i ma odswiezacz koloru.

aaa, ze swoje strony polecam szamponetki Venity - rewelacyjny kolor, szkoda tylko, ze sie szybko zmywa
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:47   #644
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez izajasz Pokaż wiadomość
Moje drogie! dzięki za pomoc z ta safirą ogniste chili, będe szukać tak jak doradzacie w Realu (tyle, że tam gdzie mieszkam, czyli we wrocławiu, jest chyba tylko jeden Real jakoś daleko od centrum. no ale trudno. ) mam tylko pytanie - jak Wam te czerwienie Safiry wychodziły na głowie? strasznie by mi zależało na jakiś fotkach, bo sie trochę boję, że mi kolor nie podpasuje. chciałabym jakiś bardziej rudo-czerwony, niż bordowy.
A Safire wybrałam ze wzgledu na to, ze ponoc mniej niszczy wlosy i ma odswiezacz koloru.

aaa, ze swoje strony polecam szamponetki Venity - rewelacyjny kolor, szkoda tylko, ze sie szybko zmywa
Ja robiłam Safirą ogniste chilli i wyszła właśnie rudo-czerwona, także kupuj śmiało
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:23   #645
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To jeśli mogę - pokazuję zdjęcia po farbowaniu

Pierwsze - foto po farbowaniu. Właściwie to wyszła mi taka wiśnia.... w każdym świetle ( i na monitorze wygląda inaczej). U mojego TŻa była głęboka, ciemna czerwień - u mnie w brązik nawet wpada.... Choć w słońcu odbijają taką ciemną czerwienią, że aż się ludzie oglądają :P Ale myślę,że po kolejnym farbowaniu kolor będzie ok.

Drugie foto -przedstawia mniej więcej mój naturalny kolor.


edit. znalazłam lepsze zdjęcie, ukazujące mój naturalny kolor przed farbowaniem, więc podmieniłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja rudy.jpg (119,8 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6265.jpg (36,1 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2011-04-10 o 20:03
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 15:25   #646
slonkoxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 45
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Monika jakiej farby uzywalas?
slonkoxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 15:33   #647
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kotalina Pokaż wiadomość
Jeśli zależy Ci na tak intensywnym kolorze, a obecnie masz włoski jasnobrązowe, to na pewno musiałabyś najpierw rozjaśnić, a dopiero później nałożyć czerwoną farbę. Jeśli jednak nie planujesz zostawić sobie tego kolorku na dłużej, to nie wiem czy jest sens tak niszczyć włosy Czerwona farba szybko się spłukuje, niestety ciężko później zupełnie pozbyć się z włosów czerwonego pigmentu. Szamponem do 24 myć możesz ewentualnie uzyskać na swoich włoskach coś a la wiśniowy kolor, bordo, taka intensywna czerwień jak u wiśniewskiego czy rihanny niestety bez rozjaśniania nie wyjdzie, no chyba ze ktoś ma naturalne baaardzo jasne włosy )
Myślisz, że na rozjaśnionych, blond włosach, jaką farbę użyć żeby miec włosy a`la Rihanna ?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 19:57   #648
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez slonkoxD Pokaż wiadomość
Monika jakiej farby uzywalas?

Farba Loreal Feria Preference P67 bardzo intensywna czerwień Teraz żałuję, że nie położyłam całości tego co było w buteleczce, bo położyłam tylko ok 2/3 zawartości
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 20:05   #649
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Proponowałabym wspomnianą już Safirę, dziką orchideę lub ogniste chilli, ogniste chilli jest troszkę jaśniejsze, bardziej intensywne ewentualnie Syoss, nie pamiętam dokładnie nazwy koloru, ale taką intensywną czerwień mają tylko jedną. Londa ognista czerwień wyszła mi kiedyś na nierozjaśnionych włosach ładnie, także myślę że na rozjaśnionych kolor byłby naprawdę intensywny, więc możesz też spróbować. Ja ostatnio farbowałam Joanną Czerwoną porzeczką, ładnie wyszła ale strasznie szybko się spłukała, wiem że czerwone farby się szybko spłukują, ale Joanna pobiła chyba jakiś rekord Dlatego teraz ratuję się szamponetkami bo szkoda mi co chwile farbować farbą
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 11:05   #650
Malowanka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wisznice
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Chciałabym mieć czerwone włosy

Hej mam problem bo mam farbe czerwona porzeczka a mam pomalowane teraz wlosy na czarny i nie wiem jaki kolor mi wyjdzie czy taki jaki chcem?
Malowanka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 13:46   #651
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Na czarne nie wyjdzie ci kolor czerwony.
Ewentualnie jakiś połysk..
__________________


Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:29   #652
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A ja kilka dni temu znowu zafarbowałam włosy Garnier Color Naturals 6.46 Czerwień Miedziana . Z dnia na dzień coraz mniej podoba mi się ten kolor. Pewnie dlatego że mam krótkie włosy i zauważyłam że zawsze przy takiej długości jestem bardzo wybredna. Zastanawiam się czy nie poczekać z miesiąc i nie zafarbować na czerwony. Znalazłam ciekawy kolor Londa Color Blend 47 Ognisto Czerwony. Używała któraś z was?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:36   #653
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
A ja kilka dni temu znowu zafarbowałam włosy Garnier Color Naturals 6.46 Czerwień Miedziana . Z dnia na dzień coraz mniej podoba mi się ten kolor. Pewnie dlatego że mam krótkie włosy i zauważyłam że zawsze przy takiej długości jestem bardzo wybredna. Zastanawiam się czy nie poczekać z miesiąc i nie zafarbować na czerwony. Znalazłam ciekawy kolor Londa Color Blend 47 Ognisto Czerwony. Używała któraś z was?
wychodzi ładna czerwień intensywna trwała jest dość, jak sie splukuje to robi sie trochę ruda
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 16:52   #654
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zakochałam się w kolorze włosów tej dziewczyny Przeglądałam dzisiaj wszystkie możliwie dostępne farby drogeryjne i niestety albo są w stylu Michała Wiśniewskiego albo wpadają w wiśnię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10124616.jpg (79,2 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51314406.jpg (74,6 KB, 166 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 23:34   #655
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mam jeszcze pytanie odnosnie Safiry chili. już tu o tym rozmawiałyśmy, ale mam jeszcze pytanie, czy kolor na pewno wychodzi taki rudo-czerwony? nie bede miec na głowie czerwieni jak Wiśniewski? naprawde wolałabym nie.
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 13:13   #656
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej
Potrzebuje porady, chodzi mi o kontrasty.
Podobno są do pasemek, nic się nie stanie jak naloży się na całe włosy?

Skłaniałabym się do użycia tego:
http://allegro.pl/oyster-perlacolor-...508145069.html


Co sądzicie?

Edytowane przez Anastazis
Czas edycji: 2011-06-25 o 23:07
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 13:17   #657
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Anastazis ja Ci niestety nie odpowiem na pytania bo nie znam się na profesjonalnych kosmetykach do farbowania. Sama dopiero zaczynam z nimi przygodę
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 15:37   #658
Sophiobine
Przyczajenie
 
Avatar Sophiobine
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Zakochałam się w kolorze włosów tej dziewczyny Przeglądałam dzisiaj wszystkie możliwie dostępne farby drogeryjne i niestety albo są w stylu Michała Wiśniewskiego albo wpadają w wiśnię.
to połączenie marchewki i ciemnej czerwieni, tyle że z przewagą czerwonego.
miałam kiedyś taki kolor po zmieszaniu szamponetki rudy i czegoś burgundowego.
farbami drogeryjnymi tego raczej nie uzyskasz, chyba żeby zaryzykować z mieszaniem
tyle, że dwa opakowania farb, to tyle ile wizyta u fryzjera w przybliżeniu, więc niewarto ryzykować
w katalogach odcieni farb profesjonalnych też czegoś takiego nie widziałam, jest to bardzo nasycony kolor i ewidentnie kładziony na blond.

Edytowane przez Sophiobine
Czas edycji: 2011-04-17 o 15:47
Sophiobine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:09   #659
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mam małe pytanko. Dziś chciałam zobaczyć jak moje włosy zareagują na czerwień granatu ;p. Więc pofarbowałam pasemko. I pytanie- ile może stać otwarta szamponetka zawinięta w woreczek?
__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:38   #660
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

heeej!

Dziewczyny mam pytanie! Była tu już poruszona kwestia schodzenia z ciemnych kolorów jak brązy czy czerń na czerwony. Ale jak się ma rudy do takiej czerwieni? Dorobiłam się niezłej marchewy, ale naszła mnie ogromna ochota na czerwień. tzn taki jasno buraczkowy odcień, delikatnie wchodzący w ciemny róż albo fiolet. Teraz moje pytanie - mogę spokojnie zafarbować włosy takim odcieniem na to co mam teraz? Tzn boje się, że ta czerwień nie pokryje do końca rudości, albo zacznie się wypłukiwać i będę miała coś okropnego na głowie, bo jakoś te dwa kolory nie bardzo mi do siebie pasują.. Doradzicie?

Dodaje zdjęcie:
1. mój kolor, ale w bardzo ostrym słońcu. Zazwyczaj jest mniej intensywny.
2. Kolor, który mi się marzy <3
3. Farba, którą myślałam użyć (joanna multi cream color. królewski burgund)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia PC102392.jpg (160,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img33656.z-grzywka.950083.jpg (34,1 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg multi-cream-color-krolewski-burgund-joanna_8101_3.jpg (9,1 KB, 102 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.