Nasze zycie w Ameryce... - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 15:42   #4201
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny, odkopuje watek, koniec wakacji, czas wrocic na stare smieci

A tak na serio, to zwracam sie do Was z pytaniem. Wiem ze wiele z Was, chodzilo na imprezy baby shower, a niektore z Was (Schoolcraft????, Logest????) mialy wlasne baby shower.
Ja za kilka tygodni wybieram sie na baby shower do znajomej, i chcialabym wiedziec jak to wyglada. Czy prezent ktory kupie z gift registry, podpisywac??? Tzn. jesli je ladnie zapakuje, czy musze na nich podpisac ze to dla... od.... ?
Ogolnie poprosze o wskazowki, i podpowiedzi, co i jak

Pozdrawiam Was !
Hej Aniu!
Ja bylam na trzech takich imprezach. Zawsze dawalam prezent (podpisany) + okazyjna kartke. Przyszla mama otwiera prezenty, pokazuje wszystkim, wszyscy sie zachwycaja i ona dziekuje
Dzieczynka czy chlopak? Gdzie maja gift registry - Babies'r'us?
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 16:37   #4202
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc Malgosiu,
Dzieki za odpowiedz. Czyli prezent zapakuje, i podpisze. Kartke tez juz kupilam.
Bedzie chlopczyk, ale kolory to przewaznie neutralne kolory - rodzice jakos nie przepadaja za niebieskim
Tak registry maja w Babies'R'Us - moglabym spedzic caly dzien w tym sklepie, tyle pieknych rzeczy, i praktycznie wszystko wydaje sie potrzebne i niezbedne

Gosiu, jak wakacje? I jak walka z kg? Nadal zrzucasz?
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 17:12   #4203
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Hej Aniu!
Ja bylam na trzech takich imprezach. Zawsze dawalam prezent (podpisany) + okazyjna kartke. Przyszla mama otwiera prezenty, pokazuje wszystkim, wszyscy sie zachwycaja i ona dziekuje
Dzieczynka czy chlopak? Gdzie maja gift registry - Babies'r'us?
Zgadzam sie z tym co napisala czarownicagosia Na moim baby shower do kazdego prezentu byla przyklejona kartka z zyczeniami oraz bylo podpisane imie - wiec wiadomo bylo od kogo jest prezent. Nie wiem czy taki szczegol Cie interesuje, ale same paczuszki podpisane nie byly
Pozdrawiam
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 22:57   #4204
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Czesc Malgosiu,
Dzieki za odpowiedz. Czyli prezent zapakuje, i podpisze. Kartke tez juz kupilam.
Bedzie chlopczyk, ale kolory to przewaznie neutralne kolory - rodzice jakos nie przepadaja za niebieskim
Tak registry maja w Babies'R'Us - moglabym spedzic caly dzien w tym sklepie, tyle pieknych rzeczy, i praktycznie wszystko wydaje sie potrzebne i niezbedne

Gosiu, jak wakacje? I jak walka z kg? Nadal zrzucasz?
O tak, tyle jest pieknych rzeczy dla dzieci Teraz jak jestem w sklepie to zawsze musze choc obejrzec ubrania dla siostrzenca
Wakacje - pod koniec czerwca bylismy ze znajomymi pod namiotami. Te kika dni na lonie przyrody dobrze mi zrobily Piekna okolica i tyyleee zieleni
Walka z kilogramami trwa ale nie wiem czy kiedykolwiek bede tak szczupla jak kiedys

