Rolki:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2006-04-02, 11:09   #31
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Rolki:)

a ja dodam na zachete ze srednio w ciagu godziny spalamy na rolkach ok 450 kcal nic tylko jezdzic
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 11:22   #32
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: Rolki:)

Niech tylko bardziej się ociepli ,a zaczne śmigać na rolkach. Już nie mogę się doczekać,uwielbiam ten sport Ja jeżdżę w jeansach i bluzie,albo w spodniach drsowych
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 11:36   #33
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Question Dot.: Rolki:)

Temacik się rozkręca . Ja dzisiaj raczej nie pojeżdzę bo sobie nogę skręciłąm . Mam nadzieję że szybko mnie przestanie boleć ... A ja długo jeździcie, bo ja jak narazie to góra godzinkę bo więcej nie da rady (nogi mnie bolę- ale mam nadzieję że to minie)!!
__________________
Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia.
(Julian Tuwim)
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 12:18   #34
Coco_Beauty
Raczkowanie
 
Avatar Coco_Beauty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 108
Dot.: Rolki:)

Ja jezdze zawsze ta sama droge kolo rzeki,ona trwa gdzies gora 1 godzinke.
450 kcal na godzine..hmmm...rolki + odpowiednia dieta i juz mozna w ciagu tygodnia rzucic 1 kg !!
Coco_Beauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 12:24   #35
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez feVer87
Ja kiedys jako malutka dziewczynka smigalam dzielnie..
chyba sie skusze..teraz są juz ceny umiarkowane, nie to co kiedys...
Tylko zabardzo nie mam gdzie.. Ale fakt pomysl dobry...
Najgorsze,ze jak chcialabym sobie pojezdzic w parku Jordana to musze w jakims plecaku te rolki przytloszczyc..hmm...a pozniej jezdzic z tą torbą to troche niewygodnie...
ja t ez jeżdże w Parku Jordana! Tam jest super asfalt, jeżdze z plecakiem, w niczym mi nie przeszkadza a wrzucam do niego buty.

W realu jest fajna promocja na rolki nike 150zł (wyglądają na bardzo dobre i fason buta mają taki jak adidaski nike, taki kobiecy).
Lubie tez jeździc koło błoń bo często jeżdze późno i Park Jordana juz zamykają
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 12:51   #36
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Właśnie dziewczęta mam do Was pytanie...bo parę dni temu kupiłam sobie rolki bo wcześniej śmigałam na łyżwach ale stwierdziłam, że w sumie cały rok trzeba szlifować umiejętności. no i tu się zaczyna mój problem: wkoło mnie nie ma żadych fajnych miejsc do jeżdżenia (nie licząc ścieżki dla roweró ale na początku i na końcu jest skrzyżowanie więc nie chcę wylądować pod jakimś autem), więc musiałabym się gdzieś przetransportować..tylko, że rolki w jakąs torbę i na piechtę..i mam pytanie czy robicie podobnie?? Czy w ogóle się tak robi? Bo ja jak sobie pomyślę o moich wywrotkach to już mnie głowa boli a co dopiero z rolkami pod pachę iść...no po prostu jeszcze się nie przyzwyczaiłam do tego żeby mieć opinie innych daleko za mną
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 12:55   #37
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Rolki:)

Madia - no przeciez piszą dziewczyny wyzej ze biorą rolki w plecak a pozniej buty w plecak i jeżdzą
Ja prosto z domu wychodze w rolkach i jezdze po asfalcie w kołko nie chciałoby mi sie z tym plecakiem na plecach
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 13:12   #38
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Madia - no przeciez piszą dziewczyny wyzej ze biorą rolki w plecak a pozniej buty w plecak i jeżdzą
Ja prosto z domu wychodze w rolkach i jezdze po asfalcie w kołko nie chciałoby mi sie z tym plecakiem na plecach
Ech..kurczę ja jeszcze śpię chyba...przepraszam najmocniej
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 13:29   #39
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Rolki:)

kurcze a mi sie rolki popsuly znaczy jedno kółko i cieżko dostać jakiekolwiek kółka a jak już są to ceny takie ,że mogłabym nowe rolki kupic,ale ja juz cos musze wykombinowac :P
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 14:08   #40
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Może spróbuj coś znaleźć na allegro?? Tam na pewno coś powinno być i w niezłej cenie
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 14:53   #41
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez takasobieania
W realu jest fajna promocja na rolki nike 150zł (wyglądają na bardzo dobre i fason buta mają taki jak adidaski nike, taki kobiecy).
Widziałam wczoraj te rolki, taki smiszne , inne, orginalne, nike za taka cene - kupiłabym sobie, ale mam za 2 m-ce ślub i każdą kaske oszczędzam A nawet jakbym je kupiłą to bym się jeszcze (nie daj boże) połamała i poobdzierała. no i pieknie bym wyglądała w sukni ślubnej

