Tż-et i koleżanka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 23:48   #31
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
On z Tobą nie chce mieszkać, bo to popsuje wasze relacje?
Zapytaj go, jak więc on wyobraża sobie wasz związek za kilka lat. Co, dalej "chodzenie" ze sobą?

Masakra.
Pogadaj z nim poważnie na temat tej sytuacji, o koleżance, o waszych relacjach. To jedyna szansa na rozwiązanie.
może facet sie boi po prostu, moze to dla niego za szybko? bo jednak wspólne mieszkanie to jest jakby kolejny krok w zwiazku. Nie kazdy chce go pokonywac tak szybko. Jedni dojrzewaja do tego szybciej inni potrzebuja wiecej czasu. Ja rozumiem jego argument. Troche sie dziwie Tobie Autorko, że się godzisz na taki układ. Ja bym np. miała obiekcje co do mieszkania mojego TŻ z jakąkolwiek koleżanką. Mało kolegów ma?
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 08:33   #32
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Tż-et i koleżanka

Nie rozumiem czemu niektóre wizażanki uważają, że jak facet mieszka z koleżanką to od razu będą się seksić i będzie leciał na dwa fronty. Takie traktowanie moim zdaniem uwłacza męskiej inteligencji
Tak samo nie widzę niczego złego w trzymaniu swoich rzeczy u znajomego w pokoju, jeśli akurat ona potrzebuje więcej miejsca a on to miejsce u siebie w szafkach ma. Naprawdę uważacie, że ona tam na pewno będzie trzymała bieliznę i kuse wdzianka, a nie akurat nieużywane części garderoby (np. w lecie sweterki a w zimie spódnice).

Chłopak autorki jest młody i nie musi po roku już chcieć się pchać we wspólne mieszkanie, bo to 1. duży krok jest 2. to takie jakby następny etap związku i naprawde trezba czuć, że to jest to czego się chce 3. zapewne od niedawna mieszka sam (bez rodziców) i chce się jeszcze nacieszyć mieszkaniem samemu i możliwością rozrzucania skarpetek po pokoju
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 08:40   #33
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu niektóre wizażanki uważają, że jak facet mieszka z koleżanką to od razu będą się seksić i będzie leciał na dwa fronty. Takie traktowanie moim zdaniem uwłacza męskiej inteligencji
Tak samo nie widzę niczego złego w trzymaniu swoich rzeczy u znajomego w pokoju, jeśli akurat ona potrzebuje więcej miejsca a on to miejsce u siebie w szafkach ma. Naprawdę uważacie, że ona tam na pewno będzie trzymała bieliznę i kuse wdzianka, a nie akurat nieużywane części garderoby (np. w lecie sweterki a w zimie spódnice).
ja mieszkam z kumplem, 4 rok nam leci. nigdy nic do siebie nie czulismy i nigdy nic miedzy nami nie bedzie. ja mam pokoj 6m2 i sporego psa. i jakos NIGDY nie przyszlo mi do glowy, zeby cokolwiek trzymac u wspollokatora w pokoju, a rzeczy mam bardzo duzo. te "sweterki w lecie/spodnice w zimie" rownie dobrze moze zawiezc do domu, zeby jej nie wadzily.
gdyby jakas laska wypowiadala sie tak jak ona - tez mialabym ale do wspolnego mieszkania.

doczepilyscie sie tez do rady wspolnego mieszkania, ale one padly ZANIM dziewczyna podala ich wiek i staz zwiazku, wiec zluzujcie gacie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 08:48   #34
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ja mieszkam z kumplem, 4 rok nam leci. nigdy nic do siebie nie czulismy i nigdy nic miedzy nami nie bedzie. ja mam pokoj 6m2 i sporego psa. i jakos NIGDY nie przyszlo mi do glowy, zeby cokolwiek trzymac u wspollokatora w pokoju, a rzeczy mam bardzo duzo. te "sweterki w lecie/spodnice w zimie" rownie dobrze moze zawiezc do domu, zeby jej nie wadzily.
gdyby jakas laska wypowiadala sie tak jak ona - tez mialabym ale do wspolnego mieszkania.

doczepilyscie sie tez do rady wspolnego mieszkania, ale one padly ZANIM dziewczyna podala ich wiek i staz zwiazku, wiec zluzujcie gacie.
Zgadzam się. Jaką Autorka może mieć pewność, że dziewczyna będzie trzymać u faceta właśnie odzież aktualnie nieużywaną, a nie majty? Wg mnie ta laska i chłopak niepotrzebnie stwarzają lekko dwuznaczną sytuację, a właściwie to on stwarza, a jego kumpela z tego korzysta
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:01   #35
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Tż-et i koleżanka