A co u Ciebie?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tym co napisala czarownicagosia Na moim baby shower do kazdego prezentu byla przyklejona kartka z zyczeniami oraz bylo podpisane imie - wiec wiadomo bylo od kogo jest prezent. Nie wiem czy taki szczegol Cie interesuje, ale same paczuszki podpisane nie byly
Pozdrawiam
A jednak bedzie corka, gratuluje
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:33   #4205
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tym co napisala czarownicagosia Na moim baby shower do kazdego prezentu byla przyklejona kartka z zyczeniami oraz bylo podpisane imie - wiec wiadomo bylo od kogo jest prezent. Nie wiem czy taki szczegol Cie interesuje, ale same paczuszki podpisane nie byly
Pozdrawiam
Dzieki Schoolcraft za odpowiedz. Dobry pomysl z tym zeby do prezentu przykleic podpisana kartke, w ten sposob juz nie musze prezentu podpisywac

Gosiu,
Oj tak, zawsze wyjezdzajac poza miasto, pierwsze co zauwazam to "zielen dajaca po oczach"
U mnie nic nowego, tym bardziej nic ciekawego Teskni mi sie za szkola wczoraj w koncu odebralam dyplom z uczelni, i juz oficjalnie jestem Alumni
Ze tak wscibsko zapytam , chodzisz na gym czy sama cwiczysz?


Schoolcraft, ja rowniez gratuluje coreczki!!!!!


O ile sie nie myle, to jutro Zabcia ma swoj wielki dzien.
Z tej okazji, (jesli kiedys tu zagladnie) chcialam im zyczyc wspanialego wesela, poprawin, i wiele radosci i milosci na wspolnej drodze zycia !!!

Edytowane przez aniany
Czas edycji: 2009-07-24 o 14:35
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:46   #4206
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Gosiu,
Oj tak, zawsze wyjezdzajac poza miasto, pierwsze co zauwazam to "zielen dajaca po oczach"
U mnie nic nowego, tym bardziej nic ciekawego Teskni mi sie za szkola wczoraj w koncu odebralam dyplom z uczelni, i juz oficjalnie jestem Alumni
Ze tak wscibsko zapytam , chodzisz na gym czy sama cwiczysz?

Wybierasz sie w sierpniu na kolejne studia?

A ja chodze na gym, cwicze na Wii Fit i chodze codziennie przez conajmniej 30 min (interval walking). Gorzej z dieta
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 15:15   #4207
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Wybierasz sie w sierpniu na kolejne studia?

A ja chodze na gym, cwicze na Wii Fit i chodze codziennie przez conajmniej 30 min (interval walking). Gorzej z dieta
Nie Gosiu, narazie nie planuje isc na Masters. Pierwsze musze sie wziasc za GMAT

Zazdroszcze Wii Fit. Swego czasu mialam ochote sobie to kupic, ale stwierdzilam ze uzyje kilka razy i pewnie bedzie lezec tak jak rolki
A na temat diety to sie nie bede wypowiadac, bo moja to jest o taka

Pozdrawiam, i zycze udanego korzystania z pogody - marzy mi sie dzisiaj ksiazka, i plaza, no ale .... obowiazki czlowieka doroslego - praca
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 02:23   #4208
Karolicha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc Dziewczyny

