Krzywe nogi - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 20:45   #121
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ifffonka
niooo cooo ty może złe zdjęcia zrobiłam i tak nie widać dokładnie
a oprócz tego że są krzywe jeszcze są umięśnione i brzydko wyglądają(ehh po co to człowiek w młodości tyle się sportowo udzielał )
różowiutka - twoim nóżkom jest bardzo niedaleko do ideału poważnie
ale odkąd trafiłam na ten wątek zaczęłam "ćwiczyć" tzn "odginać " te moje niesforne nóżki - zobaczymy jakie będą efekty
oo a gdzie znajdę takie ćwiczenia?
myślisz że coś pomogą?
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 20:50   #122
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Krzywe nogi

gdzieś na samym początku tego wątku jakaś wizażanka o tym pisała
nie wiem czy pomogą ale warto próbować i oczywiście stawiać nóżki na wewnętrznej stronie stóp (tez wyczytałam )
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 21:01   #123
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ifffonka
gdzieś na samym początku tego wątku jakaś wizażanka o tym pisała
nie wiem czy pomogą ale warto próbować i oczywiście stawiać nóżki na wewnętrznej stronie stóp (tez wyczytałam )
hmm.. a mi ortopeda kazała stawiać na zewnętrznej.... (mam płaskostopie)
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:26   #124
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Krzywe nogi

aa to jak masz płaskostopie to tak może być ale ogólnie dla takiego typu krzywych nóżek jak moze to musze na wewn.
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:36   #125
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Krzywe nogi

No juz moge wstawiac załączniki, wiec zebyscie nie marudziły jakie wy macie nogi to popatrzcie lepiej na moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZZXxxX.JPG (5,8 KB, 1243 załadowań)
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:39   #126
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
No juz moge wstawiac załączniki, wiec zebyscie nie marudziły jakie wy macie nogi to popatrzcie lepiej na moje
w tej pozie nic nie widac
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:50   #127
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Krzywe nogi

nom ale niestety nie mam juz innego zdjecia z nogami
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 06:19   #128
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Unhappy Dot.: Krzywe nogi

Hej!!! Ja mam też takie nogi jak ifffonka, no i jestem załamana!!! No ale co ja moge zrobić??? Moim zdaniem nic, tylko to że nigdy nie będe chodzić w mini...
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 08:35   #129
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Krzywe nogi

Ojj Boze, dziewczyny nie przesadzajcie... Zaakceptujcie je takimi jakie są... ja wcZoraj byłam na sklepach i przymierzyłam 3 mini i na bank kupuje tego lata jakas miniowke, bo przez to ze mam takie a nie inne nogi nie bede sie ograniczala i grzała w taki upał w portach...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 09:58   #130
ave_girl
Raczkowanie
 
Avatar ave_girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 244
Dot.: Krzywe nogi

jeeeeeejku jej Ja tam mam troche krzywe nogi i male piersi takie male B :/ ale... Mam płaski brzuszek i wogóle niezłą figurke tylko troche nie dorzeźbiona Teraz na wiosne biore sie za siebie Brzuszek ladnie wyrzeźbie na maly kaloryferek ale nie az taki przesadny i pupe troche podniose i wyokrągle :P (ale teraz nie narzekam) a krzywe nóżki postaram sie zatuszowac ladnymi miesniami Czasem naprawde mam takiego lekkiego dola z powodu mojej figurki ale moj chlopak i kumpele kompletnie nie rozumieja mnie... Staram sie nie popadac w kompleksy. Najbardziej liczy sie wnetrze A jestem uwazana za mila szalona osobe na ktorej zawsze mozna polegac i to mnie cieszy (oczywiscie wiem to od innych :P ) nie myslcie sobie tylko ze uwazam sie za narcyza pepek swiata bo tak nie jest Poprostu staram sie Wam kochane uswiadomic ze to co widzimy jest malo wazne. ''Najwazniejsze jest niewodoczne dla oczu'' Co rano mowie sobie ze jestem fajna i ze zaniedlugo tak sie wyrobie ze bede miala sliczne cialko a teraz nie jest zle Niech tylko sie zacznie wiosna. Rano i wieczorem biegi oraz gimnaztyka i takie tam Dziewczęta!! Na lato chlopcy bede sie ślinic na nasz widok i wszystkie laski beda zazdroscic nam figurek!! Licze na Was!! i Bez kompleksow prosze....
__________________
Wąteczek Avuśki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=136370

