Krzywe nogi - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-05, 10:21   #271
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Krzywe nogi

wczoraj przyszła z allegro moja mini wogole jaka ona krótka ma 24 cm długości kończy mi się akurat na końcu pupy sama taką chciałam i te moje krzywusy mam to gdzieś, opalne nózki i będę w niej śmigac ej dziewuszki szczerze,,, nie zrobie z siebie pośmiewiska wkoncu nogi jak na beczce prostowane
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !

Edytowane przez AguŚ87
Czas edycji: 2007-04-05 o 14:45
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 12:11   #272
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
wczoraj przyszła z allegro moja mini wogole jaka ona krótka ma 24 cm długości kończy mi się akurat na końcu pupy sama taką chciałam i te moje krzywusy mam to gdzieś, opalne nózki i będę w niej śmigac ej dziewuszki szczerze,,, nie zrobie z siebie pośmiewiska wkoncu nogi jak na beczce prostowane
ślicznie
i pódniczka i nogi
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 12:24   #273
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez różowiutka
ślicznie
i pódniczka i nogi
czyli moge tak wyjść na ulice hehe dziekuje wogole już tydzień cwicze na mięsnie łydek i na uda,,, moze mi się troche rozrosna :/ bo są takie patyczki ;/ a ty znasz moze jakieś ciekawe ćwiczenia
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 12:35   #274
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
czyli moge tak wyjść na ulice hehe dziekuje wogole już tydzień cwicze na mięsnie łydek i na uda,,, moze mi się troche rozrosna :/ bo są takie patyczki ;/ a ty znasz moze jakieś ciekawe ćwiczenia
niestety nie znam, bo mi się nie chce ćwiczyc , więc nie skupiam na tym większej uwagi. Ale dziewczyny podawały tu jakieś ćwiczonka wczesniej
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 21:19   #275
OLKA91
Raczkowanie
 
Avatar OLKA91
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 368
Dot.: Krzywe nogi

AguŚ87 ślicznie wyglądasz w tej spódniczce!! Jedyna obawa z wyjściem na dwór w tej spódniczce to to, że chłopaki będą się za bardzo ślinić potem się zauroczą a potem będą walczyć o tak piękną dziewczynę ze zgrabnymi nóżkami .Wyglądasz przecudnie!!
OLKA91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 22:35   #276
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez OLKA91
AguŚ87 ślicznie wyglądasz w tej spódniczce!! Jedyna obawa z wyjściem na dwór w tej spódniczce to to, że chłopaki będą się za bardzo ślinić potem się zauroczą a potem będą walczyć o tak piękną dziewczynę ze zgrabnymi nóżkami .Wyglądasz przecudnie!!
ah kochana jestes e tam ciesze sie ze wogole mam nogi , człowiek nie docenia tego narządu , naprawde , nie wazne czy krzywe , proste grube czy chude , kazde nogi sa piekne , kazde sa inne nie ma brzydkich nog , tylko ny sobie tak wnawiany, a skad wiemy czy te niby proste nie sa brzydkie ? nie wiadonmo przeciez jaki jest ideal nog czy cos takiego :P


pozdrawiam was wszystkie
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 12:29   #277
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Krzywe nogi

Aguś bossska mini, ja mam ostatnio jakiegos bzika na punkcie mini
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 18:59   #278
gosiek_ohs
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar gosiek_ohs
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Różowiutka, gdzie znalazłaś zdjęcia tych Japonek? Hmm... Pozdrawiam.
gosiek_ohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 20:49   #279
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez gosiek_ohs
Różowiutka, gdzie znalazłaś zdjęcia tych Japonek? Hmm... Pozdrawiam.
przeglądałam ostatnio jakąś stronkę z japońską modą i się na nie natknęłam. Było tam mnóstwo zdjęć albo jeszcze więcej
Zaraz poszukam adresik dla Ciebie jeśli chcesz

edit: Znalazłam Proszę adres: http://avantgauche.co.uk/Gallery/index.html

buźka
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 07:19   #280
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Cool Dot.: Krzywe nogi