Jestem w Stanach od 10 mcy . Pierw North Carolina a obecnie Alexandria, Virginia. Przeprowadzilam sie tutaj zeby byc z mezem ( jest Amerykaninem) Poznalam go 10 lat temy bedac tutaj przez rok au pair. Dluuuga historia
Powoli sie aklimatyzuje chociaz przyznam ze poczatki byly bardzo trudne- mieszkanie z tesciami itd. Nielatwo jest znalesc pierwsza prace choc w Polsce bylam doswiadczona ksiegowa. Wierze jednak ze wszystko bedzie dobrze. Kazdy kryzys sie kiedys konczy ! Bardzo podoba mi sie Alexandria. Problemem sa korki ale przez 7 lat mieszkalam w Warszawie wiec jestem przyzwyczajona Jesli sa tutaj dziewczyny z moich okolic piszcie !. Jestem w Alexandrii dopiero od mca i niewiele osob znam wiec z checia zaprzyjaznilabym sie z dziewczynami z Polski.
Pozdrawiam wszystkie emigrantki!
Karolicha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 10:31   #4209
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
O ile sie nie myle, to jutro Zabcia ma swoj wielki dzien.
Z tej okazji, (jesli kiedys tu zagladnie) chcialam im zyczyc wspanialego wesela, poprawin, i wiele radosci i milosci na wspolnej drodze zycia !!!
dziekuje slicznie za zyczenia
bylo cudownie !!
szkoda tylko ze tak szybko minelo
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 13:34   #4210
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Poszukuję jakiejś dobrej duszyczki, na której adres mogłabym zamówić kosmetyki. Estee lauder wysyła tylko na terenie usa a ja chciałam od nich koniecznie kupić podkład niedostępny w Polsce. Opłacić mozna wszystko przez internet ale nie przyjmują innego adresu do wysyłki tylko adresy z USA. ( Czy którać z Was mogłaby mi pomóc? Nie poniesie żadnych kosztów oczywiście. Za wysyłke do POlski wpłace na jej konto.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:16   #4211
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc dziewczyny Przyszlam tu z prosba do amerykanskich wizazanek Otoz wybieram sie do USA - podpowiedzcie co kupic na prezenty/upominki dla rodziny, przyjaciol , znajomych. Generalnie chcialabym cos czego w Europie nie mozna kupic albo jest drogie albo cos takiego typowo amerykanskiego ale zadne badziewie. No wlasnie, co turysci kupuja w USA?
I drugie pytanie skoro jestesmy na wizazu: dla siebie chcialabym moze nabyc jakis fajny, niekoniecznie duzy, zestaw pedzli do makijazu z wlosia naturalnego. Mozecie polecic cos fajnego? W ogole wszelkie rady dot. kosmetykow mile widziane (zaznaczam ze watek o kosmetykach z USA juz przerobilam).

Aha, jeszcze mam jedno pytanie. Otoz mam swoj ulubiony kwas od Pauli Begoun i jego cena w USA w porownaniu z europejska jest sporo korzystniejsza. Tyle tylko ze wysylka ze strony amerykanskiej jest tylko do USA. Nie wiecie moze jak to zrobic zebym mogla go zakupic np. na adres hotelu i odebrac po przylocie. Po pierwsze mozna robic zakupy na adres hotelu? A po drugie czy nikt mi przesylki nie 'zniknie'? Sa one rejestrowane?
Pozdrawiam z UK
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698






Edytowane przez zwierzun
Czas edycji: 2009-08-10 o 22:17
zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 02:36   #4212
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Przyszlam tu z prosba do amerykanskich wizazanek Otoz wybieram sie do USA - podpowiedzcie co kupic na prezenty/upominki dla rodziny, przyjaciol , znajomych. Generalnie chcialabym cos czego w Europie nie mozna kupic albo jest drogie albo cos takiego typowo amerykanskiego ale zadne badziewie. No wlasnie, co turysci kupuja w USA?
I drugie pytanie skoro jestesmy na wizazu: dla siebie chcialabym moze nabyc jakis fajny, niekoniecznie duzy, zestaw pedzli do makijazu z wlosia naturalnego. Mozecie polecic cos fajnego? W ogole wszelkie rady dot. kosmetykow mile widziane (zaznaczam ze watek o kosmetykach z USA juz przerobilam).

Aha, jeszcze mam jedno pytanie. Otoz mam swoj ulubiony kwas od Pauli Begoun i jego cena w USA w porownaniu z europejska jest sporo korzystniejsza. Tyle tylko ze wysylka ze strony amerykanskiej jest tylko do USA. Nie wiecie moze jak to zrobic zebym mogla go zakupic np. na adres hotelu i odebrac po przylocie. Po pierwsze mozna robic zakupy na adres hotelu? A po drugie czy nikt mi przesylki nie 'zniknie'? Sa one rejestrowane?
Pozdrawiam z UK
-ja zawsze do Polski z Usa przywoze kosmetyki organic i ciuchy z outletow(no ale w UK chyba to samo jest.....)
-z pedzli polecam Face Secrets (sklep Sally's Supply),Sonia Kashuk(Target)
-co do przesylki na adres hotelu to niewiem

Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:48   #4213
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dzieki Elfie za porady Szczegolnie w sprawie pedzli.

