jak macie ulozone ubrania w szafie? :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 16:50   #61
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

ojjj nie chcialabym by ktokolwiek zobaczyl moja szafe w tym momencie u mnie porzadek trwa okolo tyg a pozniej... drzwi krzeselkiem musze podpierac
a teraz to polowa szafy lezy na podlodze bo probuje spakowac sie na wakacje
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:15   #62
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez lala77 Pokaż wiadomość
ojjj nie chcialabym by ktokolwiek zobaczyl moja szafe w tym momencie u mnie porzadek trwa okolo tyg a pozniej... drzwi krzeselkiem musze podpierac
a teraz to polowa szafy lezy na podlodze bo probuje spakowac sie na wakacje
U mnie jest tak samo....
Muszę jakoś ułożyć ciuchy, bo jak wrócę z wakacji to będę miała pewnie wszystko do prania, a w takim bałaganie nic nie znajdę.
Tylko, że jak układam to wtedy robię to porządnie i pedantycznie - barwami, długością rękawa itp. Potem i tak wszystko się "wymiesza"...
W szafie mam nawet porządek, bo wszystko wisi na wieszakach, ale za to pod tymi ciuchami na dole mam masę ciuchów...Gorzej już w szafie z półkami.
Jak Wam się udaje utrzymać porządek? U mnie już po kilku dniach wygląda tak samo, jak przed sprzątaniem....
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:19   #63
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

jam mam natchnienie i chęć to robię porządek i ukladam kolorystycznie tzn koszulki .. reszta wisi na wieszakach ale po 3 dniach jest bajzel. i nie znalazłam recepty na to żeby idealny stan potrwał dłużej niż tydzień.
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:52   #64
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Ja mam ogromną szafę, a w niej ogromny bałagan, ale powoli się za nią zabieram. Chyba sobie wymyślę jakiś pokręcony system (typu: codzienne bluzeczki, czarne bluzeczki, wyjątkowe bluzeczki) bo to mi chyba najbardziej odpowiada
Skąd ja to znam Co jakiś czas robię w niej generalny porządek, który trwa do pierwszego ubierania się
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 00:12   #65
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Mieszkam z TŻtem a on jest pedantem więc muszę mieć porządek we wszystkim-w ciuchach, kosmetykach, chemii gospodarczej, butach.
Mamy 2 szafy w pokoju i szafę w łazience.
W łazience mam koszyk na bieliznę, w 1 szafie na wieszakach-koszule, żakiety, spódnice na wieszakach na spódnice i spodnie na drążkach na spodnie (moje i TŻta).
W drugiej części szafy wiszą płaszcze -także moje, krótkie kurtki (tam są moje 3 katany), koszule i koszulki TŻta i jego garnitury i moje cienkie sukienki w jednym pokrowcu.
W szafie z półkami trzymamy swetry. Każde z nas ma swoją półkę.Na mojej są swetry, kardigany i wełniane kamizelki.
Mamy też szafie po 2 kontenery z pokrywą -w nich mam topy i spódnice, które nie mają wieszaczków (mam takie 4) oraz piżamy, rajstopy ( w opakowaniach i małej torebce), 2 kostiumy kąpielowe i podkolanka.
Na apaszki, rękawiczki, szaliki i czapki mamy pudełko na półce nad wieszakiem na okrycia wierzchnie.
Nad kuchnią mamy 3 pudła z odzieżą sportową na narty i na rower no i na 2 kaski rowerowe.
Mamy meble z IKEA więc w nich przewidziane jest sporo praktycznych rozwiązań (takich jak drewniany wysuwany wieszak na spodnie) i tekturowe pudła IKEA.
Na jednej z szaf mamy 2 pudła, w których trzymamy buty.
Mieszkanko mamy małe więc może nie wygląda to taki idealnie jakby życzył sobie tego TŻ ale porządek mamy.
W przyszłości mamy zamiar wybudować dom, więc na ubrania najpewniej albo będzie duża szafa albo garderoba.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 06:47   #66
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez nimfawodna83 Pokaż wiadomość
Zastanawiawialam sie jak byloby japraktyczniej poukladac ubrania w szafie, tak aby rano mozna bylo cos szybko sklecic i nie tracic duzo czasu na zastanawianie sie co z czym skomponowac.
Narazie mam je ulozone kolorami, ale nie do konca jest to dobre. bo mam dosyc sporo rzeczy i niezbyt duza szafe i rzeczy leza na polkach jedne na drugich, tak ze trudno mi sie szybko zdecydowac co wybrac.

moze macie na to jakies sposoby?


slyszalam ze mozna by poukladac rzeczy na 2 kategorie np. takie uniwersalne, stonowane do wszystkiego pasujace i te pozostale bardziej kolorowe i awangardowe. Ale jakos nie moge sobie tego wyobrazic...
dzialami [torebki, sukienki, spodnie itd]
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 07:09   #67
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

A ja mam ostatnio mało ubrań. I to jest najlepszy sposób na porządek, bo nie ma co rozrzucać Na szczęście mam teraz dwie szafy, więc w połowie jednej, która ma wieszak, trzymam spódnice, sukienki, swetry itd., a spodnie i cienkie bluzki mam złożone na półkach.