Nigdy bym się na coś takiego nie zgodziła, mój facet nawet by mi czegoś takiego nie zaproponował. Ale my mamy taką zasadę, że nie spotykamy się sam na sam ze znajomymi przeciwnej płci, a co dopiero mieszkanie. Ale to z własnej potrzeby, mimo, że już od dawna nas to nie dotyczy bo mieszkamy razem.
Teraz modne są "luźne związki" w stylu "hulaj dusza, piekła nie ma" i też byłam w takim. Jednak zwykle (nie mówię, że zawsze!) jakoś dziwnym trafem to faceci mają więcej swobody, a kobiety się na to godzą by go nie stracić. Każdy ma inne poczucie osobistej przestrzeni, ale jak facet kocha to chce zamieszkać ze swoją kobietą, a nie jakąś "koleżanką". Dla mnie mój mężczyzna jest jak najbliższa rodzina, a nie znajomy do kina i seksu.
To tylko moja opinia, moje podejście, ale naprawdę u nas się sprawdza już od wielu lat.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:35   #36
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Wszystko było jeszcze nawet ok dopóki w czasie rozmowy moje koleżanki (z którymi szukam mieszkania) zaproponowały żartem, że one się wprowadzą we dwie do wolnego pokoju (w mieszkaniu w którym będzie mieszkał mój tż-et i ta koleżanka) a ja do pokoju tż-ta na co ona, że takie mieszkanie jest niezdrowe i będziemy się nawzajem odwiedzać Miłe to nie było że podjęła już decyzję za nas a mój tż-et się nawet nic nie odezwał...
Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Albo mówi, że u mojego tż-ta w pokoju będzie trzymała część swoich ciuchów bo w swoim pokoju się może nie pomieścić[COLOR="Silver"]
Nie ma nic złego w wynajmowaniu mieszkania z koleżanką, ale mam wrażenie, że koleżanka twojego chłopaka za bardzo się panoszy. Trochę to wygląda tak jakby ona tam podejmowała decyzje a twój chłopak na wszystko się zgadzał. Mi by coś takiego nie odpowiadało i odpuściłabym sobie tą znajomość.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 13:40   #37
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Tż-et i koleżanka

No właśnie, takie mieszkanie z koleżanką, bo znają się jak łyse konie, a z Tobą nie jest jeszcze gotowy na mieszkanie można jeszcze zrozumieć, ale teksty tej dziewczyny rzucane w Twoją stronę są co najmniej nie na miejscu - tak, jakby chciała Ci udowodnić, 'kto tu rządzi'. Myślę, że powinnaś porozmawiać z facetem o tym, jak on sobie wyobraża ich wspólne mieszkanie, co z tymi rzeczami trzymanymi w pokoju itp.

Choć ja mimo wszystko nie wyobrażam sobie, by mój TŻ mieszkał z inną dziewczyną, niż ja... Wtedy zawsze mimo wszystko rodzi się jakaś intymność. No, chyba, że byłaby gruba i brzydka
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 14:16   #38
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Tż-et i koleżanka

Ja mieszkałam z dwoma chłopakami, z którymi się bardzo dobrze dogadywałam... Szczególnie z jednym się naprawdę zżyłam I choć już ponad dwa lata nie mieszkamy razem często się spotykamy i dużo rozmawiamy Traktuję go jak przyjaciela i mam nadzieję, że z wzajemnością

Od razu mówię, że nigdy do niczego bardziej intymnego nie doszło- więc DA SIĘ!

W tym czasie mój Teżet- zresztą od połowy roku nawet narzeczony mieszkał w zupełnie innym mieszkaniu z zupełnie innej strony miasta...
Teraz jesteśmy po ślubie i mieszkamy sobie razem i nic przez mieszkanie z facetami czy mieszkanie osobne w naszych relacjach nie zepsuło

ALE
nie trzymałam swoich rzeczy u chłopaków w pokoju i mi przy moich liberalnych poglądach też by się to nie podobało
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 16:04   #39
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
ALE
nie trzymałam swoich rzeczy u chłopaków w pokoju i mi przy moich liberalnych poglądach też by się to nie podobało
Samo trzymanie rzeczy przez współlokatorkę w pokoju innego chłopaka nie uważam za coś złego. Najpewniej tak się umówili.
Ale zachowanie ich obojga mi się nie podoba. Koleżanka wydaje się władcza, a chłopak jakby nie miał swojego zdania i zapomniał języka w gębie, bo koleżanka za niego odpowiada. Dziwne jest też to że tak bardzo upiera się żeby z nią mieszkać, chociaż wie że jego dziewczynie nie do końca to odpowiada.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 19:46   #40
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Tż-et i koleżanka

Ja w życiu bym się nie zgodziła żeby mój TŻ mieszkał z jakąś koleżanką, lepiej dmuchać na zimne I tobie radzę odwieść go od tego pomysłu, tym bardziej że z tego co piszesz, ta jego koleżaneczka strasznie się panoszy i chce pokazać że "ona tu rządzi"
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:37   #41
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Tż-et i koleżanka

Nie podobałaby mi się ta sytuacja i na pewno na Twoim miejscu porozmawiałabym szczerze z chłopakiem. Nakłada się na siebie kilka spraw do przedyskutowania: brak chęci Twojego chłopaka na wspólne mieszkanie, jego dość bierny stosunek wobec awansów koleżanki, w końcu sam fakt, że najwyraźniej przedkłada jej uczucia nad Twoje. Niech wybierze, której z Was nie chce zranić, zamiast zachowywać się jak - wybacz - biedne, apatyczne cielę.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.