Ktos jeszcze podpowie?
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 13:05   #4214
Caterina1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Witam wszystkich Jak Ja wam zazdroszcze oczywiscie pozytywnie,że mieszkacie w USA.Ja niestety mieszkam na lubelszczyznie w tzw czarnej nic nieznaczącej strefie ZERO! Gdzie nie ma nic kompletnie nic,a przedewszystkim pracy i perspektyw na przyszłość .Zawsze chciałam wyjechac do Ameryki to moje marzenie do tej pory wyjezdzałam do Włoch(do pracy) ,ale nie podoba mi sie tam to nie moje miejsce na ziemi.Mnie poprostu strasznie coś ciągnie do USA ehhhh pozdrawiam
Caterina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 22:44   #4215
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Caterina1980 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Jak Ja wam zazdroszcze oczywiscie pozytywnie,że mieszkacie w USA.Ja niestety mieszkam na lubelszczyznie w tzw czarnej nic nieznaczącej strefie ZERO! Gdzie nie ma nic kompletnie nic,a przedewszystkim pracy i perspektyw na przyszłość .Zawsze chciałam wyjechac do Ameryki to moje marzenie do tej pory wyjezdzałam do Włoch(do pracy) ,ale nie podoba mi sie tam to nie moje miejsce na ziemi.Mnie poprostu strasznie coś ciągnie do USA ehhhh pozdrawiam

Ja mam tak samo, od dziecka marze by wyjechać do stanów albo Kanady....kiedyś napewno się wyprowadzę by chociaż sie przekonać jak tam sie zyje.
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:16   #4216
Caterina1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja cały czas mówie znajomym ,ze kiedys spełnie swe marzenie o wyjezdzie do Ameryki! Bardzo ,ale to naprawde bardzo mocno chce zobaczyć USA. Mnie naprawde cos nieprzerwanie tam ciagnie.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo, od dziecka marze by wyjechać do stanów albo Kanady....kiedyś napewno się wyprowadzę by chociaż sie przekonać jak tam sie zyje.
Hej to może razem spełnimy swoje marzenie i wyjedziemy do Ameryki !Razem zawsze razniej
Caterina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:56   #4217
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny w takim razie zycze Wam aby wasze marzenie sie spelnilo
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:47   #4218
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej, mogłaby mi któraś przetłumaczyć ten tekst poniżej, bom ja noga z english :P
Z góry dziękuję.

ROXY White/Brown/Blue plaid 2 piece Ski/Snowboard outfit. Great
Price – worn one season. Attached Hood. Lots of pockets.
Repaired inside seam in jacket and knee of pants.
Still a fabulous outfit at a bargain price. Bid with confidence.
100% Positive Feedback. Thank you for looking.

kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:39   #4219
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

pustki widze

dziewczyny mam do was ogromna prosbe czy ktos moze mi pomoc i wyjasnic cos.

Mam teraz tz w usa i chcialam zeby przywiozl mi koszule i ogolnie ubrania tommego bo lubie te firme ale mam problem z rozmiarowka jesli nzsze standardowe polskie 38 to tam tez bedzie takie samo 8? czy jednak bedzie to 6? bo chyba wy macie zawyzona numeracje...

moze ktos mi odpowie plis
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 17:06   #4220
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
pustki widze

dziewczyny mam do was ogromna prosbe czy ktos moze mi pomoc i wyjasnic cos.