Ale myślę, że najlepszy sposób na porządek to właśnie wszystko na wieszakach. Chciałabym tak Nic by się nie gniotło.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 10:07   #68
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Zainspirował mnie ten wątek, idę robic porządek w szafie, chociaż i tak porządek tam jest, bo uwielbiam zabawę z ciuszkami
Mam dwie szafy - jedna w przdpokoju, gdzie trzymam kurtki, płaszcze, czapki, szaliki i część butów.
Druga taka rozsuwana w sypialni i tam mam rzeczy poukładane raczej tematycznie, tzn. marynarki, sukienki, spódnice, koszule itp. - to na wieszakach, a na półkach swetry, sweterki, koszulki, jeansy, na osobnej półce rzeczy domowe.
Cały czas udoskanalam swoja szafę, oczywiście przydałoby się więcej półek wieszaków, no ale trzeba sobie radzić z tym, co się ma. Zawsze jak robię porządek w szafie, to ubywa mi ciuchów, bo stwierdzam, że w tym nie chodzę i szkoda miejsca. Wtedy albo oddaję siostrze, albo sprzedaję na allegro. Robi się miejsce na nowości.

Mam pytanie, czy macie jakiś praktyczny sposób na przechowywanie torebek??? Ja teraz wieszam je na takich małych okrągłych wieszaczkach i nie powiem, sposób jest fajny i wygodny, ale zajmują one (torebki) trochę dużo miejsca
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *

Edytowane przez lenka07661
Czas edycji: 2009-07-23 o 10:08
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:26   #69
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Ja póki co mam niepoukladane w szafie buty leżą w pudełkach za łóżkiem wszystko dlatego, że mieszkam na wynajętym mieszkaniu, jest mało miejsca
W przeciągu miesiąca mam nadzieję uda nam się kupić mieszkanie i dopiero wtedy będę układać ciuchy
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:39   #70
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Ja torebki trzymam na zwykłych ubraniowych wieszakach, ale fakt, zajmują całą wąską szafę
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:41   #71
moonikaa44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: podkarpacie ;)
Wiadomości: 908
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez nimfawodna83 Pokaż wiadomość

moze macie na to jakies sposoby?


slyszalam ze mozna by poukladac rzeczy na 2 kategorie np. takie uniwersalne, stonowane do wszystkiego pasujace i te pozostale bardziej kolorowe i awangardowe. Ale jakos nie moge sobie tego wyobrazic...
Można powiedzieć ,że właśnie tak mam ułożone bluzki - jedna część szafy to takie jednokolorowe, uniwersalne, które mogę łączyć ze wszystkim, a druga to rzeczy bardziej 'skomplikowane' w noszeniu - wszelkie różnokolorowe i wzorzaste bluzeczki Mi taki podział sporo ułatwia - kiedy nie mam czasu na komponowanie wymyślnych zestawów, wiem , z której półki skorzystać
Na spodnie mam oddzielne półki, tak samo jak i na spódniczki czy sukienki.
moonikaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 10:46   #72
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Ja mam dwuczesciowa szafe i w jednej czesci na polkach mam ulozone spodnie/bluzki/swetry,a w drugiej na gornych polkach torebki i buty w kartonach,a na dole na wieszakach kurtki/koszule i inne ciuchy,ktore musza wisiec Po powrocie do Polski mam zamiar jednak troche to zreorganizowac pozbywajac sie zbednych ciuchow,a torebki chce zapakowac w duze,kartonowe pudla,zeby zajmowaly jak najmniej miejsca
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:51   #73
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