NOWA LISTA SZUKAM!! Zaglądajcie czesto! Częste aktualizacje!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...54#post2534254


PROSZE ODPISYWAC W MOICH WĄTKACH!! Nie czytam innych odpowiedzi
ave_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 10:00   #131
ave_girl
Raczkowanie
 
Avatar ave_girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 244
Dot.: Krzywe nogi

Pallitqa tak trzymaj!! Ja juz sobie spodniczke kupilam jeszcze tylko jakas sexi sukieneczka.... Moj chlopak oszaleje
__________________
Wąteczek Avuśki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=136370

NOWA LISTA SZUKAM!! Zaglądajcie czesto! Częste aktualizacje!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...54#post2534254


PROSZE ODPISYWAC W MOICH WĄTKACH!! Nie czytam innych odpowiedzi
ave_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 11:29   #132
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ewika91
Hej!!! Ja mam też takie nogi jak ifffonka, no i jestem załamana!!! No ale co ja moge zrobić??? Moim zdaniem nic, tylko to że nigdy nie będe chodzić w mini...
No to nie masz się czym martwić bo akurat iffonka ma bardzo zgrabne nogi.Naprawde jak zobaczyłam zdjęcie to aż mnie wmurowało co onbo robi w temacie krzywe nogi Dla mnie bardzo zgrabne.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:56   #133
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Dot.: Krzywe nogi

Hmm... Dzięki za słowa otuchy, ale ja i tak jakoś nie daje sie przekonać i uważam że mam bardzo krzywe nogi. Nie chodze w mini, na wf ćwicze w długich spodniach...
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 16:59   #134
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Krzywe nogi

ave_girl - wspaniale!! O takie podejscie mi chodzi!!
Ps. jaką masz tą spódniczke?


Nie mozemy sie załamywac bo przez to bedziemy sie tylko dołowac i nic ze sobą nie zrobimy, trzba miec nadzieje ze bedzie lepiej... a bez niej nawet nie bedzie chciało nam sie chudnąc... Zwracacie na to uwage co ktos mówi na wasz wygląd?? Ja Mam takie załozenie ze ktos musi miec zaakceptowac taką jaka jestem... a to ze chce sie ulepszac ćwicząc to juz moja indywidualna sprawa... nie jestem moze piekna, ale mam przyjaciół, bliskich na których moge liczyc i dobrze mi z tym... dzieki nim wiem ze nie kazdy zwraca uwage na wygląd i dobrze ze takie osoby istnieją
Wiec dziewczyny kuperki w góre i do sklepów po Mini i nie marudzic mi tu
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 17:42   #135
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Krzywe nogi

no ja juz sie rozgladalam za spodniczkami przymierzalam nawet pare ale nie bylo mojego romiaru (xs) ale wytrwale szukam dalej
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 17:53   #136
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Krzywe nogi

Ja wczoraj przymierzałam 3, i jedna tylko ładnie leżała a reszta tez wielkie... wogole to chyba są z tamtego roku, jeszcze chyba nie mieli swiezej dostawy, dlatego na bieżaco obserwuje sklepy
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 09:43   #137
ave_girl
Raczkowanie
 
Avatar ave_girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 244
Dot.: Krzywe nogi

PaLLitqua mam jeansowa spodniczke dosyc krótka w polowie przecierana a druga polowa ciemna na takie fajne brylanciki i kieszenie niestety nie moge zorbic fotek bo nie mam aparatu :/ dziewczeta nie przejmowac sie. Wazne ze podobamy sie sobie samym I mi tu nie popadac w kompleksy!! :P
__________________
Wąteczek Avuśki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=136370

NOWA LISTA SZUKAM!! Zaglądajcie czesto! Częste aktualizacje!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...54#post2534254