Mam teraz tz w usa i chcialam zeby przywiozl mi koszule i ogolnie ubrania tommego bo lubie te firme ale mam problem z rozmiarowka jesli nzsze standardowe polskie 38 to tam tez bedzie takie samo 8? czy jednak bedzie to 6? bo chyba wy macie zawyzona numeracje...

moze ktos mi odpowie plis
a nie bedzie przypadkiem napisane ..
small , medium , large i extra large?

przyznam szczerze ze zadko spotykam sie z koszulkami zeby byly podpisane cyframi .. to juz spodnie czesciej sie zdarzaja ...

a TZet nie bedzie widzial na "oko" czy bedzie na Ciebie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:25   #4221
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Hej, mogłaby mi któraś przetłumaczyć ten tekst poniżej, bom ja noga z english :P
Z góry dziękuję.

ROXY White/Brown/Blue plaid 2 piece Ski/Snowboard outfit. Great
Price – worn one season. Attached Hood. Lots of pockets.
Repaired inside seam in jacket and knee of pants.
Still a fabulous outfit at a bargain price. Bid with confidence.
100% Positive Feedback. Thank you for looking.

z tego co widze to jest to ciuszek na narty
kolor bialy/brazowy/niebieski cos jak w szkocka krate, dwuczesciowy
swietna cena - noszony byl tylko przez jeden sezon. Zalaczony kaptur. Stroj ma mnostwo kieszeni.
Naprawiany byl w srodku, peknal jakis szew.
Stroj jest w dobrej cenie.
100% pozytywow.



Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
pustki widze

dziewczyny mam do was ogromna prosbe czy ktos moze mi pomoc i wyjasnic cos.

Mam teraz tz w usa i chcialam zeby przywiozl mi koszule i ogolnie ubrania tommego bo lubie te firme ale mam problem z rozmiarowka jesli nzsze standardowe polskie 38 to tam tez bedzie takie samo 8? czy jednak bedzie to 6? bo chyba wy macie zawyzona numeracje...

moze ktos mi odpowie plis
koszulki sa w numeracjach 36, 38 etc. natomiast 8, 10 etc. dot. spodni czy spodnic.
Co do rozmiarowki to nie pamietam juz jak to wygladalo, ale jest jeden rozmiar roznicy, tylko nie wiem w ktora strone to szlo

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a nie bedzie przypadkiem napisane ..
small , medium , large i extra large?

przyznam szczerze ze zadko spotykam sie z koszulkami zeby byly podpisane cyframi .. to juz spodnie czesciej sie zdarzaja ...

a TZet nie bedzie widzial na "oko" czy bedzie na Ciebie?
zaaabcia co tam u ciebie?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:41   #4222
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

kasiam_a77 - wyslalam Ci tlumaczenie na priv



Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość


zaaabcia co tam u ciebie?
no witam witam
a u mnie wporzadku ..
wlasnie na necie jakies drugiej pracy szukam ..
i dobrej polskiej fryzjerki znasz taka?

a jak tam u Ciebie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:32   #4223
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
kasiam_a77 - wyslalam Ci tlumaczenie na priv





no witam witam
a u mnie wporzadku ..
wlasnie na necie jakies drugiej pracy szukam ..
i dobrej polskiej fryzjerki znasz taka?

a jak tam u Ciebie?
heh to tak jak u mnie tez pracy szukam bo sie wkurzylam na obecne warunki a co do fryzjerki to tez bym chciala takowa znac
jakos Amerykanie maja problemy nawet z wycieniowaniem wlosow, a zaznacze ze bylam w jednym z lepszych salonow w Norwalk
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:08   #4224
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
heh to tak jak u mnie tez pracy szukam bo sie wkurzylam na obecne warunki a co do fryzjerki to tez bym chciala takowa znac
jakos Amerykanie maja problemy nawet z wycieniowaniem wlosow, a zaznacze ze bylam w jednym z lepszych salonow w Norwalk

jako opiekunki szukasz?
zaloguj sie na ta strone jest pare dobrych ofert ...
www.sittercity.com ja dzisiaj kurde na 4 do pracy jade do 6 albo 7 calt dzien rozwalony