spodnie ulozone w kostke na jednej kupce
bluzy w kostke,
podkoszulki w kostke,
kurtki,plaszcze,tuniki powieszone na wieszakach
bielizna w szufladzie jednej
skarpetki w drugiej
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:08   #74
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Dziewczyny a jak wy dajecie radę trzymać te buty w pudełkach? Przecież to strasznie uciążliwe, no bo zakładam, że jak idę gdzieś w jakichś butach, to potem muszę je umyć, szczególnie jak jest mokro, włożyć do tego pudełka, tak? Czy wy tylko takie rzadko noszone tak przechowujecie? Bo jakoś nie mogę sobie tego "praktycznie" wyobrazić Pudełek mam mnóstwo, bo raczej ich nie wyrzucam, więc może też jakoś je wykorzystam.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:14   #75
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy dajecie radę trzymać te buty w pudełkach? Przecież to strasznie uciążliwe, no bo zakładam, że jak idę gdzieś w jakichś butach, to potem muszę je umyć, szczególnie jak jest mokro, włożyć do tego pudełka, tak?
Dokładnie tak.Myję, suszę i co gorsza najczęsciej jeszcze pastuję a potem do pudła i na szafę.
Pod wieszakiem na odzież wierzchnią mam małą półkę na którą mogę odstawić najczęściej używane codzienne obuwie jeśli nie chcę chować go do pudeł.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:35   #76
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Zainspirował mnie ten wątek, idę robic porządek w szafie, chociaż i tak porządek tam jest, bo uwielbiam zabawę z ciuszkami
Mam dwie szafy - jedna w przdpokoju, gdzie trzymam kurtki, płaszcze, czapki, szaliki i część butów.
Druga taka rozsuwana w sypialni i tam mam rzeczy poukładane raczej tematycznie, tzn. marynarki, sukienki, spódnice, koszule itp. - to na wieszakach, a na półkach swetry, sweterki, koszulki, jeansy, na osobnej półce rzeczy domowe.
Cały czas udoskanalam swoja szafę, oczywiście przydałoby się więcej półek wieszaków, no ale trzeba sobie radzić z tym, co się ma. Zawsze jak robię porządek w szafie, to ubywa mi ciuchów, bo stwierdzam, że w tym nie chodzę i szkoda miejsca. Wtedy albo oddaję siostrze, albo sprzedaję na allegro. Robi się miejsce na nowości.

Mam pytanie, czy macie jakiś praktyczny sposób na przechowywanie torebek??? Ja teraz wieszam je na takich małych okrągłych wieszaczkach i nie powiem, sposób jest fajny i wygodny, ale zajmują one (torebki) trochę dużo miejsca
duże żeby nie straciły kształtu wieszam na wieszak (ale zajmują dosyć sporo miejsca) a małe (kopertówki itp) oraz plecaki trzymam na dole szafy (mam dół oddzielony półką, więc jest bardzo dużo miejsca)
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:40   #77
Bjarke
Raczkowanie
 
Avatar Bjarke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Tychy/Katowice!
Wiadomości: 269
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Poskładane na półkach leżą bluzki, spodnie, spódnice i sweterki (oddzielne półeczki).
Koszule, bluzy i sukienki (i niektóre spódnice) wiszą w szafie ; )
Torby powrzucane na dno szafy ; )

Wszystkie dresowe rzeczy w szufladzie z nutami. Ot tak, wrzucone.
(ale dlaczego to nie wiem )
__________________

Bjarke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:52   #78
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

dzięki temu wątkowi zaczęłam porządkować swoją szafę na półkach ogarnęłam już mniej-więcej wczoraj, teraz jeszcze szafa.
wieszam kategoriami - bluzki, tuniki, sukienki, spódnice
spodni nie mam dużo i raczej nie noszę więc trzymają się z dala od szafy, mają półkę
natomiast mam straszny problem z torbami, apaszkami...

na studiach mam 2 wieszaki stojące na spółkę z TŻ i malutką szafę którą dzielimy z resztą współlokatorów, więc do szafy tylko kurtki. w domu mam szafę, masę szafek i szafę w przedpokoju, gdzie trzymamy z rodzicami okrycia zimowe
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:13   #79
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

kolorkami ..odrebnie na kazdej polce ..tzn. kolorkami bluzki ..kolorkami spodnie itd. itd..;p
__________________
[CENTER]
..... ŻOŁNIERZE HARDCORU WALCZĄ DO OPORU ..... .


PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 12:34   #80
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
ja mam 'działami' typu:
- długi rękaw
- krótki rękaw
- rozpinane swetry
- eleganckie ciuchy
- koszule
- bokserki

ja podobnie, do tego zbliżone kolorami rzeczy stoją w jednej kupce
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:43   #81
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

All_that_jazz jestem pełna podziwu, ja teżlubię dbać o swoje buty, ale chyba by mi się nie chciało tak codziennie Ale może się skuszę, zmotywowałaś mnie.

nutka22 no właśnie najgorzej jest z tym miejscem, które zajmują duże torebki, ale nie ma rady, albo się ma kolekcję torebek, albo miejsce w szafie Wybieram to pierwsze
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 15:54   #82
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