PROSZE ODPISYWAC W MOICH WĄTKACH!! Nie czytam innych odpowiedzi
ave_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 11:10   #138
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ewika91
Hmm... Dzięki za słowa otuchy, ale ja i tak jakoś nie daje sie przekonać i uważam że mam bardzo krzywe nogi. Nie chodze w mini, na wf ćwicze w długich spodniach...
Troche przesadzasz.Nie można z takich powodów utrudniać sobie życia do tego stopnia,żeby rezygnować z krótkich spodenek na wfie Ja mam krzywe nogi(jakbym miała takie jak iffonka to bym się bardzo cieszyła),ale to nie wpływa na moje życie(tzn styl ubierania się) bo przecież to niezależne ode mnie-takie mam i trudno.Nigdy nie rezygnowałam w lato z krótkich spodenek czy nawet spódniczek,co najwyżej w zimniejszych porach nosiłam spodnice do kolana.
Nie można tak się zadręczać!Popatrz na innych,na pewno nie wszystkie dziewczyny mają super zgrabne nogi i nie męczą się w długich spodniach.To dla mnie już nawet troche głupota.A jak ktoś ma brzydką twarz to co wg ciebie-ma chodzić z torbą na głowie ?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 11:35   #139
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Exclamation Dot.: Krzywe nogi

Może troche przesadzam ale ja już poprostu tak mam, a w długich spodniach na w-f sie fajnie ćwiczy . W wakacje chyba wystąpię w krótkich spodenkach i mini . Zastanowię się ... A co do ostatniego zdania to masz rację
__________________
Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia.
(Julian Tuwim)
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 13:17   #140
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ave_girl
PaLLitqua mam jeansowa spodniczke dosyc krótka w polowie przecierana a druga polowa ciemna na takie fajne brylanciki i kieszenie niestety nie moge zorbic fotek bo nie mam aparatu :/ dziewczeta nie przejmowac sie. Wazne ze podobamy sie sobie samym I mi tu nie popadac w kompleksy!! :P
Mi sie podobają takie z materiału a na dole takie falbanki(oczywiscie chodzi o miniówki), mysle ze zrozumiesz jakie albo całkiem juz sportowe, tez są boskie
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 14:04   #141
strzyga
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar strzyga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywe nogi

Ooo, no więc ja mam takie nogi jak Kate Moss i różowiutka (mam nadzieję, że dobrze nick zapamiętałam ). Muszę wypróbować to chodzenie na zewnętrznej stronie stóp... Dodam jeszcze, że z moimi X-ami walczę wykonując dość proste ćwiczenia. Postaram się je jakoś przystępnie opisać

No więc pierwsze ćwiczenie miało polegać na leżeniu przodem, wyciągnięciu rąk do przodu i wykonywaniu nożyc pionowych... Mnie jednak jakoś nie przypadło do gustu... ale staram się od czasu do czasu wykonać

Drugie polega na przykucnięciu pod ścianą, włożeniu między kolana poduszki. Należy oprzeć się całymi plecami o ścianę i powoli wstawać. Na początek można tak ok. 10 razy potem dłużej. Aha, nie muszę chyba dodawać, że stopy mają być złączone!

Ostatnie ćwiczenie: usiąść na dość wysokim krześle (ja siadam na biurku ), podobnie jak w poprzednim ćwiczeniu złączyć stopy i wlożyć pomiędzy kolana poduszkę. Następnie wyprostować nogi (trzeba mieć wciąż złączone stopy! Początkowo może być trudne.) i tak 10 - 20 razy.

Mnie to naprawdę pomaga! Kiedyś nie mogłam złączyć stóp, a teraz już mi się to udaje coraz częściej.

Aha, nie rezygnuję z żadnych spódniczek czy krótkich spodenek, bo nawet lubię w nich chodzić. To od zeszłego roku, wcześniej w ogóle nie lubiłam nosić spódniczek ani sukienek, bo uważałam, że mam grube nogi... :P

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z krzywizną. Jeszcze się w tym wątku pojawię więc jeśli są jakieś niejasności to proszę pisać

PS. Nie wkleję zdjęć swoich nóg, bo nie mam aparatu.
strzyga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 14:23   #142
Lilyane
Przyczajenie
 