A tak wogóle to sobie kupie, ale dopiero po slubie Bardzo lubie i umiem jezdzic na łyżwach, myslicie że dam rade na rolkach??
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 15:15   #42
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Rolki:)

Też bym chciała pośmigac na rolkach, ale ;
a) mieszkam na wsi gdzie ze stanem dróg naprawdę marnie
b) aktualnie cierpie na brak kaski
...ale może kiedyś?!?...
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 15:18   #43
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Widziałam wczoraj te rolki, taki smiszne , inne, orginalne, nike za taka cene - kupiłabym sobie, ale mam za 2 m-ce ślub i każdą kaske oszczędzam A nawet jakbym je kupiłą to bym się jeszcze (nie daj boże) połamała i poobdzierała. no i pieknie bym wyglądała w sukni ślubnej

A tak wogóle to sobie kupie, ale dopiero po slubie Bardzo lubie i umiem jezdzic na łyżwach, myslicie że dam rade na rolkach??
do ślubu z rozbitym nosem poczekaj na dotacje finansowe od rodziny z okazji ślubu
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 15:19   #44
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
kurcze a mi sie rolki popsuly znaczy jedno kółko i cieżko dostać jakiekolwiek kółka a jak już są to ceny takie ,że mogłabym nowe rolki kupic,ale ja juz cos musze wykombinowac :P
popsuło Ci sie całe kółko czy tylko same łożysko? Bo najczęsciej właśnie łożyska idą. A one są bardzo tanie.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 15:22   #45
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Rolki:)

Yoolia jesli jeździsz na łyżwach to na rolkach z pewnościa dasz sobie radę Powiedzialabym nawet ze lyzwy to wieksza sztuka niż rolki chociaż na obydwoch jezdze tak samo Ja osobiscie jak sie wybieram na rolki to śmigam praktycznie naokrągło ok. 2 godzinki ,ale przestaje przeważnie nie z powodu bólu nóg ,ale obcierania, pieczenia i gorąca w bucie No tak... Ale uwielbiam rolki
feanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 15:32   #46
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Hhehehe...po tym jak pierwszy raz założyłam moje rolki to stwierdziłam, że na łyżwach łatwiej.... No i mam nawyki z łyżew..coś mi się wydaje, że jak pojadę w miasto to przypłacę to spotkaniem z glebą
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 15:37   #47
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez feanka
Yoolia jesli jeździsz na łyżwach to na rolkach z pewnościa dasz sobie radę Powiedzialabym nawet ze lyzwy to wieksza sztuka niż rolki chociaż na obydwoch jezdze tak samo Ja osobiscie jak sie wybieram na rolki to śmigam praktycznie naokrągło ok. 2 godzinki ,ale przestaje przeważnie nie z powodu bólu nóg ,ale obcierania, pieczenia i gorąca w bucie No tak... Ale uwielbiam rolki
feanka widzę, że jesteś z Wrocławia ...możesz mi powiedzieć gdzie śmigasz?? bo tam koło mnie to nijak nie mogę fajnego miejsca znaleźć..a póki co nie chcę się pchać do skateparku (za dużo śmiechu mogłoby to wywołać of kors nie u mnie)
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 15:39   #48
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Rolki:)