W tej chwili jakkolwiek Musze je wreszcie poukladac
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:48   #83
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

ja uwielbiam mieć wszystko na wieszakach, ustawiam je przy tym kolorystycznie
mam dwa poziomy na wieszaki - na górze długi rękaw, sukienki i spódnice, na dole krótkie rękawy, ramiączka itd
wszystkie bluzki bez ramiączek/wiązane na szyję/inne które spadają z wieszaków trzymam w pudełkach po butach składam je w miniaturowe kosteczki, detalami do góry i wkładam po 8 do pudełka trzeba je potem prasować, ale i tak zawsze muszę to robić. polecam sposób
mini spódniczki i szorty trzymam w szufladach, a jeansy na półkach.
buty na półkach w szafie, nawet jak wrzucę brudne to potem łatwo umyć no i mogę na nie patrzeć i podziwiać je (butoholik)
chusty, szaliki i paski trzymam na specjalnym wieszaku z ikei, jest to druciak obszyty materiałem o dośc pokaźnym rozmiarze. coś jak plaster miodu tyle że zbudowany z kółeczek bardzo fajne rozwiązanie.

niestety niedługo przeprowadzka i będę musiała powiedzieć żegnaj kochanemu komandorowi, nie wiem jak sobie poradzę
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:13   #84
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Póki co to bluzki są poukładane kolorami ... (wszystkie bluzki - długi rękaw,bez rękawów itp - w jednej półce)
bluzy, kurtki, sukienki, żakiety, swetry rozpinane są powieszone w szafie
spodnie (wszystkie, jeansy, eleganckie, sportowe) w jednej szafce
bielizna i piżamy na 4 pólkach w jednej szafce
torebki na dnie szafy
a buty w garderobie (tam gdzie wszyscy trzymają, nawet goście)
Mam małą szafę i trudno mi cokolwiek z niej wyciągnąć i powiesić
"póki co" bo 17 sierpnia będę miała nową `ogromną` szafę
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:57   #85
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
chusty, szaliki i paski trzymam na specjalnym wieszaku z ikei, jest to druciak obszyty materiałem o dośc pokaźnym rozmiarze. coś jak plaster miodu tyle że zbudowany z kółeczek bardzo fajne rozwiązanie.

niestety niedługo przeprowadzka i będę musiała powiedzieć żegnaj kochanemu komandorowi, nie wiem jak sobie poradzę
Ja też mam taki wieszak, super sprawa, też polecam. Wygląda jakby był zrobiony z kółek. Świetny na apaszki, szaliczki, ewentualnie paski Kosztował jakieś 10 zł.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:04   #86
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość

Ale myślę, że najlepszy sposób na porządek to właśnie wszystko na wieszakach. Chciałabym tak Nic by się nie gniotło.
Fakt, na wieszakach najlepiej i od razu najfajniej mieć oddzielnie miejsce na wieszaki ze spodniami potem bluzkami czy sukienkami itd. Wszystko w swoim miejscu. Od razu widać co się ma i jak do siebie dopasować
Tylko z drugiej strony , aby mieć wszystkie ubrania na wieszakach trzeba mieć dużą garderobę w szafkach wszystko się nie zmieści.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:13   #87
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

Ja lubię mieć poukładane, trochę tematycznie, bluzki kolorami, bielizna osobno, skarpetki itp. osobno, spodnie także
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:23   #88
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Talking Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

mam nowa szafe i chcialam poukladac dzisiaj w niej ubrania,
pytanie jak ?
kolorami? jesli tak to czy wszystko razem zmieszane, byleby bylo kolorystycznie?
czy kolorami, ale oddzielnie spodnie i bluzki?
doradzcie prosze
moja szafa sklada sie z rzeczy wiszacych ale tez z polek,bo nie byloby tyle miejsca tylko na wieszaki, a zreszta nie wszystko da sie powiesic
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:36   #89
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

A ja wczoraj wzielam sie za porzadki i mija dzis drugi dzien i poki co wciaz jest porzadek Wszystko ladnie na wieszaczkach, napierw plaszcze, potem dlugie swetry, potem koszule, longi,bokserki, t shirty, torebki W szufladach oddzielnie bielizna, paski, jeansy.

Eh...jak przyjemnie jest teraz otworzyc szafe i wszystko klarownie widoczne
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:45   #90
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: jak macie ulozone ubrania w szafie? :)

DZIEWCZYNY CHYBA ZACZYNAM MIEC KOMPLEKSY u mnie nic nie wisi ani wg kolorow czy por roku. wkladam gdzie jest miejsce, jak sie zaczyna wykrzywiac to nastepny ale na bielizne i skarpetki mam osobny kosz....

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2009-08-20 o 21:46
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-20 10:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.