Avatar Lilyane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: Krzywe nogi

To jest dopiero krzywe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img-20060326-1313550325.jpg (7,5 KB, 2329 załadowań)
Lilyane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 15:13   #143
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Lilyane
To jest dopiero krzywe...
Lilyane blagam Cie... co Twoje nogi tu robia?? zalamalam sie teraz... jak Ty uwazasz ze Twoje sa krzywe to ciekawa jestem co bys powiedziala na moje.... nie no naprawde przesadzialas, masz normalne nogi!!
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 16:28   #144
Lilyane
Przyczajenie
 
Avatar Lilyane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Krzywe nogi

Te zdjęcie kłamie. Nogi wyszly wyjątkowo ładnie, ale to tylko dlatego, że kiepska jakość foty. Ja mam koślawość stóp, więc mam o wiele większy problem.
Lilyane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 16:44   #145
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez _Magda
No to nie masz się czym martwić bo akurat iffonka ma bardzo zgrabne nogi.Naprawde jak zobaczyłam zdjęcie to aż mnie wmurowało co onbo robi w temacie krzywe nogi Dla mnie bardzo zgrabne.
az mi sie glupio zrobilo jak to przeczytalam
nio jak dla mnie to one zgrabne nie sa ale cos
ale mimo to dziekje za te slowa
juz jakis czas dalam sobie z tym siana i powiedzalam ze mam takie i na takich chodze i nie mam zamiru cale zycie w spodniach chodzic "kobitka" jestem wiec troche tej kobiecosci nawet przez ubior trzeb apokazac
dziewczyny glowa do gory dajcie spkoj te ktore mowia spodnie spodnie zeby zakryc - ehhh trzeba stawiac zyciu czola i nie ogladac sie za siebie - badzmy piekne nawet z takimi nozkami
a tak wogole to w mjej szafie jest juz 5 mini i 3 paru krociutkich spodenek
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 16:48   #146
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Lilyane
Te zdjęcie kłamie. Nogi wyszly wyjątkowo ładnie, ale to tylko dlatego, że kiepska jakość foty. Ja mam koślawość stóp, więc mam o wiele większy problem.
ja też mam koślawośc, ale pięt
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 18:46   #147
Lilyane
Przyczajenie
 
Avatar Lilyane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez różowiutka
ja też mam koślawośc, ale pięt
Ale masz cudne kolanka i smukłe nogi.
Głowa do góry
Lilyane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 19:00   #148
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Lilyane
Ale masz cudne kolanka i smukłe nogi.
Głowa do góry
ah dziękuję
Nawet nie wiesz jak mnie cieszy jak czytam takie rzeczy Bo na punkcie swoich nóg naprawde mam fioła
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 19:30   #149
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Krzywe nogi

do wszystkich dziewczyn które zaprezentowaly swoje nózki w tym wątku - was chyba wszystkie pogieło!! iffonka ty uwazasz ze masz krzywe nogi a ja mam duzo bardziej odgiete od siebie i jeszcze nigdy nie zastanawialam sie nad tym czy są krzywe! owszem wiem ze nie są proste ale jakos nigdy nie sprawialo mi problemu zalozenie mini czy krotkich spodenek! ja wam powiem tlyko tyle idealnie proste nogi ktore sie wszedzie zlaczaja wcale nie sa ladne! moje dwie kolezanki maja wlasnie takie "wysnione" proste nogi i szczerze powiedziawszy wygladaja idiotycznie jak je złączą...
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 20:47   #150
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez kapsel
do wszystkich dziewczyn które zaprezentowaly swoje nózki w tym wątku - was chyba wszystkie pogieło!! iffonka ty uwazasz ze masz krzywe nogi a ja mam duzo bardziej odgiete od siebie i jeszcze nigdy nie zastanawialam sie nad tym czy są krzywe! owszem wiem ze nie są proste ale jakos nigdy nie sprawialo mi problemu zalozenie mini czy krotkich spodenek! ja wam powiem tlyko tyle idealnie proste nogi ktore sie wszedzie zlaczaja wcale nie sa ladne! moje dwie kolezanki maja wlasnie takie "wysnione" proste nogi i szczerze powiedziawszy wygladaja idiotycznie jak je złączą...
tak dokładnie uważan że mam krzywe nogi
ale wcale nie mam zamiaru już z tego powodu ubolewac czy się załamywać
Moj TŻ kocha mnie taką jaką jestem i to jest dla mnie ważne
Dziekuje kochana
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.