Może moim zdaniem na rolkach łatwiej bo zaczynałam od rolek hihi ;D Pierwszy raz rolki załozylam majac chyba 5 czy 6 lat i musze przyznać że nie wywaliłam sie ani razu Potem w wieku chyba 10 lat byly lyzwy Załapalam prawie od razu ale gleby i tak byly I są do tej pory
feanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 15:44   #49
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Madia
feanka widzę, że jesteś z Wrocławia ...możesz mi powiedzieć gdzie śmigasz?? bo tam koło mnie to nijak nie mogę fajnego miejsca znaleźć..a póki co nie chcę się pchać do skateparku (za dużo śmiechu mogłoby to wywołać of kors nie u mnie)
Ja jeżdze głownie po osiedlu (mieszkam na gaju) czasem po parku skowronim, a nieraz po prostu jadę gdzie mnie wzrok poniesie byleby po betonie
feanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 15:49   #50
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez feanka
Ja jeżdze głownie po osiedlu (mieszkam na gaju) czasem po parku skowronim, a nieraz po prostu jadę gdzie mnie wzrok poniesie byleby po betonie
Ja mieszkam w centrum i musiałabym się zabrać z rolkami i gdzieś iść. Tylko póki co szukam czegoś fajnego bo nie chcę iść z rolkami przez miasto a potem stwierdzić, że nic nie znalazłam i wrócić do domu Że też te parki to albo wykładają kostką albo ubity piach tam jest :/:/ Nie ułatwiają nam życia tym
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 16:06   #51
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Rolki:)

Ale mi smaka narobiłyście na te rolki, ale bym sobie pojezdziła, szczegolnie ze dzis takak sliczna pogoda.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 18:38   #52
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez takasobieania
popsuło Ci sie całe kółko czy tylko same łożysko? Bo najczęsciej właśnie łożyska idą. A one są bardzo tanie.
Popsuło się w sumie łożysko,ale gdybym ja wiedziała jakie kupić i jak zamontować to źle by nie bylo, chociaż marzą mi sie kółka 78A a ja mam pół plastiki.Chociaż dobre i to.Na razie ma padać, więc mam ciut czasu żeby polatać po sportowych a jak bedzie za drogo to poprosze jakiegoś miłego pana w sklepie żeby mi to łożysko dopasował albo nawet i zamontował
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 18:53   #53
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Rolki:)

Wlasnie wrocilam. Jezdzilam godzinke. Mialam przygode. Jakis 4 kolesi mnie zaczepialo. Moj brat byl w okolicy, wiec za telefon i dzwonie, jak zobaczyli, ze z kims gadam, to szybciutko sie zapakowali w samochod i odjechali. Ale stracha mialam, dokola pusto, zywej duszy...brrr

Mam tylko jedno ale. Byla mowa o tym, ze chudnie pupa i uda, a ja czuje tylko przednia czesc uda - miesiec czworoglowy czy jakos tak
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 18:54   #54
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
Popsuło się w sumie łożysko,ale gdybym ja wiedziała jakie kupić i jak zamontować to źle by nie bylo, chociaż marzą mi sie kółka 78A a ja mam pół plastiki.Chociaż dobre i to.Na razie ma padać, więc mam ciut czasu żeby polatać po sportowych a jak bedzie za drogo to poprosze jakiegoś miłego pana w sklepie żeby mi to łożysko dopasował albo nawet i zamontował
U mnie na płozie pisze jakie są łożyska...może u ciebie też?? A jak nie to idź do sklepu sportowego i się zapytaj czy to można z tym kombinować ...a wymianę gdzieś miałam na kartce jak to zrobić
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 18:55   #55
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rolki:)

Hhehehe...ja wróciłam ale ze spacerku rozpoznawczego....i w końcu znalazłam asfalt od jjutra zaczynam ostro trenować ..ale w międzyczasie też kupię ochraniacze na nadgarstki bo mi ostatnio szwankują :/
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 09:28   #56
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Rolki:)

Ojj superrrr, ze jest taki temacik Tez jestem na kupnie rolek ale ostatnio jezdziłam za dzieciaka ok 10 lat temu na jakichś plastikach, które z reszta rozłozyłam na części pierwsze pod wpływem intensywnej jazdy
Nie mam pojecia na co powinnam zwracac uwagę decydując się na zakup, napewno wazne są kółka ale jakie??? Pamietam, ze ważne było żeby były gumowe, miękkie ale na opakowaniu nigdy nie pisze wprost tylko jakimis symbolami HR,TRC.... W sklepach sportowych tez mówia takim językiem więc...
Jaki powinien być rozmiar buta? Stópki juz mi nie rosną wiec czy but ma byc dopasowany czy numer większy?
Moze któraś z Was ma większe doświadczenie? "Skejtki" liczxę na Wasze podpowiedzi!
pozdruuufffki
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 09:51   #57
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Ash
Wlasnie wrocilam. Jezdzilam godzinke. Mialam przygode. Jakis 4 kolesi mnie zaczepialo. Moj brat byl w okolicy, wiec za telefon i dzwonie, jak zobaczyli, ze z kims gadam, to szybciutko sie zapakowali w samochod i odjechali. Ale stracha mialam, dokola pusto, zywej duszy...brrr