a fryzjerke potrzebuje ... ktora szuka pracy ... bo maly biznesik z mezem chcemy otworzyc ja to bym sie bala do amerykanskiej fryzjerki isc

dzwonilas do tego adwokata?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:22   #4225
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
jako opiekunki szukasz?
zaloguj sie na ta strone jest pare dobrych ofert ...
www.sittercity.com ja dzisiaj kurde na 4 do pracy jade do 6 albo 7 calt dzien rozwalony

a fryzjerke potrzebuje ... ktora szuka pracy ... bo maly biznesik z mezem chcemy otworzyc ja to bym sie bala do amerykanskiej fryzjerki isc

dzwonilas do tego adwokata?
dzwonilam, ale nie dalo sie z nim normalnie pogadac, zbyl mnie zanim dobrze nie zaczelam, wiec sobie chyba daruje z nim. Znalazlam jedna prawniczke z NJ, nakreslila mi mniej wiecej sprawe co i jak robic, wiec zobaczymy.
A znasz pl fryzjerke?
moj TZ tez o biznesie mysli zeby otworzyc, tylko trzeba sie zabrac za cala ta papierkowa robote
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:29   #4226
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
dzwonilam, ale nie dalo sie z nim normalnie pogadac, zbyl mnie zanim dobrze nie zaczelam, wiec sobie chyba daruje z nim. Znalazlam jedna prawniczke z NJ, nakreslila mi mniej wiecej sprawe co i jak robic, wiec zobaczymy.
A znasz pl fryzjerke?
moj TZ tez o biznesie mysli zeby otworzyc, tylko trzeba sie zabrac za cala ta papierkowa robote
powaznie?!
a to dziwne .. jak mysmy do niego dzwonili to byl mily i wogole ...

znam ...
ale wlasnie wyprowadzila sie do miasta takze za daleko troszke , pasuje jakas na miejscu znalesc blisko

a o jakim biznesie Twoj TZet mysli?
no racja jest troszke papierow do zalatwienia
no ale jak sie juz zacznie to chyba bedzie z gorki .. mam nadzieje
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:48   #4227
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

dzieki dziewczyny tz niestety jak to facet widzi inaczej

jesli jest roznica jenego rozmiaru to tak jak mysle, dzieki ze mnie oswiecilyscie co do numerkow :glupek:
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 23:50   #4228
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny tz niestety jak to facet widzi inaczej

jesli jest roznica jenego rozmiaru to tak jak mysle, dzieki ze mnie oswiecilyscie co do numerkow :glupek:
no niestety faceci
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:13   #4229
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, miałabym do was ogromną prośbę, mam nadzieję, że będziecie skłonne mi pomóc
Mianowicie, potrzebuję paru kosmetyków, których nie mogę dostać w Polsce, ani w sklepach, ani na Allegro. Ich ceny nie sa wysokie, wahają sie do około 15 $. Więc jeśli któraś z was by mogła by je kupić w moim imieniu i wysłać je do Polski, byłoby świetnie. Cudownie wręcz
Oczywiscie wszelkie koszty ponoszę ja, zakup + przesyłka.
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 02:50   #4230
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez taliena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałabym do was ogromną prośbę, mam nadzieję, że będziecie skłonne mi pomóc
Mianowicie, potrzebuję paru kosmetyków, których nie mogę dostać w Polsce, ani w sklepach, ani na Allegro. Ich ceny nie sa wysokie, wahają sie do około 15 $. Więc jeśli któraś z was by mogła by je kupić w moim imieniu i wysłać je do Polski, byłoby świetnie. Cudownie wręcz
Oczywiscie wszelkie koszty ponoszę ja, zakup + przesyłka.
witam
o jakie dokladnie kosmetyki chodzi i duzo ich ma byc?
napisz mi na priv moze dam rade pomoc
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.