Hej!!! Byłam ostatnio na basenie (z moimi X) i powiem wam, że płeć męska mimo moich krzywusów, gapiła się na mnie i starali się mnie poderwać (do wszystkich facetów: ja nie jestem taka puszczalska!!!) .No i po tym doszłam do wniosku, że moje nogi nie grają roli, a jeśli grają to nie są takie najgorsze!!! Buźka
__________________
Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia.
(Julian Tuwim)
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 10:24   #281
Woo
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

Aguś, jeżeli na tym zdjęciu mini to Twoje nogi, to powiem Ci tylko tyle, że z takimi to nawet ja nie wstydziłabym się wyjść, a to już coś . Na tym zdjęciu nawet wygladają na zupełnie proste, łydki są na lini z kolanami, a to zdecydowanie bardziej poprawia wrażenie niż przy tych powyginanych X.
X są zdecydowanie mniej zgrabne od ().

Ja chce do Japonii. Tam ogrom zjawiska zupełnie inaczej kształtuje mentalność.
Woo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 15:44   #282
gosiek_ohs
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar gosiek_ohs
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Thx Różowiutka. No cóż... Takie zdjęcia mnie pocieszają, ale spódniczki nie założę nigdy.

Chcę się dowiedzieć jak najwięcej o tej operacji, chociaż jeżeli jest to łamanie to zapewne będę miała gips na miesiąc albo i więcej, ale chciałabym taką przejść... Eh...


Buziaki
gosiek_ohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 15:45   #283
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Woo
Aguś, jeżeli na tym zdjęciu mini to Twoje nogi, to powiem Ci tylko tyle, że z takimi to nawet ja nie wstydziłabym się wyjść, a to już coś . Na tym zdjęciu nawet wygladają na zupełnie proste, łydki są na lini z kolanami, a to zdecydowanie bardziej poprawia wrażenie niż przy tych powyginanych X.
X są zdecydowanie mniej zgrabne od ().

Ja chce do Japonii. Tam ogrom zjawiska zupełnie inaczej kształtuje mentalność.

hehe dziękuję :P wiesz... tylko na tym foto nie mam złączonych nóg bo jak złącze to yhy :| zreszta widać było na moich poprzednich fotkach

Wogóle doszłam do wniosku ze ja nie mam chyba? krzywych nóg, tylko sa chudziutkie, i stąd ta przerwa
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 00:03   #284
Luxstar
Raczkowanie
 
Avatar Luxstar
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 272
Dot.: Krzywe nogi

Hejka dziewczyny dawno mnie tu nie było
Te zdjęcia z Japonii są naprawdę straszne, ale czy zastanawiałyście dlaczego one mają takie nogi? Bo taka jest ich uroda...Tak jak mnóstwa modelek i NAS!!

A co do ćwiczeń... Wiecie co zauważyłam? Poprostu rewelacyjnie działa "siad płotkarski" lub naciąganie ścięgien w kolanach
Swego czasu uprawiałam troszkę gimnastyki artystycznej i potrafiłam zrobić szpagat z wyciągniętą lewą nogą do przodu i wiecie co teraz zauważyłam? Że lewa jest DUŻO bardziej prosta od prawej!!!
Polecam każdemu, rozciągnijcie się do tego stopnia żeby móc zrobić szpagat, strasznie kręci facetów jak dziewczyna jest wygimnastykowana I wtedy nikt na kształt nóżek nie patrzy

P.S.AGUŚ wyglądasz ślicznie
Luxstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 09:42   #285
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Luxstar
Hejka dziewczyny dawno mnie tu nie było
Te zdjęcia z Japonii są naprawdę straszne, ale czy zastanawiałyście dlaczego one mają takie nogi? Bo taka jest ich uroda...Tak jak mnóstwa modelek i NAS!!