Mam tylko jedno ale. Byla mowa o tym, ze chudnie pupa i uda, a ja czuje tylko przednia czesc uda - miesiec czworoglowy czy jakos tak
Ash - współczuję. To jest właśnie ten mniej fajny element, o którym pisałam wcześniej. Ja też miewam takie akcje...
A co do chudnięcia pupy to nie wiem - ja tam zawsze najbardziej czuję piszczele

Kędzior - nie kupuj za dużych butów, bo nie będą Ci dobrze trzymały nogi. Przede wszystkim musisz przymierzyć buta i czuć się w nim wygodnie.
A kółka na początek wybierz miękkie - twardość 78A powinna być dobra. Trochę szybciej się ścierają, ale za to mają lepszą przyczepność i amortyzują gdy jeździsz sporo po chodnikach. Ja miałam na początku 78A i byłam zadowolona.
Tu trochę fachowej wiedzy o rolkach:
http://www.zico-skating.com/kolka.htm
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 09:57   #58
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
Popsuło się w sumie łożysko,ale gdybym ja wiedziała jakie kupić i jak zamontować to źle by nie bylo, chociaż marzą mi sie kółka 78A a ja mam pół plastiki.Chociaż dobre i to.Na razie ma padać, więc mam ciut czasu żeby polatać po sportowych a jak bedzie za drogo to poprosze jakiegoś miłego pana w sklepie żeby mi to łożysko dopasował albo nawet i zamontował
ja kupowałam w takim osiedlowym sportowym sklepiku i były bardzo tanie, w dużych marketach sportowych juz jest drożej.
ja tez chciałam zmieniać kółka w moich rolkach bo miałam półplastiki, albo nawet plastiki chyba, ale jak pochodziłam po sklepach to sie zakochałam w takich jednych roleczkach jasnozielonych i kobiecych i je kupiłam
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 10:04   #59
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Rolki:)

U mnie na płozie nie jest napisane A nawet jak było to już się zdarło
Zapożyczyłam z allegor :P
krótka ściąga o parametrach rolek:
kółka: Durometr oznacza twardość kółek- im wyższy jest numer, tym twardsze
jest
kółko. Np. kółka 78A to kółka miekkie, 92A to kółka twarde. Kółka miekkie
lepiej sie adoptują do drogi i zapewniają lepszą trakcję.Kółka twarde wolniej
sie zużywają, ale zapewniają mniejszą trakcję i mniejszy komfort jazdy.
Rozmiary są mierzone w milimetrach:
60-64 mm (kółka z niskim środkiem ciężkości, pomocne początkującym w
utrzymaniu stabilności)
70-72 mm (kółka używane do długich dystansów i jazdy rekreacyjnej.)
76-82 mm (kółka używane do jazdy szybkiej,najbardziej trwałe, przeznaczone
dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych)
łożyska: ABEC-1,2,3... - bardzo dobre łożyska o długiej zywotności
Cyfra z ABEC im jest większa, tym lepsza jest precyzja wykonania Łożyska i
materiał z którego są wykoane.
Co do rozmiaru to może nie kupuj na styk tylko żebyś miała luźniej tak jeden rozmiar, bo wiadomo że jak się jeżdzi musi być wygodnie a jak np. założysz skarpetke grubszą to na styk będziesz miała za ciasno.
Pozdrówka!
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 10:07   #60
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Rolki:)

W ogóle to się przeraziłam, miałam kupić kółka,ale... rolki są w piwnicy, mam stare rolki,ale teraz robią z takie długie "płozy"? w każdym bądz razie kółka są szeroko rozstawione, moje są blisko, chyba bede musiala je wyciągnąc i zmierzyć :P
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.