A co do ćwiczeń... Wiecie co zauważyłam? Poprostu rewelacyjnie działa "siad płotkarski" lub naciąganie ścięgien w kolanach
Swego czasu uprawiałam troszkę gimnastyki artystycznej i potrafiłam zrobić szpagat z wyciągniętą lewą nogą do przodu i wiecie co teraz zauważyłam? Że lewa jest DUŻO bardziej prosta od prawej!!!
Polecam każdemu, rozciągnijcie się do tego stopnia żeby móc zrobić szpagat, strasznie kręci facetów jak dziewczyna jest wygimnastykowana I wtedy nikt na kształt nóżek nie patrzy

P.S.AGUŚ wyglądasz ślicznie

też kiedyś umiałam szpagar nawet 2 bo chodzilam 2 lata na taniec taniec wspolczesny ale teraz,,, yhy teraz to nic nie zrobie juz :/ ale biore sie za siebie ja co dzien robie 100 przysiadow i wspinanie na palce bo stwierdzilam ze nie tyle mam krzywe nogi co patyczki

pozdrawiam
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 09:45   #286
Luxstar
Raczkowanie
 
Avatar Luxstar
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 272
Dot.: Krzywe nogi

[quote=AguŚ87]też kiedyś umiałam szpagar nawet 2 bo chodzilam 2 lata na taniec taniec wspolczesny ale teraz,,, yhy teraz to nic nie zrobie juz :/ ale biore sie za siebie ja co dzien robie 100 przysiadow i wspinanie na palce bo stwierdzilam ze nie tyle mam krzywe nogi co patyczki



Do tego polecam jeszcze jazdę na rowerze i tzw. stopper czy jak to sie tam nazywa
Luxstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 08:31   #287
Mellisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywe nogi

Czytajac i ogladajac zdjecia z waszymi nogami powiem ze wcale krzywych nog nie macie, chcialabym miec tak proste jak niektore z was, moje to normalnie tworza X, masakra, od kolan w dol rozchodza i powstaje X , nawet spodniczki nie moge zalozyc, po jakby ktos zobaczyl te krzywulce to pewnie faceci zaczeli by sie smiac, a nie potrzeba mi kolejnych upokorzen i zmartwien :/
Mellisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 12:28   #288
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Post Dot.: Krzywe nogi

Nie wyjeżdzajcie na mnie ale mi się wydaje że Aguś ma nogi typu X, ale nie wiem...
__________________
Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia.
(Julian Tuwim)
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 12:38   #289
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ewika91
Nie wyjeżdzajcie na mnie ale mi się wydaje że Aguś ma nogi typu X, ale nie wiem...

no wiesz nie wydaje mi sie bym takie miała jak bym miała X to nogiu w kolanach mi się łaczyły i potem rozchodzily na boki a widac ze mi sie nigdzie nie łączą iwyglądają jak O
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 11:20   #290
Woo
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

O rety dziewczyny wspomóżcie! Natchniona obecnością na tym swoistym forum postanowiłam nie pozostawać bezczynną i wziąć sprawy we własne ręce. Od kiedy dowiedziałam od Was o możliwości skorygowania tej wady ciągle chodzi mi to po głowie i nie daje spokoju. Dziś się w sobie zebrałam i poszłam do mojego lekarza pierwszego kontaktu walczyć o skierowanie do ortopedy. Czułam się strasznie głupio, bo nie byłam pewna czy ów problem się w ogóle do wizyty kwalifikuje. Wyraz twarzy pani doktor tylko mnie w tym utwierdzał . Błagam powiedźcie czy mogę spokojnie z tym zwrócić do specjalisty, gdy chodzi tylko o taką dolegliwość natury estetycznej, żeby mi ją ocenił. Czy któraś z was była? Mam jutro od siódmej okupywać okienko w szpitalu po numerek, ale coraz bardziej powątpiewam w słuszność moich przesłanek i obawiam czy się nie wygłupie . Teoretycznie nie jest ze mną w porządku i powinnam móc prosić o pomoc, ale na zabieg coś nie liczę, to by było z byt piękne, żeby tak każdy mógł się jemu wedle woli poddawać.
Woo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:26   #291
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Woo
O rety dziewczyny wspomóżcie! Natchniona obecnością na tym swoistym forum postanowiłam nie pozostawać bezczynną i wziąć sprawy we własne ręce. Od kiedy dowiedziałam od Was o możliwości skorygowania tej wady ciągle chodzi mi to po głowie i nie daje spokoju. Dziś się w sobie zebrałam i poszłam do mojego lekarza pierwszego kontaktu walczyć o skierowanie do ortopedy. Czułam się strasznie głupio, bo nie byłam pewna czy ów problem się w ogóle do wizyty kwalifikuje. Wyraz twarzy pani doktor tylko mnie w tym utwierdzał . Błagam powiedźcie czy mogę spokojnie z tym zwrócić do specjalisty, gdy chodzi tylko o taką dolegliwość natury estetycznej, żeby mi ją ocenił. Czy któraś z was była? Mam jutro od siódmej okupywać okienko w szpitalu po numerek, ale coraz bardziej powątpiewam w słuszność moich przesłanek i obawiam czy się nie wygłupie . Teoretycznie nie jest ze mną w porządku i powinnam móc prosić o pomoc, ale na zabieg coś nie liczę, to by było z byt piękne, żeby tak każdy mógł się jemu wedle woli poddawać.
wiesz ogólnie ciężko nam cokolwiek określic bo nawet nie wiemy tutaj jak twoje nózki wyglądają, niektóre z nas zamiesciły fotki, i tak jest łatwiej cokolwiek powiedziec, ale twoich poprostu nikt nie widział. Ja nie byłam u żadnego lekarza z tym, pogodziłam sie z moimi nogami , zaczełam sobie w domu ćwiczyć i już po 2 tyg widać poprawy czy jest sensy psuc sobie zycie przez takie cos ? Naprawde nie warto !
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 22:07   #292
OLKA91
Raczkowanie
 
Avatar OLKA91
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 368
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
wiesz ogólnie ciężko nam cokolwiek określic bo nawet nie wiemy tutaj jak twoje nózki wyglądają, niektóre z nas zamiesciły fotki, i tak jest łatwiej cokolwiek powiedziec, ale twoich poprostu nikt nie widział. Ja nie byłam u żadnego lekarza z tym, pogodziłam sie z moimi nogami , zaczełam sobie w domu ćwiczyć i już po 2 tyg widać poprawy czy jest sensy psuc sobie zycie przez takie cos ? Naprawde nie warto !
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie ma się czym przejmować Ja ćwiczę i widzę poprawę. Co do sprawy to nie wiem... Może lepiej byłoby ćwiczyć? Mnie pomaga wymieniany już wcześniej siad płotkarski
OLKA91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 23:32   #293
Woo
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

To znaczy, ja pytałam tak ogólnie czy ortopeda napewno się takimi rzeczami zajmuje, jest to jakieś w końcu zwyrodnienie kości, nieprawidłowość postawy którymi charakteryzują wszystkie skrzywienia nóg nie tylko moje. Dziewczyny podawały linki, odnośniki do ćwiczeń z jakiś medycznych stron, więc chyba problem jest z diagnozowany. Chyba mogę iść dowiedzieć się chociaż o jakiś odpowiedni zestaw dla mnie.
Od połowy lutego chodzę bardzo intensywnie na aerobik, 12 godzin w tygodniu, jest tam mnóstwo zajęć tanczenych (Funky, Latin, Brodway Jazz, Salsa) i takie siłowe, na różne partie mięśni. Może mi się wydaje, ale chyba jest jakaś poprawa. Jak stoję normalnie chyba nic, ale mogę przy uzyciu siły, napinając i ściągając mocno nogi złączyć łydki co wcześniej wydaje mi się było niemożliwe. Muszę zdecydowanie nad łydkami popracować i postarać się je bardziej rozbudowywać.

Niestety czekają mnie przygotowania do egzaminów i jutro idę ostatni raz na zajęcia. Wątpię by udało mi zmoblizować i ćwiczyć samodzielnie, to nigdy nie będzie to samo. Strasznie będzie mi tego ruchu i wysiłku brakować, no i zakończy moja uzdrawiająca profilaktyka , kto wie jakie by były z czasem rezultaty, a tak czeka mnie kilku miesięczna przerwa, grrrr i pewnie bede musiała zaczynać wszystko od początku .
Woo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 17:22   #294
Luxstar
Raczkowanie
 
Avatar Luxstar
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 272
Wink Dot.: Krzywe nogi

Czesc
Co do pójścia do ortopedy to zdecydowanie TRZEBA to zrobić, sama na razie nie mam czasu (matury), ale skierowanie już mam. Lekarz ma obowiązek wydać takie skierowanie, przecież każda z Nas ma prawo do tego żeby ładnie wyglądać i dobrze czuc się we własnym ciele!!!
Dlatego nie ma co się zastanawiać nad tym czy ortopeda "coś takiego wogole leczy".Ortopeda od tego jest, powinien pomóc, wytłumaczyć źródło problemu i poradzic co robic.
Nie poddawajcie się, już sama obecność na tym forum to świadectwo na to, że coś chcecie dla siebie zrobić i nie pozostajecie bierne a to juz bardzo wiele.

Woo nie przejmuj sie "dziwną mina lekarki", jeżeli Ty uważasz że coś jest nie w porządku z Twoimi nogami to musisz zasięgnąć opinii specjalisty w tej dziedzinie.

Pozdrawiam
Luxstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 17:29   #295
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Unhappy Dot.: Krzywe nogi

Ja też mam ten problem. X-Y. I nie wiem jak sobie z tym poradzić. Na początku myślałam że to koślawośc kolan,ale teraz zauważyłam że łydki są krzywe. Czy ktoś może mi polecić ćwiczenia?
Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 06:45   #296
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Krzywe nogi

wiecie co? ja też postanowiłam założyc w końcu spódnice , też mam X, do koca roku szkolnego jeszcze miesiąć może te ćwiczenia,które jedna z wizażanek podała (chwała jej za to ) pomogą.Mam spódnice fajną, i nawet chęć żeby ją założyc pozdrawiam
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 14:13   #297
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez caro_l_a
wiecie co? ja też postanowiłam założyc w końcu spódnice , też mam X, do koca roku szkolnego jeszcze miesiąć może te ćwiczenia,które jedna z wizażanek podała (chwała jej za to ) pomogą.Mam spódnice fajną, i nawet chęć żeby ją założyc pozdrawiam
Mogłabyś mi napisać jakie to są ćwiczenia? Byłabym ci wdzięczna
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 15:24   #298
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez koKOro
Mondzia pisała o tym annfas na pierwszej stronie wątku:

"nalezalo stanąc ze zlaczonymi nogami, stopy razem ( wtracie cwiczenia, nie mozna ich rozlączać) nalezy mocno spiąć posladki , naprężyc nogi i tak jakby wykręcic kolana do zewnątrz, starac sie zeby cale nogi byly złączone od razu tak sie nie da ale z czasem mozna to wycwiczyc, latwiej bedzie zlaczac nogi (mnie to az na poczatku bolalo ), tylko nie mozna oszukiwac, stóp nie mozna rozdzielac. I tak trzeba robic przy kazdej nadarzajacej sie okazji. Ja to juz dostalam zboczenia i jak stoje na przystanku, albo gdziekolwiek to zlaczam nogi i cwicze"

mam nadzieje, że sie nie obrazi za zacytowanie
Rock fanko wystarczyło przeczytać wątek od deski do deski
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 16:38   #299
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: Krzywe nogi

Dzięki. Tylko o co chodzi z tym "wyprężyc kolana do zewnątrz" ?
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 05:04   #300
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Krzywe nogi

kurcze nie wiem jak to wytłumaczyc,po prostu starasz sie stanąć tak aby przy złączonych kostkach złączyc też łydki, "zebrać" je do wewnątrz a kolana na zewnątrz,nie wiem czy cos lepiej wyjaśniłam
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.